Fixtures - April 03, 2011
Real Sociedad
1:3
Hércules
Espanyol
1:2
Racing Santander
Levante
3:1
Málaga
Deportivo La Coruna
2:1
Mallorca
Sevilla
3:1
Real Zaragoza
Osasuna
2:3
Atletico Madrid
Napoli
4:3
Lazio
Parma
1:2
Bari 1908
Genoa
0:1
Cagliari
Cesena
2:2
Fiorentina
Catania
4:0
Palermo
Chievo
0:0
Sampdoria
Lecce
2:0
Udinese
Roma
0:2
Juventus
Olympiakos
3:1
Kavala
Olympiakos Volos
3:0
Xanthi
AEK
1:0
Atromitos/H.
Asteras Tripolis
1:2
Aris Thessaloniki FC
PAOK
1:0
Larissa
Panserraikos
1:0
Panathinaikos
Ergotelis
1:0
Iraklis Thessaloniki FC
Kerkyra
1:2
Panionios
Vancouver Whitecaps
3:3
Sporting Kansas City
New England Revolution
1:1
Portland Timbers
NY Red Bulls
1:1
Houston Dynamo
LA Galaxy
1:0
Philadelphia Union
San Jose Earthquakes
2:2
Seattle Sounders
Queretaro FC
3:2
San Luis
Chiapas
3:1
Pumas UNAM
Santos Laguna
3:0
Cruz Azul
Tigres UANL
2:0
Atlante FC
Atlas
1:1
Estudiantes Tecos
Morelia
1:3
Pachuca
Toluca
1:1
Monterrey
SK Dynamo Ceske Budejovice
0:0
1 FC Slovacko
FK Usti Nad Labem
0:5
Viktoria Plzeň
Zbrojovka Brno
0:1
FK Teplice
Slavia Praha
0:0
FC Hradec Kralove
Sogndal IL
1:4
Odds BK
Haugesund FK
4:2
Sarpsborg
IK Start
5:1
Stromsgodset IF
Molde
2:2
Tromsø
Rosenborg
1:2
Stabaek Fotball
Newell's Old Boys
2:2
Arsenal de Sarandi
Racing Avellaneda
1:2
Tigre
Godoy Cruz
3:1
Huracan
Quilmes
0:1
River Plate
San Lorenzo
1:2
Colon
UD Oliveirense
0:1
Feirense
Belenenses
3:0
SC Freamunde
CD Fatima
1:0
Arouca
Gil Vicente
3:0
CD Santa Clara
Moreirense
1:1
SC Covilha
Penafiel
0:0
CD das Aves
Varzim SC
1:1
Leixões
Adanaspor
2:2
Kayseri Erciyesspor
Kartalspor
2:3
Gazisehir Gaziantep FK
Mersin İdmanyurdu
3:0
Rizespor
Altay Izmir
1:3
Akhisar Belediyespor
Boluspor
3:0
Gungoren Bld Spor
Samsunspor
3:0
Karsiyaka
US Esch
1:0
Clemency
Sandweiler
2:0
CeBra 01
Munsbach
2:1
Tricolore Gasperich
Norden
4:1
Colmarberg
Atert Bissen
4:1
Hosingen
Skive IK
0:4
FC Vestsjaelland
FC Fyn
2:0
Hvidovre IF
Vendsyssel FF
1:0
Vejle BK
Naestved BK
1:0
Hobro IK
AGF Aarhus
3:0
Kolding FC
AB Gladsaxe
2:1
FC Roskilde
FC Fredericia
3:0
Viborg FF
FC La Tour-Le Paquier
1:2
Lyss
FC Muri
3:2
Team Aargau
Altstätten
1:5
Diepoldsau-Schmitter
FC La Sarraz-Eclepens
0:1
FC Monthey
FC Langenthal
1:1
FC Allschwil
FC Porrentruy
2:1
FC Saint-Imier
AC Taverne
0:2
Emmenbrücke
Aegeri
1:2
FC Sursee
Goldau
2:0
FC Hergiswil
FC Freienbach
1:2
SV Hongg
FC Kosova Zurich
2:0
Luterbach
FC Moutier
1:0
Neuchâtel Xamax II
C. Sekerspor
2:0
Bandirmaspor
Malatyaspor
2:0
Adıyamanspor
Göztepe
4:0
AS Sariyer
Bozuyukspor
4:1
Hacettepe
Alanyaspor
1:3
P. Bugsasspor
Mardinspor
0:0
Akçaabat Sebatspor
Gebzespor
0:3
Corumspor 1967
Iskenderun Demir Celikspor
3:2
Cankiri Bld Spor
Turgutluspor
2:2
Korfez SK
Kirklarelispor
2:0
Batman Petrolspor
Denizli Belediyespor
1:0
Kepez Belediyespor
Torbalispor
1:1
Pazarspor
Sancaktepe Belediye
1:1
Araklıspor
Golcukspor
2:1
Kastamonuspor
Keciorengucu
1:2
Siirtspor
Yalovaspor
2:1
Beylerbeyi AS
Amed Sportif Faaliyetler
5:1
Karsspor
Zeytinburnuspor
0:3
Gaziosmanpasa
Yesil Bursa AS
1:0
Trabzon Akcaabat
Afyonkarahisarspor
1:1
Sivas Belediye Spor
Yozgatspor
1:1
Gumushanespor
Orhangazi Belediyespor
1:1
İskenderun Spor Kulübü 1967
Isparta Spor Kulübü
1:1
Kahramanmarasspor AS
Keçiören Sportif
0:1
Darica Genclerbirligi
Altinordu FK
3:0
Erzurumspor
Beykozspor 1908
2:4
Anadolu Bagcilar Spor
Čarda Martjanci
0:3
NK Grad
NK Tromejnik Kuzma
1:1
Bistrica
SD Stojnci
2:0
DNŠ Mladi upi Šentjur
Odranci
2:4
NK Sampion Celje
NK Radomlje
5:0
Ljubljana
NK Brda
0:1
NK Krka
Opava II
0:3
Slavia Orlová-Lutyně
Vysehrad
3:1
Polepy
Meteor Prague
3:1
Union Čelákovice
FK Baník Most II
0:0
Cesky Dub
Hradec Králové II
4:0
FK Nachod
Pribram II
1:1
FK Taborsko
Jiskra Trebon
1:2
FK Horovicko
SFK Vrchovina
1:0
FC Velke Mezirici
FK Pelhimov
0:1
FC Sparta Brno
Bystrc Kníničky
2:1
FC Viktoria Otrokovice
MFk Vyskov
2:0
FK Apos Blansko
Rezuz Decín
1:3
FK Admira Prague
SK Sokol Brozany
0:2
Roudnice
Pencin Turnov
4:1
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Tj Dvur Kralove Nad Labem
2:2
SK Horni Mecholupy
FK Spartak Sezimovo Ústí II
0:1
SK Strakonice
FC Vlašim II
2:2
FC Zlicin
Bohemian FC II
0:1
Dundalk FC II
Derry City FC II
1:0
Drogheda United FC II
Fanad United FC
2:2
Sligo Rovers FC II
FC Carlow
0:3
Bray Wanderers AFC II
Shamrock Rovers II
2:1
Cobh Ramblers
Tralee Dynamos FC
1:0
St Patrick's Athletic FC II
Egnatia Rrogozhine
0:2
KS Kukesi
KF Erzeni
0:1
KF Rubiku
KS Fieri
0:3
FK Skrapari
Korabi Peshkopi
