Fixtures - March 30, 2014
Real Madrid
5:0
Rayo Vallecano
Real Valladolid
1:0
Almería
Osasuna
1:1
Real Sociedad
Villarreal
1:1
Elche
Valencia
1:3
Getafe
Sassuolo
0:2
Roma
Hellas Verona
3:0
Genoa
Lazio
3:2
Parma
Sampdoria
0:0
Fiorentina
Torino
2:1
Cagliari
Napoli
2:0
Juventus
Feyenoord Rotterdam
5:0
Go Ahead Eagles
Ajax
3:0
Twente
Roda JC Kerkrade
0:1
RKC Waalwijk
Cambuur
0:0
AZ Alkmaar
ADO Den Haag
1:1
PEC Zwolle
Academica Coimbra
2:1
Olhanense
Gil Vicente
1:1
CS Maritimo Madeira
Arouca
1:0
Vitória Setúbal
GD Estoril Praia
0:1
Rio Ave
Braga
0:1
Benfica
Nacional
2:1
Porto
PAOK
2:1
Kalloni
Ergotelis
1:0
PAS Giannina
Panthrakikos
2:3
Apollon Smirnis
Levadiakos
2:1
OFI Crete FC
Olympiakos
1:0
Aris Thessaloniki FC
Colorado Rapids
2:3
Sporting Kansas City
Vancouver Whitecaps
2:1
Houston Dynamo
FC Dallas
2:1
Portland Timbers
Real Salt Lake
3:0
Toronto
Seattle Sounders
1:2
Columbus Crew
San Jose Earthquakes
1:2
New England Revolution
NY Red Bulls
1:1
Chivas USA
Veracruz
3:1
Pachuca
Cruz Azul
1:3
Atlas
Toluca
2:1
Tigres UANL
Monterrey
3:2
Atlante FC
Chiapas
1:0
Morelia
Puebla FC
1:1
León
Helsingborg
1:1
Djurgardens IF
Mjallby AIF
2:2
Gefle IF
IF Brommapojkarna
1:2
Kalmar FF
Halmstads BK
1:2
Örebro
Malmö FF
3:0
Falkenbergs FF
Bodo/Glimt
1:1
Aalesunds FK
Stromsgodset IF
4:2
IK Start
Stabaek Fotball
3:0
Sogndal IL
Sandnes Ulf
1:1
Odds BK
Sarpsborg
3:0
SK Brann
Velez Sarsfield
5:1
Gimnasia y Esgrima
Newell's Old Boys
1:1
Quilmes
Atletico de Rafaela
2:2
Racing Avellaneda
Lanus
2:1
Rosario Central
Arsenal de Sarandi
1:0
Colon
Numancia
0:1
CD Mirandes
Las Palmas
2:1
Sporting Gijón
Girona
3:1
Alcorcon AD
CE Sabadell
1:0
CD Lugo
Real Jaen
1:1
Hércules
Alaves
2:2
Real Zaragoza
CD das Aves
1:0
CD Santa Clara
FC Porto B
2:1
União Madeira
Sporting Farense
1:2
Feirense
Portimonense
1:1
Sporting Braga B
Penafiel
1:1
Moreirense
Sporting Lisbon B
3:2
UD Oliveirense
Atletico CP
1:0
Academico de Viseu
Trofense
1:0
SC Covilha
Beira-Mar
0:0
Tondela
KS Row 1964 Rybnik
1:1
MKS Flota Swinoujscie
MKS Dolcan Zabki
3:1
Wisla Plock
GKS Belchatow
2:1
Olimpia Grudziadz
KS Kolejarz Stróże
1:0
Tychy
San Antonio Scorpions FC
1:0
Trinity University
Saint Leo University
FC Tampa Bay Rowdies
Syracuse University
2:2
Ottawa Fury FC
Belconnen United
6:0
Tuggeranong United
Woden Weston
1:3
Canberra City
Kedainiai Nevezis
6:0
Baltija
Hammarby IF
3:3
HJK Helsinki
Jaro
1:1
Tornion Pallo 47
Ranheim IL
1:1
Kristiansund BK
Strommen IF
0:0
Sandefjord Fotball
Bryne FK
1:0
Tromsø
Assyriska FF
0:0
IF Sylvia
Hodd
5:0
Traeff
Osters IF
3:0
Norrby IF
Tromsdalen
1:0
Alta IF
Ham-Kam
0:3
Fredrikstad FK
Fyllingsdalen
0:0
Nest-Sotra
Atlanta Silverbacks
0:0
University of South Carolina
FC Merani Martvili
0:0
FC Tskhinvali
FC Dila Gori
1:2
FC Wit Georgia Tbilisi
FC Zugdidi
0:1
FC Torpedo 2008 Kutaisi
Speranţa Cahul
0:1
FC Costuleni
Milsami
0:2
Zimbru
FC Zaria Balti
0:3
FC Dacia Chisinau
Dinamo-Auto
1:4
Sheriff
FC Academia Chisinau
1:2
FC Veris
Lokomotiv Moskva
0:0
Spartak Moscow
Tom Tomsk
1:3
Dinamo Moskva
FC Rubin Kazan
1:2
Rostov
Krasnodar
1:3
Krasnodar
Luna Obercorn
2:1
Sanem
Wincrange
3:1
Lorentzweiler
Yellow Boys Weiler
3:3
Berdorf Consdorf
Berdenia Berbourg
3:0
CeBra 01
Orania Vianden
1:5
Résidence Walferdange
Boevange / Attert
0:1
Green Boys
FC Mamer 32
2:0
Minerva Lintgen
US Esch
3:1
Blo-Wäiss Izeg
FC Mondercange
2:0
Obercorn
Koeppchen
2:1
URB
Avenir Beggen
2:1
Kehlen
Titus Lamadelaine
1:1
Union Mertert
Feulen
1:1
Young Boys
Atert Bissen
1:3
Steinfort
FC Naters
1:3
Düdingen
Young Boys II
3:3
FC Bavois
Winterthur II
1:1
Mendrisio
FC Munsingen
1:3
FC Black Stars
FC Bulle
2:2
Fribourg
FC Ticino
0:2
Usv Eschen-Mauren
FC Lechelles
FC La Tour-Le Paquier
FC Ostermundigen
3:3
FC Wohlen II
FC Dulliken
0:2
FC United Zurich
Altstätten
1:3
FC Sirnach
AC Taverne
1:0
FC Hergiswil
FC Uster
2:2
FC Frauenfeld
Liestal
0:2
SC Binningen
Bümpliz
2:0
FC Porrentruy
FC La Sarraz-Eclepens
1:1
FC Colombier
FC Alle
0:0
Tavannes / Tramelan
FC Kosova Zurich
4:1
Oerlikon / Polizei
GC Biaschesi
0:2
FC Sarnen
FC Signal
2:1
Vevey Sports
FC Moutier
2:1
Courtételle
NK Rakičan
2:0
DNŠ Mladi upi Šentjur
ND Beltinci
3:1
Šmarje pri Jelšah
NK Grad
4:1
Bistrica
Čarda Martjanci
2:1
NK Tromejnik Kuzma
Jadran Dekani
1:0
NK Brda
FC Velke Mezirici
0:1
Sokol Tasovice
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší
1:0
FC Rokycany
Táborsko II
2:1
FC Zlicin
Pardubice II
3:0
VTJ Rapid Liberec
SK Uvaly
0:2
SK Aritma Prague
SK Benesov
2:1
FK Jindrichuv Hradec 1910
Svitavy
3:1
Železný Brod
ZVVZ Milevsko
0:1
SK Senco Doubravka
MFk Trutnov
1:2
Vysoke Myto
SK Sokol Brozany
1:1
FK Louňovice
N. Byskovice
3:2
Vysehrad
Kutna Hora
4:0
Tj Dvur Kralove Nad Labem
TJ Sokol Určice
2:3
Opava II
FK Pelhimov
3:2
FC Slovan Rosice
FK San Jv Sumperk
0:3
FC Msa Dolni Benesov
REAL Lískovec
3:1
Brumov
Slavoj Polna
1:0
FK Hodonin
KF Oriku
5:0
FK Skrapari
Përmeti
2:1
Delvina
Sukthi
5:0
Turbina Cerrik
Beselidhja Lezhe
4:0
KS Domosdova Prrenjas
Korabi Peshkopi
0:1
KF Iliria Fushe-Kruje
KS Gramozi Erseke
2:3
Sopoti Librazhd
Tepelena
3:4
KF Gramshi
Bilisht Sporti
0:2
KS Naftetari
KF Memaliaj
1:1
Këlcyra
Luzi 2008
0:1
FK Vora
C.A.I.
