Fixtures - December 04, 2011
Valencia
2:1
Espanyol
Atletico Madrid
3:1
Rayo Vallecano
Real Sociedad
3:2
Málaga
Osasuna
2:1
Betis
Mallorca
1:1
Athletic Bilbao
Granada
1:0
Real Zaragoza
Catania
0:1
Cagliari
Bologna
1:0
Siena
AC Chievo Verona
0:0
Atalanta
Fiorentina
3:0
Roma
Juventus
2:0
Cesena
Parma
0:0
Palermo
Ceahlaul
1:1
Asa Targu Mures
Concordia
0:0
CS Gaz Metan Medias
Vaslui
1:0
Otelul
Rapid Bucharest
2:0
FC Sportul Studentesc
Antalyaspor
2:1
Kardemir Karabukspor
Kayserispor
1:0
Basaksehir FK
Mersin İdmanyurdu
0:0
Manisaspor
Bursaspor
0:1
Eskişehirspor
Doxa Dramas
0:2
Xanthi
AEK
1:0
Kerkyra
Levadiakos
0:0
Panionios
PAS Giannina
2:2
PAOK
Aris Thessaloniki FC
3:1
Panathinaikos
Sao Paulo SP
4:1
Santos
Internacional RS
1:0
Gremio FB Porto Alegrense
Cruzeiro MG
6:1
Atletico Mineiro MG
Atletico Goianiense
5:1
America Mineiro MG
Atletico Paranaense
1:0
Coritiba PR
EC Bahia BA
2:1
Ceara CE
Avai SC
1:1
Figueirense FC
Botafogo RJ
1:1
Fluminense RJ
Vasco Da Gama RJ
1:1
Flamengo
Corinthians
0:0
Palmeiras
FK Viktoria Zizkov
1:2
1 FK Pribram
SK Dynamo Ceske Budejovice
3:2
FK Dukla Prague
FC Hradec Kralove
3:2
FK Teplice
Colon
0:2
Racing Avellaneda
Atletico de Rafaela
2:0
Velez Sarsfield
San Martin San Juan
2:0
Union Santa Fe
Independiente
1:1
Newell's Old Boys
Kolkheti 1913 Poti
2:3
FC Gagra
Zugdidi
1:3
FC Tskhinvali
FC Rustavi
0:0
FC Wit Georgia Tbilisi
Sioni Bolnisi
1:3
FC Torpedo 2008 Kutaisi
FC Dinamo Tbilisi
2:0
FC Dila Gori
Qabala
3:1
FK Sumgayit
FK Neftchi Baku
4:2
PFK Simurq
Turan Tovuz
0:1
Qarabag
Khazar Lenkoran
0:1
Keshla FK
FK Shuvalan
1:0
FK Baku
Ravan Baku
1:2
FK Kapaz
Kartalspor
0:1
Akhisar Belediyespor
Bucaspor
2:2
Adanaspor
Rizespor
0:0
Gungoren Bld Spor
Denizlispor
2:0
Boluspor
FK Ohrid Lote
3:2
Pobeda
FK Euromilk Gorno Lisice
2:2
Gjorce Petrov
Miravci
0:1
Lokomotiva
KF Gostivar
0:0
KF Vellazerimi 77
FK Drita Bogovinje
0:1
FK Pelister Bitola
Korab Debar
1:1
FK Skopje
FK Rufeja Miletino
3:1
GFK Osogovo Kocani
FK Belasica Strumica
0:2
GFK Tikvesh 1930
Konya Anadolu Selcukspor
2:1
Malatyaspor
P. Bugsasspor
3:0
Iskenderun Demir Celikspor
Ofspor
2:1
Altay Izmir
Bozuyukspor
1:0
Corumspor 1967
Pendikspor
5:0
Kocaelispor
Tokatspor
0:4
Balıkesirspor
Turgutluspor
0:4
Sanliurfaspor
Gaziosmanpasa
4:0
Diyarbakırspor
Korfez SK
1:0
Fethiyespor
Eyupspor
1:2
Unyespor
Adana Demirspor
1:1
AS Sariyer
Altinordu FK
1:1
1461 Trabzon
Bandirmaspor
1:0
Kirklarelispor
Cankiri Bld Spor
1:1
Denizli Belediyespor
Mardinspor
0:1
Alanyaspor
Adıyamanspor
0:3
C. Sekerspor
Kahramanmarasspor AS
1:1
Arsynspor
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
0:4
İstanbulspor
Belediye Bingölspor
3:0
Kepez Belediyespor
Keciorengucu
2:0
Yesil Bursa AS
Orhangazi Belediyespor
3:0
Ergani Spor Kulübü
Batman Petrolspor
4:0
Karsspor
Nazilli Bld Spor
3:0
Sivas Belediye Spor
Maltepespor
0:0
İskenderun Spor Kulübü 1967
Trabzon Akcaabat
1:0
Golcukspor
