Fixtures - October 14, 2012
Netherlands U19
3:1
Poland U19
Malta U19
4:0
San Marino U19
Belarus U19
1:1
Italy U19
Switzerland U19
3:4
Scotland U19
Romania U19
1:0
Armenia U19
Belgium U19
1:3
Albania U19
Flamengo
1:1
Cruzeiro MG
Atletico Goianiense
3:1
Internacional RS
Associacao Portuguesa de Desportos
1:1
Corinthians
Santos
2:0
Vasco Da Gama RJ
Sao Paulo SP
2:0
Figueirense FC
Atletico Mineiro MG
2:1
Sport Recife PE
Coritiba PR
2:1
EC Bahia BA
Nautico PE
1:0
Palmeiras
Cruz Azul
3:2
Queretaro FC
Santos Laguna
2:2
Xolos de Tijuana
San Luis
2:2
Atlante FC
León
2:0
Tigres UANL
Pumas UNAM
1:0
Pachuca
Vicenza
0:2
Calcio Padova
Cesena
0:0
Crotone
AS Cittadella
0:3
Modena
Empoli
0:3
Ascoli
Hellas Verona
2:0
US Grosseto
Sassuolo
4:0
Varese
Spezia Calcio
1:1
Ternana Calcio
Virtus Lanciano
1:1
Pro Vercelli
Urbs Sportiva Reggina 1914
1:3
Livorno
Sanliurfaspor
0:3
1461 Trabzon
MKE Ankaragucu
1:5
Bucaspor
Adanaspor
2:2
TKI Tavsanli Linyitspor
Kayseri Erciyesspor
2:0
Göztepe
The Belval Belvaux
0:1
FC Rodange 91
US Esch
2:0
Luna Obercorn
Titus Lamadelaine
3:3
CeBra 01
Koeppchen
1:5
Berdenia Berbourg
Jeunesse Junglinster
4:0
Daring Echternach
Yellow Boys Weiler
3:1
Avenir Beggen
Munsbach
0:0
Blo-Wäiss Izeg
Sporting Mertzig
3:0
Feulen
Marisca Mersch
3:2
Minerva Lintgen
Pratzerthal-Redange
1:1
Berdorf Consdorf
Boevange / Attert
1:5
Blue Boys Muhlenbach
Steinfort
1:1
Lorentzweiler
Atert Bissen
4:2
Green Boys
FC Vestsjaelland
2:1
Skive IK
Vendsyssel FF
2:1
Brønshøj
HB Koege
0:2
Lyngby
FC Fyn
1:3
FC Fredericia
Vejle BK
2:0
Hobro IK
Bümpliz
0:0
FC Bern
FC Thalwil
0:0
FC Dietikon
FC Freienbach
2:3
FC Widnau
Courtételle
3:2
FC Wacker Grenchen
FC Porrentruy
4:3
Concordia Basel
Ascona
1:2
FC Eschenbach
Aegeri
1:1
FC Hergiswil
FC Vernier
1:1
FC Sierre
FC Spiez
0:2
FC La Sarraz-Eclepens
FC Kosova Zurich
8:0
Küsnacht
FC Alle
1:0
Lyss
FC Moutier
0:0
Liestal
Goldau
0:3
SC Buochs
Golbasispor AS
0:4
Malatyaspor
Altay Izmir
0:0
Konya Anadolu Selcukspor
Tokatspor
2:0
Eyupspor
Denizli Belediyespor
1:1
Balıkesirspor
Korfez SK
1:5
Inegolspor
Gaziosmanpasa
0:0
Kirklarelispor
Alanyaspor
1:0
Bayrampasa
Iskenderun Demir Celikspor
2:1
C. Sekerspor
Unyespor
0:0
P. Bugsasspor
Turgutluspor
3:1
Giresunspor
Bozuyukspor
1:0
Pendikspor
Gungoren Bld Spor
0:0
Kahramanmarasspor AS
Bandirmaspor
0:2
Nazilli Bld Spor
Cankiri Bld Spor
1:0
Tarsus Idman Yurdu
Fethiyespor
3:1
Sakaryaspor
Buyuk. Tepecikspor
2:1
AS Sariyer
Menemen Belediyespor
1:1
Erzincan Refahiyespor
Siirtspor
0:0
Kirikhanspor
Anadolu Bagcilar Spor
0:1
Beşikdüzü Spor Kulübü
Kastamonuspor
0:2
Amed Sportif Faaliyetler
Golcukspor
3:2
Bergama
Orhangazi Belediyespor
2:0
Karagümrük
Kemerspor 2003
2:2
İstanbulspor
Akhisar Belediyespor
2:1
Corumspor 1967
Ankara Demirspor
4:1
Elibol Sandiklispor
Beylerbeyi AS
2:1
Yesil Bursa AS
Diyarbakırspor
0:1
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Kahramanmaraş Belediye
2:1
Isparta Emrespor AŞ
Arsynspor
0:0
Maltepespor
Elazığ Belediyespor SK
0:2
Darica Genclerbirligi
Sancaktepe Belediye
1:0
Keciorengucu
Corum Belediyespor
0:1
Yozgatspor
Mardinspor
0:7
Altinordu FK
Sivas Belediye Spor
2:1
Derince Belediyespor
Aydinspor
4:0
İskenderun Spor Kulübü 1967
Trabzon Akcaabat
2:1
Hacettepe
Gebzespor
1:2
Manavgat Evrensekispor
Silivrispor
0:2
Belediye Bingölspor
Karacabey Birlik Spor A.s
4:1
Umraniyespor
Adıyamanspor
0:2
Çanakkale Dardanelspor
Batman Petrolspor
4:1
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
FK Admira Prague
6:1
SK Aritma Prague
FC Velke Mezirici
3:1
Tatran Brno Bohunice
Sokol Tasovice
2:0
FC Viktoria Otrokovice
FK Hodonin
FC Vracov
Bystrc Kníničky
1:2
Třebíč
Slavoj Polna
1:3
Napajedla
Toužim
1:3
Meteor Prague
SK Uvaly
1:1
SK Sokol Brozany
Stechovice
2:1
SK Senco Doubravka
Pencin Turnov
0:1
Pardubice II
Novy Bydzov
3:2
Tj Dvur Kralove Nad Labem
Kutna Hora
5:1
FK Nachod
Ethiopia
2:0
Sudan
Cameroon
2:1
Cape Verde
Angola
2:0
Zimbabwe
Niger
2:0
Guinea
Togo
2:1
Gabon
Algeria
2:0
Libya
Equatorial Guinea
2:1
DR Congo
Burkina Faso
3:1
Central African Republic
Sudan U17
Algeria U17
Sierra Leone U17
Senegal U17
Chad U17
Ivory Coast U17
Zimbabwe U17
1:2
Congo U17
Benin U17
4:1
Cameroon U17
Gambia U17
Ghana U17
Nigeria U17
3:0
Guinea U17
FK Vora
3:1
KS Domosdova Prrenjas
Korabi Peshkopi
1:2
Turbina Cerrik
Sukthi
3:1
KS Olimpiku Tiranë
Luzi 2008
2:1
KF Erzeni
Egnatia Rrogozhine
0:1
KS Veleciku Koplik
KF Memaliaj
2:0
Sopoti Librazhd
Delvina
2:3
KS Albpetrol Patos
KS Gramozi Erseke
1:0
Përmeti
Bilisht Sporti
3:1
FK Skrapari
Racing Olavarría
1:2
Defensores Belgrano VR
Alvarado
2:0
Deportivo Maipu
Desamparados San Juan
2:1
Cipolletti
Gimnasia y Esgrima Concepcion
2:2
Union de Mar Del Plata
Alumni
0:1
Juventud Antoniana
Sportivo Belgrano
1:0
Racing Cordoba
Central Norte
2:0
Libertad
Talleres
3:1
CD Guarani A.F.