1:1
Guillermo Brown
Estudiantes San Luis
2:0
Chaco For Ever
Juventud Unida Gualeguaychu
1:2
Defensores Belgrano VR
Racing Olavarría
0:1
Central Cordoba
San Jorge Tucumán
1:0
Juventud Antoniana
FC Wacker Innsbruck II
0:4
WSG Tirol
Admira Wacker II
0:5
Young Violets FK Austria Wien
Sturm Graz II
0:4
Lafnitz
Foolad Yazd
0:1
Nassaji
Giti Pasand Isfahan FC
1:0
Esteghlal Ahvaz FC
Shahrdari Yasuj
0:1
Gol Gohar
Shahrdari Bandar Abbas
0:0
Siah Jamegan
Alvand Hamedan FC
0:2
Niroye Zamini
Padideh Khorasan FC
5:0
Gahar Zagros FC
Bakılı
0:2
Mil-Muğan FK
Neftçala FK
6:0
FK Göyəzən Qazax
Ağsu
3:2
Karvan
FK Garadag Lokbatan
0:0
Araz Nakhchivan PFK
Colo Colo BA
1:0
Jacobina BA
EC Ipitanga da Bahia
1:1
AD Leonico
Jequie BA
2:2
EC Ypiranga
Itabuna EC
2:0
Fluminense de Feira BA
Alagoinhas AC BA
2:3
Flamengo BA
Saint David's Warriors FC
2:0
Flanagan's Onions FC
Hamilton Parish
4:2
Pembroke Hamilton Club
Wolves Sports Club
2:1
North Village Rams
Southampton Rangers
3:2
Somerset Trojans
Dandy Town Hornets
7:2
Devonshire Cougars
El Massira
1:2
USM Oujda
Rachad Bernoussi
0:1
US Témara
Khenifra
1:0
Chabab Houara
Union Mohammédia
1:1
Youssoufia
Ittihad Tanger
2:2
CODM
Santa Rita AL
1:2
Penedense
FC Comercial de Viçosa
2:2
Murici AL
CRB AL
0:1
Coruripe AL
ASA AL
3:2
Esportivo Olhodaguense
GE Juventus SC
0:2
Avai SC
Metropolitano SC
0:0
Joinville SC
Brusque SC
0:0
Marcilio Dias SC
Criciuma SC
2:3
Figueirense FC
Chapecoense SC
1:0
CA Hermann Aichinger Ibirama
Atletico Paranaense
3:1
Londrina PR
Cianorte PR
1:3
Operario PR
Coritiba PR
1:1
Maringa FC
Toledo Colonia Work PR
2:2
Arapongas
Hunan Xiangtao FC
4:1
Beijing Institute of Technology FC
Chengdu Tiancheng
2:1
Yanbian Fude
Shenzhen
0:0
Qingdao Hainiu
AD Limianos
2:2
Vitoria Guimaraes B
CF Benfica
3:1
Sporting Clube Ideal
Grijó
0:2
Lusitania FC
Aguias Moradal
3:1
Sourense
Gd Joane
1:0
AD Oliveirense
Anadia FC
2:0
Lusit.vildemoinhos
Famalicao
2:1
Varzim SC
CD Fatima
1:1
Caldas SC
FC Vizela
5:1
GD Braganca
Sertanense FC
3:1
Sportivo de Loures
FC Tirsense
1:0
Lixa
Almodôvar
0:2
Moura
Clube Oriental de Lisboa
0:2
FC Ferreiras
Carapinheirense
1:3
FC Pampilhosa
AD Portomosense
1:0
AD Carregado
União de Leiria
0:0
CD Mafra
CD Pinhalnovense
1:3
Castelo Branco
Praiense
3:1
Sintrense
Casa Pia Atletico
2:1
Operario
UD Sousense
1:0
Gondomar SC
Sao Joao Ver
0:2
SC Freamunde
AD Fafe
2:0
Vilaverdense FC
O Elvas
0:1
1 Dezembro
Santa Maria FC
0:2
SC Vianense
Vila Flor Sport C.