Beylerbeyi AS
0:1
Hatayspor
Kemerspor 2003
0:1
Pazarspor
Ankara Demirspor
1:1
Aydinspor
Çanakkale Dardanelspor
3:0
Carsambaspor
Tarsus Idman Yurdu
1:0
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Karacabey Birlik Spor A.s
2:2
Siirtspor
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
2:0
Afyonkarahisarspor
Sancaktepe Belediye
1:0
Darica Genclerbirligi
Araklıspor
1:0
Yozgatspor
Umraniyespor
3:0
Gumushanespor
Gebzespor
0:1
Beşikdüzü Spor Kulübü
Elibol Sandiklispor
2:1
Amed Sportif Faaliyetler
Luleburgazspor
0:1
Akhisar Belediyespor
Kastamonuspor
0:0
Inegolspor
Elazığ Belediyespor SK
1:1
Keçiören Sportif
Menemen Belediyespor
1:1
Hacettepe
Akçaabat Sebatspor
4:0
Manavgat Evrensekispor
Kirikhanspor
1:0
MKE Kirikkalespor
Bilisht Sporti
3:1
Delvina
KS Albpetrol Patos
2:0
KS Domosdova Prrenjas
KS Naftetari
2:0
Tepelena
Përmeti
1:0
Sopoti Librazhd
KF Memaliaj
0:0
Këlcyra
Crucero del Norte
4:1
Sportivo Belgrano
Gimnasia y Esgrima Concepcion
1:0
Defensores Belgrano VR
Central Norte
1:1
San Martin Tucuman
Somerset Trojans
4:2
North Village Rams
Boulevard Community Club
2:2
Southampton Rangers
Pembroke Hamilton Club
1:0
Robin Hood
St. George's Colts
1:1
Saint David's Warriors FC
Union Aït Melloul
3:1
Chabab Kasba Tadla
Mouloudia Oujda
1:0
Stade Marocain
US Témara
1:1
Berkane
Raja Beni Mellal
0:0
Racing de Casablanca
Youssoufia
3:3
Chabab Houara
Union Mohammédia
0:0
Sale
Ittihad Tanger
2:0
Kawkab
Padroense
1:2
Boavista
Anadia FC
6:0
Madalena
CD Cinfaes
0:0
Oliveira Bairro
Uniao SC Paredes
1:2
Amarante FC
SC Angrense
0:1
Operario
Tondela
1:0
SC Coimbroes
Sao Joao Ver
1:3
SC Espinho
GD Ribeirao
0:2
AD Limianos
Merelinense FC
1:2
AD Lousada
AD Oliveirense
1:1
Macedo Cavaleiros
AD Fafe
2:0
Famalicao
Caldas SC
0:2
Sertanense FC
1 Dezembro
3:0
GD Tourizense
Moura
1:5
Clube Oriental de Lisboa
CD Mafra
4:1
AD Carregado
CD Pinhalnovense
2:1
Reguengos Monsaraz
CD Fatima
0:0
Louletano
Juventude Evora
0:1
Grupo Desportivo Recreativo Monsanto
FC Chiasso
1:0
Bellinzona
SR Delemont
3:0
SC Bruhl St Gallen
SC Kriens
1:1
Etoile Carouge FC
FC Locarno
1:1
Aarau
FC Wohlen
0:1
Lugano
Vaduz
3:2
FC Wil
RWDM Brussels
4:0
KVK Tienen
Eendracht Aalst
3:2
Antwerp
Sportkring Sint-Niklaas
1:2
Waasland-Beveren
Royal Charleroi SC
1:0
Dender
Boussu Dour Borinage
1:1
FC Tubize
KSK Heist
1:0
KV Oostende
HBS
1:3
Wke
FC Hilversum
2:2
HSC 21
VV Sint Bavo
3:0
Achilles '29
FC Lienden
1:2
Amsterdamsche FC
De Treffers
6:0
Quick '20
VV Una
4:3
Argon Mijdrecht
JVC Cuijk
1:2
Haaglandia
AJSS Saintes de Terre-de-Haut
1:1
Phare du Canal
AS Le Gosier
1:0
Etoile de Morne-à-l'Eau
Vieux-Habitants
0:0
Stade Lamentinois
Unité Sainte-Rosienne
2:2
CS Le Moule
Evolucas Lamentin
2:1
ASG Juventus de Sainte-Anne
Dalen
1:1
SC Joure
VV Emmen
1:2
Gronitas
SC Erica
1:1
Achilles 1894 Assen
GVAV-Rapiditas
1:4
FC Wolvega
VV Nieuw Buinen
2:4
Bergum
vv Velocitas 1897
2:1
Stevo
