Fixtures - March 27, 2004
FC Borysfen Boryspil
1:1
Chernomorets
Metalurh Zaporizhya
1:0
Arsenal Kyiv
Karpaty
0:1
Volyn Lutsk
Zirka Kropyvnytskyi
1:1
Tavriya Simferopol
Dynamo Kyiv
2:1
Metalurh Donetsk
Donetsk
2:0
Mariupol
Dnipro
2:1
FC Kryvbas Kriviy Rih
Birmingham City
4:1
Leeds United
Chelsea
5:2
Wolverhampton
Charlton Athletic
1:2
Aston Villa
Man City
0:0
Fulham
Everton
1:1
Middlesbrough
Blackburn
1:2
Portsmouth
Southampton
1:0
Tottenham
Bayern
5:2
Mönchengladbach
Leverkusen
4:1
Hertha
Bochum
1:2
Schalke
Hansa
3:1
Wolfsburg
Freiburg
3:0
Köln
Hannover 96
1:1
Dortmund
Eintracht Frankfurt
0:3
1860 Munich
Strasbourg
0:3
Rennes
Ajaccio
1:0
Bastia
Guingamp
2:1
LOSC
Le Mans
0:1
Monaco
Sochaux
2:0
Metz
Nantes
3:2
Montpellier
Nice
0:1
Lyon
Widzew
0:1
Odra Wodzisław Śląski
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
2:1
Katowice
Amica
3:0
Polkowice
Wisla Plock
4:4
Lech
Gornik Zabrze
0:4
Wisla Krakow
West Brom
2:0
Crystal Palace
Wimbledon
1:2
Ipswich Town
Watford
1:1
Wigan Athletic
Cardiff City
2:1
Sheffield United
Coventry City
1:2
Reading
Walsall
1:1
Millwall
Norwich City
1:0
Stoke City
Rotherham United
1:0
Preston North End
Nottingham
2:0
Crewe Alexandra
Bradford City
1:2
Burnley
Sunderland
2:1
Derby County
West Ham
2:1
Gillingham
Hearts
3:1
Dundee
Dundee United
1:0
Motherwell
Livingston
0:0
Dunfermline
Kilmarnock
3:1
Aberdeen
Partick Thistle
1:1
Hibernian
FC Farul Constanta
1:0
FC Municipal Bacau
Gloria Bistrita
1:0
FC Universitatea Craiova
FC Petrolul Ploiesti
1:1
Bihor Oradea
Dinamo Bucharest
2:1
FC FCSB
Akçaabat Sebatspor
1:1
Atiker Konyaspor 1922
Bursaspor
1:1
İstanbulspor
Denizlispor
3:0
Elazığspor
MKE Ankaragucu
3:1
Diyarbakırspor
Malatyaspor
2:3
Trabzonspor
Adanaspor
1:2
Fenerbahce
Rizespor
2:0
Gençlerbirliği
Besiktas JK
4:1
Gaziantepspor
América
1:2
Pachuca
Atlas
0:0
Chiapas
Cruz Azul
3:1
Toluca
Veracruz
1:0
Tigres UANL
San Luis
0:0
Atlante FC
Monterrey
1:1
Morelia
Austria Wien
5:1
Sturm Graz
Admira Wacker Mödling
0:0
SW Bregenz
RB Salzburg
1:0
SV Mattersburg
SK Austria Karnten
1:1
Kärnten
Quilmes
1:0
Banfield
Racing Avellaneda
2:1
Chacarita Juniors
River Plate
5:0
Arsenal de Sarandi
Talleres
1:0
Velez Sarsfield
Newell's Old Boys
0:1
Colon
Atletico de Rafaela
3:1
Rosario Central
Estudiantes de La Plata
1:1
San Lorenzo
Lanus
0:3
Boca Juniors
Nueva Chicago
1:2
Gimnasia y Esgrima
Ternana Calcio
1:2
Livorno
Triestina Calcio
0:0
Piacenza
Catania
1:0
Genoa
Vicenza
1:0
UC Albinoleffe
Napoli
1:0
Cagliari
Ascoli
0:0
Torino
Treviso
2:1
US Avellino 1912
Hellas Verona
0:0
Salernitana
Pescara
1:2
Messina
Como 1907
0:2
Fiorentina
Bari 1908
1:2
Venezia
Saint-Etienne
0:0
Clermont
Lorient
2:3
Caen
Niort
0:1
Angers
Sedan
3:1
Amiens SC
Le Havre
1:0
Grenoble
Châteauroux
1:1
Troyes
Créteil
0:0
Rouen
Gueugnon
1:1
Stade Lavallois Mayenne FC
ASOA Valence
3:1
Racing Besançon
Radomsko
3:0
Piast
Szczakowianka Jaworzno
1:2
GKS Belchatow
Ruch Chorzow
0:0
Cracovia
Tloki
0:1
Pogon
Polar
0:2
Podbeskidzie
Sheffield Wednesday
2:1
Brighton
Chesterfield
4:4
Grimsby Town
Rushden & Diamonds
0:3
Bournemouth
Plymouth Argyle
0:0
Wrexham
Queens Park Rangers
1:1
Luton Town
Blackpool
1:1
Stockport County
Swindon Town
1:1
Barnsley
Hartlepool United
1:2
Brentford
Port Vale
2:1
Bristol City
Tranmere Rovers
4:0
Notts County
Colchester United
0:0
Peterborough
Oldham Athletic
2:3
Wycombe Wanderers
Lincoln City
1:1
Kidderminster Harriers FC
Yeovil Town
1:1
Mansfield Town
Oxford United
0:0
Doncaster Rovers
Bristol Rovers
3:0
York City FC
Bury
1:3
Boston United FC
Cambridge Utd.
