Fixtures - August 13, 2023
RWE
3:4
Hamburger SV
Rostocker FC
0:8
Heidenheim
Oberachern
0:2
Freiburg
FV Illertissen
1:3
Fortuna Düsseldorf
Makkabi
0:6
Wolfsburg
TUS Rot-Weiss Koblenz
0:5
Kaiserslautern
Unterhaching
2:0
Augsburg
Lok Leipzig
0:7
Eintracht Frankfurt
FC-Astoria Walldorf
0:4
Union Berlin
Energie Cottbus
0:7
Paderborn
FSV Frankfurt
1:1
Hansa
NEC Nijmegen
3:4
Excelsior
Feyenoord Rotterdam
0:0
Fortuna Sittard
AZ Alkmaar
5:1
Go Ahead Eagles
Almere City FC
1:4
Twente
Sint-Truiden
0:1
Anderlecht
Cercle Brugge
0:1
Genk
AS Eupen
0:5
Club Brugge
Royal Charleroi SC
1:1
Standard Liege
Westerlo
1:3
Gent
Botafogo RJ
3:1
Internacional RS
Atletico Mineiro MG
1:0
EC Bahia BA
Corinthians
3:1
Coritiba PR
Gremio FB Porto Alegrense
2:1
Fluminense RJ
America Mineiro MG
0:1
Goias GO
Bohemians Prague 1905
0:1
1 FC Slovacko
SK Sigma Olomouc
2:1
FK Teplice
FK Mlada Boleslav
0:1
Slavia Praha
Pardubice
2:1
MFK Karvina
SK Dynamo Ceske Budejovice
2:5
Viktoria Plzeň
IFK Goteborg
2:1
Djurgardens IF
IK Sirius FK
3:0
Kalmar FF
Hammarby IF
1:0
Elfsborg
BK Hacken
2:0
Varbergs BoIS
Halmstads BK
1:3
IFK Norrkoping
Wuhan Three Towns
1:2
Shanghai Shenhua
Shandong Taishan
4:0
Cangzhou Mighty Lions
Henan Songshan Longmen
1:0
Tianjin Jinmen Tiger
Dalian Pro
2:1
Shenzhen
Nantong Zhiyun
0:1
Beijing Guoan
Burgos CF
1:1
Huesca
Albacete Balompie
1:1
Espanyol
FC Cartagena
0:1
Club Deportivo Eldense
Leganés
0:1
FC Andorra
Academico de Viseu
1:1
Vilaverdense FC
FC Porto B
1:1
Tondela
Penafiel
3:0
Leixões
Benfica Lisbon B
3:2
CD Mafra
Milan
4:2
Novara Calcio
Odisha
1:0
Hua Hin City FC
Carrarese Calcio 1908
1:0
Aglianese
Pro Patria
3:2
AC Renate
Pro Vercelli
2:7
Juventus II
Inter
4:2
Egnatia Rrogozhine
Xerez
1:0
Magpies
Latina
0:9
Lazio
Kyzyl-Zhar
1:1
Shakhter Karagandy
FC Kairat Almaty
3:0
Tobol Kostanay
FC Kaisar Kyzylorda
2:3
FC Ordabasy
FK Aksu
1:1
FC Aktobe
Gençlerbirliği
2:1
Umraniyespor
Tuzlaspor
0:3
Corum Belediyespor
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
1:1
Bandirmaspor
Göztepe
0:1
Sakaryaspor
Stupčanica Olovo
1:1
NK Celik Zenica
FK Mladost Doboj Kakanj
1:2
Goražde
FK Famos Vojkovići
1:0
FK Drina Zvornik
Omarska
0:2
Borac Kozarska Dubica
NK Ilirija
1:0
Jadran Dekani
ND Gorica
3:4
NK Nafta Lendava
NK Fuzinar Ravne
4:2
NK Rudar Velenje
Primorje
3:1
NK Bilje
MFK Havirov
1:2
Polanka
Zbrojovka Brno II
3:0
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
FC Velke Mezirici
3:3
Dálnice Speřice
Meteor Prague
2:1
Admira Praha II
FK Krnov
4:0
MFK Vitkovice
AFC Humpolec
1:0
Slavoj Polna
Chrudim II
3:2
FK Caslav
1 HFK Olomouc
2:0
FC Tvd Slavicin
Kozlovice FC
3:1
FK Šternberk
Frenstat Pod Radhostem
2:2
Tj Valasske Mezirici
FK Bospor Bohumin
2:0
Biocel Vratimov
