Fixtures - March 15, 2008
Karpaty
1:2
Dynamo Kyiv
Donetsk
4:1
Metalist Kharkiv
FC Kryvbas Kriviy Rih
1:1
Metalurh Donetsk
Chernomorets
3:1
Hoverla Uzhhorod
Derby County
0:1
Man United
Liverpool
2:1
Reading
Portsmouth
2:0
Aston Villa
Sunderland
0:1
Chelsea
West Ham
2:1
Blackburn
Arsenal
1:1
Middlesbrough
Betis
1:2
Athletic Bilbao
Recreativo Huelva
4:2
Real Murcia
Deportivo La Coruna
1:0
Real Madrid
Valencia
1:2
Sevilla
Bochum
1:1
Stuttgart
Energie Cottbus
2:0
Bayern
Hamburger SV
1:0
Dortmund
Hansa
0:0
Hertha
Hannover 96
2:2
Arminia
Karlsruher
0:1
Eintracht Frankfurt
Monaco
0:3
Lyon
Lorient
1:1
Auxerre
LOSC
5:0
Caen
Sochaux
1:1
Nancy
Metz
1:2
Nice
Le Mans
1:1
Rennes
Saint-Etienne
0:0
Toulouse
PSG
1:1
Valenciennes
Jagiellonia
2:1
Zaglebie Sosnowiec
Cracovia
3:0
Gornik Zabrze
Ruch Chorzow
1:1
Widzew
LKS
1:2
Dyskobolia Grodzisk SSA
Lech
1:2
Wisla Krakow
Blackpool
0:0
Preston North End
Watford
0:0
Stoke City
Burnley
1:3
Wolverhampton
Queens Park Rangers
3:1
Scunthorpe United
Crystal Palace
2:0
Barnsley
Colchester United
1:1
Cardiff City
Ipswich Town
2:0
Charlton Athletic
West Brom
1:4
Leicester City
Sheffield United
2:0
Norwich City
Bristol City
1:2
Plymouth Argyle
Coventry City
0:0
Sheffield Wednesday
Hull City
5:0
Southampton
Otelul
0:3
Vaslui
FC Gloria Buzau
1:3
CS Pandurii Targu Jiu
Politehnica Timișoara
2:0
AFC Uta Arad
Ceahlaul
0:0
CFR Cluj
Mons
3:0
Zulte-Waregem
Excelsior Mouscron
3:1
Royal Charleroi SC
Sint-Truiden
0:0
Cercle Brugge
Westerlo
2:0
Gent
Club Brugge
1:0
RWDM Brussels
Sporting Lokeren
1:0
Dender
Oita Trinita
2:0
Kashiwa Reysol
Urawa Reds
0:2
Nagoya Grampus
Jubilo Iwata
3:0
Gamba Osaka
Vissel Kobe
4:1
Kawasaki Frontale
Consadole Sapporo
1:2
Yokohama F. Marinos
Albirex Niigata
2:3
Tokyo
JEF United
1:2
Shimizu S-Pulse
Granada 74
1:0
Eibar
Cadiz
2:0
CP Ejido
Sevilla Atletico
0:0
Las Palmas
Real Sociedad
0:1
Numancia
Racing de Ferrol
2:2
Sporting Gijón
Pisa
2:0
UC Albinoleffe
AC Chievo Verona
3:1
Ascoli
Mantova 1911
1:1
Brescia
Bari 1908
3:1
Frosinone
Messina
1:1
US Grosseto
Spezia Calcio
1:1
Lecce
Cesena
2:1
Modena
Bologna
1:2
Piacenza
Triestina Calcio
4:3
Ravenna FC 1913
US Avellino 1912
2:1
Rimini
Vicenza
0:0
Treviso
LKS Kmita Zabierzów
2:0
ZKS Stal Stalowa Wola
Podbeskidzie
2:0
Tur Turek
Odra Opole
1:1
Polonia
Lechia
1:0
Wisla Plock
Cheltenham Town
1:0
Bristol Rovers
Swindon Town
2:2
Carlisle United
Gillingham
0:3
Crewe Alexandra
Brighton
1:0
Doncaster Rovers
Tranmere Rovers
3:1
Hartlepool United
Port Vale
3:3
Leeds United
Millwall
0:1
Leyton Orient
Luton Town
3:0
Oldham Athletic
Huddersfield Town
1:2
Southend United
Northampton Town
4:2
Swansea City
Nottingham
1:1
Walsall
Bournemouth
2:0
Yeovil Town
Morecambe FC
3:1
Brentford
Wrexham
2:1
Bury
Barnet FC
3:1
Chester City
Milton Keynes Dons
4:0
Dag & Red
Darlington FC
3:2
Grimsby Town
Bradford City
1:2
Mansfield Town
Peterborough
0:0