HFC ADO Den Haag II
2:1
Quick
Boshuizen
2:0
VELO
GDA
0:5
UVS
Neptunus-Schiebroek
2:1
Pancratius
vv Nieuwerkerk
2:3
Excelsior '20 Schiedam
VV Papendrecht
1:3
SJC Noordwijk
VUC
1:1
HVV Den Haag
Glanerbrug
4:2
RKSV De Zweef
PH Almelo
1:3
Achilles '12
Tubantia
1:1
SDOUC
Blauw Wit Amsterdam FC
3:1
Hoogland
ASV de Dijk
3:2
DWV
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
3:0
DEM
JOS Watergraafsmeer
5:0
Stormvogels
De Kennemers
0:7
VV De Meern
Recht Op Doel Af '46 Zondag
0:0
USV Hercules
VVIJ
0:1
sf ZAP
Sportvereniging Nieuwenhagen / Vossenberg Landgraaf
0:2
RKSV Bekkerveld
TOP Oss Amateurs
1:2
NWC
Schaesberg
1:2
GSV '28
Schijndel
4:0
HVV Helmond
SV Someren
5:1
Sparta '25
Heidebloem
0:2
HVCH
Laura-Hopel Combinatie
1:2
Oss 20
Alverna
1:0
Jonge Kracht
Voetbalvereniging Germania
0:0
SC Enschede
Voorwaarts T
1:1
AWC
Best Vooruit
1:3
Geldrop
WSC
4:3
IFC
Nemelaer
2:2
EFC
VV Goes
5:0
LONGA
sv Rood Wit Veldhoven
0:2
JEKA
Brabantia
3:1
Vlissingen
PSV Amateurs
4:0
vv Terneuzen
Platanias
2:0
FC Fokikos
Larissa
2:1
Panachaiki 2005
Pierikos FC
0:0
Ethnikos Asteras FC
Panthrakikos
2:0
Agrotikos Asteras FC
Kalloni
0:0
Iraklis Psachnon FC
Veria
2:0
Anagennisi Epanomis FC
Vizas Megaron
0:1
Anagennisi Giannitsa FC
Panserraikos
1:0
Diagoras FC
Megas Alexandros Iraklias FC
0:3
Ethnikos Serron
Asteras Magoulas
3:1
APS Zakynthos
Rouvas FC
1:2
Paniliakos
Chania
3:1
Ilisiakos FC
AO Glyfadas
1:1
Pao Rouf
Kalamata FC
0:0
Apollon Smirnis
Aetos FC
0:1
AON Tilikratis Lefkadas 2014
Tyrnavos 2005 FC
0:0
Doxa Kranoulas
Niki Volos
2:0
Vataniakos FC
Apollon Pontou
2:0
Anagennisi Serron
Aduana Stars
1:0
Wassaman United
Medeama
3:0
Tudu Mighty Jets FC
Tema Youth
2:1
Berekum Arsenal FC
Ashanti Gold FC
0:0
Heart of Lions
Asante Kotoko
1:0
Ebusua Dwarfs
Legon Cities
2:0
New Edubiase FC
Liberty Professionals
2:0
Hearts of Oak
Koninklijke HFC
1:0
AFC '34
VV de Zouaven
3:1
DHC Delft
RKAVV
2:1
Nieuwenhoorn
USV Elinkwijk
3:1
RKVV Westlandia
Ado '20
1:0
Chabab
MSC
2:0
ROHDA Raalte
vv Rigtersbleek
0:2
WVV Alcides
Juliana '31
0:0
Babberich
SV Deurne
3:2
Dijkse Boys
Dongen
2:1
Blauw Geel 38
VV Gemert
1:0
VV Baronie Breda
Groene Ster
2:2
SV Meerssen
OJC Rosmalen
4:0
DESK
Venray
2:3
EHC
Alphense Boys
0:1
Vpv Purmersteijn
RKHVV
4:0
UDI '19
Be Quick 1887
1:1
SC NEC
SWZ Boso Sneek
4:1
Hoogeveen
Al Hudod
0:1
Kirkuk
Al Kahraba
0:1
Al Masafi
Erbil
2:1
Naft
Zakho
3:0
Karbala FC
Al Quwa Al Jawiya
1:0
Al Sinaah FC
Al Talaba
1:2
Al Mina'a
Bellaria Igea
1:1
Giacomense
Casale
1:1
Pro Patria
Mantova 1911
1:1
Calcio Lecco
Poggibonsi
1:0
Valenzana
AC Renate
0:2
Virtus Entella
Rimini
1:2
Montichiari
San Marino Calcio
0:0
Santarcangelo
Savona FBC
1:1
Borgo a Buggiano
Treviso
2:3
AC Cuneo 1905
Arzanese
0:0
Fano
Celano
2:2
ASC Ebolitana 1925
Chieti
2:1
US Vibonese Calcio
Fondi
0:1
Milazzo
Gavorrano
2:2
AS Aversa Normanna
Isola Liri
0:1
Campobasso
Aquila
0:1
Perugia
Asd Turris Calcio
3:2