3:0
KS Olimpiku Tiranë
Luzi 2008
1:0
KF Iliria Fushe-Kruje
Sukthi
2:2
KS Naftetari
Turbina Cerrik
2:1
KS Veleciku Koplik
KS Albpetrol Patos
4:1
KS Poliçani
Delvina
3:0
Maliqi
Këlcyra
0:1
KF Himara
KS Pojani Korçë
0:2
KS Domosdova Prrenjas
Tepelena
3:0
KS Butrinti Sarande
Sopoti Librazhd
1:0
Përmeti
Guillermo Brown
2:1
Union de Mar Del Plata
Huracán Tres Arroyos
0:3
Libertad
Crucero del Norte
1:0
Juventud Antoniana
Central Norte
2:1
Desamparados San Juan
Central Cordoba
4:1
9 de Julio
Santamarina
0:2
Villa Mitre
FC Wacker Innsbruck II
5:0
SC Rheindorf Altach II
Sturm Graz II
3:3
FC Juniors OO
SC Neusiedl
1:2
Waidhofen/Ybbs
Abşeron
2:0
FK Garadag Lokbatan
Bakılı
0:2
MKT Araz
FK Şahdağ Gusar
3:1
FK Energetik Mingəçevir
FK Sumgayit
1:0
FK Şuşa
Union Mohammédia
0:0
Mouloudia Oujda
US Témara
3:1
Union Aït Melloul
Sale
0:0
Ittihad Tanger
Hilal Association de Nador
0:1
Youssoufia
Alagoinhas AC BA
3:4
Vitoria Da Conquista BA
Bahia de Feira BA
1:0
EC Bahia BA
Camaçari
1:0
Serrano BA
Vitoria BA
4:1
Feirense BA
Colo Colo BA
0:2
Fluminense de Feira BA
EC Ipitanga da Bahia
3:2
Juazeiro BA
Macae Esporte RJ
2:1
Boavista RJ
Duque de Caxias RJ
0:2
Flamengo
Americano RJ
0:0
Olaria
Vasco Da Gama RJ
4:0
Bangu RJ
Brusque SC
3:1
Concordia SC
Chapecoense SC
1:0
Marcilio Dias SC
Criciuma SC
1:1
Joinville SC
CFZ Imbituba FC
0:0
Metropolitano SC
Clube Esportivo Lajeadense RS
1:1
Internacional RS
Inter Santa Maria
0:3
EC Pelotas RS
Ypiranga Futebol Clube RS
4:2
Caxias RS
Grêmio
2:1
Veranopolis RS
Cruzeiro de Porto Alegre RS
3:0
FC Santa Cruz do Sul
Aparecidense GO
1:0
Goianesia GO
Crac GO
3:1
Trindade GO
Goias GO
3:0
Santa Helena EC
Morrinhos FC
2:3
Vila Nova GO
Coritiba PR
6:2
Rio Branco PR
Cascavel Cr PR
1:2
Arapongas
Cianorte PR
4:1
Roma Esporte de Apucarana
AC Paranavaí
1:2
Operario PR
Parana Clube PR
2:3
Atletico Paranaense
Paulista
2:3
Mogi Mirim SP
AD Sao Caetano
6:1
Sao Bernardo FC
Atletico Linense SP
0:2
Guaratingueta SP
Santos
0:1
Palmeiras
Sao Paulo SP
1:0
Mirassol FC
Sport Recife PE
0:2
Santa Cruz PE
Porto PE
4:1
AD Cabense
Petrolina PE
0:1
Salgueiro PE
Araripina FC
2:0
Vitoria PE
America PE
1:1
Ypiranga PE
Palmeira
3:1
Baraunas RN
Alecrim RN
0:1
Clube Centenário Pauferrense
Assu RN
2:2
Santa Cruz RN
ABC RN
1:0
América RN
AC Coríntians
3:1
Potiguar RN
Simba
2:3
TP Mazembe
Enyimba
2:1
Bitam
Coton Sport
2:0
V.Club
ASPAC
2:0
Esperance
Kano Pillars
0:0
Wydad Casablanca
ASFA-Yennenga
3:4
ES Sétif
MC Alger
3:0
Dynamos
USFA
Africa Sports
AS Adema
2:0
Bidvest Wits FC
Motema Pembe
1:0
Victors
Leopards
1:0
Primeiro de Agosto
Tiko United
0:1
Sunshine Stars
Sahel
1:2
MAS
Ashanti Gold FC
2:1
Etoile du Sahel
Beijing Institute of Technology FC
1:1
Yanbian Fude
Dalian Pro
4:0
Wuhan Zall
Hunan Xiangtao FC
0:1
Beijing BSU
Shenyang Zhongze FC
1:1
Tianjin Tianhai
Guangzhou R&F FC
0:2
Guangdong
Guizhou Zhicheng
1:0
Shenyang Dongjin FC
Chongqing Lifan
1:0
Shanghai Port
Madalena
1:2
Louletano
Operario
1:2
CD Pinhalnovense
Pombal
1:1
SC Coimbroes
Sertanense FC
1:1
UD da Serra
Anadia FC
1:2
Padroense
GD Tourizense
6:0
Electrico FC
Aliados FC Lordelo
1:1
FC Pampilhosa
Tondela
3:0
SC Esmoriz
SC Espinho
3:0
FC Cesarense
Macedo Cavaleiros
1:0
GD Ribeirao
Maritimo Madeira B
3:0
GD Braganca
AD Fafe
1:0
Merelinense FC
Caniçal
1:0
Pontassolense
FC Vizela
0:0
Chaves
AD Camacha
2:1
AD Oliveirense
AD Lousada
0:1
Andorinha
União Madeira
0:0
FC Tirsense
Sporting Farense
2:0
AD Carregado
GD Lagoa
0:0
Praiense
SCU Torreense
0:0
Atletico CP
Clube Oriental de Lisboa
1:0
Casa Pia Atletico
Real Sporte
2:2
Reguengos Monsaraz
Juventude Evora
2:2
CD Mafra
America de Cali
2:3
Deportivo Cali
Junior
2:0
Real Cartagena
La Equidad
2:0
Boyaca Chico FC
Santa Fe
0:2
Millonarios
Cucuta Deportivo
2:0
Deportes Quindio
Deportes Pereira
1:0
Once Caldas
Rionegro Águilas
1:1
Envigado
Patriotas Boyacá
1:0
Club Cortulua
Sucre
2:3
Tigres FC
Alianza Petrolera
4:3
U. d. Popayan
Atletico Bucaramanga
1:1
Fortaleza FC
Deportivo Pasto
3:0
U. M. Santa Marta
San Marcos de Arica
0:1
Antofagasta
Deportes Copiapo
0:2
Coquimbo Unido
Puerto Montt
1:3
Rangers de Talca
Deportes Naval
2:1
Deportes Concepcion
San Luis de Quillota
2:0
Deportes Magallanes
Lota Schwager
1:0
Unión Temuco
Ajax de Ouénzé
2:1
FC Cuvette d'Owando
Diables Noirs
1:0
Etoile du Congo
Nico-Nicoyé
0:1
Munisport de Pointe-Noire
Vita Club Mokanda
1:1
Cheminots
Casa Estrella de Benfica
0:7
UE Santa Coloma
Inter Club de Escaldes
0:6
Lusitanos FC
