Fixtures - May 16, 2021
Crystal Palace
3:2
Aston Villa
Tottenham
2:0
Wolverhampton
West Brom
1:2
Liverpool
Everton
0:1
Sheffield United
Alaves
4:2
Granada
Athletic Bilbao
0:1
Real Madrid
Atletico Madrid
2:1
Osasuna
Barcelona
1:2
Celta Vigo
Betis
1:0
Huesca
Getafe
2:1
Levante
Cadiz
1:3
Elche
Real Sociedad
4:1
Real Valladolid
Valencia
4:1
Eibar
Villarreal
4:0
Sevilla
Bordeaux
3:0
Lens
Dijon
0:4
Nantes
LOSC
0:0
Saint-Etienne
Lorient
2:1
Metz
Marseille
3:2
Angers
Monaco
2:1
Rennes
Montpellier
0:0
Brest
Nice
0:2
Strasbourg
Nimes
2:5
Lyon
PSG
4:0
Reims
AZ Alkmaar
5:0
Heracles
Twente
3:2
ADO Den Haag
Utrecht
1:1
PSV
Feyenoord Rotterdam
3:0
RKC Waalwijk
PEC Zwolle
1:0
Groningen
Heerenveen
1:2
Sparta Rotterdam
Vitesse
1:3
Ajax
VVV Venlo
0:4
FC Emmen
Willem II Tilburg
2:1
Fortuna Sittard
Krystal Kherson
0:1
Prykarpattya
Volyn Lutsk
2:0
Girnik-Sport
Alliance Lypova Dolyna
1:0
Obolon-Brovar Kiev
Nyva Ternopil
1:2
VPK Agro Magdalinovka
Polissya Zhytomyr
1:2
FC Avangard Kramatorsk
FC Metalist 1925
4:1
Veres Rivne
Cracovia
0:1
Warta
Jagiellonia
2:1
Lechia
Lech
1:1
Gornik Zabrze
Legia
1:0
Podbeskidzie
Piast
2:3
Wisla Krakow
Pogon
1:3
Rakow
Slask
1:1
Stal
Wisla Plock
4:0
Zaglebie
Real Pharma Odessa
0:3
Tavriya Simferopol
Karpaty
2:2
Obolon` II
Bukovina Chernovtsy
0:0
Rubikon
Mykolaiv II
1:1
FC Nikopol
Peremoha
0:1
Enerhiya Nova Kakhovka
Atlanta United
1:0
Montreal Impact
Philadelphia Union
1:0
NY Red Bulls
Minnesota United FC
1:0
FC Dallas
Colorado Rapids
3:1
Houston Dynamo
Real Salt Lake
0:0
Nashville
San Jose Earthquakes
0:2
Portland Timbers
Sporting Kansas City
3:0
Vancouver Whitecaps
FC Cincinnati
2:3
Inter Miami
FK Teplice
2:0
SK Dynamo Ceske Budejovice
Pardubice
3:0
Viktoria Plzeň
FK Mlada Boleslav
4:5
Sparta Prague
Slavia Praha
1:1
MFK Karvina
Valerenga IF
1:2
Kristiansund BK
Sarpsborg
0:0
Haugesund FK
Viking FK
0:1
Tromsø
Viking FK
13:00
Lillestrom SK
Bodo/Glimt
2:2
Rosenborg
Sandefjord Fotball
0:3
Mjondalen
Stromsgodset IF
3:1
Lillestrom SK
SK Brann
16:00
Haugesund FK
Kristiansund BK
16:00
Molde
Odds BK
16:00
Sandefjord Fotball
Rosenborg
16:00
Mjondalen
Stromsgodset IF
16:00
Sarpsborg
Bodo/Glimt
16:00
Tromsø
Molde
4:0
SK Brann
Valerenga IF
18:00
Stabaek Fotball
Fortuna Düsseldorf
3:0
Erzgebirge Aue
Paderborn
2:4
Greuther Furth
Darmstadt
5:1
Heidenheim
SV Sandhausen
2:0
Jahn Regensburg
VfL Osnabrück
3:2
Hamburger SV
St. Pauli
1:2
Hannover 96
Karlsruher
3:2
Holstein Kiel
Nürnberg
1:1
Bochum
Eintracht Braunschweig
1:2
Würzburger Kickers
SC Covilha
3:2
GD Estoril Praia
Penafiel
1:2
FC Vizela
FC Porto B
4:2
Feirense
Casa Pia Atletico
3:0
Varzim SC
Academica Coimbra
1:0
Benfica Lisbon B
FC Samgurali Tskaltubo
1:0
FC Shuqura
FC Torpedo 2008 Kutaisi
1:0
FC Dila Gori
FC Lokomotivi Tbilisi
3:1
FC Samtredia
FC Dinamo Tbilisi
1:0
FC Telavi
FC Dinamo Batumi
4:1
Saburtalo Tbilisi
Rostov
1:3
Krasnodar
Akhmat
2:2
Spartak Moscow
Dinamo Moskva
3:2
CSKA Moskva
Lokomotiv Moskva
1:0
FC Ural Yekaterinburg
FC Tambov
1:5
Zenit
FC Rubin Kazan
1:1
FK Rotor Volgograd
Khimki
0:0
PFC Sochi
Ufa
2:1
Arsenal Tula
Blo-Wäiss Izeg
Sanem
Résidence Walferdange
Luna Obercorn
Koeppchen
Union 05 Kayl-Tetange
CS Grevenmacher
Red Black Egalité
Syra Mensdorf
URB
Sporting Bertrange
Steinfort
Obercorn
Avenir Beggen
CeBra 01
Sandweiler
Boevange / Attert
Feulen
Hosingen
Jeunesse Schieren
Sporting Mertzig
Jeunesse Useldange
Minerva Lintgen
Young Boys
Kehlen
Berdorf Consdorf
Daring Echternach
Alliance Aischdall
Bastendorf
Lorentzweiler
Erpeldange
Norden
FC Paradiso
Usv Eschen-Mauren
St. Gallen II
FC Linth 04
FC Tuggen
FC Thalwil
Martigny Sports
FC La Chaux De Fonds
Olympique de Geneve FC
FC Naters
FC Bulle
CS Chenois
Young Boys II
FC Meyrin
Luzern II
FC Schotz
Bizana Pondo Chiefs
2:4
Pretoria Callies
Cape Town All Stars
1:0
Cape Umoya United
Free State Stars FC
3:1
Cape Town Spurs
Jomo Cosmos FC
1:1
Richards Bay
Sekhukhune United
2:0
Polokwane City
Steenberg United
1:1
JDR Stars
TS Sporting
1:0
Uthongathi
Pretoria University
1:2
Royal AM
Austria Klagenfurt
4:0
Horn
Amstetten
2:3
Rapid Vienna II
SK Vorwarts Steyr
1:3
Wacker Innsbruck
FC Juniors OO
