Fixtures - January 05, 2019
Shrewsbury Town
1:1
Stoke City
Bournemouth
1:3
Brighton
West Ham
2:0
Birmingham City
Burnley
1:0
Barnsley
Sheffield Wednesday
0:0
Luton Town
Man United
2:0
Reading
West Brom
1:0
Wigan Athletic
Gillingham
1:0
Cardiff City
Everton
2:1
Lincoln City
Derby County
2:2
Southampton
Accrington Stanley
1:0
Ipswich Town
Bolton Wanderers
5:2
Walsall
Brentford
1:0
Oxford United
Chelsea
2:0
Nottingham
Fleetwood Town
2:3
AFC Wimbledon
Middlesbrough
5:0
Peterborough
Aston Villa
0:3
Swansea City
Blackpool
0:3
Arsenal
Norwich City
0:1
Portsmouth
Newcastle
1:1
Blackburn
Crystal Palace
1:0
Grimsby Town
Bristol City
1:0
Huddersfield Town
Bastia
2:2
Concarneau
ES Viry-Chatillon
1:0
Angers
Croix IC
2:0
Raon-l'Etape
Marignane Gignac FC
1:1
Clermont
Tours
1:2
Les Herbiers
Le Puy
0:1
Nancy
Orleans
3:2
Aiglon Lament
Amiens SC
1:0
Valenciennes
Lyon-Duchère
3:0
Nimes
L'Entente SSG
1:0
Montpellier
Stade Pontivyen
2:4
Guingamp
Bergerac Perigord FC
2:1
Niort
Red Star
0:1
Caen
SC Schiltigheim
1:3
Dijon
Gravelines
0:3
FC Villefranche-Beaujolais
Saint-Quentin
1:2
Metz
Sete 34 FC
1:0
Limonest FC
Bourges
0:2
Lyon
Cambridge Utd.
2:0
Stevenage
Carlisle United
3:2
Mansfield Town
Colchester United
3:3
Notts County
Crawley Town
1:0
Cheltenham Town
Macclesfield Town
1:2
Swindon Town
Morecambe FC
2:2
Crewe Alexandra
Yeovil Town
0:1
Bury
Guangzhou R&F FC
0:1
La Tamponnaise
Shenzhen
2:0
Gd Gafanha
Tampereen Ilves
3:2
TPV Tampere
FC Utrecht
1:2
Sparta Rotterdam
SC Telstar
3:1
OFC Oostzaan
Mainz
4:0
TuS Marienborn
RKC Waalwijk
3:0
VV Katwijk
Antwerp
1:0
Royal Excelsior Virton
Botafogo SP
1:0
Sertãozinho
Operario PR
0:0
Cascavel PR
Witbank Spurs
1:2
Cape Umoya United
Marumo Gallants
1:2
Uthongathi
Pretoria University
1:1
Royal AM
Ubuntu Cape Town
2:3
Cape Town Spurs
Kouris Erimi
1:2
Ethnikos Ashias FC
Krasava
0:0
Olympiada Lympion
Peyia
2:4
Ahironas
Elpida Astromeritis
0:2
Omonia Psevda
Halkanoras
3:2
ENAD
Ethnikos Latsion
0:4
Ormideia
POX
2:2
Amathous
APEA Akrotiríou
0:1
Digenis Akritas
Ayr United
0:1
Falkirk
Dundee United
1:1
Partick Thistle
Inverness CT
1:2
Queen of The South
Dunfermline
2:2
Alloa Athletic
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
0:2
UNAR
Stade Lamentinois
0:3
Arsenal Club Petit-Bourg
La Gauloise
1:1
Unité Sainte-Rosienne
Bromley FC
3:2
AFC Fylde
Chesterfield
3:3
Ebbsfleet United FC
Dag & Red
4:4
Boreham Wood FC
Halifax Town
0:0
Braintree Town FC
Gateshead FC
0:1
Maidenhead United FC
Hartlepool United
1:2
Maidstone United FC
Havant & Waterlooville FC
2:0
Barrow AFC
Leyton Orient
0:3
Salford City
Solihull Moors FC
4:1
Eastleigh FC
Sutton United FC
2:1
Harrogate Town FC
Wrexham
0:1
Dover Athletic FC
AFC Telford United
2:1
Spennymoor Town
Blyth Spartans AFC
1:1
Alfreton Town FC
Boston United FC
1:2
Altrincham FC
Brackley Town FC
3:1
Ashton United FC
Curzon Ashton FC
1:0
York City FC
Darlington 1883
3:0
Kidderminster Harriers FC
FC United of Manchester
0:2
Chester FC
Guiseley FC
1:1
Leamington FC
Hereford FC
1:1
Chorley FC
Southport FC
1:1
Nuneaton Town FC
Stockport County
3:0
Bradford Park Avenue AFC
Chelmsford City
2:0
Hampton & Richmond
Chippenham Town
2:3
Eastbourne Borough
Dulwich Hamlet
0:2
Bath City FC
East Thurrock United
2:0
Gloucester City
Hungerford Town FC
2:1
Concord Rangers
St Albans City
1:0
Oxford City
Torquay United
4:0
Slough Town FC
Wealdstone FC
1:1
Dartford FC
Welling United
5:3
Truro City FC
Weston Super Mare FC
2:3
Billericay Town
Colwyn Bay
1:1
Clitheroe
AFC Sudbury
0:2
Aveley FC
Barking
5:1
Basildon United
Canvey Island
2:1
Mildenhall Town FC
Felixstowe & Walton Utd.