FC Zhlobin
Klechesk Kletsk
Dinamo Minsk II
2:0
Miory
FC Smolevichi-Sti
2:0
FC Osipovichi
FC Dinamo-Belkard Grodno
3:2
Mosty
FC Beltransgaz Slonim
6:0
FC Orsha
FC Baranovichi
3:0
Dnepr Mogilev II
FC Krutogorye
1:2
Kommunalnik Slonim
Vitebsk II
1:2
FC Molodechno Dussh4
FC Isloch
0:2
Minsk II
Lokomotiv Gomel
1:4
Energetik Bgu
Flanagan's Onions FC
1:0
North Village Rams
Somerset Trojans
4:2
Wolves Sports Club
Pembroke Hamilton Club
3:1
Robin Hood
St. George's Colts
2:3
Southampton Rangers
Chaves
4:0
Vilaverdense FC
AD Fafe
1:0
Varzim SC
Infesta
2:3
FC Tirsense
AD Limianos
0:0
Boavista
SC Mirandela
2:1
Gondomar SC
Padroense
2:1
Gd Joane
GD Ribeirao
1:0
Amarante FC
FC Vizela
1:0
Famalicao
Academico de Viseu
3:1
FC Pampilhosa
CD Cinfaes
4:1
Bustelo
SC Coimbroes
0:0
UD Sousense
Sao Joao Ver
1:0
AD Nogueirense
SC Espinho
1:1
GD Tourizense
Tocha
1:3
Castelo Branco
AD Carregado
2:1
AD Oeiras
Quarteirense
3:3
SCU Torreense
Clube Oriental de Lisboa
0:2
Sporting Farense
1 Dezembro
2:0
CD Pinhalnovense
CD Mafra
1:0
CF Benfica
Louletano
0:0
Casa Pia Atletico
CD Fatima
1:0
União de Leiria
Atletico Huila
0:0
Atletico Nacional Medellin
Deportivo Pasto
1:1
Rionegro Águilas
Deportes Quindio
4:1
Boyaca Chico FC
Independiente Medellin
1:1
Millonarios
U. d. Popayan
1:0
Tigres FC
Atletico Bucaramanga
3:2
Club Cortulua
Valledupar FC
1:0
Llaneros FC
Barranquilla FC
1:2
Deportes Pereira
Bogota FC
3:2
U. M. Santa Marta
Leones FC
3:3
Uniautonoma
America de Cali
4:0
Sucre
Alianza Petrolera
3:2
Atletico FC
White Star Bruxelles
3:1
Lommel United
Sportkring Sint-Niklaas
1:4
AS Eupen
Eendracht Aalst
0:0
KFC Dessel Sport
Puerto Montt
2:0
San Luis de Quillota
Unión Temuco
1:3
Nublense
San Marcos de Arica
1:3
Curico Unido
Everton de Vina Del Mar
4:1
Santiago Morning
Deportes Magallanes
0:1
Deportes Naval
Ajax de Ouénzé
0:0
Kondzo
AS Ponténégrine (Pointe Noire)
3:0
Olympic de Nkayi
ASICO FC
1:4
Pigeon Vert de Pointe-Noire
FC Cuvette d'Owando
1:1
Inter Club Brazzaville
Leopards
3:0
FC Bilombé de Pointe-Noire
Diables Noirs
1:0
Tongo
CS La Mancha
0:0
Vita Club Mokanda
SK Sigma Olomouc B
3:1
1.SK Prostejov
Unex Unicov
4:1
Slovácko II
1. FC Karlovy Vary
1:3
Afk Chrudim
Zdar Nad Sazavou
1:4
SK Sulko Zabreh
Ceska Lipa
1:2
Sparta Praha II
SK Zapy
0:0
FC Pisek
FC Kolin
0:0
Loko Vltavin
Roudnice
1:2
Kunice
FK Kraluv Dvur
2:3
SK Horni Mecholupy
Svebølle B&I
0:3
Rishøj BK
FC Helsingoer
4:1
Skjold Birkerød
Naestved BK
4:0
Avarta
Nykoebing FC
1:3
Nordvest FC
Ringkobing IF
1:0
Otterup
HBS
2:1
HSC 21
Ado '20
3:4
Wke
EVV Echt
3:0
Chabab
De Treffers
3:0
VV Sint Bavo
VV Gemert
1:0
FC Lienden
JVC Cuijk
2:3
Haaglandia
Arsenal Tivat
0:3
FK Zora Spuž
Igalo
1:0
FK Bratstvo Cijevna
FK Iskra Danilovgrad
3:5
FK Decic Tuzi
FK Jezero Plav
OFK Bar
Zabjelo
1:1
Ibar
FK Bokelj Kotor
2:0
FK Berane
VV De Meern
2:1
HFC ADO Den Haag II
vv Nieuwerkerk
3:0
vv RKDEO
PFC
2:1
Neptunus-Schiebroek
Achilles '12
5:1
SDOUC
SC Enschede
1:1
Silvolde
Glanerbrug
2:2
AFC Arhem
Rheden
3:0
Stevo
TVC '28
1:2
Bemmel
vv Annen
3:0
GVAV-Rapiditas
VV Emmen
1:1
Bergum
SC Erica
0:2
FVC
LAC Frisia 1883
1:0
Achilles 1894 Assen
vv Steenwijk
4:3
vv Velocitas 1897
FC Wolvega
2:5
SC Joure
USV Hercules
5:0
VVIJ
Hoogland
5:1
Uitgeest
Pancratius
1:0
JOS Watergraafsmeer
Stormvogels
1:1
DEM
Best Vooruit
3:2
Nemelaer
BVV Den Bosch
4:2
DESK
SV Dosko
2:0
Halsteren
EFC
2:0
