Fixtures - November 12, 2023
Aston Villa
3:1
Fulham
Brighton
1:1
Sheffield United
Liverpool
3:0
Brentford
West Ham
3:2
Nottingham
Chelsea
4:4
Man City
PSV
4:0
PEC Zwolle
Volendam
1:4
Sparta Rotterdam
Almere City FC
2:2
Ajax
Feyenoord Rotterdam
1:0
AZ Alkmaar
Utrecht
2:2
Excelsior
Khust City
0:1
Kudrivka-Nyva
Dinaz Vyshgorod
1:2
Yarud
Chernihiv
0:3
Viktoriya Sumy
Bukovina Chernovtsy
0:2
Epitsentr Dunayivtsi
SK Poltava
4:1
Girnik-Sport
FC Ingulets
5:1
FC Kremin Kreminchuh
Karpaty
3:0
Agrobiznes Volochisk
Livyi Bereh
1:0
MFC Metalurh Zaporizhya
France U17
3:0
Burkina Faso U17
Venezuela U17
3:0
New Zealand U17
Korea Republic U17
1:3
United States U17
Mexico U17
1:3
Germany U17
Pendikspor
1:0
Samsunspor
Besiktas JK
1:0
Basaksehir FK
Rizespor
1:0
İstanbulspor
Adana Demirspor
0:0
Fenerbahce
Flamengo
1:1
Fluminense RJ
Palmeiras
3:0
Internacional RS
Bragantino
2:2
Botafogo RJ
Gremio FB Porto Alegrense
0:1
Corinthians
FC Copenhagen
0:0
Brøndby
Vejle BK
1:0
Lyngby
Midtjylland
2:0
Nordsjælland
Odense Boldklub
0:2
Hvidovre IF
AGF Aarhus
2:0
Viborg FF
AIK
3:1
IFK Varnamo
Hammarby IF
2:2
Halmstads BK
Malmö FF
1:0
Elfsborg
IK Sirius FK
2:0
IFK Norrkoping
Kalmar FF
2:1
Djurgardens IF
IF Brommapojkarna
2:1
BK Hacken
Degerfors IF
1:2
Mjallby AIF
Varbergs BoIS
1:2
IFK Goteborg
Bodo/Glimt
1:0
Aalesunds FK
Odds BK
1:2
Tromsø
Sandefjord Fotball
3:2
Rosenborg
Stromsgodset IF
0:1
Ham-Kam
Viking FK
2:1
Sarpsborg
Valerenga IF
0:0
Stabaek Fotball
Molde
4:0
Lillestrom SK
Rosario Central
3:1
River Plate
Lanus
0:2
Racing Avellaneda
Huracan
1:0
Arsenal de Sarandi
Colon
3:0
Talleres
Defensa y Justicia
0:1
San Lorenzo
Boca Juniors
1:0
Newell's Old Boys
Tigre
1:1
Platense
Suwon
2:3
Suwon Samsung Bluewings
Incheon United
1:1
Jeonbuk Hyundai Motors
Ulsan Hyundai
3:2
Pohang Steelers
Burgos CF
4:2
Alcorcon AD
FC Andorra
1:3
Club Deportivo Eldense
Tenerife
0:1
CF Villarreal B
Huesca
1:1
Espanyol
Eibar
1:1
Albacete Balompie
Vilaverdense FC
1:2
Tondela
SCU Torreense
0:0
CD Mafra
Leixões
0:1
CS Maritimo Madeira
Academico de Viseu
1:0
Benfica Lisbon B
Naftan Novopolotsk
0:7
BATE Borisov
Energetik Bgu
1:2
Torpedo Belaz Zhodino
FC Minsk
2:1
FC Belshina Bobruisk
FC Nizhny Novgorod
0:0
FC Baltika Kaliningrad
Dinamo Moskva
2:0
FC Orenburg
PFC Sochi
0:2
FC Rubin Kazan
Spartak Moscow
2:1
Rostov
Boluspor
2:3
Sakaryaspor
Manisa Futbol Kulubu
0:2
Bandirmaspor
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
3:2
Göztepe
Kocaelispor
2:1
Corum Belediyespor
Norden
2:0
Erpeldange
Berdorf Consdorf
1:3
Young Boys
Hosingen
0:0
Feulen
Jeunesse Useldange
4:0
Jeunesse Schieren
Colmarberg
0:7
Atert Bissen
Sporting Mertzig
0:1
Daring Echternach
Jeunesse Gilsdorf
4:2
Wincrange
Red Star Merl-Belair
0:1
FC Rm Hamm Benfica
Kehlen
7:4
Luna Obercorn
Union 05 Kayl-Tetange
2:4
Jeunesse Junglinster
Blo-Wäiss Izeg
0:0
Schengen
Red Black Egalité
0:5
The Belval Belvaux
Syra Mensdorf
1:1
Kopstal 33
Munsbach
4:2
ALSS Luxembourg
Thun II
0:2
FC Schotz
FC Muri
2:1
FC Dietikon
FC Munsingen
0:1
FC Rotkreuz
Portalban / Gletterens
2:2
Yverdon Sport II
JFK Ventspils
0:1
Skanste
JDFS Alberts
6:2
Progress / AFA Olaine
FK Rīgas Futbola skola II
5:4
FK Smiltene
Valmiera II
0:1
Saldus SS / Leevon
Tukums II
0:5
SC Grobina
Riga FC II
3:0
Dinamo Rīga
Rēzekne / BJSS
2:1
Beitar
FK Teteks Tetovo
0:1
FK Pelister Bitola
Bashkimi Kumanovo
1:2
KF Aresimi 1973
Pobeda
1:0
FK Skopje
GFK Osogovo Kocani
2:2
FK Vardar Negotino
FK Belasica Strumica
2:1
FK Karaorman Struga
Novaci
1:0
Kozuv Gevgelija
Sasa
1:3
FK Detonit Plachkovica
FK Ohrid
1:3
Besa Dobërdoll
Kastamonuspor
3:4
Erzin Belediyespor
Iğdır FK
2:1
Yeni Aksarayspor
Somaspor
1:1
Duzcespor
Arnavutköy Belediyespor
0:1
Isparta 32 Spor
Fethiyespor
1:2
Derince Belediyespor
Inegolspor
2:0
Genclik Spor
Erzincan Refahiyespor
0:0
Amed Sportif Faaliyetler
Afjet Afyonspor
1:0
Nazilli Bld Spor
Diyarbekirspor
1:0
Osmanlıspor
Düzyurtspor
2:0
Halide Edip Adivarspor
Akhisar Belediyespor
1:1
Karacabey Birlik Spor A.s
Serik Belediyespor
0:1
Adiyaman 1954 SK
Kirklarelispor
3:0
Bursaspor
Kirsehir Belediye Spor
1:1
Bucaspor 1928
Zonguldakspor
1:0
Ankara Demirspor
Talasgücü Belediye Spor Kulübü
3:0
Karabük İdman Yurdu
Balıkesirspor