Notts County
Macclesfield Town
2:1
Shrewsbury Town
Lincoln City
0:1
Stockport County
Hereford United
1:0
Wycombe Wanderers
Rotherham United
2:1
Chesterfield
FC Kaisar Kyzylorda
1:0
FK Atyrau
FC Ordabasy
0:2
Kyzyl-Zhar
FC Okzhetpes
0:3
FC Aktobe
Megasport Almaty
0:0
FK Astana-1964
Ekibastuz
1:3
FC Alma Ata
FC Zhetysu
1:0
Tobol Kostanay
Winterthur II
3:0
Juventus Zurich
St. Gallen II
2:2
SV Schaffhausen
Wangen
1:1
FC Schotz
Küsnacht
1:5
FC Tuggen
Herisau
0:1
FC Red Star Zh
Mendrisio
1:2
Grasshopper II
FC Zürich II
3:2
FC Kreuzlingen
FC Rapperswil-Jona
2:2
Baden
FC Sion II
1:2
Fribourg
FC Echallens Region
0:1
ES FC Malley
Young Boys II
2:2
Lyss
Zug 94
0:1
FC Grenchen
FC Brugg
1:2
GC Biaschesi
FC Ugs
3:1
FC Naters
FC Meyrin
1:0
Etoile Carouge FC
Rudar Ugljevik
0:0
FK Drina Zvornik
Mladost Gacko
5:0
FK Jedinstvo Crkvina
Sloboda Novi Grad
0:2
FK Borac Banja Luka
Sutjeska Foča
0:1
FK Kozara Gradiska
Sloga Doboj
2:1
Ljubić Prnjavor
Proleter Teslić
2:1
FK Famos Vojkovići
FK BSK Banja Luka
3:0
FK Drina HE Višegrad
FK Borac Šamac
1:0
FK Radnik Bijeljina
Horizont Turnovo
0:0
Nov Milenium Susica
KF Vellazerimi 77
2:2
FK Bregalnica Stip
FK Drita Bogovinje
4:0
Madžari Solidarnost
FK Ohrid
1:0
FK Alumina Skopje
FK Karaorman Struga
1:0
FK Teteks Tetovo
Miravci
0:2
FK Belasica Strumica
FK Metalurg Skopje
0:0
Sloga Jugomagnat
Lokomotiva
0:1
FK Skopje
FK Zeleziarne Podbrezova
0:0
1. FC Tatran Presov
LAFC Lučenec
1:1
FK Inter Bratislava
MFK Goral Stará Ľubovňa
2:2
FK Mesto Prievidza
ŠK Futura Humenné
2:1
FK Slavoj Trebisov
SAK Celovec/Klagenfurt
1:0
SV Grieskirchen
Young Style SC Wienerberg
1:3
SC Neusiedl
Feldkirchen
2:1
WAC St. Andra
SC Eisenstadt
1:0
Waidhofen/Ybbs
FK Mughan Salyan
2:1
Neftçala FK
FK İnter Bakı II
2:2
Bakılı
Qarabag II
4:0
FK Spartak Quba
Abşeron
2:0
FK Adliyy Baku
FC Zhlobin
FC Partizan Minsk
FC Brest
0:2
FC Gomel
FC Minsk
0:1
FC Shakhter Soligorsk
FC Skvich Minsk
0:2
Dinamo Minsk
Sale
2:0
RSS Settat
Chabab Houara
0:0
Union Mohammédia
UTS
1:1
US Témara
Rachad Bernoussi
0:1
Ittihad Tanger
Sidi Kacem
1:0
Chabab Rif Al Hoceima
Club Wafa Widad
5:0
Hilal Association de Nador
Tihad Casablanca
0:0
Youssoufia
Chabab Mohammedia
1:0
Racing de Casablanca
OFK Petrovac
1:1
FK Kom
FK Bokelj Kotor
2:0
OFK Titograd
FK Mogren Budva
1:0
FK Lovcen
FK Buducnost
2:0
FK Decic Tuzi
FK Sutjeska
0:0
OFK Grbalj
U. d. Popayan
2:1
Atletico FC
Tigres FC
1:3
Bogota FC
Valledupar FC
2:0
Rionegro Águilas
Patriotas Boyacá
1:1
Club Cortulua
Real Santander
1:1
Leones FC
Fortaleza FC
3:0
Real Cartagena
Academia
0:0
Sucre
Vaduz
4:1
FC Wil
FC Wohlen
4:1
SR Delemont
Yverdon
0:0
FC Gossau
Concordia Basel
5:0
FC La Chaux De Fonds
SC Kriens
2:2
Lugano
Beveren
2:1
Verbroedering Geel
KMSK Deinze
1:1
Antwerp
Olympic Charleroi
1:3
KV Oostende
Lommel United
0:1
Lierse
FC Tubize
0:1
Oud-Heverlee
AS Eupen
1:1
FC Vigor Wuitens Hamme
Kortrijk
0:0
RFC Tournai
