Fixtures - September 21, 2003
Deportivo La Coruna
3:0
Albacete Balompie
Mallorca
1:1
Sevilla
Villarreal
1:1
Celta Vigo
Real Valladolid
3:1
Espanyol
Real Sociedad
3:0
Real Zaragoza
Betis
0:0
Racing Santander
Real Murcia
2:2
Athletic Bilbao
Málaga
1:3
Real Madrid
Juventus
2:2
Roma
Inter
0:0
Sampdoria
Lazio
2:3
Parma
Bologna
2:0
Udinese
Brescia
4:4
Urbs Sportiva Reggina 1914
Lecce
1:2
AC Chievo Verona
Perugia
1:1
Milan
Gil Vicente
5:1
Estrela Amadora
Porto
2:0
Benfica
Nacional
0:2
União de Leiria
Beira-Mar
4:1
Paços de Ferreira
Alverca Futebol
1:0
Rio Ave
Denizlispor
4:0
Bursaspor
Elazığspor
1:1
Rizespor
Galatasaray
2:2
Fenerbahce
Diyarbakırspor
1:0
Akçaabat Sebatspor
Olympiakos
1:0
Paniliakos
PAOK
0:0
Proodeftiki
AEK
2:2
Panathinaikos
OFI Crete FC
3:1
Halkidona
Ionikos
0:1
Iraklis Thessaloniki FC
Akratitos
0:2
AEK Athens
Flamengo
1:1
Goias GO
Fortaleza CE
1:0
Vitoria BA
EC Bahia BA
3:0
Vasco Da Gama RJ
Sao Paulo SP
2:2
Atletico Mineiro MG
Criciuma SC
1:0
Corinthians
AD Sao Caetano
0:2
Figueirense FC
Juventude RS
4:0
Atletico Paranaense
Stabaek Fotball
2:2
Tromsø
Molde
1:0
Valerenga IF
Bodo/Glimt
3:0
SK Brann
Odds BK
3:0
Aalesunds FK
Lyn FK
2:0
Bryne FK
Lillestrom SK
0:6
Rosenborg
Q. Beilaite
2:1
I. Shanghai
Shanghai Shenhua
3:2
Dalian Shide
Tianjin Jinmen Tiger
3:1
B. Xiangtan
Liaoning Shenyang Whowin
1:0
Beijing Guoan
Sichuan Guancheng FC
5:1
S. Guoli
Y. Hongta
1:0
Shandong Taishan
Pohang Steelers
0:1
Jeonbuk Hyundai Motors
Daegu
2:1
Daejeon Hana Citizen
Jeonnam Dragons
3:3
Jeju United
Gimcheon Sangmu
1:0
Seoul
Seongnam
1:1
Busan IPark
Suwon Samsung Bluewings
2:2
Ulsan Hyundai
Alaves
1:0
Atletico Malagueno
CP Ejido
1:2
Elche
Getafe
3:2
Cadiz
Levante
4:0
Numancia
Xerez
1:1
Leganés
Recreativo Huelva
1:1
Sporting Gijón
Córdoba
1:1
Tenerife
Las Palmas
2:3
Ciudad de Murcia
RW Oberhausen
0:0
Energie Cottbus
Eintracht Trier
2:1
Unterhaching
Karlsruher
0:0
SV Wacker
Rot Weiss Ahlen
1:3
Mainz
VfL Osnabrück
0:1
Erzgebirge Aue
GD Estoril Praia
2:0
Penafiel
Vitória Setúbal
0:0
União Madeira
FC Maia
0:0
Chaves
SC Salgueiros
0:1
Feirense
CD das Aves
0:3
Varzim SC
CD Santa Clara
0:2
AD Ovarense
FC Felgueiras 1932
1:3
Portimonense
SC Covilha
0:2
Naval 1º de Maio
Mersin İdmanyurdu
1:2
Manisaspor
Sakaryaspor
2:1
Çanakkale Dardanelspor
Osmanlıspor
3:1
Izmirspor
Altay Izmir
0:1
Kayseri Erciyesspor
FC Fredericia
2:1
Ølstykke FC
Koge BK
2:1
SonderjyskE
Randers FC
4:1
BK Fremad Amager
Silkeborg
1:1
AC Horsens
Vejle BK
2:3
Nykoebing FC
Eskişehirspor
2:1
Usakspor
Gungoren Bld Spor
2:0
Aydınspor
Yıldırım Bosna Spor Kulübü
3:1
Side Spor Kulübü
Kucukkoyspor
1:0
Inegolspor
Muglaspor
0:0
Marmaris Belediyespor
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
1:1
Karagümrük
Nazilli Bld Spor
3:1
Bursa Merinos Spor Kulübü
C. Sekerspor
1:3
Bucaspor
Amasyaspor
1:0
MKE Kirikkalespor
Cankiri Bld Spor
0:0
Maltepespor
Darica Genclerbirligi
0:1
