Fixtures - October 03, 2021
Veres Rivne
0:0
Oleksandria
FC Metalist 1925
1:0
FC Minaj
FC Zorya Lugansk
2:0
SFC Desna Chernihiv
Dynamo Kyiv
0:0
Donetsk
Bologna
3:0
Lazio
Hellas Verona
4:0
Spezia Calcio
Sampdoria
3:3
Udinese
Fiorentina
1:2
Napoli
Roma
2:0
Empoli
Atalanta
2:3
Milan
Rennes
2:0
PSG
Angers
3:2
Metz
Lorient
1:1
Clermont
Monaco
3:0
Bordeaux
Nantes
2:0
Troyes
LOSC
2:0
Marseille
Saint-Etienne
1:1
Lyon
Malatyaspor
0:2
Hatayspor
Gazisehir Gaziantep FK
4:1
Altay Izmir
Fenerbahce
2:1
Kasımpaşa
Rizespor
2:3
Galatasaray
Atromitos/H.
1:1
PAS Giannina
Panetolikos
1:3
AEK
OFI Crete FC
1:3
PAOK
Ionikos
1:2
Lamia
Olympiakos
0:0
Panathinaikos
Montreal Impact
2:1
Atlanta United
FC Cincinnati
0:1
NY Red Bulls
Orlando City SC
2:1
DC United
FC Dallas
0:0
Minnesota United FC
Vancouver Whitecaps
3:0
San Jose Earthquakes
New York City
0:0
Nashville
Philadelphia Union
3:0
Columbus Crew
Sporting Kansas City
4:2
Houston Dynamo
Toronto
3:1
Chicago Fire
Bragantino
2:2
Corinthians
Atletico Mineiro MG
1:0
Internacional RS
Flamengo
3:0
Atletico Paranaense
Chapecoense SC
1:1
Sao Paulo SP
FC Hradec Kralove
2:2
FK Jablonec
MFK Karvina
0:1
Mladá Boleslav
Slovan Liberec
0:2
FC Banik Ostrava
Sparta Prague
1:0
Slavia Praha
Aalborg BK
4:0
SonderjyskE
Silkeborg
4:1
Nordsjælland
Midtjylland
4:0
AGF Aarhus
Randers FC
1:1
Brøndby
FC Copenhagen
1:1
Viborg FF
AIK
1:0
Djurgardens IF
Kalmar FF
3:1
IK Sirius FK
Örebro
1:2
BK Hacken
IFK Norrkoping
3:1
Hammarby IF
Malmö FF
0:1
Mjallby AIF
Mjondalen
1:1
SK Brann
Odds BK
1:3
Molde
Stabaek Fotball
0:3
Bodo/Glimt
Tromsø
2:0
Haugesund FK
Valerenga IF
3:0
Stromsgodset IF
Kristiansund BK
1:0
Rosenborg
Atletico Tucuman
0:0
San Lorenzo
Velez Sarsfield
3:3
Independiente
Gimnasia y Esgrima
0:1
Sarmiento
Rosario Central
0:1
Argentinos Juniors
River Plate
2:1
Boca Juniors
Eibar
3:1
UD Ibiza Eivissa
Málaga
1:0
Fuenlabrada
Burgos CF
1:0
CD Mirandes
Las Palmas
4:1
Cartagena
Leganés
1:1
CD Lugo
Feirense
2:1
Varzim SC
Penafiel
2:1
CD Mafra
Benfica Lisbon B
3:1
Chaves
Casa Pia Atletico
4:0
SC Covilha
FC Porto B
1:1
Rio Ave
Vilafranquense
2:2
Sporting Farense
FC Samgurali Tskaltubo
2:2
FC Dinamo Tbilisi
FC Samtredia
0:2
FC Telavi
FC Shuqura
4:0
FC Dila Gori
FC Lokomotivi Tbilisi
3:2
Saburtalo Tbilisi
FC Dinamo Batumi
3:1
FC Torpedo 2008 Kutaisi
Boluspor
0:0
Denizlispor
Samsunspor
1:1
Umraniyespor
Eyupspor
3:2
Manisa Futbol Kulubu
MKE Ankaragucu
2:1
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Martigny Sports
00:00
FC Meyrin
FC Munsingen
2:1
Zug 94
FC Kosova Zurich
1:1
FC Bassecourt
Grasshopper II
3:3
FC Koniz
Cape Town Spurs
2:0
Black Leopards
Jomo Cosmos FC
1:2
Pretoria Callies
Polokwane City
0:1
Cape Town All Stars
NK Travnik
2:0
FK Mladost Doboj Kakanj
NK Gosk Gabela
6:1
OFK Gradina Srebrenik
Omarska
0:0
FK Slavija Sarajevo
Floya
4:3
Brattvag
Tromsdalen
0:0
Hodd
Kjelsaas
3:1
Sotra
Nardo
2:3
Egersund IK
Flekkeroy
0:0
Oeygarden FK
Levanger
3:4
Vard Haugesund
FC Widnau
6:1
Chur 97
Concordia Basel
1:0
Liestal
Stade Payerne
0:0
Farvagny / Ogoz
FC Moutier
1:1
Tavannes / Tramelan
Wil II
0:1
FC Bazenheid
Besa Dobërdoll
0:1
Voska Sport
FK Sileks Kratovo
5:0
Veleshta
Kadino
0:3
Vardar Skopje
FK Ohrid
1:2
Korab Debar
FK Teteks Tetovo
2:1
KF Gostivar
Sasa
2:0
Pehchevo
Bratstvo Zhitoshe
0:1
Kozuv Gevgelija
Sloga Vinica
1:1
FK Belasica Strumica
GFK Osogovo Kocani
2:1
FK Detonit Junior
Tim Lokomotiva
1:4
Pobeda
Mardin BB
3:1
Derince Belediyespor
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
0:0
Erzin Belediyespor
Iğdır FK
2:2
Elaziz Belediyespor
Ofspor
