Fixtures - September 01, 2011
Germany U-21
7:0
San Marino U21
Lithuania U21
0:1
Sweden U21
Moldova U21
0:2
Portugal U21
Estonia U21
0:0
Switzerland U21
Luxembourg U21
1:4
Austria U21
Georgia U21
2:7
Spain U21
Iceland U21
2:1
Belgium U21
Malta U21
1:4
Slovenia U21
Bulgaria U21
0:1
Netherlands U21
England U21
6:0
Azerbaijan U21
Republic of Ireland U21
2:1
Hungary U21
Corinthians
3:2
Gremio FB Porto Alegrense
Vasco Da Gama RJ
3:1
Ceara CE
Cruzeiro MG
2:4
Figueirense FC
Atletico Goianiense
3:1
Coritiba PR
Atletico Paranaense
0:1
Atletico Mineiro MG
Sao Paulo SP
1:2
Fluminense RJ
Botafogo RJ
3:1
Palmeiras
Internacional RS
3:3
Santos
Avai SC
3:2
Flamengo
Throttur Reykjavik
1:3
IR Reykjavik
Leiknir Reykjavik
3:0
Fjolnir Reykjavik
HK Kopavogs
0:2
Haukar Hafnarfjordur
Deportes Pereira
1:1
America de Cali
Deportes Quindio
3:1
Santa Fe
Deportes Tolima
0:0
Junior
Atletico Nacional Medellin
1:2
La Equidad
Univ. Concepción
3:0
Huachipato
Universidad Católica
2:0
Audax Italiano
Deportes La Serena
2:1
Deportes Iquique
Angostura
0:0
Monagas SC
Minasoro
1:5
Mineros de Guayana
UCV
0:3
Caracas FC
Arroceros de Calabozo
0:1
Tucanes FC
Urena SC
1:1
Atlético El Vigía
Llaneros FC
1:1
Zulia FC
Lotería del Táchira FC
1:0
Estudiantes de Merida FC
Grecia
1:0
Guanacasteca
AD La Suerte
2:0
AD Guajira
Uruguay
2:0
Carmelita
Escazuceña
1:5
Municipal Liberia
La U Universitarios
1:1
Turrialba
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
1:2
Rosario AD
Leandro Nicéforo Alem
0:1
Excursionistas
Ferrocarril Midland
1:0
Defensores de Cambaceres
Villa Dalmine
1:2
San Miguel
Vyle-Tharoul
2:0
FC Richelle United
Warnant
0:1
Wanze / Bas-Oha
Montegnée
1:1
Waremme
Patro Lensois
0:0
RSC Beaufays
Amay
2:3
Espoir Minerois
Stade Disonais
1:0
Tilleur-Saint-Gilles
Spa
0:3
St Gilles
Malmundaria
1:1
Hannut
Karelia
4:4
Sever
Volochanin-Ratmir
2:0
Znamya Truda
Sheksna
6:0
Lokomotiv Moskva II
Spartak Kostroma
3:1
FC Dnepr Smolensk
FC Istra
3:2
Dinamo Kostroma
Volga Tver
3:0
Saturn Moscow
FC Pskov-747
0:4
PFC Sochi
FC Tekstilshchik Ivanovo
1:0
Dinamo Vologda
FC Fakel Voronezh
3:0
FC Zhemchuzhina Sochi
Luch Vladivostok
0:1
FC Torpedo Vladimir
SKA Khabarovsk
1:1
FC Nizhny Novgorod
Khimki
2:1
FC Chernomorets Novorossiysk
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
2:0
FK Yenisey Krasnoyarsk
FC Mordovia Saransk
1:0
FC Sibir Novosibirsk
Torpedo Moskva
0:1
FC Ural Yekaterinburg
FC Volgar Astrakhan
1:1
FC Shinnik Yaroslavl
FC Alaniya Vladikavkaz
2:1
FC Dynamo Bryansk
FC Baltika Kaliningrad
0:0
FC Orenburg