Fixtures - July 18, 2015
Hoverla Uzhhorod U21
2:1
Dnipro Dnipropetrovsk U21
Stal Kamianske U21
2:2
Dynamo Kyiv U21
Shakhtar Donetsk U21
1:0
Oleksandria U21
San Lorenzo
3:0
Arsenal de Sarandi
Banfield
1:2
Belgrano
Olimpo
3:1
Aldosivi
Defensa y Justicia
2:1
Nueva Chicago
Boca Juniors
2:1
Quilmes
Charleston Battery
1:2
West Brom
Man City
1:0
Melbourne City
SK Sigma Olomouc B
3:0
1 SC Znojmo FK
NK Hrvatski Dragovoljac
2:0
HNK Gorica
Balmazujvarosi FC
2:0
Debrecen
Budaorsi SC
1:3
Szigetszentmiklósi TK
Benfica Lisbon B
2:1
CD Mafra
FC Helsingoer
3:3
AB Gladsaxe
Arouca
3:0
UD Oliveirense
Warta
2:0
Jarota Jarocin
NK Verzej
0:1
Zalaegerszeg
TSG Weinheim
1:15
Hoffenheim
Academica Coimbra
0:1
Feirense
Porto
Rio Ave
Kortrijk
0:0
Yellow-Red KV Mechelen
FC Fredericia
1:0
Vendsyssel FF
BK Frem
8:1
Kalundborg GB
Chojnice
4:2
Gryf Wejherowo
Leyton Orient
0:2
Huddersfield Town
BSC Glasgow FC
1:4
Albion Rovers FC
Wisla Plock
0:1
Olimpia Grudziadz
Werder Bremen
2:0
Zbrojovka Brno
Arka
1:0
Zawisza Bydgoszcz
Kidderminster Harriers FC
1:1
Birmingham City
Bayern
4:1
Valencia
Pirmasens
1:1
VfB Stuttgart II
Wehen Wiesbaden
0:2
Kaiserslautern
Union Berlin
2:0
Crystal Palace
Carl Zeiss Jena
1:4
Erzgebirge Aue
Burton Albion
0:1
Wolverhampton
Pirmasens
Stuttgart
Newport Pagnell Town
0:6
Milton Keynes Dons
Solihull Moors FC
3:0
Mansfield Town
Den Bosch
3:0
BD Klasbakken
Groningen
0:3
Southampton
Sparta Nijkerk
0:5
NEC Nijmegen
BVV Barendrecht
1:4
RKC Waalwijk
Alemannia Aachen
2:1
Fleetwood Town
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
4:4
SFM Senec
Go Ahead Eagles
0:2
Excelsior
Shrewsbury Town
2:2
Cardiff City
Brighouse Town
1:2
Guiseley FC
St. Mirren
0:1
Bradford City
Achilles '29
0:3
Twente
Northampton Town
0:1
Derby County
BFC Dynamo
1:3
Magdeburg
Arminia
2:0
Hamburger SV
St. Pauli
4:2
Rayo Vallecano
Würzburger Kickers
3:1
FSV Frankfurt
Darmstadt
2:3
Rot-Weiss Erfurt
Tychy
0:1
Köln
Heidenheim
2:1
Eintracht Frankfurt
Gainsborough Trinity
1:3
Grimsby Town
Southport FC
0:2
Wigan Athletic
East Stirlingshire FC
1:3
Formartine United
Tamworth FC
0:0
Wrexham
Crawley Town
1:3
Fulham
Forfar Athletic
2:0
Berwick Rangers
Airbus UK Broughton
3:0
AFC Fylde
Nairn County
0:1
Inverness CT
Brechin City FC
1:0
Dundee
Trafford FC
0:1
Chester FC
Stalybridge Celtic
0:1
Altrincham FC
Dunfermline
1:2
Hibernian
Stockport County
0:0
Halifax Town
East Fife
