Fixtures - April 14, 2016
Racing Avellaneda
0:1
Boca Juniors
Olimpia
4:0
Deportivo Tachira
Emelec
2:3
Pumas UNAM
L.D.U. Quito
2:3
Gremio FB Porto Alegrense
Sao Paulo SP
2:1
River Plate
Sporting Kansas City
1:2
Colorado Rapids
Portland Timbers
1:3
FC Dallas
San Jose Earthquakes
2:0
NY Red Bulls
Villa Mitre
2:1
Deportivo Roca
Ferro Carril Oeste GP
1:0
Tiro Federal BB
Sarmiento Resistencia
3:0
Chaco For Ever
San Lorenzo Alem
3:1
AH Zapla
Union Villa Krause
1:0
Deportivo Maipu
Gimnasia y Esgrima Concepcion
2:2
Defensores de Pronunciamiento
Gimnasia y Tiro
0:0
Juventud Antoniana
Mitre
1:0
Guemes
FK Garadag Lokbatan
4:1
Turan Tovuz
FK Göyəzən Qazax
0:0
Ağsu
FK Energetik Mingəçevir
1:0
FK Şahdağ Gusar
Şərurspor
0:3
Moik Baku
Guarany CE
0:3
Coritiba PR
Atletico Paranaense
1:0
Brasil de Pelotas RS
Salgueiro PE
1:1
Ferroviaria
Parnahyba PI
2:1
Associacao Portuguesa de Desportos
Nautico RR
2:3
Vitoria BA
Remo PA
0:1
Vasco Da Gama RJ
Patriotas Boyacá
3:3
Boyaca Chico FC
Club Cortulua
1:1
Orsomarso
Once Caldas
3:2
Rionegro Águilas
Real Santander
2:2
Cucuta Deportivo
Envigado
1:5
Independiente Medellin
Bogota FC
1:4
La Equidad
Deportes Quindio
2:0
Deportes Pereira
Atlético Marte
2:0
UES
Chalatenango
2:2
CD Dragon
CD Juventud Independiente
1:0
Sonsonate FC
Santa Tecla FC
1:0
Alianza FC (Slv)
CD FAS
3:3
AD Isidro Metapan
CD Aguila
1:0
CD Pasaquina
Dragon de Yaoundé
1:1
AS Aigle Royal Menoua
New Star
0:1
Eding Sport FC
Canon
3:1
Les Astres
Unisport de Bafang
2:1
UMS de Loum
Racing de Bafoussam
1:1
Botafogo FC de Douala
Cosmos de Bafia
0:2
Young Sport Academy
Limón
1:4
Carmelita
Belén
1:1
Santos de Guápiles
La U Universitarios
1:2
Deportivo Saprissa
Alajuelense
4:1
Pérez Zeledón
Municipal Liberia
1:0
Herediano
Real Pococí FC
1:2
Cariari Pococí
Consultants Moravia
2:0
Rosario AD
Cofutpa
1:2
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
Guanacasteca
3:1
Puntarenas
Turrialba
2:2
Curridabat FC
San Carlos
3:0
Grecia
Coto Brus
1:4
Barrio México
Escazuceña
0:1
Jicaral
Kirkenes IF
2:5
Alta IF
Donn
0:8
IK Start
Madla
1:2
Sandnes Ulf
Grorud IL
4:2
Pors Grenland
Holmen IF
1:4
Mjondalen
Honefoss BK
1:0
Frigg
Arendal FK
2:3
Vindbjart
Rah Ahan FC
1:1
Zob Ahan
Sepahan
1:1
Esteghlal Ahvaz FC
Esteghlal Khuzestan
0:0
Naft Tehran FC
Padideh Khorasan FC
2:1
Gostaresh Foulad FC
Tractor
1:1
Saba Battery
Saipa
1:1
Siah Jamegan
FC Nosta Novotroitsk
1:2
Delin-Zenit Izhevsk
Dinamo Kirov
0:1
Syzran-2003
Neftek. Nizhnekamsk
3:0
FC Volga Ulyanovsk
FC Lada Togliatti
0:0
FC Chelyabinsk
Khimik Dzerzhinsk
0:3
FC Nizhny Novgorod