Paris
3:0
Sete 34 FC
AC Arles Avignon
2:2
Vannes
Martigues
2:1
Nimes
Rodez Aveyron
2:1
Beauvais
Cannes
1:1
Villemomble Sports
Stirling Albion
1:1
Clyde
Hamilton
1:0
Dundee
Queen of The South
1:1
Dunfermline
Greenock Morton
0:0
Partick Thistle
Livingston
0:2
St. Johnstone
Viktoria Plzeň II
2:0
FK Chmel Blsany
Pribram II
4:2
Jablonec II
Fotbal Frydek Mistek
0:1
SK Sigma Olomouc B
FC Sellier & Bellot Vlasim
3:0
1. FC Karlovy Vary
Mas Taborsko
2:1
FK Nachod
Letohrad
2:1
Mladá Boleslav II
FK Mutenice
1:2
1 SC Znojmo FK
Breclav
3:0
Unex Unicov
Bassam
1:1
AS Denguélé d'Odienné
SC Gagnoa
0:0
Stella Club d'Adjamé
ES Bingerville
1:0
So de Larmee
Africa Sports
1:0
Issia Wazi
Forest Green Rovers
2:0
Halifax Town AFC
Grays Athletic
1:0
Altrincham FC
Northwich Victoria
2:0
Crawley Town
Salisbury City
1:1
Farsley Celtic FC
Stafford Rangers
0:1
Oxford United
Cambridge Utd.
1:0
Woking FC
Histon FC
2:1
Rushden & Diamonds
Basingstoke Town
2:2
Braintree Town FC
Bishop's Stortford
2:0
Bromley FC
Cambridge City
2:2
Bognor Regis Town
Eastleigh FC
1:4
Hayes & Yeading United F.C.
Fisher Athletic
2:1
Bath City FC
Hampton & Richmond
1:1
Havant & Waterlooville FC
Lewes FC
0:2
St Albans City
Sutton United FC
1:5
Eastbourne Borough
Welling United
2:1
Weston Super Mare FC
AFC Telford United
1:0
Redditch United
Blyth Spartans AFC
1:2
Hucknall Town
Boston United FC
0:1
Burscough
Leigh Genesis
1:0
Alfreton Town FC
Nuneaton Borough AFC
0:0
Barrow AFC
Solihull Moors FC
3:1
Harrogate Town FC
Southport FC
2:3
Stalybridge Celtic
Vauxhall Motors
0:3
Gainsborough Trinity
Worcester City
3:3
Tamworth FC
Workington AFC
1:1
Hinckley United
Abingdon United
0:3
Marlow
Andover
1:0
Didcot Town
Bracknell Town
2:3
Uxbridge FC
Burnham FC
1:1
Godalming Town FC
Farnborough
4:1
Hillingdon Borough
Fleet Town
4:1
Winchester City FC
Newport Isle of Wight
0:1
AFC Hayes
Thatcham Town
1:4
Gosport Borough
Windsor & Eton
2:3
Taunton Town
Garforth Town
1:0
Curzon Ashton FC
Aveley FC
2:0
Potters Bar Town FC
Brentwood Town
0:0
Wingate & Finchley
Bury Town FC
2:1
Tilbury FC
Canvey Island
1:1
Witham Town
Edgware Town
3:1
Great Wakering Rovers
Enfield Town
0:3
Dartford FC
Maldon & Tiptree
3:0
Ilford
Redbridge
2:0
Waltham Abbey
Walthamstow
2:1
Arlesey Town FC
Ware FC
1:2
AFC Sudbury
Wivenhoe Town
0:3
Northwood FC
Chorley FC
0:1
Lancaster City
Clitheroe
1:0
Bridlington Town
FC United of Manchester
3:2
Newcastle Blue Star
Harrogate Railway
3:1
Woodley Sports
Mossley AFC
0:2
Wakefield
Radcliffe
2:3
Bamber Bridge
Rossendale United
1:3
Ossett Albion
Skelmersdale United
0:1
Bradford Park Avenue AFC
Burgess Hill Town
3:1
Corinthian Casuals
Chatham Town
1:2
Whitstable Town
Croydon Athletic
3:0
Chipstead FC
Dover Athletic FC
2:0
Walton Casuals
Eastbourne Town
1:3
Tooting & Mitcham United
Kingstonian FC
3:2
Worthing FC
Metropolitan Police
2:0
Molesey
Sittingbourne FC
1:1