Encamp FC
0:9
FC Santa Coloma
Unex Unicov
1:0
SK Lisen
Slovácko II
1:0
Zbrojovka Brno II
SK Sulko Zabreh
2:2
SK Sigma Olomouc B
FK Viktoria Žižkov II
0:0
SK Hlavice
Ceska Lipa
1:1
Bohemians Prague
Ovcary
1:2
Mladá Boleslav II
FK Kraluv Dvur
3:0
Slavia Praha II
Brøndby IF II
3:0
Jægersborg BK
Nexø Boldklub Bornholm
0:0
Frederiksberg Boldklub
Ringkobing IF
1:1
Aarhus Fremad II
VV Sint Bavo
1:1
HVV Hollandia Hoorn
FC Hilversum
0:2
De Treffers
Argon Mijdrecht
1:4
Quick '20
FC Lienden
1:1
JVC Cuijk
EVV Echt
2:0
VV Baronie Breda
VV Gemert
0:1
Amsterdamsche FC
Guaraní
1:0
Cerro Porteño
Independiente FBC
0:1
CA 3 de Febrero
Sportivo Luqueño
2:2
Tacuary
Sol de América
3:4
Rubio Nu
FK Iskra Danilovgrad
1:2
FK Jezero Plav
FK Kom
0:1
FK Bratstvo Cijevna
Ibar
1:0
FK Berane
Zabjelo
0:0
FK Celik Niksic
Otrant-Olympic
1:1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Pljevlja
1:2
FK Bokelj Kotor
L.D.U. Portoviejo
0:0
Deportivo Quevedo
Universidad Catolica
4:0
Guayaquil City
Atlético Audaz
2:3
CSD Macara
Tubantia
3:1
Jonge Kracht
AWC
1:0
PH Almelo
Ugchelse Voetbal Vereniging Albatross
2:0
Voetbalvereniging Germania
DIO Groningen
3:1
LAC Frisia 1883
Gronitas
0:1
Bergum
VV Nieuw Buinen
3:2
SV HODO
Excelsior '20 Schiedam
1:3
RKAVV
DEM
3:3
Almere City II
Koninklijke HFC
1:0
VV De Meern
Vpv Purmersteijn
1:1
VVIJ
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
4:1
Pancratius
DWV
3:1
De Kennemers
SV NVC
0:0
Stormvogels
Sportvereniging Steeds-voor-Waarts '27
1:3
Recht Op Doel Af '46 Zondag
Boshuizen
3:1
Quick
WRW
1:2
SJC Noordwijk
VUC
4:1
GDA
HVV Den Haag
1:1
Neptunus-Schiebroek
TOGB
1:0
SCO '63
vv Wilhelmus
0:2
Blauw Wit Amsterdam FC
Tielse Sportvereniging Theole
0:1
RCS
EFC
6:3
vv RKJVV
Nemelaer
1:1
JEKA
LONGA
2:3
RKVV Nulandia
WSC
2:2
RKSV Nuenen
Vlissingen
2:1
Brabantia
Geldrop
1:1
Best Vooruit
Voorwaarts T
3:0
SDOUC
Oss 20
3:0
Heidebloem
Laura-Hopel Combinatie
1:1
Schaesberg
FC Vinkenslag
0:3
GSV '28
BSV Limburgia
4:2
TOP Oss Amateurs
Sparta '25
2:3
RKSV Bekkerveld
SV Heerlen
1:1
HVCH
Groene Ster
6:0
NWC
CD Aguila
1:1
Vista Hermosa
Atlético Balboa
2:1
Alianza FC (Slv)
UES
1:2
CD FAS
Once Deportivo
1:0
CD Luis Angel Firpo
Atlético Marte
1:2
AD Isidro Metapan
JK Tallinna Kalev
2:1
Kivioli FC Irbis
Valga FC Warrior
0:4
FCI Tallinn
FC Puuma
1:1
Parnu Linnameeskond
Kohtla-Jarve JK Jarve
1:2
FCI Levadia Tallinn
Tallinna FC Flora
4:2
Tallinna JK Legion
Sandnes Ulf
0:1
Bryne FK
Asker
1:1
Ham-Kam
Hodd
3:0
Bodo/Glimt
Kongsvinger IL
2:0
Mjondalen
Nybergsund IL-Trysil
2:2
Alta IF
Randaberg
1:2
Strommen IF
Ranheim IL
1:0
Lov-Ham
Sandefjord Fotball
0:0
Honefoss BK
Panetolikos
0:0
Kallithea
Panthrakikos
1:0
OFI Crete FC
Ionikos
1:0
Anagennisi Karditsas 1904
Diagoras FC
1:0
Veria
Agrotikos Asteras FC
0:0
Thrasyvoulos
Pierikos FC
2:2
Levadiakos
Guarani RS
3:1
Passo Fundo
Guarany de Bagé
2:2
EC 14 de Julho
Brasil de Pelotas RS
2:0
Grêmio Atlético Farroupilha
Brasil Farroupilha
0:1
Clube Esportivo Aimore RS
Guarany FC (Camaquã)
1:0
Cerâmica
Esportivo RS
0:0
AE Garibaldi
Associação Esportiva Social e Recreativa Riopardense
0:0
Gremio Esportivo Gloria RS
CA Carazinho
1:3
Avenida RS
Riograndense SM
1:1
EC Milan
União RS
1:5
Juventus AC (Santa Rosa)
Sao Paulo RS
2:1
Bagé
Xinabajul
0:0
Universidad San Carlos
Municipal
1:2
Comunicaciones
Juventud Retalteca
3:0
Marquense
Heredia
1:1
Mictlán
Malacateco
2:1
Suchitepéquez
Fukien AC
2:1
Hong Kong Rangers
Happy Valley
3:1
Yuen Long FC
Lucky Mile
2:3
Wing Yee
Southern
0:3
Sham Shui Po
Shatin
0:1
Double Flower
Kwai Tsing District FA
1:7
Pontic Football Team
Nieuwenhoorn
1:3
Alphense Boys
Leonidas
2:0
Ado '20
USV Elinkwijk
4:2
AFC '34
Chabab
0:1
IFC
Schijndel
2:2
UDI '19
DESK
1:0
SV Deurne
Hoogeveen
1:4
Babberich
Golden Threads
2:1
Langsning SC
Gauhati Town Club FC
1:3
North Imphal Sports Association
Southern Samity FC
0:0
Simla Youngs
Rangdajied United
1:1
Malabar United
Eagles FC Cochin
2:1
Premier India Football Academy Sports FC
Chandni FC
0:3
Royal Wahingdoh
Juventude Gaula
1:3
Santacruzense
Mineiro Aljustrelense
1:0
Sesimbra
Estrela Vendas Novas
4:2
Esperanca de Lagos
SC Vianense
2:0
Fão
Melgacense
1:2
SC Mirandela
AD Esposende
1:1
AD Limianos
Cc Taipas
2:0
Amares
Vieira SC
1:1
Santa Maria FC
SC Maria Fonte
3:0
SC Valenciano
Santiago
3:3
SC Angrense
Boavista São Mateus
2:1
Lusitania Dos Acores
Sporting Clube Ideal
1:1
Capelense SC
SC Vilanovense
2:0
Prainha
Micaelense
2:2
Vitória do Pico
Serzedelo
2:0
