Fixtures - February 18, 2018
Torino
0:1
Juventus
Benevento
3:2
Crotone
Bologna
2:1
Sassuolo
Napoli
1:0
Spal 2013
Atalanta
1:1
Fiorentina
Milan
1:0
Sampdoria
Kardemir Karabukspor
0:3
Akhisar Belediyespor
Bursaspor
0:0
Malatyaspor
Trabzonspor
0:1
Basaksehir FK
Kasımpaşa
2:1
Galatasaray
Cruz Azul
1:1
Puebla FC
Tigres UANL
2:0
Atlas
León
1:1
Queretaro FC
Xolos de Tijuana
4:1
Pumas UNAM
Necaxa
3:0
Monterrey
Guadalajara
1:1
Pachuca
Toluca
2:0
Santos Laguna
Temperley
0:0
Independiente
Rosario Central
5:0
Olimpo
San Martin San Juan
1:1
Talleres
Arsenal de Sarandi
1:1
Huracan
Sevilla Atletico
0:3
Almería
Córdoba
1:2
Granada
Numancia
1:0
Cadiz
Cultural Leonesa
2:3
Rayo Vallecano
CD Lugo
1:2
Barcelona B
Real Sporte
5:1
Benfica Lisbon B
FC Porto B
1:2
UD Oliveirense
Varzim SC
2:0
Famalicao
Academico de Viseu
3:3
Nacional
CD Cova Piedade
1:3
Penafiel
União Madeira
0:1
CD Santa Clara
SC Covilha
0:2
Leixões
San Jose Earthquakes
4:2
LA Galaxy
Vancouver Whitecaps
2:3
Las Vegas Lights
Rockdale City Suns
2:3
Sutherland Sharks
Blacktown City
2:3
Sydney United
Marconi Stallions
2:2
Manly United
BK Fremad Amager
3:0
BK Frem
FC Belshina Bobruisk
1:3
Slutsksakhar Slutsk
Dinamo Moskva
2:2
BATE Borisov
Honefoss BK
1:1
Moss FK
Naftan Novopolotsk
1:6
FC Smolevichi-Sti
Alta IF
3:3
Tromsdalen
Tromsø
2:2
Rostov
Valerenga IF
0:3
FC Rubin Kazan
Avenir Beggen
1:3
Koeppchen
Atert Bissen
4:3
Boevange / Attert
Blô-Weiss Medernach
4:2
Marisca Mersch
Minerva Lintgen
1:2
Wincrange
Luxembourg-Porto
4:3
Red Black Egalité
The Belval Belvaux
1:3
Yellow Boys Weiler
FC Jeunesse Biwer
0:2
Berdenia Berbourg
Sanem
1:0
Schifflange
Red Boys Aspelt
0:1
Jeunesse Junglinster
Eyupspor
0:0
Sancaktepe Belediye
Sivas Belediye Spor
2:2
Hatayspor
Korfez SK
0:0
Inegolspor
Tuzlaspor
1:0
Keciorengucu
Mersin İdmanyurdu
0:4
Tokatspor
Etimesgut Belediyespor
1:0
Amed Sportif Faaliyetler
Bodrumspor
0:0
Kastamonuspor
Bucaspor
1:3
AS Sariyer
Menemen Belediyespor
2:0
Afjet Afyonspor
Kirklarelispor
0:1
Kahramanmarasspor AS
Fethiyespor
1:3
Sanliurfaspor
Silivrispor
1:0
Gumushanespor
Konya Anadolu Selcukspor
2:1
Nazilli Bld Spor
Karagümrük
0:3
Altay Izmir
Sakaryaspor
3:2
Zonguldakspor
Karsiyaka
1:2
Hacettepe
Nigde Belediyespor
3:2
P. Bugsasspor
Bandirmaspor
3:1
Pendikspor
Tekirdagspor
1:2
Elaziz Belediyespor
Bucaspor 1928
0:1
Ankara Demirspor
Akhisar Belediyespor
0:2
Anadolu Bagcilar Spor
Diyarbekirspor
4:2
Pazarspor
Orhangazi Belediyespor
1:3
Bayrampasa
Duzcespor
0:0
Batman Petrolspor
Hacettepe 1945
2:0
Kozan Belediyespor
Çanakkale Dardanelspor
0:2
Manisa Futbol Kulubu
Erbaaspor
1:1
Idare Genclik
Kemerspor 2003
3:0
Yomraspor
12 Bingol Spor
1:3
Halide Edip Adivarspor
Erzin Belediyespor
1:3
Catalcaspor
Osmaniyespor
3:2
Tarsus Idman Yurdu
Sultanbeyli Belediyespor
2:0
Düzyurtspor
Genclik Spor
1:0
Cizrespor
Aydinspor
2:5
Payasspor
Adliyespor
0:0
Kizilcabolukspor
Buyuk. Tepecikspor
1:0
Karacabey Birlik Spor A.s
Yesil Bursa AS
0:0
Erzincan Refahiyespor
Golcukspor
9:1
Kayseri Erciyesspor
Turgutluspor
1:1
Ergene Velimese Spor
Kirikhanspor
0:2
Yeni Orduspor Kulubu
FC Kevitan
2:0
KS Ada
Adriatiku Mamurrasi
KS Kukësi II
KS Veleciku Koplik
3:0
Internacional Tirana
Sopoti Librazhd
0:0
Tirana II
Spartaku Tiranë
0:1
Klosi
Luzi 2008
0:0
Partizani Tirana II
FK Skrapari
2:1
Këlcyra
KS Butrinti Sarande
1:2
KF Oriku
KS Albpetrol Patos
1:0
KS Gramozi Erseke
Përmeti
0:4
KF Elbasani
Maliqi
0:3
KF Devolli
KF Memaliaj
3:1
Tepelena
Gimnasia y Esgrima Mendoza
1:1
Desamparados San Juan
Juventud Antoniana
0:2
Deportivo Mandiyú
Sportivo Patria
2:2
CD Guarani A.F.
