Fixtures - December 15, 2019
Getafe
2:0
Real Valladolid
Celta Vigo
2:2
Mallorca
Espanyol
2:2
Betis
Sevilla
1:2
Villarreal
Valencia
1:1
Real Madrid
Hellas Verona
3:3
Torino
Bologna
2:1
Atalanta
Juventus
3:1
Udinese
Milan
0:0
Sassuolo
Roma
3:1
Spal 2013
Fiorentina
1:1
Inter
AC Horsens
2:1
SonderjyskE
Randers FC
3:0
Esbjerg FB
Lyngby
1:0
Silkeborg
Brøndby
1:1
Hobro IK
Midtjylland
1:3
AGF Aarhus
Al Jazira
1:0
Fujairah
Ajman
1:4
Al Ain
Al Dhafra
1:1
Ittihad Kalba
Bani Yas
1:0
Hatta
Al Nasr Dubai
1:3
Al Sharjah
UD Extremadura
0:0
Málaga
Real Oviedo
0:2
Cadiz
Elche
2:3
Las Palmas
CD Lugo
1:2
Sporting Gijón
Fuenlabrada
2:2
Almería
Keciorengucu
0:1
Hatayspor
Umraniyespor
1:0
Osmanlıspor
Balıkesirspor
0:0
Akhisar Belediyespor
Altinordu FK
0:0
Bursaspor
Sanliurfaspor
1:4
Pendikspor
Kahramanmarasspor AS
0:4
Ergene Velimese Spor
Elazığspor
0:2
Kastamonuspor
Idare Genclik
0:2
Sakaryaspor
Hacettepe
4:0
Tarsus Idman Yurdu
Inegolspor
4:1
Amed Sportif Faaliyetler
Kirklarelispor
2:0
Corum Belediyespor
Zonguldakspor
2:2
Afjet Afyonspor
AS Sariyer
2:2
Gumushanespor
Kardemir Karabukspor
0:1
Ankara Demirspor
Bandirmaspor
2:1
Etimesgut Belediyespor
Nigde Belediyespor
3:0
Sivas Belediye Spor
Bodrumspor
1:2
Genclik Spor
1954 Kelkit Belediyespor
3:2
Muglaspor
Fatsa Belediyespor
0:1
Cizrespor
Batman Petrolspor
0:0
Yozgatspor 1959 FK
Diyarbekirspor
2:3
Karacabey Birlik Spor A.s
Pazarspor
2:2
Osmaniyespor
Erzincan Refahiyespor
1:1
Yeni Orduspor Kulubu
Yomraspor
2:2
Kizilcabolukspor
Kozan Belediyespor
1:2
Buyuk. Tepecikspor
Karsiyaka
4:1
Ofspor
Erbaaspor
1:2
Derince Belediyespor
1877 Alemdag Spor
0:2
Turgutluspor
Kemerspor 2003
0:1
Fethiyespor
Kasimpasa Erokspor
0:1
Payasspor
Kocaelispor
5:0
Elaziz Belediyespor
Darica Genclerbirligi
0:0
Nevsehir Belediye Spor
Somaspor
2:0
Modafen Spor
Hacettepe 1945
1:0
Malatya Yesilyurt Belediyespor
Nazilli Bld Spor
1:3
Golcukspor
Bucaspor 1928
0:0
Duzcespor
Catalcaspor
0:0
Artvin Hopaspor
Yeni Aksarayspor
3:2
Sultanbeyli Belediyespor
Sile Yildizspor
0:0
Serik Belediyespor
Erzin Belediyespor
1:1
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
Klosi
5:0
Spartaku Tiranë
KS Gramozi Erseke
1:1
KS Butrinti Sarande
KF Memaliaj
1:1
Maliqi
KS Albpetrol Patos
2:0
Këlcyra
Delvina
2:0
FK Skrapari
Selenicë
1:6
FK Tomori
Tepelena
1:3
KS Naftetari
Tirana II
2:0
KS Ada
Castelo Branco
1:0
Sporting Clube Ideal
CDC Montalegre
1:0
FC Vizela
Caldas SC
2:0
Oliveira Hospital
UD Santarem
1:2
Arc Oleiros
GD Braganca
2:3
Vitoria Guimaraes B
