Fixtures - November 03, 2002
Blackburn
0:0
Aston Villa
Tottenham
0:0
Chelsea
Leeds United
0:1
Everton
Fulham
0:1
Arsenal
Charlton Athletic
1:1
Sunderland
Athletic Bilbao
2:1
Celta Vigo
Espanyol
0:1
Valencia
Osasuna
0:1
Recreativo Huelva
Villarreal
0:1
Real Sociedad
Betis
3:0
Málaga
Racing Santander
1:1
Barcelona
Alaves
1:0
Sevilla
Milan
2:0
Urbs Sportiva Reggina 1914
Roma
2:2
Perugia
Parma
0:1
AC Chievo Verona
Atalanta
2:0
Piacenza
Modena
0:1
Juventus
Empoli
1:2
Lazio
Como 1907
0:2
Inter
Katowice
2:1
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
Polonia
0:4
Wisla Krakow
Widzew
1:1
Pogon
Szczakowianka Jaworzno
2:4
Dyskobolia Grodzisk SSA
Ruch Chorzow
0:3
Zaglebie
Lech
0:0
Legia
Amica
0:2
Odra Wodzisław Śląski
Wisla Plock
0:0
Gornik Zabrze
Moreirense
2:2
Vitória Setúbal
Academica Coimbra
3:2
União de Leiria
Paços de Ferreira
1:0
Beira-Mar
Varzim SC
4:1
CS Maritimo Madeira
CD Santa Clara
1:2
Benfica
Progresul Bucureşti
0:0
FC Municipal Bacau
FC Farul Constanta
0:1
Dinamo Bucharest
Gloria Bistrita
0:0
FC FCSB
Panachaiki 2005
0:3
Panathinaikos
OFI Crete FC
1:0
AEK
Aris Thessaloniki FC
1:1
Xanthi
Akratitos
1:3
PAOK
Panionios
2:0
PAS Giannina
Olympiakos
0:0
Proodeftiki
AEK Athens
0:2
Iraklis Thessaloniki FC
Cruzeiro MG
3:2
Gremio FB Porto Alegrense
Vitoria BA
1:0
EC Bahia BA
Goias GO
4:0
Parana Clube PR
AD Sao Caetano
2:1
Juventude RS
Atletico Paranaense
2:2
Atletico Mineiro MG
Corinthians
0:2
Fluminense RJ
Vasco Da Gama RJ
1:0
Palmeiras
Paysandu PA
2:1
Figueirense FC
Ponte Preta SP
0:0
Associacao Portuguesa de Desportos
FC Banik Ostrava
4:0
FC Hradec Kralove
Synot
1:0
1 FK Pribram
SK Dynamo Ceske Budejovice
3:1
SK Sigma Olomouc
FK Teplice
3:0
FK Jablonec
Banfield
1:1
Arsenal de Sarandi
Boca Juniors
3:1
Huracan
Gimnasia y Esgrima
1:1
Colon
Lanus
0:1
Chacarita Juniors
Rosario Central
1:2
Estudiantes de La Plata
San Lorenzo
0:1
River Plate
B. Zhenbang
1:0
Y. Hongta
Chongqing Lifan
1:1
Q. Hademen
Shandong Taishan
2:1
Beijing Guoan
Shanghai Shenhua
1:0
Liaoning Shenyang Whowin
Guangzhou R&F FC
1:1
Shenzhen
Tianjin Jinmen Tiger
0:1
Dalian Shide
Leganés
0:2
UD Salamanca
Sporting Gijón
0:0
Córdoba
Elche
0:2
Real Murcia
Almería
1:1
Getafe
Numancia
1:0
Tenerife
Eintracht Trier
2:1
Rot Weiss Ahlen
Eintracht Braunschweig
2:3
Alemannia Aachen
Waldhof
0:4
SV Wacker
SSV Reutlingen
2:4
Greuther Furth
Estrela Amadora
3:1
Alverca Futebol
Penafiel
2:1
FC Marco
FC Maia
1:0
SC Covilha
FC Felgueiras 1932
0:3
AD Ovarense
Portimonense
1:1
Rio Ave
União Madeira
0:0
Leca FC
Sporting Farense
2:1
Chaves
Uniao Lamas
0:2
CD das Aves
FC Shakhter Soligorsk
3:1
FC Gomel
FC Dnepr Mogilev
1:4
BATE Borisov
FC Brest
