Fixtures - March 13, 2014
Porto
1:0
Napoli
Ludogorets
0:3
Valencia
Basel
0:0
RB Salzburg
Lyon
4:1
Viktoria Plzeň
Tottenham
1:3
Benfica
Sevilla
0:2
Betis
Juventus
1:1
Fiorentina
AZ Alkmaar
1:0
FC Anzhi Makhachkala
San Lorenzo
1:1
Unión Española
Independiente
2:1
Botafogo RJ
Nacional
2:2
Atletico Mineiro MG
Flamengo
2:2
Bolívar
Zamora FC
2:1
Santa Fe
Criciuma SC
1:0
Metropolitano SC
Avai SC
3:0
GE Juventus SC
CA Hermann Aichinger Ibirama
1:0
Chapecoense SC
Marcilio Dias SC
1:2
Brusque SC
Joinville SC
1:1
Figueirense FC
Vilhena RO
0:1
Palmeiras
Sao Luiz RS
2:2
Nacional AM
Flamengo PI
0:1
Atletico Goianiense
Juazeiro BA
0:2
Tupi MG
Sergipe SE
1:0
Nautico PE
Desportiva ES
1:0
ABC RN
Goianesia GO
2:2
Gremio Barueri SP
Interporto TO
2:2
Sampaio Correa MA
Tombense MG
1:1
Treze PB
Nautico RR
1:4
Ponte Preta SP
CSA AL
0:1
Sao Paulo SP
Remo PA
1:6
Internacional RS
EC Pelotas RS
0:3
Caxias RS
Juventude RS
2:1
Clube Esportivo Lajeadense RS
Sao Jose RS
1:1
Brasil de Pelotas RS
Veranopolis RS
0:0
Clube Esportivo Aimore RS
Sao Paulo RS
4:1
Cruzeiro de Porto Alegre RS
UT Cotopaxi
2:2
Deportivo Azogues
CSD Macara
1:0
Imbabura Sporting Club
Deportivo Quevedo
1:1
Delfin
L.D.U. Portoviejo
0:1
Aucas
Concord Rangers
3:3
Havant & Waterlooville FC
Maidenhead United FC
1:2
Gosport Borough
Bishop's Stortford
0:0
Hayes & Yeading United F.C.
Tilbury FC
2:0
Redbridge
Daventry Town
0:3
Kettering Town
Needham Market FC
2:3
Thurrock FC
Waltham Abbey
0:1
Romford
Witham Town
4:0
Barkingside
Avenida RS
1:0
Brasil Farroupilha
SER Santo Ângelo
1:1
Cerâmica
SER Panambi
3:1
Marau Futebol Clube
Inter Santa Maria
1:1
FC Santa Cruz do Sul
Tupi RS
3:2
Riograndense SM
Heredia
4:1
Suchitepéquez
Universidad San Carlos
2:0
Iztapa
Comunicaciones
1:1
Marquense
Mictlán
0:1
Halcones
Xelajú
2:0
Municipal
Curridabat FC
1:1
AD Siquirreña
Jicaral
0:0
Municipal Liberia
Guanacasteca
2:0
Rosario AD
Puma Generaleña
3:3
Coto Brus
Generación Saprissa
3:1
Grecia
San Carlos
1:1
Turrialba
Consultants Moravia
1:1
Cariari Pococí
Magharoeli Chiatura
5:1
Bakhmaro
FC Lokomotivi Tbilisi
2:2
Saburtalo Tbilisi
FC Dila Gori II
0:1
FC Dinamo Batumi
FC Samtredia
2:0
Betlemi
Kolkheti Khobi
2:1
FC Samgurali Tskaltubo
FC Sasco Tbilisi
3:0
FC Matchakhela Khelvachauri
CA Guaçuano
2:1
América FC (São Paulo)
Noroeste
1:0
Gremio Novorizontino
CA Votuporanguense
4:1
São Carlos FC
SE Matonense
1:2
Cotia FC
Sertãozinho
1:0
AE Santacruzense
AA Internacional
1:1
Tupã FC
EC Agua Santa
2:1
AA Francana
Atlanta
1:1
Temperley
Los Andes
2:0
Barracas Central
Deportivo Armenio
1:3
Fenix
Estudiantes BA
0:0
Deportivo Merlo
Acassuso
2:0
Platense