Bílovec
4:1
Opava II
FSC Stara Rise
4:2
Breclav
FC Spartak Velka Bites
2:5
FC Slovan Havlickuv Brod
Tj Sokol Lanzhot
3:1
Sokol Tasovice
Zdar Nad Sazavou
2:1
Líšeň II
FC Hlinsko
1:2
Slavia Hradec Králové
Cidlina Novy Bydzov
2:0
Vysoke Myto
FK Panevezys
2:0
Dfk Dainava Alytus
FK Zalgiris Kaunas
3:2
Riteriai
VMFD Zalgiris
4:0
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Koninklijk Diegem-Sport
3:0
Groen Star Beek
Ethe Belmont
2:1
Antoing
Torhout 1992 Km
1:3
K Esperanza Pelt
KRC Gent
3:0
Houdinois
Crossing Schaerbeek
2:1
SK Kermt-Hasselt
Ster-Francorchamps
2:2
FC Lebbeke
Spy
2:4
Ganshoren
RUS Rebecquoise
10:0
Kalfort Puursica
Haasdonk
2:2
FC Tubize
KFC Mandel United
1:1
Elene-Grotenberge
Houtvenne
2:1
Avanti
KFC Eppegem
0:3
K Sportclub Tongeren
KFC Merelbeke
2:0
KFC Turnhout
Diksmuide
2:3
Wetteren-Kwatrecht
FC Richelle United
2:5
Oostkamp
KSC Wielsbeke
1:5
KSC Dikkelvenne
Sparta Petegem
1:0
Royal Aywaille FC
Eendracht Aalter
0:1
Stockay-Warfusée
RCS Brainois
1:1
Wambeek-Ternat
Diest
2:0
Meix-Devant-Virton
Jette
2:0
SK 's Gravenwezel-Schilde
Sottegem
2:3
Montignies
Genappe
1:1
Wolvertem Merchtem
RESC Houffaloise
0:5
KRC Mechelen
Stade Verviers
1:0
Biesme
Aische
1:1
KSC City Pirates
Entité Manageoise
2:2
Union Royale La Louviere Centre
Lyra-Lierse Berlaar
1:1
Achel
Sint-Denijs Sport
0:1
Sporting West Harelbeke
KFC Sint Lenaarts
3:2
FC Gullegem
Hades
3:0
K.Racing Waregem
Eendracht Termien
1:2
Warnant
Tempo Overijse
1:1
Herent
RFC Meux
2:0
HO Kalken
Ostiches
3:1
K Londerzeel SK
RFC Union La Calamine
1:1
Lauwe
Rochefort
5:0
Villers-La-Ville
Wanze / Bas-Oha
0:0
Voorde Appelterre
Eendracht Aalst
1:0
Gouvy
K Rupel Boom FC
3:1
JS Fizoise
RAS Monceau
3:2
KFC Lille
R CS Verlaine
0:0
Landen
Belœil
0:6
Entente Acren Lessines
Péruwelz
1:2
CS Onhaye
FC Flénu
1:3
Roeselare Daisel
K Bocholter VV
1:1
Blankenberge
RUS Binche
4:1
Fortuna Smeermaas
RSC Beaufays
2:1
Flavion-Morialmé
Wezel
10:0
Jodoigne
Erpe-Mere United
2:2
Raeren
RFC Perwez
0:0
Torpedo Hasselt
Destelbergen
2:1
Beauraing
Wellen
2:1
Pepingen-Halle
Sporting Tisselt
2:2
FC Vigor Wuitens Hamme
Olsa Klichev
Drut Belynichi
Viliya
1:4
Berezino
Bykhov
2:7
Dnepr Mogilev II
FSK Grodnenskiy
1:5
Neman Belkard
FC Oshmyany
3:4
Smorgon II
SOZh Krichev
5:0
Vikhra
Niva Chausy
3:1
Slavgorod
Atlant Kobrin
2:5
Krechet
Mosty
0:5
Smena Volkovysk
Dribin
1:3
Krasnapolle
Ptich
3:0
Kolos Kirovsk
Kommunalnik Beloozersk
6:3
Drogichin
Spartak Slutsk
1:2
Kletsk
Novaya Pripyat
11:1
Luninets
Tsentr Futbola
8:1
Agro-Pelishche
Ka Akureyri
1:1
Breidablik Kopavogur
Keflavik IF
1:1
Valur Reykjavik
FH Hafnarfjordur
2:1
IBV Vestmannaeyjar
KR Reykjavik
3:2
Fram Reykjavik
Vikingur Reykjavik
6:1
HK Kopavogs
Vila Nova GO
