Fixtures - August 31, 2008
Athletic Bilbao
1:3
Almería
Atletico Madrid
4:0
Málaga
Betis
0:1
Recreativo Huelva
Sporting Gijón
1:2
Getafe
Racing Santander
1:1
Sevilla
Numancia
1:0
Barcelona
Osasuna
1:1
Villarreal
Deportivo La Coruna
2:1
Real Madrid
Atalanta
1:0
Siena
Cagliari
1:4
Lazio
Catania
1:0
Genoa
Chievo
2:1
Urbs Sportiva Reggina 1914
Milan
1:2
Bologna
Roma
1:1
Napoli
Torino
3:0
Lecce
Fiorentina
1:1
Juventus
Heracles
3:1
Feyenoord Rotterdam
Sparta Rotterdam
2:5
ADO Den Haag
Volendam
2:3
Heerenveen
AZ Alkmaar
1:2
NAC Breda
Dinamo-2 Kiev
0:0
Obolon
Igroservis Simferopol
1:1
Hoverla Uzhhorod
Energetik Burschtin
2:1
FC Kobra Kharkiv
Oleksandria
1:1
Knyazha Schaslyve
Krymteplitsya Molodizhne
2:2
Feniks-Illichovets
Academica Coimbra
1:0
Rio Ave
Nacional
2:1
Naval 1º de Maio
Trofense
1:2
Leixões
Vitória Setúbal
1:0
Estrela Amadora
Bursaspor
2:0
Gençlerbirliği
Denizlispor
3:2
Antalyaspor
Eskişehirspor
0:0
Hacettepe
Kayserispor
0:0
Galatasaray
Iraklis Thessaloniki FC
1:2
Panserraikos
Aris Thessaloniki FC
2:0
Levadiakos
Panionios
0:1
Xanthi
Larissa
3:0
Thrasyvoulos
AEK
2:1
Panathinaikos
New England Revolution
2:2
LA Galaxy
DC United
0:0
NY Red Bulls
FC Dallas
1:2
Columbus Crew
San Jose Earthquakes
2:1
Sporting Kansas City
Chivas USA
2:1
Toronto
Botafogo RJ
1:1
Nautico PE
Vitoria BA
0:0
Ipatinga MG
Goias GO
2:0
Figueirense FC
Grêmio
2:1
Vasco Da Gama RJ
Atletico Paranaense
1:2
Palmeiras
Sport Recife PE
1:0
Internacional RS
Sao Paulo SP
0:0
Santos
Estudiantes Tecos
2:2
Toluca
Monterrey
2:0
Santos Laguna
Cruz Azul
2:1
Necaxa
Guadalajara
1:1
Morelia
Indios
2:1
Pachuca
Atlante FC
1:0
San Luis
Puebla FC
1:1
Chiapas
Pumas UNAM
3:0
Atlas
América
1:3
Tigres UANL
1 FK Pribram
1:2
Slovan Liberec
Bohemians Prague
1:2
Zbrojovka Brno
FK Jablonec
1:1
SK Kladno
Mladá Boleslav
2:1
SK Sigma Olomouc
Sparta Prague
2:0
FK Viktoria Zizkov
Bodo/Glimt
3:1
SK Brann
Lyn FK
3:3
Tromsø
Stromsgodset IF
1:2
Ham-Kam
Viking FK
3:3
Molde
Rosenborg
2:1
Valerenga IF
Colon
1:1
Newell's Old Boys
Rosario Central
0:0
Banfield
Argentinos Juniors
0:1
Racing Avellaneda
Estudiantes de La Plata
2:0
Arsenal de Sarandi
Huracan
0:3
Boca Juniors
River Plate
0:0
San Lorenzo
UD Salamanca
0:0
Alaves
Huesca
2:2
CD Castellon
Córdoba
0:3
Hércules
Albacete Balompie
2:1
Sevilla Atletico
Elche
0:1
Eibar
Nürnberg
2:2
Alemannia Aachen
St. Pauli
4:1
RW Oberhausen
TuS Koblenz
0:0
Wehen
Rot Weiss Ahlen
2:1
1860 Munich
FSV Frankfurt
1:1
Greuther Furth
Varzim SC
2:0
Boavista
CD Santa Clara
1:0
SC Freamunde
Gil Vicente
2:1
Feirense
GD Estoril Praia
0:0
UD Oliveirense
Gondomar SC
0:0
Beira-Mar
SC Covilha
4:3
Olhanense
FC Vizela
0:2
CD das Aves
Shakhter Karagandy
2:1
FK Vostok Ust-Kamenogorsk
Ekibastuz
1:1
FC Irtysh Pavlodar
FC Ordabasy
2:2
Megasport Almaty
FC Kaisar Kyzylorda
0:0
FC Kairat Almaty
Kyzyl-Zhar
2:2
FC Okzhetpes
FC Alma Ata
2:2
FC Zhetysu
FK Atyrau
0:5
Tobol Kostanay
FC Aktobe
3:1
FK Astana-1964
CSCA Rapid Chisinau
0:0
FC Politehnica
FC Nistru Otaci
0:1
Zimbru
Tiligul-Tiras
1:2
FC Zaria Balti
FC Iskra Stali Ribnita
0:1
FC Dacia Chisinau
Sheriff
2:1
FC Tiraspol
Luch Vladivostok
1:1
Akhmat
Tom Tomsk
0:4
Krylya Sovetov
Amkar
1:2
FC Rubin Kazan
Dinamo Moskva
1:1
Moskva
Spartak Moscow
2:1
Spartak Nalchik
Boluspor
0:2
Manisaspor
Rizespor
3:2
Gungoren Bld Spor
Malatyaspor
0:1
Karsiyaka
Samsunspor
2:1
Kayseri Erciyesspor
Wincrange
0:2
Jeunesse Schieren
Alliance Aischdall
2:2
Kehlen
Jeunesse Gilsdorf
3:2
SC Ell
Lorentzweiler
3:0
FC Mamer 32
Daring Echternach
2:2
Bastendorf
Green Boys
2:2
Young Boys
Orania Vianden
2:2
Blue Boys Muhlenbach
CeBra 01
0:3
FC Rodange 91
Munsbach
0:1
Sandweiler
Sporting Bertrange
1:3
Bettembourg
US Mondorf-Les-Bains
0:3
Obercorn
US Bous
0:2
Ehlerange
Syra Mensdorf
1:6
FC Una Strassen
US Esch
3:2
Union 05 Kayl-Tetange