Yalovaspor
Eyupspor
2:2
Gumushanespor
Kardemir Karabukspor
2:0
1926 Bulancak Spor Kulübü
Kartalspor
2:0
Orduspor
AS Sariyer
1:2
Anadolu Bagcilar Spor
Fenerspor
1:2
Kırşehirspor
Aksaray Belediye Spor
0:1
Mardinspor
Gazisehir Gaziantep FK
1:0
Batman Petrolspor
Erzincanspor
1:1
Erzurumspor
Hatayspor
2:0
Adıyamanspor
Kahramanmarasspor AS
3:0
Siirtspor
Mezitli Spor Kulübü
0:1
Tarsus Idman Yurdu
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
2:1
Cizre Spor Kulübü
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
1:3
Sanliurfaspor
Altinordu FK
2:1
Orhangazi Belediyespor
Fethiyespor
4:1
Bandirmaspor
Kütahyaspor
2:1
Akhisar Belediyespor
Petkim Spor Kulübü
1:0
Kestel Belediye Spor Kulübü
Turgutluspor
3:0
Golcukspor
Yesil Bursa AS
2:0
Göztepe
72 Batman Spor
1:2
Karaman Spor Kulübü
Bitlis Ozguzelderespor
0:1
Demir Çelik Divriği Spor Kulübü
Ceyhanspor
2:1
Amed Sportif Faaliyetler
GASKİ Spor Kulübü
4:3
Aksehir SK 2008
Hakkâri Spor
0:3
Nusaybin Demir Spor Kulübü
Silopi Spor Kulübü
0:5
Kilis Bld Spor
Yozgatspor
0:3
Şırnak Spor Kulübü
P. Bugsasspor
1:1
Çubuk Spor 1959 Kulübü
Corumspor 1967
1:2
Keciorengucu
Giresunspor
1:1
Tarım Kredi Spor Kulübü
AB Kizilcahamam Belediyes Spor Kulübü
2:2
Pazarspor
Merzifonspor
0:4
Hacettepe
Murgul Bakır Spor Kulü
2:1
Araklıspor
Sinopspor
1:0
Unyespor
Alibeykoy SK
1:2
Sapanca Spor Kulübü
Beylerbeyi AS
1:1
Beykozspor 1908
Bilecik Spor Kulübü
4:1
Tekirdagspor
Kasımpaşa
1:0
Gaziosmanpasa
Kastamonuspor
0:1
Gebzespor
Yeni Ereğli Spor Kulübü
1:1
Bakırköyspor
Zeytinburnuspor
0:2
Pendikspor
FC Pampilhosa
1:2
SC Espinho
Santo Antonio
2:1
CD Mafra
FC Porto B
2:0
Sporting Braga B
Rd Agueda
1:1
Academico de Viseu
Trofense
4:2
FC Pedras Rubras
Oliveira Hospital
1:0
Coimbra II
Pombal
2:0
Oliveira Bairro
SC Freamunde
1:2
Cc Taipas
Lixa
2:2
CA Valdevez
Olhanense
2:1
Odivelas FC
AD Lousada
2:2
Uniao SC Paredes
AD Camacha
0:1
FC Barreirense
AD Fafe
1:1
Dragoes Sandinenses
GD Braganca
1:0
Infesta
Lusitania Dos Acores
2:1
Sporting Lisbon B
SC Vilanovense
1:3
Gondomar SC
Clube Oriental de Lisboa
2:1
Micaelense
Leca FC
1:0
FC Vizela
Louletano
0:0
Pontassolense
Maritimo Madeira B
0:2
CD Olivais e Moscavide
SCU Torreense
2:2
Clube Desportivo de Alcains
AD Sanjoanense
1:0
AC Marinhense
CD Ribeira Brava
2:0
Sintrense
Amora FC
3:2
CD Pinhalnovense
CD Fatima
3:2
SC Esmoriz
Caldas SC
2:0
CD de Estarreja
UD Oliveirense
0:0
AD Portomosense
Estrela Vendas Novas
0:1
Sporting Farense
Uniao Lamas
2:1
Vilafranquense
Atletico Nacional Medellin
1:1
Once Caldas
Junior
2:0
U. M. Santa Marta
Deportivo Cali
1:2
Deportes Tolima
Deportes Pereira
2:0
Deportes Quindio
Atletico Bucaramanga
1:2
Independiente Medellin
Club Cortulua
2:1
Millonarios
Atletico Huila
2:0
Envigado
Santa Fe
1:0
Deportivo Pasto
U. d. Popayan
1:3
America de Cali
Unex Unicov
4:0
1.SK Prostejov
Vitkovice-B
2:1
Dolní Kounice
FK Fotbal Trinec
3:2
Bystrice pod Hostýnem