1:1
FC Neman Grodno
FC Molodechno Dussh4
0:0
FC Torpedo-MAZ Minsk
Energetik Bgu
4:1
FC Vitebsk
Torpedo Belaz Zhodino
4:0
FC Belshina Bobruisk
Dinamo Minsk
6:3
FC Slavia Mozyr
Ølstykke FC
0:2
FC Fredericia
Boldklubben 1909
1:3
Vejle BK
Herfolge BK
4:0
B 1913
Hvidovre IF
1:3
Skjold
Randers FC
4:0
HIK Hellerup
B 93
1:1
SonderjyskE
Leixões
2:0
SC Vianense
Gondomar SC
3:1
Canelas Gaia FC
Dragoes Sandinenses
0:1
Uniao SC Paredes
FC Porto B
5:1
AD Esposende
Sporting Braga B
0:2
SC Espinho
Infesta
0:1
AD Lousada
AD Fafe
2:0
SC Vila Real
SC Vilanovense
0:1
FC Vizela
Cc Taipas
0:1
FC Pedras Rubras
Ermensinde
2:3
SC Freamunde
Feirense
1:0
Rd Agueda
AD Sanjoanense
3:1
Vilafranquense
SC Esmoriz
2:1
Portalegre
CD Fatima
1:0
UD Oliveirense
Caldas SC
0:0
Academico de Viseu
Oliveira Bairro
3:3
Sao Joao Ver
Pombal
3:1
Oliveira Hospital
AC Marinhense
0:2
Castelo Branco
Sertanense FC
2:0
Coimbra II
Olhanense
3:2
Clube Oriental de Lisboa
FC Barreirense
0:2
GD Estoril Praia
AD Camacha
2:0
Pontassolense
CD Olivais e Moscavide
0:3
CD Mafra
Odivelas FC
2:0
Lusitano Vrsa
Lusitania Dos Acores
1:4
Micaelense
Louletano
2:0
Sporting Lisbon B
Amora FC
2:0
Imortal Albufeira
Casa Pia Atletico
0:2
Seixal Futebol Clube
Operario
1:2
Maritimo Madeira B
SP Cailungo
2:0
SS San Giovanni
AC Libertas
1:1
Montevito
Tre Penne
0:0
SC Faetano
SS Virtus
4:1
SP La Fiorita
SP Tre Fiori
2:2
SS Murata
SS Cosmos
1:4
SS Pennarossa
AC Juvenes/Dogana
2:2
SS Folgore Falciano Calcio
SK Ronse
1:1
FC Vigor Wuitens Hamme
Zulte-Waregem
3:2
SV Roeselare
Denderleeuw
3:0
Royal Excelsior Virton
Cercle Brugge
2:0
Patro Maasmechelen
KVK Tienen
0:0
Visé
SK Hanacka Slavia Kromeriz
3:2
Zbrojovka Brno II
Synot-B
0:2
FK Drnovice
Baník Ostrava II
4:4
FC Msa Dolni Benesov
FK Fotbal Trinec
4:3
Bystrice pod Hostýnem
Zlín II
3:3
1 SC Znojmo FK
Fotbal Frydek Mistek
1:1
Postorna
VMG Kyjov
2:1
Unex Unicov
Detmarovice
0:1
SK Hranice
SFC Opava
2:2
Pardubice
Viktoria Plzeň
2:0
FK Mlada Boleslav
FC Vysocina Jihlava
4:1
FC Chomutov
Baník Most
0:0
1 HFK Olomouc
SK Sigma Olomouc B
1:0
Neratovice
FK Kunovice
2:2
MFK Vitkovice
Xaverov
0:1
Sparta Praha II
1.SK Prostejov
3:2
Dolní Kounice
AEK Larnaca
1:1
Olympiakos Nicosia
APOEL
3:0
Alki Larnaca FC
AEL
6:2
AEP Paphos FC
Anorthosis
3:1
Omonia
Digenis Akritas
3:1
Ethnikos Achna
FK Belasica Strumica
4:2
GFK Tikvesh 1930
Pobeda Junior
2:1
Napredok
Sloga Jugomagnat
1:0
FK Sileks Kratovo
Vardar Skopje
3:1
FK Pelister Bitola
Kumanovo
0:4
Cementarnica 55 Skopje
Bregalnica Delcevo
1:1
FK Rabotnicki Skopje
Halkidona
0:1
Ethnikos Asteras FC
Paniliakos
3:3
Athinaikos
Kerkyra
1:0
Kassandra
Kalamata FC
2:0
Olympiakos Volos
Atromitos/H.