1:3
Lafnitz
Blau-Weiss Linz
4:0
Young Violets FK Austria Wien
Austria Lustenau
2:4
Liefering
FAC
2:2
Grazer AK
Kapfenberger SV
0:1
Dornbirn
Alta IF
Tromsdalen
Asker
Baerum SK
Skeid Fotball
Kjelsaas
Brattvag
Hodd
Kongsvinger IL
Eidsvold
Vard Haugesund
Egersund IK
Kvik Halden FK
Moss FK
Flekkeroy
Fram Larvik
Arendal FK
Notodden FK
Italien
Collex-Bossy
Amical Saint-Prex
FC Sierre
Servette II
FC Genolier-Begnins
FC Ugs
FC Signal
Neuchâtel Xamax II
Fribourg
Stade Payerne
Le Locle Sports
Portalban / Gletterens
FC La Tour-Le Paquier
Düdingen
CS Romontois
FC La Sarraz-Eclepens
FC Echichens
Calcio Kreuzlingen
FC Kreuzlingen
FC Ruti
FC Amriswil
Chur 97
FC Uzwil
FC Bazenheid
Weesen
Wil II
FC Seuzach
FC Widnau
FC United Zurich
AC Taverne
FC Hergiswil
FC Gambarogno-Contone
AS Novazzano
Kickers Luzern
FC Sarnen
Perlen-Buchrain
FC Willisau
Emmenbrücke
Mendrisio
FC Sursee
FC Brunnen
FC Ibach
FC Ticino
BSC Old Boys
FC Allschwil
FC Bubendorf
Ajoie-Monterri
SC Binningen
FC Spiez
Tavannes / Tramelan
FC Moutier
FC Konolfingen
Dornach
Thun II
Liestal
Köniz II
Lerchenfeld
Blue Stars Zürich
Pajde Mohlin
FC Rotkreuz
Aegeri
Schöftland
SC Zofingen
Adliswil
Lachen / Altendorf
FC Muri
Einsiedeln
FC Klingnau
FC Freienbach
Piamont
Farvagny / Ogoz
Düzyurtspor
3:0
Erzincan Refahiyespor
Kirsehir Belediye Spor
0:0
Kirklarelispor
Kocaelispor
3:0
Ankara Demirspor
Sakaryaspor
2:0
Akhisar Belediyespor
FC Kolin
Tj Dvur Kralove Nad Labem
FC Spartak Velka Bites
Start Brno
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
Tj Sokol Lanzhot
Sokol Tasovice
FSC Stara Rise
AFC Humpolec
Zdar Nad Sazavou
Slavoj Polna
Breclav
FC Slovan Havlickuv Brod
Bystřice nad Pernštejnem
Zbrojovka Brno II
FK Hodonin
SK Hranice
1 HFK Olomouc
Brumov
Tj Slovan Bzenec
FK Nove Sady
1.fc Viktorie Prerov
FC Vsetin
Kozlovice FC
Tatran Vsechovice
FC Tvd Slavicin
FK San Jv Sumperk
Skastice
FC Strani
Tj Valasske Mezirici
Karviná II
FC Hermanice Slezska
Rymarov
Detmarovice
MFK Havirov
Polanka
Frenstat Pod Radhostem
Třinec II
Opava II
FC Slavoj Olympia Bruntal
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
MFK Vitkovice
FK Bospor Bohumin
FK Novy Jicin
Melbourne City
2:2
Wellington Phoenix
Adelaide United
1:0
Brisbane Roar
Perth Glory
5:1
Western Sydney Wanderers
Shkumbini Peqin
4:2
Valbona
Maliqi
4:0
Këlcyra
KS Gramozi Erseke
1:0
KF Memaliaj
Tepelena
3:1
Përmeti
KF Devolli
2:0
Delvina
FK Skrapari
2:2
KS Albpetrol Patos
KS Naftetari
0:2
Labëria
Spartaku Tiranë
FK Shenkolli
Sansinena
1:4
Olimpo
Gimnasia y Tiro
2:0
Gimnasia y Esgrima Concepcion
Desamparados San Juan
3:3
Sportivo Penarol
Circulo Deportivo
1:3
Cipolletti
Juventud Unida Gualeguaychu
0:2
Douglas Haig
Huracan Las Heras
3:0
Ciudad de Bolivar
Juventud Unida Universitario
0:2
Deportivo Madryn
Defensores de Pronunciamiento
0:0
Central Norte
Sportivo Belgrano
1:1
Chaco For Ever
Atletico Camioneros
2:0
Sol de Mayo
Defensores Belgrano VR
4:1
Crucero del Norte
Sarmiento Resistencia
0:3
Racing Cordoba
FC Mauerwerk
Stripfing
Union Gurten
SV Spittal/Drau
Union Vocklamarkt
FC Wels
Wac
ATSV Stadl-Paura
WSC Hertha
Sturm Graz II
SV Neuhofen/Ried II
SV Allerheiligen
FC Polotsk
3:1
Postavy
Malorita
19:0
Pruzhany
Nadezhda Baranovichi
0:1
Ivatsevichi
Aviador Orsha
2:1
Prodtsentr Vitebsk
BC Maxline
8:1
Vertikal Kalinkovichi
Miory
4:1
FK Glubokoe
Senno
2:0
Lepel
DYuSSh Stolin
3:4
Иваново
FC Smolevichi-Sti
0:1
FC Beliata-Viteks
Krupki
0:1
Falko
Viliya
0:1
Kolos Cherven
Nesvizh
0:5
BSU
Drogichin
1:2
Krechet
Gorodok lions
0:5
Gazovik
FC Osipovichi
3:1
Krasnapolle
Lida II
4:4
Schuchin
Svisloch
4:4
Tsementnik
Smena Volkovysk
3:2
Slonim City
Berezino
0:6
Smiavtotrans
Edinstvo Dzerzhinsk
1:7
FC Molodechno Dussh4
Brestzhilstroy
9:2
Euroexport
Mosty
5:1
Chayka
Luninets
2:1
Novaya Pripyat
Partizan Salihorsk
1:1
Victoria Maryina Gorka
Spartak Slutsk
1:5
Starye Dorogi
FC Zhlobin
3:3
Svetlogorsk
Orlando Pirates
1:1
Raja Casablanca
Coton Sport
1:0
Asc Les Jaraaf de Dakar
Pyramids
4:1
Enyimba
Sfaxien
0:1
JS Kabylie
Heilongjiang Ice City
1:0
Liaoning Shenyang Urban
Nantong Zhiyun
1:2
Chengdu Rongcheng
Wuhan Three Towns
