Fixtures - February 04, 2024
Vitesse
0:2
Go Ahead Eagles
AZ Alkmaar
0:1
Feyenoord Rotterdam
Utrecht
4:2
Volendam
Sparta Rotterdam
0:2
PEC Zwolle
Chaves
1:1
Sporting Farense
FC Vizela
0:1
Vitoria Guimaraes
Benfica
3:0
Gil Vicente
GD Estoril Praia
1:0
Club Foot Estrela
Braga
1:0
Moreirense
OFI Crete FC
1:2
AE Kifisias
AEK
4:2
Asteras Tripolis
PAS Giannina
1:4
Lamia
Atromitos/H.
0:2
PAOK
Panathinaikos
2:0
Olympiakos
Independiente
0:1
Gimnasia y Esgrima
Talleres
4:1
Rosario Central
Independiente Rivadavia
2:0
Huracan
Deportivo Riestra
0:1
Barracas Central
Racing de Ferrol
1:1
Eibar
SD Amorebieta
0:1
Racing Santander
Real Oviedo
1:1
Club Deportivo Eldense
Espanyol
2:1
Levante
Colo Colo
Independiente
AGF Aarhus
FC Metalist 1925
Chernomorets
Andijon
Lokomotiv Moskva
Al Nasr Dubai
Slavia Praha
Slovan Bratislava
Blaublitz Akita
Osaka
Iwaki
Renofa Yamaguchi
B 93
1:2
Oleksandria
Khimki
FC Chernomorets Novorossiysk
Arka
1:2
FC Zorya Lugansk
Nomme Kalju FC
3:0
Harju Jalgpallikool
Floreşti
3:1
Spartanii
FK Admira Prague
2:1
Mladá Boleslav II
VfB Hallbergmoos-Goldach
Buchbach
IF Sylvia
1:1
Enkoping SK
Nordsjælland
Pogon
Seattle Sounders
IFK Norrkoping
Surkhon
2:2
Hvidovre IF
Stuttgarter Kickers
3:1
SG Sonnenhof Grossaspach
FC Homburg
2:1
Jedinstvo Ub
FK Sileks Kratovo
1:1
GFK Tikvesh 1930
Iskra
2:2
Gagauziya
FK Teplice
5:0
FK Dukla Prague
Dinamo Moskva
2:2
Gangwon
Lokomotiv Moskva
4:1
FC Kairat Almaty
NK Celje
4:1
NK Aluminij Kidricevo
Hammarby IF
4:5
Sarpsborg
Hannover 96 II
2:1
Hessen Kassel
Mainz II
2:0
Eintracht Trier
FC Zorya Lugansk
1:0
FC Dinamo Tbilisi
FC Chernomorets Novorossiysk
1:1
Metallurg Bekabad
FC Ural Yekaterinburg
2:2
Al Fateh
Vejle BK
3:0
Oleksandria
AGF Aarhus
2:1
Viborg FF
Paide Linnameeskond II
2:2
JK Tallinna Kalev
Slavia Praha
4:1
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Khimki
Olympic
AS Trencin
1:0
MFk Vyskov
Ranheim IL
1:1
Rosenborg
FC Shinnik Yaroslavl
0:0
Novosibirsk
Kryvbas
2:2
Levadia Tallinn
JK Welco Elekter
Tallinna JK Legion
Parnu Jalgpalliklubi
1:4
Maardu Linnameeskond
Läänemaa Haapsalu
1:0
Nomme JK Kalju
PKS Olimpia Elblag
2:0
SKP Gryf 95 Słupsk
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
2:0
Sanliurfaspor
Tuzlaspor
2:1
Manisa Futbol Kulubu
Gençlerbirliği
0:0
Corum Belediyespor
Giresunspor
0:0
Eyupspor
Iğdır FK
2:0
Inegolspor
Denizlispor
0:0
Etimesgut Belediyespor
Duzcespor
0:3
Isparta 32 Spor
Yeni Aksarayspor
0:2
Karaman Belediyespor
AS Sariyer
3:4