2:1
Cheltenham Town
Macclesfield Town
0:4
Northampton Town
Darlington FC
1:1
Torquay United
Hull City
1:0
Rochdale
Scunthorpe United
1:1
Leyton Orient
Huddersfield Town
3:0
Swansea City
Carlisle United
1:2
Southend United
Dinamo Moskva
5:0
FK Rotor Volgograd
Krylya Sovetov
1:1
CSKA Moskva
FC Rubin Kazan
1:1
Rostov
Zenit
2:2
Saturn Ramenskoye
Osmanlıspor
2:1
Manisaspor
Sakaryaspor
4:2
Izmirspor
Kocaelispor
1:2
Kayseri Erciyesspor
Kayserispor
4:1
Çanakkale Dardanelspor
Sivasspor
0:0
Turk Telekomspor
Altay Izmir
1:1
Mersin İdmanyurdu
Adana Demirspor
0:0
Karsiyaka
Basaksehir FK
2:1
Yozgatspor
1. FC Tatran Presov
3:0
FK Senica
Slovan Duslo Šaľa
1:1
ŠK Futura Humenné
FK Mesto Prievidza
0:1
MSK Rimavska Sobota
Družstevník Bác
1:2
FC Senec
FC Nitra
2:1
Rapid
FK REaMOS Kysucký Lieskovec
2:1
Steel Trans Licartovce
1. FC Košice
3:5
Vranov nad Topľou
Çorlu Spor Kulübü 1947
1:2
Bursa Merinos Spor Kulübü
Eskişehirspor
7:0
Side Spor Kulübü
Karagümrük
1:0
Aydınspor
Gungoren Bld Spor
2:5
Bucaspor
Muglaspor
1:0
C. Sekerspor
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
1:0
Inegolspor
Nazilli Bld Spor
1:1
Kucukkoyspor
Usakspor
3:1
Marmaris Belediyespor
Ankara Demirspor
0:2
Orduspor
Cankiri Bld Spor
0:0
Anadolu Bagcilar Spor
Darica Genclerbirligi
1:3
1926 Bulancak Spor Kulübü
Eyupspor
2:3
AS Sariyer
Kartalspor
0:1
Kardemir Karabukspor
Kırşehirspor
3:0
Gumushanespor
Yalovaspor
3:1
Maltepespor
Fenerspor
3:0
MKE Kirikkalespor
Adıyamanspor
1:0
Sanliurfaspor
Aksaray Belediye Spor
2:0
Batman Petrolspor
Hatayspor
1:0
Erzurumspor
Iğdırspor
0:3
Siirtspor
Kahramanmarasspor AS
1:0
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
Mezitli Spor Kulübü
1:0
Cizre Spor Kulübü
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
0:1
Gazisehir Gaziantep FK
Tarsus Idman Yurdu
1:2
Mardinspor
72 Batman Spor
3:0
Ceyhanspor
Aksehir SK 2008
3:0
Mus Spor
Amed Sportif Faaliyetler
2:2
Demir Çelik Divriği Spor Kulübü
GASKİ Spor Kulübü
4:0
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Karaman Spor Kulübü
3:0
Silopi Spor Kulübü
Niğde Spor Kulübü
1:1
Kilis Bld Spor
Şırnak Spor Kulübü
0:1
Bitlis Ozguzelderespor
Yozgatspor
3:0
Hakkâri Spor
Araklıspor
2:2
Hacettepe
Artvin Hopaspor
0:0
Tarım Kredi Spor Kulübü
P. Bugsasspor
1:0
Corumspor 1967
Çubuk Spor 1959 Kulübü
1:1
Merzifonspor
AB Kizilcahamam Belediyes Spor Kulübü
2:0
Murgul Bakır Spor Kulü
Pazarspor
1:1
Giresunspor
Sinopspor
3:1
Ofspor
Bakırköyspor
1:1
Pendikspor
Unyespor
2:1
Tokatspor
Beykozspor 1908
3:1
Zeytinburnuspor
Beylerbeyi AS
1:1
Alibeykoy SK
Boluspor
1:0
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Gaziosmanpasa
4:0
Kastamonuspor
Kasımpaşa
1:1