Herfolge BK
8:1
Koge BK
Thisted
2:1
Kolding FC
FC Roskilde
0:4
FC Amager
BK Frem
1:4
Skive IK
FC Fredericia
4:1
Hvidovre IF
Viborg FF
2:0
Nykoebing FC
AB Gladsaxe
0:2
Silkeborg
Lyngby
0:0
Naestved BK
Senja FK
2:1
Ullensaker/Kisa
Steinkjer
1:0
Kjelsaas
FK Tonsberg
4:3
Baerum SK
Fyllingen Fotball
2:1
Mandalskameratene
Lyss
0:3
FC Breitenrain
Subingen
1:1
Küsnacht
FC Herzogenbuchsee
2:1
FC Moutier
AC Malcantone
2:1
Goldau
FC Bazenheid
1:0
FC Linth 04
Gaziosmanpasa
1:1
Beylerbeyi AS
AS Sariyer
2:1
Çanakkale Dardanelspor
Pendikspor
2:0
Darica Genclerbirligi
P. Bugsasspor
2:1
Eyupspor
Korfez SK
4:0
Gebzespor
Fethiyespor
3:1
Marmaris Belediyespor
Akhisar Belediyespor
1:3
Bucaspor
Altinordu FK
0:2
Turgutluspor
Tarsus Idman Yurdu
2:2
Denizli Belediyespor
Turk Telekomspor
1:1
Zeytinburnuspor
MKE Kirikkalespor
0:1
Konya Anadolu Selcukspor
İstanbulspor
1:1
Mersin İdmanyurdu
Kırşehirspor
1:1
Maltepespor
Alibeykoy SK
0:0
C. Sekerspor
Cankiri Bld Spor
2:1
Tokatspor
Arsynspor
2:2
Ofspor
Pazarspor
3:0
Yozgatspor
1461 Trabzon
2:3
Karsspor
Elazığspor
2:1
Akhisar Belediyespor
Mardinspor
1:1
Sanliurfaspor
Iskenderun Demir Celikspor
1:1
GASKİ Spor Kulübü
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
2:0
Adıyamanspor
Adana Demirspor
1:0
Alanyaspor
Erzurumspor
0:3
Akçaabat Sebatspor
Amed Sportif Faaliyetler
4:1
Malatyaspor
NK Ivancna Gorica
3:3
NK Mura
DNŠ Mladi upi Šentjur
1:1
NK Zagorje
NK Bela Krajina
1:0
NK Bonifika Izola
NK Olimpija
1:1
NK Triglav Kranj
NK Sampion Celje
3:0
NK Malečnik
Čarda Martjanci
3:5
Šmartno
NK Korte
2:4
Jadran Dekani
NK Radomlje
1:2
NK Krka
NK Brda
0:0
Tolmin
FK Admira Prague
1:2
SK Benesov
FK Horovicko
3:1
Jiskra Trebon
Spartak Chodov
1:0
SK Sokol Brozany
FK Chmel Blsany
1:9
Teplice II
Hradec Králové II
1:0
Kunice
SK Prevysov
2:0
Novy Bydzov
Bohemians 1905 II
1:0
FC Kolin
Zdar Nad Sazavou
2:0
Rájec-Jestrebí
FC Tvd Slavicin
2:0
Rymarov
MFk Vyskov
1:0
SK Spartak Hulin
Tj Valasske Mezirici
2:4
FC Msa Dolni Benesov
Frenstat Pod Radhostem
0:0
SK Kravaře
Lázne Velké Losiny
3:1
Bystrice pod Hostýnem
SK Strakonice
3:0
Pribram II
SK Horni Mecholupy
1:1
Tj Sokol Zivanice
Tj Dvur Kralove Nad Labem
1:0
Pardubice
Velim
0:3
Afk Chrudim
Drogheda United FC II
1:1
Mervue United FC
Finn Harps FC II
1:3
Bohemian FC II
SD Galway FC
3:1
Derry City FC II
Shamrock Rovers II
2:2
Sligo Rovers FC II
Cork City FC II
3:1
Limerick FC II
Galway United FC II
4:0
Tullamore Town
St Patrick's Athletic FC II
2:0
Cobh Ramblers FC II
Huracán Tres Arroyos
1:1
Alvarado
Juventud Pergamino
0:0
Rivadavia Lincoln
Union Sunchales
1:0
Boca Unidos
Guillermo Brown
0:0
Villa Mitre
Real Arroyo Seco
0:0
Libertad
Gimnasia y Esgrima Concepcion
0:0
Patronato
Central Cordoba
0:0
Alumni
Talleres de Perico
1:2
Racing Cordoba
Deportivo Maipu
1:1
Desamparados San Juan
Cipolletti
3:0
Santamarina
Cruzeiro FC Cruz das Almas
0:1
Guanambí AC
Doce Mel EC BA
0:0
Serrano BA
SC Camaçariense
2:4
Galicia BA
Juazeirense
1:1
Madre de Deus SC
Duque de Caxias RJ
2:0
America Mineiro MG
Boavista RJ
1:4
Guaratingueta SP
Caxias RS
1:2
Marcilio Dias SC
Remo PA
0:1
Holanda EC
Itabuna EC
2:1
Vitoria Da Conquista BA
Confianca SE
2:0
ASA AL
Itumbiara GO
3:2
Real FC
Noroeste
0:0
Boa Esporte Clube
Guarani FC SP
2:0
Ituano FC SP
Toledo Colonia Work PR
1:3
Brasil de Pelotas RS
Luverdense MT
5:2
Rio Branco AC
Deportivo Cali
2:0
America de Cali
Millonarios
3:0
Cucuta Deportivo
Deportes Quindio
2:0
Deportes Pereira
Independiente Medellin
3:1
Deportivo Pasto
Envigado
1:2
Boyaca Chico FC
Atletico Bucaramanga
1:1
Atletico Huila
Once Caldas
0:0
Santa Fe
Antwerp
0:0
Lierse
FC Liege
1:0
Lommel United
FC Vigor Wuitens Hamme
2:2
Sint-Truiden
Olympic Charleroi
3:2
Beveren
Oud-Heverlee
0:0
Royal Excelsior Virton
Ur Namur
2:0
AS Eupen
San Marcos de Arica
1:0
Deportes Copiapo