Cray Wanderers
Walton & Hersham
1:2
Ashford Town (Kent)
Whyteleafe FC
3:0
Horsham YMCA
Quorn FC
0:2
Colwyn Bay
Stocksbridge Park Steels
2:0
Alsager Town
Brigg Town
1:1
Carlton Town
Goole
1:1
Belper Town
Grantham Town
6:0
Cammell Laird
Nantwich Town
1:0
Sheffield FC
Retford United
3:2
Spalding United
Shepshed Dynamo
2:0
Kidsgrove Athletic FC
Warrington Town
1:0
Gresley FC
Barton Rovers FC
1:1
Evesham United
Chesham Utd
1:3
Rushall Olympic
Cinderford Town
1:3
Leamington FC
Dunstable Town FC
1:2
Bedworth United
Leighton Town
1:2
Chasetown FC
Romulus FC
3:0
Malvern Town
Rothwell Town
5:1
Berkhamsted FC
Stourbridge FC
6:0
Woodford United
Willenhall Town
0:2
Sutton Coldfield
Chelmsford City
3:2
AFC Wimbledon
Horsham FC
2:1
Ashford Town Middlesex
Ramsgate
2:1
Billericay Town
Wealdstone FC
3:0
Boreham Wood FC
Hendon FC
2:2
Folkestone Invicta
Hastings United
1:0
Harrow Borough
Carshalton Athletic
1:1
Heybridge Swifts
Staines Town
5:1
Leyton
Harlow Town
1:2
Maidstone United FC
AFC Hornchurch
2:0
Margate FC
East Thurrock United
0:2
Tonbridge Angels
Buxton FC
1:1
Whitby Town
Eastwood Town
5:2
Ashton United FC
Guiseley FC
1:1
Witton Albion
Hednesford Town
3:2
Gateshead FC
Kendal Town
4:0
Stamford
Lincoln Utd
0:0
Frickley Athletic
Matlock Town
0:0
Fleetwood Town
Ossett Town
1:1
Ilkeston Town FC (1945)
Prescot Cables
1:0
North Ferriby Utd
Worksop Town
2:1
Leek Town
Banbury United
1:1
Gloucester City
Bedford Town Football Club
0:1
Chippenham Town
Bromsgrove Rovers
1:1
Kings Lynn
Cheshunt FC
0:2
Halesowen Town FC
Hitchin Town
3:0
Clevedon Town
Merthyr Tydfil
0:0
Hemel Hempstead
Rugby Town FC
1:0
Mangotsfield Utd
Swindon Supermarine
2:0
Corby Town
Team Bath
1:0
Bashley FC
Guilsfield
1:2
Flint Town United
Lex XI Glyndwr FC
3:1
Bala Town FC
Llanfairpwll FC
0:2
Gresford Athletic
Mynydd Isa
3:2
Llandudno FC
Denbigh Town
0:2
Glantraeth FC
Penrhyncoch
2:3
Buckley Town
Prestatyn Town
2:2
Queens Park
Ruthin Town
1:0
Holyhead Hotspur
Croesyceiliog AFC
5:1
Garw Athletic FC
Dinas Powys FC
1:2
Caerleon
Aberdare Town
1:3
Newport YMCA AFC
Alki Larnaca FC
0:2
AEK Larnaca
Ethnikos Achna
2:1
Olympiakos Nicosia
Anorthosis
5:0
Nea Salamina
Aris Limassol
3:1
Apollon
Doxa
2:2
APOP/ Kinyras Peyias
Omonia
2:1
APOEL
FC Nitra
1:0
FC VSS Kosice
MFk Dukla Banska Bystrica
1:1
MFK Ruzomberok
FC Spartak Trnava
0:2
FC Petrzalka 1898
FK Dubnica Nad Vahom
0:2
MSK Zilina
Cherno More Varna
1:0
PFC Slavia Sofia
Marek
1:4
Lokomotive Sofia
Lokomotiv Plovdiv
2:0
Beroe Stara Zagora
PFC Vihren Sandanski
2:0
Belasitsa
PFC Chernomorets Burgas
1:0
Vidima-Rakovski Sevlievo
Levski Sofia
0:1
Litex Lovech
NK Zadar
3:1
NK Inter Zapresic
Dinamo Zagreb
4:0
HNK Cibalia-Vinkovci
Hajduk Split
4:1
HNK Sibenik
NK Slaven
2:1
VSNK Varazdin
Osijek
3:1
NK Medimurje Cakovec
Rijeka
1:1
NK Zagreb
HHC Hardenberg
2:0
Oranje Nassau
Genemuiden
1:1
DOS Kampen
ONS Sneek
0:0
Be Quick '28