Arnavutköy Belediyespor
Somaspor
1:1
Fethiyespor
Erzin Belediyespor
2:3
Amed Sportif Faaliyetler
Genclik Spor
1:7
Derince Belediyespor
Altinordu FK
2:0
Bursaspor
Nazilli Bld Spor
2:2
Bucaspor 1928
Osmanlıspor
2:0
Adiyaman 1954 SK
Icel Idmanyurdu Spor
4:0
Kirsehir Belediye Spor
Halide Edip Adivarspor
1:0
Ankara Demirspor
Akhisar Belediyespor
2:0
Kirklarelispor
Karacabey Birlik Spor A.s
1:1
Serik Belediyespor
Afjet Afyonspor
0:3
Düzyurtspor
Diyarbekirspor
5:0
Zonguldakspor
Bergama
3:0
Elaziz Belediyespor
Elazığspor
2:1
Turgutluspor
1954 Kelkit Belediyespor
0:1
Eynesil Belediyespor
Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü
2:0
Amasyaspor
Bulvarspor
0:0
Hacettepe 1945
Talasgücü Belediye Spor Kulübü
0:3
Ayvalıkgücü
Adana 1954 FK
0:3
Kestelspor
Balıkesirspor
2:0
Nevsehir Belediye Spor
Sebat Gençlikspor
2:2
Orduspor 1967
Tokat Bld Plevnespor
2:2
Mus Menderesspor
Adliyespor
0:0
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Sivas Belediye Spor
0:0
Fatsa Belediyespor
Osmaniyespor
2:2
Bornova 1877 Sportif Yatirimlar
Kütahyaspor
1:3
Agrispor
Idare Genclik
1:1
Erbaaspor
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
1:1
Buyuk. Tepecikspor
Konya Anadolu Selcukspor
0:1
Darica Genclerbirligi
Edirnespor
3:0
Turk Metal Kirikkale
Karabük İdman Yurdu
1:0
Gumushanespor
İnegöl Kafkas Gençlik
1:1
Aliağa Futbol AŞ
Artvin Hopaspor
3:0
Arguvanspor
Yeni Orduspor Kulubu
2:1
Mardin Buyuksehir Belediyespor
Dandy Town Hornets
2:1
Hamilton Parish
Pembroke Hamilton Club
5:1
Young Men's Social Club Inc. FC
X-Roads Warriors
0:7
North Village Rams
Somerset Trojans
0:4
St. George's Colts
Anapolis GO
4:0
Aparecidense GO
AE Jataiense
2:2
Morrinhos FC
Crac GO
0:1
Goiatuba Esporte Clube
Goias GO
0:0
Vila Nova GO
Sao Francisco PA
1:1
Cametá
Castanhal EC PA
2:2
Tuna Luso Brasileira
Canaã
1:2
Tapajos FC PA
Paysandu PA
0:0
Remo PA
EC Agua Santa
2:1
Mirassol FC
Corinthians
1:3
Gremio Novorizontino
EC Santo Andre
1:2
Bragantino
Ituano FC SP
0:0
Botafogo SP
Santos
2:0
Guarani FC SP
CF União de Coimbra
2:1
Lusitania Dos Acores
CDC Montalegre
1:3
Maritimo Madeira B
Gd Peniche
0:2
FC Alverca II
UD Santarem
2:0
Sertanense FC
AC Marinhense
2:0
Mortagua
Castelo Branco
2:1
União de Tomar
CD Gouveia
3:1
GD Fontinhas
Vitoria Sernache
0:0
Rabo de Peixe
CD Portosantense
1:2
Brito
GD Ribeirao
0:2
SC Mirandela
Sandinenses
0:4
Pevidem SC
SC Vila Real
0:0
Dumiense
AD Limianos
2:1
Vilar de Perdizes
FC Tirsense
1:1
AD Camacha
