Fixtures - August 20, 2017
Karpaty
0:0
Oleksandria
Zirka Kropyvnytskyi
2:1
FC Zorya Lugansk
FC Vorskla Poltava
1:0
Mariupol
Dynamo Kyiv
4:1
Stal Kamyanske
Atalanta
0:1
Roma
Bologna
1:1
Torino
Crotone
0:3
Milan
Inter
3:0
Fiorentina
Lazio
0:0
Spal 2013
Sampdoria
2:1
Benevento
Sassuolo
0:0
Genoa
Udinese
1:2
AC Chievo Verona
Cray Wanderers
2:3
Sevenoaks Town
Littlehampton Town
3:2
Eastbourne United
Herne Bay
2:1
Chessington & Hook Utd.
St Margaretsbury
2:2
Hullbridge Sports
Baldock Town
3:1
North Greenford United FC
Guildford City
4:0
Camberley Town
Crawley Green
2:3
Berkhamsted
Highworth Town
2:3
Marlow
Erith & Belvedere
1:4
Cray Valley Paper Mills
Pickering Town CFC
1:2
Clitheroe
Hallam
1:4
Atherton Collieries
Worcester City
1:1
Chasetown FC
Quorn FC
1:3
AFC Mansfield
Excelsior
0:1
Feyenoord Rotterdam
Ajax
3:1
Groningen
Utrecht
2:0
Willem II Tilburg
Sparta Rotterdam
1:1
PEC Zwolle
NAC Breda
1:4
PSV
Montreal Impact
3:1
Real Salt Lake
Orlando City SC
1:1
Columbus Crew
Chicago Fire
1:3
Toronto
Sporting Kansas City
2:0
FC Dallas
Colorado Rapids
0:1
DC United
Vancouver Whitecaps
2:1
Houston Dynamo
San Jose Earthquakes
2:2
Philadelphia Union
Flamengo
2:0
Atletico Goianiense
Gremio FB Porto Alegrense
0:0
Atletico Paranaense
Cruzeiro MG
2:0
Sport Recife PE
EC Bahia BA
3:0
Vasco Da Gama RJ
Ponte Preta SP
2:1
Botafogo RJ
Avai SC
1:1
Sao Paulo SP
Lobos BUAP
2:3
América
Cruz Azul
2:1
Atlas
Tigres UANL
2:0
Pumas UNAM
Veracruz
1:1
Queretaro FC
León
1:2
Monterrey
Guadalajara
0:1
Puebla FC
Toluca
0:0
Necaxa
Ostersunds FK
0:3
AIK
Djurgardens IF
2:1
Halmstads BK
IK Sirius FK
0:1
IFK Norrkoping
IFK Goteborg
1:1
BK Hacken
Odds BK
1:0
Sandefjord Fotball
Rosenborg
0:1
Haugesund FK
Sogndal IL
2:0
Kristiansund BK
Stabaek Fotball
3:2
Molde
Tromsø
3:2
Aalesunds FK
Viking FK
2:4
SK Brann
Changchun Yatai
1:1
Tianjin Tianhai
Guangzhou R&F FC
1:1
Shandong Taishan
Henan Songshan Longmen
0:0
Chongqing Lifan
Tobol Kostanay
1:1
FC Taraz
FC Ordabasy
2:0
FK Atyrau
FC Irtysh Pavlodar
0:0
FC Kaisar Kyzylorda
FC Kairat Almaty
3:1
Shakhter Karagandy
FC Neman Grodno
0:1
Dinamo Minsk
FC Minsk
2:2
FC Slavia Mozyr
BATE Borisov
2:3
FC Krumkachi
FC Brest
2:2
FC Shakhter Soligorsk
FC Naters
2:3
Young Boys II
Thun II
1:4
Lausanne Sport II
FC Langenthal
2:4
FC Munsingen
FC Kosova Zurich
1:2
Bellinzona
Esbjerg FB
1:2
Thisted
Vendsyssel FF
3:0
Brabrand IF
FC Fredericia
1:2
FC Roskilde
HB Koege
3:1
Nykoebing FC
BK Fremad Amager
0:6
Viborg FF
Skive IK
2:2
Vejle BK
Nybergsund IL-Trysil
1:0
Alta IF
Honefoss BK
2:0
Byaasen Toppfotball
Finnsnes IL
0:3
Raufoss IL
Nardo
1:1
Fana
Bryne FK
1:1
Nest-Sotra
FC Bern
0:1
FC Allschwil
FC Freienbach
3:0
FC Uzwil
FC Kreuzlingen
2:1
FC Linth 04
Prishtina Bern
0:1
Dornach
Wangen
0:3
Schöftland
Dübendorf
0:0
FC Schaffhausen II
FC Biel-Bienne
2:0
Muri-Gümligen
FC Biberist
0:7
FC Muri