Tavenu Sparta Combinatie
JEKA
1:3
Geldrop
LONGA
4:2
IFC
Vlissingen
1:3
De Valk
RKSV Bekkerveld
2:0
BSV Limburgia
GSV '28
1:4
TOP Oss Amateurs
Oss 20
0:0
HVCH
RVU Rothem
2:1
Caesar
Sparta '25
0:2
HVV Helmond
Wittenhorst
3:2
Heidebloem
Alverna
1:2
AWC
Voetbalvereniging Germania
0:3
Babberich
Sandvikens IF
3:6
Vasteraas SK
IK Sirius FK
0:1
Vasalunds IF
IF Sylvia
1:4
FC Trollhattan
Syrianska IF Kerburan
1:5
IK Frej
Bodo/Glimt
2:3
Sarpsborg
Sandefjord Fotball
2:0
Ham-Kam
Alta IF
0:2
IK Start
Bryne FK
1:0
Hodd
Notodden FK
1:5
Tromsdalen
Ullensaker/Kisa
5:2
Baerum SK
Kongsvinger IL
2:2
Ranheim IL
Hearts of Oak
5:2
New Edubiase FC
Amidaus Professionals FC
2:0
Liberty Professionals
Ashanti Gold FC
2:2
Asante Kotoko
Aduana Stars
0:0
Berekum Chelsea
Berekum Arsenal FC
1:1
Legon Cities
Medeama
1:0
Ebusua Dwarfs
King Faisal
0:1
Tema Youth
Hoogeveen
1:2
LONGA '30
SC NEC
3:2
vv Rigtersbleek
WVV Alcides
2:0
Juliana '31
Quick '20
2:3
OJC Rosmalen
ROHDA Raalte
5:0
RKHVV
RKVV Westlandia
2:2
Quick
Alphense Boys
3:0
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
DHC Delft
2:0
Leonidas
Koninklijke HFC
4:2
RKAVV
De Bataven
1:1
MSC
Schijndel
5:0
Brabantia
Dongen
3:2
SV Deurne
Groene Ster
4:3
Blauw Geel 38
Venray
3:1
VV Goes
VV Una
4:1
EHC
UDI '19
1:4
VV Baronie Breda
Johvi FC Lokomotiv
3:1
Tallinna Dünamo
JK Sillamäe Kalev II
1:1
Tallinna JK Legion
Sörve JK
4:0
Türi JK Ganvix
FC Elva
1:1
Paide Kumake
Tallinna FC Flora III
1:4
Hiiumaa ÜJK Emmaste
FC Nomme United
1:1
Keila JK
Nomme JK Kalju
5:1
JK Kaitseliit Kalev
Uniao SC Paredes
2:0
SC Vila Real
AD Oliveirense
2:1
FC Felgueiras 1932
Aliados FC Lordelo
0:1
FC Pedras Rubras
AD Lousada
5:1
Vila Meã
Rebordosa
0:3
Serzedelo
Leca FC
1:1
Santa Eulalia
Alba
2:0
Avanca
Oliveira Bairro
2:0
Sampedrense
Uniao Lamas
1:1
GD de Oliveira de Frades
Penalva Do Castelo
0:0
CD de Estarreja
Grijó
0:1
SC Salgueiros
ADRC Aguiar Da Beira
2:2
Parada
Alcobaca
1:2
Beneditense
Penelense
0:4
Caldas SC
Sourense
2:2
Mortagua
AC Marinhense
1:3
Oliveira Hospital
Vitoria Sernache
0:2
Pombal
Alcanenense AC
0:2
Torres Novas
Sintrense
2:2
Amora FC
SG Sacavenense
0:0
Fabril Barreiro
Electrico FC
2:0
Gd Peniche
Real Sporte
2:2
FC Barreirense
CA Pero Pinheiro
3:0
Cartaxo
União Tires
1:1
Lourinhanense
Monte Trigo
0:2
Moura
União Montemor
0:0
Castrense
GD Lagoa
2:2
Lusitano Vrsa
Juventude Evora
2:0
Sesimbra
Reguengos Monsaraz
2:1
Vasco da Gama
Esperanca de Lagos
1:0
Mineiro Aljustrelense
Cc Taipas
0:0
Ronfe
Merelinense FC
0:0
AD Ponte Da Barca
SC Maria Fonte
2:2
Marinhas
GD Braganca
3:0
AD Esposende
SC Vianense
1:0
Santa Maria FC
Monção
1:4
Melgacense
ZKS Izolator Boguchwała
1:1
Podlasie Biała Podlaska
LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
0:1
MKS Kaczkan Huragan Morag
ŁKS Orlęta Łuków
1:4
Avia Świdnik
Granat
2:0
Bocheński KS Bochnia
Wisla Sandomierz
1:0
MKS Wierna Małogoszcz
KS Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:2
AKS Beskid Andrychów
KKS Granica Kętrzyn
2:0
KS Motor Lubawa
KKS Orzeł Kolno
1:4
MKS Elk
MKS Sprotavia Szprotawa
3:1
KS Piast Karnin
Piast Kobylin
1:1
Nielba Wągrowiec
Arzanese
1:0
HinterReggio
AS Aversa Normanna
3:2
Vigor Lamezia
Fondi
1:2
FC Aprilia
Gavorrano
2:2
Campobasso
Aquila
1:1
Foligno Calcio
Martina Franca
1:0
Melfi
Poggibonsi
1:0
Chieti
Salernitana
3:1
Borgo a Buggiano
Teramo
0:1
Pontedera
Alessandria
1:1
Vallée d'Aoste St. Chr.