0:4
Fethiyespor
Gumushanespor
2:0
Modafen Spor
Nevsehir Belediye Spor
0:0
1954 Kelkit Belediyespor
Batman Petrolspor
1:0
Artvin Hopaspor
Kütahyaspor
2:0
P. Bugsasspor
Kahta 02 Spor
0:0
Catalcaspor
Hacettepe
1:1
Yomraspor
Yeni Aksarayspor
1:0
Carsambaspor
Kestelspor
2:2
Yeni Orduspor Kulubu
Icel Idmanyurdu Spor
0:0
Turk Metal Kirikkale
Ceyhanspor
1:2
Adliyespor
Kardemir Karabukspor
0:4
Karsiyaka
Elazığspor
2:0
Karaman Belediyespor
Erbaaspor
1:0
Sancaktepe Belediye
Darica Genclerbirligi
0:1
Sile Yildizspor
Kizilcabolukspor
2:2
Hacettepe 1945
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
1:1
Malatya Yesilyurt Belediyespor
Edirnespor
1:0
Kasimpasa Erokspor
Buyuk. Tepecikspor
0:0
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
Arnavutköy Belediyespor
1:0
Bergama
Hendek Spor Sakarya
1:1
Osmaniyespor
Bursa Yildirim Spor
0:1
Fatsa Belediyespor
Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği Spor Kulübü
3:0
Agrispor
Opava II
2:0
MFK Havirov
FC Strani
1:0
FK Nove Sady
FC Spartak Velka Bites
1:0
Slavoj Polna
Breclav
0:3
FK Hodonin
FC Slavoj Olympia Bruntal
1:1
FK Novy Jicin
FK Bospor Bohumin
0:0
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
Frenstat Pod Radhostem
1:0
Karviná II
Bílovec
1:2
Polanka
Kozlovice FC
4:4
Tatran Vsechovice
FK Caslav
1:0
Tochovice
FC Hlinsko
2:1
Vysoke Myto
FC Kolin
4:2
MFk Trutnov
SK Benatky Nad Jizerou
4:0
FK Nachod
Tj Dvur Kralove Nad Labem
1:1
Velke Hamry
Slavoj Mýto
1:0
FC Hvezda Cheb
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
1:2
Bystřice nad Pernštejnem
Tj Sokol Lanzhot
1:2
Zbrojovka Brno II
FSC Stara Rise
4:3
AFC Humpolec
Zdar Nad Sazavou
2:2
Sokol Tasovice
Internacional Tirana
0:1
KF Iliria Fushe-Kruje
Labëria
1:1
Flamurtari Vlore
KS Naftetari
1:0
KF Memaliaj
KS Albpetrol Patos
4:1
Sopoti Librazhd
Luftëtari
2:1
KS Gramozi Erseke
KF Devolli
5:3
Këlcyra
Tepelena
3:2
Përmeti
Union Sunchales
3:0
Gimnasia y Esgrima Concepcion
Crucero del Norte
1:2
Racing Cordoba
Desamparados San Juan
1:0
Ferro Carril Oeste GP
Huracan Las Heras
0:0
Estudiantes San Luis
Sol de Mayo
2:1
Sportivo Penarol
Sarmiento Resistencia
3:2
Juventud Unida Gualeguaychu
Defensores de Pronunciamiento
2:1
Sportivo Las Parejas
Defensores Belgrano VR
4:3
Douglas Haig
Central Norte
2:0
Chaco For Ever
Villa Mitre
1:0
Ciudad de Bolivar
Sansinena
3:1
Circulo Deportivo
Juventud Unida Universitario
1:1
Cipolletti
Deportivo Madryn
2:1
Olimpo
Atletico Camioneros
1:2
Independiente Chivilcoy
Swarovski Tirol II
0:2
SVG Reichenau
SV Innsbruck
2:2
Fügen
Austria Lustenau II
0:3
Admira Dornbirn
FC Wolfurt
0:0
Rotenberg
Moto Clube MA
2:4
América RN
Guarany CE
0:2
Campinense PB
ABC RN
2:0
4 de Julho PI
Paragominas PA
2:1
Uniclinic CE
Ferroviaria
1:1
Esportivo RS
Nagaworld
4:2
Boeung Ket
Prey Veng
08:30
Phnom Penh Crown
Kirivong
08:30
Soltilo Angkor
Boeung Ket
08:30
Angkor Tiger
National Defense
08:30
Asia Europe University
Nagaworld
11:00
National Police
Svay Rieng
11:00
Visakha
Svay Rieng
2:2
Visakha
Sportivo de Loures
3:1
Sporting Clube Ideal
Vilaverdense FC
3:3
Maritimo Madeira B
SC Espinho
1:0
Gondomar SC
Olhanense
3:2
Moncarapachense
União Montemor
1:3
CD Pinhalnovense
FC Barreirense
1:2
Louletano
Imortal Albufeira
1:1
Juventude Evora
Esperanca de Lagos
2:0
FC Serpa
CA Pero Pinheiro
1:0
CF Os Belenenses
Sintrense
1:1
Rabo de Peixe
O Elvas
0:0
SG Sacavenense
AD Limianos
3:2
SC Maria Fonte
Pedras Salgadas
1:2
SC Vianense
Santa Cruz de Alvarenga
2:0
Ferreira de Aves
CF União de Coimbra
1:1
Valadares Gaia FC
CD Gouveia
1:2
SC Salgueiros
Leca FC