SC Mirandela
3:2
Pedras Salgadas
Cerveira
2:5
Gd Chaves B
Ar Sao Martinho
2:1
AD Fafe
Merelinense FC
1:0
Sporting Braga B
União Madeira
1:0
AD Oliveirense
Maritimo Madeira B
1:1
SC Maria Fonte
SG Sacavenense
0:1
Louletano
Sintra Football
0:4
Real Sporte
Co Do Montijo
3:2
Esperanca de Lagos
1 Dezembro
0:3
CD Pinhalnovense
Sportivo de Loures
1:1
Olhanense
Fabril Barreiro
1:3
Sintrense
Lusitano Evora
3:3
CF Os Armacenenses
Amora FC
1:0
Clube Oriental de Lisboa
Alverca Futebol
2:0
Mineiro Aljustrelense
Castro Daire
0:0
Gondomar SC
Ginasio Figueirense
0:3
Uniao SC Paredes
Leca FC
0:0
AD Sanjoanense
SC Coimbroes
0:5
Felgueiras 1932
Lusit.vildemoinhos
0:1
Arouca
SC Espinho
1:1
Lusitania FC
SC Vila Real
1:0
FC Pedras Rubras
Praiense
3:1
Vitoria Sernache
CD Fatima
3:1
Beira-Mar
União de Leiria
1:1
SCU Torreense
SS Folgore Falciano Calcio
3:0
SP Cailungo
SP Tre Fiori
3:1
SS Virtus
SP La Fiorita
5:0
AC Libertas
Tre Penne
2:1
SS Murata
Semassi
1:1
Ifodjè
Maranatha Fiokpo
0:4
Kara
ASKO
1:0
Gomido
OTR
2:1
Dynamic Togolais
Sara Sport
1:0
Togo-Port
US Koroki
1:0
Anges Notsè
Gbohloe-su
1:0
Unisport
Cheminots
2:0
Racing Club Brazzavile
JS Talangai
1:0
Etoile du Congo
Leopards
1:1
Tongo
Otoho
4:1
Vita Club Mokanda
Inter Club Brazzaville
1:1
Kondzo
FK Iskra Danilovgrad
1:1
FK Mladost Ljeskopolje
FK Sutjeska
1:0
FK Zeta Golubovci
OFK Petrovac
2:0
OFK Titograd
Hoogland
2:1
Groene Ster
Quick
2:0
Ado '20
DEM
1:2
VV Gemert
RKVV Westlandia
1:2
HFC ADO Den Haag II
OFC Oostzaan
3:0
Blauw Geel 38
VV Una
1:5
Dongen
Oss 20
4:2
USV Hercules
Sol de América
0:4
Olimpia
Cerro Porteño
2:4
General Díaz
Deportivo Santani
2:3
Sportivo Luqueño
Deportivo Capiata
1:1
Libertad
Sp. San Lorenzo
2:0
Club River Plate Asuncion
Guaraní
0:5
Nacional
Jeunesse Evolution FC
2:1
Stade Lamentinois
Unité Sainte-Rosienne
3:0
UNAR
Solidarité Scolaire
3:1
Phare du Canal
BSV Limburgia
4:0
SV Deurne
Chevremont
3:0
ZSV
De Ster
3:1
Heeze
Veritas
0:4
Geldrop
Wittenhorst
2:0
SSS '18
Hillegersberg
3:4
Vlissingen
FC Olympia
1:1
VUC
Den Hoorn
0:1
TOGB
TAC'90
2:1
Rood-Wit Willebrord
DHC Delft
1:1
ROAC
Boshuizen
1:0
Spartaan'20
TVC '28
1:2
Orion
BVC '12
3:0
Bemmel
ROHDA Raalte
1:0
Tubantia
Stevo
3:3
Voorwaarts T
SC NEC
2:0
Alverna
RKSV De Zweef
0:0
Heino
Leones
2:1
Erp
RKHVV
4:0
vv Rigtersbleek
Best Vooruit
3:0
Woezik
Winterswijk
1:1
De Bataven
Nemelaer
1:2
HVCH
Eindhoven AV
2:0
Rhode
Hoogezand
2:1
Roden
Noordster
0:6
WVV
SVBO
2:1
VV Heerenveen
VKW
4:0
Grouster Amateurvoetbal Club
FC Dalfsen