AS Novazzano
0:0
FC Sarnen
NK Bilje
8:1
NK Ilirska Bistrica
NK Tromejnik Kuzma
5:4
Čarda Martjanci
NK Turnisce
2:3
Črenšovci
NK Bogojina
0:1
NK Grad
ND Beltinci
3:0
ŠNK Radgona
NK Hotiza La Storia
0:3
NK Polana
ŠD NK Kolpa
1:2
NK Zagorje
FC Tvd Slavicin
1:2
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
Opava II
1:1
Kozlovice FC
Slavoj Polna
7:0
FK San Jv Sumperk
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
2:0
Třebíč
FC Slovan Havlickuv Brod
2:6
FC Spartak Velka Bites
TJ ZD Bohumín
1:1
FC Msa Dolni Benesov
TJ Tatran Sedlcany
1:1
FK Spartak Sobeslav
Tj Dvur Kralove Nad Labem
1:3
FK Admira Prague
FC Kolin
0:0
Pardubice II
Olympia SC Wijgmaal
3:0
K Esperanza Pelt
St Gilles
2:1
Hoogstraten VV
FC Liege
2:0
Wingene
Péruwelz
0:1
Toekomst Menen
Entente Acren Lessines
3:5
ASV Geel
KSV Temse
2:0
FC Lebbeke
FC Duffel
4:2
Waremme
Royal Aywaille FC
0:4
Royal Knokke FC
FC Richelle United
1:2
K Eendracht Wervik
RES Durbuy
4:0
Berchem Sport
KSV Oudenaarde
2:0
Dender
Eendracht Aalst
3:0
Pepingen-Halle
K Rupel Boom FC
3:1
CS Onhaye
Sporting Bruxelles
0:4
Oosterwijk
Bilzerse Waltwilder
3:1
Robur
KSK Heist
2:1
KSC City Pirates
K Bocholter VV
2:1
Sérésien
Tempo Overijse
3:3
Sparta Petegem
IA Akranes
0:1
IBV Vestmannaeyjar
Vikingur Olafsvik
0:3
Breidablik Kopavogur
Vikingur Reykjavik
0:1
Ka Akureyri
Sampaio Correa MA
2:0
Fortaleza CE
Ypiranga Futebol Clube RS
3:3
Volta Redonda RJ
ASA AL
0:1
Moto Clube MA
Remo PA
2:1
Botafogo PB
Praiense
0:1
Alcanenense AC
Lusitania Dos Acores
1:0
SG Sacavenense
Operario
2:2
CF Os Armacenenses
Sertanense FC
2:1
Maritimo Madeira B
Csd Camara de Lobos
1:0
Mondinense FC
CD Mafra
1:1
CD Fatima
Sportivo de Loures
2:2
Electrico FC
SCU Torreense
1:1
Sintrense
Vilafranquense
0:0
CA Pero Pinheiro
1 Dezembro
3:1
SC Guadalupe
Caldas SC
1:2
Coruchense
AFC Gandra
2:0
UD Sousense
SC Freamunde
3:0
SC Salgueiros
CD Cinfaes
2:2
SC Coimbroes
Felgueiras 1932
2:0
FC Pedras Rubras
Louletano
0:1
Co Do Montijo
Olhanense
2:0
SR Almancilense
Estrela Vendas Novas
1:0
Sporting Clube Ideal
Moura
0:1
Sporting Farense
Casa Pia Atletico
3:1
Lusitano Vrsa
CD Pinhalnovense
1:1
Clube Oriental de Lisboa
Moncarapachense
1:0
Castrense
Amarante FC
1:1
FC Cesarense
Anadia FC
1:0
AC Marinhense
Aguias Moradal
1:1
AD Nogueirense
Rd Agueda
1:0
Castelo Branco
Lusit.vildemoinhos
2:0
Ferreira de Aves
Gd Gafanha
3:0
Arc Oleiros
Mortagua
1:0
Fornos de Algodres
Sourense
0:1
União de Leiria
CDC Montalegre
1:1
AD Fafe
Pedras Salgadas
1:0
Gdu Torcatense
Merelinense FC
1:1
Vilaverdense FC
AD Oliveirense
0:2
Ar Sao Martinho
GD Braganca
0:2
FC Vizela
Atletico Arcos
1:1
Aroes SC
Atletico Bucaramanga
2:0
Patriotas Boyacá
Santa Fe
2:0
Deportivo Cali
Deportivo Pasto
1:0
Independiente Medellin
America de Cali
0:0
Millonarios
Jaguares d. Cordoba
2:0
Envigado
CSD Barnechea
1:3
Deportes Copiapo