Bilecik Spor Kulübü
Sapanca Spor Kulübü
0:4
Gebzespor
Yeniköy Spor Kulübü
3:1
Yeni Ereğli Spor Kulübü
Golcukspor
1:1
Isparta Spor Kulübü
Altinordu FK
0:0
Petkim Spor Kulübü
Bandirmaspor
0:0
ESKİ Gençlik ve Spor Kulübü
Fethiyespor
2:1
Kütahyaspor
Göztepe
1:1
Afjet Afyon Spor Kulübü
Kestel Belediye Spor Kulübü
3:0
Alanyaspor
Orhangazi Belediyespor
1:0
Denizli Belediyespor
Turgutluspor
3:3
Yesil Bursa AS
SS Murata
1:0
Montevito
AC Juvenes/Dogana
6:0
SS San Giovanni
AC Libertas
1:2
SP Cailungo
SS Folgore Falciano Calcio
1:1
Tre Penne
Dijon
2:1
Valenciennes
Nimes
0:2
Louhans-Cuiseaux
Pau
2:1
Libourne
Tours
7:1
Gazélec Ajaccio
Cherbourg
1:0
Reims
ES Wasquehal
0:1
Brest
Angouleme Charente FC
1:1
Cannes
Raon-l'Etape
0:0
Romorantin
Beauvais
0:0
L'Entente SSG
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
0:3
Sete 34 FC
Clyde
2:2
St. Mirren
Inverness CT
1:0
Ross County
Falkirk
1:0
Raith Rovers
Queen of The South
0:0
Ayr United
Brechin City FC
0:2
St. Johnstone
SK Hranice
0:2
Bystrc Kníničky
1.SK Prostejov
2:1
Fotbal Frydek Mistek
Letohrad
5:3
Pribram II
SK Sparta KRC
0:3
FK Nachod
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1:0
Postorna
CS Grevenmacher
4:2
Union Luxembourg
Swift Hesperange
3:2
Spora
FC Wiltz 71
1:3
Jeunesse Esch
Avenir Beggen
1:1
FC Victoria Rosport
FC Mondercange
0:4
F91 Dudelange
Hereford United
2:1
Shrewsbury Town
Exeter City
3:2
Leigh Genesis
Stevenage
0:1
Morecambe FC
Woking FC
3:0
Northwich Victoria
Ebbsfleet United FC
2:0
Tamworth FC
Burton Albion
0:1
Margate FC
Scarborough FC
0:0
Dag & Red
Forest Green Rovers
1:1
Barnet FC
Farnborough
1:0
Halifax Town AFC
MFK Ruzomberok
3:0
FK Puchov
FC Spartak Trnava
1:1
MFk Dukla Banska Bystrica
AS Trencin
1:0
MSK Zilina
FK Inter Bratislava
1:0
FK Dubnica Nad Vahom
Litex Lovech
2:0
Marek
Makedonska Slava
1:0
PFC Spartak Varna
PFC Slavia Sofia
3:1
Conegliano Sofia
PFC Chernomorets Pomorie
0:0
Vidima-Rakovski Sevlievo
Belasitsa
3:0
PFC Rodopa Smolyan
CSKA Sofia
4:1
Botev 1912 Plovdiv
Rijeka
2:1
Osijek
Hajduk Split
5:1
NK Zadar
Dinamo Zagreb
4:1
VSNK Varazdin
NK Inter Zapresic
0:1
NK Zagreb
NK Slaven
2:0
HNK Cibalia-Vinkovci
Velika
0:0
Marsonia Brod
Sligo Rovers FC
3:1
Galway United
Cobh Ramblers
1:4
Bray Wanderers AFC
Kilkenny City AFC
2:1
Finn Harps FC
Limerick FC
1:2
Dundalk
Kawasaki Frontale
1:0
Omiya Ardija
Kyoto Sanga
1:1
Shonan Bellmare
Yokohama
1:1
Montedio Yamagata
Mito Hollyhock
0:0
Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo
1:0
Vegalta Sendai
KF Tirana
3:0
KF Elbasani
KS Lushnja
3:2
KF Vllaznia
Shkumbini Peqin
3:0
Partizani Tirana
Besa Kavaje
2:1
KS Teuta Durres
Flamurtari Vlore
0:3
Dinamo Tirana