1:1
Perafita
SC Salgueiros
2:1
AD Camacha
GD Ribeirao
2:0
Felgueiras 1932
SCU Torreense
2:2
Alcanenense AC
CD Cova Piedade
2:3
Louletano
Esperanca de Lagos
1:6
Quarteirense
FC Cesarense
1:0
Boavista
SC Mirandela
3:0
Pedras Salgadas
SC Espinho
0:0
CD de Estarreja
CD Cinfaes
1:0
Bustelo
SC Valenciano
5:1
Ninense
Amarante FC
2:1
SC Coimbroes
União Montemor
1:1
FC Barreirense
Manteigas
1:2
Naval 1º de Maio
GD Tourizense
1:1
AD Nogueirense
Lourinhanense
1:1
Riachense
Millonarios
4:0
Patriotas Boyacá
Boyaca Chico FC
1:0
Atletico Huila
Atletico Nacional Medellin
2:2
Santa Fe
Envigado
1:0
Rionegro Águilas
U. d. Popayan
2:1
Atletico FC
Atletico Bucaramanga
1:0
Deportes Quindio
Jaguares d. Cordoba
0:1
Real Santander
Tigres FC
3:3
Llaneros FC
U. M. Santa Marta
0:2
Leones FC
Cucuta Deportivo
1:0
Valledupar FC
Visé
0:0
AS Eupen
White Star Bruxelles
1:0
Hoogstraten VV
Boussu Dour Borinage
1:1
Antwerp
Royal Excelsior Virton
0:2
Royal Mouscron
Deportes La Serena
0:2
San Marcos de Arica
San Luis de Quillota
2:3
Coquimbo Unido
Deportes Temuco
0:0
Curico Unido
Santiago Morning
0:0
CSD Barnechea
Deportes Copiapo
2:1
Deportes Magallanes
Union San Felipe
0:1
Deportes Concepcion
SK Prevysov
3:3
SK Zapy
Slovácko II
0:1
Slavia Orlová-Lutyně
Unex Unicov
0:1
SFC Opava
Sparta Praha II
1:1
Stechovice
Zlín II
1:3
SK Sulko Zabreh
FC Kolin
2:0
FK Admira Prague
Tj Jiskra Domazlice
1:1
SK Viktorie Jirny
SK Horni Mecholupy
1:1
FK Caslav
Zdar Nad Sazavou
1:1
SK Sigma Olomouc B
FC Helsingoer
2:0
Svebølle B&I
Avarta
0:2
GVI
Ringkobing IF
2:0
Thisted
Nordvest FC
5:2
BK Frem
Nykoebing FC
2:1
SC Egedal
Un Kaerjeng 97
1:1
FC Jeunesse Canach
FC Wiltz 71
1:4
Jeunesse Esch
FC Etzella Ettelbruck
1:4
Racing FC Union Luxembourg
CS Fola Esch
2:0
Swift Hesperange
FC Rm Hamm Benfica
2:3
F91 Dudelange
US Rumelange
2:3
CS Grevenmacher
Ibar
0:0
FK Zora Spuž
FK Bratstvo Cijevna
0:0
FK Bokelj Kotor
FK Kom
1:2
Arsenal Tivat
Zabjelo
5:2
Igalo
FK Berane
2:1
FK Jezero Plav
Tecnico Universitario
3:1
Deportivo Azogues
CD Espoli
0:1
Guayaquil City
Delfin
0:2
L.D.U. Portoviejo
Aucas
3:0
Deportivo Quevedo
UES
3:1
CD Luis Angel Firpo
AD Isidro Metapan
0:2
CD Aguila
CD Dragon
1:0
CD Juventud Independiente
Atlético Marte
1:2
CD FAS
Douala Athletic Club
0:1
Canon
Renaissance FC de Ngoumou
0:1
Les Astres
Tonnerre
1:0
Sportive de Douala
Bamboutos
0:0
Young Sport Academy
Cosmos de Bafia
2:1
Panthère
Fovu Club
1:0
Unisport de Bafang
New Star
4:1
Scorpion FC de Bé
Sable de Batié
1:1
Njalla Quan Sport Academy
Skovbakken IK Women
2:0
Odense Q Women
Brøndby Women
0:1
Fortuna Hjørring Women
Fodboldalliancen B.93 / HIK / Skjold Women
0:1
Ballerup-Skovlunde Fodbold Women
KoldingQ Women
3:0
Taastrup FC Women
Vardar Skopje
6:0
Napredok
FK Euromilk Gorno Lisice
0:0
FK Bregalnica Stip
Horizont Turnovo
0:2
Shkendija 79 Tetovo
FK Metalurg Skopje
2:2
FK Renova
FK Pelister Bitola
2:0
KF Gostivar
Cherno More Varna
2:0
Lokomotiv Plovdiv
Neftochimik 1962 Bourgas
3:1
Ljubimec 2007
Beroe Stara Zagora
3:0
PFC Chernomorets Burgas
Ludogorets
1:1
Botev Plovdiv
Panegialios FC
1:1
Episkopi FC
Asteras Magoulas
3:2
FC Fokikos
Kallithea
0:0
Chania
AO Glyfadas
0:1
Panachaiki 2005
Vizas Megaron
0:8
Olympiakos Volos
Fostiras FC
1:0
Iraklis Psachnon FC
Paniliakos
2:1
AO Neos Acharnaikos
Western Tigers
1:3
Winners Connection
Alpha United
2:1
Guyana Defence Force
Den Amstel
3:0
Buxton United
Santos
1:3
Riddim Squad FC
Doxa Kranoulas
2:2
FC Kastoria
Atromitos Achaias FC
0:0
Ermionidas
Giouchtas
0:2
PAO Atromitos Piraeus
Doxa Pentalofos
2:1
Kampaniakos Chalastras FC
Agios Thomas FC
0:2
Ethnikos Filippiadas FC
Moudania
3:3
Aris Akropotamos
Enosi Apostolou Pavlou Makrochori
0:1
Achilleas Neokaisareias FC
Irodotos
0:0
Thyella Rafinas Apo
Kilkisiakos
0:0
Byzantio FC Kokkinókhoma
Missolonghi
0:1
Doxa Neas Manoladas
AO Karditsa
3:0
Pyrgetos FC
Peramaikos
2:0
PAO Kroussonas
AEK Athens
1:0
AO Kyanos Astir Varis
AO Pannafpliakos FC 2011 / Enosi Mideas
2:0
Achaiki
PFO Panopoulou FC
0:4
Kalamata FC
Makedonikos Efkarpia FC
0:2
Panserraikos
Lamia
4:0
Achilleas Domokou FC
Ethnikos Sidirokastrou
0:1
Agrotikos Asteras FC
Ethnikos Sageikon FC
0:1
Panargiakos
Ermis Zonianon
1:0
AE Kifisias
Kozani FC
1:4
Larissa
AO Chalkis
2:0
Ambeloniakos FC
AEK
0:0
Ilisiakos FC
Agios Nikolaos
1:2
AO Peristeri
Ionikos
0:0
Aoc-Kissamikos
Panelefsiniakos Elefsinas
0:2
AOT Alimos
Ethnikos Asteras FC
0:3
AO Mykonos
AS Lefkadia
0:2
Rigas Feraios FC