Sao Joao Ver
2:0
Ol Douro
Recreativa de Lamelas
1:1
Vitoria Guimaraes B
Vila Meã
2:1
SC Salgueiros
Florgrade
0:0
AD Marco 09
Gondomar SC
1:1
Uniao SC Paredes
Valadares Gaia FC
2:1
Amarante FC
Beira-Mar
1:3
Rebordosa
Vasco da Gama
1:1
Clube Oriental de Lisboa
FC Barreirense
0:2
O Elvas
Sintrense
1:0
Juventude Evora
Lusitano Évora
0:0
Fabril Barreiro
Imortal Albufeira
0:3
Vitória Setúbal
Moncarapachense
1:0
Real Sporte
FC Serpa
2:1
Louletano
Sérésien
1:3
Jong KRC Genk (KRC Genk II)
Patro Maasmechelen
3:1
Boussu Dour Borinage
FC Liege
1:4
Kfco Beerschot Wilrijk
Siroco Les Abymes
00:00
Sporting Baie-Mahault
CS Le Moule
00:00
Solidarité Scolaire
Etoile de Morne-à-l'Eau
00:00
CERFA
ASG Juventus de Sainte-Anne
00:00
Cambrefort
USBM
00:00
Dynamo Le Moule
Phare du Canal
00:00
La Gauloise
AS Le Gosier
00:00
Amical Club
ASG Juventus de Sainte-Anne
1:2
Jeunesse Evolution FC
Sporting Baie-Mahault
1:1
USBM
CS Le Moule
0:0
La Gauloise
Sarto
2:1
Tavenu Sparta Combinatie
RBC
5:2
Van Onderaf Begonnen Goirle
WVV
1:2
VKW
Velsen
2:0
Hoofddorp
Vitesse '22
0:0
AGB
IVV Landsmeer
1:2
ASV de Dijk
Kolping Boys
0:1
Fortuna Wormerveer
RKZVC
5:0
FC Dalfsen
Bemmel
0:5
DUNO
Emplina
1:2
Moerse Boys
RKSV Mierlo-Hout
3:2
EHC
De Ster
1:1
SV Valkenswaard
Sportclub '25
3:2
Volharding
SHH Herten
1:4
BSV Limburgia
Susteren
0:1
SV Someren
Ethnikos Neou Keramidiou
0:1
APS Zakynthos
AE Mykonos
3:0
AGS Vyzas Megaron
APO Ellas Syros
2:0
Marko
Panargiakos
4:0
Ialysos
Pyliou
1:2
Panegialios FC
FC Korinthos
4:0
AER Afantou
AO Asteras Petriti
2:0
Vataniakos FC
Thyella Katsikas
2:1
Lefkimmi
Ypatou
6:0
PAO Atromitos Piraeus
Fostiras FC
0:0
Agios Nikolaos
Episkopi FC
1:4
Ethnikos Piraeus
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
0:1
Ilisiakos FC
Almyros Gaziou
1:0
AO Ellopiakos
Panionios
3:0
AS Aris Petroupolis 1926
Peramaikos
4:0
Ermis Zonianon
Chaidari AO
1:0
AO Agia Paraskevi
Proodeftiki
1:2
Apollon Smirnis
Rhodos FC
4:0
Ermionidas
PAO Vardas
1:0
Missolonghi
Thyella Rafinas Apo
0:0
Asteras Varis
Panelefsiniakos Elefsinas
0:5
APS Erani Filiatras FC
AE Kileler
0:1
Nea Artaki
Trikala
1:0
GAS Svoronou
Anagennisi Artas
1:0
Thesprotos
Astir Lianokladi
0:2
Eordaikos 2007
Pierikos FC
1:1
FC Kastoria
Magnisiakos AEV
Fikis
Megas Alexandros Agia Marinas
3:0
Thyella Sarakinoi
Panthrakikos
1:1
PAO Kristonis FC
Anagennisi Epanomis FC
0:3
Aris Avatou
Poseidon Nea Michaniona
4:1
MGS Orestis Orestiadas
Aetos Varvaras
0:2
Thermaikos Thermis
Doxa Dramas