2:1
Adliyespor
Elaziz Belediyespor
1:2
Kestelspor
Nevsehir Belediye Spor
1:0
Orduspor 1967
Tokat Bld Plevnespor
0:1
Adana 1954 FK
Catalcaspor
0:0
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Osmaniyespor
1:2
Kütahyaspor
Sivas Belediye Spor
4:0
Akhisar Belediyespor
Buyuk. Tepecikspor
1:0
Darica Genclerbirligi
Fatsa Belediyespor
2:0
Agrispor
Idare Genclik
0:0
Konya Anadolu Selcukspor
Bornova 1877
3:2
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
1:1
Silivrispor
Küçükçekmece Sinopspor
1:1
Edirnespor
Arguvanspor
2:1
Turk Metal Kirikkale
Mardin Buyuksehir Belediyespor
0:1
Gumushanespor
Artvin Hopaspor
1:2
Kepez Belediyespor
Tarsus Idman Yurdu
0:2
Aliağa Futbol AŞ
Hacettepe 1945
1:1
Batman Petrolspor
1954 Kelkit Belediyespor
1:1
Elazığspor
Sapanca Spor Kulübü
4:5
Turgutluspor
Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü
3:2
Karsiyaka
Eynesil Belediyespor
1:0
Pazarspor
Efeler 09 Spor
4:1
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Bulvarspor
0:1
Ergene Velimese Spor
Pribram II
0:4
FK Horovicko
MFK Havirov
3:1
Břidličná
Zbrojovka Brno II
2:0
FC Slovan Havlickuv Brod
FC Slavoj Olympia Bruntal
0:3
FK Krnov
FK Bospor Bohumin
2:2
Polanka
Bílovec
1:0
FK San Jv Sumperk
Kozlovice FC
4:1
Sfk Elko Holesov
FC Spartak Velka Bites
1:1
FK Pelhimov
Líšeň II
1:0
Dálnice Speřice
FK Caslav
2:3
Spoje Praha
FK Zalgiris Kaunas
4:2
FC Hegelmann Litauen Kaunas
FK Suduva Marijampole
0:3
Riteriai
Futbolo Akademija Siauliai
3:0
FK Banga Gargzdai
FK Panevezys
0:0
Dziugas
VMFD Zalgiris
1:0
Dfk Dainava Alytus
Ciudad de Bolivar
1:1
Argentino Monte Maiz
Gimnasia y Tiro
1:0
Villa Mitre
Olimpo
1:0
Independiente Chivilcoy
Douglas Haig
5:0
Central Norte
Leskhoz
3:0
Traktor Minsk
Novaya Pripyat
1:4
Mozyr NPZ
Tsentr Futbola
1:0
Partizan Salihorsk
FC Krumkachi
3:1
Dyush-3 Stenles Pinsk
Mortagua
1:0
GD Fontinhas
AC Marinhense
2:0
Lusitania Dos Acores
UD Santarem
2:1
Rabo de Peixe
FC Alverca II
5:1
União de Tomar
Gd Peniche
2:1
CF União de Coimbra
CD Gouveia
0:1
Sertanense FC
Castelo Branco
3:0
Vitoria Sernache
Sandinenses
2:1
Maritimo Madeira B
SC Mirandela
1:1
Vilar de Perdizes
Dumiense
0:5
AD Camacha
SC Vila Real
1:1
CD Portosantense
GD Ribeirao
0:0
Brito
FC Tirsense
0:0
Pevidem SC
AD Limianos
2:3
CDC Montalegre
Recreativa de Lamelas
2:0
Rebordosa
Ol Douro
0:1
AD Marco 09
SC Salgueiros
0:3
Uniao SC Paredes
Vila Meã
0:1
Amarante FC
Sao Joao Ver
4:1
Valadares Gaia FC
Gondomar SC
1:1
Vitoria Guimaraes B
Florgrade
0:0
Beira-Mar
FC Barreirense
0:0
Louletano
Clube Oriental de Lisboa
1:0
Fabril Barreiro
Juventude Evora
1:1
Vitória Setúbal
Vasco da Gama
0:1
Moncarapachense
Imortal Albufeira
2:2
O Elvas
Lusitano Évora
0:1
FC Serpa
Real Sporte
0:1
Sintrense
Atletico FC
0:0
Barranquilla FC
Llaneros FC
1:0
Cucuta Deportivo
Real Cartagena
1:1
Leones FC
Fortaleza FC
2:1
U. d. Popayan
Vita Club Mokanda
1:0
JUK
Vegas
0:1
Etoile du Congo
Leopards
1:0
Cheminots
Bana Nouvelle Generation
0:1
Diables Noirs
Pardubice II
1:1
Tj Sokol Zivanice
Unex Unicov
2:1
SK Hranice
Karviná II
0:1
FK Apos Blansko
Slovácko II
1:1
Tatran Brno Bohunice
Slavia Praha II
2:1
Sokol Hostoun
Dukla Praha II
2:2
Viktoria Plzeň II
Zlín II
0:3
FC Hlucin
Teplice II
1:1
Slovan Liberec II
Povltava FA
1:2
Bohemians 1905 II
Bouaké
2:2
Stade d'Abidjan
AS Denguélé d'Odienné
2:1
Lys Sassandra
San-Pédro
3:0
Stella Club d'Adjamé
AFAD
0:1
Racing d'Abidjan
FC Una Strassen
1:1
Marisca Mersch
Jeunesse Esch
3:3
Schifflange
F91 Dudelange
1:0
Swift Hesperange
Differdange FC 03
2:0
Union Titus Petange
Un Kaerjeng 97
2:0
FC Progres Niederkorn
FC Mondercange
1:3
FC Wiltz 71
USBM
00:00
Etoile de Morne-à-l'Eau
Solidarité Scolaire
00:00
Amical Club
Jeunesse Evolution FC
00:00
AS Le Gosier
Phare du Canal
00:00
ASG Juventus de Sainte-Anne
Cambrefort
00:00
CERFA
Dynamo Le Moule
00:00
Siroco Les Abymes
La Gauloise
00:00
Sporting Baie-Mahault
Amical Club
6:1
CERFA
Igalo
0:2
FK Berane
FK Iskra Danilovgrad
2:0
Internacional
FK Bokelj Kotor
1:1
Otrant-Olympic
FK Kom
1:1
FK Mladost Ljeskopolje
NEO
2:2
FC Dalfsen
Erp
1:3
EFC
Sparta '25
3:1
TOP Oss Amateurs
RBC
3:0
Emplina
Hoofddorp
1:3
AGB
Hillegom
1:2
Vitesse '22
ASV de Dijk
1:2
Fortuna Wormerveer
IVV Landsmeer