Fano
0:1
Castiglione
Mantova 1911
2:2
Giacomense
Milazzo
0:3
Savona FBC
Monza
1:1
Casale
AC Renate
0:4
Forlì
Santarcangelo
0:0
Bellaria Igea
Rimini
1:2
Bassano Virtus
ThespaKusatsu
0:0
Mito Hollyhock
Yokohama
1:2
Giravanz Kitakyushu
Fagiano Okayama
2:0
Tokyo Verdy
Ventforet Kofu
2:2
Shonan Bellmare
JEF United
1:2
Oita Trinita
Matsumoto Yamaga FC
1:1
Tokushima Vortis
Kyoto Sanga
0:1
Kataller Toyama
Roasso Kumamoto
2:1
Machida Zelvia
FC Gifu
0:0
Montedio Yamagata
Ehime FC
0:0
Gainare Tottori
Avispa Fukuoka
1:1
Tochigi
Parceiro Nagano
2:2
Sagawa Shiga
V-Varen Nagasaki
3:1
Fujieda MYFC
Honda
6:0
Yokohama Sports and Culture Club
Tochigi Uva
3:1
Blaublitz Akita
Kamatamare Sanuki
0:1
Biwako Shiga
Zweigen Kanazawa
0:0
Sony Sendai
Donaufeld
1:1
Favoritner AC
ASKO Donau Linz
1:0
Dietach
SC Buchschachen
2:3
Neuberg
FC Stadlau
0:0
Donau
FC Wolfurt
2:0
Austria Lustenau II
Röthis
3:3
Höchst
FC Lendorf
1:2
Wolfsberg
Kuchl
1:1
SC Leogang
Straßwalchen
6:1
FC Schwarzach
FC Winden
0:4
ASV Drassburg
Barrio México
2:2
Escazuceña
Rosario AD
3:0
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
Consultants Moravia
3:1
Orión
Alajuela Junior / Finca Austria de Nosara FC
3:0
Municipal Liberia
Turrialba
2:1
Cariari Pococí
La U Universitarios
2:0
Puma Generaleña
Guanacasteca
2:0
Grecia
Shkendija 79 Tetovo
1:0
FK Metalurg Skopje
FK Drita Bogovinje
1:2
FK Sileks Kratovo
FK Teteks Tetovo
0:0
FK Renova
Club Pumas Morelos
1:2
Cruz Azul Hidalgo
Venados
1:0
Veracruz
Irapuato
2:0
Lobos BUAP
Toros Neza UTN
0:2
Reboceros La Piedad
Balmazujvarosi FC
2:0
Nyiregyhaza Spartacus
Honvéd II
0:0
Ferencváros II
Debrecen II
1:1
Mezokovesdi
Paksi SE II
2:2
Szombathelyi Haladás II
FC Tatabanya
2:0
Kaposvári Rákóczi FC II
Gyirmot
2:0
Aqvital
Lombard Pápa Termál FC II
1:1
Sarvar
Nagybajomi AC
1:0
Bölcskei SE
Szentlorinc SE
0:1
Nagyatádi
BFC Siófok II
5:2
Nagybaracska-Csátalja Híd SC
Szatmár Unio FC
1:2
Tiszakanyár SE
Diósgyőr II
0:3
Tiszaujvaros
Hódmezővásárhely
0:2
Dabas
Makó
1:1
Gyulai Termál
Dunaharaszti MTK
0:1
Mórahalom
Kecskeméti TE II
1:0
Szeol SC
XVII. ker. Rákosmenti Testedző Kör - Vasló
0:5
III Ker Tue Upe
Egri FC II
1:1
Tura Városi SK
Gyöngyös
0:1
FC Hatvan
Olimpo
3:2
Huracan
Nueva Chicago
1:2
Banfield
Independiente Rivadavia
0:1
Deportivo Merlo
Crucero del Norte
2:1
Aldosivi
Atletico Tucuman
2:3
Boca Unidos
FC Samtredia
1:0
Mertskhali
Kolkheti Khobi
1:0
FC Lokomotivi Tbilisi
Algeti Marneuli
1:1
FC Samgurali Tskaltubo
Paloma
0:1
Buchholz
Brinkumer SV
1:0
Blumenthaler SV
Halstenbek-Rellingen
3:2
SV Curslack-Neuengamme 1919
Barmbek-Uhlenhorst
2:1
FC Elmshorn 1920
Holstein Kiel II
3:0
SSC Hagen Ahrensburg
Union Bremen
1:0
SAV
SV Türkspor Bremen
3:4
Werder Bremen III
Habenhauser FV
2:0
TSV Osterholz-Tenever
SC Lehe-Spaden
1:3
1. FC Burg
TuS Schwachhausen
1:1
SC Sparta Bremerhaven
SV Lurup Hamburg
1:2
Niendorfer
Bergedorf 85
2:2
Altona
Bramfelder SV
2:2
VfL Pinneberg
SV Mehring
0:3
SC Hauenstein
Gievenbeck
0:2
Wattenscheid
Sprockhövel
1:0
SuS 09 Neuenkirchen
DSC Arminia Bielefeld II
0:1
Gütersloh
Hammer SpVg
0:0
Ennepetal
Roland Beckum
3:2
SV Westfalia Rhynern
Westfalia Herne
1:1
SVL
Schermbeck
1:4
TuS Heven 09
SV Drochtersen/Assel
3:0
Lupo-Martini
TuS Heeslingen
7:0
TuS Celle FC
TSV Ottersberg
1:1
VfL Osnabrück II
DJK Bamberg
2:1
ASV Hollfeld
1. FC Trogen
4:0
FSV Erlangen-Bruck
TSV Kleinrinderfeld
0:1
Sand
SV Wacker Burghausen Abteilung Fußball II
4:2
SpVgg Unterhaching II
FC Affing
2:0
VfB Eichstatt
TuRa Meldorf
2:2
Preetzer TSV
SV Eichede
1:0
NTSV Strand 08
Heikendorfer SV
0:1
TSV Kropp 1946
TuS Hartenholm
1:3
SV Todesfelde
1. Schleswiger SV 06
1:1
SV Henstedt-Ulzburg
Chorrillo
0:0
Sporting San Miguelito
Tauro
3:4
Río Abajo FC
Plaza Amador
1:0
