Fixtures - January 24, 2015
Córdoba
1:2
Real Madrid
Elche
0:6
Barcelona
Atletico Madrid
3:1
Rayo Vallecano
Villarreal
1:0
Levante
Real Sociedad
1:0
Eibar
Blackburn
3:1
Swansea City
Tottenham
1:2
Leicester City
Southampton
2:3
Crystal Palace
Chelsea
2:4
Bradford City
Derby County
2:0
Chesterfield
Preston North End
1:1
Sheffield United
Birmingham City
1:2
West Brom
Cardiff City
1:2
Reading
Sunderland
0:0
Fulham
Man City
0:2
Middlesbrough
Liverpool
0:0
Bolton Wanderers
Watford
7:2
Blackpool
Wigan Athletic
0:1
Huddersfield Town
Wolverhampton
0:0
Charlton Athletic
Norwich City
1:2
Brentford
Ross County
0:1
Celtic
Hamilton
0:2
Inverness CT
St. Mirren
1:2
Dundee
Kilmarnock
2:2
Partick Thistle
Dundee United
3:1
Motherwell
Basaksehir FK
2:2
Mersin İdmanyurdu
Gaziantepspor
1:0
Balıkesirspor
Kasımpaşa
0:3
Fenerbahce
Akhisar Belediyespor
2:2
Eskişehirspor
Xanthi
1:1
PAS Giannina
Panathinaikos
1:0
Kalloni
Asteras Tripolis
2:0
Panionios
Panthrakikos
1:0
Levadiakos
Kerkyra
4:0
Veria
OFI Crete FC
0:3
Olympiakos
Kortrijk
0:0
Royal Charleroi SC
Zulte-Waregem
1:3
Westerlo
Yellow-Red KV Mechelen
0:1
Sporting Lokeren
Lierse
1:1
Waasland-Beveren
Crotone
2:1
Latina
Virtus Entella
1:2
Bologna
Pescara
1:2
Ternana Calcio
US Avellino 1912
1:2
AS Cittadella
Frosinone
1:1
Spezia Calcio
Livorno
4:2
Brescia
Perugia
1:1
Bari 1908
Vicenza
3:0
Trapani Calcio
Varese
0:1
Carpi FC
Notts County
1:2
Peterborough
Gillingham
3:2
Oldham Athletic
Port Vale
0:1
Crewe Alexandra
Milton Keynes Dons
2:0
Barnsley
Yeovil Town
0:0
Coventry City
Fleetwood Town
1:0
Crawley Town
Colchester United
2:0
Leyton Orient
Mansfield Town
0:0
Wycombe Wanderers
Shrewsbury Town
3:2
Stevenage
AFC Wimbledon
2:1
Accrington Stanley
Bury
2:1
Carlisle United
York City FC
1:1
Burton Albion
Oxford United
2:2
Exeter City
Plymouth Argyle
1:1
Morecambe FC
Cheltenham Town
1:1
Luton Town
Tranmere Rovers
1:1
Hartlepool United
Northampton Town
3:0
Newport County
Portsmouth
1:2
Southend United
Internacional RS
1:2
Donetsk
Adelaide Blue Eagles
3:1
Adelaide Cobras FC
Modbury Jets
1:0
Adelaide Comets
Cumberland United
2:3
MetroStars
Salisbury United FC
1:1
South Adelaide Panthers
Concordia
2:0
CS Balotesti
Ipswich Knights SC
Moggill
Slavia Praha
2:1
MSK Zilina
TOT SC
1:2
Ayutthaya
Zlín
0:5
FC Hradec Kralove
FK Zeleziarne Podbrezova
2:2
1. FC Tatran Presov
FC Dila Gori
0:2
FC Rustavi
Slovan Bratislava
1:0
Slovan Duslo Šaľa
FC Vestsjaelland
5:0
FC Roskilde
FK Jablonec
7:0
Bohemians Prague
Spartak Myjava
1:1
1 FC Slovacko
SK Sigma Olomouc
1:3
Zbrojovka Brno
SC Wiener Neustadt
2:0
SC Neusiedl
