Fixtures - November 01, 2019
Lviv U19
6:1
Dnipro-1 U-19
Dynamo Kyiv U19
2:2
Karpaty Lviv U19
Kolos Kovalivka U19
1:3
Metalurh Zaporizhya U19
Mariupol U19
1:1
Zorya Luhansk U19
Cameroon U17
1:3
Argentina U17
Mexico U17
1:2
Italy U17
Australia U17
2:1
Nigeria U17
Hungary U17
2:3
Ecuador U17
Santos
1:0
EC Bahia BA
Goias GO
2:2
Flamengo
Internacional RS
1:1
Atletico Paranaense
Botafogo RJ
0:2
Cruzeiro MG
Cambuur
0:0
NEC Nijmegen
Dordrecht
1:1
FC Oss
NAC Breda
1:1
Go Ahead Eagles
MVV Maastricht
3:2
Almere City FC
FC Eindhoven
2:1
AZ Alkmaar
Den Bosch
1:1
Helmond Sport
De Graafschap
0:0
Excelsior
SC Telstar
2:0
FC Utrecht
Ried
3:1
Horn
Kapfenberger SV
2:1
FAC
Blau-Weiss Linz
1:5
Lafnitz
Austria Klagenfurt
1:1
Amstetten
Liefering
0:4
FC Juniors OO
SK Vorwarts Steyr
2:2
Grazer AK
Pau
3:3
Créteil
Béziers
2:0
US Boulogne
Gazélec Ajaccio
1:3
Lyon-Duchère
US Quevillaise-Rouen Metropole
2:0
Cholet
Red Star
1:0
Le Puy
Sporting de Toulon
2:2
FC Bastia Borgo
Dunkerque
2:0
Concarneau
FC Villefranche-Beaujolais
1:1
Stade Lavallois Mayenne FC
Al Shorta
Al Qasim
Al Zawra'a
Al Kahraba
Al Karkh
Al Najaf
Erbil
Al Quwa Al Jawiya
Zakho
Al Hudod
Al Simawa
Naft Al Basra
Al Diwaniya
Al Talaba
Naft Maysan
Al Mina'a
Naft Al Wasat
Amanat Baghdad
Alsinaat Al Kahrabaiya
Naft
SV Schwechat
0:1
First Vienna
Mettersdorf
2:1
Bruck an der Mur
Lebring
4:3
Ilz
ASK Voitsberg
4:1
Union Gamlitz
SV Eltendorf
1:0
SC Ritzing
Oberwart / Rotenturm
2:3
Klingenbach
Șoimii Lipova
4:0
Viitorul Dăești
CSM Bacău
2:0
Paşcani
Înainte Modelu
2:5
Mostiştea Ulmu
Flacăra Moreni
2:2
Progresul Spartac
Voluntari II
3:3
Slatina
CS U Craiova II
4:0
Vediţa Coloneşti
CS Balotesti
1:1
Blejoi
Unirea Bascov
4:2
Pucioasa
FC CFR 1907 Cluj II
2:1
Unirea Dej
Arieşul Turda
2:1
Sânmartin
Hapoel Katamon
1:0
Maccabi Achi Nazareth FC
Maccabi Petah Tikva
3:1
Hapoel Umm al-Fahm
Kafr Qasim
2:1
Hapoel Ashkelon FC
Hapoel Acre
3:0
Hapoel Ironi Nir
Hapoel Ramat Gan
1:0
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Nördlingen
0:3
Deisenhofen
Neckarsulm
1:2
Bissingen
Oberachern
1:1
Göppinger
Hessen Dreieich
4:0
Eintracht Stadtallendorf
Victoria Seelow
2:1
Tennis Borussia
Lübeck II
2:2
Phönix Lübeck
Bala Town FC
4:0
Newtown AFC
Cardiff Metropolitan University FC
1:1
Penybont
Connahʼs Quay
1:1
The New Saints FC
Meuselwitz
1:3
FSV Wacker 90 Nordhausen
Hertha BSC II
2:4
Lichtenberg
Rot-Weiss Erfurt
Halberstadt
Offenbach
0:2
Bayern Alzenau
Ufa U20
0:4
Lokomotiv U20
Dinamo Moskva U20
2:0
Akhmat Grozny U20
Sochi U20
3:1
Tambov U20
Zenit U20
1:1
CSKA Moskva U20
Al Jubail
1:1
Al-Washm
Al Sahel
1:1
Weg
Al-Sadd
1:0
Al Rawdhah
Al Riyadh
2:0
Al Safa
Al Anwar
2:2
Al Sharq
Al Arabi Unaizah
3:2
Al Hjazz
Al Drae
1:1
Al Draih
Al Entesar
1:1
Afief
Al Suqoor
0:1
Hajer
Al Jaish Damascus
0:1
Tishreen
Al Shorta
0:1
Al Ittihad Aleppo
Al Taliya
0:0
Jabala
Al Jazira
2:5
Al Wahda Damascus
Hottin
4:2
Al Nawaeir SC
Buzanada
0:2
Ibarra
Ecija Balompie
0:3
Los Barrios
Santutxu
1:3
San Ignacio
Real Zaragoza Deportivo Aragon
4:0
CDJ Tamarite
Valdefierro
2:0
AD Almudevar
Club Portugalete
3:1
Ariznabarra
San Rafael
0:1
Felanitx
Rota
0:2
CD Utrera
Arcos CF
1:1
Conil
Cuarte
3:1
UD Fraga
Borja
3:1
Utebo
SFC Minerva
3:0
Ciudad de Murcia
Berceo
1:5
Anguiano
Txantrea
4:0
Lourdes
Cortes
1:1
CD Pena Azagresa
CD Huetor Vega
1:3
Velez CF
UD Almeria B
1:1
Huétor Tájar
Real Jaen
6:1
Alhaurín
Deusto
1:1
JD Somorrostro
Beasain
0:0
Santurtzi
Aceuchal
4:0
Arroyo Cp
Fuente Cantos
0:2
AD Llerenense
Montijo
0:0
Diocesano
Calamonte
0:2
Extremadura UD II
CD Coria
2:1
CD Azuaga
Moralo
1:2
Miajadas
Jerez
1:2
Trujillo
Valdivia
1:4
CP Cacereno
Murchante
0:0
Beti Onak
Unión Viera
1:0
Atlético Tacoronte
Llanera
1:0
Mosconia
Casalarreina
3:1
SD Oyonesa
Atzeneta
1:0
Acero
Cartes
1:1
Selaya
UD SANTA MARTA
1:1
Numancia II
Pradejón
1:1
Alfaro CD
River Ebro
1:2
Arnedo
Valle de Egues
3:1
CD Corellano
Racing Santander B
0:2
Torina
Pasaia KE
0:2
Tolosa CF
Santa Catalina Atlético
1:1
Esporles
La Calzada
1:4
CD Varea
Bergantinos CF
0:3
Estradense
Alondras CF
1:1
Racing Club Villalbes
Pena Sport FC
2:0
Beti Kozkor
Motril
0:2
Atletico Malagueno
Urduliz
1:1
Balmaseda
Illueca CF
2:1
Calamocha
RC Catarroja
7:2
Silla CF
Ourense CF
2:0
Paiosaco
Sodupe
0:4
SD Gernika Club
Atlético Albericia
2:0
UM Escobedo
Solares
2:2
Cultural Guarnizo
CD Laredo
1:0
Bezana
Gijón Industrial
1:2
Urraca CF
UD Logroñés II
2:1
Calahorra II
FC Vilafranca
0:0
Cerdanyola del Vallès
AD San Juan Pamplona
4:0
CA Cirbonero