0:1
Castro Daire
Berco SC
1:1
Vila Meã
Uniao SC Paredes
0:1
Ar Sao Martinho
SC Mirandela
1:1
FC Tirsense
Amarante FC
5:0
Santa Marta Penaguião
SC Vila Real
2:0
Macedo Cavaleiros
Clube Condeixa
0:1
Sertanense FC
Clube Uniao Idanhense
1:2
AC Marinhense
Vitoria Sernache
0:1
GD Fontinhas
Gd Peniche
1:1
Arc Oleiros
Operario
0:0
Coruchense
Csd Camara de Lobos
2:2
Forjães SC
Praiense
0:1
Castelo Branco
SP Cailungo
1:2
SS Pennarossa
FC Domagnano
3:0
FC Fiorentino
SS Folgore Falciano Calcio
2:1
AC Juvenes/Dogana
Envigado
1:2
Deportivo Cali
Deportes Pereira
3:2
Atletico Nacional Medellin
America de Cali
1:0
Atletico Huila
Millonarios
1:0
Rionegro Águilas
Deportes Temuco
2:2
Univ. Concepción
Deportes Copiapo
2:1
Coquimbo Unido
Deportes Iquique
6:1
CD Santa Cruz
Union San Felipe
0:0
San Marcos de Arica
Santiago Morning
2:2
Fernández Vial
Miguel Grau UDH
0:1
Deportivo Verdecocha
Real Sociedad Chugay
0:0
Racing Club de Huamachuco
Credicoop San Román
1:1
Alfonso Ugarte Puno
Las Palmas
2:0
CD Coremarca
Deportivo UNH
1:1
UDA
Colegio Comercio
1:0
Estudiantes de Economía
Miguel Grau
2:2
Andahuaylas
Club Atlético Chalaco
0:1
Estrella Azul
Octavio Espinoza
0:0
Unión San Martín
Ángeles Negros
2:0
Defensor Laure Sur FC
Los Caimanes
2:2
Estudiantes de Túcume
Deportivo Independiente Miraflores
1:2
Maristas
Nacional
1:1
Futuro Majes de Majes
Juventud Cautivo
0:1
UD Parachique
Baník Ostrava II
1:1
Vysočina Jihlava II
Pribram II
2:0
SK Benesov
Pardubice II
5:0
Tj Slovan Velvary
Hradec Králové II
3:3
FK Chlumec Nc
Dukla Praha II
0:3
Jablonec II
Slovácko II
1:1
Biocel Vratimov
SK Sigma Olomouc B
3:0
FK Apos Blansko
FK Admira Prague
2:0
Sokol Hostoun
Slavia Praha II
4:0
FK Kraluv Dvur
Viktoria Plzeň II
2:3
Vysehrad
SK Zapy
0:0
Slovan Liberec II
SK Sokol Brozany
0:0
Mladá Boleslav II
Hoogland
3:1
JOS Watergraafsmeer
Quick
3:1
Dongen
DEM
0:2
HVV Hollandia Hoorn
RKVV Westlandia
1:1
VV Gemert
GVV Unitas
1:0
Ado '20
Groene Ster
3:1
OFC Oostzaan
Oss 20
1:0
EVV Echt
Igalo
0:1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Arsenal Tivat
2:0
Cetinje
Mladost DG
2:1
FK Bokelj Kotor
OFK Titograd
2:1
OFK Grbalj
FK Kom
0:3
FK Berane
SDZ
3:4
Assendelft
Legmeervogels
0:1
Kolping Boys
Hillegom
4:0
DSOV
Fortuna Wormerveer
4:1
AGB
LSVV
2:0
ROAC
SC NEC
Eindhoven AV
Hoogezand
3:2
CVV Germanicus
GRC Groningen
0:3
VKW
Jubbega
0:0
WVV
Roden
1:1
Stadspark
GOMOS
6:1
FVC
De Bataven
1:3
FC Dalfsen
Heino
4:1
Tubantia
BVC '12
3:5
TVC '28
Columbia
1:1
Winterswijk
Bemmel
3:2
Stevo
RKHVV
1:2
ROHDA Raalte
MASV
4:4
Voorwaarts T
Hillegersberg
2:1
Boshuizen
Zwervers
2:1
Sarto
Den Hoorn
4:0
SV Dosko
VUC
1:1
Spartaan'20
FC Olympia
3:1
Rood-Wit Willebrord
DHC Delft
7:4
Unitas 30
Kampong
1:2
AFC '34
Berghem Sport
0:3
Alverna
Best Vooruit
7:0
Rhode
Brabantia
0:2
Erp
Woezik
3:1
Leones
Geldrop
2:3
Susteren
De Ster
0:1
BSV Limburgia
Venlosche Boys
5:2
Veritas
Venray
4:0
SV Deurne
SSS '18
3:1
ZSV
't Zand
ONA
Jocoro
2:1
CD Luis Angel Firpo
Atlético Marte
2:0
AD Isidro Metapan
CD Platense Municipal Zacatecoluca
2:1
Chalatenango
Municipal Limeno
0:3
Alianza FC (Slv)
Santa Tecla FC
1:0
CD FAS
CD Aguila
1:2
Once Deportivo
Qviding FIF
0:5
Tvaakers IF
Dalkurd FF
2:1
Örebro Syrianska
FC Trollhattan
1:2
Torns IF
Assyriska FF
1:1
Piteaa IF
IFK Luleaa
1:2
Taby FK
IF Karlstad
0:3
IF Brommapojkarna
Umea FC
1:1
Hudiksvalls Forenade FF
Brasil Farroupilha
0:1
Veranopolis RS
Tupi RS
3:0
Cruzeiro de Porto Alegre RS
Igrejinha
1:1
Gremio Esportivo Gloria RS
Eastern District
3:0
Hoi King
South China FC
1:2
Central & Western
Sham Shui Po