1:1
Suzhou Dongwu
Real Sporte
1:0
Praiense
SC Maria Fonte
2:3
Vitoria Guimaraes B
Maritimo Madeira B
2:1
Amarante FC
SC Mirandela
0:1
AD Fafe
Clube Condeixa
2:3
UD Santarem
Ar Sao Martinho
2:2
Felgueiras 1932
Merelinense FC
0:1
CDC Montalegre
Oliveira Hospital
2:2
Castelo Branco
Sportivo de Loures
0:1
Caldas SC
Lusitania FC
0:0
Cfc-Cf Canelas 2010
Olhanense
0:1
Amora FC
AD Sanjoanense
1:0
Leca FC
Sao Joao Ver
1:0
Gondomar SC
Sporting Lisbon B
2:1
Louletano
Oriental Dragon
3:1
Moncarapachense
Sporting Braga B
0:1
Pevidem SC
Club Foot Estrela
2:3
Vitória Setúbal
Unisport
2:2
Semassi
Binah
1:1
ASKO
US Koroki
2:3
Ifodjè
Dynamic Togolais
2:0
Gomido
Gbohloe-su
1:1
Anges Notsè
Togo-Port
1:0
OTR
Maranatha Fiokpo
0:1
Entente 2
Nico-Nicoyé
0:1
Nathaly's
Etoile du Congo
0:3
Inter Club Brazzaville
Leopards
1:0
Racing Club Brazzavile
Vita Club Mokanda
1:0
Kondzo
Otoho
1:0
Diables Noirs
CARA Brazzaville
3:0
Cheminots
FK Admira Prague
1. FC Karlovy Vary
SK Rakovnik
Pribram II
Slavia Praha II
Motorlet
Viktoria Plzeň II
FK Kraluv Dvur
Unex Unicov
FC Hlucin
FC Odra Petrkovice
MFk Vyskov
SK Sigma Olomouc B
Vysočina Jihlava II
FC Velke Mezirici
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Baník Ostrava II
FC Msa Dolni Benesov
Uhersky Brod
Zlín II
1 SC Znojmo FK
FC Slovan Rosice
FC Viktoria Otrokovice
Slovácko II
Fotbal Frydek Mistek
SFK Vrchovina
B 1908
2:1
Vordingborg
BSF
1:0
Køge Nord
Avedøre
0:2
Fremad Valby
Frederikssund
4:2
BK Union
Tårnby FF
2:0
Husum
KFUM
1:3
Ishøj
GVI
3:2
Taastrup
VRI
2:2
Herning Fremad
Skjold Sæby
0:1
Tjørring
Marienlyst
2:2
Horsens II
Odder IGF
3:1
Hedensted
Ringkobing IF
1:0
Tarup-Paarup IF
GVV Unitas
USV Hercules
HVV Hollandia Hoorn
HSC 21
Oss 20
Hoogland
EVV Echt
Ado '20
RKVV Westlandia
Quick
DEM
VV Gemert
Dongen
Groene Ster
JOS Watergraafsmeer
OFC Oostzaan
Blauw Geel 38
VV Una
US Mondorf-Les-Bains
0:3
FC Wiltz 71
FC Etzella Ettelbruck
4:0
FC Victoria Rosport
US Hostert
0:3
Swift Hesperange
FC Rodange 91
2:1
CS Fola Esch
Differdange FC 03
0:3
FC Progres Niederkorn
Racing FC Union Luxembourg
3:0
FC Rm Hamm Benfica
FC Una Strassen
2:6
F91 Dudelange
Jeunesse Esch
4:0
Union Titus Petange
Amical Club
Dynamo Le Moule
Racing Club
Sport St. François
Stade Lamentinois
CERFA
Arsenal Club Petit-Bourg
USBM
FK Jedinstvo Bijelo Polje
2:2
FK Mornar Bar
Drezga
1:2
FK Bokelj Kotor
Ibar
2:3
FK Berane
Igalo
0:1
OFK Grbalj
Arsenal Tivat
1:2
FK Kom
Tubantia
Voorwaarts T
FC Dalfsen
RKHVV
TVC '28
Bemmel
BVC '12
Stevo
ROHDA Raalte
De Bataven
Columbia
MASV
Winterswijk
Heino
Hoofddorp
Legmeervogels
Assendelft
Hillegom
Uitgeest
DSOV
Fortuna Wormerveer
AFC '34
Kolping Boys
Kampong
ROAC
SDZ
LSVV
AGB
Den Hoorn
Boshuizen
Zwervers
ONA
VUC
FC Olympia
Rood-Wit Willebrord
SV Dosko
Sarto
Unitas 30
DHC Delft
Spartaan'20
't Zand
Hillegersberg
FVC
GOMOS
GRC Groningen
Roden
SWZ Boso Sneek
Hoogezand
SVBO
Jubbega
VKW
Noordster
WVV
VV Heerenveen
Rhode
SC NEC
Berghem Sport
HVCH
Best Vooruit
Alverna
Geldrop
SV Deurne
BSV Limburgia
Heeze
Brabantia
Erp
Venray
Venlosche Boys
Nemelaer
Leones
ZSV
Wilhelmina
Wittenhorst
De Ster
EFC
Eindhoven AV
Susteren
Veritas
Chevremont
SSS '18
Woezik
TOP Oss Amateurs
Stadspark
CVV Germanicus
KoldingQ Women
4:1
Nordsjælland Women
Fortuna Hjørring Women
1:2
Brøndby Women
Thy ThistedQ Women
0:1
Køge Women
Tallinna FC Flora
1:0
FC Elva
Tammeka II
1:6
FC Nomme United
JK Welco Elekter
0:1
FCI Levadia Tallinn
FC Elva
10:00
Tallinna FC Flora
JK Tallinna Kalev
10:00
Tammeka II
Mbabane Swallows
1:1
Tambankulu Callies FC
Mhlume Peacemakers
1:1
Malanti Chiefs
Tinyosi
0:8
Young Buffaloes
Milling Hotspurs
0:2
Royal Leopards
Manzini Sea Birds
1:1
Green Mamba FC
Urartu II
08:00
West Armenia
Pyunik II
08:00
Banaki Kentronakan Marzakan Akumb
Sevan
08:00
Ararat II
Shirak II
Alashkert II
Ararat-Armenia II
08:00
Noravank
Noravank
2:1
Ararat-Armenia II
Pyunik II
0:4
West Armenia
Sevan
6:0
Shirak II
Ararat II
5:0
Urartu II
FK Pelister Bitola
2:0
FK Belasica Strumica
FK Akademija Pandev
3:1
FK Borec
FK Renova
1:1
FK Rabotnicki Skopje
FK Sileks Kratovo
0:1
FC Struga Trim Lum
Vardar Skopje
0:2
Gjorce Petrov