1 SC Znojmo FK
3:3
Bystrc Kníničky
Zlín II
0:0
Baník Ostrava II
Postorna
0:1
SK Hranice
FC Msa Dolni Benesov
5:1
Fotbal Frydek Mistek
FK Usti Nad Labem
3:0
1. FC Karlovy Vary
FK Nachod
3:3
FC Chomutov
Slavia Praha II
3:0
České Budějovice II
Strizkov
2:2
FK Varnsdorf
Brevnov
1:1
Letohrad
Pribram II
2:1
Teplice II
Afk Chrudim
3:1
Semily
FC Kolin
1:1
Hradec Králové II
Slovan Liberec II
3:2
SK Sparta KRC
Synot-B
5:1
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Nordvest FC
1:2
HIK Hellerup
Skive IK
1:1
Kalundborg GB
Naestved BK
1:1
Brabrand IF
Vendsyssel FF
4:1
BK Glostrup Albertslund
Lyngby
1:2
Jammerbugt FC
Hvidovre IF
1:1
Slagelse B&I
Kolding FC
2:4
Boldklubben 1909
Jeunesse Esch
3:1
FC Victoria Rosport
Spora
2:3
F91 Dudelange
CS Grevenmacher
5:0
FC Mondercange
Union Luxembourg
4:1
US Rumelange
Swift Hesperange
5:2
Avenir Beggen
FC Wiltz 71
1:1
FC Etzella Ettelbruck
Cerro Porteño
0:1
Sp. San Lorenzo
Sportivo Luqueño
1:0
Guaraní
12 de Octubre de Itaugua
0:2
Olimpia
Sport Colombia
2:2
Tacuary
Haugesund FK
3:2
Oslo Øst
Skeid Fotball
2:1
Raufoss IL
Moss FK
2:1
Hodd
L / F Hønefoss
6:1
Orn-Horten
Ham-Kam
1:2
IK Start
Alta IF
0:2
Stromsgodset IF
Mandalskameratene
1:2
Fredrikstad FK
Bashkimi
0:3
Vardar Skopje
Madžari Solidarnost
1:1
Sloga Jugomagnat
Pobeda Junior
1:0
FK Sileks Kratovo
FK Rabotnicki Skopje
0:0
Bregalnica Delcevo
GFK Tikvesh 1930
0:1
FK Belasica Strumica
Atromitos/H.
0:1
Levadiakos
PAS Giannina
2:0
Fostiras FC
Panachaiki 2005
0:2
Apollon Pontou
Ethnikos Asteras FC
1:1
Patraikos
Kerkyra
2:1
Panserraikos
Ergotelis
1:0
Apollon Smirnis
Niki Volos
3:2
Poseidon Neon Poron
Kalamata FC
0:0
Kassandra
Honved
5:0
Vac FC
Vasas
1:0
Szolnoki MAV FC
Nyiregyhaza Spartacus
0:0
Kaposvari Rakoczi FC
Rakospalotai EAC
1:2
Diosgyor
BKV Elore
0:1
BSE
FC Szeged
2:0
FC Tatabanya
Bodajk
1:2
Lombard Papa TFC
Dabas
2:2
Kecskemet
Hévíz FC
3:2
Dunaújváros
FK Sloboda Tuzla
1:0
FK Modrica Maxima
Hsk Zrinjski Mostar
2:0
NK Travnik
NK Žepče
0:0
FK Sarajevo
Rudar Ugljevik
2:0
FK Glasinac Sokolac
Skala IF
1:0
Vagur
NSI Runavik
1:2
B36 Torshavn
HB Torshavn
2:0
Tofta Itrottarfelag B68
GI Gota
4:4
Eb/Streymur
Vagar
3:1
KI Klaksvik
Sant Julia
2:0
FC Santa Coloma
Club Esportiu Principat
1:7
FC Rangers
Inter Club de Escaldes
0:2
Encamp FC
UE Engordany
0:2
Lusitanos FC
Club Sportivo Cienciano
3:0
Wanka
Universitario de Deportes
0:0
Sporting Cristal
Estudiantes
0:0
Alianza Lima
Union Huaral
0:1
FBC Melgar
IDUNSA
0:0
Alianza Atletico
Sport Boys
0:1
Bolognesi
Caracas FC
6:0
Monagas SC
Carabobo FC
3:4
Deportivo Petare
Estudiantes de Merida FC
0:1
Atlético El Vigía
Mineros de Guayana
1:0
UA Maracaibo
Trujillanos FC
0:1
Deportivo Tachira
Cobresal
5:2
Rangers de Talca
Universidad Católica
3:1
Palestino
Huachipato
2:2
CD Cobreloa Calama
Colo Colo
4:1
Coquimbo Unido
Unión Española
2:2
Univ. Concepción
Deportes Temuco
2:2
Santiago Wanderers
Liverpool M.