Union Aconquija
0:0
Huracan Las Heras
San Jorge Tucumán
2:0
AH Zapla
Gutiérrez
0:2
Deportivo Maipu
San Lorenzo Alem
1:1
Union Villa Krause
Libertad
1:1
Defensores de Pronunciamiento
Baadraan
1:1
Gol Gohar
Fajr Sepasi
3:0
Aluminium Arak
Mes Rafsanjan
0:0
Malavan
Saba Battery
1:1
Bargh Jadid Fars Shiraz FC
Naft MIS
2:1
Rah Ahan FC
Iranjavan Bushehr FC
0:2
Rayka Babol
Mouloudia Oujda
1:0
Rachad Bernoussi
KAC Kenitra
2:0
El Massira
MAS
2:2
Chabab Kasba Tadla
Wydad Temara
1:1
USM Oujda
Sobradinho DF
2:2
Gama DF
Luziania DF
2:0
FC Samambaia
Bolamense FC
1:2
Ceilândia
Unaí Itapuã
3:1
Santa Maria
Brasiliense DF
3:0
Paranoá
Coruripe AL
1:0
ASA AL
Santa Rita AL
1:2
Esportivo Olhodaguense
CS Esportiva AL
1:1
Murici AL
CSA AL
5:0
Dimensao Saude
Chapecoense SC
1:0
Avai SC
Internacional de Lages SC
0:1
Brusque SC
Joinville SC
1:1
CA Tubarao SC
Figueirense FC
2:1
Concordia SC
Veranopolis RS
2:1
Gremio FB Porto Alegrense
Sao Paulo RS
0:0
Internacional RS
Brasil de Pelotas RS
2:0
Sao Jose RS
Aparecidense GO
2:0
Anapolina GO
Gremio Anapolis GO
0:3
Goias GO
Itumbiara GO
1:4
Ipora GO
Vila Nova GO
1:1
Rio Verde
Santa Cruz PE
0:0
Nautico PE
Afogados Ingazeira PE
2:1
Pesqueira PE
Central PE
2:0
Belo Jardim
Sport Recife PE
2:0
America PE
Atletico Arcos
2:2
CDC Montalegre
CCD Minas Argozelo
2:5
Csd Camara de Lobos
GD Braganca
4:0
Gdu Torcatense
AD Oliveirense
1:0
AD Fafe
Pedras Salgadas
0:2
FC Vizela
Vilaverdense FC
1:0
SC Mirandela
Ar Sao Martinho
1:0
Aroes SC
Merelinense FC
9:2
Mondinense FC
Caldas SC
2:2
CD Mafra
SCU Torreense
6:2
Lusitania Dos Acores
1 Dezembro
1:0
Electrico FC
Vilafranquense
1:1
CD Fatima
Sportivo de Loures
4:1
SC Guadalupe
Alcanenense AC
1:2
Sintrense
CA Pero Pinheiro
1:0
Coruchense
Moncarapachense
1:2
Louletano
FC Cesarense
1:1
SC Freamunde
Moura
2:1
Operario
Felgueiras 1932
1:1
UD Sousense
CD Cinfaes
3:1
Gondomar SC
CD Pinhalnovense
1:1
SR Almancilense
AFC Gandra
1:3
FC Pedras Rubras
Casa Pia Atletico
3:3
Co Do Montijo
SC Espinho
1:2
Amarante FC
Olhanense
1:1
Clube Oriental de Lisboa
SC Coimbroes
0:0
AD Sanjoanense
Cfc-Cf Canelas 2010
0:0
SC Salgueiros
Lusitano Vrsa
1:1
Castrense
Estrela Vendas Novas
0:1
CF Os Armacenenses
Mortagua
0:3
Anadia FC
Sertanense FC
0:0
Rd Agueda
Gd Gafanha
3:1
Sourense
Lusit.vildemoinhos
1:2
AC Marinhense
União de Leiria
2:0
Arc Oleiros
AD Nogueirense
2:0
Maritimo Madeira B
Ferreira de Aves
2:1
Fornos de Algodres
Aguias Moradal
4:2
Castelo Branco
Praiense
2:1
SG Sacavenense
AD Camacha
2:1
Trofense
Sporting Clube Ideal
0:2
Sporting Farense
Jaguares d. Cordoba
2:0
Deportes Tolima
Boyaca Chico FC
1:2
Rionegro Águilas
Independiente Medellin
2:1
Deportivo Cali
Alianza Petrolera
2:1
Santa Fe
Envigado
1:0
Once Caldas
Atletico Bucaramanga
2:2
Leones FC
Kara
0:1
Unisport
US Koroki
1:0
Kotoko FC
Gbikinti
1:0
Espoir Tsevie
Gomido
2:0
Dynamic Togolais
OTR
2:0
Foadan FC
OC Agaza de Lomé
0:2
Anges Notsè
Puerto Montt