Famalicao
UD Sousense
2:0
Amarante FC
Gd Joane
3:0
Uniao SC Paredes
Vila Meã
3:2
Candal
Mondinense FC
0:6
Rebordosa
Ol Douro
2:2
Leca FC
Penalva Do Castelo
0:1
Alpendorada
Sao Joao Ver
0:0
CD Cinfaes
Bustelo
4:0
Avanca
Sampedrense
2:2
Lusitania FC
Fiaes SC
3:3
ADRC Aguiar Da Beira
Alba
2:2
GD de Oliveira de Frades
AD Nogueirense
2:2
Oliveira Bairro
Sourense
1:1
Academico de Viseu
Riachense
1:1
Grupo Desportivo Recreativo Monsanto
Aguias Moradal
0:2
Castelo Branco
UD Gandara
0:0
GR Vigor Mocidade
Tocha
1:1
AC Marinhense
Caldas SC
1:0
Alcochetense
Gd Peniche
0:1
Sintrense
1 Dezembro
2:1
SG Sacavenense
Malveira da Serra
0:1
Odivelas FC
Crato
0:1
Bombarralense
Atlético Tojal
1:1
AD Oeiras
Messinense
2:1
Pescadores Costa Caparica
Odemirense
2:2
União Montemor
Csd Camara de Lobos
3:2
Machico
CD Ribeira Brava
2:0
Cruzado Canicense
CD Portosantense
2:0
Calheta
Concordia Elbląg
0:1
MKS Korsze
MLKS Czarni Olecko
0:1
KS Pogoń Łapy
Chełmianka Chełm
2:1
Avia Świdnik
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
ZKS Izolator Boguchwała
Stal
3:0
KS Olender Sól
MKS Narew Ostrołęka
1:0
Pogon Siedlce
MKS Orlicz Suchedniów
5:0
MKS Stąporków
Naprzód Jędrzejów
0:1
AKS Beskid Andrychów
KS Nida Pińczów
1:2
KS Dalin Myślenice
KKS Juventa Starachowice
3:0
LKS Kmita Zabierzów
MKS Czarni Połaniec
0:2
Rks Garbarnia Krakow
MKS Mazur Ełk
0:0
MKS Kaczkan Huragan Morag
Naft Al Basra
0:0
Al Najaf
Al Zawra'a
3:0
Al Nasiriya
Al Mina'a
1:0
Al Hindiya
Al Diwaniya
1:3
Al Quwa Al Jawiya
Karbala FC
1:3
Amanat Baghdad
Al Hasanain
1:2
Al Masafi
Milazzo
4:0
US Catanzaro 1929
Brindisi
0:0
Fondi
Vigor Lamezia
0:3
Isola Liri
Campobasso
2:1
Melfi
AS Aversa Normanna
2:5
Pomezia
Asd Turris Calcio
1:1
Trapani Calcio
Latina
2:0
US Vibonese Calcio
Chieti
1:1
Carpi FC
Gavorrano
3:1
Crociati Noceto
Celano
0:3
Giulianova Calcio
Fano
0:1
Aquila
Carrarese Calcio 1908
1:0
Prato
Giacomense
0:1
San Marino Calcio
Bellaria Igea
1:1
Asd Sangiovannese 1927
Poggibonsi
2:1
Villacidrese
Sambonifacese
1:2
Casale
Savona FBC
1:0
AC Mezzocorona
SS Tritium
1:1
Pro Patria
AC Feralpi Salo
0:2
Pro Vercelli
Montichiari
2:1
Rodengo Saiano
AC Renate
0:1
SSD Unione Sanremo
Sacilese
1:1
Valenzana
Village United FC
1:3
Tivoli Gardens
Boys Town
2:1
Harbour View FC
Humble Lions
1:0
Reno FC
Sporting Central Academy
4:0
Arnett Gardens FC
Benfica FC
1:2
St. George's SC
Nairobi City Stars
0:1
Thika United
Posta Rangers
2:0
Chemelil Sugar FC
Karuturi Sports
2:0
Congo United FC
Bandari
1:0
SoNy Sugar
Western Stima
1:0
Leopards
KCB
0:1
Gor Mahia
Donaufeld
4:2
Admira Landhaus
Gersthofer SV
1:1
Landstraßer Athletik Club-Inter
Favoritner AC
2:0
Slovan HAC
Viktoria Bregenz
5:1
FC Sulzberg
Dornbirner SV
1:1
Bizau
FC Lendorf
0:1
Eberndorfer AC
Young Style SC Wienerberg
2:2
SC BiH Süssenbrunn
Straßwalchen
2:2
SV Wals-Grunau
UFC Maria Alm
4:1
ÖTSU Henndorf
Kapfenberger SV II
4:2
SVL Flavia Solva
FC Mäder
2:5
Brauerei Egg
SAK 1914 Salzburg
3:0
FC Zell am See
Kuchl
3:1
SV Anthering
Union Weißkirchen
1:3
UFC Eferding
SK Jenbach
3:3
SV Absam
SV Wurmla
0:0
SV Stockerau
SV Gaflenz
0:0
SC Zwettl
Röthis
1:0
VfB Hohenems
SK Hippach
0:1
Telfs
Al Nejmeh
1:1
Al-Mabarrah
Al Islah Bourg Shamaly
0:1
Al Tadamon Sour
Al Akhaa Al Ahli
1:0
Salam Sour
Al Ansar
0:0
Racing Beirut
Real Succes
0:0
FC Tighina II
Academia II
Locomotiv Bălţi
Dinamo-Auto
2:0
FC Olimpia-2 Tiligul
Moldova-03 Ungheni
1:1
Sheriff II
Intersport-Aroma
0:0
FC Zimbru Chisinau 2
Cahul
1:0
FC Sfîntul Gheorghe II
Dacia Buiucani
2:0
Speranţa Cahul
Pérez Zeledón
3:0
Barrio México
Santos de Guápiles
4:1
La U Universitarios
Deportivo Saprissa
0:0
Cartaginés
Limón
3:1
Puntarenas
Diriangén
1:0
Real Estelí
Diablos Rojos del América
7:1
Real Madriz
Walter Ferretti
3:1
Xilotepelt FC
Managua
4:1
Deportivo Ocotal
Grecia
1:1
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
Guanacasteca
2:1
San Carlos Zona Norte
Carmelita
1:2
Consultants Moravia
Cariari Pococí
2:3
Municipal Liberia
Uruguay
2:1
AD Desamparados
AD La Suerte
2:1
AD Sagrada Familia
Puma Generaleña
1:1
Turrialba
AD Paraíso Total
4:1
AD Barrealeña
Rosario AD
1:2
Generación Saprissa
US Hostert
3:5
FC Rm Hamm Benfica
Sporting Mertzig
0:3
Swift Hesperange
FC Mondercange
0:3
FC Etzella Ettelbruck
Flaxweiler-Beyren
3:3
Union Titus Petange
FC Mamer 32
1:3
CS Grevenmacher
Union 05 Kayl-Tetange
1:0
Blue Boys Muhlenbach
Kehlen
1:6
Un Kaerjeng 97
Steinfort
3:1
FC Wiltz 71
Jeunesse Schieren
2:4
Differdange FC 03