1:2
Wong Tai Sin
Happy Valley
0:1
Yuen Long FC
North District
1:1
Shatin
Wofoo Tai Po
6:0
Dreams Metro Gallery
Wing Yee
0:0
Citizen AA
FS Metta Lu
11:00
BFC Daugavpils
Spartaks Jurmala
11:00
Valmiera FK/BJSS
BFC Daugavpils
12:00
Riga FC
FS Metta Lu
13:00
Noah Jūrmala
FK Liepaja
FK Ventspils
VV Baronie Breda
3:3
EHC
Orion
4:2
Minor
Juliana '31
4:1
RKZVC
AWC
1:2
SV Meerssen
VV de Zouaven
4:0
TAC'90
VOC
2:1
SDO
TOGB
2:2
RKAVV
Hoogeveen
3:1
Be Quick 1887
WVV Alcides
1:1
VV Emmen
Alphense Boys
0:3
SJC Noordwijk
Moerse Boys
0:4
RKSV Nuenen
Śląsk Wrocław II
0:0
Sokol Ostroda
Lech Poznań II
1:1
Rks Garbarnia Krakow
Pogon Siedlce
1:0
KKS 1925 Kalisz
Ruch Chorzow
0:0
Stal Rzeszow
Górnik Zabrze II
2:1
Piast Żmigród
Jagiellonia II
0:2
Lechia T. Mazowiecki
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
2:2
Kutno
Olimpia Grudziadz
4:1
Elana Torun
Świt Skolwin
2:3
Unia Janikowo
Wisla Sandomierz
3:2
Siarka Tarnobrzeg
SC Sagamihara
4:4
Mito Hollyhock
Tochigi
1:3
Omiya Ardija
JEF United
0:0
Matsumoto Yamaga FC
Zweigen Kanazawa
1:0
Albirex Niigata
Renofa Yamaguchi
1:2
Tokyo Verdy
Giravanz Kitakyushu
2:2
ThespaKusatsu
Machida Zelvia
1:2
Jubilo Iwata
Matsue City
0:4
Iwaki
Sony Sendai
1:0
Reinmeer Aomori
Veertien Mie
3:2
Honda Lock
Kochi United
0:0
Biwako Shiga
TIAMO Hirakata
3:1
FC Kariya
Verspah Oita
2:1
Suzuka Point Getters
Klagenfurt
2:4
Maria Saal
Frauental
0:2
Wildon
FC Lustenau
3:0
Fussach
St. Michael Bleiburg
0:3
VST Voelkermarkt
Bramberg
2:0
Straßwalchen
Hörbranz
3:3
FC Hard
Nenzing
4:0
Bezau
Andelsbuch
4:1
Schruns
SC Münster
2:2
Volders
Mils
0:4
Innsbrucker AC
SPG Prutz / Serfaus
3:1
Natters
Puch
2:4
Siezenheim
Madura United
2:2
Persipura
Persik
0:0
PSS
Barito Putera
2:3
Bhayangkara
Arema
3:0
Persela
Persebaya
2:3
PSIS Semarang
Union 05 Kayl-Tetange
4:4
Union Titus Petange
Wincrange
0:2
Bettembourg
Red Boys Aspelt
0:4
Alisontia Steinsel
Orania Vianden
0:4
FC Rodange 91
Syra Mensdorf
1:4
Schifflange
Red Black Egalité
1:4
FC Wiltz 71
Kehlen
1:0
Berdenia Berbourg
Young Boys
0:4
FC Rm Hamm Benfica
Rupensia Lusitanos
1:0
Union Mertert
Munsbach
1:3
FC Jeunesse Canach
CS Grevenmacher
0:2
FC Mamer 32
Koeppchen
0:1
US Rumelange
The Belval Belvaux
0:3
Jeunesse Esch
Sandweiler
0:4
US Hostert
Racing Heiderscheid / Eschdorf
0:4
Blô-Weiss Medernach
Minière Lasauvage
3:8
FC Mondercange
CeBra 01
2:2
FC Progres Niederkorn
Avenir Beggen
2:5
FC Una Strassen
URB
0:11
FC Etzella Ettelbruck
Blo-Wäiss Izeg
0:6
FC Victoria Rosport
Schengen
3:4
Yellow Boys Weiler
Obercorn
0:4
F91 Dudelange
Sanem
0:2
US Esch
Sporting Bertrange
1:3
Racing FC Union Luxembourg
Résidence Walferdange
0:1
Marisca Mersch
Textáfrica
1:1
Black Bulls Maputo
Ferroviário de Lichinga
3:0
Desportivo Maputo
Ferroviário Beira
1:1
União Desportiva Do Songo
Incomáti
1:0
Ferroviário Maputo
Ferroviário Nampula
1:0
Matchedje de Mocuba
III Ker Tue Upe
2:2
Aqvital
Dorogi FC
0:0
Ajka
Budafok
2:1
Szentlorinc SE
Bekescsaba 1912 Elore
0:3
Vasas
Gyori ETO
0:1
Kecskemet
Pecs
1:0
Szolnoki MAV FC
Haladas
2:1
Budaorsi SC
Tiszakecske
2:3
Soroksar
Szeged
2:1
Diosgyor
Gyirmót SE II
1:0
Zalaegerszegi TE II
Diósgyőr II
1:0
Debrecen II
Honvéd II
3:2
BSS Monor
MTK Hungária FC II
1:3
Ivancsa KSE
Győri ETO II
1:1
Bicskei
Andráshida
1:1
BVSC-Zuglo
Balatonfüredi
1:0
Nagykanizsa
Kelen SC
1:1
Puskás II
MTE
3:1
Gárdony
Fehérvár II
0:0
FC Tatabanya
Kisvárda II
0:0
Füzesgyarmati
BKV Elore
1:0
Egri FC
DEAC
5:0
Tiszaujvaros
Jászberényi
2:0
Hajdúszoboszlói SE
Putnok VSE
0:1
Kazincbarcika
Hidasnémeti VSC
0:4
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
