Fixtures - June 21, 2014
Fort Pitt FC Regiment
1:0
Erie Commodores
Atlanta Silverbacks Reserves
1:0
Knoxville Force
Central United
1:0
Ngaruawahia United
FC Universitatea Cluj
9:0
CS Sanatate Cluj
Marek
1:2
CSKA Sofia
SK Sigma Olomouc
4:1
FC VSS Kosice
FK Zeleziarne Podbrezova
1:1
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
MFk Dukla Banska Bystrica
2:1
Fotbal Frydek Mistek
FK Mlada Boleslav
2:2
Vysehrad
Tj Jiskra Domazlice
1:8
Viktoria Plzeň
Slavia Ruda Slaska
0:5
Gornik Zabrze
Cracovia
2:1
Podbeskidzie
Litex Lovech
3:1
Horizont Turnovo
TJ Tatran Litovel
1:4
SK Sigma Olomouc
Sioni Bolnisi
3:1
FC Zestafoni
Luzern
1:0
Winterthur
Olimpic Cetate
1:8
AS Municipal SR Brasov
Buchbach
2:2
Ried
Saint Patrick's Athletic FC
2:2
Aberdeen
Concordia
8:1
AC Taverne
WAC
2:2
NK Rudar Velenje
Tiszaujvaros
2:11
Debrecen
NK Domzale
1:2
RNK Split
NK Omladinac Vranjic
2:10
Hajduk Split
MRU
1:2
Kedainiai Nevezis
FK Palanga
0:2
FK Zalgiris Kaunas
Utenis Utena
3:1
FK Tauras
Žalgirietis
1:1
FK Silute
FK Ogre
8:0
FK Plavinas DM
FK 1625 Liepaja
4:1
Salaspils BJSS
FB Gulbene
0:0
Rēzekne / BJSS
Olaine
0:0
Preilu BJSS
Valmiera FK/BJSS
4:1
FK Tukums 2000/TSS
Rigas Futbola Skola
1:4
FK Auda
Jēkabpils
1:1
FK Smiltene
SFK United
2:0
JFK Saldus
Ka Akureyri
5:3
KV Vesturbaer
UMF Selfoss
0:1
Bi/Bolungarvik
Haukar Hafnarfjordur
1:0
UMF Grindavik
Throttur Reykjavik
1:0
HK Kopavogs
Vikingur Olafsvik
1:0
UMF Tindastoll
Rosenborg II
2:2
Brumunddal Fotball
Traeff
1:1
Raufoss IL
Notodden FK
2:2
Arendal FK
Byaasen Toppfotball
3:1
Levanger
Tillerbyen FK
3:3
Nardo
Asker
1:2
Kongsvinger IL
Fram Larvik
2:1
Flekkeroy
Fyllingsdalen
1:2
Grorud IL
Nybergsund IL-Trysil
1:0
Valdres
Orn-Horten
2:1
Strømsgodset II
Molde II
1:0
Herd
Brann II
1:5
Stord
KFUM Oslo
6:1
Kvik Halden FK
Holmen IF
2:2
Odds BK 2
Egersund IK
2:2
Aasane Fotball
Birkebeineren
2:3
Jerv FK
Peninsula Power
1:0
Eastern Suburbs
Albany Creek
3:2
Logan Lightning FC
Capalaba
4:2
Univ. Queensland
North Star
2:2
Rochedale Rovers
Boeung Ket
3:2
Western Phnom Penh FC
National Defense
0:3
Kirivong
Phnom Penh Crown
4:2
Albirex Niigata Phnom Penh FC
Nagaworld
1:1
Angkor Tiger
Rishøj BK
0:1
Ringkobing IF
BK Fremad Amager
4:3
Nykoebing FC
SC Egedal
2:2
Nordvest FC
Aarhus Fremad
1:1
HIK Hellerup
Skjold Birkerød
2:1
Vanløse
FC Svendborg
2:2
Skovbakken IK
Thisted
2:1
Odder IGF
B 93
4:1
Avarta
Naesby BK
1:0
Skive IK
Naestved BK
1:1
BK Frem
GVI
1:2
B 1908
Svebølle B&I
2:0
BK Søllerød-Vedbæk
Brabrand IF
2:3
Middelfart
FC Roskilde
1:0
FC Helsingoer
FC Sydvest 05
4:2
Skanderborg
Djursland
2:4
Jammerbugt FC
Deportivo Municipal
3:2
L.D.U. Portoviejo
Tecnico Universitario
3:0
UT Cotopaxi
Imbabura Sporting Club
1:0
Deportivo Quevedo
Al Mokawloon
1:2
Wadi Degla SC
Haras El Hodood
1:1
ENPPI
Zamalek
2:1
Ghazl El Mahallah
Qena
1:1
El Raja Matrouh
ÍF Fuglafjørdur
2:1
FC Suduroy II
Undrid
2:4
B68 II
MB Midvágur
5:0
TB II
FF Giza / FC Hoyvík
4:0
B71 Sandoy
Víkingur III
1:6
B36 Tórshavn III
Consadole Sapporo
2:1