San Francisco
Chepo
0:1
Alianza
Árabe Unido
1:1
Atlético Chiriquí
Deportivo Santani
5:1
General Díaz
Deportivo Capiata
2:1
Sportivo Iteno
Sportivo Trinidense
3:0
General Caballero
CA 3 de Febrero
0:1
Sp. San Lorenzo
Boca Juniors St. Patrick FC
1:3
Queens Park Rangers
Grenada Boys
0:1
Hard Rock
Chantimelle FC
1:0
Police
Fontenoy United
2:1
Eagles Super Strikers
Hurricanes
0:1
Paradise
FF Valley Pride
2:3
Belize Defence Force
Police United
3:1
San Felipe Barcelona FC
San Ignacio United FC
1:2
Bandits
Verdes
1:0
FC Belize
Colegiales
0:2
Los Andes
Chacarita Juniors
0:0
Defensores de Belgrano
Almagro
2:0
Comunicaciones
Temperley
3:0
Deportivo Moron
Deportivo Armenio
2:2
Acassuso
Brown de Adrogue
1:1
Estudiantes BA
Deportivo Riestra
2:0
Argentino Quilmes
Deportivo Paraguayo
0:2
San Martín Burzaco
Leandro Nicéforo Alem
1:0
Centro Español
Portuguesa FC
1:0
Deportivo Lara
Yaracuyanos FC
2:1
Atletico Venezuela
Llaneros FC
2:3
Monagas SC
Deportivo Petare
1:1
Deportivo Tachira
Trujillanos FC
0:3
Dep. La Guaira
Sacachispas
1:0
Cobán Imperial
Guastatoya
4:0
Achuapa
Sayaxché
1:1
Deportivo Quirigua
Mixco
1:1
Zacapa
Puerto San José
0:0
Deportivo Ayutla
Antigua GFC
3:1
Nueva Concepción
Coatepeque
2:1
San Pedro
La Gomera FC
3:0
Juventud Retalteca
Carchá
3:0
Deportivo San Francisco
US Rumelange
3:2
FC Victoria Rosport
Erpeldange
1:2
FC Una Strassen
Young Boys
0:7
Sandweiler
US Mondorf-Les-Bains
1:2
FC Mondercange
Norden
1:1
Alliance Aischdall
's Gravenwezel
0:1
Verbroedering Arendonk
Wuustwezel
2:4
Antonia
Sint-Job
3:1
Gooreind
De Kempen
1:0
Mariekerke
VC Herentals
1:1
Rochus Deurne
Excelsior Kaart
0:0
KSK Retie Branddonk
Rapid Symphorinois
1:2
Solre-sur-Sambre
Belœil
2:3
Entité Manageoise
Renaissance Schaerbeek
4:0
Diest
RJ Entente Binchoise
1:0
Trivières
Jette
3:3
Etterbeek
Gosselies Sports
1:1
Ransart
Rillaar Sport
1:1
Crossing Schaerbeek
Houdeng
4:2
Stade Brainois
Sporting Châtelet
2:1
JS Turque
Vaux-Noville
2:1
Florenville
Montleban
2:3
Saint-Louis-Saint-Léger
Lindelhoeven
2:0
Herk
Landen
0:1
Hades
Torpedo Hasselt
0:0
Beringen
Weerstand Koersel
3:0
Apollo Gellik
Eendracht Termien
1:1
Bilzerse Waltwilder
KVV Zelzate
1:3
KFC Merelbeke
KSC Dikkelvenne
2:2
Laarne-Kalken
Eendracht Buggenhout
1:3
K FC SP St-Gillis Waas
Voorde
0:1
Bambrugge RC
Stade Disonais
3:0
Amay
Trooz
2:0
Waremme
ET.Elsautoise
1:2
Solières Sport
Raeren
2:1
Malmundaria
RSC Beaufays
2:1
Spa
Vyle-Tharoul
2:4
Wanze / Bas-Oha
Warnant
1:1
Cointe-Liège
JS Eghezée
2:1
Couvin-Mariembourg
Loyers
1:0
Bioul
CS Onhaye
3:1
RES Philippeville
Aische
5:6
Sporting Espoir Jemeppe
Spy
5:2
Grand-Leez
Ethe Belmont
4:1
Libramont
De Jeugd Lovendegem
1:1
FC Lebbeke
Vologda
1:2
FC Dnepr Smolensk
FC Pskov-747
1:0
Volga Tver
Rus
0:2
FK Dolgoprudny
Khimik Dzerzhinsk
4:0
Sever
FC Tekstilshchik Ivanovo
1:0
Karelia
Znamya Truda
2:1
Piter
Spartak Kostroma
0:1
Lokomotiv Moskva II
K.Racing Waregem
2:1
KSV Temse
Royal Cappellen FC
1:1
ASV Geel
KFC Izegem
1:0
FC Vigor Wuitens Hamme
K Rupel Boom FC
1:4
Hoogstraten VV
KSV Bornem
3:1
KVV Coxyde
BX Brussels
0:5
Royal Excelsior Virton
KSC Grimbergen
2:1
KVK Tienen
Royal Ch. Fleurus
4:3
Koninklijk Diegem-Sport
Géants Athois
1:4
RFC Union La Calamine
FS La Massana
1:2
UE Santa Coloma II
Casa Estrella de Benfica
0:2
FC Ordino
FC Rangers
0:4
UE Extremenya
FC Encamp II
0:0
FC Lusitanos II
FC Santa Coloma II
2:2
Atletic Club Escaldes
CE Principat II
5:1
Penya Encarnada
Deportivo Táchira FC II
1:3
ULA
Arroceros de Calabozo
2:1
Tucanes FC
Angostura
3:1
Caracas II
Gran Valencia Maracay FC
1:2
Lotería del Táchira FC
Metropolitanos FC
3:1
Carabobo FC
Union Lara FC
1:1
Policía de Lara FC
Lecce
4:2
Virtus Entella
US Avellino 1912
1:1
Perugia
Benevento
0:1
