Fixtures - March 13, 2004
Bolton Wanderers
0:2
Chelsea
Fulham
2:0
Leeds United
Birmingham City
0:1
Leicester City
Blackburn
0:2
Arsenal
Charlton Athletic
1:0
Middlesbrough
Everton
1:0
Portsmouth
Werder Bremen
3:2
Köln
Bayern
3:3
Hansa
Leverkusen
4:2
Wolfsburg
Hamburger SV
2:0
Hertha
Freiburg
2:2
Dortmund
Hannover 96
0:1
Kaiserslautern
Eintracht Frankfurt
3:0
Schalke
Sochaux
1:2
Lyon
Nantes
2:2
Metz
Lens
0:0
Bastia
Nice
3:1
Rennes
Ajaccio
0:3
LOSC
Guingamp
4:3
Montpellier
Le Mans
0:1
PSG
Polonia
1:5
Amica
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
0:0
Widzew
Wisla Krakow
2:1
Polkowice
Wisla Plock
0:0
Gornik Leczna
Cardiff City
2:1
Norwich City
Crewe Alexandra
1:2
West Brom
Nottingham
3:2
Crystal Palace
Sunderland
2:0
West Ham
Bradford City
0:0
Wigan Athletic
Watford
0:2
Sheffield United
Ipswich Town
1:3
Millwall
Reading
0:0
Stoke City
Derby County
1:0
Rotherham United
Coventry City
4:0
Burnley
Preston North End
0:0
Gillingham
Walsall
1:0
Wimbledon
FC Farul Constanta
1:2
Progresul Bucureşti
Gloria Bistrita
2:0
FC Municipal Bacau
FC Petrolul Ploiesti
5:1
Ceahlaul
Dinamo Bucharest
3:0
FC Arges Pitesti
FC Universitatea Craiova
1:1
Otelul
Denizlispor
2:0
İstanbulspor
Bursaspor
3:2
Malatyaspor
Akçaabat Sebatspor
2:1
Galatasaray
Fenerbahce
5:2
Atiker Konyaspor 1922
Sint-Truiden
1:1
Excelsior Mouscron
Antwerp
0:0
Mons
La Louvière
0:1
Lierse
Anderlecht
3:2
Royal Charleroi SC
Beveren
0:0
Beerschot
Atlas
2:0
Santos Laguna
Cruz Azul
2:0
Queretaro FC
Necaxa
3:0
Guadalajara
Veracruz
0:1
Morelia
Monterrey
0:1
Chiapas
Rapid Wien
0:0
SK Austria Karnten
SW Bregenz
0:1
Austria Wien
Admira Wacker Mödling
3:2
RB Salzburg
SV Mattersburg
2:0
Kärnten
Jubilo Iwata
2:0
Tokyo Verdy
Yokohama F. Marinos
1:1
Urawa Reds
Kashima Antlers
1:1
Gamba Osaka
Vissel Kobe
2:1
JEF United
Tokyo
1:0
Albirex Niigata
Kashiwa Reysol
2:1
Oita Trinita
Sanfrecce Hiroshima
1:1
Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka
1:2
Nagoya Grampus
CF Algeciras
1:2
Alaves
Recreativo Huelva
2:0
Getafe
Levante
1:0
Tenerife
CP Ejido
0:1
Ciudad de Murcia
Rayo Vallecano
0:0
Leganés
Lorient
2:1
Istres
Niort
1:1
Grenoble
Nancy
3:0
Racing Besançon
Le Havre
3:0
Troyes
Châteauroux
2:0
Rouen
Créteil
1:1
Amiens SC
Angers
3:2
Stade Lavallois Mayenne FC
Gueugnon
0:0
Clermont
ASOA Valence
2:2
Sedan
Radomsko
3:0
Jagiellonia
Stasiak Ostrowiec
2:0
Piast
LKS
1:0
GKS Belchatow
Tloki
0:1
Podbeskidzie
Polar
0:2
Cracovia
Aluminium
0:2
Pogon
Sheffield Wednesday
2:1
Barnsley
Peterborough
6:1
Wrexham
Brentford
0:2
Stockport County
Grimsby Town
1:1
Bournemouth
Plymouth Argyle
2:1
Swindon Town
Wycombe Wanderers
1:1
Notts County
Hartlepool United
1:4
Queens Park Rangers
Port Vale
1:1
Brighton
Luton Town
3:2
Blackpool
Tranmere Rovers
2:3
Chesterfield
Oldham Athletic
0:0
Colchester United
Lincoln City
4:1
Mansfield Town
Northampton Town
2:0
Boston United FC
Yeovil Town
4:0
Bristol Rovers
York City FC
0:0
Torquay United
Southend United
1:1
Swansea City
Leyton Orient
1:1
Kidderminster Harriers FC
Rochdale
0:0
Bury
Doncaster Rovers
1:1
Cheltenham Town
Darlington FC
3:4
Cambridge Utd.