1:0
Deportes Magallanes
San Marcos de Arica
2:5
Deportes Copiapo
Deportes Valdivia
1:2
Cobresal
CD Cobreloa Calama
3:1
Rangers de Talca
HBS
0:1
Ado '20
USV Hercules
2:1
De Graafschap
JVC Cuijk
2:1
RKVV Westlandia
VV De Meern
1:0
SBV Vitesse II
Quick '20
2:0
HSC 21
VV Una
1:3
Quick
OFC Oostzaan
1:1
OJC Rosmalen
Be Quick 1887
1:2
Dongen
Blauw Geel 38
3:0
EVV Echt
FC Victoria Rosport
1:3
US Hostert
FC Rm Hamm Benfica
0:3
Racing FC Union Luxembourg
Jeunesse Esch
3:3
CS Fola Esch
US Mondorf-Les-Bains
3:1
FC Una Strassen
F91 Dudelange
2:1
Union Titus Petange
Differdange FC 03
4:1
US Esch
Hoofddorp
1:1
LSVV
Legmeervogels
3:1
AVV Zeeburgia
JOS Watergraafsmeer
6:1
Velsen
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
1:3
AFC '34
DEM
3:1
AGB
Fortuna Wormerveer
2:2
Hillegom
Bergum
4:4
Noordster
FVC
0:1
Grouster Amateurvoetbal Club
SVBO
4:0
VV Rolder Boys
GRC Groningen
6:0
VV Nieuw Buinen
WVV Alcides
2:3
WVV
FC Assen
2:4
VV Emmen
Tubantia
0:2
vv Rigtersbleek
SC NEC
1:1
Bemmel
Stevo
3:3
Heino
ROHDA Raalte
1:1
LONGA '30
Winterswijk
2:1
Quick 1888
RKSV De Zweef
1:2
KSV BWO
RKZVC
1:0
SV Schalkhaar
vv Nieuwerkerk
2:2
Reeuwijkse Voetbalvereniging Concordia '33
Poortugaal
3:0
VOC
Hoogland
4:1
Boshuizen
FC Olympia
0:0
Den Hoorn
DVV Delft
0:3
GVV Unitas
BMT FC
vv Anadulo Kocatepe
Hoogeveen
3:1
LAC Frisia 1883
SV Dosko
3:0
HVCH
't Zand
1:0
Nemelaer
VV Gestel
0:3
AWC
TOP Oss Amateurs
0:1
VV Oirschot Vooruit
Alverna
1:1
Best Vooruit
Spartaan'20
0:1
VELO
SV Deurne
1:3
Chevremont
RKSV Bekkerveld
0:3
Geldrop
Venlosche Boys
2:2
ZSV
Venray
4:0
Wilhelmina
Wittenhorst
0:0
Minor
Schaesberg
1:4
Susteren
FC Hoensbroek
4:5
De Valk
CD Pasaquina
2:1
Municipal Limeno
Chalatenango
1:1
Alianza FC (Slv)
CD Aguila
3:0
CD Luis Angel Firpo
CD Audaz
1:2
Sonsonate FC
CD FAS
2:1
AD Isidro Metapan
Bamboutos
0:0
Colombe
AS Aigle Royal Menoua
0:0
Sportive de Douala
Stade Renard
0:1
Young Sport Academy
Les Astres
1:1
Djiko
New Star
2:0
Eding Sport FC
Fortuna Mfou
2:1
UMS de Loum
Dragon de Yaoundé
1:2
Fovu Club
Yafoot
1:0
Unisport de Bafang
Coton Sport
4:4
APEJES Academy
FK Shkupi
0:3
Shkendija 79 Tetovo
FK Pelister Bitola
3:2
FK Rabotnicki Skopje
Vardar Skopje
3:0
Pobeda
FK Akademija Pandev
0:0
FK Skopje
FC Nitra
1:1
AS Trencin
MFK Zemplin Michalovce
1:1
Slovan Bratislava
MSK Zilina
2:0
MFK Ruzomberok
1. FC Tatran Presov
0:2
FK Zeleziarne Podbrezova
FK Senica
0:2
Dunajska Streda
AO Neos Acharnaikos
0:3
Apollon Pontou
Karaiskakis
2:0
Apollon Larissa FC
Ergotelis
0:2
Trikala
Veria
3:1
Panegialios FC
Aris Thessaloniki FC
3:0
Anagennisi Karditsas 1904
Doxa Dramas
3:1
Panserraikos
Leonidas
0:2
HVV Hollandia Hoorn
Vpv Purmersteijn
2:1
Silvolde
DHC Delft
2:1
SWZ Boso Sneek
RKHVV
6:2
MSC
SJC Noordwijk
2:1
De Bataven
VV Heerenveen
0:1
RKAVV
SDO
2:5
Achilles 1894 Assen
Vlissingen
2:0
UDI '19
BVC '12
2:1
RKSV Nuenen
IFC
1:0
Juliana '31
VV Gemert
0:5
VV Goes
Achilles 1929 II
2:4