Shkendija 79 Tetovo
1:1
FK Shkupi
Episkopi FC
1:0
Kalamata FC
Ialysos
1:1
Niki Volos
AEK Athens
3:0
Santorini 2020
Kallithea
1:0
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas
Kavala
0:1
Apollon Pontou
Veria
3:0
Olympiakos Volos
Thesprotos
0:2
Pierikos FC
AEP Kozani
0:0
Almopos
Gjilani
1:2
FC Prishtina
KF Ballkani
4:3
Trepca 89
Drenica Skënderaj
0:3
KF Drita
Arbëria
3:2
KF Llapi Podujevë
KF Feronikeli
3:1
Besa Pejë
Diagoras Vrachneikon
1:0
Pallixouriakos
Panelefsiniakos Elefsinas
3:1
Aetos Loutron
PAO Vardas
1:0
Ethnikos Skoulikadou
Panegialios FC
2:0
Tsilivi
APS Zakynthos
1:0
Nafpaktiakos
Kerkyra
1:0
Preveza
Thyella Katsikas
0:0
Lefkimmi
Nafplio 2017
1:1
Pangytheatikos
Ermis Meligous
0:0
Panarkadikos
Koronida Koiladas
0:2
Pao Rouf
AE Kifisias
3:0
Atromitos Chiliomodi
Foinikas N. Epidavrou
0:2
Agios Ierotheos
Aris Skalas
0:0
Molaikos
Atromitos Palamas
1:0
AO Selanon
Iraklis Larissa
1:2
AE Karitsas
Ethnikos Neou Keramidiou
1:0
Oikonomos Tsaritsanis
Fikis
6:0
Ermis Amyntaio
Elassona
1:1
AS Meteora
Dias Diou
1:1
Aetos Makrychoriou
Anagennisi Karditsas 1904
2:0
Kozani FC
Thyella Monastirakiou
0:1
Amvrakikos Loutrou
AON Tilikratis Lefkadas 2014
3:0
Missolonghi
Anagennisi Artas
0:0
Asteras Kalirachis
Achaiki
2:0
Pamisos Messini
Diavolitsi
3:1
Thyella Patras
Giouchtas
0:0
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
Aris Rethymnou
0:3
Irodotos
Anagennisi Ierapetra
2:1
Rethymniakos
Aris Soudas
2:0
Damastas
Asteras Rethymnou
1:2
AE Neapolis
AO Paleochora FC
0:3
Aeek Synka
Agios Nikolaos
1:0
Almyros Gaziou
GS Ilioupoli
3:2
Fostiras FC
Apollon Paralimniou FC
1:0
Elpida Sapes
Evosmou
0:0
Ethnikos Sochos
M. Alexandros Orfaniou
1:3
Orfeas Xanthis
Didymoteicho
0:1
Iraklis Ampelokipon
Pandramaikos
2:0
Ampelokipon Drama
Aris Avatou
3:0
Anagennisi Thalassias
Antheias-Aristinou
2:2
Aetos Orfanou
Doxa N. Sidirochoriou
0:3
Nestos Chrisoupolis
Platanias
0:1
Poros
PAO Koufalion
1:1
Aetos Varvaras
Poseidon Nea Michaniona
2:1
Thyella Sarakinoi
Nea Kallikrateia
4:3
Ethnikos Giannitsa
Thermaikos Thermis
1:0
Megas Alexandros Trikala
Anagennisi Giannitsa FC
1:2
Agrotikos Asteras FC
PAOK Alexandreia
1:6
Anagennisi Plagia
Edessaikos
0:3
Niki Agkathia
Aias Salamina
0:1
APO Keratsini
Mikrasiatiki
0:4
Asteras Varis
Pyliou
0:1
Thyella Rafinas Apo
FC Fokikos
0:4
Diagoras Stefanovikeiou
Nea Artaki
3:0
Opountios
Dimitra Efxeinoupolis
0:0
Almyros
Atalanti
2:2
Thiseas Agria
Ypatou
0:0
Iraklis Psachnon FC
Inter Allies FC
5:0
Berekum Chelsea
King Faisal
3:1
Bechem United
Ashanti Gold FC
1:0
Accra Great Olympics
Liberty Professionals
1:1
Asante Kotoko
Aduana Stars
2:0
Medeama
Karela
2:0
Eleven Wonders FC
Hearts of Oak
2:0
Elmina Sharks
South China FC
5:0
Wofoo Tai Po
Eastern District
2:3
Central & Western
Dreams Metro Gallery
0:6
Shatin
Wong Tai Sin
2:6
Sham Shui Po
Citizen AA
0:2
Wing Yee
North District
0:3
HKFC
Hoi King
2:2
Yuen Long FC
EHC
Moerse Boys
Halsteren
RKSV Nuenen
OJC Rosmalen
Juliana '31
AWC
UDI '19
Leonidas
VOC
VV Baronie Breda
TOGB
SV Meerssen
Orion
Minor
IFC
Vpv Purmersteijn
Alphense Boys
Hoogeveen
Velsen
RKAVV
VV Emmen
RKZVC
VV de Zouaven
HBS
LONGA '30
TAC'90
WVV Alcides
SJC Noordwijk
Be Quick 1887
SDO
Silvolde
Chita II
0:1
FK Rassvet-Krasnoyarsk
Yelets
3:1
Avangard Kursk II
AS Shebekino
0:8
Lokomotiv Liski
Metallurg Lipetsk II
0:2
Metallurg-Oskol
FC Volga Ulyanovsk II
0:2
Akron II
Tom Tomsk II
4:1
Altay Barnaul
Novosibirsk II
2:1
Torpedo Rubtsovsk
Stroitel' Biysk
3:3
Temp Barnaul
Korona Kielce II
0:0
Podhale Nowy Targ
Wólczanka W. Pełkińska
1:1
Chełmianka Chełm
Ślęza Wrocław
1:1
KS Polonia Bytom SA
Przodkowo
1:5
Świt Skolwin
Pomorzanin Toruń
0:0
Górnik Konin
Alsinaat Al Kahrabaiya
1:1
Al Diwaniya
Al Zawra'a
2:0
Al Qasim
Al Kahraba
1:0
Al Simawa
Naft Maysan
0:4
Al Quwa Al Jawiya
Al Mina'a
2:3
Al Shorta
Montedio Yamagata
1:0
Ehime FC
Omiya Ardija
0:0
Fagiano Okayama
Kyoto Sanga
1:0
Mito Hollyhock
Tokyo Verdy
2:0
Giravanz Kitakyushu
Machida Zelvia
2:1
Albirex Niigata
Verspah Oita
4:0
Tokyo Musashino City
Biwako Shiga
3:2
Suzuka Point Getters
Matsue City
1:2
Reinmeer Aomori
Nara Club
1:2