1:1
Avai SC
Chapecoense SC
0:1
Atletico Goianiense
Guarani FC SP
0:1
Juventude RS
Vitoria BA
1:0
Ceara CE
Volta Redonda RJ
1:1
Operario PR
Brusque SC
3:0
Altos PI
Paysandu PA
4:2
Nautico PE
CSA AL
1:1
Botafogo PB
Manaus
1:1
Remo PA
CA Patrocinense MG
0:0
Portuguesa RJ
Nacional de Patos
0:0
Ferroviario CE
Maranhao MA
0:0
Retro FC Brasil
Caxias RS
0:0
Ceilândia
Newmarket SC
0:3
North Brisbane
Centenary Stormers
0:2
Pine Hills FC
Western Spirit FC
1:3
North Pine SC
Univ. Queensland
3:3
Virginia United SC
Acacia Ridge
1:3
Mount Gravatt Hawks SC
Redcliffe PCYC
4:4
Bayside United
Shijiazhuang Gongfu
3:2
Yanbian Longding
Sichuan Jiuniu
2:0
Jiangxi Lushan
Qingdao West Coast
3:1
Wuxi Wugou
Shanghai Jiading Huilong
0:0
Nanjing City
Dongguan United
4:0
Liaoning Shenyang Urban
Santa Fe
1:1
La Equidad
Junior
0:0
Deportivo Pasto
Once Caldas
1:0
Deportes Pereira
America de Cali
1:3
Independiente Medellin
Jong KRC Genk (KRC Genk II)
1:0
Waasland-Beveren
KV Oostende
0:1
Lommel United
Zulte-Waregem
1:3
Boussu Dour Borinage
Unex Unicov
1:1
Baník Ostrava II
Karviná II
1:4
FK Fotbal Trinec
Slovácko II
1:1
Uhersky Brod
Bohemians 1905 II
3:1
Viktoria Plzeň II
Slavia Praha II
3:0
FK Kraluv Dvur
Zlín II
1:0
FK Apos Blansko
Teplice II
2:3
SK Sokol Brozany
SK Zapy
5:0
Hradec Králové II
Táborsko II
4:5
Povltava FA
Sokol Hostoun
2:1
FK Admira Prague
Varbergs GIF
2:2
Tölö
Onsala
0:3
Astrio
Österlen
2:0
Kristianstad FC
Berga
2:3
Vånga Mjönäs Arkelstorp IK
Stenungsunds IF
4:1
Säffle SK
Sandvikens AIK
2:0
Kvarnsvedens IK
IFK Malmo
0:4
Hassleholms IF
IK Gauthiod
3:2
Zenith
Haninge
4:0
Huddinge IF
IFK Östersund
1:1
Sandviks
IFK Österåker
2:2
FC Arlanda
IK Franke
2:3
Järfälla
FOC Farsta
1:0
Karlslunds IF
Syrianska FC
0:1
Nykoping BIS
Union Titus Petange
2:0
Swift Hesperange
FC Una Strassen
2:1
Un Kaerjeng 97
FC Mondercange
3:2
US Mondorf-Les-Bains
Racing FC Union Luxembourg
1:3
Differdange FC 03
CS Fola Esch
3:2
F91 Dudelange
FC Wiltz 71
0:1
Jeunesse Esch
FC Victoria Rosport
1:2
Schifflange
FC Progres Niederkorn
4:3
Marisca Mersch
Littlehampton Town
2:1
Beckenham Town
Erith & Belvedere
0:1
Ashford United
Hamworthy United FC
Willand Rovers
Motala AIF
1:2
Piteaa IF
Sollentuna FF
7:1
Örebro Syrianska
IF Sylvia
0:3
Sandvikens IF
Umea FC
2:0
Bodens BK
Falkenbergs FF
2:0
Lunds BK
Norrby IF
6:0
Angelholms FF
Bryne FK
2:1
Hodd
KFUM Oslo
2:1
Fredrikstad FK
Kongsvinger IL
3:1
Aasane Fotball
Kristiansund BK
3:1
Jerv FK
Mjondalen
1:2
Ranheim IL
Sandnes Ulf
2:0
Moss FK
Skeid Fotball
1:2
Raufoss IL
IK Start
2:0
Sogndal IL
Vardar Skopje
0:1
FK Shkupi
FK Sileks Kratovo
2:0
FK Rabotnicki Skopje
Gjorce Petrov
1:0
FK Bregalnica Stip
KF Gostivar
0:3
GFK Tikvesh 1930
FK Akademija Pandev
2:0