1:0
Kavala
Fostiras FC
0:0
Panserraikos
Panegialios FC
1:3
Apollon Pontou
Niki Volos
2:1
Poseidon Neon Poron
Levadiakos
2:0
Ethnikos Piraeus
Larissa
0:0
Ergotelis
Thrasyvoulos
3:0
Trikala
Aharnaikos
2:2
Vizas Megaron
Agrotikos Asteras FC
2:0
Marko
Lykoi
1:0
Agios Dimitrios FC
Leonidio
1:0
FC Kastoria
Agios Nikolaos
4:0
Kilkisiakos
Nafpaktiakos
0:1
Hania
NK Celik Zenica
5:0
NK Posusje
NK Siroki Brijeg
1:1
FK Sloboda Tuzla
FK Zeljeznicar
3:1
FK Leotar Trebinje
NK Žepče
2:0
FK Buducnost Banovici
FK Glasinac Sokolac
1:0
NK Jedinstvo Bihac
Rudar Ugljevik
2:1
Brotnjo Citluk
FK Kozara Gradiska
1:1
FK Sarajevo
NK Bosna Visoko
1:1
HNK Orasje
FK Velez Mostar
0:0
FK Borac Banja Luka
Mladost Gacko
2:1
Hsk Zrinjski Mostar
FC Santa Coloma
3:0
UE Extremenya
FC Rangers
2:2
Sant Julia
Encamp FC
0:0
Lusitanos FC
SC Escaldes
0:10
Club Esportiu Principat
Huachipato
0:0
Colo Colo
Coquimbo Unido
1:1
Universidad Católica
Universidad Chile
2:1
Univ. Concepción
Unión Española
1:1
Palestino
Deportes Temuco
1:2
Santiago Wanderers
Audax Italiano
1:1
Rangers de Talca
Union San Felipe
1:1
Santiago Morning
Cobresal
0:0
CD Cobreloa Calama
Dilj
0:0
SD Metalac Osijek
NK Grafičar Osijek
1:2
NK Vukovar 91
Sloga Nova Gradiška
3:1
Valpovka
NK Omladinac Novo Selo Rok
1:1
Čakovec
Belišće
1:1
Marsonia Brod
Koprivnica
1:0
Podravac Virje
NK Orijent Rijeka
2:2
Uljanik
NK Istra 1856 Pula
0:2
Solin
NK Inter Zapresic
3:4
NK Hrvatski Dragovoljac
Topolovac
0:0
NK Imotski
GOŠK Dubrovnik
2:3
Croatia Sesvete
Uskok Klis
1:1
NK Novalja
Union Saint-Gilloise
0:1
KRC Mechelen
Sprimont-Comblain
4:0
Olen
RSC Vervietois
1:5
Excelsior Veldwezelt
Kortrijk
4:0
Eendracht Aalst
Sportkring Sint-Niklaas
0:1
Wevelgem City
Royal Cappellen FC
2:1
Torhout 1992 Km
Maldegem
2:2
Boussu Dour Borinage
Verbr. Denderhoutem
0:1
KV Oostende
RFC Tournai
1:1
Waasland-Beveren
KRC Gent
1:2
Berchem Sport
FC Tubize
5:0
Spa
Oud-Heverlee
5:0
Lommel United
K Bocholter VV
1:1
K Sportclub Tongeren
Royal Wallonia Walhain CG
2:0
Lyra
PFC Dunav Rousse
0:0
Sokol Markovo
Svetkavitsa 1922 Targoviste
1:0
Vidima-Rakovski Sevlievo
Beroe Stara Zagora
0:0
PFC Rodopa Smolyan
PFC Belite orli Pleven
0:1
FC Pirin Blagoevgrad
Olimpik Teteven
2:1
Akademik Svishtov
OFC Botev Vratsa
2:4
Spartak Pleven
Belasitsa
5:0
Yantra 2019
Makedonska Slava
3:1
FK Chernomorets Burgas
US Arezzo
1:1
AlzanoCene
Cesena
3:2
Prato
AC Lumezzane
0:1
Spal 2013
Spezia Calcio
1:1
Reggina
Pisa
2:1
Varese
AS Cittadella
0:0
AS Lucchese Libertas 1905
AC Pistoiese
0:1
UC Albinoleffe
Pro Patria
2:2
Carrarese Calcio 1908
Pescara
2:0
Virtus Lanciano
US Avellino 1912
1:0
Martina Franca
Benevento
1:0
Crotone
Fermana FC
1:0
Sef Torres Calcio
Paterno
1:0
Sora
Sambenedettese
0:0
Vis Pesaro
SS Taranto 1927
2:0
Aquila
Teramo
4:1
Giulianova Calcio
Viterbese Calcio
0:2
Chieti