Veertien Mie
Kochi United
1:0
TIAMO Hirakata
Goyang Citizen
0:4
Chungju Citizen
Chuncheon
0:2
Siheung Citizen
Jeonju
1:2
Yangpyeong
Namdong
1:2
Pyeongchang United
Nairobi City Stars
11:00
Kariobangi Sharks
Homeboyz
12:00
Wazito
Gor Mahia
1:0
Nairobi City Stars
Mathare United
0:0
Vihiga United
12:00
Western Stima
Sofapaka
2:0
Wazito
Sofapaka
12:00
Gor Mahia
Leopards
13:15
Posta Rangers
Ortmann
SKN St. Polten II
Langenrohr
ASK Kottingbrunn
Mannersdorf
Krems
SC Zwettl
Waidhofen / Thaya
Spratzern
Scheiblingkirchen
SCU Ardagger
Kilb
USC Rohrbach
SC Retz
ATUS Ferlach
SK Treibach
Askoe Koettmannsdorf
SAK Celovec/Klagenfurt
St. Jakob Rosental
Gmünd
KAC
Maria Saal
Bleiburg
Wolfsberg
Feldkirchen
St. Michael Bleiburg
Dellach im Gailtal
Kraig
FC Lendorf
VST Voelkermarkt
FC Stadlau
ASV 13
SV Post Vienna
SV Schwechat
Union Mauer
Favoritner AC
Mannswörth
Young Style SC Wienerberg
Austria XIII
Donaufeld
Donau
Gerasdorf Stammersdorf
First Vienna
WAF Brigittenau
Slovan HAC
ASK Elektra
Spartanii
8:2
Făleşti
Olimp Comrat
2:3
Sheriff II
Victoria Bardar
4:3
Cahul
Speranța Drochia
3:2
Iskra
Sireți
0:11
Bălți
RC Relizane
2:2
ES Sétif
MC Magra
3:2
AS Ain Mlila
Union Sportive Médina d'Alger
2:0
JS Saoura
WA Tlemcen
2:3
ASO Chlef
CS Constantine
0:1
Paradou AC
NA Hussein Dey
1:1
US Biskra
USM Bel Abbes
1:1
CA Bordj Bou Arreridj
Capoise
22:00
Cosmopolites
América des Cayes
0:0
Racing Club Haitien
Triomphe Liancourt
1:1
Arcahaie
Ouanaminthe
2:0
Rivartibonitienne
Violette AC
1:2
Tempête
Ferroviário Nacala
1:0
LD Maputo
Textáfrica
1:1
União Desportiva Do Songo
Costa do Sol
1:2
Ferroviário Maputo
Ferroviário de Lichinga
4:0
Matchedje de Mocuba
Ferroviário Beira
3:1
ENH Vilankulo
Incomáti
1:0
Ferroviário Nampula
Pecs
0:2
Soroksar
Siofok
1:1
Szentlorinc SE
Szolnoki MAV FC
2:1
Aqvital
Szeged
2:0
Kazincbarcika
Ajka
0:1
Nyiregyhaza Spartacus
Kaposvari Rakoczi FC
0:1
Dorogi FC
Budaorsi SC
1:1
DEAC
Debrecen
4:2
Haladas
Gyirmot
4:0
Bekescsaba 1912 Elore
Vasas
3:0
Gyori ETO
Honvéd II
1:2
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Puskás II
6:1
Érdi VSE
Szabadkikötő
1:1
Whb Menfoecsanak Esk
Debrecen II
2:3
Füzesgyarmati
SC Sopron
0:0
Nagykanizsa
Veszprem FC
1:1
Komárom
Cegledi VSE
3:1
Senyo Carnifex FC
BSE
2:2
Mezőkövesd II
Tiszafuredi VSE
2:1
Salgótarjáni BTC
Diósgyőr II
3:3
Gyöngyös
Tiszaujvaros
2:0
FC Hatvan
Sajóbábony Vegyész
0:1
Tállya
Kisvárda II
1:0
Putnok VSE
Tiszakecske
1:0
BVSC-Zuglo
Jászberényi
2:1
Egri FC
Körösladány
2:2
Ferencváros II
Taksony SE
0:7
Kozarmisleny
Ivancsa KSE
5:1
Szegedi VSE
Vac FC
0:0
Dabas
Hódmezővásárhely
0:7
BSS Monor
Szekszardi UFC
4:1
Majosi
Esmtk Budapest
2:0
Újpest II
Dabas-Gyón
2:0
Paksi SE II
Rákosmenti KSK
1:1
Kecskemet
Balatonfüredi
6:0
BKV Elore
Lipót Pékség
1:0
Bicskei
III Ker Tue Upe
4:1
Fehérvár II
FC Tatabanya
3:2
MTE
Nagyatádi
0:6
Zalaegerszegi TE II
Pápai Perutz
2:0
Gárdony
Châteauneuf-sur-Loire
Avoine Chinon
Châteauroux II
C' Chartres II
Bretigny FCS
Aubervilliers FC
Ajaccio II
Consolat Marseille
Villefranche SJB
Furiani Agliani
Lucciana
Corte
FC Tartas Saint Yaguen
Poitiers Foot
Valdahon Vercel
Grandvillars
Sochaux II
Selongey
Toulouse II
AS Muretaine
Mitre
1:2
Agropecuario
Villa Dalmine
0:1
Almagro
Almirante Brown
0:2
Gimnasia y Esgrima Mendoza
San Telmo
2:2
Santamarina
Brown de Adrogue
0:1
Deportivo Moron
Guillermo Brown
3:1
Ferro Carril Oeste
San Martin San Juan
1:2
Guemes
Wollongong Wolves
1:1
Rockdale City Suns
Sydney United
3:1
Sydney Olympic
APIA Leichhardt Tigers
0:1
Blacktown City
Sydney II
3:3
Marconi Stallions
Kano Pillars
1:0
Adamawa United
Heartland
2:0
Katsina United
Wikki Tourist
1:2
Nasarawa United
Kwara United
2:0
Plateau United
Enugu Rangers
0:1
Rivers United
Dakkada
0:2
Akwa United
Sunshine Stars
0:0
Jigawa Golden Stars
Lobi Stars
2:0
Ifeanyi Uba
Warri Wolves
0:2
MFM FC
Carl Zeiss Jena II
1. FC Merseburg
Einheit Rudolstadt
Krieschow
FC Oberlausitz Neugersdorf
VFC Plauen
VfL Halle
Union Sandersdorf
Martinroda
FC International Leipzig
Ludwigsfelder
Blau-Weiß Zorbau
Eilenburg
Grimma
FSV Wacker 90 Nordhausen
Rot-Weiss Erfurt
Stuttgarter Kickers
Ilshofen