Coquimbo Unido
1:0
Nublense
Deportes La Serena
3:0
San Marcos de Arica
CDSC Iberia
1:2
Union San Felipe
Cobresal
2:1
Deportes Valdivia
CD Cobreloa Calama
4:3
Santiago Morning
Sicula Leonzio
3:1
Akragas
Fondi
3:1
Fermana FC
Sudtirol
1:0
Triestina Calcio
Carrarese Calcio 1908
2:2
AC Cuneo 1905
Gavorrano
0:1
Prato
SS Monopoli 1966
1:0
Ssd Fidelis Andria 2018
AC Pistoiese
0:1
Pontedera
Fano
0:0
Ravenna FC 1913
Urbs Sportiva Reggina 1914
1:0
US Catanzaro 1929
SK Prevysov
2:2
Tj Jiskra Domazlice
Unex Unicov
0:0
1.SK Prostejov
SK Sokol Brozany
2:0
FK Dobrovice
Stechovice
2:1
SK Benatky Nad Jizerou
SK POLABAN NYMBURK
0:0
Loko Vltavin
Holbæk B&I
1:3
Stenløse BK
Slagelse B&I
2:0
Taastrup
TFC Odsherred
1:1
Skjold Birkerød
Holstebro
1:1
Viborg FF II
Bollnäs GIF FF
1:3
Piteaa IF
Hudiksvalls Forenade FF
4:1
Täfteå
Österlen
5:1
Asarum
Nybro
1:1
IFK Malmo
Skelleftea FF
3:1
Bodens BK
Södertälje FK
2:5
Rynninge IK
Håbo FF
4:0
Syrianska IF Kerburan
FC Gute
1:0
Karlslunds IF
Lidingö
3:1
Eskilstuna City
F91 Dudelange
2:0
Jeunesse Esch
US Esch
0:2
FC Rodange 91
Union Titus Petange
2:1
FC Victoria Rosport
CS Fola Esch
3:3
Racing FC Union Luxembourg
FK Berane
1:0
FK Jedinstvo Bijelo Polje
FK Bokelj Kotor
2:0
FK Celik Niksic
Cetinje
0:2
Otrant-Olympic
FK Mornar Bar
0:0
FK Jezero Plav
Igalo
1:1
FK Lovcen
FK Mladost Ljeskopolje
1:2
Ibar
L.D.U. Portoviejo
1:0
Gualaceo
Tecnico Universitario
1:2
CD Olmedo
Aucas
2:1
CD Colon FC
CD America de Quito
2:0
Manta FC
CD Aguila
1:1
CD FAS
Chalatenango
2:1
CD Luis Angel Firpo
Sonsonate FC
0:1
CD Pasaquina
Municipal Limeno
3:0
CD Dragon
CD Audaz
2:1
Santa Tecla FC
Unisport de Bafang
1:0
Racing de Bafoussam
Sportive de Douala
1:1
Djiko
Canon
1:1
AS Aigle Royal Menoua
Young Sport Academy
1:1
APEJES Academy
UMS de Loum
0:1
Colombe
Lion Blessé de Fotouni
0:0
Stade Renard
Les Astres
0:0
Bamboutos
Dragon de Yaoundé
0:3
Eding Sport FC
Rakvere JK Tarvas
5:1
FC Elva
FCI Levadia Tallinn
4:0
JK Welco Elekter
Tartu FC Santos
1:3
Maardu Linnameeskond
Sollentuna FF
3:2
IK Brage
Vasteraas SK
1:2
Arameiska-Syrianska
Landskrona BoIS
3:3
Husqvarna FF
Team TG FF
2:3
Nykoping BIS
FK Viktoria Zizkov
5:0
MFK Vitkovice
SK Dynamo Ceske Budejovice
4:1
FC Hradec Kralove
FC Sellier & Bellot Vlasim
4:1
FK Varnsdorf
Arendal FK
1:1
Fredrikstad FK
Elverum
2:3
Jerv FK
IK Start
2:2
Tromsdalen
Mjondalen
3:0
Strommen IF
Sandnes Ulf
3:0
Floro
Aasane Fotball
0:3
Ullensaker/Kisa
Siquinalá
1:4
Petapa
Municipal
1:0
Marquense
Suchitepéquez
2:2
Cobán Imperial
Malacateco
2:0
Comunicaciones
Xelajú
4:1
Sanarate
Guastatoya
0:0
Antigua GFC
Maardu United
0:3
Tallinna JK Legion
Raplamaa
7:0
Kuressaare II
Imavere
2:3
Viljandi JK Tulevik II
Lasnamae FC Ajax
11:1
Narva United
Tallinna Dünamo
2:1
Piraaja
Merkuur
2:6
Noorus-96
Parnu Jalgpalliklubi
1:5
FC Nomme United
Otepää
2:4
JK Tabasalu
Tõrva
1:0
Türi JK Ganvix