Lombard Papa TFC
4:1
Ajka
FK Fotbal Trinec
2:2
FC Banik Ostrava
Sparta Prague
2:1
AS Trencin
Slovan Liberec
2:1
FK Varnsdorf
Slavia Praha
2:0
FC Pisek
Wisla Krakow
2:1
MFK Ruzomberok
Ferencvaros
4:1
FK Senica
NK Radomlje
1:3
NK Triglav Kranj
Midtjylland
2:0
Randers FC
Slovan Liberec
4:0
1 SC Znojmo FK
FC Copenhagen
3:2
Brønshøj
Botev Plovdiv
1:0
Beroe Stara Zagora
FK Zeleziarne Podbrezova
2:1
1. FC Tatran Presov
Bohemians Prague 1905
0:0
SK Dynamo Ceske Budejovice
Sparta Prague
0:0
FC Spartak Trnava
IFK Goteborg
1:1
Nordsjælland
LASK
1:2
Altach
Wehen Wiesbaden
0:3
Köln
NK Aluminij Kidricevo
1:5
NK Celje
Maribor
NK Zagreb
Ried
3:2
Horn
Paderborn
0:2
St. Pauli
FK Velez Mostar
1:1
FK Zeljeznicar
Grasshopper
0:6
Ingolstadt
Silkeborg
2:0
Skive IK
FK Suduva Marijampole
3:0
Šilas
Kaiserslautern
1:3
Mönchengladbach
Fortuna Düsseldorf
1:1
Dortmund
Rapid Wien
2:1
Schalke
Hannover 96
2:3
Werder Bremen
Guangzhou
0:2
Suwon Samsung Bluewings
Suwon Samsung Bluewings
Rijeka
Sturm Graz
3:3
St. Gallen
Hoverla Uzhhorod
1:1
FC Ordabasy
Dynamo Kyiv
2:0
1860 Munich
Viktoria Plzeň
1:2
Legia
Deportivo Cali
1:1
Once Caldas
Neuchâtel Xamax
3:0
Sion
Millonarios
0:0
Deportivo Pasto
Erzincan Refahiyespor
1:2
Sivas Belediye Spor
Makina Balcova Yasam
1:1
Idare Genclik
Derince Belediyespor
2:4
Arsynspor
ESM Koléa
1:1
CA Bordj Bou Arreridj
US Chaouia
2:2
DRB Tadjenant
AIN Fakroun
0:1
CA Batna
JSM Bejaia
1:1
USM Blida
WA Tlemcen
1:1
USMM Hadjout
RC Relizane
4:1
AS Khroub
Union Mohammédia
1:0
El Massira
Chabab Houara
1:0
Sale
Mouloudia Oujda
0:1
Union Aït Melloul
Raja Beni Mellal
1:0
CODM
Wydad Temara
0:0
Racing de Casablanca
Wydad Fes
0:0
Chabab Kasba Tadla
ASV Geel
0:0
Royal Excelsior Virton
White Star Bruxelles
1:1
Oud-Heverlee
Sint-Truiden
1:1
Eendracht Aalst
Antwerp
1:2
KFC Dessel Sport
KV Woluwe-Zaventem
0:3
Lommel United
KSK Heist
1:3
Sérésien
Golden Star de Fort-De-France
4:0
Aiglon Lament
Bélimois
2:5
Case-Pilote
Rivière-Pilote
0:1
Club Colonial
Essor-Préchotain
4:1
L'Emulation Schœlcher
Club Franciscain
3:0
US Robert
US Marinoise
0:1
Golden Lion
Réal Tartane
2:5
Samaritaine
vv Haaglandia (Zaterdag)
2:1
Voorschoten '97
Heinenoord
2:0
Rijsoord
DSO
0:5
SV Deltasport
Valken '68
3:0
Nootdorp
vv Klundert
0:2
Nieuw Lekkerland
DETO Twenterand
4:3
DOS Kampen
Alexandria '66
2:2
Brielle
Chester FC
1:0
Kidderminster Harriers FC
Nuneaton Town FC
0:2
Grimsby Town
Macclesfield Town
3:0
Lincoln City
Barnet FC
4:0
Southport FC
Chorley FC
4:1
Gainsborough Trinity
Solihull Moors FC
0:1
Harrogate Town FC
Brackley Town FC
2:3
Lowestoft Town