Freiburger FC
SV Sandhausen II
FV Ravensburg
Bruchsal
Backnang
Göppinger
BSC Süd 05
Stern
Strausberg
Blau-Weiß 90 Berlin
RSV Eintracht
TSG Neustrelitz
Torgelower SV Greif
Greifswalder FC
1. FC Lok Stendal
Rostocker FC
Hansa Rostock II
Hertha Zehlendorf
Hertha 06
Pampow
Staaken
Victoria Seelow
Vatan Sport
Bremer SV
Union Bremen
Borgfeld
Blau-Weiß Friesdorf
SV Breinig
Hennef 05
Alfter
Düren
Frechen
BCV Glesch / Paffendorf
Viktoria Arnoldsweiler
Ginsheim
KSV Baunatal
SV Zeilsheim
Rot-Weiß Hadamar
Buchonia Flieden
RW Walldorf
Eddersheim
Hünfelder SV
Pforzheim
Neckarsulm
FC 08 Villingen
Astoria Walldorf II
Lörrach-Brombach
Freiberg
SF Dorfmerkingen
FC Nottingen
1. FC Rielasingen-Arlen
SV Linx
Paderborn II
TUS Haltern
Schermbeck
Sportfreunde Siegen
SV Westfalia Rhynern
Vreden
SF Niederwenigern
Kleve
1.FC Monheim
Velbert
Kaan-Marienborn
Ennepetal
Jahn Hiesfeld
Bocholt
Gütersloh
Sprockhövel
Cronenberger SC
Meerbusch
SpVg Schonnebeck 1910
Turu Dusseldorf
Finnentrop / Bamenohl
Holzwickeder SC
TVD Velbert
1. FC M'gladbach
Preußen Münster II
Meinerzhagen
Wattenscheid
TuS Erndtebruck 1895
ASC Dortmund
Victoria Clarholz
Wesseling-Urfeld
Eilendorf
SpVgg Sterkrade-Nord
SW Essen
Union Nettetal
Teutonia St.Tönis
Westfalia Herne
Hammer SpVg
SFL Bremerhaven
OSC Bremerhaven
Deutz
Siegburger SV
Vichttal
Hürth
Fortuna Köln II
Borussia Freialdenhoven
Oberachern
SSV Reutlingen
FSV Duisburg
Sportfreunde Baumberg
SC Duesseldorf West
FC Kray
Hilden
Ratingen SV Germania 04/19
Deportivo Capiata
1:1
Club Guarani de Trinidad
Resistencia
1:1
General Caballero JLM
Sportivo Trinidense
2:1
Sportivo Ameliano
Atyra FC
1:2
Tacuary
Hard Rock
2:0
Chantimelle FC
Hurricanes
2:1
SAB Spartans SC
Camerhogne
5:1
Queens Park Rangers
Mt. Rich
2:1
St. John's
FK Sloboda Tuzla
1:1
NK Siroki Brijeg
FK Tuzla City
1:1
FK Velez Mostar
FK Zeljeznicar
1:2
FK Borac Banja Luka
FK Radnik Bijeljina
1:0
FK Olimpic Sarajevo
FK Mladost Doboj Kakanj
0:0
FK Sarajevo
Hsk Zrinjski Mostar
3:1
FK Krupa
NSI Runavik
0:0
HB Torshavn
Vikingur Gota
1:0
TB
B36 Torshavn
1:1
07 Vestur Sorvagur
KI Klaksvik
8:0
Tofta Itrottarfelag B68
IF Fuglafjordur
2:1
Eb/Streymur
Central Córdoba
1:0
Argentino Merlo
Luján
0:0
Real Pilar
Ferrocarril Midland
1:2
General Lamadrid
CA Atlas
3:0
Victoriano Arenas
UE Engordany
1:1
CE Carroi
Penya Encarnada
0:4
UE Santa Coloma
Inter Club de Escaldes
4:0
Atletic Club Escaldes
FC Santa Coloma
1:0
Sant Julia
Club Sportivo Cienciano
0:1
Universidad San Martin
Carlos Mannucci
2:1
FBC Melgar
Sporting Cristal
2:0
Sport Huancayo
Dep. La Guaira
0:0
Gran Valencia Maracay FC
Deportivo Tachira
1:0
Estudiantes de Merida FC
Aragua FC
0:0
Academia Puerto Cabello
Marisca Mersch
Yellow Boys Weiler
US Esch
US Rumelange
Jeunesse Junglinster
FC Jeunesse Canach
Un Kaerjeng 97
Union Mertert
Berdenia Berbourg
FC Mondercange
Atert Bissen
Blô-Weiss Medernach
Schifflange
Alisontia Steinsel
Bettembourg
FC Mamer 32
Herk
12:30
Achel
KVV Vosselaar
13:00
Kalmthout
KSV Bornem
13:00
Vorselaar
Rapid Leest
13:00
Ranst
Bevel
13:00
Retie
Schoonbeek-Beverst
13:00
FC Helson Helchteren
Herkol
13:00
Torpedo Hasselt
Zepperen-Brustem
13:00
Herderen-Millen
Eendracht Maasmechelen
13:00
KFC Eksel
Croatia Zmijavci
1:3
Opatija
Kustosija
1:0
Gnk Dinamo Zagreb II
NK Osijek II
2:3
NK Rudes
NK Hrvatski Dragovoljac
0:3
HNK Cibalia-Vinkovci
Orijent 1919
0:1
Dubrava Zagreb
SC Wanderers
3:1
Eastern Suburbs
Lions
0:1
Peninsula Power
Brisbane Strikers
1:4
Moreton Bay United
Brisbane Roar II
5:1
Redlands United
SV Babelsberg
Lok Leipzig
Chemie
FSV Union Furstenwalde
Energie Cottbus
Optik Rathenow
Altglienicke
Chemnitzer FC
Tennis Borussia
Bischofswerdaer
Lichtenberg
Luckenwalde
Meuselwitz
Carl Zeiss Jena
Viktoria Berlin
Berliner AK
Auerbach
Hertha BSC II
Halberstadt
BFC Dynamo
Mainz II
3:1
VfR Aalen
SC Freiburg II
5:1
Eintracht Stadtallendorf
Sportfreunde Lotte
2:2
Köln II
Fortuna Düsseldorf II
2:2
RW Oberhausen
FC Inter Cherkessk
1:2
Spartak Nalchik
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
1:3
Biolog Novokubansk
Forte
3:0
Essentuki
Tuapse
1:1
FC Chernomorets Novorossiysk
Druzhba Maikop