Hull City
2:1
Scunthorpe United
Huddersfield Town
4:0
Macclesfield Town
Carlisle United
2:0
Oxford United
Qarabag
1:3
FK Neftchi Baku
FK Khazar Universiteti
0:0
Moik Baku
FK Adliyy Baku
0:0
FC Dinamo Bakı
FK Sumgayit
0:6
Şəmkir
FK Şahdağ Gusar
2:0
FK Safa
FK Lokomotiv İmişli
0:3
FK Kapaz
Spartak Moscow
2:2
Dinamo Moskva
FC Alaniya Vladikavkaz
0:0
FC Rubin Kazan
Krylya Sovetov
1:1
Saturn Ramenskoye
Krasnodar
0:0
Amkar
Rostov
0:4
Torpedo Moskva
Zenit
3:2
FK Rotor Volgograd
Kocaelispor
3:0
Izmirspor
Kayserispor
1:1
Turk Telekomspor
Sivasspor
1:3
Kayseri Erciyesspor
Göztepe
2:0
Çanakkale Dardanelspor
Keciorengucu
1:0
Tarım Kredi Spor Kulübü
Pazarspor
1:0
Corumspor 1967
Sapanca Spor Kulübü
1:1
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Kestel Belediye Spor Kulübü
2:1
Isparta Spor Kulübü
SS Cosmos
1:0
SC Faetano
Montevito
2:2
SP Tre Fiori
SS Pennarossa
3:2
AC Juvenes/Dogana
SP La Fiorita
1:1
SS San Giovanni
KFC Dessel Sport
1:1
Sporting West Harelbeke
Patro Maasmechelen
3:0
KVK Tienen
SV Roeselare
2:1
Eendracht Aalst
KV Oostende
2:1
Verbroedering Geel
Reims
1:0
Brest
Nimes
1:0
Cannes
Tours
1:1
Sete 34 FC
Cherbourg
2:1
Gazélec Ajaccio
ES Wasquehal
0:0
Valenciennes
Angouleme Charente FC
2:0
Raon-l'Etape
Beauvais
0:1
Libourne
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
1:1
L'Entente SSG
Clyde
0:0
Brechin City FC
St. Johnstone
3:2
Inverness CT
Falkirk
0:2
Queen of The South
Ross County
1:0
St. Mirren
Raith Rovers
2:1
Ayr United
Chester City
2:1
Morecambe FC
Hereford United
1:0
Accrington Stanley
Telford United
2:1
Halifax Town AFC
Exeter City
2:1
Aldershot Town FC
Stevenage
3:1
Tamworth FC
Woking FC
0:0
Margate FC
Ebbsfleet United FC
1:1
Barnet FC
Burton Albion
0:1
Northwich Victoria
Scarborough FC
4:1
Leigh Genesis
Forest Green Rovers
1:1
Shrewsbury Town
Farnborough
2:2
Dag & Red
Pardubice
1:0
SK Kladno
Sparta Praha II
1:1
SK Sigma Olomouc B
Zbrojovka Brno II
1:0
FK Kunovice
Xaverov
0:0
Tatran Prachatice
Olympiakos Nicosia
1:3
APOEL
AEP Paphos FC
3:1
Apollon
AEK Larnaca
4:3
Anorthosis
AEL
1:1
Ethnikos Achna
Enosis
1:1
Digenis Akritas
MFk Dukla Banska Bystrica
1:1
Slovan Bratislava
AS Trencin
1:1
MFK Ruzomberok
FK Inter Bratislava
1:0
FK Puchov
PFC Chernomorets Pomorie
6:0
