Fixtures - September 14, 2014
Sampdoria
2:0
Torino
Cagliari
1:2
Atalanta
Fiorentina
0:0
Genoa
Inter
7:0
Sassuolo
Lazio
3:0
Cesena
Napoli
0:1
AC Chievo Verona
Parma
4:5
Milan
Boavista
1:0
Academica Coimbra
CS Maritimo Madeira
2:0
Penafiel
Vitoria Guimaraes
1:1
Porto
Paços de Ferreira
1:1
Gil Vicente
GD Estoril Praia
2:1
Nacional
Panionios
2:1
Asteras Tripolis
PAS Giannina
2:2
Xanthi
Atromitos/H.
0:0
Panetolikos
Levadiakos
1:1
Panthrakikos
Kalloni
1:0
Panathinaikos
New England Revolution
2:1
Montreal Impact
Houston Dynamo
2:2
Columbus Crew
Chicago Fire
1:1
Toronto
FC Dallas
2:1
Vancouver Whitecaps
Colorado Rapids
2:2
Portland Timbers
San Jose Earthquakes
1:1
LA Galaxy
Fluminense RJ
3:0
Palmeiras
Chapecoense SC
3:1
Sport Recife PE
Santos
2:1
Coritiba PR
EC Bahia BA
3:0
Figueirense FC
Sao Paulo SP
2:0
Cruzeiro MG
Flamengo
1:0
Corinthians
Internacional RS
2:0
Botafogo RJ
Cruz Azul
1:2
Toluca
Pachuca
1:1
Xolos de Tijuana
Universidad Guadalajara
0:0
América
Chiapas
1:1
Morelia
Pumas UNAM
2:2
Tigres UANL
Gefle IF
3:1
Falkenbergs FF
Halmstads BK
1:2
Mjallby AIF
Djurgardens IF
0:1
Aatvidaberg FF
Elfsborg
0:0
IFK Goteborg
Sandnes Ulf
0:2
Sarpsborg
Sogndal IL
1:1
Aalesunds FK
Valerenga IF
4:1
Haugesund FK
IK Start
2:3
Stabaek Fotball
Molde
3:2
Lillestrom SK
Harbin Yiteng
2:2
Henan Songshan Longmen
Guangzhou R&F FC
4:0
Shanghai Shenhua
Liaoning Shenyang Whowin
3:0
Shanghai Shenxin
Tianjin Jinmen Tiger
1:2
Zhejiang Greentown
Jeonbuk Hyundai Motors
1:0
Gyeongnam
Jeju United
0:0
Suwon Samsung Bluewings
Gimcheon Sangmu
1:0
Jeonnam Dragons
Sporting Gijón
1:1
Girona
Real Zaragoza
1:1
CE Sabadell
CD Lugo
0:0
Leganés
Betis
0:1
Albacete Balompie
Alcorcon AD
0:1
Real Valladolid
Tenerife
1:0
CD Mirandes
FC Irtysh Pavlodar
3:2
Spartak Semey
Tobol Kostanay
3:0
FC Taraz
FC Zhetysu
1:0
FK Atyrau
FC Kaisar Kyzylorda
0:2
FC Kairat Almaty
Shakhter Karagandy
1:1
FC Aktobe
Astana
5:0
FC Ordabasy
Giresunspor
0:1
Adana Demirspor
Adanaspor
2:4
Orduspor
Elazığspor
1:2
Karsiyaka
Antalyaspor
1:0
Sanliurfaspor
Denizlispor
2:1
Bucaspor
Berdenia Berbourg
1:5
US Esch
Obercorn
2:0
Berdorf Consdorf
Alliance Aischdall
0:0
Bettembourg
Yellow Boys Weiler
3:1
Sporting Bertrange
Koeppchen
0:0
Jeunesse Junglinster
URB
2:1
Luna Obercorn
Jeunesse Schieren
2:2
Atert Bissen
Wincrange
3:1
Bastendorf
Orania Vianden
0:1
Norden
Lorentzweiler
3:1
Steinfort
Marisca Mersch
6:4
Boevange / Attert
Avenir Beggen
1:0
Kehlen
Résidence Walferdange
6:1
Green Boys
Kvik Halden FK
2:2
Moss FK
Medkila IL
0:4
Drøbak / Frogn IL
Raufoss IL
5:2
Herd
Fram Larvik
5:2
Strømsgodset II
Egersund IK
2:1
Grorud IL
FC La Tour-Le Paquier
1:2
FC Bulle
FC United Zurich
8:0
FC Beringen
FC Konolfingen
4:1
FC Porrentruy
FC Dulliken
1:7
FC Bassecourt
FC Sirnach
1:2
FC Gossau (AL)
Thun II
4:2
Lerchenfeld
SV Muttenz
0:0
FC Kilchberg-Rüschlikon
FC Vernier
2:3
FC La Sarraz-Eclepens
Portalban / Gletterens
0:2
FC Colombier
FC Moutier
3:1
FC Langenthal
1461 Trabzon
1:2
Turgutluspor
Korfez SK
2:0
Nazilli Bld Spor
Golbasispor AS
0:0
Kirklarelispor
Hacettepe
1:0
TKI Tavsanli Linyitspor
Inegolspor
3:3
Göztepe
Buyuk. Tepecikspor
2:1
Amed Sportif Faaliyetler
AS Sariyer
1:1
MKE Ankaragucu
Bandirmaspor
1:0
P. Bugsasspor
Umraniyespor
1:0
Kartalspor
Aydinspor
0:2
Keciorengucu
Karagümrük
0:1
Menemen Belediyespor
Pendikspor
2:1
Bayrampasa
Altay Izmir
3:1
Düzyurtspor
Kahramanmarasspor AS
0:1
Gumushanespor
Tarsus Idman Yurdu
1:1
Tokatspor
Malatyaspor
2:0
Konya Anadolu Selcukspor
Fethiyespor
1:1
Ofspor
Corum Belediyespor
1:0
Trabzon Akcaabat
Batman Petrolspor
2:6
Bucaspor 1928
Erzincan Refahiyespor
0:0
Arsynspor
Payasspor
0:0
Sancaktepe Belediye
Kayseri Şekerspor
1:2
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Etimesgut Belediyespor
1:1
Beylerbeyi AS
Elibol Sandiklispor
0:1
Idare Genclik
C. Sekerspor
0:5
Manavgat Evrensekispor
Nigde Belediyespor
0:2
Darica Genclerbirligi
Kemerspor 2003
1:0
68 Yeni Aksarayspor
Denizli Belediyespor
3:0
Halide Edip Adivarspor
Cankiri Bld Spor
0:3
Sivas Belediye Spor
Anadolu Bagcilar Spor
0:0
Erzin Belediyespor
Bergama
1:1
Gungoren Bld Spor
Makina Balcova Yasam
2:2
Ankara Demirspor
Ayvalıkgücü
1:1
Silivrispor
Tuzlaspor
2:1
İstanbulspor
Gaziosmanpasa
0:1
Zonguldakspor
Bozuyukspor
0:3
Kirikhanspor
Karacabey Birlik Spor A.s
0:0
Kizilcabolukspor
Eyupspor
1:0
Golcukspor
Derince Belediyespor
1:1
Maltepespor
Çanakkale Dardanelspor
0:2
Yesil Bursa AS
Akhisar Belediyespor
0:2
Orhangazi Belediyespor
Sakaryaspor
0:0
Kahramanmaraş Belediye
Diyarbekirspor
0:0
Cine Madranspor
FC Velke Mezirici
4:0
FK Hodonin
MFK Havirov
0:0
FK Novy Jicin
Kozlovice FC
0:3
SK Hranice
FC Slovan Havlickuv Brod
1:0
Sokol Tasovice
SK Uvaly
0:2
Motorlet
Slavoj Žatec
0:4
SK Sokol Brozany
SK Horni Mecholupy
2:0
Banik Sous
SK Benatky Nad Jizerou
3:0
Letohrad
Pencin Turnov
1:2
Kutna Hora
Australia U16
2:1
Malaysia U16
Korea Republic U16
2:0
Japan U16
Uzbekistan U16
2:5
Syria U16
Iran U16
0:0
Korea DPR U16
Union de Mar Del Plata
0:0
Defensores Belgrano VR
Estudiantes San Luis
4:0
Deportivo Maipu
Libertad
3:3
Tiro Federal
Guillermo Brown
1:1
C.A.I.