Deportes Iquique
4:1
San Luis de Quillota
Santiago Wanderers
3:0
Fernández Vial
Union San Felipe
4:1
Coquimbo Unido
Curico Unido
0:0
Lota Schwager
Union La Calera
3:1
Puerto Montt
Viktoria Plzeň II
3:1
Letohrad
Slavia Praha II
1:1
FC Sellier & Bellot Vlasim
Slovan Liberec II
0:4
Jablonec II
Slovácko II
0:0
Zlín II
Baník Ostrava II
0:0
Fotbal Frydek Mistek
Vysočina Jihlava II
1:0
FK Mutenice
Breclav
1:3
SK Sulko Zabreh
FK Varnsdorf
1:1
Vysehrad
FK Kraluv Dvur
2:1
FK Viktoria Žižkov II
Akademi Helsingborgs IF
4:2
Markaryds IF
Panellinios IF
1:3
IFK Eskilstuna
Lindo FF
0:1
Myresjö / Vetlanda FK
Sandvikens IF
0:0
Heby AIF
Nacka FF
0:3
FC Gute
Eskilstuna City
3:1
Älvsjö AIK FF
Enskede IK
3:3
Karlslunds IF
Nykoping BIS
2:1
Tord
IFK Hässleholm
5:2
Sölvesborgs GoIF
Hudiksvalls Forenade FF
2:3
Västerås IK
Syrianska IF Kerburan
4:2
Sollentuna FF
Skiljebo SK
2:1
Brynas IF FK
Avenir Beggen
1:3
Swift Hesperange
Differdange FC 03
1:1
Steinfort
CS Fola Esch
1:0
FC Rm Hamm Benfica
Un Kaerjeng 97
0:3
F91 Dudelange
Tacuary
1:0
Libertad
12 de Octubre de Itaugua
2:0
Silvio Pettirossi
Sol de América
1:2
CA 3 de Febrero
CS 2 de Mayo
2:2
Cerro Porteño
FK Ribnica Konik
0:1
FK Bokelj Kotor
FK Celik Niksic
2:2
Ibar
OFK Titograd
2:1
FK Berane
FK Bratstvo Cijevna
2:1
Otrant-Olympic
Crvena Stijena
1:0
Arsenal Tivat
Zabjelo
0:1
FK Mornar Bar
Chalatenango
2:2
Vista Hermosa
Alianza FC (Slv)
0:0
Alacranes del Norte FC
CD Aguila
1:1
AD Isidro Metapan
CD FAS
2:3
CD Luis Angel Firpo
KoldingQ Women
0:5
Vejle BK Women
Skovlunde IF Women
9:0
Sønderjysk Elitesport Fodbold Women
Odense Q Women
0:7
Brøndby Women
Skovbakken IK Women
7:1
BK Skjold Women
Tallinna FC Flora
3:2
Kivioli FC Irbis
FC TVMK Tallinn II
2:3
FC Kuressaare
Paide Linnameeskond
0:2
FCI Levadia Tallinn
Rakvere JK Tarvas
2:1
Lasnamae FC Ajax
IFK Malmo
2:2
Motala AIF
Ersboda SK
4:1
Ostersunds FK
Bodens BK
0:1
Valsta Syrianska
Västra Frölunda
1:5
Osters IF
Falu FK
0:0
Arameiska-Syrianska
Skärhamn
2:0
FC Trollhattan
Skovde AIK
1:1
Lindome GIF
IFK Varnamo
0:0
Torslanda
Husqvarna FF
2:1
FC Rosengaard 1917
IF Sylvia
1:2
Umea FC
Gröndals IK
0:2
Syrianska FC
Vasalunds IF
2:1
IK Brage
Kongsvinger IL
1:2
Notodden FK
Haugesund FK
1:2
Sarpsborg
Sandnes Ulf
2:2
Alta IF
Moss FK
1:2
Honefoss BK
Nybergsund IL-Trysil
4:0
Hodd
IK Start
3:1
Lov-Ham
Sogndal IL
3:2
Odds BK
FK Pelister Bitola
1:1
FK Rabotnicki Skopje
FK Metalurg Skopje
1:1
Horizont Turnovo
FK Sileks Kratovo
1:1
Makedonija GjP
Pobeda Junior
1:0
Napredok
Lokomotiv Plovdiv
2:3
Levski Sofia
Cherno More Varna
0:1
PFC Chernomorets Burgas
Lokomotive Sofia
2:0
Botev 1912 Plovdiv
Litex Lovech
2:0
PFC Vihren Sandanski
Jalapa
1:0
Petapa
Suchitepéquez
1:1
Heredia
Zacapa
3:0
Marquense
Comunicaciones
0:3
Municipal
Xinabajul
0:0
Xelajú
Croatia Sesvete
1:1
HNK Cibalia-Vinkovci
NK Inter Zapresic
3:1
NK Zadar
Dinamo Zagreb
2:1
VSNK Varazdin
HNK Sibenik
1:1
NK Zagreb
Osijek
1:2
Hajduk Split
Rijeka
2:0
NK Slaven
Pelikan Łowicz
1:2
Wigry Suwalki
Jarota Jarocin
2:0
Tychy
Ruch Wysokie Mazowieckie
2:1
KS Jeziorak Iława
KS Przebój Wolbrom
1:2
KS Kolejarz Stróże
MKS Polonia Słubice
0:2
MKS Kluczbork
MKS Stal Poniatowa
1:2
Oks Stomil Olsztyn
Zaglebie II Lubin
3:0
MKS Pogoń Świebodzin
MKS Łucznik Strzelce Krajeńskie
0:4
MKS Ilanka Rzepin
LKS Dab Derby Czarnylas
1:3
KS Promien Opalenica
Woy Bukowiec Opoczynski
3:4
Kutno
LKS Omega Kleszczów
0:1
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki
BKS Lada Bilgoraj
2:1
Stal Kraśnik
GKS Górnik Łęczna II
1:1
Stal
ŁKS Orlęta Łuków
4:2
GLKS Spartakus Szarowola
MKS Czarni Połaniec
0:0
GKS Glinik Gorlice
KS Dalin Myślenice
2:1
Puszcza
Granat
0:0
Bruk-Bet Termalica
BKS Stal Bielsko-Biała
3:0
GKS Walka Makoszowy
KS Pogoń Łapy
2:2
CWKS Vęgoria Węgorzewo
KKS Rodlo Kwidzyn
0:3
Blekitni Stargard S.