0:3
Kuban Kholding
Makhachkala
4:0
Dinamo Stavropol
Urozhay Krasnodar
5:1
FC Anzhi Makhachkala
Dieppe Bay Eagles
0:7
St. Pauls United
Garden Hotspurs
1:2
Conaree United
Old Road Jets United
2:2
Newtown United
C.C.C. Bath United
0:2
St. Peters
Waremme
Entente Acren Lessines
FC Tubize
Stockay-Warfusée
RES Durbuy
Solières Sport
US Givry
RFC Meux
Jette
Royal Excelsior Virton
RAAL La Louvière
Couvin-Mariembourg
RRC Hamoir
R CS Verlaine
Ganshoren
RUS Rebecquoise
PFC Dobrudzha Dobrich
0:1
Yantra 2019
Litex Lovech
3:1
Hebar Pazardzhik
FK Lokomotiv Sofia 1929
4:1
Sozopol
Minyor Pernik
1:0
Septemvri Simitli
Neftochimik 1962 Bourgas
3:1
Ludogorets Razgrad B
ULA
Deportivo JBL Del Zulia
Atlético La Cruz
Libertador
Real Frontera
Atlético El Vigía
Angostura
Fundación AIFI
Fundación Lara Deportiva
Titanes
Lavagnese
0:3
PDHAE
Vado
1:3
Fossano
Monterosi FC
3:0
Muravera
Ambrosiana
3:1
Chions
Atletico Terme Fiuggi
1:1
Pineto
Castelfidardo Calcio
2:1
Recanatese
Castelnuovo Vomano
2:2
Vastese Calcio 1902
Campobasso
3:2
Tolentino
Matese
2:0
Vastogirardi
Montegiorgio
1:0
Porto Sant'Elpidio
Olympia Agnonese
0:1
FC Rieti
San Nicolò
1:1
CynthiAlbalonga
Aglianese
1:2
Ghivizzano Borgo Mozzano
Corticella
1:1
Correggese
Forlì
1:1
Lentigione
Marignanese
0:1
Sasso Marconi Zola
Prato
1:1
Pro Livorno
Seravezza
4:3
Real Forte Querceta
Audace Cerignola
2:1
Gravina
AZ Picerno
2:2
Virtus Casarano
Bitonto
2:1
AS Aversa Normanna
FC Francavilla 1931
0:0
AC Nardo
Lavello
0:0
US Citta Di Fasano
Molfetta Calcio
1:3
SS Taranto 1927
Portici
4:0
Puteolana
Team Altamura
0:2
Ssd Fidelis Andria 2018
Flaminia
2:1
Lornano Badesse
Grassina
1:1
Scandicci
Ostia Mare
0:2
Gavorrano
Sinalunghese
1:1
Sporting Trestina
Borgosesia
0:5
Chieri
Casale
0:1
Folgore Caratese
AC Gozzano
1:1
Città di Varese
AC Legnano 1913
1:1
Caronnese
US Castrovillari Calcio
2:0
Cittanovese
FC Messina
1:1
Ssd Acireale Calcio 1946
Gelbison Vallo D L
1:0
Rotonda
Paterno
1:1
Marina di Ragusa
San Luca
1:1
Messina
Asd Troina Calcio
1:1
Licata
Brusaporto
2:2
Breno
Desenzano Calvina
1:2
Real Calepina
Casatese
2:1
SS Tritium
Asd Fanfulla
3:1
AC Ponte San Pietro-Isola
Scanzorosciate
5:4
Vis Nova Giussano
Sona
2:0
Nibionnoggiono
Franciacorta
2:1
Caravaggio
Villa Valle
0:1
Seregno
Virtus Ciserano Bergamo
0:2
Crema
Carbonia
2:2
Arzachena Costa Smeralda Calcio
Nola 1925
1:2
Gladiator
Asd Lanusei Calcio
0:2
Latte Dolce
Latina
1:1
Team Nuova Florida
Sef Torres Calcio
2:1
SSC Giugliano
AC Savoia 1908
0:1
Asd Cassino Calcio 1924
Vis Artena
2:3
Afragolese
ASD Arzignano Valchiampo
5:2
Montebelluna
Belluno
3:4
Cartigliano
Delta Porto Tolle
2:3
Cjarlins Muzane
Este
1:0
Campodarsego
Union Clodiense
1:3
Caldiero Terme
Nitra II
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Slovan Duslo Šaľa
Zl. Moravce-Vrablé II
OFK Malzenice
Imeľ
Nové Zámky
Spartak Myjava
Považská Bystrica
Beluša
Kalná nad Hronom
Veľké Ludince
Častkovce
Lednické Rovne
Galanta
Marcelová
FC Malacky
MŠK Senec
Kalinkovo
Pezinok
Rovinka
Rača
Rusovce
Slovan Most
Lokomotíva DNV
Rohožník
Pokrok Krompachy
1. FC Tatran Presov
Svidník
SK Odeva Lipany
Milénium
Spišské Podhradie
Sobrance
Mladosť Kalša
Slovan Giraltovce
Vranov nad Topľou
Družstevník Plavnica
Humenné
Snina
Slávia TU Košice
MSK Tesla Stropkov
Spisska Nova Ves
Žarnovica
Rakytovce
Tatran Krásno
Lokomotiva Zvolen
Liptovská Štiavnica
Čadca
Fiľakovo
Liptovský Hrádok
Baník Kalinovo
MSK Rimavska Sobota
CD El Ejido 2012
1:3
UD Las Palmas B
Orihuela CF
1:3
Olot
Yeclano Deportivo
4:2
CD Marino
Granada CF B
1:0
Recreativo Huelva
Sociedad Deportivo Tarazona
2:1
CD Laredo
Pd Santa Eulalia
1:3
Espanyol Barcelona B
CD Ebro
1:0
Real Union de Irun
CD Lealtad
2:2
Pontevedra CF
Covadonga
1:2
Salamanca CF Uds
Lorca Deportiva
2:3
Marbella FC
UD Socuellamos CF
3:0
CF Getafe B
CP Villarrobledo
1:2
UD Poblense
SD Ejea
1:2
Club Portugalete
UD Ibiza Eivissa
0:0
Real Madrid Castilla
UCAM Murcia
2:2
Barcelona B
Sporting Gijon B
3:1
CD Guijuelo
Real Oviedo B
1:1
FC Coruxo
Club Haro Deportivo
1:1
Barakaldo CF
CD Izarra
4:1
SD Leioa
CF La Nucia
0:1
UE Llagostera
Melilla UD
3:0
Atletico Madrid B