3:0
Coggeshall Town
Grays Athletic
3:2
Bury Town FC
Great Wakering Rovers
2:4
Maldon & Tiptree
Heybridge Swifts
1:0
Bowers & Pitsea
Soham Town Rangers
4:0
Romford
Tilbury FC
4:2
Dereham Town FC
Witham Town
2:1
Brentwood Town
Aylesbury FC
0:0
Welwyn Garden City
Bedford Town Football Club
1:1
Coleshill Town
Bromsgrove Sporting FC
3:3
Berkhamsted
Corby Town
3:1
Kidlington
Didcot Town
2:0
AFC Dunstable
Dunstable Town FC
0:1
Sutton Coldfield
AFC Kempston Rovers
2:2
Yaxley
Peterborough Sports FC
5:1
North Leigh FC
Thame Utd
1:0
Cambridge City
Atherton Collieries
2:1
Kidsgrove Athletic FC
Chasetown FC
1:0
Droylsden FC
Kendal Town
0:1
Mossley AFC
Market Drayton Town
4:4
Prescot Cables
Ashford Town Middlesex
2:1
Egham Town
Chalfont St Peter
0:2
Tooting & Mitcham United
Chipstead FC
0:3
Bracknell Town
FC Romania
2:2
Uxbridge FC
Hayes & Yeading United F.C.
2:0
Molesey
Hertford Town
2:2
Hanwell Town
Northwood FC
1:2
Cheshunt FC
South Park
1:2
Marlow
Ware FC
4:2
Bedfont Sports
Westfield (Surrey)
1:0
Waltham Abbey
Radcliffe
4:0
Newcastle Town
Ramsbottom United
1:1
Leek Town
Skelmersdale United
1:6
Trafford FC
Faversham Town
0:2
Horsham FC
Hastings United
5:0
Sittingbourne FC
Haywards Heath Town
2:3
Ramsgate
Herne Bay
1:2
Sevenoaks Town
Thamesmead Town
Hythe Town
VCD Athletic FC
0:4
Ashford United
Whitstable Town
1:1
East Grinstead Town
Whyteleafe FC
4:1
Greenwich Borough
AFC Mansfield
0:0
Tadcaster Albion
Belper Town
1:3
Brighouse Town
Cleethorpes Town FC
4:2
Pontefract Collieries
Marske United FC
1:2
Loughborough Dynamo
Morpeth Town
1:2
Frickley Athletic
Ossett United
1:0
Sheffield FC
Pickering Town CFC
0:2
Carlton Town
Stamford
2:0
Lincoln Utd
Wisbech Town
1:1
Stocksbridge Park Steels
Barton Rovers FC
1:1
Aylesbury Utd
AFC Totton
2:1
Mangotsfield Utd
Cirencester Town
4:0
Melksham Town
Evesham United
1:3
Bideford FC
Fleet Town
3:4
Highworth Town
Larkhall Athletic
1:2
Moneyfields
Paulton Rovers
1:2
Bristol Manor Farm
Slimbridge
1:0
Thatcham Town
Winchester City FC
2:2
Cinderford Town
Yate Town
1:0
Street
Banbury United
6:1
Barwell
Bedworth United
0:3
Stourbridge FC
Biggleswade Town
1:0
St Ives Town
Halesowen Town FC
1:3
Coalville Town
Hitchin Town
3:4
AFC Rushden & Diamonds
Kettering Town
2:1
Tamworth FC
Kings Lynn FC
1:1
Leiston FC
Lowestoft Town
0:2
Needham Market FC
Rushall Olympic
1:3
Redditch United
St Neots Town
1:0
Royston Town
Stratford Town FC
0:1
Alvechurch
Bamber Bridge
3:1
Grantham Town
Basford United
3:8
Hyde United FC
Buxton FC
2:0
Whitby Town
Farsley Celtic
3:3
Warrington Town
Gainsborough Trinity
0:0
Nantwich Town
Lancaster City
1:0
Matlock Town
Mickleover Sports
2:1
Stalybridge Celtic
North Ferriby Utd
Marine FC
Scarborough Athletic
5:3
Hednesford Town