FC Aprilia
Paganese Calcio 1926
3:1
Melfi
Alessandria
2:3
Sambonifacese
Parceiro Nagano
3:1
FC Ryukyu
Honda Lock
0:2
Matsumoto Yamaga FC
Tochigi Uva
4:0
V-Varen Nagasaki
Arte Takasaki
0:1
Machida Zelvia
Kamatamare Sanuki
1:2
Sagawa Shiga
JEF United Ichihara Chiba II
1:2
Honda
KF Elbasani
3:1
KF Vlora
KF Himara
2:3
Adriatiku Mamurrasi
FK Skrapari
1:2
KS Kukesi
Beselidhja Lezhe
1:0
KS Ada
Luftetari Gjirokaster
4:0
KS Gramozi Erseke
KS Lushnja
2:0
KF Gramshi
KS Butrinti Sarande
0:1
KF Iliria Fushe-Kruje
KS Burreli
0:3
Besa Kavaje
Aldosivi
0:0
Desamparados San Juan
Rosario Central
1:0
Patronato
Boca Unidos
1:0
River Plate
Independiente Rivadavia
4:2
Gimnasia Jujuy
Quilmes
1:1
Instituto
Carl Zeiss Jena II
1:2
Dynamo Dresden II
VfL Halle
1:2
Auerbach
FC Erzgebirge Aue II
1:3
Rot-Weiß Erfurt II
Hansa Rostock II
4:1
FSV Union Furstenwalde
BFC Dynamo
0:1
SV Altlüdersdorf
TSG Neustrelitz
0:0
Torgelower SV Greif
OSC Bremerhaven
3:1
TuS Schwachhausen
TSV Wulsdorf
1:1
Woltmershausen
Habenhauser FV
0:1
VfL 07 Bremen
SC Vorwärts-Wacker 1904
1:6
Bergedorf 85
SC Vier- und Marschlande
0:2
Eintracht Norderstedt
Niendorfer
0:1
Meiendorfer SV
SV Henstedt-Ulzburg
1:1
Weiche Flensburg
Luckenwalde
0:0
Chemnitzer FC II
Eintracht Braunschweig II
4:0
Luneburger SK Hansa
TuS Heeslingen
Kickers Emden
Goslarer SC 08
3:0
VfL Bückeburg
SC Langenhagen
0:0
BSV Rehden
VfL Osnabrück II
5:3
TSV Ottersberg
Cloppenburg
3:0
RSV Göttingen 05
Oldenburg
6:0
VfV Hildesheim
Rot Weiss Ahlen
0:0
TuS Dornberg
Westfalia Herne
0:3
TuS Erndtebruck 1895
DSC Arminia Bielefeld II
6:0
Uerdingen
MSV Duisburg II
1:1
VfB Hüls
Viktoria Koln
2:0
Bergisch Gladbach
SV Westfalia Rhynern
5:0
Schermbeck
SW Essen
2:3
VfB Homberg
Sportfreunde Siegen
0:0
VfB Speldorf
1. FC Saarbrücken II
6:3
Borussia Neunkirchen
SV Eintracht Trier II
1:2
Pirmasens
SC Mirandela
1:1
UD Oliveirense
CD das Aves
2:1
CD Ribeira Brava
FC Tirsense
0:0
Nacional
Leixões
2:5
Academica Coimbra
Cape Town Spurs
2:0
Bloemfontein Celtic FC
AmaZulu
0:0
Maritzburg United
Mamelodi Sundowns
0:1
Kaizer Chiefs
Sarmiento
2:1
Comunicaciones
Temperley
0:1
Almagro
Villa San Carlos
1:1
Sportivo Italiano
Deportivo Moron
1:0
Colegiales
Platense
1:3
Nueva Chicago
Deportivo Laferrere
1:0
Leandro Nicéforo Alem
Deportivo Espanol
3:0
Ferrocarril Midland
UAI Urquiza
3:1
Liniers
Villa Dalmine
2:1
Excursionistas
Argentino Merlo
2:0
Sacachispas
Club Esportiu Principat
4:1
FC Rangers
Lusitanos FC
3:0
Inter Club de Escaldes
FC Santa Coloma
0:1
Sant Julia
UE Engordany
0:10
UE Santa Coloma
Alianza Lima
3:0
Sport Boys
Universidad Cesar Vallejo
1:0
Juan Aurich de Chiclayo
Union Comercio
3:2
Universitario de Deportes
Alianza Atletico
2:1
FBC Melgar
Sporting Cristal
3:0
Sport Huancayo
Cobresol FBC
3:1
Colegio Nacional de Iquitos
Club Sportivo Cienciano
1:0
CD Leon de Huanuco
Ayacucho FC
2:0
Universidad San Martin
Carabobo FC
0:0
Zamora FC