Andria BAT
0:1
Manfredonia Calcio
US Catanzaro 1929
2:0
AS Aversa Normanna
Cosenza Calcio
1:0
Barletta Calcio
Ssd Citta Di Gela
1:1
US Vibonese Calcio
Isola Liri
1:1
Vigor Lamezia
Melfi
1:2
SS Scafatese Calcio 1922
AS Noicattaro Calcio
1:2
Asd Cassino Calcio 1924
Pescina
0:0
SS Monopoli 1966
SSD Atessa Val di Sangro
1:1
Igea Virtus Barcellona
Bassano Virtus
2:2
Bellaria Igea
Carrarese Calcio 1908
0:0
Giulianova Calcio
ASD Olimpia Colligiana Calcio
1:0
AC Sangiustese
AS Figline
2:1
Atlético Roma
Gubbio
1:1
Cuoiovaldarno Romaiano FC
Poggibonsi
1:1
Celano
Prato
0:1
Giacomense
San Marino Calcio
1:4
Asd Sangiovannese 1927
Ssd Viareggio 2014
2:1
Rovigo
Canavese
2:1
FC Pavia 1911
Carpenedolo
0:1
Alessandria
US Itala San Marco
1:1
Varese
AC Mezzocorona
2:0
Alghero
Montichiari
1:1
Pro Vercelli
Olbia
0:1
Sambonifacese
Pergolettese
0:2
Ivrea
Rodengo Saiano
1:0
Como 1907
Valenzana
1:1
Sudtirol
RKVV Westlandia
1:1
HVV Hollandia Hoorn
ASVB Blijham
0:10
Haaglandia
DWV
0:1
FC Lienden
Wke
3:1
Unitas 30
FC Xerxes
1:6
Be Quick 1887
Gersthofer SV
1:1
Favoritner AC
Gerasdorf Stammersdorf
0:2
Admira Landhaus
Donaufeld
0:0
KSV Ankerbrot
Donau
1:5
FC Stadlau
SV Haitzendorf
0:2
ASK Kottingbrunn
SC Herzogenburg
3:0
Ortmann
ASK Baumgarten
0:0
UFC Tadten
Viktoria Bregenz
3:5
FC Schwarzach
Nenzing
0:1
Andelsbuch
Austria Lustenau II
5:0
FC Mäder
SV Woergl
3:4
SV Absam
SK Austria Kärnten II
3:0
VST Voelkermarkt
FC Lendorf
2:1
SV ASKÖ Sittersdorf
SK Treibach
3:1
FC Wirtschaftsring Nußdorf-Debant
ATUS Ferlach
1:2
Villacher SV
SV Griffen
0:0
SC Sankt Stefan im Lavanttal
WAC / Sankt Andrä II
2:0
Wolfsberg
FC Sankt Michael im Lavanttal
1:1
Landskron
Herediano
1:1
Deportivo Saprissa
Cartaginés
2:0
La U Universitarios
Puntarenas
1:0
Alajuelense
Carmelita
4:4
Pérez Zeledón
Itinga do Maranhão EC
1:1
Santa Quitéria FC
Bacabal EC
2:2
Sampaio Correa MA
Moto Clube MA
1:0
Chapadinha FC
Guerreros FC
0:1
Dorados de Sinaloa
Tampico Madero
3:3
CF Indios de Chihuahua
Queretaro FC
1:0
CF Alacranes de Durango
Veracruz
0:0
Club Pumas Morelos
Club Tigres de la UANL Premier
2:1
Socio Águila FC
León
2:1
Académicos Guadalajara
Reboceros La Piedad
0:2
Xolos de Tijuana
Universidad Guadalajara
1:0
Tecos UA de Guadalajara II
Cruz Azul Hidalgo
1:2
Venados
Jaguares de Chiapas FC Premier
4:4
Lobos BUAP
Csillaghegyi MTE
1:4
BFC Siófok II
Lindab-Törökbálinti TC
3:3
Dunaharaszti MTK
Fehérvár II
3:0
Csepel
Móri SE
2:1
Velence SE
Balatonlelle SE
1:1
Sárisáp-Tatabányai Alapítvány SK
Kaposvári Rákóczi FC II
0:1
Marcali VFC
Nagyatádi
3:2
Mohácsi TE
Paksi SE II
7:0
Nagykanizsai TE
Beremend Epitok SK
0:1
Komlói Bányász SK
Dabas
3:4
Orosháza FC
Szolnoki Spartacus
4:1
Izsaki Sarfeher SE
Kecskeméti TE II
6:3
BSS Monor
Jászapáti Városi SE
1:0
Érdi VSE
Honvéd II
0:0
Hódmezővásárhely
Újpest II
4:0
Tiszaujvaros
Tiszafuredi VSE
0:2
Ózdi FC
Gyöngyös
1:2
Salgótarjáni BTC
Répcelaki SE
1:0
Ajka Padragkút
Celldomolki VSE
2:2
Lipót Pékség
MTE
2:0
Vép VSE
TIAC Honved VSE Tapolca
3:2
Soproni VSE
Kisvarda
1:1
Kemecse SE
Ibrány Városi SE
1:0
Volan Senyo SC
Nyirmadai ISE
5:1
Tiszakanyár SE
Berettyoujfalui SE
2:0
Diósgyőr II
Nagyecsed RSE
2:1
Tiszalöki Városi SE
Hajdúböszörményi TE
3:0
Balkanyi SE
Nyíregyháza Spartacus FC II
2:1
Hajdúszoboszlói SE
Paloma
0:1
Niendorfer
Stuttgarter Kickers II
1:2
FC-Astoria Walldorf
Spandauer SV
3:2
BSC Süd 05
Greifswalder FC
1:2
Tennis Borussia
Berliner AK
3:1
FSV Bentwisch
BFC Dynamo
1:1
Torgelower SV Greif
Reinickendorfer Füchse