Orfeas Eleftheroupolis
0:1
Ethnikos Neo Agioneri
Doxa Petrousas FC
2:1
Evros Soufli FC
Panarkadikos
1:0
Karaiskakis
Pefkis AO
3:0
AS Olympiakos Lavrio FC
Doxa Vyrona
2:1
Proodeftiki
PAO Kosmio
0:4
Iraklis Ampelokipon
PAO Vardas
1:1
Aris Aitolikou
Keravnos Thesprotikou
4:1
APS Olympos Kerkyras FC
Trikala
1:0
AO Kymi
FC Korinthos
4:0
Messiniakos Kalamata
Pyrsos Grevena
1:2
Oikonomos Tsaritsanis
AO Dotieas Agias
2:0
Machitis Terpsithea FC
Kastor FC
1:3
Thesprotos
Odysseas Kordelio
3:0
AON Tilikratis Lefkadas 2014
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
1:1
Rouvas FC
AO Triglia Rafinas
2:1
AO Mandraikos FC
Nestos Chrisoupolis
3:0
Digenis Lakkomatos
Liberty Professionals
3:1
Hearts of Oak
Berekum Chelsea
1:1
Asante Kotoko
Bechem United
1:1
Inter Allies FC
Heart of Lions
1:0
New Edubiase FC
Ashanti Gold FC
2:0
Aduana Stars
King Faisal
2:1
Ebusua Dwarfs
Universidad San Carlos
1:3
Halcones
Suchitepéquez
1:0
Municipal
Comunicaciones
6:0
Coatepeque
Iztapa
2:1
Marquense
Heredia
5:0
Malacateco
Pelikan Łowicz
1:2
KS Legionovia Legionowo
Jarota Jarocin
0:2
Zaglebie Sosnowiec
MKS Limanovia Limanowa
0:0
Pogon Siedlce
Stal
1:0
Rks Garbarnia Krakow
Arka Gdynia 1929 II
2:0
KS Pomorze Potęgowo
Lechia T. Mazowiecki
1:0
LKS Mazur Karczew
ZKS Izolator Boguchwała
0:2
Chełmianka Chełm
KS Piast Karnin
3:0
TSSR Polonia Trzebnica
Karpaty Krosno
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
BKS Tur Bielsk Podlaski
1:2
MLKS Wissa Szczuczyn
KS Ludowy Zespół Sportowy Narewka
4:0
LKS Promień Mońki
KKS Granica Kętrzyn
1:2
MKS Elk
MKS Żyrardowianka Żyrardów
2:4
Broń Radom
Granat
4:0
LKS Poroniec Poronin
Wisla Sandomierz
0:1
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
KS Formacja Port 2000 Mostki
0:2
Zaglebie II Lubin
Cosenza Calcio
1:0
Gavorrano
Sef Torres Calcio
2:0
Pergolettese
Tuttocuoio
1:0
Ischia
AC Cuneo 1905
2:1
Castiglione
Santarcangelo
1:2
Bellaria Igea
Real Vicenza VS
1:1
Spal 2013
Teramo
3:0
Vigor Lamezia
AS Aversa Normanna
0:0
FC Aprilia
Messina
2:1
Casertana FC
Martina Franca
3:1
Sorrento Calcio
Delta Porto Tolle
1:1
Rimini
Monza
1:2
Bassano Virtus
Arzanese
1:1
Melfi
AC Renate
1:1
Virtus Verona
Chieti
0:0
Poggibonsi
Forlì
4:0
Bra
Avispa Fukuoka
1:0
Yokohama
Matsumoto Yamaga FC
1:4
Shonan Bellmare
Tochigi
0:2
Jubilo Iwata
ThespaKusatsu
2:0
Kataller Toyama
Fagiano Okayama
1:1
Oita Trinita
Giravanz Kitakyushu
2:1
Kamatamare Sanuki
Montedio Yamagata
0:0
Mito Hollyhock
JEF United
3:0
Roasso Kumamoto
Kyoto Sanga
1:1
Consadole Sapporo
Ehime FC
0:0
FC Gifu
Tokyo Verdy
1:5
V-Varen Nagasaki
Besa Kavaje
0:1
KS Kukesi
KF Vllaznia
1:0
Skënderbeu Korçë
KS Teuta Durres
1:0
KS Kastrioti Kruje
Flamurtari Vlore
0:0
Partizani Tirana
Kazma
4:1
Al Nasr Kuwait
Al Jahra
1:2
Al Shabab Kuwait
Al Kuwait
5:2
Al Salmiyah
Al Qadsia
1:3
Yarmouk
Khaitan
3:1
Al Tadamon
Favoritner AC
0:0
Austria XIII
SVG Reichenau
5:0
Völs
SV Neuhofen/Ried II
2:1
SC Marchtrenk
FC Lendorf
0:4
Wolfsberg
SV Scholz Grodig 1B
2:0
Erdal Hallein' 04
Landskron
0:3
Gmünd
FC Schwarzach
0:1
Bramberg
Bleiburg
3:1
Askoe Koettmannsdorf
Blau-Weiß Feldkirch
2:0
Nenzing
Klingenbach
1:1
UFC Jennersdorf
SV Gussing
0:4
ASK Marz
SC ESV Parndorf 1919 II
4:0
ASV Drassburg
Asc Sapient Gotzendorf
0:3
FC Mannsdorf
Röthis
4:1
Fussach
Belén
2:1
Carmelita
Santos de Guápiles
0:2
Alajuelense
Puntarenas
1:1
Deportivo Saprissa
Uruguay
1:0
Pérez Zeledón
Limón
1:1
La U Universitarios
Chinandega
1:4
Managua
Municipal Jalapa
2:1
FC San Marcos
Juventus Managua
1:1
Walter Ferretti
Real Estelí
2:0
Diriangén
Real Madriz
3:4
Deportivo Ocotal
Coto Brus
3:0
Ramonense PO
Municipal Liberia
1:3
Grecia
Curridabat FC
2:1
Alajuela Junior / Finca Austria de Nosara FC
Puma Generaleña
3:0
Barrio México
AD Siquirreña
3:1
Cariari Pococí
Rosario AD
1:2
Turrialba
Guanacasteca
3:0
Generación Saprissa
Jicaral
0:2
Escazuceña
Zurrieq
0:1
Melita
Birzebbuga
4:1
Saint Andrews
Zebbug Rangers
4:1
Zejtun Corinthians
Gudja United
1:0
Hamrun Spartans
Oaxaca (old)
2:2
Lobos BUAP
Ballenas Galeana
1:3
Estudiantes Tecos
Delfines
0:0
Necaxa
Dorados de Sinaloa
1:0
Venados
Cruz Azul Hidalgo
1:0
Celaya
Clube Ferroviário de Pemba
1:1
Desportivo Maputo
Desportivo Nacala
1:2
Clube Ferroviário de Quelimane
Têxtil do Púnguè
0:1
Ferroviário Nampula
Ferroviário Maputo
1:1
LD Maputo
Chibuto
1:2
Maxaquene
Újbuda TC
4:0
Körmendi FC-Boldizsár Trans
Győri ETO II
1:2
Nagyatádi
Andráshida
3:1
Szombathelyi Haladás II
BKV Elore