Stafford Rangers
1:1
Workington AFC
Witton Albion
0:1
South Shields
AFC Hornchurch
1:1
Dorking Wanderers
Bishop's Stortford
0:3
Kingstonian FC
Bognor Regis Town
2:0
Carshalton Athletic
Burgess Hill Town
0:0
Folkestone Invicta
Corinthian Casuals
0:0
Harlow Town
Enfield Town
1:1
Lewes FC
Haringey Borough
3:0
Whitehawk
Leatherhead FC
2:1
Potters Bar Town FC
Margate FC
1:1
Worthing FC
Merstham
3:0
Wingate & Finchley
Tonbridge Angels
2:2
Brightlingsea Regent
Chesham Utd
0:0
Beaconsfield Town
Farnborough
2:1
Swindon Supermarine
Frome Town
1:0
Wimborne Town
Harrow Borough
4:3
Metropolitan Police
Hartley Wintney
0:2
Basingstoke Town
Hendon FC
1:2
Kings Langley
Merthyr Town
1:2
Salisbury
Poole Town
1:1
Gosport Borough
Staines Town
1:4
Walton Casuals
Taunton Town
1:1
Dorchester Town
Weymouth FC
2:1
Tiverton Town
Afan Lido
0:4
Haverfordwest County
Ammanford
1:1
Cwmamman United
Briton Ferry
0:2
Undy Athletic
Cambrian & Clydach
3:1
Goytre
Cwmbran Celtic
2:1
Taffs Well
Pontypridd Town
0:2
Goytre United
Ton Pentre
0:3
Penybont
Gresford Athletic
2:0
Denbigh Town
Ruthin Town
2:1
Holywell
Airbus UK Broughton
1:2
Prestatyn Town
Buckley Town
0:2
Bangor City
Guilsfield
1:2
Conwy Borough
Holyhead Hotspur
1:4
Flint Town United
Porthmadog FC
4:2
Penrhyncoch
Rhyl FC
3:1
Llanrhaeadr
Sagrada Esperança
2:0
Cuando Cubango
Bravos Maquis
1:2
Recreativo da Caála
Interclube
0:1
Petro Luanda
Desportivo Huíla
1:0
Recreativo do Libolo
Kabuscorp SCP
3:0
Saurimo
Knockbreda FC
1:2
Strabane Athletic
Queens University
6:0
Lisburn Distillery FC
Ards FC
0:1
Carrick Rangers
Ballinamallard United FC
5:1
Psni FC
Cliftonville
0:1
Dungannon Swifts
Coleraine
2:0
Harland and Wolff Welders FC
Crusaders
4:1
Glentoran
Dergview FC
3:2
Maiden City
Dundela FC
1:3
Ballymena United
Glenavon
5:0
Rosemount Rec
Institute
0:2
Warrenpoint Town FC
Larne
2:1
Newry City
Limavady United FC
0:2
Larne Technical Old Boys
Linfield
1:0
Ballyclare Comrades FC
Loughgall
1:4
Crumlin Star
Portadown
5:1
Abbey Villa
al-Ettifaq
3:0
Al Draih
Al Khaleej
5:1
Al-Muzahmiyya
Al-Hilal
9:0
Al Drae
Al Taqdom
3:0
Al Ta'ee
Al Raed
5:1
Arar
Al Watani
0:2
Ansar Medina
Ohod
2:0
Al Sharq
Al Ahli Jeddah
4:0
Al Riyadh
Pakistan Air Force FC
2:2
Sui Northern Gas Pipelines Limited Lahore
Afghan FC Chaman
0:4
Muslim FC
Karachi Port Trust
2:1
National Bank of Pakistan
Ashraf Sugar Mills
Sui Southern Gas Company FC
Polokwane City
3:2
AmaZulu
Kaizer Chiefs
1:2
Mamelodi Sundowns
Free State Stars FC
1:2
Bidvest Wits FC
Highlands Park
2:2
Orlando Pirates
Supersport United
0:1
Cape Town City
Dollingstown
0:1
Sport / Leisure
Lurgan Celtic
1:2
Banbridge Town
Moyola Park FC
2:3
Armagh City FC
Tobermore United
1:1
Newington Youth
Ironi Kiryat Shmona