Alphense Boys
EHC
0:3
Oss 20
Den Bosch II
4:0
Groene Ster
SV Meerssen
6:0
Woezik
VV Baronie Breda
0:1
Halsteren
Herediano
1:1
La U Universitarios
Cartaginés
4:1
Carmelita
Pérez Zeledón
2:2
Limón
Guadalupe
2:3
Santos de Guápiles
Barrio México
Puntarenas
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
2:0
Guanacasteca
Jicaral
6:1
Santa Ana
Santa Rosa
3:1
Cofutpa
Turrialba
1:2
Uruguay
Stade Tunisien
1:0
Ben Guerdane
Bizertin
1:0
Kairouan
ES Zarzis
0:0
Sfaxien
Africain
2:1
Esperance
Etoile du Sahel
3:0
Métlaoui
Mineros de Zacatecas
2:2
Murciélagos
Juárez
1:1
Venados
Oaxaca (old)
0:2
Tampico Madero
Dorados de Sinaloa
1:0
Cimarrones de Sonora
Universidad Guadalajara
3:0
Atlante FC
Black Africa SC
Chief Santos
Eleven Arrows FC
Mighty Gunners
UNAM FC
Tigers SC
Young African FC
Young Chiefs FC
African Stars
Life Fighters FC
HSF Blue Waters Sports Club
Rundu Chiefs FC
Agropecuario
2:1
Villa Dalmine
Guillermo Brown
1:2
Quilmes
Brown de Adrogue
3:0
Boca Unidos
San Martin Tucuman
1:1
Estudiantes San Luis
Southern United
4:0
Wellington Phoenix Academy
Team Wellington
4:1
Waitakere United
Hamilton Wanderers AFC
0:1
Canterbury United
Heartland
2:1
Wikki Tourist
Katsina United
3:0
Ifeanyi Uba
Nasarawa United
3:3
Kwara United
Rivers United
2:0
Niger Tornadoes
Abia Warriors
3:1
Yobe Desert Stars FC
El Kanemi Warriors FC
2:1
Go Round FC
Kano Pillars
1:1
Enyimba
Teutonia 05
0:1
Süderelbe
Askania Bernburg
0:1
VfL Halle
Einheit Rudolstadt
7:1
1. FC Lok Stendal
VFC Plauen
0:5
FC International Leipzig
Staaken
1:3
Anker Wismar
SV Grün-Weiß Brieselang
1:1
Torgelower SV Greif
Hertha 06
0:0
SV Altlüdersdorf
Karlsruher SC II
2:2
Astoria Walldorf II
Victoria Seelow
4:0
1. FC Frankfurt
Hertha Zehlendorf
2:0
BSC Süd 05
Lupo-Martini
5:1
Gifhorn
SC Vorwärts-Wacker 1904
0:4
Sasel
Vichttal
1:1
Alfter
Borussia Freialdenhoven
0:1
Blau-Weiß Friesdorf
Viktoria Arnoldsweiler
4:0
Hilal Maroc Bergheim
Pesch
0:0
Wesseling-Urfeld
Hennef 05
0:2
Hürth
TUS Rot-Weiss Koblenz
1:2
Pirmasens
SC Duesseldorf West
1:3
Sportfreunde Baumberg
1.FC Monheim
4:0
Turu Dusseldorf
Ratingen SV Germania 04/19
4:1
Hilden
Jahn Hiesfeld
3:3
SV 19 Straelen
VFR Krefeld-Fischeln
0:1
VfB Homberg
Velbert
1:0
SpVg Schonnebeck 1910
SW Essen
2:1
FSV Vohwinkel
Sprockhövel
TSV Marl-Hüls
SC Buer Hassel 1919
Westfalia Herne
SVL
1:0
Schalke II
Eintracht Rheine
4:1
Sportfreunde Siegen
TUS Haltern
2:1
Gütersloh
Spelle-Venhaus
0:2
Bersenbrück
SVG Göttingen
1:1
Heeslinger SC
Dsc 99 Duesseldorf
1:3
Bocholt
Brünninghausen
5:2
DSC Arminia Bielefeld II
Iraty
1:4
Operario PR
Cascavel Cr PR
1:0
AC Paranavaí
Batel
1:2
PSTC Procopense
Rolândia
3:1
Portuguesa Londrinense
Andraus Brasil
1:2
Independiente FSJ
Portuguesa Santista
1:0
EC São Bernardo
Velo Clube
0:0
Barretos
Mogi Mirim SP
1:1
AD Manthiqueira
Olímpia
3:0
SE Matonense
Defensores Unidos
2:1
Sportivo Barracas Bolivar
Sportivo Italiano
0:2
Argentino Quilmes
Luján
1:0