0:0
Optik Rathenow
Budissa Bautzen
2:1
Auerbach
Magdeburg II
0:1
Eilenburg
Carl Zeiss Jena II
2:1
Rot-Weiß Erfurt II
Meuselwitz
1:1
SSV Markranstädt
Halberstadt
2:0
FC Erzgebirge Aue II
SV Blau Weiß Bornreihe
4:1
SSV Vorsfelde
VfL Maschen 1911
1:1
BSV Ölper 2000
Luneburger SK Hansa
1:1
Eintracht Northeim
SC Weende Göttingen
1:1
Goslarer SC 08
Gifhorn
2:2
TuS Heeslingen
Eintracht Braunschweig II
3:3
TSV Ottersberg
Flensburger SpVgg 08
1:1
SC Comet Kiel
NTSV Strand 08
1:5
Husumer SV
VfR Neumunster
1:1
Eckernforder SV
Heikendorfer SV
1:0
Altenholz
1. Schleswiger SV 06
2:1
SV Henstedt-Ulzburg
FC Germania Dattenfeld 1910
1:3
MSV Duisburg II
Westfalia Herne
2:1
DSC Arminia Bielefeld II
Rot-Weiss Essen II
2:2
Sportfreunde Siegen
SW Essen
2:1
Hammer SpVg
Iserlohn
1:3
Wattenscheid
Gütersloh
0:0
Schermbeck
Bonner SC
6:2
Velbert
Fortuna Düsseldorf II
1:3
Alemannia Aachen II
Fortuna Köln
1:0
VfB Hüls
SV Lurup Hamburg
3:2
Eintracht Norderstedt
Bergedorf 85
3:0
Halstenbek-Rellingen
St. Pauli II
3:2
Victoria Hamburg
TSV Aindling
1:1
Bayreuth
TSV Wulsdorf
3:1
TSV Blau-Weiß Melchiorshausen
SV Türkspor Bremen
1:0
TuS Schwachhausen
SG Sonnenhof Grossaspach
1:0
Hoffenheim II
SV Wilhelmshaven II
1:1
Arminia Hannover
VfL Germania Leer
1:2
TSV Havelse
SC Langenhagen
1:2
Lingen
Oldenburg
2:2
VfV Hildesheim
SV Bad Rothenfelde
1:4
SpVgg Preußen Hameln 07
FSV Erlangen-Bruck
1:1
Schweinfurt
Meppen
3:0
TuS Pewsum
Club Dr. Benjamín Aceval
1:2
General Díaz
Rubio Nu
5:0
Club Fernando de La Mora
Sportivo Trinidense
1:0
General Caballero
Sport Colombia
1:1
Presidente Hayes
Sportivo Iteno
0:2
Porteno PF
GD Braganca
2:0
1 Dezembro
CA Valdevez
2:0
UD da Serra
Castrense
2:3
AD Carregado
GR Vigor Mocidade
3:3
AD Limianos
AC Marinhense
2:3
Rabo de Peixe
AD Penamacorense
2:1
GD Igreja Nova
CD Lousanense
1:4
Reguengos Monsaraz
Pescadores Costa Caparica
0:1
FC Mae de Agua
Fabril Barreiro
1:1
FC Pampilhosa
Pontassolense
3:3
Oliveira Bairro
Gd Peniche
2:2
AD Fafe
Odivelas FC
5:0
Alpendorada
SC Angrense
1:0
Quarteirense
GD Milheiroense
2:0
Estrela de Unhais Serra
Juventude Evora
0:1
Sintrense
Tondela
1:1
Cartaxo
Atalaia do Campo
1:2
Santana
Capelense SC
0:2
Aliados FC Lordelo
Padroense
3:0
Vilaverdense FC
Fão
1:3
CD Mafra
Crato
2:1
Electrico FC
Valecambrense
1:2
JS Campinense
UD Gandara
3:1
Csd Camara de Lobos
Vieira SC
1:0
Ol Douro
Gd Prado
2:3
SC Maria Fonte
UD Rio Maior
0:1
Uniao SC Paredes
Clube Oriental de Lisboa
1:0
Silves FC
AD Camacha
1:0
Moreirense
Messinense
2:1
Praiense
Caniçal
3:0
GD Beira Mar Algarve
Leca FC
1:3
Chaves
Infesta
3:3
Machico
Sporting Farense
0:2
GD Torre de Moncorvo
SC Vilanovense
1:2
Serzedelo
Pombal
0:3
Gd Joane
Grupo Desportivo Recreativo Monsanto
2:2
CD Olivais e Moscavide
Rd Agueda
0:1
CD Ribeira Brava
Uniao Lamas
1:0
Mineiro Aljustrelense
Real Sporte
2:0
Macedo Cavaleiros
FC Tirsense
2:1
Penalva Do Castelo
SC Mirandela
1:4
CD Pinhalnovense
Sao Joao Ver
0:2
Atletico CP
SC Espinho
1:2
Lusitania FC
AD Satao
1:1
Rebordosa
CD Cova Piedade
3:0
FC Maia
Amarante FC
1:2
GD Ribeirao
CS Maritimo Madeira
1:2
AD Sanjoanense
Sertanense FC
1:0
Tocha
Lusitano Evora
3:5
Fiaes SC
Torres Novas
0:1
AD Lousada
Penafiel
3:0
Casa Pia Atletico
Sourense
2:0
Avanca
Merelinense FC
1:0
SC Vianense
Ball Dogs
2:0
Willis Youths
Chantimelle FC
3:1
South Stars
Fontenoy United
1:0
Paradise
Grenada Boys
0:0
Eagles Super Strikers
Queens Park Rangers
0:0
Hurricanes
Nizhee Corozal
1:1
San Pedro Seadogs FC
Verdes