Pogoń Szczecin II
2:0
Jarota Jarocin
Lechia T. Mazowiecki
1:0
MKS Kaczkan Huragan Morag
Pelikan Łowicz
6:1
BKS Tur Bielsk Podlaski
Łomża
1:2
Ursus Warszawa
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
2:1
MKS Elk
Wisla Sandomierz
2:0
Stal Rzeszow
Chełmianka Chełm
1:2
LKS Wiślanie Jaśkowice
Resovia
2:1
Motor
Montedio Yamagata
2:2
JEF United
ThespaKusatsu
1:1
Zweigen Kanazawa
Yokohama
1:0
Mito Hollyhock
Nagoya Grampus
3:1
Avispa Fukuoka
FC Gifu
0:1
Kamatamare Sanuki
Kyoto Sanga
2:2
Oita Trinita
Fagiano Okayama
0:0
Matsumoto Yamaga FC
Ehime FC
1:1
Machida Zelvia
Tokyo Verdy
2:1
V-Varen Nagasaki
Tokushima Vortis
5:0
Renofa Yamaguchi
Shonan Bellmare
0:0
Roasso Kumamoto
Tochigi Uva
0:4
Honda
Biwako Shiga
0:0
Vanraure Hachinohe
Nara Club
2:3
Reinmeer Aomori
Imabari
1:1
Briobecca Urayasu SC
Veertien Mie
0:3
Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki
Tokyo Musashino City
1:1
Verspah Oita
AC Kajaani
3:1
Jakobstads Bollklubb
PEPO Lappeenranta
1:1
Klubi 04
FC Lahti Akatemia
1:2
Sudet
Mikkelin Palloilijat
1:2
Kultsu
Narpes Kraft
3:2
OTP
Donaufeld
3:2
SC Team Wiener Linien
Slovan HAC
1:2
ASK Elektra
Gersthofer SV
1:5
Union Mauer
SW Bregenz
2:2
Lauterach
Swarovski Tirol II
0:1
Zams
Admira Landhaus
1:6
Young Style SC Wienerberg
SV Wimpassing
2:1
Neuberg
Andelsbuch
1:2
Nenzing
Sragen FC
0:2
PSIR Rembang
Persigo Semeru
2:1
Persekap Kota Pasuruan
Sumbawa Barat
1:0
Celebest
757 Kepri Jaya
Pro Duta FC
Perssu MU
1:0
Kalteng Putra
Yahukimo
2:2
Persigubin Gunung Bintan
Persiwa
3:1
Persbul Buol
Persikad Depok FC
2:0
Persikabo Bogor
Persibat Batang
2:0
Persibas Banyumas
PSBI Blitar
0:3
Madura Utama
Martapura
4:1
Persinga Ngawi
Carmelita
1:1
Cartaginés
Santos de Guápiles
4:2
Municipal Liberia
Herediano
2:1
Grecia
Pérez Zeledón
2:0
Limón
Deportivo Saprissa
1:0
La U Universitarios
Escazuceña
2:1
Cariari Pococí
Barrio México
0:3
Jicaral
San Carlos
4:3
Guanacasteca
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
0:1
Santa Ana
Curridabat FC
1:2
Sporting San José
Santa Rosa
0:0
Puntarenas
Consultants Moravia
2:1
Uruguay
Stade Tunisien
1:1
Sfaxien
ES Zarzis
0:2
Bizertin
Esperance
2:0
Ben Guerdane
Monastir
0:0
Africain
Etoile du Sahel
3:0
Gabès
Associação Desportiva de Macuácua
0:3
Ferroviário Nacala
Desportivo Nacala
2:1
Chibuto
Universidade Pedagógica de Lichinga
1:2
União Desportiva Do Songo
ENH Vilankulo
0:0
Textáfrica
Ferroviário Maputo
0:0
Ferroviário Nampula
Chingale de Tete
1:0
LD Maputo
Ferroviário Beira
3:1
1° de Maio de Quelimane
Enugu Rangers
2:1
Katsina United
Wikki Tourist
2:0
Remo Stars
Rivers United
2:1
Enyimba
Abubakar Bukola Saraki
2:0
Plateau United
MFM FC
1:0
Gombe United
Kano Pillars
2:0
Abia Warriors
Shooting Stars
2:0
Nasarawa United
Lobi Stars
3:2
El Kanemi Warriors FC
Ifeanyi Uba
1:0
Akwa United
Sunshine Stars
2:1
Niger Tornadoes
Geestemünde
1:0