Llaneros FC
1:2
Deportivo Lara
Caracas FC
2:1
Zulia FC
Yaracuyanos FC
2:0
Deportivo Tachira
Trujillanos FC
2:0
Tucanes FC
Estudiantes de Merida FC
1:1
Aragua FC
St Gilles
3:0
RSC Beaufays
Waremme
3:0
Vyle-Tharoul
Espoir Minerois
1:2
Stade Disonais
Amay
0:1
Warnant
Wanze / Bas-Oha
0:1
Tilleur-Saint-Gilles
Montegnée
1:2
FC Richelle United
Vaux-Noville
3:2
Wellin
Martelange
4:2
Saint-Louis-Saint-Léger
Montleban
4:4
Champlon
KVV Zelzate
0:0
Klauwaerts Kemzeke
Voorde
3:2
Eendracht Buggenhout
KFC Merelbeke
2:0
Sottegem
Eendracht Zele
2:1
Kruibeke
Bambrugge RC
4:1
Svelta Melsele
Nieuwmoer
1:4
Excelsior Kaart
Wuustwezel
2:1
Rapid Leest
Antonia
2:1
Vlimmeren Sport
Bonheiden
0:6
Houtvenne
's Gravenwezel
3:1
Ternesse
Poppel
1:0
KFC Lille
Verbroedering Arendonk
2:4
Kfco Beerschot Wilrijk
Houdeng
2:0
RRC Estaimpuis
Anderlues
2:3
Entité Manageoise
RJ Entente Binchoise
1:2
Belœil
Paturages
0:1
Sporting Châtelet
Genly-Quévy
3:0
Rapid Symphorinois
JS Turque
1:4
Soignies Sports
SK Torhout
3:3
Royal Knokke FC
Bredene
0:7
De Ruiter Roeselare
Damme
0:1
OMS Ingelmunster
Lutlommel
4:0
Zonhoven
Torpedo Hasselt
0:1
Thes Sport
Wellen
1:2
Eendracht Termien
Zepperen
2:4
Vlijtingen
Heusden-Zolder
0:1
Bilzerse Waltwilder
Spy
2:0
Aische
Chevetogne
3:5
Arquet
Bioul
1:5
Beauraing
RCS Schaltin
3:1
Profondeville
Malonne
0:5
Sporting Espoir Jemeppe
Sterrebeek
2:0
FC Pepingen
Halle
3:1
Evere
SC Etoile Bruxelles-Capitale
4:1
Diest
RCS Brainois
2:1
Lubbeek
Hannut
0:1
Patro Lensois
Meix-Devant-Virton
4:0
Longlier
Eendracht Aalter
1:3
Wetteren-Kwatrecht
Solre-sur-Sambre
3:2
PAC Buzet
Toekomst Menen
2:1
Langemark
Sassport Boezinge
1:2
Oostnieuwkerke
Club Roeselare
1:1
Oostduinkerke
Jeunesse Tamines
3:0
Loyers
Jette
2:3
Rillaar Sport
Bon Air Sport
1:3
Opwijk
Crossing Schaerbeek
0:0
Wolvertem
NK Triglav Kranj
1:1
NK Domzale
NK Mura
2:0
NK Nafta Lendava
NK Olimpija
1:2
ND Gorica
NK Celje
0:4
FC Koper
Maribor
1:0
NK Rudar Velenje
SG Sonnenhof Grossaspach
2:2
Stuttgarter Kickers
Lubeck
1:0
Magdeburg
Hallescher
3:1
Meuselwitz
Wolfsburg II
0:2
RB Leipzig
Halberstadt
0:3
Holstein Kiel
SC Freiburg II
1:4
Ingolstadt II
TSV Havelse
4:1
Hertha BSC II
KRC Mechelen
1:2
K Rupel Boom FC
KSC Grimbergen
0:2
FC Vigor Wuitens Hamme
Olympia SC Wijgmaal
2:2
Patro Maasmechelen
RSC Vervietois
1:2
Royale Entente Bertrigeoise
K Olsa Brakel
0:3
Royal Ch. Fleurus
Olympic Charleroi
0:5
RFC Huy
KVV Coxyde
1:3
RFC Tournai
KV Woluwe-Zaventem
1:1
Hoogstraten VV
K Bocholter VV
1:0
RFC Union La Calamine
Géants Athois
4:0
Torhout 1992 Km
FS La Massana
1:5
CE Principat II
FC Lusitanos II
1:2
Encamp FC
Casa Estrella de Benfica
1:0
FC Santa Coloma II
Deportivo Anzoátegui SC II
1:1
UCV
Arroceros de Calabozo
0:2
CD Lara II
Real Bolívar
0:0
Urena SC
Unión Atlético Aragua
2:2
Atletico Venezuela
Portuguesa FC
2:1
Gran Valencia Maracay FC
Libertador FC
0:4
Lotería del Táchira FC
Angostura
2:1
Fundación Cesarger