2:0
Raith Rovers
Falkirk
0:0
Partick Thistle
Welling United
2:3
Ebbsfleet United FC
Bangor FC
1:2
Ballymena United
Helmond Sport
2:1
Dag & Red
Livingston
0:2
Motherwell
Dumbarton
2:1
Clydebank FC
Macclesfield Town
0:0
Rochdale
Alfreton Town FC
2:3
Notts County
Preston North End
1:0
Hearts
York City FC
1:1
Sheffield Wednesday
Ilkeston
0:1
Sheffield United
Crusaders
0:4
Kilmarnock
GKS Belchatow
2:1
Katowice
AFC Wimbledon
1:1
Millwall
KV Oostende
0:1
LOSC
Gosport Borough
2:3
Portsmouth
Southend United
2:3
West Ham
Weston Super Mare FC
0:3
Cheltenham Town
Exeter City
1:2
Bournemouth
Lewes FC
0:0
Brighton
Accrington Stanley
4:2
Burnley
Harrogate Town FC
0:1
Barrow AFC
Spennymoor Town
0:4
Hartlepool United
Hampton & Richmond
0:1
Aldershot Town FC
Torquay United
1:3
Newport County
AZ Alkmaar
3:0
SC Telstar
Cowdenbeath FC
0:0
Edinburgh City
SFC Opava
1:1
Miedz
Dulwich Hamlet
2:3
Charlton Athletic B
Greenock Morton
0:3
Rotherham United
Szolnoki MAV FC
2:0
Ross County
Havant & Waterlooville FC
2:0
Eastleigh FC
Feyenoord Rotterdam
1:2
VVV Venlo
Bohemians Prague 1905
1:0
Pardubice
Lazio
0:1
Vicenza
Zlín
2:0
FC Nitra
Schalke II
3:5
Werder Bremen II
Leopoldsburg
1:2
Waasland-Beveren
Preußen Münster
0:0
Hannover 96
Cherkashchyna-Akademiya Bilozirya
1:2
Zirka Kropyvnytskyi
FK Jablonec
1:0
FK Varnsdorf
Cambuur
2:3
De Graafschap
CSKA Sofia
1:0
Oborishte Panagyurishte
1 FK Pribram
5:0
FC Sellier & Bellot Vlasim
SG Gangelt-Hastenrath 1999
0:7
Fortuna Sittard
FC Banik Ostrava
0:3
MFK Karvina
Pafos
4:1
Karmiotissa
Ethnikos Achna
2:4
Enosis
AC Chievo Verona
5:2
ASD Arzignano Valchiampo
SK Dynamo Ceske Budejovice
0:2
Slavia Praha
Sampdoria
1:1
Trapani Calcio
Maccabi Haifa
2:0
Lokomotiv Tashkent
Paris
0:0
Monaco
Royal Wallonia Walhain CG
1:2
Cercle Brugge
Bastia
1:0
Servette
Angers
3:2
Niort
Ingolstadt
1:0
Udinese
SK Sigma Olomouc
1:0
1.SK Prostejov
Sporting Lokeren
1:0
Ironi Kiryat Shmona
NK Gosk Gabela
4:1
Neretvanac Opuzen
FK Teplice
0:2
Dynamo Dresden
Eibar
1:4
Celtic
Lorient
0:0
Reims
MSV Duisburg
0:2
Porto
Nea Salamina
1:2
AEK Larnaca
Stade Lavallois Mayenne FC
1:0
Vendee Lucon
Mönchengladbach
2:2
Rennes
Le Havre
4:0
Royal Excelsior Virton
EVV Echt
1:2
Roda JC Kerkrade
Olympiakos
1:0
Rizespor
Auxerre
1:2
Créteil
Buckingham Athletic FC
0:12
Milton Keynes Dons
Nancy
0:0
Troyes
Sporting Braga B
4:2
Famalicao
Levadiakos
1:3
Panathinaikos