Hyde United FC
2:4
Gloucester City
Worcester City
2:2
Hednesford Town
Tamworth FC
4:1
Stalybridge Celtic
Maidenhead United FC
1:1
St Albans City
Oxford City
0:3
Barrow AFC
Havant & Waterlooville FC
2:2
Sutton United FC
Boston United FC
5:1
Guiseley FC
Basingstoke Town
1:2
Bromley FC
Eastbourne Borough
1:1
Wealdstone FC
Stockport County
4:2
Leamington FC
Concord Rangers
3:0
Whitehawk
Gosport Borough
2:0
Bishop's Stortford
Guernsey
3:2
Tooting & Mitcham United
AFC Hayes
0:4
Barton Rovers FC
Herne Bay
1:0
Worthing FC
Padiham
2:1
Radcliffe
Brigg Town
0:7
Gresley FC
Carlton Town
0:1
Lincoln Utd
Coalville Town
2:0
Chasetown FC
Leek Town
2:2
Sheffield FC
Loughborough Dynamo
2:0
Norton United
Newcastle Town
2:1
Tividale
Romulus FC
1:2
Market Drayton Town
Spalding United
2:0
Rainworth Miners Welfare FC
Stafford Rangers
1:0
Sutton Coldfield
Goole
1:3
Kidsgrove Athletic FC
Taunton Town
3:1
Clevedon Town
Chipstead FC
1:1
Walton & Hersham
Wimborne Town
3:0
Larkhall Athletic
Ramsgate
3:3
Three Bridges
Redhill
2:2
Hythe Town
Stratford Town FC
6:0
Bashley FC
Northwood FC
5:1
Egham Town
Prescot Cables
2:3
Northwich Victoria
Shortwood United
5:0
Bridgwater Town
Evesham United
1:0
Mangotsfield Utd
Merthyr Town
2:1
Fleet Town
Uxbridge FC
3:3
St Ives Town
Clitheroe
1:1
Burscough
Chalfont St Peter
0:3
Marlow
Mossley AFC
3:0
Ossett Town
Carshalton Athletic
3:1
East Grinstead Town
Kendal Town
1:0
Droylsden FC
Aylesbury FC
1:3
Godalming Town FC
Bedworth United
4:0
Royston Town
Swindon Supermarine
2:3
Bishop's Cleeve
Brighouse Town
3:1
Salford City
Rugby Town FC
2:1
Beaconsfield Town
AFC Totton
3:1
Wantage Town
North Leigh FC
4:0
Tiverton Town
Spennymoor Town
1:0
New Mills FC
Burgess Hill Town
1:0
Sittingbourne FC
Cinderford Town
2:2
Didcot Town
Yate Town
4:1
Sholing FC
Bedford Town Football Club
0:1
Hanwell Town
Warrington Town
2:1
Lancaster City
Whyteleafe FC
1:5
Merstham
Ossett Albion
0:2
Darlington 1883
Walton Casuals
0:2
Horsham FC
Daventry Town
1:3
Aylesbury Utd
Bamber Bridge
1:2
Harrogate Railway
Leighton Town
2:0
Potters Bar Town FC
Faversham Town
1:3
Whitstable Town
AFC Sudbury
6:1
Great Wakering Rovers
Brightlingsea Regent
2:0
Dereham Town FC
Burnham Ramblers
3:3
Cheshunt FC
Needham Market FC
4:1
Barkingside
Soham Town Rangers
2:1
Aveley FC
Thurrock FC
2:1
Harlow Town
Tilbury FC
1:0
Chatham Town
Ware FC
3:2
Thamesmead Town
Wroxham FC
4:1
Maldon & Tiptree
Cray Wanderers
2:3
Brentwood Town
Tonbridge Angels
0:3
Leatherhead FC
Rushall Olympic
1:1
Marine FC
Histon FC
0:0
St Neots Town
Hereford United
Paulton Rovers
Grays Athletic