Staphorst
4:3
Whc
ACV Assen
0:0
Vvog
Dovo Veenendaal
0:0
Hoek
Nunspeet
2:2
Bennekom
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
1:0
Ajax Amateurs
Kozakken Boys
0:2
Gvvv
Ter Leede
0:2
VV Noordwijk
DOTO
1:1
SHO
VV Katwijk
4:2
Excelsior Maassluis
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
2:3
BVV Barendrecht
VV Capelle
1:0
FC Lisse
Zwaluwen '30
2:2
Quick Boys
Rijnsburgse Boys
5:0
Tot Ons Genoegen Rotterdam
Go Ahead
1:3
Excelsior '31
PKC '83
0:3
Flevo Boys
LRC
0:0
VV IJsselmeervogels
SV Spakenburg
1:1
Sparta Nijkerk
VV Kloetinge
0:0
Nivo Sparta
Achilles '29
1:0
Wke
LKS Skalnik Gracze
1:2
Chrobry
GKS Walka Makoszowy
1:1
MKS Kluczbork
Rakow
1:0
KS Orzeł Ząbkowice Śląskie
Gornik Leczna
1:0
MKS Wierna Małogoszcz
MKS Sandecja Nowy Sacz
0:1
BKS Lada Bilgoraj
LKS Nadnarwianka Pułtusk
1:1
MKS Dolcan Zabki
Rozwoj Katowice
1:0
KS Gawin Królewska Wola
Zielona Góra
4:1
TS 1910 Koszarawa Zywiec
KP Unia Kunice Zary
0:1
Miedz
MKS Polonia Słubice
1:1
MKP Arka Nowa Sól
MKS Pogoń Świebodzin
0:3
Gorzów Wielkopolski
Stal Rzeszow
2:1
KS Przebój Wolbrom
Wisłoka Dębica
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
KS Stal Glowno
0:3
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
0:3
PKS Olimpia Elblag
Piotrków Trybunalski
1:2
UKS SMS Łódź
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
1:1
Oks Stomil Olsztyn
Al Zawra'a
0:0
Naft
Addala
0:1
Al Shorta
Al Sinaah FC
1:1
Al Kahraba
Al Bareed
3:3
Al Ramadi
Maysan
1:1
Furat
Shatra
1:1
Al Mina'a
Al Najaf
3:0
Naft Al Basra
Al Kufa
1:0
Al Simawa
Al Jaish
0:0
Al Talaba
FC Prefabricate 05 Modelu Calarasi
1:0
CS Forex Braşov
FC Municipal Bacau
0:0
AFC Astra Giurgiu II
Săcele
0:0
CS Inter Gaz Bucureşti
FC Sportul Studentesc
1:1
Dunărea Galaţi
Dinamo Bucureşti II
2:4
CS Otopeni
Botosani
0:0
Focşani
FC Municipal Câmpina
1:0
FC Delta Tulcea
Arieşul Turda
1:1
FCM Târgovişte
FC Arges Pitesti
2:0
FC Municipal Resita
CS Gaz Metan Medias
2:1
CSM Râmnicu Vâlcea
FC Unirea Alba Iulia
1:0
Caracal
CS Jiul Petrosani
4:1
FC CFR Timişoara
CS Politehnica Timişoara
0:1
Mureşul Deva
CS Minerul Lupeni
2:1
CF Liberty Oradea
Hunedoara
1:0
AFC Arieşul 1907 Turda
Brunei DPMM
0:0
Perlis
Negeri Sembilan
4:0
Sarawak
Perak
3:1
Penang
Selangor
4:3
Pahang
Terengganu
2:0
PDRM
UPB-MyTeam FC
0:2
Kedah
Gyori ETO
4:1
Siofok
Zalaegerszeg
1:2
Debrecen
Nyiregyhaza Spartacus
3:0
Matav Sopron FC
Honved
2:1
Paksi
FC Tatabanya
1:1
Rakospalotai EAC
Vasas
1:2
Fehervar
Vac FC
4:0
Baktalórántháza
Szolnoki MAV FC
2:1
Cegledi VSE
Orosháza FC
0:0
Jászberényi
Kazincbarcika
2:1
BKV Elore
Dunaújváros
1:1
Pecs
Kozarmisleny
0:0
Lombard Papa TFC
Soroksar
0:1
Gyirmot
Budaorsi SC
0:0
Kaposvölgye
Komlói Bányász SK
2:0
Esmtk Budapest
Ajka
2:2
Barcsi SC
Integral DAC Gyor SE
0:3
Haladas
Ben Hur
1:0
Talleres
Defensa y Justicia
2:1
Tiro Federal
Almirante Brown
1:0
Ferro Carril Oeste
Chacarita Juniors
2:3
C.A.I.