Union Lara FC
1:0
Zamora II
Minasoro
4:3
Centro Italo
Deportivo Cuenca
3:0
Independiente
Imbabura Sporting Club
2:1
Emelec
Manta FC
2:0
SD Quito
El Nacional
4:3
L.D.U. Loja
L.D.U. Quito
0:0
CD Olmedo
Carpi FC
2:2
Pisa
AC Lumezzane
2:0
Foggia Calcio
FC Pavia 1911
2:3
US Avellino 1912
Sorrento Calcio
2:0
SS Tritium
Spal 2013
0:2
Benevento
SS Taranto 1927
1:0
Foligno Calcio
Ssd Viareggio 2014
2:1
Reggina
Barletta Calcio
1:0
US Cremonese
Bassano Virtus
0:0
Prato
Latina
2:2
Piacenza
US Pergocrema
0:2
Virtus Lanciano
Portogruaro Summaga
1:0
Frosinone
Sudtirol
1:2
Spezia Calcio
Triestina Calcio
2:1
Trapani Calcio
Ternana Calcio
1:0
Pro Vercelli
Siracusa
2:0
Andria BAT
Polisportiva Gaeta
0:1
Casertana FC
Puteolana
2:4
FC Turris 1944 ASD
Ischia
3:0
AS Fortis Trani
Martina Franca
2:1
Virtus Casarano
AC Nardo
2:1
USD Irsinese Calcio
Polisportiva Viribus Unitis
0:2
Asd Polisportiva Sarnese
US Arezzo
3:0
Castel Rigone
Deruta
2:3
Pontedera
Pianese
2:2
Sansepolcro Calcio
ASD Pierantonio Calcio
0:0
ASD Sporting Terni
AC Sansovino
2:3
Flaminia
Sporting Trestina
2:0
US Zagarolo
Viterbese Calcio
1:0
Orvietana Calcio
Voluntas Calcio Spoleto
0:0
SSD Calcio Città di Castello
AlzanoCene
0:2
AC Gozzano
Pro Piacenza
0:1
AC Castellana Castel Goffredo
Aurora Seriate Calcio
2:3
ASD MapelloBonate Calcio
Caronnese
1:3
US Fiorenzuola 1922
AC Fidenza 1922
0:0
Gallaratese ASD
Olginatese
2:0
US Calcio Colognese
USDC Rudianese
0:1
Pergolettese
Seregno
0:0
Castiglione
Voghera
1:3
Carpenedolo
Ancona 1905
1:1
Atletico Trivento
SSD Atessa Val di Sangro
2:0
Valleverde Riccione FC
Civitanovese Calcio
1:0
Recanatese
Real Rimini FC
0:1
Jesina Calcio
RC Angolana
3:3
Olympia Agnonese
Sambenedettese
1:0
ASD Miglianico Calcio
Santegidiese
2:1
San Nicolò
Belluno
2:0
Sandonà
ACD Città di Concordia
0:3
Venezia
Delta Porto Tolle
0:1
Pordenone Calcio
ASD Giorgione Calcio 2000
3:3
ASC St. Georgen
US Itala San Marco
0:1
Montebelluna
AC Mezzocorona
1:1
Legnago Salus
Sacilese
1:2
AS Union Quinto
ASD Sanvitese
1:0
UC Montecchio Maggiore
AC MM Sarego ASD
0:2
Tamai
ASD Astrea
1:0
US Palestrina 1919
Atletico Boville Ernica
2:6
Città di Marino
Bacoli Sibilla
1:0
Progetto Calcio Sant'Elia
Budoni Calcio
1:0
GS Fidene Calcio
ASD Civitavecchia 1920
0:1
ASD Selargius Calcio
ASD Cynthia 1920
1:0
Sora
Polisportiva Monterotondo Lupa
0:0
Arzachena Costa Smeralda Calcio
Asd Calcio Pomigliano
0:3
ASD Anzio Calcio 1924
AC Porto Torres
0:0
Salernitana
Bagnolese
1:1
ASD Cerea Calcio 1912
Camaiore Calcio
1:1
Scandicci
AC Pistoiese
0:1
Tuttocuoio
GS Rosignano 6 Rose
0:2
Ravenna FC 1913
AS Sestese Calcio
0:3
Virtus Verona
ASD Villafranca
2:0
ASD Pelli Santacroce
Polisportiva Virtus Castelfranco
3:0
ASD Virtus Pavullese
Acqui US
2:2
ASD Trezzano Calcio
AC Asti
0:1
Santhià
Bogliasco D'albertis Calcio
1:2
USD Novese
Borgosesia
4:0
AC Cantù GS San Paolo
Chieri
1:3
Vallée d'Aoste St. Chr.