Dock Sud
Canuelas
0:0
San Martín Burzaco
UE Santa Coloma
0:2
Inter Club de Escaldes
Encamp FC
2:1
Penya Encarnada
Sant Julia
3:1
FC Santa Coloma
UE Engordany
3:0
Lusitanos FC
Sport Rosario
4:0
UTC
Sport Boys
1:0
Union Comercio
CC Deportivo Municipal
3:0
Academia Cantolao
Alianza Lima
0:2
Sporting Cristal
Comunicaciones II
1:1
Carchá
Aurora
0:0
Sacachispas
Mixco
1:2
Sansare FC
Mictlán
2:1
Deportivo Quirigua
Coatepecano IB /DR
1:0
Santa Lucía Cotzumalguapa
Deportivo Chiantla
2:1
Chimaltenango
Barillas FC
0:0
Sololá
Palestino
2:1
Colo Colo
Univ. Concepción
0:0
Curico Unido
Deportes Iquique
0:1
Union La Calera
O`Higgins
2:1
Huachipato
US Rumelange
0:3
Erpeldange
FC Wiltz 71
0:3
Union Mertert
Sandweiler
2:0
Blue Boys Muhlenbach
FC Mamer 32
2:2
FC Jeunesse Canach
Un Kaerjeng 97
1:2
Swift Hesperange
FC Etzella Ettelbruck
5:0
Norden
CS Grevenmacher
2:2
Union 05 Kayl-Tetange
Herk
2:0
Melo Zonhoven
Robur
0:1
Ardennen
HO Kalken
5:0
K FC SP St-Gillis Waas
Eendracht Zele
1:2
JV De Pinte
Lochristi
3:0
Elene-Grotenberge
Voorde
1:5
Eendracht Aalter
Raeren
1:0
Mélen-Micheroux
Amay
2:0
Union Flémalloise
R Ougrée FC
7:0
Houtain-Milanello FC
RSC Beaufays
1:2
UCE Liège
Warnant
3:1
Aubel
Espoir Minerois
0:0
JS Fizoise
Wanze / Bas-Oha
0:0
Xhoffraix
FC Warsage
1:1
Stade Disonais
Profondeville
2:1
ES de la Molignée
Rhisnes
1:0
Assesse
Villers-La-Ville
3:1
Kosova Schaerbeek
K. Groen Rood Katelijne
0:3
Koninklijke Merksplas SK
Rapid Leest
2:1
KSK Retie Branddonk
Witgoor Sport
2:3
Sint-Job
Herkol
2:4
Vlijtingen
Beringen
2:2
K. Hand in Hand Hoepertingen
Weerstand Koersel
1:0
Huvo Jeuk
FC Helson Helchteren
4:0
Racing Peer
Renaissance Schaerbeek
0:1
Stockel
Rapid Symphorinois
0:1
Ostiches
SG-Tertre-Hautrage
0:1
PAC Buzet
Soignies Sports
4:2
Ransart
Houdeng
3:1
RAS Monceau
Montkainoise
1:0
Le Roeulx
Royal Albert Quévy-Mons II
3:3
Paturages
Belœil
3:2
Gosselies Sports
RCS Brainois
2:0
BX Brussels
Westkapelle
2:3
Oostduinkerke
Sassport Boezinge
5:4
Oostnieuwkerke
KFC Poperinge
1:1
Eernegem
KSC Wielsbeke
0:0
Kortemark
Lauwe
1:2
Varsenare
Bertem-Leefdaal
5:1
Houtem-Oplinter
Linden
6:3
Bodegem Kapelle United
Hoegaarden-Outgaarden
2:1
Melsbroek
Borght-Humbeek
2:1
Stade Bierbeek
Veltem
5:0
Tervuren-Duisburg
Meise
1:3
Betekom
Racing Butsel
3:3
KFC Strombeek
Liedekerke
3:0
Aarschot
Stade Everois
1:2
Ixelles
Jodoigne
5:3
ASE de Chastre
Jette
0:4
Sporting Bruxelles
Oostkamp
3:0
Blankenberge
FSV Union Furstenwalde
1:2
Chemie
Berliner AK
0:0
Altglienicke
SC Freiburg II
0:0
VfB Stuttgart II
Hertha BSC II
3:1
Viktoria Berlin
Wattenscheid
3:3
Uerdingen
Dieppe Bay Eagles
1:0
Saddlers United
Newtown United
1:0
Village Superstars
St. Thomas Strikers FC
2:3
Garden Hotspurs
FC Duffel
0:1
KSC City Pirates
Royal Cappellen FC
2:2
KFC Sint Lenaarts
KSV Bornem
0:4
K Londerzeel SK
FC Gullegem
4:1
Pepingen-Halle
Sint-Eloois-Winkel
3:1
K Olsa Brakel
Vk Ieper
4:2
Torhout 1992 Km
RFC Union La Calamine