2:1
Suga Boys Juventus
Wagiya
1:1
Benque United
Belize Defence Force
0:0
FC Belize
Vikingur Gota
1:2
B36 Torshavn
NSI Runavik
3:2
IF Fuglafjordur
Eb/Streymur
2:1
Tofta Itrottarfelag B68
HB Torshavn
6:0
B71 Sandoy
Monomotapa FC
1:0
Gunners FC
Njube Sundowns FC
1:0
Eastern Lions
Chapungu United
1:2
CAPS FC
Shooting Stars FC
5:0
Masvingo FC
Kiglon FC
1:1
Lancashire Steel FC
Underhill FC
0:0
Highlanders
Motor Action
0:3
CAPS United
Universidad Cesar Vallejo
2:3
Jose Galvez FBC
Alianza Atletico
1:1
Universitario de Deportes
Bolognesi
0:1
Sporting Cristal
Colo Colo
2:1
Santiago Morning
Unión Española
2:3
Deportes La Serena
Provincial Osorno
1:2
Universidad Chile
Rangers de Talca
3:1
O`Higgins
Nublense
2:0
Antofagasta
Huachipato
2:1
Everton de Vina Del Mar
Melipilla
1:2
Cobresal
Colmarberg
0:4
FC Mondercange
FC Wiltz 71
1:3
Minerva Lintgen
FC Victoria Rosport
1:2
Erpeldange
Union Mertert
0:2
Koeppchen
Union Titus Petange
2:1
Flaxweiler-Beyren
FC Jeunesse Canach
2:2
US Hostert
Sporting Mertzig
1:2
Atert Bissen
Hajduk Beograd
1:3
FK Smederevo
FK Kolubara Lazarevac
1:1
FK Spartak Subotica
FK Sloboda Uzice
2:1
Novi Sad
Srem Sremska Mitrovica
1:0
FK Novi Pazar
Hamburger SV II
2:1
Lubeck
SV Babelsberg
2:0
Magdeburg
Chemnitzer FC
1:2
Türkiyemspor Berlin
Wolfsburg II
1:1
VFC Plauen
Hertha BSC II
2:1
Sachsen Leipzig
Schalke II
1:1
Mainz II
SpVgg Unterhaching II
2:2
Karlsruher SC II
FK Yenisey Krasnoyarsk
1:2
FC Chita
Okean
1:0
Kuzbass
Amur 2010
1:1
Sakhalin Sakhalinsk
FC Irtysh Omsk
2:1
Sibiryak
Royal Mouscron
0:5
Koninklijk Diegem-Sport
KSC Wielsbeke
3:2
La Louvière
KV Woluwe-Zaventem
1:0
KSV Oudenaarde
RFC Wetteren
4:1
Eendracht Aalst
Boussu Dour Borinage
5:1
KRC Gent
RFC Union La Calamine
0:4
Hoogstraten VV
K Rupel Boom FC
1:0
Excelsior Veldwezelt
RRC Hamoir
1:1
Royal Cappellen FC
K Bocholter VV
2:2
K Sportclub Tongeren
Visé
1:0
RSC Vervietois
Zamora II
1:1
Trujillanos FC
Union Lara FC
1:3
Dep. La Guaira
Yaracuyanos FC
2:0
Centro Italo
Atlético Trujillo
1:0
Baralt
Hermandad Gallega
2:1
Atlético Nacional
Cesena
1:2
Reggina
AC Legnano 1913
4:4
Calcio Padova
AC Lumezzane
0:0
Hellas Verona
Novara Calcio
2:0
Sambenedettese
US Pergocrema
1:1
Ravenna FC 1913
Pro Patria
1:0
Calcio Lecco
Spal 2013
1:1
Monza
Venezia
3:0
Portogruaro Summaga
US Arezzo
2:1
Cavese 1919
Crotone
2:0
Pescara
Foggia Calcio
1:0
Potenza
Gallipoli Calcio
1:0
AC Pistoiese
Paganese Calcio 1926
1:2
Foligno Calcio
Perugia
2:1
Benevento
SS Taranto 1927
1:2
Juve Stabia
Ternana Calcio
2:1
Progreditur Marcianise
Virtus Lanciano
1:0
Sorrento Calcio
Nitra II
2:0
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Blava 1928
0:0
OTJ Moravany nad Váhom
Spartak Vráble
3:0
Nemšová
Slovan Bratislava II
3:0
Topoľčany
FC Spartak Trnava II
1:2
FK Puchov
FC Artmedia Petržalka II
1:1
Rača
1. FC Tatran Prešov II
3:2
SK Aqua Turcianske Teplice
FK Dukla Banská Bystrica II
4:2
ŽP Šport Podbrezová II
Zamora CF
1:1
Racing Santander B
Linares
0:3
AD Ceuta
Real Murcia B
2:1
Lorca Deportiva CF
UDA Gramenet
0:1
CA Osasuna B
CD Atletico Baleares
0:2
CF Villarreal B
Real Sociedad B
1:1
Celta de Vigo B
UD Vecindario
0:2
Real Madrid Castilla
Lanzarote
1:0
UD Villa Santa Brigida
Playas Jandia
1:3
UD Fuerteventura
Universidad de Las Palmas
3:1
UD Las Palmas B
Pd Santa Eulalia
1:0
Barcelona B
Racing de Ferrol
1:0
Sporting Gijon B
CD Artistico Navalcarnero
2:0
Mérida UD
UE Sant Andreu
2:0
CD Denia
CD Guijuelo
0:1
SD Ponferradina
Ciudad de Santiago
2:0