Andria BAT
Carrarese Calcio 1908
1:0
Prato
Gubbio
0:0
Barletta Calcio
Latina
0:0
Frosinone
Paganese Calcio 1926
0:0
Pisa
Sorrento Calcio
1:1
Ssd Viareggio 2014
UC Albinoleffe
1:1
San Marino Calcio
US Cremonese
2:0
Treviso
AC Feralpi Salo
1:3
Como 1907
AC Lumezzane
1:1
Trapani Calcio
FC Pavia 1911
0:0
Carpi FC
Portogruaro Summaga
1:1
SS Tritium
Sudtirol
2:1
AC Cuneo 1905
Ischia
9:1
ADC Ars et Labor Grottaglie
AC Savoia 1908
3:0
USD Noto Calcio
Real Hyria Nola
1:4
AC Porto Torres
Messina
0:0
Comprensorio Normanno
ASD Casacastalda
3:0
Scandicci
Ssd Acireale Calcio 1946
0:0
US Agropoli 1921
Deruta
4:0
SS Todi Calcio
Pianese
1:0
Castel Rigone
ASD Pierantonio Calcio
2:0
USD FiesoleCaldine
Sansepolcro Calcio
1:0
ASD Lanciotto Campi Bisenzio
Sporting Trestina
4:3
ASD Pontevecchio
ASD Sporting Terni
0:2
US Arezzo
Viterbese Calcio
1:1
AC Bastia Calcio 1924
Voluntas Calcio Spoleto
2:1
Flaminia
Licata
2:2
AC Palazzolo ASD
Nissa FC ASD
0:0
ASDP Ribera 1954
Cosenza Calcio
0:3
SS Comprensorio Montalto Uffugo
Cavese 1919
2:1
US Vibonese Calcio
ASD Ragusa Calcio
0:1
FC Messina
ASD Sambiase
0:2
Gelbison Vallo D L
Battipagliese
0:1
Sant Antonio Abate
Asd Calcio Pomigliano
2:1
AC Nardo
Foggia Calcio
4:0
Potenza
AS Fortis Trani
1:2
SS Matera Calcio SRL
FC Francavilla 1931
2:1
Brindisi
SS Monopoli 1966
0:0
Bisceglie
Gladiator
1:0
ASD CTL Campania Piscinola
SS Taranto 1927
2:0
Puteolana
Ancona 1905
5:0
GS Fidene Calcio
ASD Astrea
2:1
SPD Amiternina
Celano
1:1
Città di Marino
Civitanovese Calcio
0:1
Termoli Calcio
Jesina Calcio
4:1
Recanatese
Maceratese
0:3
Sambenedettese
Olympia Agnonese
1:2
FC Isernia Calcio
RC Angolana
1:1
Vis Pesaro
ASD San Cesareo Calcio
2:0
San Nicolò
Delta Porto Tolle
2:1
Este
Montebelluna
1:3
Belluno
Union Clodiense
2:1
Virtus Verona
Legnago Salus
1:1
ASD Cerea Calcio 1912
NK Kras ASD
2:4
Real Vicenza VS
Pordenone Calcio
2:1
AS Union Quinto
Sacilese
1:1
ASD Sanvitese
Luparense
1:0
ASD Giorgione Calcio 2000
Sandonà
0:3
Sambonifacese
ACD Trissino-Valdagno
2:2
Tamai
AlzanoCene
2:2
Sant'Angelo
Montichiari
0:1
US Darfo Boario
Caravaggio
0:1
Voghera
Caronnese
1:1
ASC St. Georgen
ASD MapelloBonate Calcio
1:1
Aurora Seriate Calcio
AC Mezzocorona
2:3
Seregno
Olginatese
0:0
Calcio Lecco
Pergolettese
1:0
ASD Fersina Perginese
Trento
2:1
AC Castellana Castel Goffredo
Casertana FC
0:1
Lupa Roma FC
ASD Civitavecchia 1920
1:0
ASD Selargius Calcio
Isola Liri
0:0
Arzachena Costa Smeralda Calcio
Budoni Calcio
4:1
ASD Cynthia 1920
Progetto Calcio Sant'Elia
3:1
Sora
Sef Torres Calcio
1:0
ASD Anzio Calcio 1924
Asd Turris Calcio
2:1
Asd Polisportiva Sarnese
Pro Piacenza
1:1
US Massese
Camaiore Calcio
2:2
Polisportiva Virtus Castelfranco
AC Fidenza 1922
2:0
Valleverde Riccione FC
US Forcoli 1921 Valdera
1:0
Bagnolese
AC Formigine ASD
0:0
AC Pistoiese
ASD Fortis Juventus 1909
2:1
ASD Virtus Pavullese
Mezzolara
3:5
Tuttocuoio
GS Rosignano 6 Rose
1:2
ASD Castenaso Villanova
Bogliasco D'albertis Calcio
5:1
AC Asti
Bra
2:0
AC Gozzano
Chieri
1:0
Imperia
Folgore Caratese
1:0
ASD Trezzano Calcio
Lavagnese
2:2
Borgosesia
USD Novese
0:4
Sestri Levante
Santhià
0:0
Derthona
APD Tortona Villalvernia
1:0
Chiavari Calcio Caperana
FC Verbano Calcio
1:3
Verbania
Slovan Bratislava II
5:0
Vrbové
FC Spartak Trnava II
4:1
FC Petrzalka 1898
Spartak Vráble
1:1
Nitra II
FK Slovan Levice
1:0
Nové Zámky
Domino
2:3
Skf Sered
Bodva Moldava
1:0
FK Slavoj Trebisov
FK Dukla Banská Bystrica II
2:2
ŠK Futura Humenné
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
1:0
VSS Košice II
Sevilla Atletico
2:2
Cartagena
SD Noja
0:1
SD Logrones
CD Olimpic de Xativa
1:0
CD Constancia
Valencia CF Mestalla
1:3
CF Reus Deportiu
Espanyol Barcelona B
3:0
Yeclano Deportivo