2:1
Csepel
Esmtk Budapest
0:1
Gyulai Termál
Kirkop United
1:3
Gharghur
San Gwann FC
4:1
Pembroke Athleta FC
Marsaskala
0:4
Senglea Athletic
Zabbar Saint Patrick
1:1
Fgura United
Mdina Knights
2:2
Mellieha
Siggiewi
2:0
Marsa
Instituto
3:2
Villa San Carlos
Aldosivi
1:1
Atletico Tucuman
Gimnasia Jujuy
3:1
Crucero del Norte
Boca Unidos
3:0
Independiente Rivadavia
San Martin San Juan
1:1
Almirante Brown
SC Condor Hamburg 1956
2:0
SV Blankenese
Strausberg
1:3
Malchower SV 90
Lichtenberg
2:2
Hansa Rostock II
Halstenbek-Rellingen
1:1
SC Vier- und Marschlande
Heidenauer SV
0:2
Einheit Rudolstadt
Barmbek-Uhlenhorst
3:2
Buchholz
FC Grün-Weiß Piesteritz
1:3
Rot-Weiß Erfurt II
SV Todesfelde
0:3
Heider
Flensburger SpVgg 08
1:3
Lubeck
FC Pommern Greifswald
1:3
Altglienicke
Budissa Bautzen
2:0
Carl Zeiss Jena II
FT Braunschweig
0:1
Rotenburger SV
VfB Hüls
0:2
TuS Erndtebruck 1895
Garching
0:0
FC Unterfohring 1927
VfB Homberg
2:0
Rhede
SuS 09 Neuenkirchen
3:0
SV Westfalia Rhynern
Jahn Hiesfeld
1:2
SC Rot-Weiß Oberhausen 1904 II
TuRa Meldorf
3:2
TSV Kropp 1946
VfL Oldenburg
1:3
Luneburger SK Hansa
SV Zweckel
3:2
Roland Beckum
Hilal Maroc Bergheim
0:3
Alemannia Aachen II
1. FC Heidenheim 1846 II
3:1
SSV Reutlingen
Alfter
4:0
SF Troisdorf
TuS 64 Bösinghoven
2:1
Sportfreunde Baumberg
Bergisch Gladbach
1:3
SSV Merten
Offenbacher FC Kickers 1901 II
1:3
Fernwald
Wesel-Lackhausen
2:1
VfB Speldorf
SV Raisting
0:1
VfB Eichstatt
MSV Duisburg II
1:2
Wuppertaler SV
SSC Hagen Ahrensburg
0:0
Husumer SV
SW Essen
1:0
FC Kray
Rot Weiss Ahlen
2:0
Eintracht Rheine
SV Uedesheim
0:3
SV Sonsbeck
Wurzburger FV
1:2
VfL Frohnlach 1919
Rot-Weiss Essen II
2:4
Turu Dusseldorf
Hennef 05
2:0
SC Germania Erftstadt-Lechenich
SV Eichede II
0:2
Altenholz
TSV Ottersberg
0:2
Lupo-Martini
Erkenschwick
1:0
TuS Heven 09
Bramfelder SV
1:4
VfL Pinneberg
VfL Osnabrück II
4:1
FC Wunstorf
SV Gonsenheim
2:5
Arminia Ludwigshafen
SC 1911 Kapellen-Erft
2:1
Hönnepel-Niedermörmter
Wegberg-Beeck
1:2
Germania Windeck
Gütersloh
0:3
DSC Arminia Bielefeld II
TuS Dornberg
0:0
Sprockhövel
FSV Erlangen-Bruck
2:0
Ammerthal
SV Drochtersen/Assel
2:2
Germania Egestorf/Langreder
TSV Schwabmunchen
1:2
FC Affing
Union Bremen
2:3
OSC Bremerhaven
Bonner SC
0:0
Euskirchen
1. FC Saarbrücken II
1:2
Rochling Volklingen
Westfalia Herne
0:4
Ennepetal
Viktoria Arnoldsweiler
1:3
Borussia Freialdenhoven
SC Brühl
0:1
SV Schwarz-Weiß Nierfeld 1929
Hilden
1:2
Ratingen SV Germania 04/19
Pipinsried
3:0
TSV 1883 Bogen
Sportivo Trinidense
1:1
Club River Plate Asuncion
Sport Colombia
1:0
Independiente FBC
Deportivo Santani
1:0
Resistencia
Paranaense FC
1:0
Deportivo Caaguazu
Porteno PF
2:2
Tacuary
General Caballero
1:3
Sportivo Iteno
Caacupe FBC
2:4
Sp. San Lorenzo
AD Sao Caetano
2:0
Marilia SP
Red Bull Brasil
1:0
Ferroviaria
Batatais
2:0
SE Itapirense
Guarani FC SP
1:2
Capivariano SP
Grêmio Osasco
2:1
Gremio Barueri SP
São José EC
0:1
Monte Azul
Guaratingueta SP
3:0
Velo Clube
Sertãozinho
1:0
CA Guaçuano
Rio Preto
3:3
CA Votuporanguense
Independente FC Limeira
2:2
Cotia FC
Clube Atlético Joseense
1:1
Tupã FC
AE Santacruzense
2:0
AA Flamengo
SE Matonense
2:1
América FC (São Paulo)
FK Velez Mostar
1:0
FK Rudar Prijedor
FK Slavija Sarajevo
0:2
Hsk Zrinjski Mostar
Mladost Velika Obarska
2:0
NK Zvijezda Gradacac
NK Siroki Brijeg
4:0
FK Radnik Bijeljina
Eb/Streymur
3:0
Skala IF
HB Torshavn
2:0
KI Klaksvik
NSI Runavik
3:0
AB Argir
IF Fuglafjordur
3:0
Tofta Itrottarfelag B68
FC Santa Coloma
2:1
Sant Julia
Inter Club de Escaldes
1:4
FC Ordino
UE Santa Coloma
2:1
Lusitanos FC
Club Esportiu Principat
0:2
Encamp FC
Aragua FC
0:0
Atletico Venezuela
Carabobo FC
0:1
Deportivo Petare
Estudiantes de Merida FC
1:1
Deportivo Anzoategui
Zulia FC
1:2
Tucanes FC
Trujillanos FC
1:0
Deportivo Tachira
Mineros de Guayana
4:2
Zamora FC
Dep. La Guaira
2:1
Atlético El Vigía
Llaneros FC
3:1
Yaracuyanos FC
Jalapa
2:2
Antigua GFC
Guastatoya
0:0
Zacapa
Sacachispas
1:0
Cobán Imperial
Petapa
2:0
Nueva Concepción
Mixco
2:2
Carchá
Puerto San José
2:2
Huehueteco
Sayaxché
3:0
Achuapa
Deportivo Chiantla
1:0
Aurora
La Gomera FC
4:1
Barillas FC
San Pedro
4:1
Deportivo Ayutla
US Hostert
2:0
Union 05 Kayl-Tetange
US Mondorf-Les-Bains
3:2
Norden
Jeunesse Junglinster
2:1
Erpeldange
FC Victoria Rosport
5:2
Alliance Aischdall
FC Una Strassen
4:2
Marisca Mersch
Sandweiler
1:2
Union Titus Petange
K. Groen Rood Katelijne
1:1
VC Herentals
Gouvy