CD Badajoz
2:0
Zamora CF
Athletic Bilbao B
2:1
Celta de Vigo B
Villarrubia CF
1:0
Las Rozas
SFS Borac
1:0
Timok Zaječar
Car Konstantin
3:2
Jedinstvo Paraćin
Jedinstvo Surčin
5:3
Studentski Grad
Zvezdara
2:0
Crvena Zvezda MML
Vlasina
0:0
Sinđelić Niš
Radnički Svilajnac
3:0
Dunav Prahovo
Budućnost Popovac
2:1
Pčinja Trgovište
Borac Sakule
3:2
Tisa Adorjan
Župa
0:2
Timočanin
Rembas
2:0
Radan
Železničar Lajkovac
2:2
Budućnost Arilje
Bane Raška
1:2
Gruža
FK Sloboda Uzice
4:2
FK Mladi Radnik
San Juan Mozarrifar
0:3
Épila
Huércal Overa
0:3
EDMF Churra
AD Alcorcon B
1:0
Pozuelo Alarcón
Real Aranjuez
2:3
Alcobendas Sport
El Alamo
1:2
San Fernando Henares
Atlético Pinto
2:1
Santa Ana
Rinconeda Polanco
1:1
Solares
Real Jaen
2:0
CD Alhaurino
Almansa
0:3
Ub Conquense
CD Constancia
2:1
SD Formentera
Cariñena
3:0
AD Sabinanigo
CDJ Tamarite
1:1
Villanueva CF
Valdefierro
0:1
AD Almudevar
Rayo Vallecano B
0:1
Torrejón
CD Pontellas
0:1
Arzúa
Lucena CF
4:1
Ceuta
CD San Roque
2:1
Xerez Deportivo FC
Salerm Puente Genil FC
4:1
Xerez
Móstoles CF
0:1
RSD Alcala
Olivenza
1:0
Chinato
Fuente Cantos
1:0
Campanario
Torrent
0:1
Villajoyosa CF
CD Varea
2:1
Calahorra II
Cordoba CF B
8:2
Los Barrios
CD Loja
0:1
Motril
Portmany
1:3
RCD Mallorca B
Arcos CF
0:0
Gerena
Cartagena FC
0:2
Ucam Murcia II
La Unión Atlético
0:2
Los Garres
Mazarrón FC
0:1
Bullense
Girona II
3:1
Terrassa FC
Cerdanyola del Vallès
0:1
Europa
Granollers
2:3
FC Vilafranca
Mosconia
0:1
Colunga
Praviano
2:0
Valdesoto
Navarro
2:1
Siero
Vallobín
1:1
Condal Club
Antequera CF
0:0
Ciudad de Torredonjimeno
El Palo
1:1
UD Almeria B
Ariznabarra
1:2
Aurrerá Ondarroa
Villegas
2:1
Alberite
Berceo
4:1
Calasancio
Vianés
5:2
Pradejón
Real Aviles
2:0
Caudal Deportivo
Horta
3:0
Santfeliuenc FC
UB Lebrijana
1:2
Sevilla III
Lanzarote
0:0
CD Tenerife B
UD Gran Tarajal
2:2
Buzanada
Vera
0:0
Guía
Güímar
1:3
Arucas
Atlético Tacoronte
2:1
La Cuadra
UD San Fernando
1:2
CD Mensajero
Polideportivo Almería
1:0
Melilla CD
San Ignacio
1:2
Deusto
Paterna
2:0
Crevillente Deportivo
UD Ourense
2:3
Agrupación Estudiantil
La Solana
2:1
CD AZUQUECA
Banyoles
2:1
Pobla de Mafumet CF
CF Peralada
2:0
Montañesa
CD Barquereno
1:0
Torina
Bezana
0:1
Cultural Guarnizo
AD Llerenense
0:1
Valdivia
Deportiva Minera
3:1
Plus Ultra
Benicarló
1:0
Novelda
Anguiano
0:0
Arnedo
Quintanar del Rey
2:1
Tarancón
Utebo
1:1
Barbastro
Real Burgos
1:2
UD SANTA MARTA
Cultural Cebrereña
0:1
Salamanca II
Bupolsa
0:1
La Baneza CF
Sóller
3:0
CD Llosetense
Cardassar
3:2
Esporles
UD Fraga
2:2
Robres CD
CA Monzon
0:0
Sarinena
CD BARCO
5:0
Paiosaco
Agoncillo
3:1
Tedeón
Atios
0:1
Viveiro
Ribadumia
2:2
As Pontes
Figueres
1:0
Valls
Cayón
1:3
Tropezon
Siete Villas
1:0
RS Gimnastica de Torrelavega
Trujillo
1:1
AD Lobon
RCP Valverdeño
3:0
Calamonte
Lorca CF
1:3
Olímpico Totana
Muleno CF
1:1
Estrella Grana El Palmar CF
Cartagena II
0:1
Atlético Pulpileño
Mar Menor Club de Futbol
1:0
Real Murcia B
Racing Murcia
1:0
CDA Aguilas FC
Real Avila CF
3:1
Atletico Tordesillas
Arandina CF
1:1
CD Virgen Del Camino
Mirandés II
1:0
Atletico Bembibre
Belchite 97
0:1
Binéfar
Vilassar Mar
1:1
Castelldefels
UE Sant Andreu
2:0
San Cristóbal
Grama
0:1
Manresa
Llanes
1:1
CD Tuilla
Sants
4:1
Igualada
Atletico Porcuna CF
4:0
Estepona
Ustrem Donchevo
14:0
Inter Dobrich
Chernomorets Balchik
1:2
PFC Spartak Varna
Kubrat
0:3
Septemvri Tervel
Topoli
2:7
Ludogorets III
OFK Levski
1:1
Bdin
Parva atomna
2:0
Tryavna
Akademik Svishtov
1:0
Spartak Pleven
Levski Lom
1:0
Sevlievo
Pavlikeni
2:0
Etar VT II
Partizan
1:1
Lokomotiv Dryanovo
Botev Vratsa II
3:0
Vihar Slavyanovo
Drenovets
2:2
Yantra Polski Trambesh
Peshtera Galata
1:2
Lokomotiv Mezdra
Levski Karlovo
0:1
Maritsa Plovdiv
FC Florida II
0:2
Florida Elite SA
FC Lehigh Valley United Sonic
5:1
Reading United
West Chester United
0:0
Real Central New Jersey
Kalamazoo FC
1:0
South Bend Lions FC
Dayton Dutch Lions
1:2
Kings Hammer
Wake FC
0:2
West Virginia Alliance FC
Málaga City
0:1
Western Mass Pioneers
Flint City Bucks
3:1
Toledo Villa FC
Des Moines Menace
5:1
Green Bay Voyageurs FC
Mississippi Brilla
3:0
Round Rock