Törökszentmiklós FC
2:2
Tiszafuredi VSE
Salgótarjáni BTC
0:0
Újpest II
Senyo Carnifex FC
6:0
Tállya
Dabas
3:3
Ferencváros II
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
2:1
Esmtk Budapest
Cegledi VSE
2:1
Gerjeni
Mohácsi TE
0:0
BSE
Kozarmisleny
1:1
Makó
Hódmezővásárhely
1:0
Vac FC
Szekszardi UFC
1:2
Paksi SE II
Rákosmenti KSK
3:0
Dabas-Gyón
Pápai Perutz
2:1
Érdi VSE
SC Sopron
1:0
Veszprem FC
Kaposvari Rakoczi FC
1:0
Komárom
Sioni Bolnisi
3:2
Rustavi
Gareji
3:0
FC Norchi Dinamo Tbilisi
FC Merani Martvili
1:0
FC Gagra
FC Wit Georgia Tbilisi
1:0
FC Chikhura Sachkhere
Shevardeni 1906
4:1
FC Zugdidi
HEBC
0:1
Niendorfer
Paloma
2:0
Lohbrügge
Neumarkt
2:0
Feucht
Geestemünde
1:6
Vatan Sport
Stern
0:1
TSG Neustrelitz
TuS Schwachhausen
1:1
OSC Bremerhaven
Einheit Rudolstadt
3:1
Einheit Wernigerode
Victoria Seelow
2:1
Mecklenburg Schwerin
Eintracht Mahlsdorf
0:1
Greifswalder FC
Lübeck II
0:1
SV Todesfelde
Hemelingen
4:1
Leher TS
TuS Koblenz
5:2
FSV Salmrohr 1921
1860 Munich II
3:3
Landsberg
Rugenbergen
0:2
Buchholz
Backnang
3:0
SV Linx
Oldenburger
6:1
SV Eutin 08
DJK Bamberg
2:5
Vilzing
Borgfeld
2:0
Werder Bremen III
Komet Arsten
3:3
Union Bremen
BSC Hastedt
1:1
Blumenthaler SV
SV Zeilsheim
2:2
Türk Gücü Friedberg
Ginsheim
3:3
Hessen Dreieich
RW Walldorf
0:2
Rot-Weiß Hadamar
Eddersheim
5:0
Bad Vilbel
Erlensee
3:2
Neuhof
Alemannia Waldalgesheim
2:0
Hassia Bingen
Sportfreunde Baumberg
4:1
Teutonia St.Tönis
Cronenberger SC
0:6
1.FC Monheim
SpVg Schonnebeck 1910
2:2
1. FC M'gladbach
Jahn Hiesfeld
0:0
FSV Duisburg
SF Niederwenigern
0:5
Hilden
Meerbusch
0:1
SW Essen
Kleve
4:4
FC Kray
Elversberg II
1:0
TSG Pfeddersheim
Union Tornesch
1:3
Victoria Hamburg
Holzwickeder SC
0:5
Sprockhövel
Meinerzhagen
0:1
Vreden
Paderborn II
1:1
Gütersloh
Preußen Münster II
3:1
TUS Haltern
Victoria Clarholz
0:1
Ennepetal
Kaan-Marienborn
1:0
Schermbeck
Finnentrop / Bamenohl
0:2
Wattenscheid
Lörrach-Brombach
0:6
Bissingen
Bergisch Gladbach
0:0
Siegburger SV
Eckernforder SV
5:0
Inter Turkspor Kiel
SV Frisia 03
1:0
Altenholz
Germania Egestorf/Langreder
4:0
Ramlingen-Ehlershausen
Gifhorn
0:1
FT Braunschweig
Arminia Hannover
3:1
BW Schwalbe Tündern
BW Lohne
5:1
Eintracht Celle
Hagen / Uthlede
1:0
Bersenbrück
Westfalia Herne
0:2
Sportfreunde Siegen
SFL Bremerhaven
2:2
BTS Neustadt
SC Duesseldorf West
0:1
Turu Dusseldorf
Bocholt
8:0
SpVgg Sterkrade-Nord
Vichttal
2:2
Düren
Eintracht Northeim
0:0
Göttingen
SV Westfalia Rhynern
5:2
Hammer SpVg
Dock Sud
1:2
Sportivo Italiano
Deportivo Laferrere
1:0
El Porvenir
Real Pilar
0:0
Luján
Victoriano Arenas
4:4
CA Atlas
Ituzaingo
3:1
San Martín Burzaco
FC Ordino
1:1
Atletic Club Escaldes
UE Engordany
1:1
Sant Julia
UE Santa Coloma
0:1
Inter Club de Escaldes
CE Carroi
2:5
FC Santa Coloma
Universidad San Martin
1:1
Cusco
Academia Cantolao
0:2
FBC Melgar
Universitario de Deportes
3:0
Universidad Cesar Vallejo
Deportivo Amatitlán
0:3
Suchitepéquez
Puerto San José
2:1
Marquense
Juventud Pinulteca
1:3
Zacapa Tellioz
Coatepecano IB /DR
1:0
Siquinalá
Plataneros
1:2
Quiché
San Pedro
3:0
Xinabajul
Chimaltenango
2:1
Sacachispas
Agua Blanca
3:1
Mixco
Genappe
6:2
Nivellois
NSeth Berchem
1:1
Stade Everois
Etterbeek
0:1
Sporting Bruxelles
Sportive Brainoise
3:3
Grez-Doiceau
Saint-Josse
1:1
Tubize II
Kosova Schaerbeek
1:4
R Leopold Uccle FC
Union Lasne-Ohain
1:0
Renaissance Schaerbeek
Malonne
1:3
Andennais
Fernelmont-Hemptinne
1:6
Condruzien
Chevetogne
3:1
Nismes
Flavion-Morialmé
2:2
Spy
Florenville
0:3
Sartoise
Ethe Belmont
1:1
Aubange
FC Jeun Lorr Arlonaise