2:1
Messancy
RCS Brainois
1:5
Ostiches
Excelsior Kaart
3:0
Antonia
Rochefort
1:4
Aische
KVV Zelzate
1:3
Jong Lede
Spy
3:1
Pesche
VG Oostende
De Ruiter Roeselare
Sparta Petegem
5:1
KFC Merelbeke
Olympic Warcoing
1:2
Soignies Sports
Assesse
4:2
Beauraing
Mariekerke
1:2
Verbroedering Arendonk
Saint-Louis-Saint-Léger
2:0
Montleban
KSK Retie Branddonk
3:3
Katelijne-Waver
K. Willen Is Kunnen Eine
3:1
Lochristi
Bomal
1:1
Mormont
Rapid Symphorinois
2:2
Gosselies Sports
Wingene
3:1
Club Roeselare
Berg en Dal
2:1
Kfco Beerschot Wilrijk
Royal Knokke FC
5:1
FC Helkijn
Schriek
1:2
Houtvenne
Profondeville
3:1
Arquet
Ligny
1:3
Bièvre
Loyers
0:3
Jeunesse Tamines
Nismes
0:0
Sporting Espoir Jemeppe
Laarne-Kalken
2:0
FC Lebbeke
VV Sparta Ursel
2:0
KSC Dikkelvenne
Damme
1:3
Zwevegem Sport
Kruibeke
3:0
De Jeugd Lovendegem
Sporting Châtelet
3:0
Anderlues
Js Saint-Pierroise
2:0
Saint-Pauloise
US Sainte Marienne
2:2
AS Saint Louisienne
Excelsior
0:0
US Bénédictins
Berliner AK
0:2
FSV Zwickau
VFC Plauen
1:1
Viktoria Berlin
FSV Wacker 90 Nordhausen
0:1
Meuselwitz
Halberstadt
1:3
Auerbach
Wolfsburg II
5:0
Victoria Hamburg
Carl Zeiss Jena
2:0
SV Babelsberg
TSG Neustrelitz
2:1
Magdeburg
Goslarer SC 08
2:2
Meppen
TuS Koblenz
1:2
Zweibrücken
Fortuna Köln
2:1
RWE
Eintracht Norderstedt
0:0
BSV Rehden
Wattenscheid
2:2
Mönchengladbach II
Augsburg II
2:1
Nürnberg II
VfR Neumunster
0:2
TSV Havelse
SV Wilhelmshaven
3:1
Weiche Flensburg
FC Salyut Belgorod
0:3
Luch Vladivostok
Arsenal Tula
3:0
FC Alaniya Vladikavkaz
SKA Khabarovsk
3:0
FC Shinnik Yaroslavl
FC Sibir Novosibirsk
1:0
Ufa
FK Yenisey Krasnoyarsk
1:0
Khimik Dzerzhinsk
FC Mordovia Saransk
2:2
Neftek. Nizhnekamsk
PFC Sochi
4:0
FK Angusht Nazran
Spartak Nalchik
0:1
FC Orenburg
K Olsa Brakel
3:0
RFC Wetteren
Royal Cappellen FC
1:5
KV Woluwe-Zaventem
Royal Ch. Fleurus
0:1
Oosterwijk
RSC Vervietois
1:1
SK Kermt-Hasselt
K Rupel Boom FC
0:4
Dender
Koninklijk Diegem-Sport
1:0
Union Saint-Gilloise
KFC Izegem
1:2
FC Vigor Wuitens Hamme
RFC Union La Calamine
2:2
RUW Ciney
KVV Coxyde
2:3
KRC Mechelen
K Londerzeel SK
1:0
KSV Bornem
Berchem Sport
2:1
RFC Huy
Confianca SE
2:0
Itabaiana SE
Estanciano
3:0
Olimpico EC SE
Amadense SE
3:1
CD de Canindé do São Francisco
Itabaiana Coritiba Foot Ball Clube
0:3
Sergipe SE
Lagarto SE
1:0
Socorrense
Aquila
0:2
Pontedera
Paganese Calcio 1926
0:2
US Grosseto
Lecce
3:0
Asd Nocerina 1910
Barletta Calcio
1:6
Benevento
Ascoli
0:1
Perugia
US Catanzaro 1929
1:1
Gubbio
Frosinone
2:2
Salernitana
Pisa
5:0
Prato
SS Taranto 1927
1:0
SS Matera Calcio SRL
Pro Piacenza
1:1
Legnago Salus
Sansepolcro Calcio
1:0
ASD Narnese Calcio
Budoni Calcio
1:0
Latte Dolce
ASD MapelloBonate Calcio
0:1
Calcio Lecco
Bisceglie
0:1
Asd Turris Calcio
SS Monopoli 1966
1:0
FC Francavilla 1931
USD Dro Alto Garda
1:2
Este
ASD Progreditur Marcianise
4:0
Gladiator
Valleverde Riccione FC
1:3
AC Formigine ASD
ASD Bojano
0:3
Recanatese
SS Comprensorio Montalto Uffugo
2:2
ASD Torrecuso Calcio
US Palestrina 1919
2:1
ASD Nuova Santa Maria delle Mole Marino
AlzanoCene
1:2
Aurora Seriate Calcio
Jolly e Montemurlo ASD
3:1
ASD Olimpia Colligiana Calcio
Vis Pesaro
0:0
FC Isernia Calcio
ASD Mariano Keller
1:2
Brindisi
Luparense
2:0
ASD Fersina Perginese
Gioiese
0:1
RENDE CALCIO 1968
ASD Pontevecchio
1:2
AC Pistoiese
Lupa Roma FC
1:1
Isola Liri
AS Sancolombano Calcio
2:0
Montichiari
ASD Vittorio Falmec San Martino Colle
1:2
ACD Trissino-Valdagno
Vallée d'Aoste St. Chr.
0:0
ACD Pro Dronero 1913
Olginatese
0:1
Ssd Pro Sesto
AC Fidenza 1922
0:0
US Forcoli 1921 Valdera
RC Angolana
1:2
Termoli Calcio
ASD Real Metapontino
1:0
ADC Ars et Labor Grottaglie
ASD Ragusa Calcio
0:3
AC Savoia 1908
Licata
1:0
ASD Due Torri
USD FiesoleCaldine
0:5
US Arezzo
Union Clodiense
0:0
Imolese Calcio
Polisportiva Maccarese Giada
1:2
Terracina Calcio
Camaiore Calcio
1:1
ASD Romagna Centro
AC Porto Torres
1:3
ASD Selargius Calcio
Sestri Levante
0:3
ASD Albese Calcio
ASD Fortis Juventus 1909
0:1
US Massese
Sacilese
1:0
ASD Sanvitese
Ancona 1905
4:0
ASD Sulmona Calcio 1921
Olympia Agnonese
1:0
Fano
Jesina Calcio
0:1
Maceratese
Civitanovese Calcio
0:1
Celano
FC Messina
0:1
Akragas
Caravaggio
4:0
ASD Borgomanero
AC Gozzano
2:0
AC Castellana Castel Goffredo
Derthona
2:1
Chiavari Calcio Caperana
Verbania
0:1
Santhià
Lavagnese
2:1
RapalloBogliasco
AC Palazzolo
0:4
AS Lucchese Libertas 1905
US Vibonese Calcio
2:2
US Agropoli 1921
Borgosesia
0:2