1:4
Waremme
FC Liege
3:0
Royal Wallonia Walhain CG
Union Royale La Louviere Centre
White Star Bruxelles
Atlètic Amèrica
0:4
Atletic Club Escaldes
FS La Massana
1:0
FC Lusitanos II
FC Ordino
11:1
FC Rangers
CE Carroi
1:2
CE Jenlai
Modena
Sudtirol
Gubbio
2:3
Pordenone Calcio
Akragas
1:2
US Catanzaro 1929
Trapani Calcio
4:1
Paganese Calcio 1926
SS Matera Calcio SRL
2:0
Siracusa
AC Pistoiese
1:2
Olbia
Gavorrano
1:0
Piacenza
Arzachena Costa Smeralda Calcio
3:4
Pisa
AS Giana Erminio
0:1
Siena
Pro Piacenza
3:1
Viterbo Calcio
Juve Stabia
0:2
Bisceglie
Virtus Francavilla
0:1
Casertana FC
SS Monopoli 1966
5:0
Catania
Sicula Leonzio
0:0
Lecce
RENDE CALCIO 1968
3:0
Fondi
AS Lucchese Libertas 1905
0:0
AC Cuneo 1905
Pontedera
0:0
US Arezzo
Alessandria
0:0
Monza
Carrarese Calcio 1908
4:0
Prato
Ssd Albalonga Calcio
1:0
Asd Cassino Calcio 1924
ASD Anzio Calcio 1924
0:0
FC Nuorese Calcio
FC Aprilia
3:2
Budoni Calcio
Flaminia
2:2
Latina
Asd Lanusei Calcio
2:1
Monterosi FC
Lupa Roma FC
3:0
Asd Trastevere 1909
US San Teodoro
1:1
Ostia Mare
Atletico Terme Fiuggi
1:1
FC Rieti
ACD Castelvetro
2:0
Tuttocuoio
Correggese
0:0
Asd Sangiovannese 1927
Castelfidardo Calcio
1:0
Aquila
ASD Fabriano Cerreto
1:3
San Marino Calcio
ASD Francavilla Calcio
0:3
Recanatese
ASD Monticelli
3:1
Vastese Calcio 1902
Olympia Agnonese
1:4
Avezzano Calcio A.S.D
AC Sangiustese
0:0
Pineto
Vis Pesaro
2:1
Jesina Calcio
Rimini
2:0
ASD Villabiagio
ASD Romagna Centro
2:1
ASD Olimpia Colligiana Calcio
Sansepolcro Calcio
1:2
Sammaurese
USD Alto Tavoliere San Severo
1:4
Cavese 1919
AS Aversa Normanna
2:1
Team Altamura
AZ Picerno
0:0
SS Taranto 1927
Asd Calcio Pomigliano
1:0
Manfredonia Calcio
FC Francavilla 1931
1:0
ASD Città di Gragnano
SSCD Granata 1924
2:1
AC Nardo
Messina
2:1
Asd Roccella
ASC Ebolitana 1925
0:1
Ssd Citta Di Gela
Isola Capo Rizzuto Calcio
0:1
Asd Nocerina 1910
US Palmese 1912
0:0
Cittanovese
ASD Sancataldese
2:0
Portici
AC Palazzolo ASD
0:1
Polisportiva Paceco
US Vibonese Calcio
2:1
Asd Troina Calcio
AC Abano Terme
0:2
Campodarsego
Ambrosiana
3:1
Union Clodiense
Montebelluna
1:0
Este
Cjarlins Muzane
1:2
Usd Adriese 1906
Delta Porto Tolle
1:2
FC Calvi Noale
Belluno
3:3
ASD Arzignano Valchiampo
Legnago Salus
0:0
Mantova 1911
ASD Liventina
1:1
Tamai
Virtus Verona
1:0
Union Feltre
SSD Argentina
2:0
Ghivizzano Borgo Mozzano
Scandicci
4:1
Ssd Viareggio 2014
US Massese
1:1
Lavagnese
FC Ponsacco 1920
1:0
SCD Ligorna 1922
Real Forte Querceta
0:0
SSD Unione Sanremo
USD Rignanese
2:1
Seravezza
Savona FBC
2:0
FBC Finale
Sestri Levante
2:0
Albissola
AD Valdinievole Montecatini
0:4
San Donato Tavarnelle
Bustese Milano City FC SSD
0:2
Pol. Ciliverghe Mazzano
Caravaggio
2:1
ASD Calcio Romanese
USD Dro Alto Garda
3:1
Crema
AC Lumezzane
0:6
Rezzato
AC Ponte San Pietro-Isola
1:0
Pro Patria
Scanzorosciate
1:0
US Darfo Boario
Virtus Bergamo Alzano Seriate 1909
3:0
USD Grumellese