Gimnàstic Tarragona
1:1
CD Atletico Baleares
CF Badalona
0:0
RCD Mallorca B
CE Lhospitalet
3:1
CD Binisalem
Tenerife
4:0
Atletico Madrid B
CF Getafe B
0:0
Real Madrid C
Sporting Gijon B
1:0
Caudal Deportivo
San Sebastian Reyes
3:1
CD Marino
RSD Alcala
1:1
UD Salamanca
CD Loja
0:1
Melilla UD
Pena Sport FC
0:1
Barakaldo CF
UD Logrones
1:0
CD Izarra
Lleida Esportiu
3:0
Real Zaragoza Deportivo Aragon
RS Gimnastica de Torrelavega
2:1
Racing Santander B
Ontinyent CF
1:0
CF Villarreal B
CD Alcoyano
2:0
UE Sant Andreu
Orihuela CF
1:1
AE Prat
FC Coruxo
1:1
Zamora CF
Fuenlabrada
1:1
Rayo Vallecano B
UCAM Murcia
0:0
Cadiz
Real Balompedica Linense
1:1
La Roda CF
CD San Roque
1:0
Arroyo Cp
Sestao River Club
2:1
CD Tudelano
Albacete Balompie
0:0
CF Villanovense
Ecija Balompie
1:2
CD San Fernando
Real Oviedo
1:1
CD Ourense
Marino Luanco
1:1
Leganés
OFK Balkan Mirijevo
2:0
FK Kovačevac
FK Polet Ljubić
1:2
Bane Raška
FK Zarkovo
2:1
FK PKB Padinska Skela
FK Radnički Stobex Klupci
0:1
Šumadija Aranđelovac
FK Sloboda Čačak
1:1
GFK Jasenica 1911
FK Pobeda Beloševac
1:0
FK Krušik Valjevo
Železničar Lajkovac
0:2
Sloga Petrovac
Smederevo 1924
0:0
FK Mladi Radnik
Macva Sabac
2:1
FK Partizan Bumbarevo Brdo
Hajduk Beograd
1:0
BASK
FK Železnik Lasta Beograd
1:0
Radnički Obrenovac
FK Turbina Vreoci
3:1
Srem Jakovo
FK Buducnost Dobanovci
7:1
FK Dorćol Beograd
FK Zemun
1:0
FK Sopot Beograd
Šumadija Jagnjilo
1:1
FK Sindelic Beograd
Trstenik PPT
4:1
FK Tabane Trgovački
Moravac Mrštane
2:0
FK Dinamo Vranje
Sinđelić Niš
2:0
FK Morava Ćuprija
FK Žitorađa
0:0
Radnicki Pirot
FK Hajduk Veljko Negotin
0:0
FK Kopaonik Brus
FK Borac Bivolje
0:1
Radnički Svilajnac
FK Sloga Despotovac
2:1
Dubočica
FK Radnik Surdulica
5:3
Car Konstantin
FK Mladost Bački Jarak
2:0
Cement Beočin
Radnički Sombor
0:2
FK Tekstilac Odžaci
FK Dinamo 1945 Pancevo
1:1
Jedinstvo Stara Pazova
FK Senta
2:0
Čelarevo
Radnički Sr. Mitrovica
3:1
Srem Sremska Mitrovica
FK Dolina Padina
2:0
FK Radnički Šid
Dunav Stari Banovci
1:0
FK Palić
FK Tsc Backa Topola
2:0
FK Sloga Temerin
Carabanchel
1:0
Club Atlético de Madrid III
Santutxu
1:2
CD Getxo
Illescas
2:0
CP Villarrobledo
AD Union Adarve
1:1
Puerta Bonita
AD Parla
2:1
Trival Valderas A.
AD Alcorcon B
3:2
AD Colmenar Viejo
San Fernando Henares
1:1
AD Villaviciosa de Odón
CMD San Juan
0:1
CD Alcala
Cabecense
3:0
Los Barrios
Coria CF
4:1
Ayamonte CF
ACD San Marcial
0:3
CD Calahorra
Collado Villalba
2:0
Real Aranjuez
CD AZUQUECA
3:2
Manchego
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
0:0
Alcobendas Sport
CD Griñón
1:2
Atlético Pinto
Santa Ana
2:2
CD Colonia Moscardó
Cordoba CF B
1:1
CA Antoniano
Conil
2:0
Cadiz B
Real Avila CF
4:0
Unami
Real Valladolid B
2:1
Arandina CF
Club Atlético de Lugones SD
3:1
Luarca CF
Covadonga
1:1
UP Langreo
AD Ciudad de Plasencia CF
2:1
EF Emérita Augusta
UD Badajoz
1:0
Jerez
Catarroja CF
0:0
Elche B
Valdefierro
0:1
CD Ebro
CF Union Estepona
0:3
Maracena
Atarfe Industrial
3:1
Marbella FC
Juventud Torremolinos
0:0
Velez CF
Atl Mancha Real
1:1
CD Villacarrillo CF
Real Murcia B
2:0
Club Edeco PMD Fortuna
CD Llosetense
2:2
SD Formentera
CD Mensajero
1:1
CD San Pedro Mártir
Atlético Victoria
1:1
Corralejo
Murchante
2:2
Cortes
CD Utiel
3:1
Acero
Robres CD
1:4
SD Ejea
Sociedad Deportivo Tarazona
2:1
CD La Almunia
Lagun Artea KE
1:1
Union Mutilvera
UD Puertollano
3:0
Torrijos
Madridejos
0:0
CF Talavera de La Reina
Almansa
0:0
CF Gimnástico Alcázar
UD Talavera de la Reina
2:3
Albacete II
Villarrubia CF
1:0
Quintanar del Rey
Mora
1:1
CD Toledo Sad
Montilla CF
0:1
RC Portuense
CF Algeciras
3:1
Atlético Onubense
Naxara CD
6:0
CF Rapid de Murillo
Calasancio
2:0
Anguiano
La Calzada
3:3
Pradejón
Club Haro Deportivo