Folgore Caratese
AC Mezzocorona
2:2
Tamai
Thermal Abano Ceccato M. Teolo
2:2
Correggese
Montebelluna
1:2
Unione Fincantieri Monfalcone 1922
Flaminia
1:1
Sporting Trestina
Pianese
2:1
AC Bastia Calcio 1924
AC Nardo
Gelbison Vallo D L
US Inveruno 1945
3:1
Piacenza
Sambonifacese
1:1
Seregno
Vico Equense
2:2
Puteolana
USD Noto Calcio
1:2
Cavese 1919
Deruta
0:1
Ostia Mare
Voluntas Calcio Spoleto
2:3
Scandicci
NFD Orlandina ASD
2:2
HinterReggio
ASD Astrea
2:1
Arzachena Costa Smeralda Calcio
Chieri
1:0
USD Novese
Sora
0:1
ASD Cynthia 1920
SPD Amiternina
1:0
Giulianova Calcio
Vado
2:2
Caronnese
Polisportiva Virtus Castelfranco
2:1
Mezzolara
Olbia
2:1
ASD Anzio Calcio 1924
AC Asti
1:2
AS Giana Erminio
Fondi
0:0
ASD San Cesareo Calcio
Manfredonia Calcio
1:3
USD Alto Tavoliere San Severo
Kremnička
2:0
Lok. Kosice
Slovan Bratislava II
15:0
Piešťany
FK Baník Ružiná
1:1
VSS Košice II
Spartak Vráble
1:2
Dunajská Lužná
FK Slovan Levice
0:1
Topoľčany
MFK Skalica
4:1
FC Horses
Vranov nad Topľou
0:3
MSK Zilina B
Dolný Kubín
0:1
ŠK Futura Humenné
Bodva Moldava
7:1
SK Odeva Lipany
MSK Namestovo
1:0
1. FC Tatran Prešov II
Sevilla Atletico
1:2
La Roda CF
SD Amorebieta
0:2
UD Las Palmas B
CE Lhospitalet
2:0
AE Prat
Gimnàstic Tarragona
3:0
CD Constancia
Cordoba CF B
2:0
CF Algeciras
CD Atletico Baleares
2:0
Lleida Esportiu
Leganés
0:1
Real Madrid C
Fuenlabrada
1:1
CD Tudelano
Athletic Bilbao B
3:0
Sarinena
Arroyo Cp
3:0
Lucena CF
Melilla UD
2:0
El Palo
Puerta Bonita
1:2
CF Getafe B
Real Union de Irun
1:2
CD Toledo Sad
Sporting Gijon B
2:2
SD Compostela
Olot
1:0
UE Llagostera
Pena Sport FC
0:1
Atletico Madrid B
UD Logrones
0:1
Real Aviles
CF Badalona
3:0
CF Reus Deportiu
Huesca
1:0
Barakaldo CF
CD Olimpic de Xativa
1:0
CF Villarreal B
SD Noja
1:2
Zamora CF
CD Alcoyano
2:1
Atletico Levante UD
Real Balompedica Linense
1:2
Cadiz
Tropezon
1:3
CD Guijuelo
Racing de Ferrol
2:0
Celta de Vigo B
Ub Conquense
0:1
Real Sociedad B
CD Ourense
2:2
Marino Luanco
UE Sant Andreu
0:1
Espanyol Barcelona B
UD Almeria B
3:0
Ecija Balompie
Ontinyent CF
0:3
Huracan Valencia
Burgos CF
0:0
Cultural Leonesa
Cartagena
1:1
CD Guadalajara
Lokomotiva Beograd
0:2
FK Kolubara Lazarevac
Hajduk Beograd
3:1
Radnički Obrenovac
FK Sloboda Čačak
3:1
GFK Jasenica 1911
Jošanica
3:0
FK Krušik Valjevo
Loznica
1:0
FK Polet Ljubić
Bane Raška
1:2
FK Pobeda Beloševac
FK Šapine Smoljinac
5:2
FK Mladi Radnik
FK Partizan Bumbarevo Brdo
2:0
Železničar Lajkovac
FK Tekstilac Odžaci
1:1
FK Sloga Temerin
Čelarevo
1:1
FK Jedinstvo Novi Bečej
FK Dinamo 1945 Pancevo
1:0
OFK Backa Palanka
Radnički Sombor
0:0
FK Senta
Trstenik PPT
1:0
Moravac Mrštane
Jedinstvo Paraćin
3:2
Radnicki Pirot
FK Hajduk Veljko Negotin
2:0
FK Kopaonik Brus
Timočanin
0:0
Sinđelić Niš
FK Žitorađa
1:1
Car Konstantin
Srem Jakovo
2:1
FK Buducnost Dobanovci
FK Turbina Vreoci
1:1
BASK
FK Zarkovo
2:0
Mladenovac
FK Zemun
2:0
FK Dorćol Beograd
FK Železnik Lasta Beograd
3:1
FK Sopot Beograd
OFK Belgrade
0:2
FK Partizan
FK Napredak Krusevac
0:0
FK Spartak Subotica
FK Jagodina
4:2
FK Cukaricki
FK Vojvodina
1:0
FK Radnicki Nis
Atletico Malagueno
2:0
CF Union Estepona
Ayamonte CF
0:2
La Palma
Club Atlético de Madrid III
1:2
Rayo Vallecano B
Sevilla III
3:2
CMD San Juan
Santutxu
1:1
Arenas Club de Getxo
Real Zaragoza Deportivo Aragon
2:0
Barbastro
AD Union Adarve
3:0
RSD Alcala
Carabanchel
2:2
Club Deportivo Vicálvaro
CD Los Yébenes San Bruno
1:7
San Sebastian Reyes
AD Alcorcon B
2:1
Pozuelo Alarcón
CD Español de El Alquián
3:1
Martos CD
Atlético Onubense
2:2
CD Alcala
Real Betis B. B
3:1
CD San Roque
Atlético Pinto
1:0
Torrejón
Illescas
3:1
CF Gimnástico Alcázar
AD Parla
1:0
Alcobendas Sport
AD Colmenar Viejo
1:1
San Fernando Henares
Club Portugalete
2:0
CD Elgoibar
Collado Villalba
1:2
Aravaca CF
Maracena
2:1
Velez CF
Siete Villas
2:1
Ribamontán al Mar
CF Borriol
1:1
Jove Español
CD Loja
7:1
UD Melilla B
Cabecense
3:0
CD San Roque de Cádiz
UE Rapitenca
0:0
CD Masnou
Universidad Oviedo
1:0
Covadonga
RCD Mallorca B
6:0
UD Rotlet Molinar
Montañesa
3:1
Terrassa FC
Burladés
0:2
CA Osasuna B
Vilassar Mar
0:1
Europa
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
1:0
Real Aranjuez
Rubí
0:2
Cerdanyola del Vallès
Fuente Cantos
2:0
Olivenza
CD Castuera
1:1
Miajadas
Gerena
3:0
Conil
Independiente de Ceutí FC
0:4
La Unión CF
Real Avilés CF II
1:0
CD Lealtad
Plasencia
4:1
Díter Zafra
CF Rayo Majadahonda
0:1
Trival Valderas A.