Belgrano
1:1
Union Santa Fe
Bendel Insurance
2:0
Enugu Rangers
Sharks FC
2:2
Bayelsa United
Wikki Tourist
2:0
Kwara United
Prime FC
0:0
Niger Tornadoes
Chemnitzer FC
3:1
VfB Pößneck
Optik Rathenow
1:0
Berliner AK
Darmstadt
2:2
1. FC Germania 08 Ober-Roden
Pirmasens
0:4
Saarbrucken
Heimstetten
2:3
SpVgg Weiden
Waldgirmes
3:0
Fernwald
SG Rot-Weiss Frankfurt
4:0
SG Eintracht 05 Wetzlar
RSV Würges
1:1
Buchonia Flieden
KSV Baunatal
1:0
Viktoria Aschaffenburg
SV Wehen Wiesbaden II
5:3
KSV Klein-Karben
Bayern Alzenau
1:0
FSC Lohfelden 1924
SC Borussia 04 Fulda
1:2
TSG Wörsdorf 1887
Heidenheim
1:0
VfR Mannheim
SC Freiburg II
2:1
SV Linx
FC 08 Villingen
1:2
Hoffenheim II
Freiberg
1:2
Stuttgarter Kickers II
Greuther Fürth II
1:1
Ansbach
Eintracht Bamberg
1:1
1. FC Bad Kötzting
Bayern Hof
1:1
Schweinfurt
Memmingen
3:0
TSV Grossbardorf
Thannhausen
2:0
Nürnberg II
Wurzburger FV
0:0
Bayreuth
VfL Osnabrück II
1:2
SV Wilhelmshaven
Bergedorf 85
3:2
Oldenburg
St. Pauli II
3:1
Lübeck II
Alemannia Aachen II
1:2
Mönchengladbach II
SC Hauenstein
2:0
Eintracht Bad Kreuznach
Eintracht Trier
1:1
SV Rossbach
Mainz II
4:1
Idar Oberstein
TuS Mayen
1:0
Engers
SpVgg EGC Wirges
1:1
Sportfreunde Köllerbach
Kaiserslautern II
1:0
Borussia Neunkirchen
TSV 1846 Crailsheim
2:0
VfL Kirchheim unter Teck
Chimney Corner
0:1
Ballinamallard United FC
Oxford United Stars
3:0
Brantwood
Queens University
1:5
Dergview FC
Moyola Park FC
0:3
Psni FC
Annagh United FC
0:1
Wakehurst
FK Leotar Trebinje
1:0
FK Zeljeznicar
FK Laktasi
2:0
NK Siroki Brijeg
Hsk Zrinjski Mostar
2:1
NK Žepče
NK Jedinstvo Bihac
1:0
NK Travnik
NK Celik Zenica
2:0
FK Slavija Sarajevo
HNK Orasje
4:0
FK Modrica Maxima
FK Sarajevo
1:0
FK Velez Mostar
FK Sloboda Tuzla
4:2
NK Posusje
Ironi Kiryat Shmona
0:1
Bnei Sakhnin
Bnei Yehuda
2:3
Hapoel Tel Aviv
Beitar Jerusalem
4:0
Maccabi Petah Tikva
Maccabi Herzliya
1:0
Maccabi Tel Aviv
Ashdod
3:1
Hapoel Kfar Saba
Bangor City
3:2
Connahʼs Quay
The New Saints FC
4:0
Caernarfon Town FC
Caersws
1:2
Carmarthen Town AFC
Airbus UK Broughton
1:1
Newtown AFC
Port Talbot Town
4:2
Porthmadog FC
Aberystwyth Town FC
0:0
Rhyl FC
Welshpool Town
1:2
Neath
Ballymena United
2:1
Armagh City FC
Larne
1:2
Cliftonville
Donegal Celtic FC
3:0
Crusaders
Coleraine
0:1
Glenavon
Institute
1:2
Glentoran
Lisburn Distillery FC
0:0
Linfield
Dungannon Swifts
0:3
Portadown
Levadia Tallinn
7:0
Parnu Linnameeskond
Jalgpallikool Tammeka
1:2
FC TVMK Tallinn
Nomme Kalju FC
3:0
JK Sillamae Kalev
Tulevik
3:2
JK Tallinna Kalev
Narva JK Trans
1:2
FC Flora Tallinn
Temperley
0:1
Central Córdoba
All Boys
3:0
Brown de Adrogue
Comunicaciones
1:1
Los Andes
Deportivo Espanol
0:1
Atlanta
Acassuso
2:0
Flandria
Sarmiento
2:3
Defensores de Belgrano
Liniers
1:0
Ferrocarril Midland
UAI Urquiza
1:1
CA Atlas
Berazategui
2:2
Claypole
Puerto Nuevo
1:1
Juventud Unida