US Mondorf-Les-Bains
2:2
FC Progres Niederkorn
Jeunesse Junglinster
0:2
CS Fola Esch
FC Una Strassen
0:1
F91 Dudelange
Indios
2:0
Reboceros La Piedad
Veracruz
2:2
CF Alacranes de Durango
Venados
1:1
Albinegros de Orizaba
Dorados de Sinaloa
2:1
Lobos BUAP
León
4:0
Correcaminos UAT
Xolos de Tijuana
2:0
Atlante UTN (Potros Neza)
Incomáti
1:1
Ferroviário Beira
LD Maputo
1:1
Maxaquene
União Desportiva Do Songo
1:1
Chingale de Tete
Ferroviário Maputo
3:2
GD Matchedje de Maputo
Ferroviário Nampula
1:1
ENH Vilankulo
SC da Beira
1:0
CA Muçulmano
Gyirmot
2:1
Pecs
Fehérvár II
6:1
Honvéd II
BKV Elore
2:0
Kaposvölgye
MTK Hungária FC II
1:0
Mezokovesdi
Makó
1:2
Orosháza FC
Jánoshidai SE
1:2
Hódmezővásárhely
Százhalombattai LK
1:1
Biatorbágy
Ibrány Városi SE
1:4
Kemecse SE
Tiszakanyár SE
3:4
Nagyecsed RSE
Dunaharaszti MTK
0:1
Soroksar
Esmtk Budapest
0:2
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Móri SE
0:0
Lindab-Törökbálinti TC
Sarvar
4:2
Várpalotai BSK
Szombathelyi Haladás II
8:0
Köszegi SK
Répcelaki SE
0:1
Soproni VSE
Bogad SE
1:2
Nagyatádi
BFC Siófok II
0:4
Paksi SE II
Balatonlelle SE
0:1
Bonyhád Völgység
Balkanyi SE
1:2
Hajdúszoboszlói SE
Berettyoujfalui SE
0:1
Kótaj SE
Szolnoki Spartacus
0:6
Kecskeméti TE II
Gyöngyös
1:1
Felsotarkany SC
BSE
1:5
Budapesti Vasas SC II
Manly United
2:2
Sutherland Sharks
Blacktown City
0:1
Sydney Olympic
Wollongong Wolves
2:1
Parramatta Melita Eagles FC
SC Condor Hamburg 1956
0:0
Bergedorf 85
FC Erzgebirge Aue II
3:2
FSV Wacker 03 Gotha
Carl Zeiss Jena II
0:1
Borea
Rot-Weiß Erfurt II
1:1
Magdeburg II
Chemnitzer FC II
0:0
Sachsen Leipzig
Dynamo Dresden II
1:2
FSV Zwickau
BSC Süd 05
0:0
SV Altlüdersdorf
TSG Neustrelitz
1:1
Anker Wismar
Stuttgarter Kickers II
3:2
Kehler FV 07
Flensburger SpVgg 08
3:1
Heider
Barmbek-Uhlenhorst
1:4
Niendorfer
St. Pauli II
0:2
Victoria Hamburg
Werder Bremen III
4:0
Brinkumer SV
SC Weyhe
1:3
TuS Schwachhausen
Union Neumünster
3:2
SV Eichede
SV Todesfelde
1:2
FC Sylt
Luneburger SK Hansa
0:1
VSK Osterholz-Scharmbeck
Goslarer SC 08
4:1
TuS Heeslingen
TSV Ottersberg
1:2
Eintracht Nordhorn
Oldenburg
0:1
Eintracht Northeim
VfV Hildesheim
0:3
VfL Osnabrück II
Heikendorfer SV
0:2
Eckernforder SV
Eintracht Norderstedt
0:0
Rugenbergen
Bramfelder SV
0:1
SV Curslack-Neuengamme 1919
Erkenschwick
0:1
RWE
Germania Windeck
3:2
Westfalia Herne
Sportfreunde Siegen
2:4
VfB Speldorf
SV Westfalia Rhynern
0:3
Schermbeck
Bergisch Gladbach
0:1
Velbert
SW Essen
1:2
VfB Homberg
MSV Duisburg II
1:0
Fortuna Köln
VfB Hüls
Kleve
1. FC Saarbrücken II
0:0
SV Rossbach
SV Gonsenheim
1:3
Borussia Neunkirchen
SpVgg Unterhaching II
1:2
Ismaning
Holstein Kiel II
2:2
SV Henstedt-Ulzburg
SV Eintracht Trier II
0:2
SpVgg EGC Wirges
FSV Erlangen-Bruck
1:3
Wurzburger FV
SE Itapirense
0:4
Juventus
AA Internacional
2:0
Grêmio Osasco
Batatais
4:1
EC XV de Novembro (Jaú)
São Carlos FC
2:1
Osvaldo Cruz FC
CA Taboão da Serra
1:1
Taubaté
Paulínia Futebol Clube
2:4
SC Barueri
Velo Clube
3:0
AA Flamengo
AE Santacruzense
4:2
AA Francana
Associacao Atletica Internacional
2:0
CA Taquaritinga
Masvingo FC
2:1
Hwange
Shabanie Mine FC
0:2
Chicken Inn
Zimbabwe Saints
1:0
Kiglon FC
Shooting Stars FC
2:5
CAPS United
Black Mambas FC
1:2
WorldWide Scholarships Rangers FC
CA Atlas
1:1
Juventud Unida
Argentino Rosario
1:2
Argentino Quilmes
Puerto Nuevo
0:0
Sportivo Barracas Bolivar
Colegio Nacional de Iquitos
1:3
Sport Huancayo
Universitario de Deportes
2:1
Sport Boys
Cobresol FBC
0:1
Alianza Atletico
Club Sportivo Cienciano
2:2
Union Comercio
Universidad San Martin
0:0
CD Leon de Huanuco
Universidad Cesar Vallejo
1:1
Alianza Lima
Juan Aurich de Chiclayo
1:1
FBC Melgar
Monagas SC
1:0
Dep. La Guaira
Trujillanos FC
0:0
Deportivo Lara
Estudiantes de Merida FC
2:4
Deportivo Anzoategui
Carabobo FC
2:0
Atlético El Vigía
Caroní
0:3
Deportivo Petare
Cobán Imperial
2:1
Teculután
Guastatoya
1:1
San Benito
Jalapa
1:1
Sacachispas
Deportivo María Linda
3:1
Iztapa
Puerto San José
3:1
Nueva Concepción
Zacapa
4:4
Achuapa
Aurora
1:1
Mixco
Coatepeque
4:1
La Gomera FC
Juventud Escuintleca
2:2
San Pedro
Petapa
2:0
Carchá
Deportes La Serena
0:0
Deportes Iquique
Univ. Concepción
0:1
O`Higgins
Audax Italiano
2:1
Colo Colo
CD Cobreloa Calama
1:0
Palestino
Cobresal
1:2
Nublense
Santiago Morning
1:1
Huachipato
Nacional
3:0
Racing
Central Espanol FC
5:1
Rampla Juniors
Peñarol
5:0
Tacuarembo FC
Wanderers
5:1
El Tanque Sisley
CA Bella Vista
2:4
Liverpool M.