Voska Sport
ŁKS Łódź II
3:0
ZKS Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziadz
1:2
Lech Poznań II
Radunia Stezyca
1:1
KS Polonia Bytom SA
GKS Jastrzebie Zdroj
1:0
Hutnik Kraków
KS Wisla Pulawy
2:1
Oks Stomil Olsztyn
Viimsi II
8:0
K-Järve JK Järve
Tartu Welco II
7:1
Lasnamae FC Ajax
Võru FC Helios
1:6
Phoenix
Tartu Kalev II
0:0
FC Tallinn II
Saku Sporting
2:3
JK Tervis Pärnu
KS Raków Częstochowa II
0:0
MKS Karkonosze Jelenia Góra
Lechia T. Mazowiecki
4:2
Legia Warszawa II
Pelikan Łowicz
3:1
Olimpia Zambrow
Górnik Zabrze II
3:2
LZS Starowice Dolne
Śląsk Wrocław II
2:1
Carina Gubin
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
3:1
Wikielec
Siarka Tarnobrzeg
3:2
MKS Czarni Połaniec
Polkowice
3:2
Ślęza Wrocław
Blaublitz Akita
0:1
Tokyo Verdy
Iwaki
1:1
Ventforet Kofu
Tochigi
2:2
Tokushima Vortis
Vegalta Sendai
0:2
ThespaKusatsu
Omiya Ardija
1:1
Fagiano Okayama
SV Avanti 1931
0:3
SV Meerssen
Jubbega
3:5
VV Una
RKVV Westlandia
3:1
Quick
RKSV Nuenen
4:2
Chevremont
Kampong
2:4
VV Gemert
Groene Ster
6:0
Groen Wit '62
Rovaniemi Palloseura
1:1
GBK Kokkola
PEPO Lappeenranta
1:0
Atlantis FC II
Futura
0:2
PK-35
Grankulla IFK
3:1
P-Iirot
Orgánica Masachapa
1:4
UNAN Managua
Municipal Jalapa
2:2
Walter Ferretti
Managua
3:4
H&H Export Sébaco
Matagalpa
1:1
Diriangén
PFA Antioquia FC
1:0
Marineros de Puntarenas
Escorpiones Belén
3:2
Consultants Moravia
Turrialba
1:1
Limón Black Star FC
Jacó FC
1:5
Asociación Deportiva Sarchí
Uruguay
0:0
Aserrí
Carmelita
1:2
Quepos Cambute FC
Ferroviário Nacala
2:1
Black Bulls Maputo
Ferroviário de Lichinga
1:0
Ferroviário Nampula
Baía de Pemba
0:0
Costa do Sol
Nyiregyhaza Spartacus
0:0
Honved
BVSC-Zuglo
1:2
Soroksar
Gyirmot
1:1
Budafok
Kozarmisleny
2:0
Haladas
Aqvital
1:2
Gyori ETO
Ajka
0:0
Szeged
Vasas
5:1
MTE
Kazincbarcika
0:0
Pecs
Siofok
1:1
Tiszakecske
Fehérvár II
0:3
Szentlorinc SE
Puskás II
2:2
Bicskei
Zalaegerszegi TE II
1:0
Csornai SE
Győri ETO II
0:2
Veszprem FC
Szeged-Csanád Grosics Akadémia II
0:1
Cegledi VSE
Honvéd II
2:2
Martfűi LSE
Diósgyőr II
1:3
Karcag SE
Kisvárda II
4:0
Rakospalotai EAC
Haladás VSE
3:0
Kelen SC
Érdi VSE
1:2
PTE-PEAC
Kaposvari Rakoczi FC
2:2
Gárdony
Mohácsi TE
0:3
Dunaföldvári FC
Ivancsa KSE
4:3
Paksi SE II
MTK Hungária FC II
4:1
Szekszardi UFC
Majosi
1:2
Ferencváros II
Balatonfüredi
1:1
Dorogi FC
Budaorsi SC
1:4
FC Tatabanya
Komárom
1:0
SC Sopron
Körösladány
0:2
Hódmezővásárhely
Bekescsaba 1912 Elore
2:1
Penzugyor SE
Esmtk Budapest
2:2
BSS Monor
BKV Elore
1:0
Kecskeméti TE II
Dabas
2:0
Füzesgyarmati
Szolnoki MAV FC
3:0
Budapesti Vasas SC II
Cigand SE
1:0
Debrecen II
Putnok VSE
3:1
Tiszaujvaros
Tiszafuredi VSE
1:2
Salgótarjáni BTC
Senyo Carnifex FC
1:1
FC Hatvan
DEAC