2:1
Harrow Borough
Blyth Spartans AFC
2:1
Curzon Ashton FC
Truro City FC
2:1
Dorchester Town
Matlock Town
3:0
Witton Albion
Hendon FC
3:1
Kingstonian FC
Arlesey Town FC
0:2
Dunstable Town FC
Cirencester Town
3:2
Redditch United
Maidstone United FC
0:3
Enfield Town
Corby Town
3:1
Cambridge City
Halesowen Town FC
0:0
Ilkeston
Slough Town FC
0:4
Poole Town
Burnham FC
1:1
Biggleswade Town
Frome Town
0:2
Bideford FC
Hitchin Town
4:1
Chesham Utd
VCD Athletic FC
2:2
Canvey Island
Hampton & Richmond
1:0
Dulwich Hamlet
Nantwich Town
0:0
Trafford FC
Stamford
2:3
Stourbridge FC
Whitby Town
0:1
Buxton FC
Metropolitan Police
3:1
Leiston FC
Ashton United FC
3:2
Workington AFC
Banbury United
1:2
Hungerford Town FC
Barwell
1:0
Belper Town
Wingate & Finchley
2:0
Lewes FC
Grantham Town
3:3
Kings Lynn FC
Weymouth FC
0:1
Chippenham Town
Wrexham
1:1
Gateshead FC
FC United of Manchester
3:1
AFC Fylde
Dartford FC
2:2
Halifax Town
Farnborough
0:2
North Ferriby Utd
Hemel Hempstead
0:2
Torquay United
Bath City FC
1:0
Altrincham FC
Woking FC
3:3
Dover Athletic FC
Mold Alexandra
2:3
Buckley Town
Rhydymwyn
1:4
Guilsfield
Goytre United
3:1
Aberdare Town
Penycae
1:2
Flint Town United
Pontardawe Town
0:3
Cardiff Metropolitan University FC
Caerau (Ely)
2:2
Briton Ferry
Cambrian & Clydach
1:1
Taffs Well
Porth
2:5
Haverfordwest County
Caernarfon Town FC
0:0
Holyhead Hotspur
Llanidloes Town
3:0
Rhayader Town FC
Llandudno FC
1:0
Porthmadog FC
APS Zakynthos
1:0
Olympiakos Volos
Tyrnavos 2005 FC
1:0
Anagennisi Karditsas 1904
Fostiras FC
0:2
Apollon Smirnis
AO Neos Acharnaikos
4:2
Episkopi FC
Aiginiakos FC
2:0
Ethnikos Serron
Chania
1:3
Ermionidas
Apollon Pontou
0:1
Larissa
Iraklis Thessaloniki FC
2:2
Pierikos FC
Ter Leede
2:2
FC S-Gravenzande
Jodan Boys
1:1
NSC
Achilles Veen
0:1
Stedoco
FC Rijnvogels
2:0
FC Xerxes
SHO
1:2
RVVH
VV Katwijk
3:1
VV Smitshoek
Dovo Veenendaal
0:0
Montfoort
VV Noordwijk
0:2
Quick Boys
JS Saoura
0:1
MO Bejaia
NA Hussein Dey
2:1
ASM Oran
Union Sportive Médina d'Alger
1:1
JS Kabylie
CS Constantine
2:0
RC Arbaa
MC Oran
0:0
Belouizdad
ASO Chlef
0:0
MC Alger
MC El Eulma
4:1
USM EL Harrach
USM Bel Abbes
1:2
ES Sétif
Zurrieq
0:1
Birzebbuga
Rabat Ajax
0:1
Gzira United
Vittoriosa Stars
0:1
Saint Andrews
Melita
4:0
Msida Saint Joseph
Mineros de Zacatecas
1:1
Lobos BUAP
Atlante FC
2:0
Oaxaca (old)
Correcaminos UAT
1:0
Zacatepec
Venados
4:4
Irapuato
Zeyar Shwe Myay FC
2:1
Chin United
Ayeyawady United
5:0
Manaw Myay FC
Yadanarbon
2:0
Rakhine United
Hantharwady United
0:0
Shan United
Xghajra Tornados
2:8
Marsa
Zabbar Saint Patrick