1:1
SCPB '22
Velsen
1:2
Kolping Boys
VV de Zouaven
3:1
VIOS-W
Bemmel
0:0
WSV
Voorwaarts T
1:3
RKHVV
SVBO
4:1
GVAV-Rapiditas
GRC Groningen
1:1
WVV
RKSV Mierlo-Hout
5:0
Chevremont
EHC
1:2
Volharding
SV Deurne
3:1
Sportclub '25
SV Someren
0:1
SV Valkenswaard
BSV Limburgia
0:2
Minor
CD Dragon
4:0
Santa Tecla FC
CD Fuerte San Francisco
1:1
AD Isidro Metapan
Municipal Limeno
0:2
Alianza FC (Slv)
Once Deportivo
0:2
CD FAS
Aigle Royal de la Menoua (Dschang)
2:2
PWD
Les Astres
0:1
Sportive de Douala
Gazelle FC
1:1
Fortuna Mfou
Bamboutos
3:3
Canon
Victoria United FC
0:2
UMS de Loum
Dynamo de Douala FC
1:1
Colombe
FC Elva
0:7
FC Nomme United
Viimsi
1:3
FC Tallinn
Tallinna FC Flora
6:0
K-Järve JK Järve
Paide Linnameeskond II
2:1
FCI Levadia Tallinn
Bodens BK
0:3
Taby FK
Hammarby Talang
3:1
Dalkurd FF
IF Karlstad
2:0
IFK Stocksund
Piteaa IF
3:1
Örebro Syrianska
Sandvikens IF
3:2
Umea FC
Sollentuna FF
1:3
Motala AIF
Nordic United
2:0
IF Sylvia
Vasalunds IF
1:4
Stockholm Internazionale
Fredrikstad FK
1:0
Jerv FK
Kongsvinger IL
1:2
Moss FK
Ranheim IL
0:0
Hodd
Raufoss IL
0:1
Bryne FK
Skeid Fotball
0:5
Kristiansund BK
Sogndal IL
1:1
Mjondalen
Aasane Fotball
2:0
Sandnes Ulf
IK Start
1:1
KFUM Oslo
APO Ellas Syros
4:0
APS Erani Filiatras FC
Panegialios FC
1:0
Ialysos
Anagennisi Artas
1:0
APS Zakynthos
Thyella Rafinas Apo
0:2
AE Mykonos
Peramaikos
1:2
Ypatou
Panionios
2:1
Chaidari AO
Almyros Gaziou
0:0
Proodeftiki
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
1:1
Apollon Smirnis
Episkopi FC
2:3
AO Agia Paraskevi
Fostiras FC
1:0
Ermis Zonianon
PAO Atromitos Piraeus
0:1
AS Aris Petroupolis 1926
Agios Nikolaos
2:0
AO Ellopiakos
Ilisiakos FC
1:1
Ethnikos Piraeus
PAO Vardas
3:2
Panelefsiniakos Elefsinas
Panargiakos
1:0
FC Korinthos
Pyliou
1:2
Asteras Varis
AGS Vyzas Megaron
1:0
Missolonghi
Ermionidas
2:3
Marko
Pierikos FC
4:0
AO Asteras Petriti
Thyella Katsikas
3:0
Magnisiakos AEV
Astir Lianokladi
1:0
Ethnikos Neou Keramidiou
Trikala
2:1
Fikis
AE Kileler
0:1
FC Kastoria
Vataniakos FC
3:2
Lefkimmi
Nea Artaki
3:0
Eordaikos 2007
Thesprotos
0:3
GAS Svoronou
Aris Petinos
1:0
Megas Alexandros Agia Marinas
Doxa Dramas
0:0
Nestos Chrisoupolis
Aetos Varvaras
0:2
Apollon Paralimniou FC
Poseidon Nea Michaniona
0:1
Kavala
Anagennisi Epanomis FC
0:1
Niki Efkarpias AMO
Panthrakikos
5:0
Veria
Thyella Sarakinoi
1:4
AO Chaniotis
PAO Kristonis FC
0:2
Thermaikos Thermis
MGS Orestis Orestiadas
3:2
Aris Avatou
Nations
1:0
Heart of Lions
Bechem United
1:1
Bofoakwa Tano
Nsoatreman
2:0
Real Tamale United
Hearts of Oak
0:0
Legon Cities
Dreams
2:0
Accra Great Olympics
Medeama
0:1
Berekum Chelsea
CD São Salvador do Kongo
2:4
Petro Luanda
Santa Rita
1:0
Desportivo Lunda-Sul
Wiliete
1:1
Sporting de Cabinda
Primeiro de Agosto
1:0
Recreativo do Libolo
3 Sing FC
1:2
Shatin
Hoi King
0:0
Wing Yee
Sai Kung Friends FC
1:1
Eastern District
Central & Western
1:0
Citizen AA
Kowloon City District Sports Association
1:0
Yuen Long FC
Wong Tai Sin
0:0
South China FC
Dongen
2:0
Kruisland
Hoogland
1:3
HBC
TVC '28
0:3
Quick '20
Juliana '31
1:1
Wittenhorst
Orion
3:1
Venray
Best Vooruit
1:1
RKSV Nuenen
HVCH
2:0
Nemelaer
GKS Jastrzebie Zdroj
3:2
ŁKS Łódź II
Lech Poznań II
1:0
KS Polonia Bytom SA
Radunia Stezyca
1:0
Oks Stomil Olsztyn
Zaglebie II Lubin
4:0
ZKS Stal Stalowa Wola
Pogon Siedlce
2:2
KS Wisla Pulawy
Tallinna FC Flora III
1:0
Hiiumaa
Saue
1:3
Nõmme United II
Saku Sporting
3:2
Laagri II
Keila JK
2:5
Kose
JK Tabasalu II
2:3
Vaprus II
Lechia T. Mazowiecki
0:4
Unia Skierniewice
Sokół Sieniawa
0:1
KS Świdniczanka Świdnik
Rks Garbarnia Krakow
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm
1:3
Podlasie Biała Podlaska
GKS Belchatow
3:0
Olimpia Zambrow
Vegalta Sendai
1:3
Machida Zelvia
Blaublitz Akita
1:1
Tokushima Vortis
Montedio Yamagata
2:1
Ventforet Kofu
Mito Hollyhock
1:1
Shimizu S-Pulse
Tochigi
1:2
Jubilo Iwata
Omiya Ardija
0:2
Tokyo Verdy
JEF United
1:3
V-Varen Nagasaki
Zweigen Kanazawa
1:1
Fagiano Okayama
Fujieda MYFC
2:4
Iwaki
Roasso Kumamoto
3:1
Renofa Yamaguchi
Oita Trinita
2:1
ThespaKusatsu
Vere United
1:1
Montego Bay United FC
Dunbeholden
0:2
Portmore United
Treasure Beach FC
1:0
Lime Hall Academy FC