Alianza Cutral Có
1:0
Cipolletti
Belgrano Santa Rosa
1:1
Independiente Neuquén
Ferro Carril Oeste GP
0:0
Alvarado
Deportivo Roca
0:3
Deportivo Madryn
Juventud Unida Gualeguaychu
1:1
Chaco For Ever
Sportivo Patria
3:2
Gimnasia y Esgrima Concepcion
Textil Mandiyú
2:0
Sol de America
Central Cordoba
1:0
San Jorge Tucumán
Américo Tesorieri
0:0
Juventud Unida Universitario
Gimnasia y Esgrima Mendoza
2:1
San Lorenzo Alem
San Martin Tucuman
1:1
Juventud Antoniana
AH Zapla
0:1
Mitre
Union Villa Krause
1:1
Andino
Singapore U23
0:1
Tajikistan U23
Iraq U23
4:0
Nepal U23
Saudi Arabia U23
3:0
Laos U23
Oman U23
0:2
Palestine U23
Korea Republic U23
3:0
Malaysia U23
Japan U23
4:1
Kuwait U23
Thor Akureyri
0:2
FH Hafnarfjordur
Fylkir Reykjavik
0:4
KR Reykjavik
Vikingur Reykjavik
1:1
Valur Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar
1:1
Breidablik Kopavogur
Stjarnan Gardabae
2:0
Keflavik IF
Guarani FC SP
1:0
Duque de Caxias RJ
ASA AL
3:3
Salgueiro PE
Mogi Mirim SP
1:1
Caxias RS
Aguia de Maraba PA
2:1
Crac GO
Cabofriense RJ
1:0
Brasil de Pelotas RS
Rio Branco AC
0:1
Princesa d. Solimoes
Remo PA
3:2
River PI
Estrela Do Norte ES
1:1
Brasiliense DF
Santos AP
2:0
Atletico Acreano AC
Interporto TO
2:4
Moto Clube MA
Campinense PB
1:0
Central PE
Baraunas RN
2:0
Jacuipense BA
Porto PE
1:1
Confianca SE
Villa Nova MG
1:2
Anapolina GO
Maringa FC
3:1
EC Guarani RS
Metropolitano SC
1:1
Londrina PR
EC Pelotas RS
3:1
Boavista RJ
CS Marítimo Funchal III
0:1
CD de Estarreja
SC Angrense
2:1
Louletano
AD Camacha
0:0
AD Sanjoanense
Moura
1:2
FC Ferreiras
Quarteirense
2:0
Mineiro Aljustrelense
União de Leiria
2:0
CD Fatima
Riachense
0:2
Alcanenense AC
Atlético Ouriense
0:0
SCU Torreense
CD Mafra
2:1
Electrico FC
Caldas SC
1:1
Sertanense FC
Lusit.vildemoinhos
3:1
FC Cesarense
CD Gouveia
0:2
Anadia FC
Gd Gafanha
1:0
Sao Joao Ver
SC Vila Real
1:2
AD Oliveirense
Felgueiras 1932
1:0
Varzim SC
Amarante FC
0:3
Famalicao
FC Vizela
3:0
Santa Eulalia
GD Ribeirao
0:0
FC Tirsense
Sintrense
0:1
CD Pinhalnovense
Casa Pia Atletico
1:0
União Montemor
CD Cova Piedade
0:1
Sportivo de Loures
At Malveira
0:0
SG Sacavenense
Fabril Barreiro
1:2
1 Dezembro
Vilaverdense FC
0:1
GD Braganca
Santa Maria FC
2:3
AD Fafe
Cerveira
1:1
SC Mirandela
Vieira SC
0:2
AD Limianos
Pedras Salgadas
2:2
SC Vianense
Sourense
3:1
Naval 1º de Maio
AD Nogueirense
1:3
Pombal
FC Pampilhosa
0:1
Castelo Branco
Vitoria Sernache
0:0
Mortagua
Moimenta Da Beira
1:4
UD Sousense
Lusitania FC
2:1
Sobrado
CD Cinfaes
3:1
FC Pedras Rubras
Gondomar SC
0:0
SC Salgueiros
SC Coimbroes
2:0
SC Espinho
Deportivo Pasto
2:0
Deportivo Cali
Santa Fe
4:1
Millonarios
Atletico Nacional Medellin
1:0
Independiente Medellin
Boyaca Chico FC
1:1
Patriotas Boyacá
Tigres FC
1:1
Real Santander
U. d. Popayan
0:1
Valledupar FC
U. M. Santa Marta
4:0
Barranquilla FC
Bogota FC
0:1
Leones FC
Jaguares d. Cordoba
2:0
Real Cartagena
Cucuta Deportivo
2:2
Llaneros FC
Coquimbo Unido
1:2
Union San Felipe
Lota Schwager
3:4
Deportes Concepcion
Deportes Copiapo
2:1
Deportes La Serena
Curico Unido
1:1
CDSC Iberia
Vysehrad
1:0
Novy Bydzov
FK Admira Prague
1:6
FK Kraluv Dvur
SK Sigma Olomouc B
3:2
MFk Vyskov
Slovácko II
6:1
FC Hlucin
Opava II
0:2
1 HFK Olomouc
Zlín II
0:1
Třebíč
SK Sulko Zabreh
3:0
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Stechovice
1:1
SK Viktorie Jirny
SK Benesov
2:0
Loko Vltavin
BK Fremad Amager
4:0
Herlev
Ringkobing IF
2:1
Naesby BK
Naestved BK
6:0
Brabrand IF
Nykoebing FC
2:2
HIK Hellerup
Næsby BK II
0:2
FC Sønderborg
Nexø Boldklub Bornholm
0:0
Boldklubben 1903
Marstal IF / Rise S & IF
2:3
Døllefjelde-Musse IF
Ado '20
3:2
Wke
VV Sint Bavo
3:3
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
Koninklijke HFC
2:1
USV Hercules
Leonidas
3:2
JVC Cuijk
EVV Echt
1:2
Amsterdamsche FC
VV Una
2:4
HBS
FC Lienden
3:0
HSC 21
De Treffers
1:3
OJC Rosmalen
Råslätts SK
1:3
Akademi Helsingborgs IF
Assyriska BK
0:2
Tenhults IF
Värmbols
1:3
FC Linkoping City
Sollentuna FF
1:2
Akropolis IF
IK Sleipner
5:0
Ekerö IK
Smedby
3:0
KB Karlskoga FF
FC Gute
1:1
Arameiska-Syrianska