4:0
River Ebro
Agoncillo
2:2
Villegas
CE Campos
2:0
CE Andratx
Collerense
0:0
CD España
Pd Santa Eulalia
1:0
Sóller
Pinatar CF
1:2
CD Bala Azul
Atlético Pulpileño
1:1
Lorca CF
L'Entregu
0:0
Llanes
CD Cudillero
1:2
Real Oviedo B
Ceares
2:1
Praviano
CD Tuilla
2:0
Real Tapia CF
Urraca CF
3:2
Navarro
Navia Club de Fútbol
4:4
CD Lealtad
Díter Zafra
0:1
CD Coria
CD Hernán Cortés
3:2
RCP Valverdeño
Santa Amalia
3:1
Fuente Cantos
CD Denia
3:1
Muro
CF Gandia
1:1
Crevillente Deportivo
UD Alzira
3:0
Ribarroja CF
CF La Nucia
1:0
CF Borriol
Pontevedra CF
1:1
UD Somozas
Celta de Vigo B
2:0
Narón Balompé Piñeiros
UD Barbadás-Bentraces
1:0
Céltiga FC
As Pontes
2:1
Cerceda
SD Compostela
8:3
Alondras CF
CD Dorneda
1:1
Rapido de Bouzas
Utebo
2:0
AD Almudevar
Sarinena
2:2
CD Oliver
Binéfar
0:3
CA Monzon
Atlético Calatayud
0:1
Borja
Villanueva CF
1:0
Andorra CF
Huétor Tájar
0:2
El Palo
Rayo Cantabria
1:0
Textil Escudo
Racing Lermeño CF
1:1
UD Salamanca II
Hellín Deportivo
0:0
Manzanares
Marchamalo
0:1
Ub Conquense
Deportiva Minera
2:0
Huércal Overa
CD Cieza
2:0
Olímpico Totana
Jumilla CF
0:1
Mar Menor Club de Futbol
Gimnastica Segoviana
3:1
CD Villaralbo
UD Extremadura
1:0
CA San José Promesas
CD Don Benito
0:0
CP Cacereño II
Zalla
3:1
Scd Durango
CD Castellon
2:0
Novelda
Bergantinos CF
0:1
Negreira
CD Linares
0:1
Alhaurín
Plus Ultra
0:0
Bullense
Independiente de Ceutí FC
2:2
CDA Aguilas FC
Club Deportivo Eldense
3:2
CD Llosa
Pasaia KE
1:1
Bermeo Futbol Taldea
Comarca de Níjar
0:3
Atletico Malagueno
Songkhla United
1:1
Esan United FC
Samut Prakan City
0:0
BG Pathum United
TTM
0:1
Samut Songkhram
Super Power Samut Prakan FC
2:1
Buriram United
Muang Thong United
1:0
Chainat Hornbill
Chiangrai United
0:1
Police Tero
Rangsit University JW FC
0:3
Krabi
Raj Pracha Thailand FC
0:3
Navy Football Club
Bangkok
3:3
Saraburi FC
Suphanburi
2:1
Air Force United FC
Khonkaen FC
1:0
Ratchaburi
Averbode Okselaar
4:7
Lutlommel
Jong Lede
0:1
Sporting West Harelbeke
Toekomst Menen
1:0
Sparta Petegem
Sint-Eloois-Winkel
1:1
OMS Ingelmunster
Eernegem
0:0
Vk Ieper
Ganshoren
0:0
Templeuve
R Leopold Uccle FC
1:1
Halle
Genly-Quévy
2:0
Kampenhout
K Londerzeel SK
3:1
Olympia SC Wijgmaal
Sterrebeek
1:1
Entente Acren Lessines
VC Groot Dilbeek
0:1
Royal Wallonia Walhain CG
Ternat
1:2
SG-Tertre-Hautrage
FC Charleroi
0:2
Sprimont-Comblain
US Givry
1:1
Jeunesse Tamines
St Gilles
1:0
Entente Blegnytoise
Royal Aywaille FC
2:5
Faymonville
FC Duffel
0:0
Katelijne-Waver
Lyra
0:1
Witgoor Sport
Trnje
2:1
NK Udarnik Kurilovec
Bistra
1:2
Trešnjevka
Croatia Grabrovnica
3:1
Čakovec
Graničar Županja
1:1
Bijelo Brdo
NK Mladost Antin
3:1
NK Olimpija Osijek
Bedem Ivankovo
0:3
Đakovo-Croatia
Višnjevac
2:2
Slavonija Požega
NK Strmec Bedenica
1:2
Segesta Sisak
PFC Nesebar
0:1
Botev Galabovo
Svilengrad
3:0
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Zagorets
1:3
FK Hebros 1921 Harmanli
FK Burgas
2:2
Dimitrovgrad
FK Arda Kurdzhali
0:2
Tundzha Yambol
FC Vereya
3:3
Gigant Saedinenie
Gorna Oryahovitsa
1:1
FK Balkan Belogradchik
Tryavna
1:3
Parva atomna
Partizan
3:1
FK Gigant Belene
FK Sitomir Nikopol
0:1
OFK Levski
FK Septemvri Sofia
0:2
Velbazhd
FK Chepinets Velingrad
3:0
Perun Kresna
FK Germaneya Sapareva banya
0:2
Marek
Botev Ihtiman
0:0
Strumska Slava
FK Minyor Bobov dol
0:1
Oborishte Panagyurishte
FK Vitosha Dolna Dikanya
1:0
FC Pirin Blagoevgrad
FC Vitosha Bistrica
0:2
Slivnishki geroy
Chernomorets Balchik
0:0
FK Suvorovo
Kubrat
4:0
FK Provadia
FC Dunav 2010
7:0
Himik Devnya
Lokomotiv 2008 Kaspichan
Septemvri Tervel
FK Dve Mogili
2:1
FK Veliki Preslav
FK Silistra 2009
0:0
FK Ariston Ruse
Benkovski Byala
1:3
FK Belitsa
FK Chernomorets 2003 Byala
1:2
PFC Dobrudzha Dobrich