Khiva
1:0
Surkhon
G'allakor-Barsa
2:1
Nasaf II
FK Djambala
0:5
YoShLIK Kasan
FK Registan Samarkand
3:2
FC Aral Nukus
Zarafshon
1:0
PFK Xorazm
FK Chust-Pakhtakor
0:2
FK Gulistan
FK Atlaschi Margilan
1:1
Yangiyer
NBU Osiyo Tashkent
0:0
FK Kasansay
FK Spartak Tashkent
0:0
FK Imkon Oltiariq
FK Durmen-Sport Kibray
0:2
Oq-tepa
Lokomotiv Tashkent
4:0
FK Bunyodkor II Chrichik
Jeunesse Freylangeoise
0:2
Wellin
Martelange
0:4
FC Jeun Lorr Arlonaise
Bièvre
2:1
Profondeville
Rochefort
5:0
CS Onhaye
Bioul
1:1
RES Philippeville
Spy
2:2
Arquet
Loyers
1:0
Leuze
Aische
4:2
Sporting Espoir Jemeppe
Wuustwezel
0:2
KVV Vosselaar
's Gravenwezel
1:3
Mariekerke
Vlimmeren Sport
2:1
KFC Schoten SK
Wijnegem
3:3
Kfco Beerschot Wilrijk
Verbroedering Arendonk
2:2
Rapid Leest
Koninklijke Merksplas SK
3:4
Gooreind
Lubbeek
1:1
Jette
Sterrebeek
1:1
RCS Brainois
Grez-Doiceau
2:3
Crossing Schaerbeek
SC Etoile Bruxelles-Capitale
0:2
Halle
Vilvoorde
1:5
Diest
Kampenhout
2:0
Racing Jet Wavre
Ganshoren
1:0
Stade Bierbeek
Schoonbeek-Beverst
0:0
Moelingen
Entente Blegnytoise
0:0
Warnant
Weywertz
1:1
Waremme
Wellen
1:0
Vlijtingen
Lindelhoeven
1:4
K Esperanza Pelt
Malmundaria
5:1
FC Eupen
Royal Herve FC
0:4
Spa
Espoir Minerois
0:2
Amay
Cointe-Liège
1:2
Vyle-Tharoul
Trooz
1:2
RSC Beaufays
R CS Verlaine
0:3
St Gilles
Weerstand Koersel
3:1
Bregel Sport
Meeuwen
3:3
Bilzerse Waltwilder
Bredene
3:2
Blankenberge
Soignies Sports
3:0
Ransart
Belœil
0:2
Entente Acren Lessines
Sporting Châtelet
1:1
Genly-Quévy
Templeuve
3:1
Solre-sur-Sambre
Saint-Vaast
0:2
RRC Estaimpuis
Paturages
0:2
Gosselies Sports
Bambrugge RC
0:2
FC Lebbeke
Sunshine Coast
Southern Cross United FC
Gold Coast Stars FC
2:1
North Queensland Razorbacks FC
Queensland Academy of Sport Football Program
2:2
Cairns FC
SV Wilhelmshaven
2:0
VFC Plauen
Hannover 96 II
1:2
Hallescher
Holstein
1:0
Meuselwitz
Magdeburg
0:0
FC Energie Cottbus II
SG Sonnenhof Grossaspach
3:3
SC Freiburg II
RB Leipzig
2:1
Lubeck
Oberneuland
0:5
Wolfsburg II
Mainz II
1:2
Borussia Dortmund II
Schalke II
2:2
Eintracht Trier
Royal Ch. Fleurus
3:0
RFC Huy
Ternat
0:3
K Bocholter VV
White Star Bruxelles
3:0
FC Liege
KSC Grimbergen
5:0
Ur Namur
KV Woluwe-Zaventem
2:1
Royal Excelsior Virton
Sportkring Sint-Niklaas
3:1
KMSK Deinze
Centro Italo
2:0
Tucanes FC
Lotería del Táchira FC
3:1
Llaneros FC
Real Bolívar
2:1
Urena SC
Portuguesa FC
2:1
Union Lara FC
ASD Selargius Calcio
2:1
Polisportiva Viribus Unitis
GS Rosignano 6 Rose
1:1
Borgo a Buggiano
Pergolettese
2:0
USDC Rudianese
Carpenedolo
1:1
Camaiore Calcio
Bagnolese
5:2
Mezzolara
US Fiorenzuola 1922
2:1
FC Ponsacco 1920
ASD Virtus Pavullese
4:1
Nuova Verolese Calcio
US Forcoli 1921 Valdera
2:2
Pontedera
US Russi
1:2
Tuttocuoio
SSD Castel San Pietro Terme Calcio
1:2
Polisportiva Virtus Castelfranco
Socio Culturale Castiadas
1:2
Bacoli Sibilla
ASD Sanluri Calcio
0:2
ASD Cynthia 1920
Arzachena Costa Smeralda Calcio
1:1
GS Fidene Calcio
Budoni Calcio
4:2
Polisportiva Monterotondo Lupa
ASD Astrea
1:0
AC Porto Torres
FC Aprilia
3:1
SS Tavolara Calcio
Guidonia Montecelio
2:1
Viterbese Calcio
ASD Anzio Calcio 1924
2:1
US Zagarolo
USD Novese
2:0
ASD Albese Calcio
AC Asti
1:2
ACD Aquanera
AC Cuneo 1905
4:0
ASD Polisportiva Borgorosso Arenzano
Acqui US
0:1
Chiavari Calcio Caperana
ACD Rivoli
0:0
Santhià
Chieri
3:0
AC Settimo
Borgosesia
1:3
Vallée d'Aoste St. Chr.
US Arezzo
4:0
Deruta
Gallaratese ASD
4:0
Vigevano
ASD Sarzanese Calcio 1906
1:1
Seregno
ASD Sporting Terni
2:2
SSD Calcio Città di Castello
Flaminia
1:0
AC Monteriggioni
Castel Rigone
4:1
Montevarchi Calcio Aquila 1902
SS Todi Calcio
0:0
Perugia
Orvietana Calcio
0:2
Sansepolcro Calcio
AS Sestese Calcio
1:1
Scandicci
Pianese
2:1
Voluntas Calcio Spoleto
ASD Villafranca
2:1
AlzanoCene
Caronnese
2:2
US Calcio Colognese
Virtus Verona
0:1
AC Cantù GS San Paolo
AC Castellana Castel Goffredo
2:0
GC Castelnuovo Sandrà
Castiglione
3:0
US Darfo Boario
Trento
0:2
Legnago Salus
Solbiatese Arno Calcio
0:3
Olginatese
Folgore Caratese
1:1
AC Ponte San Pietro-Isola
Mantova 1911
3:3
Voghera
Casertana FC
0:0
SSD Sapri Calcio
Cittanova Interpiana Calcio
2:1
SC Marsala 1912
HinterReggio
0:2
ASD Sambiase
GSD Mazara 1946
3:3
Messina
ASD Modica Calcio
0:1
ASD Forza e Coraggio
Nissa FC ASD
4:1
Nuvla San Felice
Real Nocera
1:2
FC Turris 1944 ASD
FC Rossanese 1909 ASD
2:1
AS Valle Grecanica
Belluno
1:2
Montebelluna
UC Montecchio Maggiore
1:1
Este
Chioggia Sottomarina
1:1
NK Kras ASD
Treviso
2:1
US Opitergina
ASD Sanvitese
2:1
Pordenone Calcio
Tamai
1:2
Luparense
ACD Città di Concordia
3:3
Sandonà
AS Union Quinto
2:1
ASD Torviscosa
Rovigo
3:0
Venezia
Ostuni Sport
3:1
Angri
FC Francavilla 1931
0:0
Battipagliese