1:1
SWZ Boso Sneek
Legmeervogels
2:4
AGB
SDZ
3:0
Hoofddorp
Uitgeest
1:0
LSVV
AFC '34
0:0
VV de Zouaven
Zaanlandia
0:0
Fortuna Wormerveer
Kolping Boys
3:0
DSOV
SV Dosko
4:0
Zwervers
Unitas 30
4:4
TOP Oss Amateurs
Stadspark
6:1
FVC
Papendorp
VV De Meern
APEJES Academy
1:1
Tonnerre
Young Sport Academy
2:0
Sportive de Douala
Djiko
1:0
Canon
Fortuna Mfou
1:2
Coton Sport
Eding Sport FC
2:0
Dragon de Yaoundé
PWD
3:0
Avion Academy
Panthère
0:2
Colombe
Bamboutos
1:0
Stade Renard
Trikala
3:0
Ialysos
Diagoras FC
0:0
Kavala
Olympiakos Volos
3:1
Po Triglias
Thesprotos
3:1
Kalamata FC
Ionikos
2:0
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas
Veria
3:0
Niki Volos
Pellana
3:1
Tsilivi
AON Tilikratis Lefkadas 2014
3:1
Makedonikos Foufas
Anatoli
2:2
Lefkimmi
Thinaliakos
3:0
Missolonghi
Apollon Efpaliou
0:1
Souli Paramythia
AEP Kozani
4:0
Nafpaktiakos
Acheron Kanalaki
3:0
Asteras Iteas
Anagennisi Artas
2:1
Preveza
Panarkadikos
3:0
Thyella Rafinas Apo
PAS Kitheron Kapareliou
1:2
Marko
Eolikos Mytilinis
2:3
Ypatou
Nea Artaki
4:0
Tripolis
Pao Aittitos Spata FC
1:0
AO Neos Acharnaikos
Rethymniakos
0:1
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
Giouchtas
1:0
Aeek Synka
Panakrotiriakos
2:0
Agios Nikolaos
Poros
1:2
Irodotos
Almopos
3:0
Seirína
Megas Alexandros Trikala
2:1
Florina
Edessaikos
3:1
Thermaikos Thermis
Aris Palaiochori
0:3
Thyella Sarakinoi
Makedonikos FC
0:0
Anagennisi Giannitsa FC
Nea Kallikrateia
2:0
Niki Agkathia
Agrotikos Asteras FC
3:0
AS Astrapi Mesopotamias
AS Meteora
6:0
Potamia
Atalanti
2:4
AO Selanon
Digenis Neochori
1:3
Pierikos FC
Oikonomos Tsaritsanis
1:2
Thiseas Agria
Diagoras Stefanovikeiou
0:1
Dias Diou
AE Karitsas
0:0
Almyros
Atromitos Palamas
3:1
Iraklis Larissa
Agios Ierotheos
0:1
AE Kifisias
Moschato
2:2
Kallithea
APO Keratsini
1:0
Ilisiakos FC
Ethnikos Piraeus
1:1
Ermis Korydallos
Antheias-Aristinou
0:1
Aris Avatou
Kilkisiakos
0:5
Panserraikos
Keravnos Pernis FC
2:2
Apollon Paralimniou FC
Iraklis Zygou
0:1
Nestos Chrisoupolis
Doxa Kato Kamila
6:0
Orfeas Xanthis
Doxa Theologos
1:3
Pandramaikos
Diagoras Vrachneikon
3:0
Panargiakos
Olympiakos Zacharo
2:0
Pangytheatikos
APS Zakynthos
0:0
Ermionidas
PAO Vardas
2:2
Diavolitsi
Asteras Vlachioti
2:1
Thyella Patras
Nafplio 2017
2:1
Paniliakos
UDI '19
2:4
VV Baronie Breda
OJC Rosmalen
1:3
Halsteren
LONGA '30
3:4
EHC
AWC
3:1
SV Meerssen
Moerse Boys
0:0
Silvolde
Alphense Boys
4:1
VV Emmen
Be Quick 1887
0:1
HVV Hollandia Hoorn
VOC
1:6
SDO
MSC
0:4
SJC Noordwijk