5:1
Vaux-Noville
Bregel Sport
2:3
Torpedo Hasselt
Schoonbeek-Beverst
3:3
Groen Star Beek
Herderen-Millen
2:3
Zonhoven United
JS Fizoise
2:3
UCE Liège
Ster-Francorchamps
1:0
Aubel
FC Du Geer
0:4
RFC Union La Calamine
RSC Beaufays
2:1
Jehaytois
ET.Elsautoise
3:0
Etoile de Faimes
Weywertz
2:1
Malmundaria
Sprimont II
6:0
Pontisse Cité
Rechain
0:3
Mélen-Micheroux
Bertem-Leefdaal
1:2
Wambeek
Melsbroek
3:1
Tervuren-Duisburg
Sporting Kampenhout
4:1
Liedekerke
Bodegem Kapelle United
1:3
Aarschot
Borght-Humbeek
6:1
Veltem
Blankenberge
5:0
SC Zonnebeke
Excelsior Zedelgem
1:2
Meulebeke
St-Joris Sleidinge
2:2
Drongen
Elene-Grotenberge
4:1
Lokeren Doorslaar
Grembergen
2:1
Eendracht Zele
SK Denderhoutem
1:2
HO Kalken
Houdeng
5:1
Montignies
Antoing
1:2
Le Roeulx
Hornu
1:1
Ransart
Gilly
3:1
Morlanwelz
Excelsior Biévène
0:2
Belœil
Péruwelz
0:0
RAS Monceau
Snef-Tyber
0:1
Solre-sur-Sambre
Berg en Dal
3:0
K Kontich FC
Ternesse
2:0
Eendracht Zoersel
Kalmthout
3:4
Oppuurs
Bevel
13:00
Rapid Leest
KSV Bornem
1:3
Retie
AS Les Marsouins
0:1
Trois Bassins FC
Saint-Denis
0:1
US Sainte Marienne
La Tamponnaise
3:1
Makes
Saint-Pauloise
0:1
Capricorne
Saint-Louis
1:1
JS Piton Saint-Leu
Association Sportive de La Bretagne
0:1
Saint Denis École Football Association
Js Saint-Pierroise
2:1
Excelsior
Parfin
1:1
SS Jeanne D Arc
Chemnitzer FC
2:0
Eilenburg
Chemie
1:1
Auerbach
Hertha BSC II
0:1
Tennis Borussia
Tasmania Berlin
1:1
Altglienicke
Eintracht Norderstedt
1:1
Teutonia 05
Altona
2:2
St. Pauli II
Luneburger SK Hansa
0:1
Hannover 96 II
Oldenburg
4:1
BSV Rehden
VfV Hildesheim
3:0
Oberneuland
Sakhalin Sakhalinsk
03:00
Fakel II
Makhachkala
2:0
Biolog Novokubansk
Kuban Kholding
1:0
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
FK Alaniya Vladikavkaz II
1:5
Spartak Nalchik
SKA Rostov
2:1
Dinamo Stavropol
Forte
2:1
Legion-Dynamo
Druzhba Maikop
0:2
Chayka Peschanokopskoye
Tom Tomsk
1:3
Alania-D
FC Metallurg Lipetsk
1:1
SKA Khabarovsk
FC Orenburg
2:1
Spartak-2 Moscow
FC Volgar Astrakhan
0:1
Veles
Akron Tolyatti
1:0
Urozhay Krasnodar
FK Rotor Volgograd
1:1
Torpedo Moskva
FC Fakel Voronezh
3:0
FC Tekstilshchik Ivanovo
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
2:0
FC Krasnodar-2
Neftek. Nizhnekamsk
2:3
FK Yenisey Krasnoyarsk
FC Baltika Kaliningrad
1:1
FK Dolgoprudny
Voorwaarts Zwevezele
8:0
Vk Ieper
KFC Merelbeke
3:0
SK Ronse
Stockay-Warfusée
5:1
RES Durbuy
Ganshoren
3:1
Waremme
Warnant
1:1
US Givry
Jette
1:3
FC Tubize
RRC Hamoir
2:2
R CS Verlaine
Berchem Sport
2:3
Olympia SC Wijgmaal
Pepingen-Halle
0:2
Houtvenne
Penya Encarnada
09:00
FS La Massana
CE Jenlai
UE Sant Julià II
FC Rangers
5:3
Engordany II
Encamp FC
1:1
UE Extremenya
US Vibonese Calcio
1:1
Potenza Calcio
Olbia
1:0
Gubbio
AC Feralpi Salo
1:1
Ssd Pro Sesto
US Fiorenzuola 1922
2:1
Calcio Lecco
AS Giana Erminio
0:1
Legnago Salus
Mantova 1911
0:1
Juventus II
Padova
1:1
Seregno
Pergolettese
2:2
Piacenza
Pro Patria
1:0
Virtus Verona
Pro Vercelli
0:2
Sudtirol
AC Renate
4:0
Trento
Triestina Calcio
2:3
UC Albinoleffe
Bari 1908
1:0
SS Monopoli 1966
Campobasso
2:0
Paganese Calcio 1926
Foggia Calcio
3:1
Messina
Monterosi FC
2:1
US Avellino 1912
Asd Turris Calcio
3:1
Latina
Virtus Francavilla
0:0
SS Taranto 1927
Pescara
2:3
Reggina
Pontedera
2:1
Virtus Entella
US Arezzo
0:0
Montespaccato
Foligno Calcio
2:2
Cascina
Pianese
3:1
Flaminia
Poggibonsi
1:1
Lornano Badesse
Pro Livorno
1:1
Unipomezia
San Donato Tavarnelle
4:2
FC Rieti
Asd Sangiovannese 1927
0:2
Gavorrano
Scandicci
2:0
Cannara
FC Aprilia
1:0
Afragolese
Carbonia