BW 90 IF
5:1
Kvarnby IK
FC Etzella Ettelbruck
0:0
F91 Dudelange
Jeunesse Esch
2:0
Un Kaerjeng 97
Differdange FC 03
3:1
FC Progres Niederkorn
US Mondorf-Les-Bains
0:1
US Rumelange
US Hostert
1:1
CS Fola Esch
FC Wiltz 71
1:1
FC Jeunesse Canach
Olimpia
2:0
Deportivo Capiata
Guaraní
0:0
Rubio Nu
Sportivo Luqueño
2:0
Sol de América
Nacional
2:0
General Díaz
FK Kom
4:1
FK Bratstvo Cijevna
FK Iskra Danilovgrad
2:1
FK Radnički Berane
FK Jedinstvo Bijelo Polje
1:1
Igalo
Arsenal Tivat
0:1
Cetinje
Ibar
1:1
Zabjelo
FK Decic Tuzi
4:1
FK Jezero Plav
Guayaquil City
1:1
Deportivo Quevedo
CSD Macara
1:0
UT Cotopaxi
Deportivo Azogues
1:0
Delfin
Aucas
2:1
Tecnico Universitario
CD Espoli
1:2
Imbabura Sporting Club
L.D.U. Portoviejo
1:0
Deportivo Municipal
VV Dieze West
2:1
Bergum
VV Emmen
5:0
VKW
SC Erica
0:3
SVBO
GVAV-Rapiditas
1:1
Hoogeveen
SC Joure
2:1
VV Nieuw Buinen
VV Rolder Boys
4:3
Dalen
vv Steenwijk
0:1
WVV
DEM
0:6
SJC Noordwijk
USV Elinkwijk
1:3
De Foresters
Vpv Purmersteijn
2:3
VV De Meern
SDO
2:7
Alphense Boys
Stormvogels
1:4
De Kennemers
VVIJ
1:1
SO Soest
RKSV Bekkerveld
0:0
Wittenhorst
BSV Limburgia
1:0
RVU Rothem
Heidebloem
4:0
NWC
SV Meerssen
1:3
Geldrop
Venray
4:0
Minor
Boshuizen
3:1
SV Wateringse Veld
VV Goes
4:0
XerxesDZB (Zondag)
IFC
4:1
vv Anadulo Kocatepe
vv Nieuwerkerk
3:2
Zwervers
FC Olympia
1:0
VELO
Poortugaal
6:0
sv Houdt Moedig Stand den Haag
RKAVV
2:0
GDA
Alverna
1:0
TVC '28
Bemmel
2:2
LONGA '30
AVC Luctor Et Emergo
0:1
Hoogland
Rheden
1:4
SV Grol
vv Rigtersbleek
1:1
Heino
RKVV Rood Wit Groesbeek
3:3
SV Concordia Wehl
Silvolde
3:2
RKSV De Zweef
SV Nieuw Utrecht (old)
2:1
SC Woerden
VV Beerse Boys
0:2
RKVV Roosendaal
Brabantia
3:1
DESK
VV Gestel
3:1
HVCH
Halsteren
2:3
Erp
LONGA
0:4
RKVV Deso
Nemelaer
1:0
EFC
RKSV Nuenen
5:1
Moerse Boys
Valsta Syrianska
2:3
Skelleftea FF
Nykoping BIS
1:0
AFC Eskilstuna
Umea FC
0:4
IF Sylvia
Qviding FIF
3:2
IK Oddevold
Vasalunds IF
1:2
IFK Luleaa
Huddinge IF
0:4
IK Brage
Sandefjord Fotball
4:0
Ullensaker/Kisa
Nest-Sotra
1:1
Kristiansund BK
Baerum SK
0:0
Ranheim IL
Mjondalen
1:2
Tromsdalen
Fredrikstad FK
1:2
Strommen IF
Bryne FK
6:1
Alta IF
Ham-Kam
1:4
Honefoss BK
Shkendija 79 Tetovo
3:0
FK Sileks Kratovo
FK Pelister Bitola
3:0
FK Teteks Tetovo
FK Bregalnica Stip
1:2
FK Rabotnicki Skopje
Horizont Turnovo
1:0
FK Metalurg Skopje
Vardar Skopje
1:1
FK Renova
Panelefsiniakos Elefsinas
2:0
Zakynthiakos FC
Giouchtas
2:2
AO Triglia Rafinas
AO Kyanos Astir Varis
1:0
AO Glyfadas
Ionikos
2:0
Anagennisi Ierapetra
Aoc-Kissamikos
3:1
AO Nea Ionia
Irodotos
1:0
Ethnikos Piraeus
Ilisiakos FC
0:0
PAO Atromitos Piraeus
AE Kifisias
1:0
PAO Kroussonas
Aris Thessaloniki FC
3:1
FC Kastoria
Kampaniakos Chalastras FC
0:2
Orfeas Eleftheroupolis
Ethnikos Neo Agioneri
0:0
Kavala
Iraklis Ampelokipon
0:0
Ethnikos Alexandroupoli FC
Doxa Dramas
0:3
Evros Soufli FC
Aris Akropotamos
1:2
Thyella Filotas
Anagennisi Giannitsa FC
0:3
Panserraikos
MO Apollon Arnaia
0:2
Byzantio FC Kokkinókhoma
Achaiki
1:1
Ermis Kiveri FC
AO Mandraikos FC
0:1
Doxa Neas Manoladas
PAO Vardas
2:0
Vizas Megaron
AO Loutraki
2:0
Asteras Magoulas
Kalamata FC
1:0
AO Kymi
Panargiakos
5:0
Panarkadikos
Trikala
2:0
Enosi Apostolou Pavlou Makrochori
Thesprotos
2:2
Karaiskakis
Vataniakos FC
0:6
Kozani FC
Oikonomos Tsaritsanis
0:0
Rigas Feraios FC
Pyrasos Nea Anchialos FC
2:0
AS Lefkadia
AO Dotieas Agias
0:3
Achilleas Neokaisareias FC
Anagennisi Artas
3:1
Ethnikos Filippiadas FC
Opountios
2:0
Pyrsos Grevena
Recreativo da Caála
1:1
Sport Luanda e Benfica
Bravos Maquis
5:0
União Sport Clube do Uíge
Progresso
2:2
Interclube
Desportivo Huíla
2:0
ASA
1º de Maio
2:0
Sagrada Esperança
Kabuscorp SCP
0:0
Recreativo do Libolo
Paniliakos
1:1
Panachaiki 2005
AOT Alimos
2:3
Chania
Agrotikos Asteras FC
1:1
Aiginiakos FC
Panegialios FC
1:2
Ermionidas
Tyrnavos 2005 FC
2:1
Pierikos FC
Ethnikos Serron
0:0
Anagennisi Karditsas 1904
Southern
0:1
HKFC
Resources Capital
0:5
Metro Gallery Sun Source
Wanchai Sports Federation
2:2
Kwun Tong FA
Yau Tsim Mong FT
2:2
Double Flower
Sun Hei
1:6
Citizen AA
Kwai Tsing District FA