2:1
Újpest II
Gyöngyös
1:2
Egri FC
Gareji
2:3
Dinamo Tbilisi II
FC Wit Georgia Tbilisi
1:2
Sioni Bolnisi
Spaeri
0:0
Kolkheti Khobi
Kolkheti 1913 Poti
6:1
FC Norchi Dinamo Tbilisi
FC Lokomotivi Tbilisi
5:0
FC Merani Martvili
Mt Druitt Town
1:2
Marconi Stallions
Sydney United
2:1
Central Coast Mariners FC Under 21
Rockdale City Suns
2:0
NWS Spirit FC
APIA Leichhardt Tigers
3:0
Sydney II
Wollongong Wolves
2:2
Sydney Olympic
St George City FA
3:1
Sutherland Sharks
Adamstown Rosebuds
1:0
Maitland
Broadmeadow Magic
5:0
Valentine
Edgeworth Eagles
0:2
Charlestown Azzurri
Lambton Jaffas
1:0
Newcastle Olympic
Lake Macquarie
1:4
New Lambton FC
Cooks Hill United FC
2:0
Weston Workers
HEBC
8:2
Düneberg
Geestemünde
4:1
Union Bremen
Hemelingen
2:0
Vahr-Blockdiek
Rugenbergen
0:2
FC Türkiye
Niendorfer
3:1
Union Tornesch
Halstenbek-Rellingen
2:0
Süderelbe
SV Eichede
3:0
Hohenwestedt
SV Todesfelde
9:1
Bordesholm
SG Sonnenhof Grossaspach
6:0
Offenburger FV
Germania Egestorf/Langreder
1:0
SSV Vorsfelde
Rotenburger SV
4:0
SV Blau Weiß Bornreihe
VfL Oldenburg
2:1
Ramlingen-Ehlershausen
Heeslinger SC
0:0
Arminia Hannover
Borussia Freialdenhoven
1:4
Eintracht Hohkeppel
BCV Glesch / Paffendorf
BW Königsdorf
Bergisch Gladbach
3:2
Porz
Siegburger SV
3:3
Fortuna Köln II
Blumenthaler SV
5:1
Leher TS
SV Steinbach
2:3
Türk Gücü Friedberg
Sportfreunde Baumberg
2:0
SV Sonsbeck
Ratingen SV Germania 04/19
3:2
TVD Velbert
Meerbusch
3:2
Union Nettetal
Sportfreunde Lotte
4:1
SV Westfalia Rhynern
Preußen Münster II
3:0
Victoria Clarholz
Sprockhövel
3:3
Eintracht Rheine
Sportfreunde Siegen
1:1
Türkspor Dortmund
Wattenscheid
1:3
Finnentrop / Bamenohl
Brünninghausen
3:2
Vreden
Bonn-Endenich
1:6
Vichttal
Schafhausen
0:6
Germania Teveren
Frechen
3:1
Hürth
Erkenschwick
0:3
Gievenbeck
Inter Turkspor Kiel
1:6
Oldenburger
Büderich
0:2
Hamborn 07
Mülheimer
2:3
Kleve
Schermbeck
0:1
Ennepetal
Sonthofen
4:3
Garching
VfB Homberg
2:2
Uerdingen
Árabe Unido
0:4
Tauro
UMECIT FC
1:2
Azuero FC
Universitario
0:0
Independiente
Plaza Amador
4:2
Sporting San Miguelito
Universitario de Deportes
1:0
Deportivo Binacional
Sporting Cristal
3:0
Deportivo Garcilaso
Cusco
1:1
Alianza Lima
Marquense
1:0
San Pedro
Sololá
1:1
Nueva Concepción
Suchitepéquez
1:0
Santa Lucía Cotzumalguapa
Iztapa
0:0
Quiché
Cuilapa FC
0:1
Aurora
Universidad San Carlos
3:1
Deportivo Fraijanes
Juventud Copalera
1:1
Democracia
San Benito
4:3
Heredia
Deportivo Barberena FC
1:1
Sacachispas
Mictlán
0:2
Juventud Pinulteca
Union Flémalloise
3:3
RCS Stavelotain
Mélen-Micheroux
0:1
Trooz
Hannut
3:0
UCE Liège
RSC Tilffois
2:2
FC Du Geer
Gold Coast Knights
1:1
Lions
Peninsula Power
6:0
Eastern Suburbs
SC Wanderers
3:1
Gold Coast United