3:3
Insieme Formia
Gladiator
1:1
Latte Dolce
Ostia Mare
0:0
Real Monterotondo Scalo
Team Nuova Florida
0:3
SSC Giugliano
Sef Torres Calcio
4:0
Asd Cassino Calcio 1924
Vis Artena
1:2
Atletico Uri
AC Carpi
0:0
Forlì
Correggese
1:2
Real Forte Querceta
Ghivizzano Borgo Mozzano
1:2
Prato
Rimini
4:0
SS Tritium
Seravezza
2:0
Bagnolese
Fano
2:1
Castelfidardo Calcio
Aurora Alto Casertano
0:4
Pineto
Castelnuovo Vomano
1:1
Vastese Calcio 1902
Nereto
2:3
San Nicolò
Porto D' Ascoli
1:2
Chieti
Recanatese
2:0
Montegiorgio
Asd Trastevere 1909
2:0
Tolentino
Vastogirardi
1:1
Matese
Bitonto
1:1
Sorrento Calcio
Casertana FC
1:1
Team Altamura
FC Francavilla 1931
2:0
Rotonda
Lavello
0:3
US Citta Di Fasano
AC Nardo
0:1
Virtus Casarano
Asd Nocerina 1910
3:0
Brindisi
Arconatese
2:1
Breno
Caravaggio
1:1
Olginatese
Leon
2:2
AC Ponte San Pietro-Isola
Real Calepina
0:1
Casatese
Sona
2:0
Castellanzese
Franciacorta
0:3
Desenzano Calvina
Villa Valle
2:1
Brusaporto
Vis Nova Giussano
3:2
AC Legnano 1913
Cavese 1919
1:0
Santa Maria Cilento
Ssd Acireale Calcio 1946
0:0
RENDE CALCIO 1968
Città Di Sant’Agata
2:0
ASD Sancataldese
Lamezia Terme
1:3
US Castrovillari Calcio
Gelbison Vallo D L
1:1
Licata
Paterno
1:0
Asd Troina Calcio
Portici
2:0
Biancavilla
AS Aversa Normanna
1:0
Giarre
San Luca
FC Messina
Ambrosiana
0:1
Este
Caldiero Terme
3:0
Marignanese
Montebelluna
2:2
Union Clodiense
Campodarsego
0:2
Usd Adriese 1906
Cartigliano
1:1
San Martino Speme
Cjarlins Muzane
2:2
Luparense
Delta Porto Tolle
1:2
US Levico Terme
Mestre
1:0
Spinea
Atletico Terme Fiuggi
2:0
Sambenedettese
Caronnese
0:2
Derthona
Novara Calcio
2:1
Città di Varese
Arzachena Costa Smeralda Calcio
1:0
CynthiAlbalonga
Muravera
1:0
Asd Lanusei Calcio
Gravina
1:0
Bisceglie
Jednota Bánová
1:0
Baník Kalinovo
Rača
1:1
Tomasov
Rakytovce
5:0
Liptovská Štiavnica
Oravské Veselé
4:0
Liptovský Hrádok
Podkonice
1:4
Fiľakovo
Kováčová
1:3
Dolný Kubín
Beluša
3:0
Veľké Ludince
Mladosť Kalša
3:2
Rudňany
MSK Tesla Stropkov
2:1
Vranov nad Topľou
Snina
1:0
SK Odeva Lipany
Sobrance Sobranecko
3:0
Pokrok Krompachy
Rusovce
6:3
Bernolákovo
Slovan Ivanka
2:0
Nová Dedinka
Dunajská Lužná
0:2
FC Malacky
Slovan Most
0:1
FK Inter Bratislava
Kalinkovo
1:1
Lokomotíva DNV
UE Llagostera
0:3
Albacete Balompie
Real Madrid Castilla
2:2
CD Atletico Baleares
Real Betis B. B
0:3
Atletico Sanluqueno
CD Tudelano
2:2
Athletic Bilbao B
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
2:3
CD Calahorra
CF Rayo Majadahonda
1:0
Real Union de Irun
FC Andorra
2:0
Gimnàstic Tarragona
CD Linares
0:3
UD Cornella
Racing de Ferrol
1:1
Racing Santander
CF Talavera de La Reina
1:1
UD Extremadura
Sušica
0:1
Takovo
Radnicki Pirot
0:0
Vlasina
FK Hajduk Veljko Negotin
1:0
Brzi Brod
Budućnost Popovac
1:1
FK Jagodina
Jedinstvo Surčin
1:0
Zvezdara
Tisa Adorjan
1:4
OFK Vršac
Borac Šajkaš
2:1
Radnički Sombor
Borac Sakule
1:3
Omladinac NB
Akropolis IF
1:0
AFC Eskilstuna
Jonkopings Sodra
0:1
Norrby IF
Helsingborg
1:2
GIF Sundsvall
Orgryte Goteborg
1:1
Falkenbergs FF
FK Napredak Krusevac
0:1
FK Partizan
FK Mladost Lucani
3:0
FK Novi Pazar
FK Vojvodina
1:1
FK Radnicki Nis
Red Star Belgrade
3:1
FK Metalac GM
CD Miguelturreño
3:0
La Roda CF
La Unión Atlético
0:1
Yeclano Deportivo
Real Murcia B
4:0
Mazarrón FC
Madrid 2021 FP
2:2
Torrejón
Basconia
2:2
Tolosa CF
Santutxu
2:0
CD Lagun Onak
Complutense
1:1
Carabanchel
Illescas
2:0
Manchego
Extremadura UD II
0:0
SP Villafranca
CD Giner Torrero
0:2
Binéfar
Real Zaragoza Deportivo Aragon
2:2
Calamocha
AD Parla
1:1
CF Getafe B
Trival Valderas A.