Molynes United
1:3
Mount Pleasant Academy
Reinmeer Aomori
3:1
Sony Sendai
Suzuka Point Getters
0:1
Veertien Mie
Okinawa SV
2:2
Biwako Shiga
Verspah Oita
1:1
TIAMO Hirakata
Sulut United
2:1
Persipal
PSPS
2:0
PSDS
Bekasi City
5:3
Nusantara United
Persiba
1:3
Persewar
Deltras
2:2
Persekat
Nyiregyhaza Spartacus
2:0
BVSC-Zuglo
Budafok
2:2
MTE
Soroksar
0:0
Pecs
Siofok
0:0
Szeged
Kozarmisleny
1:1
Aqvital
Gyori ETO
2:0
Kazincbarcika
Haladas
3:3
Vasas
Honved
1:0
Ajka
Tiszakecske
0:1
Gyirmot
Paksi SE II
0:4
Ferencváros II
Fehérvár II
1:1
Szekszardi UFC
Puskás II
1:1
Balatonfüredi
Gyirmót SE II
2:1
Budaorsi SC
Kecskeméti TE II
1:1
Martfűi LSE
Budapesti Vasas SC II
1:2
Bekescsaba 1912 Elore
Érdi VSE
1:2
Kaposvari Rakoczi FC
Nagykanizsa
1:0
Majosi
Dunaföldvári FC
0:0
MTK Hungária FC II
Gárdony
0:4
Ivancsa KSE
PTE-PEAC
0:0
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Szentlorinc SE
3:0
Mohácsi TE
Veszprem FC
1:1
SC Sopron
Csornai SE
0:2
Komárom
FC Tatabanya
1:0
Haladás VSE
Dorogi FC
0:3
Győri ETO II
Bicskei
3:1
Zalaegerszegi TE II
III Ker Tue Upe
1:1
Kelen SC
Körösladány
4:0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia II
BSS Monor
2:0
Honvéd II
Penzugyor SE
1:1
Dabas
Cegledi VSE
1:1
BKV Elore
Hódmezővásárhely
2:2
Esmtk Budapest
Szolnoki MAV FC
4:1
Füzesgyarmati
FC Hatvan
2:0
Rakospalotai EAC
Salgótarjáni BTC
2:0
Kisvárda II
Karcag SE
0:0
DEAC
Tiszaujvaros
1:1
Senyo Carnifex FC
Egri FC
0:0
Diósgyőr II
Gyöngyös
4:3
Újpest II
Mgarr United
6:0
Dingli Swallows
Ghaxaq
1:5
Saint Georges Cospicua
Gharghur
4:0
Ta' Xbiex
Qormi FC
0:1
Marsaskala
Kano Pillars
1:0
Enyimba
Katsina United
1:0
Rivers United
Sunshine Stars
2:2
Enugu Rangers
Lobi Stars
1:0
Sporting Lagos
Kwara United
1:1
Shooting Stars
Niger Tornadoes
0:0
Bendel Insurance
Remo Stars
4:0
Gombe United
Plateau United
3:1
Abia Warriors
Paloma
2:1
Niendorfer
HEBC
3:0
Rugenbergen
Geestemünde
1:4
SAV
Makkabi
1:1
Dynamo Schwerin
Einheit Wernigerode
3:1
Einheit Rudolstadt
SC Freital
2:1
VfL Halle
Eintracht Mahlsdorf
0:4
Lichtenberg
Hertha 06
RSV Eintracht
Inter Turkspor Kiel
2:3
VfR Neumunster
Erlbach
2:0
Sonthofen
Türkspor Augsburg
1:0
Landsberg
Rotenburger SV
1:0
Germania Egestorf/Langreder
Lupo-Martini
5:2
Ramlingen-Ehlershausen
Arminia Hannover
1:3
Atlas Delmenhorst
Buchholz
3:0
Dassendorf
Halstenbek-Rellingen
1:2
Victoria Hamburg
Union Tornesch
0:2
FC Türkiye
Sparta Lichtenberg
2:1
Rostocker FC
ASC Dortmund
2:1
Türkspor Dortmund
SV Eichede
3:1
Eckernforder SV
SV Todesfelde
3:1
Oldenburger
SV Sonsbeck
5:1
Kleve
Hamborn 07
0:4
SW Essen
Komet Arsten
1:2
Vahr-Blockdiek
RW Walldorf
3:3
Dietkirchen
Vreden
0:0
Gievenbeck
Sprockhövel
3:4
Schermbeck
Sportfreunde Siegen
0:2
Ennepetal
Brünninghausen
2:4
Eintracht Rheine
Bergisch Gladbach
3:0
Germania Teveren
Siegburger SV
1:0
Hürth
Bonn-Endenich
2:2
Fortuna Köln II
Ratingen SV Germania 04/19
3:0
VfB Homberg
Union Frintrop
0:0
SC St. Tönis 11/20
Meerbusch
1:1
TVD Velbert
VfL Oldenburg
2:3
VfV Hildesheim
Sasel
7:1
Alsterbrüder
Union Bremen
4:0
Brinkumer SV
Eddersheim
3:0
SV Steinbach
Finnentrop / Bamenohl
4:1
Bövinghausen
BCV Glesch / Paffendorf
Hennef 05
Erkenschwick
1:1
SV Westfalia Rhynern
Quierschied
1:1
SV Morlautern
Cosmos Koblenz
0:1
Mechtersheim
FC Lida
4:0
Astravets
FK Niva Dolbizno
1:3
Shakhtyor Petrikov
FK Zhodino Yuzhnoe
2:0
FC Osipovichi
FC Volna Pinsk
1:4
Bumprom
Golden Arrows
1:3
AmaZulu
Richards Bay
1:0
Cape Town Spurs
Mamelodi Sundowns
TS Galaxy
Sekhukhune United
2:1
Supersport United
Dynamos
2:1
Chicken Inn
Yadah
2:1
FC Platinum
Hwange
3:0
Black Rhinos
Highlanders
2:1
Herentals
Green Fuel FC
2:2
CAPS United
Bulawayo Chiefs
2:0
Triangle United
Inter Club de Escaldes
6:0
Atlètic Amèrica
FC Ordino
1:0
Futbol Club Pas de la Casa
UE Santa Coloma
1:2
FC Santa Coloma
Atletic Club Escaldes
3:1
CF Esperança d'Andorra
Cobresal
3:4
Audax Italiano
Nublense
1:1
Palestino
Deportes Magallanes
1:1
Huachipato
Everton de Vina Del Mar
1:1
Curico Unido
Colo Colo
2:0
Union La Calera
FC Mamer 32
2:1
US Rumelange
Lorentzweiler
1:1
Yellow Boys Weiler
FC Etzella Ettelbruck
1:0
Avenir Beggen
FC Jeunesse Canach
1:0
Berdenia Berbourg
CS Grevenmacher
1:2
Koeppchen
Bettembourg
2:2
Blô-Weiss Medernach