1:1
AO Chaniotis
Aris Petinos
1:0
Veria
Nestos Chrisoupolis
2:1
Niki Efkarpias AMO
Apollon Paralimniou FC
0:2
Kavala
Wing Yee
1:0
Eastern District
Shatin
2:4
Kowloon City District Sports Association
Central & Western
3:0
Sai Kung Friends FC
3 Sing FC
3:1
Wong Tai Sin
South China FC
3:0
Hoi King
Citizen AA
1:1
Yuen Long FC
Venray
1:1
Kruisland
UDI '19
0:1
RKSV Nuenen
Orion
2:0
Best Vooruit
EVV Echt
0:0
Dongen
RKVV Westlandia
1:1
HBS
Hoogland
0:1
Ajax Amateurs
Wittenhorst
2:2
Nemelaer
Halsteren
2:0
Unitas 30
VV Goes
0:0
HVCH
HBC
1:3
AFC '34
Lime Hall Academy FC
1:0
Treasure Beach FC
Portmore United
1:1
Dunbeholden
Montego Bay United FC
2:0
Vere United
Mount Pleasant Academy
1:1
Molynes United
Waterhouse
0:1
Cavalier
Nairobi City Stars
0:0
Shabana
Murang'a SEAL
2:3
Bandari
Ulinzi Stars
1:0
Talanta
Kariobangi Sharks
0:2
Leopards
Abu Salim
1:0
Al Ahli Tripoli
Asswehly SC
3:0
Al-Madina
Olympic Azzaweya SC
1:0
Al-Khmes
Al Malaab El Libby
0:0
Asaria SC
Kazincbarcika
1:0
MTE
Ajka
3:1
Budafok
Gyirmot
1:0
Soroksar
BVSC-Zuglo
1:0
Gyori ETO
Nyiregyhaza Spartacus
2:0
Tiszakecske
Pecs
2:2
Siofok
Haladas
2:2
Aqvital
Pembroke Athleta FC
2:0
Mdina Knights
Mellieha
3:2
Birzebbuga
Siggiewi
1:4
Qrendi
St. Venera
3:1
Rabat Ajax
Kalkara
0:1
Mqabba FC
Quilmes
2:0
Temperley
Nueva Chicago
1:0
Almagro
Aldosivi
0:1
Atletico de Rafaela
San Martin Tucuman
1:0
Gimnasia Jujuy
Colon
2:1
Defensores Unidos
Almirante Brown
0:1
Atlanta
Gimnasia y Tiro
2:0
Chaco For Ever
Arsenal de Sarandi
1:1
Guemes
Guillermo Brown
1:1
Racing Cordoba
Paloma
3:3
Halstenbek-Rellingen
Geestemünde
3:1
Leher TS
Hemelingen
2:1
Komet Arsten
Makkabi
0:0
Anker Wismar
Hertha 06
Sparta Lichtenberg
Halberstadt
4:1
Auerbach
TSG Neustrelitz
1:1
Lichtenberg
Eintracht Mahlsdorf
7:1
RSV Eintracht
Bersenbrück
3:0
Rotenburger SV
Alsterbrüder
2:5
Niendorfer
Buchholz
0:3
HEBC
Union Tornesch
1:6
Altona
Blumenthaler SV
4:1
Vahr-Blockdiek
Eintracht Rheine
3:0
Sprockhövel
Gievenbeck
0:0
Erkenschwick
Sasel
0:1
ETSV Hamburg
Türkspor Dortmund
3:3
Sportfreunde Siegen
Vreden
4:0
Brünninghausen
Finnentrop / Bamenohl
2:3
Wattenscheid
Ennepetal
1:1
Schermbeck
Eintracht Celle
2:5
Heeslinger SC
Alianza
0:2
Plaza Amador
Independiente
3:0
San Francisco
Azuero FC
3:3
Universitario
Tauro
1:0
Sporting San Miguelito
Puerto Nuevo
1:0
Victoriano Arenas
Deportivo Muñiz
2:1
CA Atlas
El Porvenir
2:0
Real Pilar
Berazategui
2:0
Yupanqui
Futbol Club Pas de la Casa
2:2
CE Carroi
Atletic Club Escaldes