Como 1907
2:0
Borgosesia
AC Gozzano
1:0
Casale
ASD OltrepoVoghera
0:2
US Inveruno 1945
Latte Dolce
0:2
Tortolì Calcio 1953
USD Nerostellati 1910 Pratola
0:3
SS Matelica Calcio Asd
Audace Cerignola
1:1
Potenza Calcio
Asd Polisportiva Sarnese
1:2
Asd Turris Calcio
Atletico Vesuvio Ercolanese 1924
5:0
Gelbison Vallo D L
Igea Virtus Barcellona
1:0
Ssd Acireale Calcio 1946
Gravina
7:1
Sporting Fulgor Molfetta
Granada CF B
1:0
UD Extremadura
CD El Ejido 2012
2:2
Real Balompedica Linense
Melilla UD
1:2
Lorca Deportiva
UCAM Murcia
2:1
Real Betis B. B
Marbella FC
2:0
Jumilla CF
CD San Fernando
0:0
UD Las Palmas B
SD Formentera
1:1
UD Cornella
Mallorca
1:0
CD Alcoyano
Olot
1:0
CD Atletico Baleares
CE Sabadell
1:1
Pd Santa Eulalia
Real Zaragoza Deportivo Aragon
0:3
Hércules
Celta de Vigo B
3:0
Cerceda
Atletico Madrid B
1:2
CD Toledo Sad
AD Union Adarve
1:1
Fuenlabrada
RC Deportivo Fabril
2:0
SD Ponferradina
Sporting Gijon B
0:0
Athletic Bilbao B
CD Tudelano
2:0
CA Osasuna B
CD Artistico Navalcarnero
0:2
CF Rayo Majadahonda
CF Villanovense
1:0
CD Badajoz
Merida UD
0:0
Real Murcia
Lleida Esportiu
4:0
Ontinyent CF
Elche
1:0
Atletico Saguntino
CF Badalona
1:0
CF Peralada
Gimnastica Segoviana
2:0
San Sebastian Reyes
Pontevedra CF
3:0
Racing de Ferrol
CD Guijuelo
1:1
Real Madrid Castilla
CF Talavera de La Reina
1:1
FC Coruxo
Pena Sport FC
1:5
SD Leioa
Racing Santander
1:0
CD Izarra
CD Mirandes
4:2
CD Vitoria
Real Union de Irun
1:0
Burgos CF
UD Logrones
0:1
CD Lealtad
Recreativo Huelva
3:1
Ecija Balompie
Real Sociedad B
1:0
Caudal Deportivo
Operário AC (Dourados)
0:5
Corumbaense Futebol Clube MS
União Recreativo Social Olímpico
0:1
Aguia Negra MS
Comercial MS
1:0
Operario FC MS
Costa Rica
3:1
Clube de Esportes União/ABC
Vasalunds IF
1:3
Hammarby IF
Tvaakers IF
0:3
Örebro
Jonkopings Sodra
1:2
IK Frej
BK Hacken
2:0
IFK Varnamo
Malmö FF
1:0
Dalkurd FF
IF Brommapojkarna
2:0
Gefle IF
La Unión Atlético
1:1
Mar Menor Club de Futbol
Villaverde-Boetticher
0:1
Atlético Pinto
CD Los Yébenes San Bruno
0:1
CF Getafe B
AD Colmenar Viejo
1:1
El Alamo
Basconia
3:0
Anaitasuna
Club Portugalete
2:0
JD Somorrostro
Siete Villas
1:0
Santillana
Cultural Guarnizo
2:1
Sámano
Maracena
0:2
Motril
Berceo
2:0
Yagüe
Cartagena II
1:0
Huércal Overa
SFC Minerva
3:0
Ucam Murcia II
CD Bala Azul
1:2
Muleno CF
San Rafael
0:2
Felanitx
Sarinena
2:1
AD Almudevar
Ub Conquense
3:0
Madridejos
CD Atletico Tomelloso
2:1
CD AZUQUECA
Real Jaen
1:2
Atletico Malagueno
Atarfe Industrial
1:1
Rincón
CD Huetor Vega
3:4
Huétor Tájar
UD San Pedro
2:1
CD Villacarrillo CF
CE Lhospitalet
0:1
AE Prat
FC Santboia
2:2
Terrassa FC
Pobla de Mafumet CF
2:0
Vilassar Mar
Espanyol Barcelona B
4:0
FC Vilafranca
Granollers
3:1
Horta
UE Sant Andreu
2:0
Castelldefels
Villalonga FC
0:0
Negreira
Pozuelo Alarcón
3:2
Tres Cantos CF
Leganés II
3:0
Santa Ana
San Agustín
1:1
RSD Alcala
CP Parla Escuela
1:5
Trival Valderas A.