Brisbane Roar II
0:3
Moreton Bay United
Olympic
1:0
Rochedale Rovers
FK Yenisey Krasnoyarsk II
1:3
FK Baltika BFU imeni Immanuila Kanta
Khimki II
1:0
Saturn Ramenskoye
FC Zenit-2 St Petersburg
2:0
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
FK Kompozit Pavlovsky Posad
3:3
FC Strogino Moscow
FK Irkutsk
2:1
FC Torpedo Vladimir
Elektron VN
1:4
Dinamo St. Petersburg
FK Torpedo Moskva II
0:4
Dinamo Kirov
Khimik-Avgust
2:0
Akron II
Zvezda St. Petersburg
2:3
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
Torpedo Miass
4:0
Rubin Kazan II
Uralets NT
0:2
Ural-D Yekaterinburg
FK Kaluga
2:0
FK Kosmos Dolgoprudny
FK Peresvet Podolsk
0:6
Sakhalinets
FC Tver
0:1
Khimik Dzerzhinsk
Rubin Yalta
1:1
SKA Rostov
FC Nosta Novotroitsk
1:1
Orenburg 2
Spartak Nalchik
4:0
FK Pobeda
Legion-Dynamo
0:1
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
Zenit Penza
0:0
FK Ryazan
FK Kolomna
1:4
FK Dinamo Vladivostok
Sakhalin Sakhalinsk
0:1
Arsenal Tula II
Kvant
2:2
Akademiya Tambov
Znamya Truda
0:0
Dinamo Vologda
Kuban Kholding
7:0
Sevastopol
Dinamo Moskva II
1:3
FC Zorkij Krasnogorsk
Druzhba Maikop
1:0
Dinamo Stavropol
SKA Khabarovsk
1:0
Akron Tolyatti
FK Yenisey Krasnoyarsk
2:0
Neftek. Nizhnekamsk
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
2:1
FC Tyumen
FC Volgar Astrakhan
0:1
Makhachkala
Maritsa Plovdiv
3:3
Chernomorets Burgas
FC Dunav 2010
0:3
Yantra 2019
FK Septemvri Sofia
2:1
PFK Sportist Svoge
Strumska Slava
2:0
Spartak Pleven
PFC Spartak Varna
1:0
Bdin
Chernomorets Balchik
3:0
Litex Lovech
Fundación AIFI
0:0
Academia Anzoátegui
Deportivo Petare
1:0
Atlético La Cruz
Atlético El Vigía
2:1
Fundación Lara Deportiva
Dinamo Puerto La Cruz
1:2
Bolívar
Yaracuyanos FC
3:0
Real Frontera
Titanes
1:1
Trujillanos FC
Club Sport Marítimo de Venezuela
2:0
Nueva Esparta
Urena SC
2:1
Héroes de Falcón
Rača
1:1
Častkovce
Jednota Bánová
1:0
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Oravské Veselé
1:0
SK Odeva Lipany
Fiľakovo
1:2
MSK Tesla Stropkov
Spišské Podhradie
0:1
Slávia TU Košice
Slovan Duslo Šaľa
3:2
Veľké Ludince
FK Dubnica Nad Vahom
1:2
Galanta
Radnički Obrenovac
1:2
Zvezdara
Kabel Novi Sad
2:0
Radnički Zrenjanin
FK Dinamo 1945 Pancevo
1:4
1. Maj Ruma
FK PKB Padinska Skela
1:1
FK Buducnost Dobanovci
FK Zemun
2:0
FK Torlak
FK Podunavac Belegiš
1:2
FK Zeleznicar Inđija
Tisa Adorjan
2:1
OFK Backa Palanka
Vlasina
1:3
Budućnost Popovac
Radnicki Pirot
4:3
Radnički Svilajnac
FK Žitorađa
0:2
Sinđelić Niš
FK Napredak Krusevac
0:0
FK Vojvodina
FK Partizan
2:1
FK Radnicki Nis
FK Spartak Subotica
3:0
Zeleznicar Pancevo
Krabi
0:0
Chainat Hornbill
Phrae United
0:0
Suphanburi
Kanchanaburi
0:1
Ayutthaya United
Customs United
1:3
Chiangmai United