Résidence Walferdange
0:2
Alisontia Steinsel
US Hostert
2:2
FC Rodange 91
Aubel
3:0
UCE Liège
Hannut
3:4
Union Flémalloise
Ster-Francorchamps
4:0
RSC Beaufays
RSC Tilffois
1:0
Sart-Lez-Spa
FC Eupen
1:1
RCS Stavelotain
Mélen-Micheroux
0:0
JS Fizoise
Trooz
0:2
FC Du Geer
Naastois
3:1
Gerpinnes
Péruwelz
1:4
PAC Buzet
SG-Tertre-Hautrage
10:1
RUS Courcelles
Hornu
0:0
Sporting Club Jemappes
Neufvilles
1:2
Gilly
Nechin
0:4
Ransart
RUS Érezée
0:4
Vaux-Noville
SK Westrozebeke
1:2
Meulebeke
Bredene
3:0
Varsenare
Ardooie
0:0
Moen
Saint-Josse
1:0
Tubize II
R Racing Club de Waterloo
2:2
Union Lasne-Ohain
Meux II
4:1
Royal Anhée FC
Flavion-Morialmé
3:5
Loyers
Beauraing
1:3
Biesme
Fernelmont-Hemptinne
3:4
Condruzien
Nismes
2:0
US Dinantaise
Eendracht Maasmechelen
3:0
Zonhoven United
Herk
0:2
Torpedo Hasselt
K. Hand in Hand Hoepertingen
1:0
Weerstand Koersel
Sporting Nevok Gruitrode
1:3
Bregel Sport
Fenixx BeigHum
1:0
Herent
Hoboken
0:1
Ranst
KVV Vosselaar
1:3
WS Schorvoort
Mariekerke
0:2
Bevel
SK 's Gravenwezel-Schilde
2:0
Ternesse
Destelbergen
3:0
SK Denderhoutem
Zeveren Sportief
1:1
SK Berlare
Kleit Maldegem
1:0
Lokeren Doorslaar
Standard Denderleeuw
0:2
Beveren
Lembeke
2:2
Svelta Melsele
Oostnieuwkerke
1:3
Dottignies
NSeth Berchem
1:2
Grez-Doiceau
Kosova Schaerbeek
0:0
Ixelles
Sporting Bruxelles
3:2
BX Brussels
R Leopold Uccle FC
0:2
Saint-Michel
Amicii Bruxelles
0:0
Genappe
Spy
1:3
Union Bossière Gembloux
Grand-Leez
0:0
Evelette-Jallet
Sporting Kampenhout
2:2
Liedekerke
Linden
1:3
KFC Eppegem
Elewijt
0:0
Kraainem
Olympia SC Wijgmaal
0:1
Tervuren-Duisburg
Eendracht Mazenzele Opwijk
1:1
Rotselaar Sportief
Hoegaarden-Outgaarden
2:0
Huldenberg
OFK Belgrade
1:0
FK Sloboda Uzice
Grafičar
1:1
FK Metalac GM
Novi Sad
0:2
Jedinstvo Ub
FK Kolubara Lazarevac
4:0
OFK Vršac
La Tamponnaise
3:3
Trois Bassins FC
SS Jeanne D Arc
2:0
OC Saint-Andre Les Leopards
Excelsior
2:0
Saint-Denis
Js Saint-Pierroise
3:1
Capricorne
Chaudron
1:1
Saint-Pauloise
Saint-Louis
2:0
JS Piton Saint-Leu
AS Sainte-Suzanne
4:0
US Sainte Marienne
Luckenwalde
4:0
Rot-Weiss Erfurt
BFC Dynamo
0:0
Hansa Rostock II
Meuselwitz
1:0
Chemnitzer FC
Lehnerz
2:0
FSV Frankfurt
Hoffenheim II
1:1
VfB Stuttgart II
Stuttgarter Kickers
2:2
FC Homburg
TSV Havelse
2:2
Teutonia 05
FK SKA-Khabarovsk II
0:1
Khimki II
Sakhalin Sakhalinsk
2:0
FK Ryazan
Ural-D Yekaterinburg
1:1
Rubin Kazan II
Uralets NT
2:2
FC Dynamo Barnaul
Zenit Penza
0:5
FK Kaluga
FK Kolomna
2:4
FK Kosmos Dolgoprudny
FK Kompozit Pavlovsky Posad
4:0
Saturn Ramenskoye
Akademiya Tambov
2:0
FK Dinamo Vladivostok
Arsenal Tula II
2:2
FC Strogino Moscow
Sakhalinets
2:1
Kvant
Dinamo Moskva II
1:3
FC Zenit-2 St Petersburg
Znamya Truda
0:0
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
Elektron VN
3:2
FC Torpedo Vladimir
FC Tver
2:1
FK Baltika BFU imeni Immanuila Kanta
FK Torpedo Moskva II
0:1
FC Zorkij Krasnogorsk
Dinamo Kirov
1:0
Dinamo St. Petersburg
Zvezda St. Petersburg
2:3
Khimik Dzerzhinsk
Akron II
1:1
FC Nosta Novotroitsk
Khimik-Avgust
0:0
Torpedo Miass
Rubin Yalta
0:1
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
1:1
Dinamo Vologda
Kuban Kholding
2:0
FK Astrakhan
FK Yenisey Krasnoyarsk II
0:1
FK Irkutsk
FK Yenisey Krasnoyarsk
4:1
FC Shinnik Yaroslavl
Makhachkala
2:0
SKA Khabarovsk
FC Tyumen
3:0
Urozhay Krasnodar
Neftek. Nizhnekamsk
0:0
Torpedo Moskva
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
1:1
Alania-D
Khimki
2:2
Akron Tolyatti
Rodina Moskva
4:0
FC Chernomorets Novorossiysk
KVV Zelzate
1:3
Ninove
Voorde Appelterre
1:2
KSC Dikkelvenne
Sporting West Harelbeke
2:0
KFC Merelbeke
Cercle Brugge II
0:1
Eendracht Aalst
RUS Binche
2:2
Stockay-Warfusée
Union Saint-Gilloise II
4:0
RRC Hamoir
Warnant
1:2
RFC Tournai
K Rupel Boom FC
2:2
Wezel
K Olsa Brakel
3:1
Sparta Petegem
K Londerzeel SK
0:2
Hades
Koninklijk Diegem-Sport
2:3
KFC Lille
Strumska Slava
0:0
Marek
Chernomorets Balchik
0:2
FK Septemvri Sofia
Litex Lovech
1:0
FC Dunav 2010
Spartak Pleven
2:1
PFC Spartak Varna
PFK Sportist Svoge
2:0
Bdin
Crotone
2:1
Monterosi FC
Asd Turris Calcio
0:1
SS Monopoli 1966
Recanatese
4:1
Olbia
Sef Torres Calcio
1:0
Ancona 1905
Messina
0:3
Latina
US Arezzo
1:2
Pineto