JOS Watergraafsmeer
3:0
WVV Alcides
Minor
2:2
Juliana '31
GVV Unitas
2:0
IFC
RKAVV
2:1
Velsen
Molynes United
1:4
Mount Pleasant Academy
Dunbeholden
1:1
Waterhouse
Uwi FC
1:2
Portmore United
Vere United
1:1
Humble Lions
KCB
2:1
Wazito
Kariobangi Sharks
3:3
Posta Rangers
Nzoia Sugar
1:3
Western Stima
Ulinzi Stars
2:2
Homeboyz
Tusker
0:0
Leopards
Hammam-Lif
2:1
Tataouine
Chebba
3:1
Ben Guerdane
Stade Tunisien
3:1
Etoile du Sahel
Kairouan
3:0
Bizertin
Africain
1:0
Sfaxien
Szeged
Balmazujvarosi FC
Vac FC
0:3
Aqvital
Siofok
2:0
Haladas
Szolnoki MAV FC
0:1
Budafok
Budaorsi SC
1:2
MTK
Dorogi FC
0:3
Nyiregyhaza Spartacus
Soroksar
5:3
Vasas
Bekescsaba 1912 Elore
0:1
Kazincbarcika
Ajka
1:0
Tiszakecske
Strasbourg Alsace 2
Metz II
FC Métropole Troyenne
Biesheim ASC
Valdahon Vercel
CA Pontarlier
USM Saran
Châteauneuf-sur-Loire
Châteauroux II
Drouais FC
C' Chartres II
Avoine Chinon
AS Fabregues
Olympique Alès
FC Hauts Lyonnais
Chambery St O
Vendée Les Herbiers Football II
Pouzauges-Réaumur
Les Mureaux FC
FC Saint-Leu 95
Entente Uga Ardziv
Villefranche SJB
Mérignac-Arlac
Stade Montois FC
Rabat Ajax
3:2
Xghajra Tornados
Marsaxlokk
2:2
Melita
Mgarr United
3:2
Luqa St. Andrew's
Birzebbuga
0:7
San Gwann FC
Hawkes Bay United
4:2
Waitakere United
Tasman United
2:3
Hamilton Wanderers AFC
Team Wellington
6:1
Southern United
Adamawa United
0:3
Sunshine Stars
Kwara United
0:1
Heartland
Plateau United
5:1
Ifeanyi Uba
Jigawa Golden Stars
2:1
Warri Wolves
Lobi Stars
1:0
Abia Warriors
Dakkada
2:1
Enyimba
Rivers United
2:0
Katsina United
Hertha 06
0:4
Hansa Rostock II
TSG Neustrelitz
0:1
Staaken
ASC Dortmund
1:2
Paderborn II
Ennepetal
4:4
TuS Erndtebruck 1895
Kaan-Marienborn
3:1
Sprockhövel
Westfalia Herne
1:2
Schermbeck
SF Niederwenigern
3:2
SC Velbert
UE Santa Coloma
1:1
Atletic Club Escaldes
CE Carroi
0:2
Sant Julia
FC Santa Coloma
1:1
Inter Club de Escaldes
FC Ordino
1:2
UE Engordany
Union La Calera
Audax Italiano
Deportes Iquique
Universidad Católica
Cobresal
Universidad Chile
Huachipato
Everton de Vina Del Mar
O`Higgins
Palestino
Curico Unido
Unión Española
Antofagasta
Colo Colo
Univ. Concepción
Coquimbo Unido
Torpedo Hasselt
3:0
KFC Park Houthalen
Zonhoven United
0:0
Alken
Weerstand Koersel
2:2
Zepperen-Brustem
Herkol
0:3
Herk
Schoonbeek-Beverst
2:2
KFC Moedige Duivels Halen
Loyers
1:1
Chevetogne
Grand-Leez
3:2
Fernelmont-Hemptinne
Rhisnes
1:0
ES de la Molignée
Profondeville
1:4
Andennais
Nismes
2:4
Jeunesse Tamines
Biesme
3:0
Beauraing