BTS Neustadt
Askania Bernburg
1:1
1. FC Lok Stendal
FC International Leipzig
1:0
BSG Wismut Gera
Hertha Zehlendorf
3:2
SV Altlüdersdorf
Hansa Rostock II
1:3
Lichtenberg
SV Grün-Weiß Brieselang
1:7
Optik Rathenow
Hertha 06
3:1
Staaken
SV Todesfelde
1:3
NTSV Strand 08
Holstein Kiel II
2:1
VfR Neumunster
TSV Lägerdorf
5:2
TSV Friedrichsberg-Busdorf
TuS Schwachhausen
4:2
Vatan Sport
WTSV Concordia
1:1
Victoria Hamburg
Sasel
1:1
SC Vorwärts-Wacker 1904
SV Gonsenheim
4:0
SV Saar 05 Saarbrücken
TSV Marl-Hüls
Sprockhövel
Westfalia Herne
SC Buer Hassel 1919
Schalke II
1:1
SVL
Rot Weiss Ahlen
0:0
Hammer SpVg
Sportfreunde Siegen
5:2
Eintracht Rheine
Kaan-Marienborn
3:1
Paderborn II
Gütersloh
1:0
TUS Haltern
DSC Arminia Bielefeld II
4:0
Brünninghausen
ASC Dortmund
2:0
Ennepetal
Sportfreunde Baumberg
5:0
SC Duesseldorf West
Bocholt
2:0
Dsc 99 Duesseldorf
VfB Homberg
3:0
VFR Krefeld-Fischeln
SpVg Schonnebeck 1910
2:2
Velbert
VfB Speldorf
0:1
Cronenberger SC
SV 19 Straelen
1:3
Jahn Hiesfeld
Turu Dusseldorf
3:2
1.FC Monheim
FSV Vohwinkel
1:4
SW Essen
Hilden
2:1
Ratingen SV Germania 04/19
SVG Göttingen
0:1
FC Wunstorf
Spelle-Venhaus
1:2
Heeslinger SC
Cloppenburg
0:3
Eintracht Northeim
Lupo-Martini
2:4
VfL Oldenburg
TSV Grolland
2:3
OSC Bremerhaven
BSC Hastedt
2:1
Brinkumer SV
Rugenbergen
3:1
VfL Pinneberg
1860 Munich II
1:2
Neumarkt
Barmbek-Uhlenhorst
0:1
Niendorfer
Arminia Hannover
2:1
SSV Vorsfelde
Gifhorn
2:2
TuS Sulingen
Wedeler TSV
1:2
Dassendorf
FK Radnik Bijeljina
3:1
NK Gosk Gabela
FK Sloboda Tuzla
0:2
Hsk Zrinjski Mostar
NK Siroki Brijeg
3:1
FK Mladost Doboj Kakanj
FK Borac Banja Luka
1:0
NK Vitez
Skala IF
1:2
KI Klaksvik
Vikingur Gota
4:2
B36 Torshavn
TB / FCS / Royn
1:0
IF Fuglafjordur
NSI Runavik
3:2
Eb/Streymur
HB Torshavn
3:0
07 Vestur Sorvagur
Carabobo FC
0:1
Deportivo Tachira
Aragua FC
2:2
Estudiantes de Merida FC
Trujillanos FC
1:1
Atletico Venezuela
Metropolitanos FC
2:1
Mineros de Guayana
Potencia
3:5
Platense
Parque del Plata
0:2
Albion FC
Rocha FC
7:1
Artigas
Colón
2:0
Alto Perú
Salus
2:1
La Luz
Los Halcones
0:2
Basáñez
CA Bella Vista
2:1
Huracán Buceo
Mixco
1:1
Carchá
Comunicaciones II
3:1
Deportivo Quirigua
Coatepecano IB /DR
5:5
Escuintla
Sololá
1:0
Chimaltenango
Deportivo Chiantla
2:0
Iztapa
Universidad San Carlos
2:4
Aurora
Nueva Concepción
5:1
Barillas FC
Sansare FC
2:1
Sacachispas
Antofagasta
2:1
Palestino
Colo Colo
1:2
Univ. Concepción
Deportes Iquique
0:1
Curico Unido
Everton de Vina Del Mar
1:1
O`Higgins
Universidad Chile
3:2
Huachipato
Nasaf II
1:1
NBU Osiyo Tashkent
Surkhon Termez
1:0
Yangiyer
FC Aral Nukus
1:0
Zaamin
PFK Xorazm
1:1
G'allakor-Barsa
Norin FK
4:3
FK Khotira-79 Uychi
FK Yozyovon Lochinlari
3:0
Lokomotiv BFK
Nurafshon-Bukhara
0:2
Sementchi Kuvasoy
Mash'al II
4:2
Uz Dong Joo
Erpeldange
1:2
FC Etzella Ettelbruck
CS Grevenmacher
1:6