5:1
FC Santa Coloma
UE Santa Coloma
6:0
CF Esperança d'Andorra
Penya Encarnada
0:2
Inter Club de Escaldes
Universitario de Deportes
1:0
Atletico Grau
Alianza Atletico
0:2
Alianza Lima
Sport Boys
1:3
Sporting Cristal
Monagas SC
2:4
Metropolitanos FC
Inter de Barinas
1:0
Zamora FC
Deportivo Tachira
5:1
Estudiantes de Merida FC
Democracia
1:0
Marquense
Deportivo Fraijanes
0:4
Mictlán
Sacachispas
1:1
Heredia
Sololá
3:2
Iztapa
Nueva Concepción
2:1
Juventud Copalera
Cuilapa FC
3:3
Aurora
San Benito
3:1
Deportivo Barberena FC
San Pedro
4:2
Quiché
Juventud Pinulteca
3:1
Universidad San Carlos
Tervuren-Duisburg
0:0
Huldenberg
La Roche
1:1
Oppagne-Wéris
Harre-Manhay
5:2
Nothomb-Post
Ethe Belmont
3:4
RUS Érezée
Vaux-Noville
3:4
RESC Houffaloise
Herk
5:2
Beringen
JS Fizoise
3:0
Union Flémalloise
RSC Tilffois
1:1
Aubel
RSC Beaufays
0:2
UCE Liège
Hombourg
1:0
Mélen-Micheroux
Ster-Francorchamps
1:0
FC Eupen
Trooz
3:3
Hannut
SK Westrozebeke
0:1
Ardooie
Bredene
1:9
Lauwe
Sparta Heestert
4:0
Meulebeke
Excelsior Zedelgem
1:2
Diksmuide
Saint-Josse
2:4
Sporting Bruxelles
Tubize II
1:2
Amicii Bruxelles
Saint-Michel
0:1
Genappe
Grez-Doiceau
2:1
R Racing Club de Waterloo
R Leopold Uccle FC
2:2
Kosova Schaerbeek
Nismes
3:2
Flavion-Morialmé
Rochefort II
0:1
Fernelmont-Hemptinne
Weerstand Koersel
4:0
K. Hand in Hand Hoepertingen
Turkse Rangers
5:2
Sporting Nevok Gruitrode
Torpedo Hasselt
3:3
Zonhoven United
Hoegaarden-Outgaarden
0:0
Fenixx BeigHum
Liedekerke
1:1
Linden
Sporting Kampenhout
1:5
KFC Eppegem
Hoboken
2:2
Bevel
SK 's Gravenwezel-Schilde
1:3
De Kempen
WS Schorvoort
2:0
KVV Vosselaar
Loenhout
0:2
Berlaar-Heikant
Sporting Tisselt
2:2
Antonia
Ranst
3:1
Mariekerke
Lokeren Doorslaar
0:1
Svelta Melsele
Lembeke
1:2
Ardennen
Drongen
3:0
Zeveren Sportief
SK Denderhoutem
0:2
Destelbergen
Munkzwalm
2:0
DT Borsbeke
Energie Cottbus
3:1
Hansa Rostock II
Meuselwitz
0:1
BFC Dynamo
Fortuna Köln
0:0
Paderborn II
Holstein Kiel II
0:3
Weiche Flensburg
Ganshoren
2:0
Stockay-Warfusée
Union Saint-Gilloise II
0:2
RUS Binche
RRC Hamoir
2:3
Union Royale La Louviere Centre
Warnant
2:2
RUS Rebecquoise
Torhout 1992 Km
3:2
Eendracht Aalst
Voorde Appelterre
3:1
Sporting West Harelbeke
Sparta Petegem
0:1
KFC Merelbeke
Wetteren-Kwatrecht
2:1
KFC Mandel United
FC Gullegem
1:2
Ninove
SK Kermt-Hasselt
0:3
K Londerzeel SK
Mechelen II
1:2
Hades
K Rupel Boom FC
2:5
Lyra-Lierse Berlaar
Sef Torres Calcio
0:1
Sestri Levante
Pro Vercelli
1:1