Condruzien
3:4
RSC De Neffe
CS Wépionnais
3:0
Pesche
Gilly
0:3
Soignies Sports
Snef-Tyber
1:2
Le Roeulx
RAS Monceau
0:0
Montignies
Solre-sur-Sambre
5:1
Paturages
Péruwelz
1:3
RJ Entente Binchoise
Houdeng
0:2
Molenbaix
Hornu
1:1
Antoing
Liedekerke
0:2
Rhodienne-De Hoek
KV Woluwe-Zaventem
1:3
Hoegaarden-Outgaarden
Aarschot
3:0
Tervuren-Duisburg
Borght-Humbeek
3:1
Meise
Saint-Josse
0:2
Sporting Bruxelles
Nivellois
2:0
Crossing Schaerbeek
Etterbeek
1:0
R Racing Club de Waterloo
Adegem
1:0
Eendracht Zele
Ardennen
1:5
HO Kalken
Voorde Appelterre
2:2
SK Berlare
Bambrugge RC
2:1
SK Denderhoutem
De Kempen
1:4
Oppuurs
SK 's Gravenwezel-Schilde
1:2
Antonia
Hoboken
3:1
KRC Mechelen
KSC Wielsbeke
3:0
KSK Vlamertinge
Lauwe
1:1
Anzegem
Weywertz
0:2
Mélen-Micheroux
JS Fizoise
3:2
R Ougrée FC
RFC Union La Calamine
4:0
Ster-Francorchamps
Wanze / Bas-Oha
2:0
Espoir Minerois
FC Du Geer
2:1
Aubel
Rechain
1:2
Sprimont II
Stade Disonais
2:0
Malmundaria
UCE Liège
1:0
KFC Grün-Weiss Amel
Olympic Warcoing
1:6
Belœil
Melsbroek
0:3
Stade Bierbeek
KV Kester-Gooik
0:3
KSC Grimbergen
Stockel
3:2
Ixelles
Genappe
1:1
RRC Boitsfort
Renaissance Schaerbeek
3:2
Union Lasne-Ohain
BX Brussels
2:1
Stade Everois
US d'Ophain
3:2
Villers-La-Ville
Wevelgem City
2:2
Dadizele
K.Racing Waregem
2:2
RC Lauwe
KFC Poperinge
1:1
Excelsior Zedelgem
Sassport Boezinge
1:3
Blankenberge
Varsenare
2:4
Oostduinkerke
Berliner AK
3:3
FSV Union Furstenwalde
BFC Dynamo
4:0
Bischofswerdaer
Lok Leipzig
Rot-Weiss Erfurt
Holstein Kiel II
0:5
Lubeck
FC Duffel
Royal Cappellen FC
KVV Vosselaar
1:1
SK Kermt-Hasselt
Waremme
2:7
RRC Hamoir
Boussu Dour Borinage
1:0
RUS Rebecquoise
Spouwen-Mopertingen
2:2
K Londerzeel SK
Eendracht Aalst
3:1
Olympia SC Wijgmaal
Koninklijk Diegem-Sport
0:0
KVK Tienen
SK Ronse
2:1
Sporting West Harelbeke
Royal Knokke FC
3:0
Vk Ieper
Sparta Petegem
3:4
KSV Oudenaarde
Alessandria
2:1
Pro Vercelli
AS Giana Erminio
0:3
Pro Patria
Novara Calcio
4:0
Siena
Olbia
1:1
Juventus II
AC Renate
1:1
US Arezzo
ASD Arzignano Valchiampo
0:1
Cesena
AC Feralpi Salo
1:1
Vis Pesaro
Gubbio
0:1
Fermana FC
Rimini
0:1
Triestina Calcio
Sudtirol
0:2
Piacenza
RENDE CALCIO 1968
1:0
FC Rieti
Teramo
1:1
Catania
Viterbo Calcio
2:1
Virtus Francavilla
Como 1907
0:0
UC Albinoleffe
AC Gozzano
0:1
Pergolettese
AC Pistoiese
0:0
Calcio Lecco
Pontedera
2:2
Monza
Fano
0:1
Virtus Verona
Carpi FC
1:0
Sambenedettese
Imolese Calcio
0:3
Vicenza
Bisceglie
1:1
US Vibonese Calcio
Casertana FC
0:3
Bari 1908
US Catanzaro 1929