Atarfe Industrial
2:1
Antequera CF
Marbella FC
1:1
Los Molinos CF
CD Ebro
0:1
CD Teruel
CD Ronda
4:0
Los Villares CF
UM Escobedo
1:0
Vimenor
Coria CF
1:0
Arcos CF
CD Oliver
0:2
Atlético Escalerillas
Jerez
2:1
UD Badajoz
UD Extremadura
4:0
Santa Amalia
FC Vilafranca
1:0
FC Santboia
CD Mairena
1:2
Cadiz B
San Isidro
1:2
CD Unión Sur Yaiza
Tenisca
2:1
Estrella CF
Atlético Victoria
0:1
Vera
Lanzarote
1:0
CD Mensajero
Figueres
2:2
Pobla de Mafumet CF
AD Sabinanigo
0:0
Andorra CF
Deportiva Minera
2:1
Atlético Pulpileño
CD Elemental Escuela de Fútbol Zona 5 Albacete
0:0
CD AZUQUECA
Villanueva CF
1:1
SD Ejea
Agoncillo
2:1
Berceo
CA Monzon
2:0
Utebo
Alberite
1:3
CD Varea
Selaya
2:1
Cultural Guarnizo
CD Izarra
3:1
CD Oberena
Gijón Industrial
0:3
UP Langreo
Cayón
0:2
Racing Santander B
SD Grixoa
1:0
Arosa SC
CD Boiro
2:0
Alondras CF
CD Hernán Cortés
2:1
RCP Valverdeño
San Rafael
3:0
CD Santanyi
Pontevedra CF
2:0
UD Barbadás-Bentraces
Illueca CF
1:2
Sociedad Deportivo Tarazona
Almansa
0:0
UD Socuellamos CF
AD Almudevar
2:1
Cuarte
Numancia II
1:1
Bupolsa
La Granja
2:1
La Baneza CF
CD Erriberri
2:2
Lagun Artea KE
Club Haro Deportivo
3:0
Naxara CD
Club Deportivo Eldense
1:2
Novelda
RS Gimnastica de Torrelavega
1:0
Gama
Gimnastica Segoviana
0:0
Cultural Cebrereña
Praviano
1:1
Real Oviedo B
Andés CF
2:0
Club Atlético de Lugones SD
Almazán
1:1
Atletico Tordesillas
CD Montuïri
0:1
UD Poblense
Palamos
1:2
UD Cornella
L'Entregu
2:1
Urraca CF
Atlético Albericia
1:1
Castro
Quintanar del Rey
0:1
CP Villarrobledo
Borja
8:1
Brea
Atlético Ibañés
1:1
Albacete II
Muro
2:0
CF La Nucia
Mar Menor Club de Futbol
1:1
Huércal Overa
CP Cacereño II
0:1
CF Villanovense
Calasancio
3:1
River Ebro
Bullense
0:2
Yeclano Deportivo
Arandina CF
1:1
Atletico Bembibre
Madridejos
2:2
Manchego
Club Edeco PMD Fortuna
1:2
Jumilla CF
Anguiano
5:2
Pradejón
Mérida UD
3:0
AD Ciudad de Plasencia CF
Choco
4:1
Laracha CF
Ceuta
0:0
CD Pozoblanco
CD Calahorra
2:0
SD Oyonesa
CD Torrevieja
3:3
CF Cullera
Real Tapia CF
2:1
Luarca CF
Alfaro CD
0:0
CF Ciudad de Alfaro
Real Avila CF
2:1
CD Becerril
CD Altorricón
3:1
CDJ Tamarite
CD Cristo Atletico
1:3
UD SANTA MARTA
Candás CF
0:0
Condal Club
CA Cirbonero
1:4
Union Mutilvera
CD Cudillero
1:1
Lenense
Xerez
1:3
UB Lebrijana
Atletico Astorga FC
2:0
Unami
Plus Ultra
0:1
Estrella Grana El Palmar CF
Sporting La Gineta CF
0:2
Manzanares
Racing Club Villalbes
0:1
Bertamiráns FC
Zalla
1:2
Basconia
Orihuela CF
0:0
UD Alzira
CD Tuilla
3:2
Ceares
Villarrubia CF
1:2
CD Pedroneras
SD Órdenes
0:2
Rapido de Bouzas
CDA Aguilas FC
4:0
Real Murcia B
CD Linares
4:1
UD San Pedro
UD Puertollano
2:1
Hellín Deportivo
CD Cieza
1:1
UCAM Murcia
CD Dorneda
1:2
As Pontes
CD Cultural Areas
0:5
Cerceda
Huétor Tájar
0:1
Atl Mancha Real
CD Coria
4:2
CD Azuaga
UD Somozas
3:1
Betanzos CF
Muleno CF
3:1
Olímpico Totana
CA Pueblonuevo
2:2
CA San José Promesas
CD Villacarrillo CF
7:3
AD Huércal
Negreira
0:1
RC Deportivo Fabril
CF Talavera de La Reina
4:0
Mora
CD Llosa
1:1
CF Torre Levante
SD Buelna
2:0
Barreda
FC Asco
2:0
AEC Manlleu
Samut Songkhram
1:3
Suphanburi
Chainat Hornbill
0:1
Port
BG Pathum United
2:0
Air Force United FC
Songkhla United
2:1
Sisaket FC
Police United
1:2
Super Power Samut Prakan FC
Thawiwatthana Sriracha FC
0:3
Ang Thong
Khonkaen FC
1:0
Roi Et United FC
Krabi
0:2
Samut Prakan City
Trat
4:0
Ayutthaya
Nakhon Ratchasima
6:0
Phitsanulok FC 2015
Trnje
3:5
Dugo Selo
Neretvanac Opuzen
4:0
Kamen Ivanbegovina
NK Primorac 1929
1:0
Junak
Zmaj Blato
1:0
Zagora
Višnjevac
2:1
Oriolik Oriovac
Croatia Zmijavci
0:1
Neretva Metković
NK Mladost Antin
2:0
NK Livada Željezničar
Septemvri Tervel
2:0
FK Dve Mogili
Botev Ihtiman
0:1
FC Pirin Blagoevgrad
FK Germaneya Sapareva banya
1:1
Strumska Slava
FK Silistra 2009
0:3
FK Shumen 2010
Svetkavitsa Tg
11:0
FK Veliki Preslav
FK Ticha 1948 Dolni chiflik
4:1
FK Chernomorets 2003 Byala
FK Shumen 1929 Shumen
1:2
FK Provadia
FK Chepinets Velingrad
2:2
Mesta
Velbazhd
1:0
Septemvri Simitli
PFK Sportist Svoge
1:6
PFC Vihren Sandanski
FK Suvorovo
4:0
Chernomorets Balchik
FK Balkan Varvara
0:4
Minyor Pernik
Benkovski Byala
3:0
Botev Novi Pazar
Oborishte Panagyurishte
4:0
Belasitsa
FK Straldzha
4:0
OFC Sliven 2000
Svilengrad
2:1
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Kubrat
2:1
FK Belitsa
FK Septemvri Sofia
0:3
Slivnishki geroy
Pavlikeni
3:2
Vidima-Rakovski Sevlievo
Spartak Pleven
1:1
Botev Lukovit
OFK Levski
1:0
FK Gigant Belene
Gorna Oryahovitsa
2:0
FK Sitomir Nikopol
Tryavna
1:1
Bdin
Yantra Gabrovo
0:4
FK Lokomotiv 2012 Mezdra
Kom Berkovitsa
0:1
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Partizan
0:0
Parva atomna
Zaamin
1:1
FK Gulistan
Sherdor-Presstizh
3:0
G'allakor-Barsa
Mash'al II
2:0
FK G'ijduvon
Oq-tepa
2:1
NBU Osiyo Tashkent
FK Khotira-79 Uychi
2:0
FK Kasansay
PFK Xorazm
4:2
FC Aral Nukus
FK Bunyodkor II Chrichik
5:2
Obod Tashkent
FK Chust-Pakhtakor
2:1
Lokomotiv BFK
Alanga
2:1
FK Spartak Buxoro
FK Registan Samarkand
0:1
PFC Shurtan
Pakhtakor II
2:3
FK Istiklol Toshkent
FK Kokand 1912
2:0
Uz Dong Joo