3:1
Tuen Mun SA
Happy Valley
0:3
Shatin
AFC '34
2:0
HVV Hollandia Hoorn
DHC Delft
Haaglandia
ASV de Dijk
2:1
OFC Oostzaan
Quick
3:1
VOC
VV de Zouaven
3:1
RKVV Westlandia
Tec
0:0
AWC
Achilles 1894 Assen
1:1
AFC Arhem
Voetbalvereniging Germania
1:0
Be Quick 1887
MSC
2:5
ROHDA Raalte
SC NEC
3:1
FVC
RKHVV
1:2
Juliana '31
Chabab
1:1
JOS Watergraafsmeer
Papendorp
1:1
Vlissingen
SV Deurne
1:2
Oss 20
Dongen
2:2
VV Gemert
Groene Ster
0:1
UDI '19
Schijndel
1:2
VV Baronie Breda
TOP Oss Amateurs
0:1
SV Dosko
Quick '20
4:1
De Bataven
Läänemaa Haapsalu
0:1
JK Tallinna Kalev
Noorus-96
4:6
Lasnamae FC Ajax
Sörve JK
1:3
Viimsi
JK Tondi
1:2
FC MC Tallinn
FCF Tallinna Ülikool
6:2
Rummu Dünamo
Keila JK
0:1
Viljandi JK Tulevik II
Tallinn CF
2:3
Tallinna Dünamo
Paide Linnameeskond II
4:1
JK Welco Elekter
Türi JK Ganvix
1:2
TJK Legion II
Tallinna FC Levadia III
2:1
Tammeka II
FC Nomme United
4:0
Saue
ZKS Izolator Boguchwała
0:2
MKS Orzeł Przeworsk
Jagiellonia II
3:0
MKS Korsze
Śląsk Wrocław II
4:0
MKS Karkonosze Jelenia Góra
WKS Rasel Dygowo
1:3
KS Kaszubia Kościerzyna
LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
0:0
PKS Olimpia Elblag
KS Soła Oświęcim
0:2
Rks Garbarnia Krakow
LKS Poroniec Poronin
3:0
ZKS Unia Tarnów
MKS Czarni Połaniec
3:2
Korona Kielce II
Avia Świdnik
1:2
Karpaty Krosno
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka W. Pełkińska
1:3
Stal Rzeszow
Stal Kraśnik
5:0
GKS Hetman Żółkiewka
MKP Pogoń Siedlce II
0:3
Lechia T. Mazowiecki
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
1:2
KS Ruch Chorzów II
NKS Astra Ustronie Morskie
0:1
KS Chwaszczyno
Arka Gdynia 1929 II
2:0
Chemik Police
Avispa Fukuoka
0:1
Mito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
1:1
Jubilo Iwata
ThespaKusatsu
0:1
Kyoto Sanga
Matsumoto Yamaga FC
1:2
Fagiano Okayama
Kamatamare Sanuki
0:2
Shonan Bellmare
Tochigi
3:2
Tokyo Verdy
Kataller Toyama
1:1
Oita Trinita
JEF United
1:3
Giravanz Kitakyushu
Roasso Kumamoto
2:2
Yokohama
Ehime FC
4:0
Montedio Yamagata
FC Gifu
1:1
Consadole Sapporo
Narpes Kraft
2:5
SJK Akatemia
P-Iirot
1:1
TPV Tampere
Klubi 04
4:0
Someron Voima
BK-46
3:2
Grankulla IFK
Pallohonka
0:2
Kapa
FC Myllypuro
5:1
KuFu-98
GBK Kokkola
2:1
Tornion Pallo 47
Jalkapalloseura FC YPA
1:1
AC Kajaani
PS Kemi Kings
2:1
OPS
OLS Oulu
3:0
KPV Kokkola
KS Kukesi
0:1
Partizani Tirana
KF Tirana
2:1
KF Elbasani
Flamurtari Vlore
0:0
KF Vllaznia
KS Teuta Durres
0:0
KF Laci
Apolonia Fier
0:0
Skënderbeu Korçë
Gefest
0:3
FK Astana-1964
FK Bulat-Amt Temirtau
0:2
Kyzyl-Zhar
Ekibastuz
2:2
Zhetysu Sunkar
Lashyn
0:0
CSKA Almaty
FC Okzhetpes
1:0
FK Vostok Ust-Kamenogorsk
FK Kaspiy Aktau
3:1
Kyran Shymkent
Annabichl / Austria II
1:4
Feldkirchen
Brauerei Egg
1:0
Blau-Weiß Feldkirch
Young Style SC Wienerberg
0:1
FC Stadlau
Admira Dornbirn
0:0
Andelsbuch
FC Wolfurt
2:1
SK CHT Austria Meiningen
Röthis
3:3
Lauterach
UFC Jennersdorf
0:0
Horitschon
ASK Elektra
4:2
SC Team Wiener Linien
Curridabat FC
1:0
Turrialba
Puntarenas
2:0
Grecia
Guanacasteca
1:0
San Carlos
Jicaral
1:5
Alajuela Junior / Finca Austria de Nosara FC
Municipal Liberia
0:2
Escazuceña
AD Siquirreña
3:7
Rosario AD
Coto Brus
2:2
Barrio México
Real Pococí FC
1:1
Consultants Moravia
ES Zarzis
0:0
Bizertin
Etoile du Sahel
2:0
Hammam-Lif
Stade Gabesien
0:0
Marsa
Métlaoui
1:0
Monastir
Sfaxien
1:1
Africain
Esperance
7:1
Gabès
Racing Heiderscheid / Eschdorf
3:7
Red Star Merl-Belair
Feulen
4:2
Ehlerange
Rambrouch
0:4
Colmarberg
Young Boys
4:1
Daring Echternach
Kopstal 33
0:8
Sanem
Syra Mensdorf
1:0
Clemency
FC Sporting Beckerich
2:4
Schengen
Excelsior Grevels
2:2
Jeunesse Useldange
Moutfort / Medingen
0:8
Munsbach
SC Ell
4:0
Racing Troisvierges
Blô-Weiss Medernach
5:0
Folschette
Noertzange
3:0
Les Aiglons Dalheim
Luxembourg-Porto
0:0
Minière Lasauvage
Red Black Egalité
1:3
Hosingen
Reisdorf
0:0
The Belval Belvaux
Alisontia Steinsel
7:1
Brouch
União Desportiva Do Songo
4:1
Chibuto
Desportivo Maputo
0:1
Ferroviário Beira
Ferroviário Nampula
2:0
Clube Ferroviário de Quelimane
Têxtil do Púnguè
1:1
Costa do Sol
Clube Ferroviário de Pemba
1:1