Marino Luanco
Cultural Leonesa
2:0
Barakaldo CF
Real Union de Irun
1:0
Real Valladolid B
Alfaro CD
1:1
Aguilas CF
Lleida
4:0
Valencia CF Mestalla
Granada 74
2:1
Real Betis B. B
CD Lugo
2:1
Athletic Bilbao B
UD Alzira
0:2
CF Gava
Melilla UD
1:2
UD Puertollano
CD Roquetas
0:2
Cadiz
Sestao River Club
2:1
Pontevedra CF
Benidorm CD
0:1
CD Alcoyano
Orihuela CF
1:2
CF Badalona
Ontinyent CF
2:0
Terrassa FC
Sangonera Atlético
3:3
Alcorcon AD
CA Ciudad de Lorqui
2:0
Atletico Madrid B
Real Balompedica Linense
1:1
CP Ejido
CD San Fernando
4:0
Lucena CF
Ecija Balompie
0:1
Real Jaen
RC Portuense
0:0
Antequera CF
Ub Conquense
1:1
Granada
FK Vujić Voda Valjevo
0:0
Sloga Petrovac
Sloga Kraljevo
1:1
Železničar Lajkovac
Macva Sabac
1:4
FK Požarevac
FK Radnički Stobex Klupci
4:2
Sloga Požega
Car Konstantin
3:1
FK Balkanski Dimitrovgrad
FK Hajduk Veljko Negotin
3:0
FK Radnik Surdulica
Vlasina
3:1
Jedinstvo Paraćin
FK Spartak Debeljača
0:0
Big Bul
FK Palić
3:1
FK Metalac Futog
FK Lisovic
2:1
FK Palilulac Beograd
FK PKB Padinska Skela
1:0
Radnički Novi Beograd
FK Teleoptik
3:0
FK Železničar Beograd
Radnički Obrenovac
2:0
FK Sindelic Beograd
FK Borac Cacak
0:0
FK Hajduk Kula
Red Star Belgrade
0:2
FK Javor Ivanjica
OFK Belgrade
0:3
FK Partizan
FK Vojvodina
2:1
FK Cukaricki
CP Olivenza
0:3
Moralo
Plasencia
1:2
CP Cacereno
CD Santa Marta
0:4
AD Cerro Reyes Badajoz
CF Villanovense
1:2
CD Badajoz
UD Badajoz
0:2
UC La Estrella
Díter Zafra
1:2
CD Don Benito
CP Sanvicenteño
3:1
AD Ciudad de Plasencia CF
Jerez
1:0
CD Valdelacalzada
Valdivia
2:1
Sporting Villanueva
Imperio de Mérida CP
3:2
Miajadas
Caudal Deportivo
0:0
Condal Club
Real Oviedo
2:0
CD Cudillero
Universidad Oviedo
5:0
Gijón Industrial
UP Langreo
3:0
Covadonga
Mosconia
4:4
Astur CF
Sevilla III
2:0
Puerto Real CF
Coria CF
1:0
AD Cartaya
Cordoba CF B
2:2
CD Pozoblanco
CD Alcala
0:0
Ayamonte CF
CD Villanueva
6:1
Cadiz B
Pego CF
0:6
Alicante II
Ribarroja CF
1:2
Burjassot CF
CD Castellón II
1:2
UD Juventud Barrio del Cristo
Villarreal C
3:0
CF Gandia
CD Utiel
1:4
Novelda
CF La Nucia
4:2
CD Onda
Jove Español
1:1
UD Puçol
CD Torrevieja
5:0
Atletico Levante UD
Pena Sport FC
3:0
Txantrea
Murchante
1:2
SD Lagunak
CD Izarra
1:3
CD Iruña
CD Soledad
3:0
UD Ibiza Eivissa II
UD Poblense
1:0
CE Alaior
CE Mercadal
0:4
RCD Mallorca B
CE Campos
3:1
CE Artà
CE Andratx
0:2
CD Constancia
Alcúdia
2:1
CD Manacor
Club Portugalete
2:1
Zalla
Beasain
0:0
SD Zamudio
CD Aguilar
2:0
Almazán
UD SANTA MARTA
1:3
CD Mirandes
Burgos CF
0:0
UD Salamanca II
Gimnastica Segoviana
3:2
CD Huracán Z
Real Avila CF
2:0
CD Becerril
Naxara CD
2:1
CD Logroñés
ACD San Marcial
2:4
Anguiano
Yagüe
0:3
River Ebro
Alberite
0:0
AD Fundación Logroñés
SD Oyonesa
0:1
UD Logrones
Club Haro Deportivo
4:0
Calasancio
Tedeón
3:0
Arnedo
AF Calahorra
1:2
Berceo
UD Los Llanos de Aridane
2:1
CD Tenerife B
Castillo
1:0
CD Mensajero
Tenisca
4:0
AD Huracan
UD Realejos
3:1
Las Zocas
Laguna
1:1
UD Gáldar
Alcobendas Sport
3:1
Pozuelo Alarcón
CD Móstoles
0:0
Puerta Bonita
CF Getafe B
1:0
CD Colonia Ofigevi
Las Rozas
0:0
San Sebastian Reyes
Rayo Vallecano B
2:1
Atlético Pinto
Real Madrid C
3:1
AD Parla
CF Rayo Majadahonda
1:0
Vallecas CF
Collado Villalba
1:1
Ciempozuelos
Santa Ana
2:3
Fuenlabrada
Galáctico Pegaso
2:2
RSD Alcala
SD Noja
2:0
CD Laredo
UM Escobedo
0:1
RS Gimnastica de Torrelavega
Bezana
1:0
Ribamontán al Mar
Vimenor
1:1
Santoña CF
Tropezon
2:0
Atlético Albericia
Castro
1:3
Cayón
Real Zaragoza Deportivo Aragon