Audace Cerignola
1:0
Catania
Brindisi
0:4
US Avellino 1912
Sorrento Calcio
1:0
SS Taranto 1927
Sestri Levante
3:0
Fermana FC
Cesena
4:0
Vis Pesaro
Juventus II
0:1
Carrarese Calcio 1908
Perugia
1:0
Gubbio
Spal 2013
0:1
Pontedera
AC Renate
0:2
US Alessandria Calcio 1912
ASD Alcione
2:1
Lavagnese
Bra
1:0
Chieri
AC Asti
1:2
Chisola
Borgosesia
0:1
Voghera
Città di Varese
2:1
PDHAE
SCD Ligorna 1922
1:0
Alba Calcio
RG Ticino
1:0
FC Pinerolo
Fano
2:2
Vigor Senigallia
Avezzano Calcio A.S.D
1:0
Atletico Ascoli
SSD FC Bikkembergs Fossombrone
0:0
Aquila
San Nicolò
0:0
Termoli Calcio
Sambenedettese
3:0
Matese
Sora
0:2
Roma City
Tivoli
1:3
Real Monterotondo Scalo
United Riccione
1:2
Chieti
Aglianese
0:0
Sangiuliano City
Borgo San Donnino
3:3
Asd Fanfulla
Calcio Certaldo
1:2
Lentigione
Forlì
1:3
Corticella
Imolese Calcio
2:2
ACD Sant'Angelo 1907
Mezzolara
0:4
AC Carpi
Progresso
0:2
Victor San Marino
Sammaurese
0:2
Ravenna FC 1913
SS Tritium
1:1
Clivense
Arconatese
3:2
Casatese
Caldiero Terme
2:1
Brusaporto
Club Milano
1:1
Real Calepina
Desenzano Calvina
1:1
Virtus Ciserano Bergamo
Caravaggio
3:0
Folgore Caratese
Crema
0:1
Varesina
AC Legnano 1913
2:1
Castellanzese
AC Palazzolo
0:0
Villa Valle
AC Ponte San Pietro-Isola
0:1
Piacenza
Barletta Calcio
3:2
Gravina
Bitonto
0:1
Rotonda
Gallipoli Calcio
3:2
Ssd Fidelis Andria 2018
Manfredonia Calcio
1:1
Gelbison Vallo D L
SS Matera Calcio SRL
1:1
USD Palmese
Paganese Calcio 1926
0:1
Virtus Casarano
Santa Maria Cilento
0:5
Team Altamura
US Angri Calcio 1927 ASD
0:2
AC Nardo
La Fenice Amaranto
0:0
US Vibonese Calcio
Lamezia Terme
Trapani 1905
Locri 1909
2:1
Canicattì
Portici
1:0
Gioiese
ASD Sancataldese
0:0
Afragolese
Siracusa
2:0
Città Di Sant’Agata
Montevarchi Calcio Aquila 1902
1:3
Pianese
Cenaia
3:4
AS Figline
Gavorrano
1:0
Asd Sangiovannese 1927
US Grosseto
2:1
Ghivizzano Borgo Mozzano
Orvietana Calcio
2:0
Real Forte Querceta
San Donato Tavarnelle
1:2
Livorno
Seravezza
2:1
Sporting Trestina
Tau Altopascio
2:2
Poggibonsi
Sansepolcro Calcio
1:1
Mobilieri Ponsacco
ASD Anzio Calcio 1924
1:3
Gladiator
Asd Cassino Calcio 1924
1:0
Asd Trastevere 1909
Cavese 1919
3:1
Flaminia
CynthiAlbalonga
0:0
Sarrabus Ogliastra
Romana
2:2
Ischia
San Marzano
1:1
Asd Nocerina 1910
Usd Adriese 1906
0:0
Este
Bassano Virtus
2:0
Treviso
Campodarsego
2:0
Cjarlins Muzane
Dolomiti Bellunesi
1:1
Breno
Montebelluna
1:1
Chions
ASD Mori Santo Stefano
2:3
Union Clodiense
Portogruaro Summaga
2:1
Atletico Castegnato
Virtus Bolzano
1:0
Mestre
Igea Virtus Barcellona
1:0
Akragas
Vado
1:1
AC Gozzano
Albenga
3:0
Derthona
US Fezzanese Calcio
2:2
SSD Unione Sanremo
US Citta Di Fasano
1:1
Martina Franca
Ssd Acireale Calcio 1946
3:3
US Castrovillari Calcio
Boreale
0:0
Ostia Mare
Latte Dolce
0:1
Atletico Uri
Rača
0:2
Skf Sered
Slávia TU Košice
3:3
MSK Tesla Stropkov
MFK Goral Stará Ľubovňa
1:0
Oravské Veselé
Svidník
1:4
MSK Namestovo
Baník Kalinovo
5:2
Snina
Slovan Duslo Šaľa
1:2
Beluša
Sociedad Deportivo Tarazona
0:0
CD Teruel
CD Alcoyano
3:0
Melilla UD
CD Atletico Baleares
1:0
Merida UD
Atletico Sanluqueno
3:2
CD Linares
Córdoba
3:3
Ceuta
Celta de Vigo B
2:1
Unionistas CF
Fuenlabrada
4:1
CA Osasuna B
UD Ibiza Eivissa
1:1
Málaga
CD Lugo
0:3
Cultural Leonesa
SD Ponferradina
1:0
CF Rayo Majadahonda
Granada CF B
0:3
CD Castellon
Gimnàstic Tarragona
0:0
Sestao River Club
Real Murcia
0:0
Real Madrid Castilla
Kabel Novi Sad
2:0
Tisa Adorjan
Radnički Obrenovac
4:2
Brodarac
Borac Šajkaš
2:0
Jedinstvo Stara Pazova
FK Podunavac Belegiš
1:0
Radnički Zrenjanin
FK Vrelo Sport
0:1
Real Podunavci
FK Mihajlovac 1934
1:3
FK FAP Priboj
BASK
0:1
FK Torlak
FK PKB Padinska Skela
1:2
Zvezdara
Jedinstvo Surčin
1:2
FK Prva Iskra
Vlasina
2:1
FK Đerdap Kladovo
FK Žitorađa
1:0
Timočanin
Anagennisi Karditsas 1904
Almopos
AEK Athens
1:0
Giouchtas
Niki Volos
3:1
Iraklis 1908
Levadiakos
2:0
Eolikos Mytilinis
Aoc-Kissamikos
2:0
Panathinaikos II
Panachaiki 2005
1:1
Ionikos
GS Ilioupoli
1:2
Kallithea
Torrejón
0:0
Pozuelo Alarcón
AD Parla
0:2
Tres Cantos CF
Collado Villalba
2:3
CD Colonia Moscardó
Grama
1:0
FC Vilafranca
UD Rayo Ibense
3:0
CD Burriana
Acero
0:2
Athletic Torrellano
Las Rozas
1:1
Trival Valderas A.