Ferroviário Maputo
New York Cosmos
3:2
Atlanta Silverbacks
Indy Eleven
1:1
FC Edmonton
North Carolina FC
3:1
San Antonio Scorpions FC
FC Tampa Bay Rowdies
0:2
Ottawa Fury FC
Minnesota United FC
2:1
Fort Lauderdale Strikers
Létavértes SC '97
Kazincbarcika
Szentlorinc SE
1:5
Vac FC
BKV Elore
3:0
Rákosmenti KSK
Gyöngyös
1:1
Debrecen II
Veresegyhaz VSK
1:0
Hajdúböszörményi TE
SC Condor Hamburg 1956
5:0
TuS Germania Schnelsen
Halstenbek-Rellingen
3:1
Paloma
Altona
2:0
Buchholz
Niendorfer
3:1
SC Vier- und Marschlande
TSV 1860 Rosenheim
0:0
Vilzing
Brinkumer SV
8:2
Habenhauser FV
Stuttgarter Kickers II
1:1
VfR Aalen 1921 II
FSV Union Furstenwalde
0:2
SV Waren 09
FC Pommern Greifswald
2:1
Strausberg
SV Altlüdersdorf
5:1
Berliner SV Hürtürkel
Hertha Zehlendorf
0:1
Hansa Rostock II
Eintracht Northeim
5:0
Rotenburger SV
SSV Markranstädt
1:4
FC Energie Cottbus II
Dynamo Dresden II
1:1
Carl Zeiss Jena II
Rot-Weiß Erfurt II
1:2
VfL Halle
Einheit Rudolstadt
0:3
Union Sandersdorf
SC Germania Erftstadt-Lechenich
2:6
Hürth
Euskirchen
1:1
SC Brühl
Eilendorf
1:2
Bergisch Gladbach
Alemannia Aachen II
2:0
Germania Windeck
Viktoria Arnoldsweiler
0:0
Borussia Freialdenhoven
Bremer SV
4:0
TSV Grolland
Union Bremen
5:1
Vatan Sport
SVL
2:2
ASC Dortmund
Erkenschwick
0:0
Westfalia Herne
SuS 09 Neuenkirchen
1:1
Gütersloh
SV Zweckel
2:2
Ennepetal
Rot Weiss Ahlen
3:1
Roland Beckum
SuS Stadtlohn
3:1
DSC Arminia Bielefeld II
SV Westfalia Rhynern
5:0
Eintracht Rheine
Karlsruher SC II
2:1
FC Germania Friedrichstal
SV Teutonia Uelzen
2:1
VfL Oldenburg
VfL Osnabrück II
1:1
Uphusen
Lupo-Martini
1:2
Jeddeloh
TSV Ottersberg
0:2
VfV Hildesheim
SV Eichede
1:0
TSV Kropp 1946
TuS Hartenholm
2:2
TSV Schilksee
1. FC Saarbrücken II
2:2
Rochling Volklingen
VdS 1920 Nievenheim
0:1
VFR Krefeld-Fischeln
SW Essen
1:4
SC 1911 Kapellen-Erft
SC Rot-Weiß Oberhausen 1904 II
2:3
Jahn Hiesfeld
VfB Homberg
1:3
Turu Dusseldorf
Hönnepel-Niedermörmter
2:1
MSV Duisburg II
Bocholt
1:1
TuS 64 Bösinghoven
Hilden
1:0
SV Sonsbeck
VfL Leverkusen
1:2
Alfter
SV Türkspor Bremen
0:2
SAV
FSV Erlangen-Bruck
2:2
SpVgg Jahn Forchheim
Pipinsried
2:1
TSV 1883 Bogen
TSV Schwabmunchen
3:2
Sonthofen
Sp. San Lorenzo
4:0
Resistencia
Sportivo Iteno
1:1
Independiente FBC
Sportivo Trinidense
1:1
Sport Colombia
Porteno PF
0:1
Paranaense FC
Eb/Streymur
3:1
Skala IF
B36 Torshavn
0:2
Vikingur Gota
IF Fuglafjordur
1:2
Tofta Itrottarfelag B68
NSI Runavik
3:1
AB Argir
KI Klaksvik
1:0
HB Torshavn
Juan Aurich de Chiclayo
1:2
Universidad Cesar Vallejo
FBC Melgar
1:0
Sporting Cristal
Cusco
0:0
Alianza Lima
Universitario de Deportes
2:0
Club Sportivo Cienciano
Tucanes FC
2:0
Portuguesa FC
Carabobo FC
1:1
Atletico Venezuela
Zulia FC
1:2
Deportivo Tachira
Dep. La Guaira
3:0
Metropolitanos FC
Estudiantes de Merida FC
1:1
Deportivo Petare
Sacachispas
2:0
Heredia
Huehueteco
1:0
Comunicaciones II
Mixco
3:1
Carchá
Sayaxché
1:0
Zacapa
Mictlán
3:2
Cobán Imperial
Deportivo Chiantla
3:1
Nueva Concepción
Deportivo Ayutla
0:1
Puerto San José
Iztapa
2:0
Barillas FC
Deportivo Jocotán
3:2
Deportivo Quirigua
San Pedro
1:0
Aurora
O`Higgins
1:3
Unión Española
Palestino
1:3
Colo Colo
CD Cobreloa Calama
0:1
Audax Italiano
Nublense
0:1
CSD Barnechea
Antofagasta
2:2
Huachipato
Universidad Chile
1:0
Univ. Concepción
Racing FC Union Luxembourg
2:2
Erpeldange
FC Mamer 32
3:4
Swift Hesperange
Sandweiler
0:1
Union Titus Petange
FC Una Strassen
2:1
Titus Lamadelaine
Blue Boys Muhlenbach
1:2
FC Mondercange
FC Rodange 91
0:0
Union 05 Kayl-Tetange
Minerva Lintgen
0:4
FC Rm Hamm Benfica
FC Helson Helchteren
3:2
Beringen
Torpedo Hasselt
1:2
Vlijtingen
K. Hand in Hand Hoepertingen
0:1
Lutlommel
Lindelhoeven
1:0
Zepperen
Moelingen
0:2
Weerstand Koersel
Mariekerke
3:3
FC Turnhout
Sint-Job
0:0
Antonia
Ternesse
1:1
KSK Retie Branddonk
Rapid Leest
2:2
Houtvenne
Wuustwezel
1:0
Excelsior Kaart
K. Groen Rood Katelijne
3:0
De Kempen
Schriek
1:1
KFC Lille
Spa
0:7
Malmundaria
Raeren
3:0
Herstal
FC Richelle United
3:0
Amay
Königlicher Honsfelder SV
0:1
RSC Beaufays
R CS Verlaine
5:2
Cointe-Liège
Xhoffraix