Derthona
0:2
Lavagnese
Imperia
2:1
GSD Lascaris
FC Calcio Acri
1:1
ASD Sambiase
Comprensorio Normanno
2:2
AC Palazzolo ASD
Battipagliese
4:1
Messina
Cittanova Interpiana Calcio
0:1
HinterReggio
Licata
0:0
Cosenza Calcio
Nissa FC ASD
1:1
ASD Serre Alburni
USD Noto Calcio
1:0
AS Valle Grecanica
Nuvla San Felice
3:2
Ssd Acireale Calcio 1946
Sant Antonio Abate
2:3
SC Marsala 1912
ASD Angelo Cristofaro
0:0
ASD Francavilla Calcio
Brindisi
5:2
Real Nocera
Real Betis B. B
0:0
Lucena CF
Ub Conquense
3:2
La Roda CF
FC Coruxo
3:1
UD Vecindario
CF Getafe B
2:2
RSD Alcala
Real Madrid Castilla
1:3
Real Oviedo
San Sebastian Reyes
0:2
Celta de Vigo B
CP Ejido
0:2
Melilla UD
CF Badalona
0:0
Lleida Esportiu
Real Zaragoza Deportivo Aragon
1:4
RCD Mallorca B
CD Denia
0:0
CD Atletico Baleares
CE Lhospitalet
2:0
Sporting Mahones
CD Manacor
3:0
Valencia CF Mestalla
Tenerife
0:0
Atletico Madrid B
CF Palencia
2:0
Eibar
Rayo Vallecano B
2:2
CD Lugo
Sporting Villanueva
0:0
Ecija Balompie
Montaneros CF
1:3
Marino Luanco
Lorca Atletico CF
1:4
Cadiz
CD Teruel
4:0
Ontinyent CF
CF Gandia
1:0
UE Sant Andreu
Albacete Balompie
2:2
Sporting Gijon B
Leganés
1:0
CD Toledo Sad
CF Villanovense
0:2
CP La Union
CD San Roque
2:0
Sevilla Atletico
UD Puertollano
3:2
CD Badajoz
Real Jaen
3:2
UD Almeria B
AD Ceuta
1:0
CD Roquetas
Real Balompedica Linense
0:0
CP Cacereno
UD Logrones
0:1
Zamora CF
Lemona SD
2:3
CD Guijuelo
Burgos CF
2:4
Arandina CF
UD Salamanca
2:2
Alaves
SD Ponferradina
2:0
Real Union de Irun
CD Mirandes
2:0
Real Sociedad B
RS Gimnastica de Torrelavega
1:2
CA Osasuna B
CF Reus Deportiu
1:0
CD Olimpic de Xativa
Al Horriya
1:1
Al Taliya
Al Majd
2:2
Al Fotuwa
Umayya
Al Jaish Damascus
Al Wathba
2:1
Hottin
Al Misfat
2:3
Al Karama
Tishreen
0:2
Al Wahda Damascus
Al Ittihad Aleppo
1:3
Al Shorta
Al Jazira
1:1
Al Nawaeir SC
UD Carboneras
0:3
CF Union Estepona
CD Bala Azul
0:3
Real Murcia B
CD Móstoles
3:2
Club Deportivo Vicálvaro
Trival Valderas A.
1:1
AD Parla
AD Union Adarve
0:1
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
Carabanchel
2:1
CD Artistico Navalcarnero
CD Fortuna
0:1
Pozuelo Alarcón
Universidad de Zaragoza
8:1
UD San José
Atletico Malagueno
1:2
Martos CD
CD Puertollano II
2:1
CD AZUQUECA
Condal Club
3:1
Nalón
Maracena
3:2
El Palo
SD Noja
3:0
Bezana
UDA Gramenet
2:0
UE Vic
Cordoba CF B
0:1
Ayamonte CF
CD Mairena
3:1
CD San Roque de Cádiz
CD Dorneda
3:2
Club Xuventú Sanxenxo
UD Extremadura
2:0
CA San José Promesas
Fuenlabrada
4:1
Club Atlético de Madrid III
AD Villaviciosa de Odón
3:1
Atlético Pinto
CF Rayo Majadahonda
0:1
Puerta Bonita
Alcobendas Sport
1:3
AD Colmenar Viejo
Pd Santa Eulalia
4:0
CE Mercadal
CD Binisalem
1:0
Ferriolense
CD Ebro
0:2
Sarinena
CD Oliver
5:1
CD Quinto
UD San Pedro
2:4
CD Loja
CD Ronda
1:2
Comarca de Níjar
Alhaurín
2:1
CD Ciudad de Vícar
Gijón Industrial
0:1
Universidad Oviedo
Europa
0:1
Olot
CF Gava
3:0
Montañesa
FC Santboia
1:1
FC Vilafranca
Espanyol Barcelona B
1:1
Rubí
Pobla de Mafumet CF
0:1
AE Prat
CD Masnou
1:2
UD Cornella
Tomelloso
1:1
Almansa
Ribarroja CF
0:1
Muro
Covadonga
0:1
UP Langreo
CD Mensajero
0:2
Estrella CF
Lanzarote
1:0
Laguna
CD San Pedro Mártir
2:4