Deportivo Muñiz
0:4
Argentino Quilmes
Lugano
1:1
Deportivo Paraguayo
NK Istra 1961
0:1
NK Slavonac Stari Perkovci
NK Moslavina
1:2
NK Hrvatski Dragovoljac
Solin
1:1
NK Imotski
Croatia Sesvete
5:1
Vinogradar
Marsonia Brod
1:0
Segesta Sisak
RW Oberhausen
4:2
Verl
Borussia Dortmund II
2:0
FC Energie Cottbus II
Eintracht Braunschweig
2:1
RWE
Lubeck
0:1
Magdeburg
Rot Weiss Ahlen
3:0
Hamburger SV II
Jahn Regensburg
0:3
VfB Stuttgart II
FSV Frankfurt
1:1
Karlsruher SC II
Unterhaching
5:3
Hessen Kassel
Stuttgarter Kickers
0:1
Bayern II
Elversberg
0:0
Sportfreunde Siegen
VfR Aalen
2:2
SV Wacker
Alloa Athletic
2:0
Peterhead
Ayr United
0:2
Ross County
Brechin City FC
0:1
Queen's Park
Cowdenbeath FC
1:2
Berwick Rangers
Raith Rovers
1:0
Airdrieonians
Albion Rovers FC
0:3
Montrose
Arbroath
1:0
Stenhousemuir
East Stirlingshire FC
0:3
East Fife
Elgin City
2:1
Dumbarton
Forfar Athletic
1:0
Stranraer
KFC Dessel Sport
0:1
FC Liege
Royal Cappellen FC
1:1
K Bocholter VV
KSV Oudenaarde
0:2
K Londerzeel SK
Sprimont-Comblain
1:1
RFC Union La Calamine
Excelsior Veldwezelt
2:0
White Star Bruxelles
Sérésien
1:3
Wezel
Onisilos Sotira FC
1:1
MEAP Nisou
Ayia Napa FC
2:3
Ermis
AEP Paphos FC
2:0
EN Thoi Lakatamias FC
ASIL
3:0
Anagennisi Derynia FC
Svetkavitsa 1922 Targoviste
1:0
PFC Chernomorets Pomorie
PFC Rodopa Smolyan
1:0
Spartak Plovdiv
PFC Dunav Rousse
2:0
PFC Nesebar
PFC Minyor Radnevo
2:4
OFC Sliven 2000
Panayot Volov
1:0
Haskovo
PFC Minyor Pernik
0:0
PFC Montana 1921
PFC Lokomotiv Mezdra
4:0
PFC Belite orli Pleven
PFC Pirin Gotse Delchev
3:1
Chavdar Etropole
PFC Rilski Sportist Samokov
0:1
Spartak Pleven
Velbazhd Kyustendil
1:2
PFK Sportist Svoge
Etar 1924
1:0
PFC Academik Sofia
CS Cerrito
2:1
Deportivo Maldonado
Huracán Buceo
0:1
Boston River
Basáñez
0:1
Cerro Largo
CA Atenas de San Carlos
1:1
El Tanque Sisley
Sud America
1:3
Racing
Asociación Atlética Durazno FC
0:2
Plaza Colonia
CA Rentistas
3:1
Rocha FC
La Luz
3:1
CD Villa Espanola
Golden Arrows
0:1
Jomo Cosmos FC
Yebo Yes
2:2
FC AK
Ikapa Sporting Cape Town
3:2
Bloemfontein Celtic FC
Real Classic FC
2:3
Stellenbosch
Supersport United
1:2
Mamelodi Sundowns
Adelaide Raiders
0:0
Croydon Kings
Modbury Jets
2:0
White City Woodville FC
West Torrens Birkalla SC
2:3
MetroStars
Baza
0:0
Lucena CF
CD Guadalajara
2:0
Real Union de Irun
CA Osasuna B
0:0
Pena Sport FC
Lemona SD
1:0
Sestao River Club
Real Jaen
1:0
Lorca Deportiva CF
Ibiza-Eivissa
4:0
Villajoyosa CF
Ecija Balompie
2:0
UD Puertollano
Orihuela CF
0:1
CE Lhospitalet
FK Sopot Beograd
1:1
Radnicki Beograd
BASK
0:1
FK Kolubara Lazarevac
FK Obilić Beograd
2:2
FK Beograd
FK Balkanski Dimitrovgrad
1:0
Morava Vladičin Han
Sinđelić Niš
2:0
Dubočica
Sloga Leskovac
2:1
FK Trajal Krusevac
FK Svrljig
0:0
FK Dinamo Vranje
FK Vršac
1:1
FK Mladost Bački Jarak
FK Sloga Temerin
2:3
FK Spartak Subotica