Un Kaerjeng 97
Union 05 Kayl-Tetange
1:0
FC Mamer 32
Norden
1:2
Sandweiler
Swift Hesperange
2:3
FC Wiltz 71
FC Jeunesse Canach
2:3
US Rumelange
Blue Boys Muhlenbach
1:0
Union Mertert
Trois Bassins FC
2:0
AS Saint Louisienne
ASC Grand Bois
2:2
US Sainte Marienne
Saint-Denis
4:1
Saint-Pauloise
Petite-Île
0:2
Js Saint-Pierroise
SS Jeanne D Arc
0:1
Excelsior
AS Les Marsouins
0:0
Saint Denis École Football Association
OC Saint-Andre Les Leopards
1:0
AS Sainte-Suzanne
Hamburger SV II
2:1
Jeddeloh
Hannover 96 II
1:1
Germania Egestorf/Langreder
Hertha BSC II
1:0
FSV Wacker 90 Nordhausen
Berliner AK
3:3
Viktoria Berlin
BFC Dynamo
1:2
Altglienicke
Meuselwitz
4:2
TSG Neustrelitz
Auerbach
0:4
Energie Cottbus
Budissa Bautzen
1:0
Chemie
Offenbach
1:0
Hessen Kassel
Waldhof
0:1
SC Freiburg II
RWE
3:0
Köln II
St. Pauli II
5:0
VfV Hildesheim
TSV Havelse
1:3
Eintracht Norderstedt
Luneburger SK Hansa
1:3
Weiche Flensburg
Sport Victoria
2:1
Club Sportivo Cienciano
Alfredo Salinas
5:1
Sport Ancash
Carlos Mannucci
5:2
Willy Serrato
CD Sport Loreto
2:1
Sport Boys
Deportivo Hualgayoc
1:1
Los Chankas
Defensor La Bocana
2:2
Deportivo Coopsol
Slovan Bratislava II
7:0
Tomasov
Petržalka
7:0
Báhoň
Dukla Banská Bystrica
5:1
Tatran Krásno
Nitra II
3:1
Lednické Rovne
Detva
0:1
Fomat Martin
Nová Baňa
3:3
MSK Rimavska Sobota
Liptovská Štiavnica
2:1
Oravské Veselé
Baník Kalinovo
5:0
Žarnovica
Družstevník Plavnica
4:2
Pokrok Krompachy
Milénium
1:2
MSK Tesla Stropkov
Slovan Sabinov
1:3
Veľké Revištia
Snina
3:1
SP MFK Roznava
Svidník
0:0
SK Odeva Lipany
Svit
0:4
Vyšné Opátske
Rovinka
1:3
Lozorno
Slovan Ivanka
6:1
Pezinok
Slovan Most
2:1
Rohožník
Vajnory
1:8
Dunajská Lužná
Nemšová
1:2
Nové Zámky
Beluša
2:1
Veľké Ludince
TJ Iskra Borcice
4:0
Zl. Moravce-Vrablé II
Real Betis B. B
4:1
Lorca Deportiva
Pena Sport FC
0:1
Real Union de Irun
Athletic Bilbao B
1:2
UD Logrones
Atletico Madrid B
3:1
Gimnastica Segoviana
Celta de Vigo B
2:1
Pontevedra CF
San Sebastian Reyes
2:0
SD Ponferradina
Real Zaragoza Deportivo Aragon
0:2
Valencia CF Mestalla
CF Peralada
0:1
Mallorca
Sporting Gijon B
1:0
SD Gernika Club
UD Las Palmas B
1:1
Melilla UD
CD Izarra
0:3
Real Sociedad B
Racing Santander
1:0
Arenas Club de Getxo
Barakaldo CF
3:0
CA Osasuna B
Pd Santa Eulalia
0:1
SD Formentera
CD Badajoz
1:1
Real Balompedica Linense
Jumilla CF
0:0
CD El Ejido 2012
Rapido de Bouzas
1:0
CD Guijuelo
CE Sabadell
0:0
Elche
CF Badalona
1:1
Lleida Esportiu
Ontinyent CF
0:0
UD Cornella
Burgos CF
1:0
Caudal Deportivo
CD Toledo Sad
2:2
CF Talavera de La Reina
Fuenlabrada
1:2
RC Deportivo Fabril
Real Murcia
0:1
Ecija Balompie
FK Polet Ljubić
1:1
Loznica
Smederevo 1924
3:2
Zlatibor Čajetina
Jedinstvo Ub
1:0
Jedinstvo Putevi
FK Provo
2:2
Sloga Požega
Radnički Zrenjanin
2:1
Radnički Sr. Mitrovica
FK Trajal Krusevac
1:0
Rtanj
FK Pukovac
2:2
Car Konstantin