Botev 1912 Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
6:0
Conegliano Sofia
Cherno More Varna
4:1
Vidima-Rakovski Sevlievo
Litex Lovech
1:0
Makedonska Slava
PFC Slavia Sofia
4:0
PFC Spartak Varna
CSKA Sofia
4:0
Marek
VSNK Varazdin
3:2
NK Zadar
HNK Cibalia-Vinkovci
0:1
Dinamo Zagreb
Velika
0:1
Rijeka
NK Inter Zapresic
1:1
Marsonia Brod
NK Zagreb
0:0
Osijek
Hajduk Split
2:1
NK Slaven
Kawasaki Frontale
3:2
Sagan Tosu
Avispa Fukuoka
1:1
Montedio Yamagata
Kyoto Sanga
2:3
Omiya Ardija
Yokohama
4:0
Vegalta Sendai
Mito Hollyhock
0:0
Shonan Bellmare
Consadole Sapporo
2:2
Ventforet Kofu
KF Tirana
3:0
KS Teuta Durres
KS Lushnja
0:0
Shkumbini Peqin
KF Elbasani
2:1
Dinamo Tirana
Besa Kavaje
2:1
KF Vllaznia
Flamurtari Vlore
0:1
Partizani Tirana
Olimpia Satu Mare
1:0
Mureşul Deva
AFC Uta Arad
0:4
CFR Cluj
CS Gaz Metan Medias
0:0
FC Armătura Zalău
FC Universitatea Cluj
3:0
Oasul
FC Politehnica Iasi
3:1
Vaslui
AFC Arieşul 1907 Turda
1:0
FC Tricotaje Ineu
FC Municipal Resita
0:2
CS Jiul Petrosani
FC Baia Mare
2:1
Corvinul
CS Năvodari
0:0
Acs Dacia Unirea Braila
Metalul
2:0
Roman
Minaur
0:2
ACU Arad
CS Municipal Focşani
2:1
AS Petrolul Moineşti
Callatis Mangalia
0:0
Electrica
Medgidia
3:0
Oltul Sf. Gheorghe
FC Gloria Buzau
0:1
Săcele
FCM Oneşti
0:3
AFC Fortuna Poiana Câmpina
FC Sportul Studentesc
3:2
Mioveni
CS Pandurii Targu Jiu
1:0
FCM Târgovişte
CS Inter Gaz Bucureşti
4:1
CS Building Vanju Mare
Extensiv
2:0
Electromagn
Internaţional
1:1
CS Minerul Motru
CS Rulmentul Braşov
1:0
CSM Râmnicu Vâlcea
Cimentul Fieni
1:1
Asc Daco-Getica Bucuresti
ARO Campulung Muscel
0:1
Unirea Urziceni
Hapoel Rishon LeZion
2:1
Maccabi Herzliya
Zafririm Holon
2:0
Maccabi Kiryat Ata
Hapoel Ramat Gan
2:2
Hapoel Jerusalem
Hapoel Kfar Saba
1:2
Hakoah Ramat Gan
Hapoel Raanana FC
1:1
Hapoel Nof HaGalil
León
4:0
Correcaminos UAT
Dorados de Sinaloa
2:1
Club Deportivo Lobos de Tlaxcala
Celaya
2:2
Zacatepec FC
Venados
2:1
Jaguares de Chiapas FC Premier
Atlético Mexiquense
2:1
Universidad Guadalajara
Cobras
0:1
Alebrijes de Oaxaca
Albinegros de Orizaba
1:3
Cafetaleros
Acapulco
1:2
Cruz Azul Oaxaca
CF Alacranes de Durango
2:2
Tabasco
Ferencvaros
0:0
Zalaegerszeg
Pecs
0:0
Debrecen
Fehervar
1:2
Bekescsaba 1912 Elore
Gyori ETO
3:1
Matav Sopron FC
Almagro
0:1
Argentinos Juniors
C.A.I.