3:0
Atlético Calatayud
Cuarte
3:1
Villanueva CF
Alcañiz CF
3:1
Binéfar
Sarinena
1:1
UD Fraga
AD Sabinanigo
0:1
CD La Muela
CD Zuera
4:1
Brea
Andorra CF
2:1
CD Teruel
Utebo
1:2
CD Giner Torrero
Barbastro
0:2
CA Monzon
Ciudad de Lorca CF
1:3
Yeclano Deportivo
Muleno CF
1:2
Cartagena II
Moratalla CF
2:0
CD Pozo Estrecho
Atlético Pulpileño
1:1
Lorca Deportiva CF II
CD Lumbreras
1:3
CD Bala Azul
Mazarrón
1:0
CD Cieza
Caravaca CF
5:0
Santomera CF
Plus Ultra
0:0
Jumilla
Pinatar CF
0:1
CD Beniel
Pontevedra CF II
0:0
Gran Peña FC
Portonovo SD
1:1
Rapido de Bouzas
Santa Comba CF
2:2
FC Coruxo
Céltiga FC
0:0
Montaneros CF
UD Somozas
1:2
Alondras CF
CD Ourense
2:0
Arosa SC
Cerceda
2:0
CD Lalín
Narón Balompé Piñeiros
1:1
Villalonga FC
Verín CF
1:0
SD Órdenes
AD Adra
1:0
UD Melilla B
Granada Atlético CF
1:3
CD Santa Fé
UE Rapitenca
1:1
CF Amposta
Espanyol Barcelona B
4:1
Pobla de Mafumet CF
AE Prat
2:3
CE Lhospitalet
FC Santboia
2:0
Banyoles
Mataró
0:2
CE Premià
AEC Manlleu
2:4
CD Blanes
CF Reus Deportiu
0:0
UD Cassà
CF Balaguer
3:0
Vilajuïga
UD Cornella
3:3
Palamos
Europa
1:0
CF Vilanova
CD Unión Criptanense
0:1
Illescas
Marchamalo
1:0
Almansa
AD Torpedo 66
1:1
CD AZUQUECA
CD Toledo Sad
3:0
CA Tarazona
UD Socuellamos CF
2:0
Manchego Ciudad Real CF
La Roda CF
0:0
Albacete II
FC Seraing
2:4
KFC Sint Lenaarts
Spouwen-Mopertingen
3:1
KFC Lille
Witgoor Sport
1:3
Heusden-Zolder
Lyra
3:0
Olympia SC Wijgmaal
Royal Wallonia Walhain CG
0:5
Racing Jet Wavre
KVV Coxyde
0:0
Paturages
Lauwe
0:1
FC Charleroi
Jeunesse Tamines
3:0
Belœil
Sparta Petegem
2:2
Sint-Eloois-Winkel
K Olsa Brakel
8:2
VG Oostende
KFC Izegem
2:4
Vk Ieper
Eendracht Zele
0:5
Opwijk
KFC Schoten SK
0:0
Tubantia Borgerhout VK
KSC Grimbergen
1:2
KSV Bornem
Berchem Sport
1:3
KSV Temse
Ternat
1:1
SK Berlare
VC Groot Dilbeek
2:0
K Londerzeel SK
RNK Split
1:1
Zmaj Makarska
NK Istra 1856 Pula
0:4
NK Lucko
NK Samobor
2:0
SD Polet Buševec
NK Novalja
2:0
Grobničan Čavle
Sportist G.Toshevo
3:0
FK Shabla
FK Aksakovo
2:1
Dorostol
Himik Devnya
1:2
FK Chernomorets 2003 Byala
FK Veliki Preslav
6:0
Dobrudzha
Benkovski Byala
8:1
FK Chernolomets 04 Popovo
FK Endzhe Carev Brod
2:0
FK Suvorovo
FK Rapid Shumen
1:2
FK Ariston Ruse
FK Dve Mogili
1:0
Septemvri Tervel
FK Skrita Sila Madrevo
1:4
Ludogorets
FK Marija Luiza
2:0
FK Bali 2000 Debelec
Lokomotiv Dryanovo
8:0
FK Sitomir Nikopol
OFC Botev Vratsa
1:0
FK Botev Dimovo
FK Gigant Belene
4:1
Akademik Svishtov
Bdin
2:0
Tryavna
Gorna Oryahovitsa
1:1
Pavlikeni
FK Storgozija Pleven
0:0
Yantra 2019
Velbazhd
2:0
Septemvri Simitli
FK Pirin 2001 Blagoevgrad
2:1
FK Chepinets Velingrad
Strumska Slava
1:1
Velbazhd Kyustendil
FK Ljulin Sofia
1:1
FK Levski 1923 Elin Pelin
Hebar
2:1
Malesh
Mesta
1:0
FK Minyor 1919 Pernik
FK Levski Dolna banja
2:5
Pirin Razlog
Slivnishki geroy
1:3
FC Vitosha Bistrica
FK Minyor Bobov dol
6:0
Botev Ihtiman
FK Bansko 1951
3:0
FK Germaneya Sapareva banya
FK Metalik Sopot
1:1
Levski Karlovo
Gigant Saedinenie
2:1
Rozova Dolina
FK Hebros 1921 Harmanli
3:0
FK Strandzha-Metalurg Sredec
FK Gorubso Rudozem
3:1
FK Arda Kurdzhali
Pomorie
2:0
FK Chernomorec Nesebar
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
3:1
FK Strambolovo 2007
Haskovo
2:1
Sozopol
FK Tundzha 2006 Yagoda
1:0
Tundzha Yambol
FK Brestnik 1948 Plovdiv
3:1
Botev Galabovo
Gabès
1:1
Stade Gabesien
Zarzouna
1:1
Menzel Bourguiba
Djerba
0:1
ES Zarzis
Ariana
2:0
Korba
EM Mahdia
2:0
Béni-Khalled
Olympique du Kef
1:2
M'saken