NK Siroki Brijeg
0:2
HNK Cibalia-Vinkovci
Sochaux
3:1
Dijon
Real Betis B. B
1:2
CF Villarreal B
Leixões
1:1
Boavista
Luneburger SK Hansa
0:0
Berliner AK
1860 Munich
1:2
Swansea City
Paços de Ferreira
2:0
SC Covilha
Royal Mouscron
1:3
Willem II Tilburg
Béziers
2:1
AC Arles Avignon
RB Leipzig
3:0
Hapoel Tel Aviv
Academico de Viseu
0:0
Vitória Setúbal
Nimes
1:1
Consolat Marseille
Hutnik Kraków
1:5
Partizan Bardejov
Berchem Sport
1:3
Antwerp
Penafiel
2:0
Moreirense
UD Alzira
0:3
Levante
Peñarol
1:0
Juventud
CD Torrevieja
1:3
Córdoba
Sint-Truiden
4:0
Charlton Athletic
Club Deportivo Eldense
0:2
Elche
Sokol Ostroda
2:2
Oks Stomil Olsztyn
Real Union de Irun
0:0
Real Sociedad
Lyon
2:1
Milan
Etoile du Sahel
1:5
Marseille
Sporting Farense
1:1
Bristol City
KV Vesturbaer
3:2
Sindri
Leiknir Faskruosfiroi
3:0
UMF Tindastoll
UMF Njardvik
0:2
Hottur Egilsstadir
KF Fjallabyggd
2:1
IR Reykjavik
Lorenskog IF
5:0
Strømsgodset II
Orn-Horten
0:2
Moss FK
Sprint-Jeløy
1:2
Nybergsund IL-Trysil
Fram Larvik
3:2
Alta IF
Odda FK
1:7
Vard Haugesund
Fyllingsdalen
1:2
Sola
Flekkeroy
1:1
Vindbjart
Odds BK 2
0:2
Ullensaker/Kisa
Arendal FK
2:2
Vidar FK
Donn
0:6
Egersund IK
Talleres
1:1
Gutiérrez
Juventud Unida Universitario
2:1
Sportivo Las Parejas
Union Aconquija
1:1
Juventud Antoniana
FC Oshmyany
1:3
FC Granit Mikashevichi
FC Brest
3:1
FC Bereza
Atlant Kobrin
0:2
FC Gomel
FC Krumkachi
2:2
Slutsksakhar Slutsk
FC Lida
0:2
FC Smorgon
FC Gorodeya
0:0
FC Minsk
FC Khimik Svetlogorsk
0:2
FC Isloch
FC Rechitsa-2014
0:0
FC Neman Grodno
FC Spartak Shklov
2:1
BATE Borisov
FC Volna Pinsk
1:3
FC Vitebsk
Vitoria BA
3:1
CRB AL
Luverdense MT
2:1
Bragantino
Botafogo RJ
1:0
Nautico PE
Criciuma SC
2:1
EC Bahia BA
Paysandu PA
1:1
Sampaio Correa MA
Santa Cruz PE
3:0
Atletico Goianiense
Associacao Portuguesa de Desportos
3:0
Caxias RS
Madureira RJ
2:0
Guaratingueta SP
Fortaleza CE
3:0
Botafogo PB
Wolves
3:1
Ipswich Knights SC
Mitchelton FC
1:3
Rochedale Rovers
Univ. Queensland
1:6
Lions
Albany Creek
0:2
Eastern Suburbs
Logan Lightning FC
1:3
Peninsula Power
Xinjiang Tianshan
2:3
Beijing BSU
Dalian Pro
0:0
Wuhan Zall
Yanbian Fude
4:2
Guizhou Zhicheng
Tianjin Tianhai
1:2
Hunan Xiangtao FC
Nei Mongol Zhongyou
1:1
Qingdao Hainiu
Kirivong
1:5
National Defense
Asia Europe University
2:1
Western Phnom Penh FC
Phnom Penh Crown
4:1
United CMAC
Deportes Magallanes
1:2
Universidad Católica