2:0
Warnant
Patro Lensois
4:0
Entente Blegnytoise
Weywertz
2:3
Stade Disonais
Ethe Belmont
2:0
Libramont
Bomal
3:0
Rossignol
Gouvy
2:0
Oppagne-Wéris
US Halthier
0:2
Messancy
FC Charleroi
1:2
Ransart
SG-Tertre-Hautrage
3:1
Rapid Symphorinois
Péruwelz
1:1
Le Roeulx
Paturages
1:0
RAS Lessines-Ollignies
Entité Manageoise
3:1
RUS Courcelles
Templeuve
2:3
Ostiches
Gosselies Sports
3:2
Soignies Sports
Houdeng
2:2
Genly-Quévy
Oostnieuwkerke
1:0
KSK Vlamertinge
Wevelgem City
2:2
Rumbeke
De Ruiter Roeselare
4:1
Zwevegem Sport
FC Helkijn
0:1
Oostduinkerke
KSC Wielsbeke
0:2
Meulebeke
White Star Adinkerke
8:1
Langemark
Gesves
2:2
Ligny
Fosses
2:2
Rochefort
Pesche
3:2
Loyers
Sporting Espoir Jemeppe
0:4
Nismes
Arquet
2:0
Spy
Rhodienne-De Hoek
1:4
Stockel
Ternat
1:0
Merchtem
Liedekerke
1:4
Crossing Schaerbeek
BX Brussels
3:0
Vlug en Vrij Houtem
Verbroedering Meldert
1:3
Avanti
KSC Dikkelvenne
4:0
Robur
K. Willen Is Kunnen Eine
2:2
FC Lebbeke
KVV Zelzate
3:1
Maldegem
Kruibeke
5:3
Svelta Melsele
De Jeugd Lovendegem
1:2
Laarne-Kalken
KFC Eppegem
1:1
Averbode Okselaar
Voorde
1:2
Appelterre-Eichem
Eendracht Termien
1:5
Thes Sport
Grand-Leez
3:1
Condruzien
TSV Havelse
1:2
Luneburger SK Hansa
Halberstadt
0:3
BFC Dynamo
Viktoria Berlin
0:0
Auerbach
Meuselwitz
4:1
TSG Neustrelitz
VfR Neumunster
2:7
Eintracht Braunschweig II
Eintracht Norderstedt
0:2
Oldenburg
Goslarer SC 08
0:0
Weiche Flensburg
VFC Plauen
Budissa Bautzen
Hoffenheim II
1:2
FC Homburg
FT Braunschweig
0:2
St. Pauli II
Hennef 05
0:0
Schalke II
Union Saint-Gilloise
2:1
Visé
RFC Union La Calamine
0:1
SK Kermt-Hasselt
KVK Tienen
2:2
Royal Wallonia Walhain CG
K Bocholter VV
2:2
RUW Ciney
Koninklijk Diegem-Sport
2:4
Hoogstraten VV
RSC Vervietois
0:5
Berchem Sport
Eendracht Zele
1:1
FC Gullegem
FC Vigor Wuitens Hamme
1:1
Sint-Eloois-Winkel
K Londerzeel SK
1:1
KVV Coxyde
KFC Izegem
4:0
K Rupel Boom FC
Margarita
3:0
Gran Valencia Maracay FC
Monagas SC
3:1
Deportivo Anzoátegui SC II
Atlético El Vigía
5:1
Unión Lara Sport Club
Libertador FC
0:0
Yaracuyanos FC
Urena SC
2:1
Unión Atlético Falcón
Deportivo Coopsol
3:0
Alianza Universidad de Huanuco
Atlético Torino
1:0
Willy Serrato
Sport Boys
3:1
Walter Ormeño
Alfonso Ugarte Puno
0:0
Sport Victoria
Pacifico FC
0:0
Atletico Minero
Carlos Mannucci
1:0
Defensor San Alejandro
Jose Galvez FBC
1:1
CC Deportivo Municipal
Salernitana
4:3
AS Aversa Normanna
AC Renate
1:1
US Arezzo
Ancona 1905
0:0
Pontedera
FC Pavia 1911
3:1
AC Feralpi Salo
Sef Torres Calcio
1:0
AC Lumezzane
Lupa Roma FC
1:0
Paganese Calcio 1926
Tuttocuoio
0:0
Ascoli
AS Giana Erminio
0:2
Alessandria
AC Savoia 1908
2:3
Benevento
AS Lucchese Libertas 1905
2:2
Savona FBC
Novara Calcio
0:0
US Cremonese
Pisa
3:1
Gubbio
ASD OltrepoVoghera
0:0
AC Asti
RapalloBogliasco
0:2
Borgosesia
Sestri Levante
2:0
Derthona
FCD Sporting Bellinzago
2:0
AS Sancolombano Calcio
Castelfidardo Calcio
2:1
Olympia Agnonese
Chieti
3:0
Celano
Campobasso
0:0
SPD Amiternina
Maceratese
2:1
Fano
SS Matelica Calcio Asd
1:0
Termoli Calcio
Recanatese
2:0
Fermana FC
San Nicolò
2:1
Jesina Calcio
Sambenedettese
4:0
Giulianova Calcio
Vis Pesaro
2:2
Civitanovese Calcio
Arzachena Costa Smeralda Calcio
1:1
ASD San Cesareo Calcio
ASD Astrea
1:0
US Palestrina 1919
ASD Cynthia 1920
0:2
Lupa Castelli Romani
Sora
3:2
FC Nuorese Calcio
Ostia Mare
6:2
ASD Anzio Calcio 1924
Budoni Calcio
3:2
Isola Liri
ASD Selargius Calcio
2:1
Fondi
Terracina Calcio
2:2
FC Aprilia
Viterbo Calcio
2:1
Olbia
ADC Ars et Labor Grottaglie
1:4
Bisceglie
Arzanese
0:1
Asd Calcio Pomigliano
Gallipoli Calcio
2:1
Brindisi
Asd Polisportiva Sarnese
3:2
SS Scafatese Calcio 1922
Pol. Ciliverghe Mazzano
0:5
Castiglione
Potenza Calcio
0:2
Gelbison Vallo D L
USD Alto Tavoliere San Severo
1:1
SS Monopoli 1966
Folgore Caratese
2:3
Calcio Lecco
SS Taranto 1927
1:1
Cavese 1919
US Inveruno 1945
4:1
Caravaggio
ASD MapelloBonate Calcio
3:2
Virtus Verona
Olginatese
0:2
Seregno
Pergolettese
4:1
Aurora Seriate Calcio
Sondrio Calcio
2:0
Montichiari
ASD Villafranca
1:1
AC Ponte San Pietro-Isola
Akragas
1:0
Gioiese
Battipagliese