Atalanta II
Triestina Calcio
1:2
Pro Patria
Benevento
2:0
Brindisi
Carrarese Calcio 1908
1:0
Olbia
AC Lumezzane
2:1
Alessandria
Recanatese
4:5
Pontedera
AS Lucchese Libertas 1905
2:1
Spal 2013
US Arezzo
0:0
Virtus Entella
UC Albinoleffe
2:1
Mantova 1911
Virtus Verona
1:1
Padova
Ischia
2:1
Budoni Calcio
Atletico Uri
1:3
Cavese 1919
Alba Calcio
1:0
Vado
US Fezzanese Calcio
0:1
Albenga
PDHAE
0:2
ASD Alcione
FC Pinerolo
1:1
Bra
SCD Ligorna 1922
2:3
AC Asti
ASD Chisola Calcio
2:1
Voghera
SSD Unione Sanremo
1:0
Borgosesia
Chieri
1:1
AC Gozzano
Derthona
1:4
Lavagnese
Città di Varese
3:1
RG Ticino
Termoli Calcio
1:0
Fano
San Nicolò
1:0
Avezzano Calcio A.S.D
Real Monterotondo Scalo
2:0
Atletico Ascoli
Aquila
1:1
Vigor Senigallia
United Riccione
3:1
SSD FC Bikkembergs Fossombrone
Campobasso
2:1
Roma City
Chieti
1:1
Sora
Matese
0:2
SSD Tivoli Calcio 1919
Sambenedettese
3:0
Vastogirardi
Sant'Angelo
3:1
Aglianese
Lentigione
0:1
AC Carpi
Imolese Calcio
2:0
ASD Calcio Certaldo
Borgo San Donnino
1:1
Forlì
Asd Fanfulla
1:0
Mezzolara
Prato
1:0
Progresso
Corticella
0:2
Ravenna FC 1913
AC Pistoiese
0:2
Sammaurese
Sangiuliano City
2:0
ASD Victor San Marino
Clivense
0:2
Virtus Ciserano Bergamo
Brusaporto
1:2
Arconatese
Caldiero Terme
0:1
Club Milano
Piacenza
0:3
Desenzano Calvina
Castellanzese
1:1
Caravaggio
Villa Valle
0:1
Casatese
AC Legnano 1913
0:2
Crema
Real Calepina
0:1
Folgore Caratese
AC Ponte San Pietro-Isola
1:2
AC Palazzolo
Varesina
1:0
SS Tritium
Bitonto
2:0
Barletta Calcio
Rotonda
2:0
US Citta Di Fasano
Manfredonia Calcio
2:0
Paganese Calcio 1926
Gelbison Vallo D L
1:0
Santa Maria Cilento
Gravina
0:0
Team Altamura
Licata
2:3
ASD La Fenice Amaranto
US Vibonese Calcio
1:0
Akragas
Portici
0:1
Ssd Acireale Calcio 1946
Siracusa
Lamezia Terme
ASD Ragusa Calcio
1:0
Locri 1909
Gioiese
0:1
Igea Virtus Barcellona
US Castrovillari Calcio
0:2
Afragolese
Asd Sangiovannese 1927
0:0
Montevarchi Calcio Aquila 1902
Livorno
4:1
Ghivizzano Borgo Mozzano
SC Cenaia 1969
2:2
US Grosseto
AS Figline
1:1
Orvietana Calcio
Poggibonsi
2:0
Pianese
Mobilieri Ponsacco
0:2
Real Forte Querceta
Sporting Trestina
2:0
San Donato Tavarnelle
Seravezza
1:1
Tau Altopascio
Gavorrano
0:2
Sansepolcro Calcio
Asd Cassino Calcio 1924
2:1
ASD Anzio Calcio 1924
Gladiator
4:2
Ardea
Asd Trastevere 1909
2:3
Sarrabus Ogliastra
Ostia Mare
2:1
CynthiAlbalonga
Asd Nocerina 1910
1:0
Flaminia
Romana
2:0
San Marzano
Chions
3:0
Usd Adriese 1906
Atletico Castegnato