2:2
Tiro Federal
Ferro Carril Oeste
2:1
Defensores de Belgrano
Godoy Cruz
1:1
Belgrano
Huracan
1:3
Union Santa Fe
FK Leotar Trebinje
2:0
NK Travnik
NK Celik Zenica
1:1
Hsk Zrinjski Mostar
FK Zeljeznicar
3:0
FK Sloboda Tuzla
FK Modrica Maxima
1:0
Rudar Ugljevik
FK Borac Banja Luka
3:0
Brotnjo Citluk
Hapoel Beʼer Sheva
0:0
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Tel Aviv
0:1
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Netanya
0:3
Maccabi Petah Tikva
Maccabi Achi Nazareth FC
0:0
Beitar Jerusalem
Aberystwyth Town FC
1:2
Bangor City
Port Talbot Town
2:0
Newtown AFC
Cwmbran Town
1:0
Porthmadog FC
Rhyl FC
3:0
Afan Lido
Caersws
3:0
Welshpool Town
Connahʼs Quay
1:1
Carmarthen Town AFC
Caernarfon Town FC
2:2
The New Saints FC
Glenavon
0:3
Ballymena United
Linfield
3:0
Lisburn Distillery FC
Portadown
2:1
Glentoran
Larne
0:2
Dungannon Swifts
Ards FC
2:1
Omagh Town FC
Crusaders
2:0
Limavady United FC
Cliftonville
1:2
Newry City FC
Institute
2:2
Coleraine
Koprivnica
1:3
NK Vukovar 91
SD Metalac Osijek
2:1
Sloga Nova Gradiška
Čakovec
0:5
Belišće
HNK Dubrovnik 1919
2:1
Uskok Klis
NK Imotski
1:1
Croatia Sesvete
Pula 1856
1:0
NK Hrvatski Dragovoljac
HNK Sibenik
1:2
Solin
Rot-Weiss Erfurt
1:0
Offenbach
Wehen Wiesbaden
2:0
Eschborn
Mainz II
2:0
Elversberg
Schweinfurt
3:1
Kaiserslautern II
Wuppertaler SV
1:1
Dynamo Dresden
Paderborn
1:0
VfR Neumunster
Chemnitzer FC
2:0
Uerdingen
Holstein Kiel
0:1
Wattenscheid
Alloa Athletic
1:0
Stenhousemuir
Arbroath
0:1
Forfar Athletic
East Fife
2:2
Berwick Rangers
Hamilton
0:1
Airdrieonians
Greenock Morton
3:2
Dumbarton
Stirling Albion
6:0
East Stirlingshire FC
Gretna FC
0:0
Stranraer
Montrose
1:1
Cowdenbeath FC
Albion Rovers FC
3:1
Queen's Park
Elgin City
1:0
Peterhead
Lommel United
3:1
Olympic Charleroi
K Bocholter VV
0:3
Ur Namur
K Sportclub Tongeren
0:0
RFC Tournai
Waasland-Beveren
2:1
KFC Turnhout
KRC Mechelen
1:1
Lyra
Torhout 1992 Km
7:1
Berchem Sport
Akademik Svishtov
2:3
FK Septemvri Sofia
PFC Vihren Sandanski
5:1
PFC Nesebar
PFC Belite orli Pleven
0:0
Panayot Volov
Etar 1924
2:1
FK Chernomorets Burgas
Beroe Stara Zagora
0:1
Svetkavitsa 1922 Targoviste
Dobrudzha
3:0
Spartak Pleven