Kataller Toyama
Giravanz Kitakyushu
1:0
JEF United
Kamatamare Sanuki
0:3
Montedio Yamagata
Tokyo Verdy
1:1
Tochigi
Mito Hollyhock
1:2
Avispa Fukuoka
FC Gifu
1:1
V-Varen Nagasaki
Matsumoto Yamaga FC
3:1
ThespaKusatsu
Oita Trinita
2:2
Ehime FC
Jubilo Iwata
1:2
Shonan Bellmare
Fagiano Okayama
0:0
Yokohama
Roasso Kumamoto
1:4
Kyoto Sanga
Seoul Jungnang
1:0
Cheongju City
Goyang Citizen
1:4
Jeonju
Pocheon
4:2
Yangju Citizen
Chunnam Youngkwang
1:3
FC Uijeongbu
Seoul United
0:2
Paju Citizen
Icheon Citizen
2:0
Chuncheon
Gyeongju Citizen
0:2
Hwaseong
Seoul FC Martyrs
1:6
Gwangju Gwangsan
Cheongju
2:2
Gimpo
Abdysh-Ata
1:1
Alga
Alay
6:0
KG United Bishkek
Neftchi Kochkor-Ata
1:0
FK Ala-Too
FK Aldiyer Kurshab
0:7
Dordoi
Ludzas NSS
3:2
FK Bandava
Kuldīga
2:4
Rīgas Tehniskā universitāte Futbola Centrs
FK Laidze
1:8
FK Flaminko-Monarhs
Energetik Bgu
2:2
FC Vitebsk
FC Isloch
0:0
FC Smolevichi-Sti
Minsk II
2:1
Lokomotiv Gomel
FC Slonim
1:1
FC Volna Pinsk
FC Bereza
0:1
FC Gorodeya
FC Smorgon
0:1
FC Slavia Mozyr
FC Granit Mikashevichi
4:0
FC Lida
FC Khimik Svetlogorsk
1:1
FC Rechitsa-2014
Jalgpallikool Tammeka
0:4
FCI Tallinn
Johvi FC Lokomotiv
1:3
Nomme Kalju FC
Paide Linnameeskond
1:5
FC Flora Tallinn
JK Tallinna Kalev
3:1
Narva JK Trans
JK Sillamae Kalev
0:2
Levadia Tallinn
UTC
1:1
Union Comercio
FBC Melgar
3:0
Los Caimanes
Ayacucho FC
3:1
Club Sportivo Cienciano
Juan Aurich de Chiclayo
2:1
CD Leon de Huanuco
Stade Tamponnaise
Association Racing Club de Bras Fusil
Saint-Pauloise
1:0
SS La Capricorne
AS Saint Louisienne
0:0
Js Saint-Pierroise
Petite-Île
2:1
Excelsior
US Bénédictins
2:2
SS Jeanne D Arc
CC Deportivo Municipal
2:1
Pacifico FC
Willy Serrato
2:2
Deportivo Coopsol
Jose Galvez FBC
2:1
Alfonso Ugarte Puno
Khatlon
0:3
Istiqlol
Ravshan
0:2
Barqi Tojik
FK Xayr Vahdat
2:0
Khujand
Regar-TadAZ
2:2
Istaravshan
FK Parvoz Bobojon Ghafurov
2:1
CSKA Dushanbe
Riverside
7:1
Devonport City Strikers FC II
Launceston United SC
1:3
Prospect Knights FC
University of Tasmania SC
4:4
BeachSide FC
Taroona SC
1:0
Clarence United
New Town Eagles FC
0:2
Nelson Eastern Suburbs FC
Launceston City FC II
0:2
Burnie United FC
Atletico Astorga FC
1:0
CD Laredo
Real Betis B. B
4:1
Orihuela CF
Club Deportivo Eldense
2:1
SD Formentera
UD Alzira
1:2
CD San Roque
Songkhla United
3:2
Suphanburi
Sisaket FC
0:1
Port
BG Pathum United
5:2
PTT Rayong FC
Chainat Hornbill
1:3
Air Force United FC
Police United
0:2
Buriram United
Samut Prakan City
1:0
Phitsanulok FC 2015
Thawiwatthana Sriracha FC
0:3
Nakhon Pathom United
TTM
6:2
Ayutthaya
Ang Thong
1:1
Roi Et United FC
Krabi
2:2
Nakhon Ratchasima
Ocala Stampede
3:0
Orlando City B
West Virginia Alliance FC
1:1
Derby City Rovers
Reading United
1:0
Ocean City Nor'easters
AC Connecticut Soccer
4:2
Portland Phoenix
Thunder Bay Chill
3:0
FC Manitoba
Forest City London
1:2
Flint City Bucks
Puget Sound Gunners FC
0:5
Vancouver Whitecaps II
Sound
4:0
Lane United FC
Seacoast United Phantoms
4:0
Westchester Flames FC