Puerto Montt
1:2
Univ. Concepción
Union San Felipe
1:3
Santiago Morning
SK Holice
2:0
Letohrad
TJ Tatran Rakovnik
0:2
Meteor Prague
Tj Oss Lomnice
1:5
SK Senco Doubravka
FK Jiskra Mseno
1:5
Nový Bor
Vilémov
2:2
FK Lovochemie Lovosice
FK Kratonohy
1:1
Jablonec Nad Jizerou
Tj Dvur Kralove Nad Labem
3:0
Kutna Hora
SK Kladno
3:1
SK Aritma Prague
FC Odra Petrkovice
1:2
FC Msa Dolni Benesov
Tj Sokol Zivanice
4:1
SK Benatky Nad Jizerou
FK Apos Blansko
0:3
SK Lisen
MFK Havirov
1:2
Tj Lokomotiva Petrovice
FC Chomutov
2:1
Banik Sous
Sagrada Esperança
0:0
ASA
Sporting de Cabinda
1:0
Interclube
Progresso
4:1
CD Progresso do Sambukila da Lunda Sul
Primeiro de Agosto
1:1
Académica do Lobito
Consadole Sapporo
0:1
Kamatamare Sanuki
Yokohama
0:3
Roasso Kumamoto
Zweigen Kanazawa
1:1
FC Gifu
Kyoto Sanga
1:0
Cerezo Osaka
Avispa Fukuoka
1:3
Omiya Ardija
Giravanz Kitakyushu
0:1
Tokyo Verdy
ThespaKusatsu
1:0
Tochigi
Jubilo Iwata
1:0
JEF United
Fagiano Okayama
0:3
Tokushima Vortis
Ehime FC
0:2
Mito Hollyhock
Oita Trinita
2:1
V-Varen Nagasaki
Gyeongju HNP
5:1
Changwon City
Daejeon Korail
1:2
Yongin City
Ulsan Dolphins
1:1
Cheonan City
Gimhae City
0:1
Mokpo City
Seoul Jungnang
0:1
Pocheon
Chunnam Youngkwang
4:1
FC Uijeongbu
Hwaseong
2:1
Icheon Citizen
Goyang Citizen
0:3
Paju Citizen
Gimpo
1:1
Gyeongju Citizen
Seoul United
1:1
Jeonju
Yangju Citizen
0:0
Pyeongchang FC
Cheongju
2:1
Cheongju City
Chuncheon
8:1
Seoul FC Martyrs
Santa Claus
4:1
Jakobstads Bollklubb
Pkku
4:2
IF Gnistan
FC Vaajakoski
2:0
Nurmijarven Jalkapalloseura
FC Lahti Akatemia
0:1
Kultsu
Shan United
2:1
Zeyar Shwe Myay FC
Ayeyawady United
0:1
Zwekapin United
Magwe
3:0
Rakhine United
Yadanarbon
6:1
Nay Pyi Taw FC
Manaw Myay FC
1:0
Chin United
Union Gurten
1:0
SV Grodig
ASK Ebreichsdorf
4:0
Red Star Penzing
Deutschlandsberger SC
0:7
RB Salzburg
SV Leobendorf
0:0
Wiener SK
Golling
0:6
FAC
SW Bregenz
0:1
FC Wels
Neumarkt
0:3
FC Hard
ATSV Stadl-Paura
1:5
WSG Tirol
TSV St. Johann
4:0
FC Kitzbuhel
Eugendorf
2:4
Austria Salzburg
Dornbirn
0:2
St. Polten
Höchst
1:2
SV Seekirchen
SV Schwechat
1:1
Admira
Hartberg
0:6
Sturm Graz
Landsberg
2:0
TSV Schwabmunchen
FC Unterfohring 1927
2:1
BCF Wolfratshausen
Dachau
3:0
Garching
SV Seligenporten
1:0
Eltersdorf
TSV 1883 Bogen
1:1
SV Pullach
Kirchanschöring
1:2
Sonthofen
Bayern Hof
1:2
Aubstadt
SpVgg Jahn Forchheim
2:3
VfB Eichstatt
DJK Bamberg