Binéfar
1:0
Huesca II
Cuarte
3:0
Borja
AD Almudevar
1:1
CDJ Tamarite
Arteixo
0:3
UD Barbadás-Bentraces
Viveiro
2:0
Arzúa
Albacete II
3:1
Villacañas
UD Socuellamos CF
2:2
CD Toledo Sad
UD Logroñés II
2:1
La Calzada
Club Haro Deportivo
1:1
River Ebro
CD Varea
0:1
Calahorra II
Racing Rioja
3:0
Tedeón
RCD Mallorca B
3:0
UD Arenal
Portmany
0:0
CD Binisalem
Calamonte
2:2
CD Castuera
CD Azuaga
3:1
Fuente Cantos
Atl Mancha Real
0:1
Torreperogil
Torre del Mar
2:1
Motril
UD Almeria B
1:0
CD Huetor Vega
Polideportivo Almería
0:0
Huétor Tájar
Juventud Torremolinos
3:0
Rincón
CD Utrera
2:1
AD Cartaya
CD Pozoblanco
3:0
Cabecense
La Palma
1:2
Atlético Espeleño
Ayamonte CF
0:0
Lucena CF
UD Caravaca
0:1
Muleno CF
Real Titánico
1:0
Llanes
Condal Club
0:1
Avilés Stadium
Sporting Gijon B
0:1
Llanera
CD Tenerife B
2:1
Arucas
San Cristóbal
2:1
L'Escala
CE Lhospitalet
0:0
Reddis
Pobla de Mafumet CF
0:0
Montañesa
Castelldefels
2:1
Tona
Mollerussa
1:2
UE Rapitenca
Coria CF
0:2
Gerena
Trujillo
0:0
Arroyo Cp
CA Pueblonuevo
1:2
SP Villafranca
CD Atlético Melilla
0:1
Real Jaen
Atlético Victoria
3:1
CD Marino
Lanzarote
2:1
Panadería Pulido
Anguiano
2:1
Berceo
Tropezon
4:1
Atlético Mineros
Cultural Guarnizo
4:1
Revilla
Barcia
2:2
Caudal Deportivo
Colunga
1:1
Luarca CF
CD Tuilla
2:0
Praviano
Cariñena
2:3
Calamocha
SD Ejea
2:1
Épila
AD San Clemente
0:2
Marchamalo
Torrijos
0:0
Villarrubia CF
Alberite
0:2
SD Oyonesa
Cantolagua
4:1
Lerinés
Jaraíz
0:3
Olivenza
Unión Molinense
2:1
CAP Ciudad de Murcia
Ucam Murcia II
1:1
Deportiva Minera
Alondras CF
1:1
Estradense
Bullense
2:1
Montecasillas
Soneja
3:1
Patacona
Almazán
0:2
CD Cristo Atletico
Atletico Tordesillas
3:3
Atletico Bembibre
CD Galapagar
1:2
Villanueva Pardillo
Utrillas
3:2
Belchite 97
CA Monzon
1:0
CD Ebro
La Solana
0:0
Ub Conquense
Quintanar del Rey
1:1
CD AZUQUECA
Arnedo
1:1
Comillas CF
Vianés
1:1
Peña Balsamaiso CF
CP Montehermoso
2:0
Jerez
Don Álvaro
1:1
Diocesano
RCP Valverdeño
1:4
CD Don Benito
CD Algar
1:3
Racing Murcia
CF Peralada
2:1
Vilassar Mar
Bollullos
3:2
Xerez
CD Cieza
1:1
Real Murcia B
Ontinyent 1931
1:1
CD Utiel
CF Gandia
1:3
Jove Español
Atlético Palencia
0:1
Real Avila CF
Fuentes
1:2
UD Fraga
Arosa SC
1:0
Paiosaco
Bergantinos CF
1:1
Sarriana
UD Ourense
2:5
Silva SD
Calvo Sotelo
1:1
Huracán Balazote
CD Atletico Tomelloso
0:2
Cazalegas
Padura
0:2
Club Portugalete
CD Lagun Onak
0:0
Aurrerá Ondarroa
CE Alaior
3:1
Inter Manacor
Sóller
1:5
Platges de Calvia
CD Coria
4:2
Moralo
Vimenor
1:0
CD Laredo
CD El Ejido 2012
1:1
Maracena
L'Entregu
0:2
Ceares
Olot
0:1
AE Prat
Ciudad de Torredonjimeno
0:2
Arenas de Armilla
Badalona II
0:1
Girona II
San Ignacio
3:2
Urduliz
SD Lagunak
0:0
CD Avance Ezcabarte
Nakhon Si United
5:0
Phrae United
Chiangmai
2:0
Suphanburi
Rayong
1:1
Kanchanaburi
Samut Prakan City
4:2
Kasetsart
Pepingen-Halle
0:6
Vk Ieper
Wambeek-Ternat
0:2
FC Vigor Wuitens Hamme
KSC Wielsbeke
0:2
Avanti
Erpe-Mere United
3:2
Jong Lede
Elene-Grotenberge
2:0
Sint-Denijs Sport
Couvin-Mariembourg
0:5
Belœil
RAS Monceau
4:1
Arquet
Waremme
0:1
Royal Aywaille FC
Wanze / Bas-Oha
1:1
Gouvy
ET.Elsautoise
2:0
Habay-la-Neuve
Zepperen-Brustem
3:4
Beerschot VA II
Eendracht Aalter
1:1
HO Kalken
Roeselare Daisel
0:1
K Eendracht Wervik
Blankenberge
0:0
Wolvertem Merchtem
RCS Brainois
1:0
Aische
Jodoigne
0:3
RFC Perwez
Crossing Schaerbeek
1:1
Entité Manageoise
FC Richelle United
6:0
Herstal
Sloga Mravince
1:3
Junak
NK Svačić Stari Slatinik
2:0
Valpovka
NK Tomislav Cerna
3:0
NK Borac Kneževi Vinogradi
Kutjevo
3:2
Vuteks-Sloga
Tomislav Donji Andrijevci
6:0
Graničar Županja
Bistra
0:2
Ponikve
Sava Strmec
2:2
Tondach Bedekovcina
Colón San Justo
4:0
Libertad Trinidad
Ferrocarril Belgrano
3:2
Comercio Plaza
Villa San Antonio
0:0
La Merced Salta
Deportivo YPF
0:0
Atlético General Güemes
Trinidad San Juan
3:2
Independiente V. Obrera
Américo Tesorieri
1:1
Barrio Argentino
All Boys Santa Rosa
2:0
Estudiantil Castex
Social Velense
1:1
Estudiantes Olavarría
Juventud Pergamino
2:0
Defensores de Salto
Club Atlético Defensores de La Plata
1:0
Los Andes Sarmiento
Sportivo Villa Dolores
4:0
San Martín El Bañado
Los Andes Tudcum
2:1
Arbol Verde Jáchal
Kimberley Mar del Plata
1:0
Club Social Deportivo Y Cultural El Porvenir
Club Social y Deportivo Ferrocarril YCF
0:2
Esperanza El Calafate
Camioneros Ushuaia
0:0
Camioneros RG
Nocheros
0:2
Huracán Gob. Gregores
Independiente Pto. SJ
3:0
Club Atlético Social y Deportivo Estrella Norte
Club Atlético Trocha
0:2
Atletico Camioneros
San Martín Diamante
1:1
Club Atletico Parana
Huracán Chivilcoy
1:1
Bragado Club
Vialidad Nacional
1:1
Club Sportivo Pedal
Defensores de la Ribera
2:1
Independiente Trelew
Chicago Bariloche
4:4
Belgrano Esquel
CD Estudiantes Unidos de Bariloche
5:0
Academia Pillmatun
La Amistad
2:1
Club Social Unión Deportiva Catriel
Deportivo Villalonga
2:1
Juventud Agraria
Deportivo Roca
4:0
Mallin Nehuen
Sportivo Urquiza
3:1
Club Unión Agrarios Cerrito
Agrupación Deportiva Infantil Platense
3:1
Atlético Chascomús
Belgrano Paraná
2:1
Deportivo Nobleza
Defensores Barrio Nébel
1:1
Atlético Uruguay
Coronel Aguirre
3:2
Puerto San Martin Futbol
Studebaker Villa Cañás
4:1
Eduardo Hertz VM
Orientación Juvenil
1:3
Pabellón Argentino MP
La Picada
3:1
Rosamonte Apóstoles
Central Iguazú
1:0
CD Guarani A.F.