0:1
Nacional
Dep. Colonia
0:1
Fénix
Wanderers
2:2
River
Miramar Misiones
2:1
Juventud
Central Espanol FC
1:0
CD Villa Espanola
Deportivo Maldonado
1:1
Danubio
Maribor
1:0
NK Dravograd
Nd Primorje
0:0
NK Drava Ptuj
FC Koper
2:0
ND Gorica
NK Domzale
1:5
NK Celje
Ljubljana
0:4
NK Mura Murska Sobota
Sachsen Leipzig
3:1
VfR Neumunster
Bayern II
3:0
Kaiserslautern II
VfB Stuttgart II
2:1
Feucht
Schalke II
3:1
Eintracht Braunschweig
KSV Bornem
1:0
Torhout 1992 Km
Royal Wallonia Walhain CG
2:0
Spa
RFC Wetteren
0:3
Wevelgem City
FC Liege
0:1
K Bocholter VV
Kortrijk
3:1
Waasland-Beveren
Sportkring Sint-Niklaas
1:1
Lyra
Virtus Lanciano
1:1
Fermana FC
Martina Franca
2:0
Sora
Teramo
1:2
Paterno
Vis Pesaro
0:4
Sambenedettese
US Arezzo
3:0
Spezia Calcio
AC Lumezzane
1:0
Pisa
AS Lucchese Libertas 1905
2:0
Spal 2013
Calcio Padova
2:1
Pro Patria
Reggina
1:1
AS Cittadella
Sef Torres Calcio
0:2
Rimini
Varese
3:2
Novara Calcio
Prato
1:1
FC Pavia 1911
Foggia Calcio
1:3
US Catanzaro 1929
Crotone
1:1
SS Taranto 1927
Ssd Acireale Calcio 1946
0:0
Aquila
Benevento
0:1
Viterbese Calcio
Chieti
0:1
Giulianova Calcio
San Sebastian Reyes
2:1
CF Rayo Majadahonda
Sevilla Atletico
1:0
Linares
Pontevedra CF
2:2
CD Logroñés
Real Zaragoza Deportivo Aragon
0:0
Casetas
Celta de Vigo B
0:0
Barakaldo CF
Tomelloso
0:1
Alcorcon AD
Deportivo Alaves B
3:2
Amurrio
UD Vecindario
1:3
CD Badajoz
Playas Jandia
2:1
CF Villanovense
Logroñés CF
2:1
Real Aviles
SD Compostela
1:3
Talavera CF
Jerez
2:0
Universidad de Las Palmas
Gimnàstic Tarragona
1:0
Palamos
Melilla UD
2:1
Real Betis B. B
Alicante CF
1:2
CE Sabadell
Girona
2:1
RCD Mallorca B
Real Jaen
1:1
Ecija Balompie
CA Osasuna B
1:0
CD Ourense
Pena Sport FC
0:0
Racing de Ferrol
Athletic Bilbao B
2:1
Real Union de Irun
Corralejo
0:0
AD Ceuta
Barcelona B
0:0
Hércules
Novelda
1:0
UDA Gramenet
Racing Santander B
2:1
Alfaro CD
CD Calahorra
1:0
RS Gimnastica de Torrelavega
Villajoyosa CF
0:0
Lleida
Caudal Deportivo
1:0
Real Sociedad B
Mérida UD
1:1
Lanzarote
CP Cacereno
0:1
CF Extremadura
Espanyol Barcelona B
1:2
CD Castellon
Atletico Madrid B
1:2
CD Mirandes
Los Palacios
0:0
Marbella FC
Burgos CF
1:0
CF Palencia
Ub Conquense
1:1
RSD Alcala
Zamora CF
1:0
Cultural Leonesa
Valencia CF Mestalla
1:1
Cartagonova
SD Ponferradina
1:3
Real Madrid Castilla
Mataró
1:1
Vilajuïga
Yeclano Deportivo
2:1
Lorca Deportiva CF
Fuenlabrada
2:1
CD Toledo Sad
IF Brommapojkarna
1:2
Gefle IF
Kalmar FF
3:1
Falkenbergs FF
Trelleborg FF
5:0
BK Forward
Västra Frölunda
0:1
IFK Norrkoping
IF Sylvia
4:3
Bodens BK