1:0
AZ Picerno
SS Monopoli 1966
0:2
US Avellino 1912
Potenza Calcio
1:0
Paganese Calcio 1926
Sicula Leonzio
1:2
Urbs Sportiva Reggina 1914
US Agropoli 1921
0:1
AC Nardo
US Citta Di Fasano
2:0
ASD Grumentum Val D'agri
FC Francavilla 1931
0:1
Foggia Calcio
Gelbison Vallo D L
1:1
Bitonto
Gladiator
0:1
Sorrento Calcio
Gravina
1:3
Brindisi
Asd Nocerina 1910
2:2
Virtus Casarano
SS Taranto 1927
0:3
Audace Cerignola
Team Altamura
2:0
Ssd Fidelis Andria 2018
Ssd Albalonga Calcio
3:2
Gavorrano
AC Bastia Calcio 1924
1:3
Flaminia
Foligno Calcio
0:1
Montevarchi Calcio Aquila 1902
Monterosi FC
1:0
Cannara
FC Ponsacco 1920
1:1
Aglianese
Asd Sangiovannese 1927
0:1
Scandicci
Sporting Trestina
1:0
Pomezia
Tuttocuoio
1:2
Grassina
US Grosseto
4:0
San Donato Tavarnelle
Usd Adriese 1906
5:1
ASD Villafranca
Ambrosiana
2:1
Delta Porto Tolle
Belluno
0:1
Montebelluna
Campodarsego
0:0
Mestre
Cartigliano
1:1
Caldiero Terme
Legnago Salus
2:0
Chions
Luparense
2:3
Union Feltre
San Luigi
3:2
AC Vigasio
Union Clodiense
2:1
Este
Caravaggio
2:2
Virtus Bolzano
Castellanzese
1:1
Nibionnoggiono
Folgore Caratese
0:1
AC Legnano 1913
US Inveruno 1945
0:1
Brusaporto
Bustese Milano City FC SSD
1:1
Virtus Ciserano Bergamo
AC Ponte San Pietro-Isola
2:0
USD Dro Alto Garda
Ssd Pro Sesto
2:0
Villa Valle
Scanzorosciate
1:1
Arconatese
Sondrio Calcio
1:1
Seregno
Porto Sant'Elpidio
1:2
Montegiorgio
Avezzano Calcio A.S.D
1:1
Atletico Terme Fiuggi
Jesina Calcio
1:2
Campobasso
SS Matelica Calcio Asd
2:0
Olympia Agnonese
Pineto
3:1
Giulianova Calcio
San Nicolò
1:0
AC Sangiustese
Tolentino
2:0
Chieti
Vastese Calcio 1902
2:1
Cattolica Calcio S.M.
Vastogirardi
2:2
Recanatese
Crema
1:1
Alfonsine FC 1921
Asd Fanfulla
3:2
Sammaurese
US Fiorenzuola 1922
1:0
ASD Savignanese
Forlì
1:1
USD Vigor Carpaneto 1922
Lentigione
2:0
Franciacorta
Mantova 1911
3:0
Pol. Ciliverghe Mazzano
Mezzolara
0:0
Breno
Sasso Marconi Zola
1:2
AC Calvina sport
Cittanovese
2:1
FC Messina
US Castrovillari Calcio
0:1
Palermo
Ssd Acireale Calcio 1946
2:3
SSC Giugliano
Marina di Ragusa
1:0
Biancavilla
SC Marsala 1912
2:1
ASD Corigliano Calabro
Messina
2:0
US Palmese 1912
Asd Roccella
1:1
Licata
ACD San Tommaso
1:2
Nola 1925
Asd Troina Calcio
0:1
AC Savoia 1908
US Ladispoli
0:1
Arzachena Costa Smeralda Calcio
FC Aprilia
1:3
Sef Torres Calcio
Asd Cassino Calcio 1924
2:0
Pro Calcio Tor Sapienza
Asd Lanusei Calcio
1:2
Citta Di Anagni
Ostia Mare
2:0
Portici
Budoni Calcio
1:3
Latina
Latte Dolce
0:0
Muravera