Moravac Mrštane
1:0
Trstenik PPT
Budućnost Popovac
3:0
Ozren Sokobanja
FK Tabane Trgovački
3:3
Timok Zaječar
IF Brommapojkarna
2:1
IFK Varnamo
Helsingborg
1:0
GAIS
Norrby IF
0:3
Dalkurd FF
Falkenbergs FF
2:0
Aatvidaberg FF
Municipal Mejillones
0:1
Colina
Fernández Vial
5:0
Chimbarongo FC
Club Deportivo y Social Gasparín FC
0:4
Linares Unido
General Velásquez
3:2
Municipal Salamanca
UD Logroñés II
3:0
Alfaro CD
Cultural Guarnizo
2:1
Siete Villas
Valdesoto
0:2
Real Oviedo B
Condal Club
2:1
Llanera
UD Ibiza Eivissa
0:1
Felanitx
CE Mercadal
1:2
Santa Catalina Atlético
Juventud Torremolinos
2:1
Huétor Tájar
CD Varea
6:0
Casalarreina
Villegas
0:2
Naxara CD
UE Petra
1:2
San Rafael
Yagüe
0:4
CD Calahorra
CD Unión Sur Yaiza
2:1
UD Villa Santa Brigida
Tenisca
2:1
Lanzarote
CD Marino
0:2
CD Tenerife B
Güímar
2:2
Ibarra
Estrella CF
1:0
Buzanada
Club Atlético de Lugones SD
1:1
CD Tuilla
Palamos
0:0
CF Reus Deportiu II
Santillana
0:3
Racing Santander B
Selaya
1:0
Castro
CD Laredo
3:1
Solares
UD Almeria B
2:1
Velez CF
Anguiano
3:0
Pradejón
Club Haro Deportivo
4:1
Tedeón
Granollers
1:1
Santfeliuenc FC
Céltiga FC
2:1
Negreira
CD Boiro
0:2
Laracha CF
San Martín
0:2
Covadonga
Real Aviles
0:0
Praviano
Colunga
0:1
Siero
Marino Luanco
1:1
L'Entregu
CD Roces
0:3
UP Langreo
Union Mutilvera
0:1
CA Cirbonero
Cayón
4:0
Atlético Albericia
Arnedo
2:0
Berceo
Vianés
2:1
Calasancio
SD Logrones
6:0
SD Oyonesa
Ucam Murcia II
4:1
Estrella Grana El Palmar CF
Alondras CF
6:1
CF Noia
UD Somozas
5:0
CD Arenteiro
Bergantinos CF
4:1
Racing Club Villalbes
Gijón Industrial
0:1
Mosconia
CD Corellano
1:1
River Ega
Atlético Ibañés
0:1
CD Guadalajara
River Ebro
1:0
Agoncillo
Alcúdia
3:0
CD Manacor
CD Serverense
1:0
CD Santanyi
Velarde CF
1:1
Vimenor
Atl Mancha Real
1:0
Guadix CF
CD Villacarrillo CF
0:1
Motril
Martos CD
1:2
Rincón
CD AZUQUECA
1:1
Marchamalo
La Roda CF
1:4
Ub Conquense
CD Pedroneras
1:1
Almagro
Almansa
2:1
Villacañas
CP Villarrobledo
2:1
Manchego
Nueva Vanguardia Estudiantes de Murcia CF
1:1
Atlético Pulpileño
Muleno CF
3:1
EDMF Churra
Lorca FC II
1:1
Yeclano Deportivo
Cerdanyola del Vallès
1:1
Europa
Horta
1:0
Figueres
Castelldefels
0:0
Espanyol Barcelona B
La Unión CF
0:1
Cartagena II
CD BARCO
1:1
Villalonga FC
CD Cultural Areas
1:1
Choco
SD Compostela
4:1
Silva SD
UD Barbadás-Bentraces
1:0
Ribadumia
La Unión Atlético
1:0
Deportiva Minera
Mar Menor Club de Futbol
1:0
CD Bala Azul
CD Atletico Tomelloso
1:1
Mora
Madridejos
1:0
CD Miguelturreño
Quintanar del Rey
0:0
UD Socuellamos CF
CDA Aguilas FC
3:0
Real Murcia B
Los Garres
1:2
Huércal Overa
Terrassa FC
3:0
CF Gava
UE Sant Andreu
0:0
FC Santboia
CD Cieza
0:3
SFC Minerva
Benkovski Byala
1:3
Septemvri Tervel
PFC Spartak Varna
1:1
Kubrat
FK Vereya Stara Zagora II
2:1
FK Atletik Kuklen
Bdin
3:1
Yantra Polski Trambesh
Akademik Svishtov
2:1
Partizan