0:0
HinterReggio
ASD Due Torri
1:1
ASD Progreditur Marcianise
APD Leonfortese
2:0
US Agropoli 1921
Asd Turris Calcio
0:1
ASD Tiger Brolo
USD Noto Calcio
0:0
SS Comprensorio Montalto Uffugo
Asd Roccella
3:3
NFD Orlandina ASD
Sorrento Calcio
2:1
RENDE CALCIO 1968
ASD Torrecuso Calcio
2:1
SSCD Granata 1924
AC Bastia Calcio 1924
1:2
Gavorrano
Gualdo Casacastalda
1:3
Flaminia
Pianese
1:2
Foligno Calcio
FC Ponsacco 1920
2:2
ASD Olimpia Colligiana Calcio
Siena
3:1
ASD SanGiovanniValdarno
San Donato Tavarnelle
0:0
Sansepolcro Calcio
Sporting Trestina
2:0
US Massese
ASD Villabiagio
1:1
Voluntas Calcio Spoleto
Alto Vicentino
1:0
USD Dro Alto Garda
Montebelluna
1:4
Padova
ASD Comunale Fontanafredda
2:1
AC Mezzocorona
FC Union Pro
1:1
ASD Giorgione Calcio 2000
ASD Mori Santo Stefano
0:0
ASD Arzignano Valchiampo
NK Kras ASD
3:3
Legnago Salus
Tamai
1:3
Belluno
ACD Union Ripa La Fenadora
1:2
Union Clodiense
Triestina Calcio
1:3
Sacilese
Luparense
2:2
Mezzolara
Delta Porto Tolle
2:3
Polisportiva Virtus Castelfranco
AC Formigine ASD
2:3
Correggese
ASD Fortis Juventus 1909
3:0
Bellaria Igea
Jolly e Montemurlo ASD
0:0
US Fiorenzuola 1922
Piacenza
1:1
AC Abano Terme
APD Ribelle Calcio
0:4
Este
ASD Romagna Centro
2:2
AC Fidenza 1922
Thermal Abano Ceccato M. Teolo
1:0
Scandicci
FC Rieti
0:0
Poggibonsi
Ssd Fidelis Andria 2018
2:0
FC Francavilla 1931
Manfredonia Calcio
4:0
Puteolana
Kremnička
6:2
Rakytovce
Snina
3:0
Veľké Revištia
Slovan Sabinov
3:3
MFK Zemplín Michalovce II
Družstevník Plavnica
0:0
Haniska
Tatran Krásno
FK 34 Brusno-Ondrej
Baník Kalinovo
3:1
Liptovský Hrádok
Žarnovica
0:1
MSK Namestovo
Rohožník
3:0
Dunajská Lužná
Tomasov
2:1
Báhoň
Slovan Ivanka
0:0
Slovenský Grob
Viničné
2:2
Svätý Jur
Rovinka
1:4
Rača
MŠK Kráľová pri Senci
4:0
Lozorno
Sevilla Atletico
1:0
El Palo
UCAM Murcia
3:0
Cordoba CF B
Real Madrid Castilla
3:1
Trival Valderas A.
UD Las Palmas B
3:2
CF Getafe B
Ub Conquense
0:1
Atletico Madrid B
CD Atletico Baleares
0:1
Gimnàstic Tarragona
Olot
1:1
RCD Mallorca B
Melilla UD
2:1
Lucena CF
CP Cacereno
1:2
Real Balompedica Linense
Real Valladolid B
2:3
SD Compostela
Celta de Vigo B
0:2
Atletico Astorga FC
UD Socuellamos CF
1:0
Athletic Bilbao B
Racing de Ferrol
1:2
Zamora CF
Marino Luanco
0:1
Real Murcia
CF Reus Deportiu
2:0
Real Zaragoza Deportivo Aragon
CD Lealtad
3:1
UP Langreo
Barakaldo CF
1:0
Huesca
CD Tudelano
1:0
CD Toledo Sad
CF Badalona
1:0
UE Sant Andreu
Hércules
2:1
Elche B
Real Jaen
5:0
Arroyo Cp
Cultural Leonesa
1:3
Real Oviedo
CD Guijuelo
2:0
UD Somozas
Real Aviles
0:1
FC Coruxo
SD Leioa
3:2
SD Amorebieta
CD Alcoyano
0:0
Huracan Valencia
Lleida Esportiu
4:0
Club Deportivo Eldense
La Roda CF
0:1
Real Betis B. B
Marbella FC
1:1
Cadiz
Lorca CF
2:0
Cartagena
Burgos CF
3:2
Sporting Gijon B
UD Logrones
4:1
Tropezon
CE Lhospitalet
2:0
CF Villarreal B
UD Cornella
1:3
Espanyol Barcelona B
Hajduk Beograd
2:1
Brodarac
FK Dorćol Beograd
0:1
FK Sopot Beograd
FK PIK Prigrevica
0:2
Čelarevo
FK Senta
1:0
FK Dolina Padina
BASK
1:3
FK Teleoptik
Srem Jakovo
0:3
Polet Dorćol
FK Železnik Lasta Beograd
2:3
FK Zarkovo
Radnički Obrenovac
1:0
FK Buducnost Dobanovci
Pudahuel Barrancas
0:2
Colchagua
Deportes Vallenar
3:2
Deportes Limache
Deportivo Estación Central
1:1
General Velásquez
Enfoque
0:4
Club de Deportes Provincial Marga Marga
Club Deportivo Social y Cultural Tomás Greig
3:3
Provincial Talagante
Santutxu
0:1
SD Gernika Club
SD Erandio Club
1:2
Santurtzi
CD Español de El Alquián
2:4
CD Linares
CA Osasuna B
4:1
Beti Onak
AD Union Adarve
0:1
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
Puerta Bonita
0:0
CD Mostoles
San Fernando Henares
0:1
AD Parla
Atlético Pinto
0:1
RSD Alcala
Torrejón
1:2
CD Artistico Navalcarnero
CD Toledo II
1:3
Quintanar del Rey
Deportivo Alaves B
1:2
SD Zamudio
Club Portugalete
1:0
Real Sociedad III
CD Guadalcacín
0:0
Los Barrios
CD Constancia
1:1
CD Binisalem
Atl Mancha Real
0:0
Guadix CF
CD Ronda
3:0
Los Villares CF
Atarfe Industrial
1:0
Los Molinos CF
Club Deportivo Arenas de Frajanas
1:4
Revilla
CD Villacarrillo CF
0:2
CD Loja
Bupolsa