Asd Trastevere 1909
1:2
Asd Turris Calcio
Vis Artena
0:2
Team Nuova Florida
Bra
0:1
AS Lucchese Libertas 1905
Caronnese
3:3
Casale
Fossano
1:2
Savona FBC
Lavagnese
0:1
Real Forte Querceta
Prato
2:0
Chieri
Seravezza
2:2
SCD Ligorna 1922
Vado
2:2
Borgosesia
Verbania
0:3
SSD Unione Sanremo
US Fezzanese Calcio
2:2
Ghivizzano Borgo Mozzano
FC Coruxo
4:1
UD Las Palmas B
Real Oviedo B
1:1
Melilla UD
CD Don Benito
1:0
CF Talavera de La Reina
Real Madrid Castilla
3:0
CF Getafe B
Atletico Madrid B
3:1
Celta de Vigo B
UD Ibiza Eivissa
3:1
Marino Luanco
Sporting Gijon B
6:0
Pd Santa Eulalia
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
3:3
San Sebastian Reyes
UD Logrones
4:1
SD Leioa
CD Tudelano
2:3
Cultural Leonesa
Real Murcia
0:1
Yeclano Deportivo
Real Balompedica Linense
0:1
Córdoba
Atletico Sanluqueno
0:0
CD San Fernando
Merida UD
0:0
CP Villarrobledo
Burgos CF
1:1
CD Izarra
Real Union de Irun
2:2
Real Sociedad B
Atletico Levante UD
1:0
Gimnàstic Tarragona
CE Sabadell
3:0
AE Prat
Barcelona B
3:1
CF La Nucia
UD Cornella
1:0
Lleida Esportiu
Ecija Balompie
0:3
Ceuta
Benigànim
2:3
Elche B
Deusto
0:0
CD Vitoria
Acero
3:1
Hércules II
AD Alcorcon B
1:1
RSD Alcala
AD Parla
0:2
Trival Valderas A.
Moratalaz
1:0
Rayo Vallecano B
Gerena
3:2
Cordoba CF B
Rota
3:3
Conil
Lenense
3:3
Praviano
Gijón Industrial
2:1
L'Entregu
Condal Club
4:1
Mosconia
Navarro
0:0
Ceares
Covadonga
3:3
Siero
Colunga
2:1
Real Aviles
San Martín
0:2
Urraca CF
San Rafael
1:1
Sóller
Cuarte
2:0
Sarinena
Europa
2:0
Manresa
Granollers
0:0
CF Peralada
UE Sant Andreu
0:0
FC Vilafranca
Muleno CF
0:2
Mazarrón FC
CD Varea
2:1
Alfaro CD
RC Catarroja
0:1
CF Intercity
Paterna
3:0
CD Olimpic de Xativa
Velez CF
0:0
Atl Mancha Real
CD Huetor Vega
1:1
Polideportivo Almería
UD Almeria B
1:0
CD El Ejido 2012
Atlético Pinto
3:0
Villaverde-Boetticher
Pozuelo Alarcón
3:4
Santa Ana
CD Mostoles
1:0
Carabanchel
Ub Conquense
0:2
UD Socuellamos CF
CD AZUQUECA
3:3
Quintanar del Rey
Ariznabarra
0:3
Beasain
SD Gernika Club
5:2
Santurtzi
Trujillo
0:2
CF Villanovense
Arroyo Cp
1:3
Olivenza
Fuente Cantos
1:1
Miajadas
Montijo
2:3
CP Cacereno
Plasencia
0:2
Moralo
Llanes
1:3
Llanera
Sants
1:2
Castelldefels
Silva SD
1:0
Polvorín
Arcos CF
0:1
Coria CF
Collerense
1:3
SD Formentera
Figueres
2:1
Pobla de Mafumet CF
Estrella Grana El Palmar CF
1:0
Ciudad de Murcia
La Cuadra
1:1
Güímar
San Ignacio
1:1
Basconia
AD Union Adarve
2:1
Leganés II
UD Villa Santa Brigida
1:1
Ibarra
Atlético Paso
2:1
Atlético Tacoronte