Club Atlético Candelaria
1:3
Timbó
River Villa Bonita
2:3
Atlético Posadas
El Brete Posadas
3:2
Atlético Oberá
Mandiyú Garuhapé
1:5
Jorge Gibson Brown
Ferrocarriles del Estado
0:3
San Lorenzo Alem
Bancarios Daireaux
0:1
Municipales Olavarría
El Fortín
2:1
Balonpié Bolívar
Defensores Martín Fierro
0:6
Juventud Unida Gualeguaychu
Paraná San Nicolás
5:1
Paraná San Pedro
Arteaga MSyB
1:2
Rivadavia Venado Tuerto
Club Atlético Sporting
2:2
Club Atlético Independiente de San Cayetano
Deportivo Llorens
1:4
Sportivo Guzmán
Concepción FC
1:1
Graneros
Social y Deportivo La Florida
1:2
Bella Vista (T)
Atlético Concepción
1:1
Atlético San Pablo
C.A.I.
2:1
Huracán de Comodoro
Petroquímica Comodoro
3:4
Jorge Newbery CR
Deportivo Rincón
4:0
Atlético Maronese
San Patricio
2:2
Alas Argentinas
Alianza Cutral Có
1:0
Unión Vecinal Neuquén
Independiente Neuquén
0:1
Asociación Deportiva Centenario
LEFU
0:1
Las Malvinas
Progreso Brandsen
4:1
San Lorenzo Gonnet
Everton La Plata
1:0
Deportivo Verónica
Deportivo Achirense
4:1
Deportivo América
Huracán Villa Ocampo
0:0
Gimnasia Vera
9 de Julio de Arocena
0:7
Juventud Esperanza
Argentino Franck
1:1
Ben Hur
CUSA
1:0
Villa Sanguinetti
Sportivo Norte
1:0
Náutico El Quillá
San Martín Pellegrini
1:1
Ferrocarril del Estado
Club Deportivo y Social 9 de Julio de Chacabuco
2:2
Villa Belgrano Junín
CA Sastre
1:3
Atlético Carcarañá
SEM Bragado
1:4
Colón Chivilcoy
Argentino Firmat
3:2
Jorge Newbery VT
Teodelina
1:4
Aprendices Casildenses
Defensores La Boca
2:0
Rioja Juniors
San Martín Villa Unión
2:1
Facundo Villa Unión
Cambá Cuá
0:1
Defensores San Roque
Deportivo Mandiyú
2:1
Ferroviarios Corrientes
Ferrocarril Pumitas
0:0
Puente Seco
Belgrano Curuzú Cuatiá
0:0
Deportivo Victoria
Boulevard Norte
1:0
Racing del 250 Belén
San Lorenzo Huachaschi
2:1
River Unido El Pajonal
Apinta
0:2
Huracán Goya
Central Goya
3:1
Canale Bella Vista
Club Atlético Juventud de Puerto Tirol
1:0
Club Atlético, Recreativo y Cultural Toba
Deportivo Makallé
3:2
Regional Resistencia
Recreativo Juventud
3:0
Defensores del Rosario
Sportivo Forchieri
1:0
Club Social y Deportivo Colón
Bernardino Rivadavia
0:0
Deportivo Comercio
Primero de Mayo
3:0
Deportivo Municipal
Universitario Córdoba
1:1
Las Palmas
Vélez Oliva
0:0
Unión Oncativo
Atlético Falucho
0:2
El Fortín Machagai
San Lorenzo La Tigra
1:0
Unión Sáenz Peña
San Lorenzo Saenz Peña
1:0
Amistad Quitilipi
Lautaro Roncedo
0:0
Cultural Alberdi
Club Social Sportivo Español
0:1
Sportivo Cultural
Villa Plomo Serrano
0:1
Club Atlético Lambert
Villa Rosa Dorrego
1:2
Racing Carhue
25 de Mayo Termas RH
2:1
Club Atlético Los Dorados
Vélez de San Ramón
0:1
Unión Santiago
Comercio Central Unidos
1:1
Sarmiento de La Banda
San José del Boquerón
2:0
FIDA El Arenal
Instituto Tráfico
0:1
Sportivo Fernández
Ferrocarril Roca
1:0
Argentinos 25 de Mayo
Atlético Ayacucho
2:1
Sarmiento Dolores
Def. Belgrano Tilcara
0:2
AH Zapla
Talleres de Perico
2:0
La Mona 44
Libertad San Carlos
1:0
Juventud Unida RL
Sportivo Pocitos
2:0
Aviación
Independiente HP
0:2
Boroquímica
Huracán San Rafael
2:0
Pacífico
Unión Vista Flores
0:1
Club La Libertad
Deportivo La Dormida
1:0
Sport Club San Carlos
Deportivo Rivadavia
3:1
Atlético Palmira
Argentino Mendoza
2:2
Gutiérrez
Academia Chacras
2:0
Andes Talleres
San Miguel San Juan
1:0
Defensores Los Berros
Villa Don Arturo
2:3
Peñaflor
Sportivo del Carril
1:3
Sol de Mayo
25 de Mayo Santa Rosa
1:0
Sportivo Divisadero
Atlético Marquesado
0:1
Juventud Zondina
Huracán San Luis
2:3
Naschel Unidos
La Totora Candelaria
0:4
CA Aviador Origone
Club Herminio Arrieta
2:3
Tiro Gimnasia San Pedro
Universidad Santa Fe
1:2
Peñarol de Rafaela
Luz y Fuerza
1:2
Deportivo Madariaga
San Lorenzo M. Caseros
0:0
Barracas Curuzú Cuatiá
CD Comercio
2:0
Union y Fuerza
FBC Argentino
0:1
Juventud Uda Henderson
Andes
0:2
Deportivo Malargüe
San Lorenzo Ullum
0:2
Atlético Colón Junior
Sportivo Rivadavia
0:0
Desamparados San Juan
Juventud Alianza
3:1
Union Villa Krause
Club Arsenal de Viale
6:1
Neuquén Paraná
Libertad
3:1
Atlético San Jorge
AD Everton Olimpia
1:0
Juventud Unida Rosquin
Viamonte FC
2:1
Argentina 78 Casares
Coronel Daza
0:1
Villa Cubas
Racing Eduardo Castex
1:1
Belgrano Santa Rosa
Talleres Etruria
3:1
Gutiérrez La Palestina
Atlético Charata
1:1
9 Julio Los Frentones
La Ensenada Quimilí
2:0
Tintina
Newbery Olavarría
2:3
Santa Rita Piedritas
Deportivo La Punta
6:1
Colegiales V. Mercedes