Atletico Boville Ernica
3:3
Polisportiva Club Sportivo Pisticci
Sant Antonio Abate
1:1
AS Fortis Trani
Arzanese
2:1
ASD Francavilla Calcio
ADC Ars et Labor Grottaglie
2:1
Ischia
Polisportiva Gaeta
0:0
AC Nardo
GS Capriatese
1:0
Virtus Casarano
Santarcangelo
4:1
SSD Atessa Val di Sangro
Rimini
2:1
SSD FC Bikkembergs Fossombrone
ASD Bojano
0:1
AS Real Cesenatico
Olympia Agnonese
1:3
Civitanovese Calcio
ASD Miglianico Calcio
1:3
Forlì
Recanatese
2:1
ASD Luco Canistro
Santegidiese
2:1
Real Rimini FC
Atletico Trivento
0:1
Sambenedettese
RC Angolana
0:1
Teramo
Jesina Calcio
1:2
US Venafro
VSS Košice II
1:1
MFK Goral Stará Ľubovňa
MSK Zilina B
3:1
Lokomotiva Zvolen
1. FC Tatran Prešov II
4:2
FK Baník Ružiná
FK Dukla Banská Bystrica II
0:0
Spisska Nova Ves
Slovan Bratislava II
3:1
Nové Zámky
Pezinok
1:2
Nitra II
AFC Nove Mesto Nad Vahom
0:1
FC Spartak Trnava II
Spartak Vráble
1:0
Topoľčany
Blava 1928
1:2
Nemšová
Bernolákovo
0:4
Spartak Myjava
AD Cerro Reyes Badajoz
0:2
RC Deportivo Fabril
UDA Gramenet
3:1
Orihuela CF
RCD Mallorca B
0:1
Ontinyent CF
CE Lhospitalet
2:2
UE Sant Andreu
CE Sabadell
3:1
CD Atletico Baleares
Atletico Madrid B
5:1
Celta de Vigo B
RSD Alcala
0:0
Universidad de Las Palmas
Leganés
2:1
FC Coruxo
UD Vecindario
2:2
CD Badajoz
Caravaca CF
1:1
CD Roquetas
UD Puertollano
1:1
Melilla UD
Sporting Gijon B
0:1
Cultural Leonesa
CD La Muela
0:0
Eibar
Benidorm CD
1:2
Lleida
CD Teruel
0:0
FC Santboia
Alicante CF
1:2
CD Denia
UD Alzira
1:1
CD Alcoyano
CP Cacereno
0:0
Pontevedra CF
Ub Conquense
1:1
UD Extremadura
CD Guadalajara
1:1
Real Madrid Castilla
CD Lugo
2:1
Rayo Vallecano B
AD Ceuta
1:1
UD Almeria B
Lorca Atletico CF
0:4
Cadiz
UD Logrones
2:1
Real Union de Irun
RS Gimnastica de Torrelavega
0:0
Real Sociedad B
Barakaldo CF
1:1
CA Osasuna B
CF Palencia
1:0
Caudal Deportivo
Pena Sport FC
1:1
Lemona SD
Jumilla
2:3
Sevilla Atletico
CF Gandia
2:0
CD Castellon
CP Ejido
1:1
Yeclano Deportivo
Ecija Balompie
0:1
CD Alcala
CD Mirandes
4:0
Zamora CF
Real Oviedo
2:2
CD Guijuelo
FK Sindelic Beograd
1:2
Mladenovac
Car Konstantin
2:0
Radnicki Pirot
Jedinstvo Paraćin
4:2
Radnički Svilajnac
FK Rudar Alpos Aleksinački Rudnik
2:1
FK Hajduk Veljko Negotin
FK Partizan Bumbarevo Brdo
2:0
FK Polet Ljubić
FK Radnički Stobex Klupci
3:1
FK FAP Priboj
FK Sloboda Čačak
1:0
Jedinstvo Ub
Železničar Lajkovac
2:3
Sloga Kraljevo
FK Palić
0:1
Čelarevo
FK Dolina Padina
0:0
FK Senta
Srem Jakovo
1:0
FK Sopot Beograd
Šumadija Jagnjilo
2:0
FK Kovačevac
Ponta Porã
2:1
Corumbaense Futebol Clube MS
Chapadão
3:1
Operario FC MS
Naviraiense MS
3:1
Itaporã
Ivinhema FC
0:1
Sete de Setembro Dourados MS
Aguia Negra MS
1:2
CA Mundo Novo
Atletico Malagueno
1:1
CD Ronda
Santa Amalia
1:2
Sporting Villanueva
Racing Santander B
6:0
Solares
Sevilla III
2:0
UD Marinaleda
Club Portugalete
3:3
Scd Durango
SD Leioa
0:2
Zarautz KE
Trival Valderas A.
2:1
Club Atlético de Madrid III
CD Móstoles
3:2
AD Colmenar Viejo
San Fernando Henares
1:2
Puerta Bonita
Condal Club
3:1
Navarro
Siete Villas
2:2
Tropezon
CD Varea
2:1
Alfaro CD
Comarca de Níjar
2:1
El Palo
Velez CF
3:0
AD Adra
CD Loja
3:2
Marbella FC
Alhaurín
0:0
Martos CD
Terrassa FC
3:0
CF Balaguer
CE Premià
2:0
CF Vilanova
Pobla de Mafumet CF
1:1
AE Prat
Europa
0:1
CF Gava
CD Masnou
1:0
Espanyol Barcelona B
Montañesa
0:0
Palamos
Castelldefels
0:5
UE Llagostera
UD Cornella
2:0
FC Vilafranca
FC Asco
1:2
CF Amposta
Plasencia
1:1
Díter Zafra
CF Villanovense
3:1
Jerez
CP Olivenza
2:3
Moralo
CD Santa Marta
2:1
CD Don Benito
UD SANTA MARTA
0:2
SD Ponferradina II
Albacete II
0:0
Villarrubia CF
UM Escobedo
3:0
Atlético Albericia
SD Reocín
0:2
CD Laredo
Jove Español
1:1
Ribarroja CF
UD Puzol
1:2
CF La Nucia
Villarreal C
5:1
Atletico Levante UD
Valencia CF Mestalla
3:2
Torrellano Illice Elche Parque Empresarial CF
Burjassot CF
2:3
CF Borriol
Cordoba CF B
1:1
Cadiz B
CD Mairena
4:0
Jerez Industrial CF
Lorca Deportiva CF
0:2
Atlético Pulpileño
Real Murcia B
2:1
FC Cartagena La Unión
UCAM Murcia
5:0
Pinatar CF
Real Zaragoza Deportivo Aragon
3:1
Sociedad Deportivo Tarazona
CD Giner Torrero
0:2
UD Pomar
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
3:1
CD Coslada
Pozuelo Alarcón
1:0
Fuenlabrada
AD Villaviciosa de Odón
1:0
AD Parla
San Rafael
6:2
CE Mercadal
Atlético Pinto
2:1
Vallecas CF
Real Madrid C
3:3
Alcobendas Sport
Valdefierro
1:1
Andorra CF
UD Realejos
1:0
Tenisca
CD Tenerife B
1:0
UD Tijarafe
UD Las Palmas B
2:1
San Isidro
Playas Jandia
0:2
AD Huracan
Atlético Granadilla
0:2
CD Marino
CD Victoria de Tazacorte
1:0
Laguna
Las Zocas
0:3
CD Mensajero
Huétor Tájar
4:1
UD Carboneras
Pontevedra CF II
0:1
Racing de Ferrol
Atletico Tordesillas
2:1
Almazán
CE Alaior
1:0