Olimpia Satu Mare
0:0
AFC Uta Arad
CS Gaz Metan Medias
5:1
Corvinul
FC Universitatea Cluj
2:0
FC Armătura Zalău
FC Politehnica Iasi
2:1
CS Municipal Focşani
AFC Arieşul 1907 Turda
1:1
CFR Cluj
FC Municipal Resita
1:2
FC Tricotaje Ineu
ACU Arad
1:0
Oasul
CS Năvodari
0:2
AS Petrolul Moineşti
FC Baia Mare
1:3
Mureşul Deva
Minaur
1:3
CS Jiul Petrosani
Metalul
1:1
Electrica
Callatis Mangalia
0:0
AFC Fortuna Poiana Câmpina
Medgidia
0:0
Săcele
FC Gloria Buzau
3:1
Acs Dacia Unirea Braila
FCM Oneşti
0:3
Vaslui
Oltul Sf. Gheorghe
0:1
Roman
FC Sportul Studentesc
2:0
Unirea Urziceni
CS Pandurii Targu Jiu
3:0
Asc Daco-Getica Bucuresti
Mioveni
3:0
CSM Râmnicu Vâlcea
CS Inter Gaz Bucureşti
1:2
FCM Târgovişte
Extensiv
1:0
CS Minerul Motru
CS Rulmentul Braşov
0:0
CS Building Vanju Mare
Cimentul Fieni
2:0
Internaţional
ARO Campulung Muscel
2:1
Electromagn
Ferencvaros
0:0
Debrecen
Balaton
0:0
Matav Sopron FC
Fehervar
0:2
Ujpest
Gyori ETO
1:1
Pecs
Bekescsaba 1912 Elore
1:2
MTK
Honved
3:0
Lombard Papa TFC
Vasas
1:1
BSE
Nyiregyhaza Spartacus
1:1
Dunaújváros
Rakospalotai EAC
1:0
BKV Elore
FC Szeged
1:0
Szolnoki MAV FC
Bodajk
3:1
Diosgyor
Vac FC
1:1
Kecskemet
Dabas
0:1
Kaposvari Rakoczi FC
Hévíz FC
1:3
FC Tatabanya
FK Leotar Trebinje
2:0
FK Glasinac Sokolac
NK Celik Zenica
0:0
Brotnjo Citluk
FK Sarajevo
1:0
Rudar Ugljevik
NK Travnik
3:1
HNK Orasje
FK Modrica Maxima
2:0
NK Žepče
FK Borac Banja Luka
1:2
FK Zeljeznicar
The New Saints FC
1:0
Aberystwyth Town FC
Caersws
4:1
Cwmbran Town
Barry Town United FC
3:2
Newtown AFC
Port Talbot Town
2:0
Cefn Druids
Connahʼs Quay
1:1
Welshpool Town
Linfield
1:0
Crusaders
Lisburn Distillery FC
1:0
Ards FC
Larne
2:4
Institute
Coleraine
0:1
Glentoran
Ballymena United
3:1
Omagh Town FC
Limavady United FC
2:0
Glenavon
Cliftonville
0:1
Portadown
Rot-Weiss Erfurt
0:0
Elversberg
Saarbrucken
1:1
Offenbach
Wehen Wiesbaden
3:3
Augsburg
VfR Aalen
0:3
Kaiserslautern II
VfB Stuttgart II
0:2
SC Pfullendorf
Schweinfurt
2:2
Eschborn
RWE
1:0
St. Pauli
Paderborn
2:1
Eintracht Braunschweig
Chemnitzer FC
2:0
Wattenscheid
Borussia Dortmund II
1:2
VfR Neumunster
Köln II
2:1
Preußen Münster
Schalke II
1:1
Uerdingen
Alloa Athletic
4:2
Berwick Rangers
Dumbarton
1:2
Airdrieonians
East Fife
1:0
Greenock Morton
Forfar Athletic
1:1
Stenhousemuir
Hamilton
2:2
Arbroath
Stranraer
1:1
Peterhead
Stirling Albion
0:0
Queen's Park
Cowdenbeath FC
2:0
East Stirlingshire FC
Albion Rovers FC
1:2
Gretna FC
Elgin City
2:1
Montrose
Ur Namur
1:1
Koninklijk Diegem-Sport
Olympic Charleroi
1:4
FC Liege
Sprimont-Comblain
1:2
K Sportclub Tongeren
RFC Tournai
3:0
Royal Wallonia Walhain CG
Yellow-Red KV Mechelen
2:0
Maldegem