3:2
CD Galapagar
Villaverde-Boetticher
0:1
AD Alcorcon B
Club Portugalete
0:1
Uritarra
Villajoyosa CF
3:2
CD Castellón II
Estrella Grana El Palmar CF
0:0
Huércal Overa
Los Garres
1:1
Archena Sport
Berceo
4:0
Vianés
CD Varea
0:0
Casalarreina
CD Huetor Vega
0:1
Marbella FC
Castelldefels
0:1
Manresa
CE Lhospitalet
2:0
FC Asco
CD Lealtad
0:0
Lenense
Gijón Industrial
0:0
Real Titánico
CD AZUQUECA
4:1
Torrijos
CD Guadalajara
6:1
Almansa
AD San Clemente
3:2
Hogar Alcarreño
CD Pozoblanco
3:3
Gerena
Tomares
0:3
Lucena CF
San Rafael
1:1
CE Campos
Sóller
1:1
Portmany
Olivenza
2:0
Moralo
Miajadas
0:1
Diocesano
CA Monzon
1:1
Belchite 97
Ursaria
2:1
Tres Cantos CF
AD Villaviciosa de Odón
1:1
Atletico Madrid B
Pozuelo Alarcón
1:0
Alcobendas Sport
Deportivo Alaves B
1:0
Amurrio
Estradense
0:1
UD Somozas
Viveiro
5:2
Sofán
Roda
1:0
Hércules II
CD Utrera
4:0
Ceuta II
Silva SD
0:0
Arzúa
Buzanada
1:2
Atlético Paso
Vera
0:2
CD Tenerife B
Las Zocas
0:1
CD Unión Sur Yaiza
La Cuadra
3:1
UD Villa Santa Brigida
Lanzarote
0:0
Santa Úrsula
UD Rotlet Molinar
3:0
Inter Ibiza CD
CF Peralada
0:0
Guineueta
Biescas
1:2
CD Caspe
Cartagena FC
0:0
UD Caravaca
Arnedo
0:0
Agoncillo
Calahorra II
3:0
Yagüe
Club Haro Deportivo
0:0
Anguiano
Real Avila CF
4:0
Atletico Bembibre
Ciudad Rodrigo CF
1:2
Atletico Tordesillas
Jupiter Leones
2:1
Almazán
Olot
0:0
Girona II
CD Roces
1:1
Sporting Gijon B
San Martín
1:0
Navarro
Huracán Balazote
1:3
Albacete II
Cordoba CF B
0:0
CA Antoniano
Cantolagua
3:0
Murchante
Badajoz II
2:4
AD Llerenense
Épila
2:2
Cuarte
Borja
1:0
Robres CD
Barbastro
1:0
Illueca CF
Beti Gazte
1:2
San Ignacio
Deusto
1:1
Barakaldo CF
CD Colindres
0:3
Cultural Guarnizo
SD Noja
0:2
Siete Villas
Selaya
1:1
UM Escobedo
Racing Club Villalbes
1:2
CD BARCO
Polvorín
1:0
RC Deportivo Fabril
Silla CF
1:1
Acero
Callosa Deportiva
3:1
RC Catarroja
Colunga
1:2
Praviano
CD Tuilla
0:0
Covadonga
CD Cenicero
1:5
Alfaro CD
SD Oyonesa
1:0
River Ebro
Real Jaen
1:1
Atletico Porcuna CF
Langreo II
1:5
L'Entregu
Luarca CF
1:2
Real Oviedo B
Utebo
2:1
Santa Anastasia
Textil Escudo
1:3
Castro
Choco
0:1
Ourense CF
Lorca Deportiva
6:5
Ciudad de Murcia
Deportiva Minera
2:0
Ucam Murcia II
Racing Murcia
1:1
CD Bala Azul
UD San Pedro
2:1
Huétor Tájar
Vilassar Mar
1:0
Pobla de Mafumet CF
UE Sant Andreu
1:0
Grama
Caudal Deportivo
1:1
Llanes
Urraca CF
2:0
Mosconia
Quintanar del Rey
3:0
Villacañas
Los Barrios
0:1
Sevilla III
Don Álvaro
2:3
CD Azuaga
Aceuchal
0:0
Plasencia
Moratalaz
1:0
CD Colonia Moscardó
Vimenor
2:1
Torina
CF Noia
3:1
Juvenil Ponteareas
Arroyo Cp
0:2
Calamonte
El Palo
2:1
CD Alhaurino
Salerm Puente Genil FC
1:0
Cabecense
Recreativo Huelva
3:0
Rota
Jerez
1:0
Trujillo
Torreperogil
0:2
Alhaurín
Atletico Malagueno
2:2
Juventud Torremolinos
Motril
2:1
Torre del Mar
Sants
0:1
San Cristóbal
Kasetsart
0:4
Chainat Hornbill
Ayutthaya United
2:2
Nakhon Pathom United
Customs United
5:2
Muangkan United FC
Udon Thani FC
3:2
Lampang
Entité Manageoise
1:2
RJ Entente Binchoise
Stockel
2:2
Aische
Ostiches
2:1
Jeunesse Tamines
Crossing Schaerbeek
1:5
Genly-Quévy
Gosselies Sports
2:2
SG-Tertre-Hautrage
Rochefort
4:1
Oppagne-Wéris
Herstal
1:2
RFC Huy
Gouvy
1:2
Sprimont-Comblain
FC Richelle United
0:2
Marloie Sport
Wanze / Bas-Oha
1:0
Jodoigne
Habay-la-Neuve
3:0
Raeren
Stade Disonais
7:4
Mormont
Jong Lede
0:2
Torhout 1992 Km
Erpe-Mere United
0:0
Avanti
KFC Eppegem
2:0
Svelta Melsele
Lochristi
3:2
Anzegem
Berlaar-Heikant
2:2
KFC Turnhout
Voorde Appelterre
0:5
Tempo Overijse
Gaj
2:0
Maksimir Zagreb
RNK Split
2:1
Neretvanac Opuzen
Sloga Mravince
5:2
Junak
NK Omladinac Gornja Vrba
0:3
Belišće