CD Tenerife B
4:5
Panadería Pulido
Buzanada
1:3
UD Gran Tarajal
CD Marino
2:1
Lanzarote
Calamocha
1:0
UD Fraga
Mirandés II
0:0
Atletico Bembibre
Cayón
0:0
Racing Santander B
Bupolsa
0:2
UD SANTA MARTA
CD Tuilla
2:0
Vallobín
CD Llosetense
2:1
Santa Catalina Atlético
AD Almudevar
0:5
Barbastro
Borja
1:0
Binéfar
CDJ Tamarite
0:0
Villanueva CF
Calahorra II
2:0
Arnedo
Casalarreina
3:1
Naxara CD
Pradejón
1:2
SD Logrones
Calasancio
3:2
Vianés
Racing Club Villalbes
3:0
Rapido de Bouzas
Torrijos
1:2
CD Guadalajara
CD Pedroneras
1:3
Albacete II
EDMF Churra
1:1
Deportiva Minera
Plus Ultra
0:3
Los Garres
CD Pozoblanco
0:3
Real Betis B. B
Valdefierro
1:1
Utebo
Mar Menor Club de Futbol
0:1
Cartagena FC
CDA Aguilas FC
2:3
Ucam Murcia II
Arosa SC
2:1
CD BARCO
CD Corellano
2:1
Beti Onak
CD Artistico Navalcarnero
0:0
El Alamo
San Fernando Henares
1:1
Torrejón
Madridejos
1:1
Calvo Sotelo
Textil Escudo
3:1
Atlético Albericia
Tolosa CF
1:0
Balmaseda
Jerez
2:1
CD Azuaga
RCP Valverdeño
0:1
CD Coria
Valdivia
2:3
Calamonte
CD San Roque
1:0
Xerez
Xerez Deportivo FC
1:0
Lucena CF
CD Teruel
0:0
San Juan Mozarrifar
Real Avila CF
1:3
Salamanca II
Vilassar Mar
1:1
Igualada
Terrassa FC
3:0
San Cristóbal
Atlético Pulpileño
0:0
Lorca CF
Lorca Deportiva
4:1
Huércal Overa
La Calzada
1:2
Anguiano
River Ebro
1:1
Berceo
Estradense
2:1
UD Somozas
Choco
6:1
Alondras CF
Atletico Saguntino
2:2
Silla CF
CD Alcoyano
4:0
UD Alzira
Novelda
1:1
Villarreal C
AD San Juan Pamplona
3:1
Subiza
Manchego
1:2
Villacañas
La Roda CF
2:3
Almansa
Almagro
0:0
La Solana
CD Barquereno
2:0
Sámano
RS Gimnastica de Torrelavega
5:0
Cartes
CD Lagun Onak
1:0
Urduliz
Scd Durango
2:4
Sestao River Club
Salerm Puente Genil FC
2:2
UB Lebrijana
Los Barrios
0:1
CD Utrera
Real Murcia B
1:1
Cartagena II
Vilamarxant
2:1
Crevillente Deportivo
Huétor Tájar
2:1
Atletico Malagueno
Torreperogil
2:1
Alhaurín
El Palo
1:0
Atletico Porcuna CF
Sodupe
0:2
Pasaia KE
JD Somorrostro
3:0
Real Sociedad III
SD Oyonesa
1:0
Alberite
Herstal
1:0
RFC Huy
Mormont
3:3
Meix-Devant-Virton
Royal Aywaille FC
2:1
FC Richelle United
Raeren
3:2
Sprimont-Comblain
Linden
0:2
FC Helson Helchteren
Jong Lede
1:3
Wingene
KSV Bornem
1:2
Oostnieuwkerke
Wolvertem Merchtem
2:0
Lochristi
KFC Eppegem
1:2
KVV Zelzate
Stade Brainois
0:1
SG-Tertre-Hautrage
RCS Brainois
0:5
Genly-Quévy
Jodoigne
0:3
Oppagne-Wéris
Spy
0:4
Warnant
Eendracht Termien
2:4
Houtvenne
K Olsa Brakel
0:3
Tempo Overijse
Ostiches
1:3
Gosselies Sports
Jette
1:0
R Leopold Uccle FC