CD Mostoles
2:0
AD Alcorcon B
Alcobendas Sport
1:4
San Fernando Henares
Real Aviles
3:0
Club Atlético de Lugones SD
Xerez
1:1
UB Lebrijana
Castilleja
1:2
Salerm Puente Genil FC
CD Guadalcacín
3:1
CD Alcala
CD Castuera
3:2
CA Pueblonuevo
CF Torre Levante
3:0
Crevillente Deportivo
CF Borriol
1:1
UD Alzira
Burladés
2:0
Huarte
Silva SD
0:2
Alondras CF
Extremadura UD II
1:4
CP Cacereno
Paiporta CF
1:0
CD Almazora
Valdefierro
2:1
Illueca CF
Real Burgos
0:3
Atletico Astorga FC
Calamonte
0:0
CD Don Benito
Trujillo
0:2
Plasencia
La Cuadra
0:0
CD Tenerife B
CD Unión Sur Yaiza
1:0
Vera
CD Marino
2:1
Panadería Pulido
Real Murcia B
1:4
Nueva Vanguardia Estudiantes de Murcia CF
CD Santanyi
1:1
RCD Mallorca B
CD Llosetense
0:1
CD Serverense
Robres CD
2:0
CA Monzon
Cariñena
0:0
CD Caspe
CD Utrera
1:0
Atletico Sanluqueno
Pradejón
1:0
River Ebro
Calasancio
1:1
Club Haro Deportivo
Anguiano
2:4
SD Logrones
Arnedo
1:2
CD Varea
CDA Aguilas FC
1:1
La Unión CF
Binéfar
3:1
Belchite 97
Brea
4:0
CD La Almunia
AD Sabinanigo
1:1
Borja
CD Teruel
1:0
Utebo
Sociedad Deportivo Tarazona
3:1
SD Ejea
Atletico Bembibre
1:0
Bupolsa
Marchamalo
1:1
Villacañas
Mora
1:1
Quintanar del Rey
Atlético Ibañés
4:2
Albacete II
UD Almeria B
0:1
Atl Mancha Real
Figueres
2:2
CF Gava
Racing Club Villalbes
0:1
CD BARCO
Llanera
0:0
Real Oviedo B
Mosconia
2:1
CD Roces
Praviano
0:0
UP Langreo
L'Entregu
0:4
Llanes
Colunga
2:0
Gijón Industrial
Diocesano
0:3
Aceuchal
RC Catarroja
0:2
Orihuela CF
CA Cirbonero
3:1
River Ega
CD Iruña
3:1
CD Idoya
Cantolagua
2:1
Ardoi
Deportiva Minera
2:1
Los Garres
La Baneza CF
3:0
Numancia II
Sporting Club Uxama
4:1
Burgos Promesas
Tedeón
1:0
Agoncillo
SD Oyonesa
0:2
CD Calahorra
Casalarreina
3:4
Naxara CD
Alfaro CD
5:0
Villegas
Yeclano Deportivo
2:0
Atlético Pulpileño
CD Cieza
1:0
Lorca FC II
Castro
0:2
UM Escobedo
Vimenor
1:1
Tropezon
RS Gimnastica de Torrelavega
3:0
Selaya
UD Fraga
2:2
CDJ Tamarite
CD Becerril
3:2
Real Avila CF
Salamanca CF Uds
2:0
Zamora CF
Arandina CF
1:0
Unionistas CF
Almagro
0:1
CP Villarrobledo
La Roda CF
1:2
CD Pedroneras
Antequera CF
0:1
CD Linares
Ciudad de Torredonjimeno
3:1
Martos CD
CF Reus Deportiu II
1:0
Europa
Choco
1:1
CF Noia
Ribadumia
0:1
Arosa SC
Laracha CF
0:0
Céltiga FC
UD Barbadás-Bentraces
1:1
CD Cultural Areas
SD Compostela
0:1
Bergantinos CF
Covadonga
1:1
Ceares
Siero
1:0
Valdesoto
CD Tuilla
2:1
San Martín
Marino Luanco
5:0
Condal Club
Amurrio
0:1
Balmaseda
Arcos CF
2:1
Lucena CF
Los Barrios
2:0
CD San Roque
CD Coria
2:3
Arroyo Cp
Moralo
2:0
Olivenza
Jerez
2:1
Montijo
Santa Amalia
1:0
Valdivia
Silla CF
1:2
Paterna
Novelda
0:0
Elche B
Club Deportivo Eldense
0:0
UD Rayo Ibense
CD Castellon
2:1
Roda
Velarde CF
0:1
Rayo Cantabria
CD Boiro
1:4
UD Somozas
EDMF Churra
4:0
Estrella Grana El Palmar CF
El Palo
2:4
Velez CF
Lanzarote
2:1
Ibarra
Atlético Espeleño
0:1
Cadiz B
Ceuta
1:0
CF Algeciras
CD Oberena
1:2
Cortes
Ratchaburi
1:0
Air Force United FC
Ubon Umt Utd
3:1
Prachuap
Buriram United
1:0
BG Pathum United
Sukhothai
2:0
Chiangrai United
Eendracht Termien
7:0
Hoeilaart
Royal Aywaille FC
0:3
US Givry
Herstal
1:2
St Gilles
Cointe-Liège
0:4
R CS Verlaine
URSL Visé
0:1
Mormont
Mariekerke
3:3
Svelta Melsele
KSK Vlamertinge
0:3
Jong Lede
Toekomst Menen
1:5
KSC Dikkelvenne
Wolvertem Merchtem
1:0
Wingene
KFC Merelbeke
1:2
Wetteren-Kwatrecht
KSC Grimbergen
2:1
Avanti
Entité Manageoise
1:2
Racing Jet Wavre
RJ Entente Binchoise
0:5
R Leopold Uccle FC
Boussu Dour Borinage
3:1
CS Onhaye
Jeunesse Tamines
2:1
RAAL La Louvière
Stade Brainois
0:1
Spy
R Racing Club de Waterloo
2:6
Genly-Quévy
Koninklijk Diegem-Sport
1:3
Heur Tongeren
Sterrebeek
1:2
VC Herentals
Sporting Kampenhout
0:0
KV Woluwe-Zaventem