1:1
Cjarlins Muzane
Bassano Virtus
1:0
Dolomiti Bellunesi
Union Clodiense
1:0
Este
Breno
0:1
Mestre
Luparense
1:0
ASD Mori Santo Stefano
Treviso
2:2
Portogruaro Summaga
UC Montecchio Maggiore
3:2
Virtus Bolzano
AC Nardo
0:1
Virtus Casarano
SS Matera Calcio SRL
1:2
Gallipoli Calcio
Città Di Sant’Agata
3:0
ASD Sancataldese
Trapani 1905
7:0
A.S.D. Canicattì
Ssd Fidelis Andria 2018
0:1
Martina Franca
Barcelona B
1:1
SD Logrones
CE Sabadell
1:1
CF Rayo Majadahonda
Recreativo Huelva
2:0
Melilla UD
Ceuta
2:0
Real Madrid Castilla
UD Ibiza Eivissa
1:0
Granada CF B
Málaga
3:0
CD Atletico Baleares
Cultural Leonesa
1:1
Unionistas CF
Real Sociedad B
0:2
Gimnàstic Tarragona
Antequera CF
2:2
Merida UD
Atletico Sanluqueno
3:0
CF Intercity
Deportivo La Coruna
4:1
Fuenlabrada
CA Osasuna B
0:1
SD Ponferradina
Sestao River Club
1:0
CD Arenteiro
Makedonikos FC
Almopos
Levadiakos
2:0
Iraklis 1908
Larissa
2:0
Kozani FC
Apollon Pontou
2:0
Kampaniakos Chalastras FC
Aoc-Kissamikos
0:0
Kallithea
Panachaiki 2005
1:2
GS Ilioupoli
Diagoras FC
0:2
AON Tilikratis Lefkadas 2014
Real Murcia B
3:1
Racing Murcia
Patacona
1:0
CD Utiel
Villarreal C
4:3
Atzeneta
Athletic Torrellano
0:1
CD Burriana
Rayo Vallecano B
2:0
Tres Cantos CF
Trival Valderas A.
1:2
Real Madrid C
Collado Villalba
2:2
Torrejón
Leganés II
1:2
AD Parla
Basconia
2:4
Club Portugalete
Tona
1:1
L'Escala
Unión Molinense
3:0
Alcantarilla
Castelldefels
1:2
Badalona II
UE Rapitenca
1:0
Montañesa
CE Lhospitalet
2:0
San Cristóbal
CFJ Mollerussa
1:0
Grama
Castellonense
3:1
Atletico Levante UD
CD Castellón II
2:0
UD Rayo Ibense
CD Canillas
1:3
Alcobendas Sport
CD Colonia Moscardó
1:4
CD Mostoles
Las Rozas
0:0
AD Alcorcon B
Huesca II
0:1
CD Caspe
CA Monzon
2:1
Cariñena
Viveiro
5:1
Pontevedra CF II
Arteixo
0:0
UD Ourense
Cazalegas
1:0
Ub Conquense
Peña Balsamaiso CF
1:0
UD Logroñés II
Racing Rioja
2:4
Arnedo
CD Varea
0:2
Anguiano
CD Llosetense
0:2
CD Constancia
Conil
0:0
Gerena
Olivenza
1:3
Fuente Cantos
Arroyo Cp
2:1
CD Don Benito
CD Castuera
3:2
CA Pueblonuevo
Motril
1:0
CD Huetor Vega
Real Jaen
2:0
Arenas de Armilla
Málaga City
1:0
Rincón
Atl Mancha Real
0:0
CD El Ejido 2012
UD Almeria B
4:0
Ciudad de Torredonjimeno
Cabecense
1:3
Cordoba CF B
AD Cartaya
2:1
Atlético Espeleño
CD Utrera
1:2
Lucena CF
Deportiva Minera
0:0
Atlético Pulpileño
UD Caravaca
1:0
Bullense
Ceares
2:1
Avilés Stadium
Praviano
3:2
Llanes
Gijón Industrial
0:2
L'Entregu
Lenense
3:1
Barcia
Sporting Gijon B