1:0
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Haifa
1:1
Hapoel Hadera
Maccabi Petah Tikva
1:2
Maccabi Haifa
Bnei Sakhnin
0:0
Beitar Jerusalem
Caernarfon Town FC
3:1
Carmarthen Town AFC
Cardiff Metropolitan University FC
3:0
Bala Town FC
Cefn Druids
2:5
Barry Town United FC
Llanelli Town
2:1
Llandudno FC
Eendracht Aalter
1:1
Ardennen
Achel
1:6
Groen Star Beek
Herent
1:3
Diest
K Kontich FC
1:1
Berlaar-Heikant
Alken
5:2
Herkol
Dumbarton
2:3
Forfar Athletic
Stranraer
1:2
Montrose
Raith Rovers
5:1
Stenhousemuir
East Fife
1:2
Airdrieonians
Arbroath
1:0
Brechin City FC
Edinburgh City
0:1
Stirling Albion
Queen's Park
2:2
Albion Rovers FC
Annan Athletic
2:0
Elgin City
Cowdenbeath FC
2:0
Berwick Rangers
Peterhead
1:2
Clyde
Omonia Aradippou
4:2
Onisilos Sotira FC
Anagennisi Derynia FC
1:0
Ayia Napa FC
Othellos
5:2
Akritas
ASIL
4:1
EN Thoi Lakatamias FC
Digenis Oroklinis
1:3
AEZ
CD Tudelano
2:2
Real Union de Irun
Ub Conquense
0:0
CD Alcoyano
CF Villarreal B
1:0
CF Badalona
Athletic Bilbao B
2:0
CD Vitoria
SD Amorebieta
0:1
Sporting Gijon B
UD Logrones
1:0
Racing Santander
SD Leioa
2:1
UP Langreo
Pamplona
0:2
Pena Sport FC
Deusto
1:1
San Ignacio
Roda
1:1
Atletico Saguntino
UD Alzira
0:1
Orihuela CF
UD Rayo Ibense
1:1
Elche B
Paiporta CF
2:4
Silla CF
CF Torre Levante
1:0
Villarreal C
CD Corellano
0:3
CA Osasuna B
CD Alesves
0:5
AD San Juan Pamplona
Martinenc
1:2
Europa
Figueres
1:1
Horta
San Cristóbal
1:1
Cerdanyola del Vallès
FC Santboia
0:3
FC Vilafranca
CF Reus Deportiu II
1:2
Santfeliuenc FC
UE Llagostera
3:1
Pobla de Mafumet CF
Granollers
0:0
FC Asco
CD Varea
1:4
SD Oyonesa
CD Llosetense
1:0
Santa Catalina Atlético
San Rafael
0:1
Alcúdia
Felanitx
0:1
Platges de Calvia
Club Portugalete
5:1
Santutxu
Atzeneta
2:0
Novelda
Cortes
3:2
Cantolagua
Arnedo
0:1
Club Haro Deportivo
Terrassa FC
3:1
Sants
CF Rapid de Murillo
1:2
Pradejón
Berceo
0:2
SD Logrones
Leganés II
2:0
Carabanchel
Alberite
1:0
Agoncillo
Anguiano
0:1
River Ebro
Sámano
3:2
Atlético Albericia
Cultural Guarnizo
2:2
Cayón
CD Olimpic de Xativa
1:1
Club Deportivo Eldense
Mora
1:2
CD Toledo Sad
Villacañas
0:2
La Roda CF
CA Monzon
2:0
Utebo
AD Parla
1:2
Villaverde-Boetticher
Praviano
0:2
Marino Luanco
Atlético Pulpileño
0:2
Mazarrón FC
Bezana
0:1
Barreda
CD Laredo
1:3
Tropezon
Rinconeda Polanco
2:3
Solares
UM Escobedo
4:1
Siete Villas
Revilla
4:0
Ribamontán al Mar
Alfaro CD
0:1
Naxara CD
Vianés
0:0
Yagüe
La Calzada
2:1
CD Autol
Alcobendas Sport
1:0
CD Canillas
RSD Alcala
1:1
Club Deportivo Vicálvaro
Esporles
1:2
Ferriolense
Olímpico Totana
0:1
SFC Minerva
CD Lagun Onak
1:2
Basconia
EDMF Churra
2:1
La Unión Atlético
Beasain
4:0
Amurrio
Villarrubia CF
3:0
CP Villarrobledo
JD Somorrostro
0:0
Pasaia KE