0:1
Feucht
Kottern
1:1
Pipinsried
Hankofen-Hailing
3:3
TSV 1860 Rosenheim
SpVgg 1946 Ruhmannsfelden-Zachenberg
0:2
Heimstetten
SV Alemannia Haibach
1:1
VfL Frohnlach 1919
SpVgg Weiden
3:0
Wurzburger FV
Eintracht Bamberg
3:2
Jahn Regensburg II
Deportivo Moron
0:0
Estudiantes BA
Tristan Suarez
1:1
Deportivo Riestra
Deportivo Armenio
0:1
Defensores de Belgrano
KKS Rodlo Kwidzyn
3:0
MKS Flota Swinoujscie
KS Boruta Zgierz
3:0
Widzew
KS Wda Świecie
3:0
MKS Limanovia Limanowa
Chełmianka Chełm
0:1
Siarka Tarnobrzeg
Grunwald Ruda Śląska
2:4
ZKS Stal Stalowa Wola
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
3:2
MKP Kotwica Kolobrzeg
Gwardia Koszalin
1:3
Blekitni Stargard S.
Resovia
1:2
Puszcza
MKS Olimpia Olsztynek
1:3
KS Legionovia Legionowo
Górnik Wałbrzych
1:1
Brzesko
Znicz
0:1
LKS Nadwiślan Góra
Odra Opole
0:1
Pogon Siedlce
Stal
0:2
Rozwoj Katowice
KS Row 1964 Rybnik
2:0
MKS Kluczbork
KKS 1925 Kalisz
1:4
KS Wisla Pulawy
Mordovia Saransk U21
1:0
Lokomotiv Moskva U21
Zenit St. Petersburg U21
1:0
Dinamo Moskva U21
Anzhi Makhachkala U21
7:0
Krylya Sovetov U21
UCV
1:0
Yaracuyanos FC
Arroceros de Calabozo
1:1
Unión Atlético Falcón
Angostura
0:2
Petroleros de Anzoátegui
Gran Valencia Maracay FC
1:1
Academia Puerto Cabello
Potros de Barinas FC
1:1
Policía de Lara FC
Rumbo a la Excelencia Deportiva Internacional Colón
1:2
Deportivo JBL Del Zulia
AFC Eskilstuna
0:2
GAIS
IK Sirius FK
1:0
Angelholms FF
Ostersunds FK
3:0
IK Frej
Degerfors IF
1:1
IFK Varnamo
Mjallby AIF
1:2
Syrianska FC
FK Spartak Subotica
0:0
FK Radnik Surdulica
FK Rad
0:2
FK Vozdovac
FK Jagodina
0:3
FK Mladost Lucani
FK Novi Pazar
0:1
FK Javor Ivanjica
University of Tasmania SC
4:3
Taroona SC
Metro Claremont SC
1:5
Clarence United
Southern FC
1:7
Hobart United FC
New Town Eagles FC
1:7
BeachSide FC
Somerset FC
6:1
Riverside
Burnie United FC
0:1
Launceston United SC
Devonport City Strikers FC II
0:8
Ulverstone FC
Northern Rangers FC II
3:1
Launceston City FC II
Deportes Limache
2:2
Deportes Rengo
Club Deportivo Social y Cultural Tomás Greig
4:1
Club Deportivo Unión Casablanca
Saraburi FC
1:2
Buriram United
Chainat Hornbill
1:0
Port
Nakhon Ratchasima
1:2
Bangkok United
Police Tero
1:1
Muang Thong United
TOT SC
1:2
Navy Football Club
TTM
0:1
Ayutthaya
Bangkok
1:0
Police United
Samut Prakan City
0:0
Bbcu FC
PTT Rayong FC
3:1
Samut Songkhram
Prachuap
1:0
Ang Thong