OFK Levski
2:1
FC Mizia 2005 Knezha
Yantra 2019
1:1
Botev Lukovit
Spartak Pleven
1:3
Kariana Erden
Pavlikeni
1:5
Vihar Slavyanovo
Tryavna
0:1
Yantra Gabrovo
Parva atomna
2:1
Sevlievo
Tabacal
2:2
Tiro Gimnasia San Pedro
CA San Antonio
0:2
Almirante Brown de Lules
Kimberley Mar del Plata
0:1
Racing FC de Balcarce
Club Atlético Norberto de la Riestra
1:1
Ferrocarril Roca
Independiente Pto. SJ
1:2
Camioneros RG
Independiente Tandil
0:0
CS El León
Argentinos 25 de Mayo
1:0
Club Social Deportivo Y Cultural El Porvenir
Club Atlético Independiente de San Cayetano
0:0
Circulo Deportivo
Club Atlético Huracán de Ingeniero White
3:2
Belgrano Santa Rosa
Bella Vista
3:1
Racing Olavarría
Atenas
1:1
Tiro Federal Morteros
Bragado Club
1:0
Agrupación Deportiva Infantil Platense
El Linqueno
1:4
Independiente Chivilcoy
Germinal
2:2
Independiente Río Col.
Sol de Mayo
6:1
25 de Mayo La Pampa
ADIUR
0:2
Rivadavia Venado Tuerto
Ben Hur
2:1
Sportivo Juventud Pueyrredón
Unión FC de Totoras
0:0
Coronel Aguirre
Club Atlético Sportsman Carmen de Areco
0:2
Juventud Pergamino
Club Deportivo Colonial Ferré
1:1
Club Atlético Baradero
Villa Alvear
0:0
Deportivo Madariaga
Club Atlético Defensores de Vilelas
0:1
Central Goya
Club Atlético Social y Deportivo Estrella Norte
0:1
C.A.I.
Defensores de Salto
1:0
Club Sportivo Barracas
Huracán San Rafael
4:1
Luján de Cuyo
Jorge Newbery VM
3:1
Andes
Atlético Palmira
2:1
Club La Libertad
Mitre de Salta
0:0
Club Defensores de Fraile Pintado
Atletico Pellegrini
1:0
Talleres de Perico
Liniers
0:2
Club Embajadores de Olavarría
Sol de America
2:0
CA Alianza de Campo Largo
Juventud Unida C.
2:1
CD Comercio
CA Huracán de Las Breñas
1:2
Atlético Laguna Blanca
San Martin Formosa
3:1
Primero de Mayo
Racing Cordoba
5:0
Juventud Unida RC
Las Palmas
1:2
Sarmiento Leones
Alumni
2:0
AA Banda Norte
Club Almirante Brown de Malagueño
3:1
Argentino Peñarol
Everton La Plata
0:1
Viamonte FC
Mercedes
1:2
Newbery Junín
Deportivo Rincón
1:2
Cruz del Sur
Club Atlético Pacífico de Neuquén
0:0
La Amistad
Club Social y Deportivo Juan José Moreno
2:1
Racing Trelew
Tiro Federal
0:0
Atlético San Jorge
Bella Vista (T)
3:1
Atletico Progreso
Deportivo Aguilares
2:1
Atlético Amalia
Huracán Goya
1:2
Comunicaciones Mercedes
Atletico Policial
1:0
CA Central Argentino
Comercio Central Unidos
1:1
Andino
Instituto Santiago
3:1
Unión Santiago
Juventud Alianza
0:2
Defensores La Boca
Independiente V. Obrera
1:0
Club Sportivo San Martín Iglesia
Sportivo Penarol
1:0
CA San Lorenzo de Rodeo
Sportivo del Bono
1:0
Trinidad San Juan
Jorge Newbery CR
2:1
Olimpia Juniors CF
Atlético Uruguay
2:0
Viale María Grande
Libertad Concordia
2:1
Colegiales Concordia
San Martin Mendoza
1:1
Pacífico
Independiente HP
2:1
Club San Francisco Bancario
Los Cachorros de Salta
3:0
Camioneros Argentinos
9 de Julio
2:2
PSM Futbol