0:0
San Gwann FC
Mellieha
0:1
Siggiewi
Hamrun Spartans
6:1
Swieqi United
Sirens
1:2
Zejtun Corinthians
Senglea Athletic
2:0
Dingli Swallows
Hapoel Tel Aviv
0:0
Hapoel Petah Tikva
Ashdod
0:1
Maccabi Tel Aviv
Hapoel Acre
0:2
Hapoel Raanana FC
Maccabi Petah Tikva
0:0
Hapoel Haifa
Maccabi Haifa
1:0
Hapoel Beʼer Sheva
Meulebeke
4:1
Wevelgem City
Nijlen
3:2
Schriek
Houtvenne
2:1
Sint-Job
Maldegem
3:1
KSC Dikkelvenne
De Kempen
2:3
Excelsior Kaart
Svelta Melsele
3:0
Drongen
Merchtem
0:3
Ternat
Rumbeke
3:0
FC Helkijn
FC Lebbeke
1:0
Voorde
Stirling Albion
0:1
Forfar Athletic
Airdrieonians
1:1
Stranraer
Stenhousemuir
1:1
Ayr United
Greenock Morton
2:0
Dunfermline
Annan Athletic
4:2
Berwick Rangers
Queen's Park
1:1
Elgin City
Montrose
3:4
Albion Rovers FC
Clyde
1:1
Arbroath
AS Giana Erminio
1:2
Bassano Virtus
Juve Stabia
1:0
Casertana FC
Savona FBC
0:3
AS Lucchese Libertas 1905
Melfi
2:1
Foggia Calcio
AC Renate
2:2
US Cremonese
Cosenza Calcio
1:1
Barletta Calcio
Santarcangelo
0:0
Spal 2013
Benevento
1:0
AC Savoia 1908
Pontedera
4:1
Ancona 1905
Reggina
1:0
US Grosseto
FC Pavia 1911
2:0
Monza
Teramo
3:1
Forlì
Real Valladolid B
2:2
Tropezon
Granada CF B
5:2
Cordoba CF B
CF Reus Deportiu
1:0
Espanyol Barcelona B
CD Lealtad
1:1
FC Coruxo
SD Leioa
0:1
Athletic Bilbao B
Real Union de Irun
4:0
Real Sociedad B
Sestao River Club
2:1
Huesca
Barakaldo CF
1:1
SD Amorebieta
Real Sporting San José
2:2
Unión Viera
CD Atlético Melilla
1:2
Maracena
Subiza
3:2
CD Iruña
UM Escobedo
0:2
Selaya
Casalarreina
1:1
SD Oyonesa
Huarte
1:1
Pamplona
Palamos
1:0
FC Vilafranca
CA Valtierrano
0:2
CD Idoya
Amurrio
2:3
Zalla
Agoncillo
6:1
Peña Balsamaiso CF
Ardoi
0:2
CD Corellano
Cortes
0:0
CA Cirbonero
Ferriolense
0:3
CE Mercadal
CE Campos
1:1
CD Binisalem
Pasaia KE
0:2
Scd Durango
UD Villa Santa Brigida
1:0
Atlético Granadilla
Vianés
2:2
Tedeón
CD Aurrerá de Vitoria
1:0
Santurtzi
Bezana
3:0
Vimenor
CD Lagun Onak
1:1
SD Gernika Club
Benigànim
2:1
CF La Nucia
Castro
0:1
Racing Santander B
CF Cullera
1:1
CF Torre Levante
Bermeo Futbol Taldea
1:0
Arenas Club de Getxo
Collerense
1:2
UD Poblense
Arucas
3:0
Tenisca
Union Mutilvera
0:2
AD San Juan Pamplona
Balmaseda
1:1
SD Zamudio
Club Deportivo Arenas de Frajanas
0:6
CD Laredo
Valle de Egues
0:4
CD Oberena
Platges de Calvia
0:0
CD Son Cladera
Yagüe
1:3
Anguiano
Paterna
0:1
Muro
CD Marino
2:1
Santa Úrsula
OMS Ingelmunster
2:4
Wetteren-Kwatrecht
SK Berlare
3:3
K FC SP St-Gillis Waas
K Esperanza Pelt
4:1
VC Herentals
Leopoldsburg
1:1
KFC Zwarte Leeuw
KFC Sint Lenaarts
1:1
FC Duffel
Tempo Overijse
2:0
Assesse