5:1
Condal Club
Arucas
2:2
Herbania
CD Tenerife B
2:1
San Bartolomé
Polideportivo Almería
0:4
Atletico Malagueno
AE Prat
2:0
CF Peralada
Mirandés II
1:1
Salamanca CF Uds
Trujillo
1:1
Don Álvaro
Jerez
1:1
SP Villafranca
Llanera
5:1
Luarca CF
Villanueva Pardillo
2:2
Pozuelo Alarcón
Gran Peña FC
3:0
Arosa SC
UD Las Palmas B
1:3
CD Unión Sur Yaiza
Lanzarote
2:1
UD Gran Tarajal
La Cuadra
1:4
CD Marino
UD Fraga
1:0
Calamocha
CDJ Tamarite
3:2
Binéfar
AD Almudevar
1:2
Cuarte
Fuentes
0:0
SD Ejea
Torrijos
3:2
La Solana
CA Cirbonero
2:0
CD Oberena
Deportivo Alavés III
0:2
San Ignacio
Ucam Murcia II
3:1
CD Algar
Bezana
2:1
Siete Villas
Olot
2:1
Pobla de Mafumet CF
CF Gandia
0:2
Ontinyent 1931
CD Becerril
1:0
CD Villaralbo
CD Galapagar
3:3
RSD Alcala
Belchite 97
0:1
Épila
Quintanar del Rey
2:1
AD San Clemente
River Ebro
0:2
Berceo
Ibiza Islas Pitiusas
6:1
Inter Manacor
Sóller
0:5
RCD Mallorca B
CD Coria
5:0
Calamonte
Jaraíz
5:0
RCP Valverdeño
Bollullos
1:3
La Palma
Lorca Deportiva
2:0
Plus Ultra
Muleno CF
0:2
Estrella Grana El Palmar CF
CD Tuilla
2:2
Colunga
CF Reddis
0:1
FC Vilafranca
Vilassar Mar
1:0
Girona II
Acero
1:2
Roda
CD Cristo Atletico
1:1
Atletico Bembibre
Utrillas
3:1
Illueca CF
Paiosaco
2:1
Estradense
Arzúa
1:1
Sarriana
CP Villarrobledo
1:1
Marchamalo
CD Atletico Tomelloso
1:1
UD Socuellamos CF
La Calzada
1:2
Casalarreina
Tedeón
1:2
SD Oyonesa
Vianés
1:1
Alberite
Club Haro Deportivo
0:3
Alfaro CD
CP Montehermoso
1:1
CD Azuaga
Moralo
0:3
Diocesano
Naval
1:1
Torina
Castro
2:0
Vimenor
Xerez Deportivo FC
2:1
Sevilla III
Balsicas Atlético
2:0
Montecasillas
Ciudad de Murcia
0:0
CD Cieza
Urraca CF
2:1
Real Titánico
Polvorín
1:1
Silva SD
Torreperogil
0:1
Huétor Tájar
Revilla
0:1
Atlético Mineros
Atlético Albericia
0:2
UM Escobedo
Aische
1:1
Ostiches
CS Onhaye
4:1
RUW Ciney
Entité Manageoise
3:1
Jodoigne
FC Flénu
4:0
RFC Perwez
Jeunesse Tamines
1:0
Rapid Symphorinois
Belœil
4:1
Couvin-Mariembourg
Crossing Schaerbeek
2:1
RCS Brainois
Marloie Sport
1:3
RFC Huy
Longlier
1:5
ET.Elsautoise
Mormont
5:1
Meix-Devant-Virton
Royal Aywaille FC
3:1
Waremme
Gouvy
4:3
Wanze / Bas-Oha
Raeren
3:1
Habay-la-Neuve
Herstal
1:2
FC Richelle United
Eendracht Aalter
1:1
Avanti
Elene-Grotenberge
3:3
Wambeek-Ternat
Sint-Denijs Sport
3:0
Wolvertem Merchtem
Pepingen-Halle
2:2
Blankenberge
FC Vigor Wuitens Hamme
1:1
Vk Ieper
Jong Lede
1:4
Erpe-Mere United
Zepperen-Brustem
0:2
Schoonbeek-Beverst
Berg en Dal
3:1
K Esperanza Pelt