Radnički Nova Pazova
3:1
FK Spartak Debeljača
FK Tekstilac Odžaci
2:0
Radnički Sombor
Big Bul
2:1
Jedinstvo Stara Pazova
FK Sloven Ruma
0:2
FK Proleter Novi Sad
Spartak Subotica
1:1
FK Indija
FK Vujić Voda Valjevo
1:2
Macva Sabac
FK Budućnost Valjevo
2:1
Radnicki Kragujevac
FK Mladi Radnik
1:0
FK Metalac Kraljevo
Sloga Petrovac
1:0
FK Čačak
FK Cukaricki
0:0
FK Borac Cacak
FK Bezanija
0:1
FK Vojvodina
FK Hajduk Kula
0:1
FK Partizan
FK Smederevo
0:1
FK Banat Zrenjanin
FK Mladost Lucani
1:1
FK Napredak Krusevac
Red Star Belgrade
2:0
OFK Belgrade
RCD Mallorca B
3:1
Sporting Mahones
Real Madrid C
7:0
Torrejón
CD Bala Azul
1:1
Calasparra FC
UD Poblense
3:1
Ferriolense
Atlético Villacarlos
2:2
CD Montuïri
CD Lagun Onak
2:0
CD Vitoria
Zarautz KE
1:0
Arenas Club de Getxo
Union Mutilvera
2:2
CA Cirbonero
CA Artajonés
0:1
Txantrea
River Ega
3:3
CD Iruña
Valle de Egues
1:0
CD Zarramonza
AD San Juan Pamplona
1:0
Lourdes
CD Oberena
0:0
CD Idoya
Catarroja CF
1:0
UD Alzira
Club Atlético de Madrid III
1:1
Atlético Pinto
Cerceda
0:1
Betanzos CF
Ribamontán al Mar
0:2
Velarde CF
SD Reocín
2:1
Tropezon
Yagüe
0:0
CD Calahorra
SD Oyonesa
1:3
Alfaro CD
ACD San Marcial
0:0
Vianés
AD Fundación Logroñés
0:4
Arnedo
CF Ciudad de Alfaro
0:2
UD Logrones
Villegas
0:1
River Ebro
Real Murcia B
6:0
Ciudad de Lorca CF
Lorca Deportiva CF II
2:0
Moratalla CF
Puerto Real CF
1:3
Dos Hermanas CF
Xerez CD II
2:2
Real Balompedica Linense
Cordoba CF B
3:1
AD Cartaya
CD Valdelacalzada
2:1
Santa Amalia
Navarro
1:1
Universidad Oviedo
CD Laudio
2:0
Tolosa CF
CD Baskonia
0:0
Beasain
CD Laredo
4:1
SD Buelna
Racing Santander B
4:1
Gama
Cultural Guarnizo
0:1
SD Noja
Scd Durango
0:0
Santurtzi
Ardoi
0:3
Murchante
SD Amorebieta
4:2
Zalla
CD Cristo Atletico
1:0
CD Íscar
Jove Español
3:2
CD Olimpic de Xativa
Pego CF
0:0
UD Puçol
CD Castellón II
2:3
CD Utiel
Villarreal C
1:1
Burjassot CF
Burgos CF II
1:1
UD SANTA MARTA
La Granja
2:1
Jupiter Leones
Santomera CF
0:0
Caravaca CF
UD Fuengirola Los Boliches
0:2
CD Loja
CD San Roque
0:0
CD Villanueva
AD Cerro del Águila
2:1
Los Barrios
CD Manacor
1:2
Alcúdia
SD San Pedro
0:0
Deportivo Alaves B
SD Zamudio
1:1
CD Elgoibar
Narón Balompé Piñeiros
3:1
CD Ourense II
Almansa
1:2
CF Gimnástico Alcázar
Hellín Deportivo
1:1
Daimiel RCF
CD Santanyi
6:0
CE Artà
Orientación Marítima
1:1
UD Tegueste
Rapido de Bouzas
2:1
Montaneros CF
RUW Ciney
3:1
RFC Meux
Union Royale La Louviere Centre
1:0
Paturages
Aische
2:0
Couvin-Mariembourg
Jamoigne
1:2
Petit-Waret
Malmundaria
1:1
Spa
Hannut
1:0
Witgoor Sport
KFC Sint Lenaarts
1:0
RFC Huy
Heusden-Zolder
2:2
SK Kermt-Hasselt
RCSJ de Grivegnée
1:5
ASV Geel
Leopoldsburg
2:2
Overpelt
KFC Lille
0:1
Hoogstraten VV
KRC Gent
1:0
Tubantia Borgerhout VK
KSV Temse
6:0
Tempo Overijse
VG Oostende
0:0
Eendracht Buggenhout
Maldegem
0:2
Sporting West Harelbeke