Atlético Victoria
UD Telde
2:3
Las Zocas
Hernani
0:1
Santutxu
Robres CD
0:1
Villanueva CF
Sociedad Deportivo Tarazona
1:2
CA Monzon
Cayón
1:2
Siete Villas
River Ebro
0:1
ACD San Marcial
CD Bañuelos
1:0
Agoncillo
Navia Club de Fútbol
1:1
Real Aviles
CD Cudillero
0:3
Llanes
Navarro
0:1
Luarca CF
UD Marinaleda
1:2
Conil
Binéfar
1:2
Cuarte
SD Ejea
1:0
CD Tauste
Atlético Calatayud
2:0
Utebo
Barbastro
2:0
CD Giner Torrero
AD Sabinanigo
1:1
Valdefierro
CD Azkoyen
0:1
CD Oberena
CD Idoya
1:1
CD Tudelano
Deportiva Minera
1:2
EF Esperanza
Plus Ultra
2:0
Independiente de Ceutí FC
Club Edeco PMD Fortuna
1:4
CF Base Abarán
Castro
3:1
Atlético Albericia
Torrijos
1:1
UD Socuellamos CF
Pradejón
0:1
Anguiano
Jumilla CF
2:0
Santomera CF
Mislata CF
0:2
Jove Español
CA Antoniano
1:2
CD San Fernando
Negreira
1:1
Estradense
CD Cultural Areas
0:0
Racing Club Villalbes
CE Ferreries
2:2
Platges de Calvia
CD Constancia
2:2
CF Son Ferrer
CD Cieza
1:1
Atlético Pulpileño
CD Tuilla
2:1
Pumarín CF
CD Barquereno
0:3
Racing Santander B
AEC Manlleu
4:2
CF Amposta
Hellín Deportivo
1:2
CP Villarrobledo
Villarrubia CF
2:3
Quintanar del Rey
CF Gimnástico Alcázar
1:0
Manzanares
Marchamalo
0:0
Illescas
Naxara CD
1:0
Berceo
Calasancio
1:3
CD Calahorra
CD Vitoria
3:2
CD Elgoibar
SD Gernika Club
1:0
Club Portugalete
Barakaldo CF
0:0
Balmaseda
SD Eibar II
2:1
Basconia
Peña Deportiva Rociera
2:1
Sevilla III
CD Pozoblanco
5:1
CD Alcala
Arcos CF
1:1
Atlético Onubense
RC Portuense
2:4
Cadiz B
CF Algeciras
1:2
Atletico Sanluqueno
CD Ourense
0:0
Racing de Ferrol
Pontevedra CF
3:0
Betanzos CF
Yeclano Deportivo
2:0
Lorca CF
Pinatar CF
2:1
Mar Menor Club de Futbol
Motril
2:2
CD Nerja
Antequera CF
0:1
Arenas de Armilla
Caudal Deportivo
1:2
Candás CF
CF Vilanova
0:2
Castelldefels
UD Talavera de la Reina
4:2
Sporting La Gineta CF
CD Carranque
0:0
Atlético Ibañés
Club Deportivo Eldense
1:1
Alicante CF
UD Alzira
1:0
Crevillente Deportivo
Club Haro Deportivo
1:0
Arnedo
Alfaro CD
1:1
SD Logrones
Tedeón
0:5
CD Varea
Atl Mancha Real
1:0
Marbella FC
SD Leioa
0:0
CD Laudio
Alcúdia
1:1
CE Alaior
Terrassa FC
2:1
CF Balaguer
Port
1:1
Chiangrai United
Super Power Samut Prakan FC
2:1
Esan United FC
TTM
1:2
Navy Football Club
Samut Prakan City
3:0
Khonkaen FC
Buriram United
3:0
Samut Songkhram
Rangsit University JW FC
2:1
Customs United
Raj Pracha Thailand FC
0:3
PTT Rayong FC
Phuket
0:2
Chanthaburi
Bbcu FC
1:0
Saraburi FC
Chainat Hornbill
7:0
Air Force United FC
K Londerzeel SK
2:2
VC Groot Dilbeek
FC Charleroi
3:0
Mariekerke
Ternat
2:0
R Leopold Uccle FC
Ganshoren
1:1
SG-Tertre-Hautrage
Entente Acren Lessines
0:0
Lyra
FC Duffel
1:2
Berchem Sport
Kampenhout
2:1
Katelijne-Waver
Bree
2:1
Oosterwijk
Mormont
1:1
US Givry
Royal Aywaille FC
0:0
ET.Elsautoise
Royal Wallonia Walhain CG
1:0
RUW Ciney
Faymonville
1:3
Sprimont-Comblain
SK Terjoden-Welle
1:2
Diksmuide
Sint-Eloois-Winkel
1:0
SK Berlare
Wingene
0:1
Verbroedering Meldert
Sparta Petegem
1:3
Sporting West Harelbeke
Jong Lede
1:1
Vk Ieper
Spouwen-Mopertingen
1:4
Averbode Okselaar
Royal Cappellen FC
2:0
Excelsior Veldwezelt
FC Liege
1:1
Sérésien
Eernegem
3:0
KRC Gent
BS Poperinge
3:0
KSC Wielsbeke