AD Penya Arrabal
CD Constancia
0:1
CD Llosetense
SD Buelna
1:0
Santoña CF
CA Monzon
1:2
Sarinena
Utebo
1:0
AD Sabinanigo
CD Artistico Navalcarnero
2:3
CF Rayo Majadahonda
Agoncillo
0:0
Arnedo
River Ebro
3:1
CD Cenicero
CD Calahorra
0:1
Vianés
Pradejón
3:1
Aldeano
Club Haro Deportivo
1:1
Naxara CD
Antequera CF
2:0
CD Alhaurino
Baza
1:1
Maracena
CD Cudillero
0:1
CD Lealtad
Motril
4:2
CD Ciudad de Vícar
Andés CF
2:0
Nalón
Luarca CF
1:0
Praviano
Candás CF
2:2
CD Tuilla
UP Langreo
2:1
Marino Luanco
Ribadesella CF
1:1
Navia Club de Fútbol
Real Aviles
2:0
Llanes
AEC Manlleu
1:1
CF Reus Deportiu
Mérida UD
1:0
AD Ciudad de Plasencia CF
Real Avila CF
2:0
CD Huracán Z
Arandina CF
3:0
Racing Lermeño CF
Burgos CF
1:1
Real Valladolid B
CD Íscar
1:3
Gimnastica Segoviana
Cultural Cebrereña
2:2
Atletico Bembibre
CD Toledo Sad
3:0
Torrijos
Almansa
2:0
CD Chozas de Canales
CD Pontejos
2:0
Vimenor
Castro
1:1
Cultural Guarnizo
Crevillente Deportivo
1:0
Club Deportivo Eldense
CD Olimpic de Xativa
1:2
Novelda
Mislata CF
1:0
Atletico Saguntino
CD Idoya
0:3
Union Mutilvera
River Ega
0:1
Huarte
Murchante
0:0
Txantrea
CD Aluvión
0:0
CD Iruña
Real Balompedica Linense
1:3
Coria CF
Mar Menor Club de Futbol
5:2
Lorca CF
CD Beniel
1:1
Calasparra FC
FC Puente Tocinos
1:1
Cartagena FC
CD Cieza
6:0
Santomera CF
CD Ourense
3:0
As Pontes
Rapido de Bouzas
1:1
Negreira
Santa Comba CF
2:3
Bergantinos CF
Portonovo SD
0:1
Estradense
Collerense
2:1
CE Ferreries
Atlético Calatayud
0:0
CD Ebro
Villanueva CF
2:1
RSD Santa Isabel
CD Altorricón
0:0
CD Tauste
SD Ejea
2:0
Binéfar
CA Cirbonero
1:1
CD Izarra
CD Unión Criptanense
0:2
Manzanares
CD Piedrabuena
0:0
Illescas
Quintanar del Rey
0:3
La Roda CF
UD Socuellamos CF
2:0
CP Villarrobledo
Los Barrios
1:0
Atlético Onubense
Racing Club Villalbes
3:0
SD Órdenes
Las Rozas
2:3
San Sebastian Reyes
Miajadas
3:0
Imperio de Mérida CP
CD Coria
1:1
CP Sanvicenteño
Arroyo Cp
1:0
UD Badajoz
Sporting La Gineta CF
1:1
Hellín Deportivo
Marchamalo
2:3
CD AZUQUECA
CD San Fernando
4:2
Puerto Real CF
CD Pozoblanco
1:1
Peñarroya Pueblonuevo CF
RC Portuense
0:2
Atletico Sanluqueno
Plus Ultra
0:1
CF Base Abarán
CD Bala Azul
2:0
Moratalla CF
Independiente de Ceutí FC
1:3
Club Edeco PMD Fortuna
CD Cultural Areas
0:1
Cerceda
Calasancio
0:1
SD Logrones
TTM
1:1
Samut Prakan City
Navy Football Club
0:2
Chonburi
TOT SC
2:1
BG Pathum United
Super Power Samut Prakan FC
1:3
Port
RBAC Mittraphap FC
0:1
Bbcu FC
Thailand Honda FC
1:0
Chanthaburi
Customs United
1:1
Saraburi FC
PTT Rayong FC
1:1
Chainat Hornbill
Songkhla United
2:0
Bangkok
ET.Elsautoise
1:0
RFC Union La Calamine
US Givry
1:0
Sprimont-Comblain
Royal Aywaille FC
1:2
Royal Wallonia Walhain CG
R Leopold Uccle FC
2:0
Montegnée
Couvin-Mariembourg
0:1
Faymonville
Habay-la-Vieille
4:0
Hannut
RUW Ciney
2:1
Sérésien
Topoli
0:3
FK Belitsa
PFC Spartak Varna
5:2
FK Skrita Sila Madrevo
FK Rapid Shumen
1:1
FK Dve Mogili
FK Shabla
0:3
Benkovski Byala
FK Veliki Preslav
1:1
FK Chernomorets 2003 Byala
FK Chernolomets 04 Popovo
5:0
Botev Novi Pazar
Septemvri Tervel
4:1
Benkovski Byala
Slivnishki geroy
3:0
Velbazhd
Balkan Botevgrad
0:0
FC Vitosha Bistrica
FK Benkovski Pazardzhik
0:3
FK Septemvri Sofia
FK Avangard Bachevo
2:4
FK Levski 1923 Elin Pelin
Botev Ihtiman
0:6
OFK Kostinbrod
FK Lokomotiv 1925 Septemvri
3:0
Strumska Slava
Perun Kresna
0:2
Pirin Razlog
Mesta
7:2
Hebar
FK Vitosha Dolna Dikanya
2:0
FK Germaneya Sapareva banya
FK Minyor Bobov dol
1:2
FK Chepinets Velingrad
Spartak 19 Pleven
2:0
Akademik Svishtov
FK Sitomir Nikopol
0:5
FK Samovodene
FK Gigant Belene
0:1
Yantra 2019
Lokomotiv Dryanovo
0:0
Gorna Oryahovitsa
Parva atomna
1:2
Bdin
PFC Lokomotiv Mezdra
6:0
OFK Levski
FK Botev Dimovo
0:3
FK Torpedo 2004 Borovan
FK Balkan Belogradchik
3:1
Tryavna
FK Gabrovnitsa 04 Gorno Sahrane
0:1
Maritsa Plovdiv
FK Arda Kurdzhali
5:1
FK Rodopa 1927 Smolyan
Svilengrad
2:1
Sozopol
FK Tundzha 2006 Yagoda
3:0
FK Strambolovo 2007
Gigant Saedinenie
2:0
Botev Galabovo
Tundzha Yambol
0:3
Botev Plovdiv
FK Hebros 1921 Harmanli
2:0
Rozova Dolina
Zagorets
1:0
Neftochimik 1962 Bourgas
Dimitrovgrad
2:1
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
FC Chirpan
1:1
Levski Karlovo
LPS Tozeur
2:0
Olympique du Kef
Ben Guerdane
0:2
Kasserine
Monastir
2:0
Djerba
Béni-Khalled
1:2
Moknine
Stade Gabesien
2:1
Korba
Transport
1:1
M'saken
Jendouba Sport
1:1
EA Mateur
Hoa Phat Ha Noi
1:1
Hai Phong
Thanh Hoa
3:0
CS. Dong Thap
CLB Xi Mang The Vissai Ninh Binh
2:0
Hà Nội
Dong Tam Long An
0:3
SHB Da Nang
Khanh Hoa
2:1
HAGL
Richmond SC
3:1
Bentleigh Greens
St. Albans Saints
0:2
South Melbourne
Hume City
0:0
Springvale White Eagles SC
Melbourne Knights
1:2
Oakleigh Cannons