2:0
CD Virgen Del Camino
Villanueva Pardillo
1:1
Real Madrid C
Alcobendas Sport
2:1
AD Alcobendas Levitt CF
CF Rayo Majadahonda
2:1
AD Alcorcon B
San Sebastian Reyes
4:0
Club Atlético de Madrid III
Pozuelo Alarcón
3:0
AD Colmenar Viejo
Paterna
2:0
Ribarroja CF
SC Requena
0:4
Orihuela CF
RSD Santa Isabel
2:2
Cuarte
CD Ebro
4:1
AD Almudevar
Club Atlético de Lugones SD
0:1
CD Roces
Real Oviedo B
1:1
Covadonga
Pinatar CF
1:0
Estrella Grana El Palmar CF
CD Varea
6:0
Arnedo
Cerdanyola del Vallès
2:1
Terrassa FC
Montañesa
2:0
Castelldefels
Pobla de Mafumet CF
1:3
Palamos
Gerena
2:0
CD Mairena
Conil
2:1
Arcos CF
La Palma
1:1
Cabecense
Fuente Cantos
0:0
CA Pueblonuevo
Olivenza
2:1
Valdivia
CD Montuïri
0:2
CE Mercadal
CD Marino
5:1
CD El Cotillo
Vera
0:0
Atlético Victoria
Las Zocas
1:1
Estrella CF
CD Mensajero
1:0
Santa Úrsula
RS Gimnastica de Torrelavega
1:1
Racing Santander B
Gama
0:0
Atlético Albericia
CD Izarra
2:1
CD Iruña
CD Cristo Atletico
2:3
Almazán
Numancia II
3:0
CD Villaralbo
Andorra CF
1:1
Barbastro
AD Sabinanigo
2:3
CD Caspe
Binéfar
0:1
CF Villa de Alagón
CD Tuilla
1:0
CD Cudillero
L'Entregu
2:0
Lenense
Ceares
1:1
Praviano
Naxara CD
3:0
SD Oyonesa
La Calzada
2:1
Alfaro CD
AEC Manlleu
3:1
Martinenc
FC Asco
2:0
Figueres
CF Peralada
4:2
CD Masnou
Mora
1:0
Manchego
Balmaseda
1:2
Arenas Club de Getxo
Alondras CF
2:0
Club Xuventú Sanxenxo
Cayón
3:0
Barreda
Pena Sport FC
1:0
CD Idoya
Cultural Cebrereña
1:1
Burgos Promesas
La Baneza CF
0:2
Mirandés II
Caudal Deportivo
1:0
Universidad Oviedo
River Ebro
1:1
Peña Balsamaiso CF
Daimiel RCF
2:0
Almagro
Amurrio
1:0
Oiartzun KE
Martos CD
2:1
Atletico Malagueno
Huétor Tájar
3:1
CD El Ejido 2012
Antequera CF
1:4
Velez CF
UM Escobedo
0:1
Siete Villas
Cortes
2:1
CD Oberena
Union Mutilvera
1:1
CA Cirbonero
CD Becerril
1:0
Atletico Tordesillas
Atletico Bembibre
0:0
Gimnastica Segoviana
Acero
2:2
Atletico Levante UD
Illueca CF
0:4
CDJ Tamarite
Villanueva CF
0:1
CD Teruel
Utebo
1:0
Sociedad Deportivo Tarazona
SD Ejea
2:2
Borja
Urraca CF
4:1
Andés CF
Real Murcia B
3:1
Club Edeco PMD Fortuna
Cartagena FC
2:3
Independiente de Ceutí FC
Jumilla CF
1:0
Muleno CF
CF Ciudad de Alfaro
2:2
Calasancio
Rubí
2:2
FC Vilafranca
CF Gava
1:0
AE Prat
Almansa
1:0
Sporting La Gineta CF
Bertamiráns FC
0:1
SD Órdenes
UD Barbadás-Bentraces
3:1
Laracha CF
Rapido de Bouzas
1:1
Silva SD
As Pontes
0:0
Racing Club Villalbes
Cerceda
1:1
Ribadumia
Pontevedra CF
1:2
RC Deportivo Fabril
Bergantinos CF
1:1
Ribadeo FC
CF La Nucia
0:0
UD Alzira
Crevillente Deportivo
2:1
Atletico Saguntino
CD Torrevieja
1:2
CF Torre Levante
CF Cullera
2:0
Villarreal C
AD Caravaca Vera Cruz
0:1
Mar Menor Club de Futbol
Plus Ultra
3:1
EF Alhama
Deportiva Minera
2:1
Yeclano Deportivo
CD Pedroneras
0:1
Albacete II
Marchamalo
2:2
CF Talavera de La Reina
Arosa SC
0:0
CD Boiro
Choco
4:0
CD Cultural Areas
CP Sanvicenteño
2:3
CD Badajoz
Deportivo Pacense
0:2
Moralo
UD San Pedro
2:1
Alhaurín
Novelda
7:0
CD Utiel
CD Castellon
2:1
Ontinyent CF
CDA Aguilas FC
3:0
Huércal Overa
Europa
1:1
CE Sabadell FC II
CP Villarrobledo
0:2
Atlético Ibañés
Villarrubia CF
2:0
Manzanares
UD Puertollano
4:0
Hellín Deportivo
CF Algeciras
2:0
CD Alcala
Díter Zafra
3:1
Plasencia
Jerez
6:0
CD Hernán Cortés
CA San José Promesas
0:4
Merida UD
CD Don Benito
0:3
UD Extremadura
CD Coria
1:0
CD Azuaga
Santa Amalia
4:2
CD Castuera
Pd Santa Eulalia
2:0
SD Formentera
Ecija Balompie
2:1
Atlético Onubense
CD San Fernando
2:0
Coria CF
Peña Deportiva Rociera
1:0
CMD San Juan
Jeunesse Tamines
2:3
St Gilles
Mormont
2:2
RRC Hamoir
Royal Aywaille FC
1:3
FC Liege
Waremme
1:3
Ur Namur
Solières Sport
2:2
FC Jeun Lorr Arlonaise
Toekomst Menen
0:1
SK Ronse
Jong Lede
2:0
K.Racing Waregem
Sassport Boezinge
1:2
Sporting West Harelbeke
Wetteren-Kwatrecht
1:3
OMS Ingelmunster
Eernegem
0:3
RFC Wetteren
K FC SP St-Gillis Waas
2:1
SK Berlare
Sparta Petegem
2:3
Vk Ieper
Sportkring Sint-Niklaas
1:1
Royal Knokke FC
Ganshoren
4:4
R Leopold Uccle FC
R Racing Club de Waterloo
2:1
Sporting Châtelet
Entente Acren Lessines
3:1
RUS Rebecquoise
Assesse
0:4
Tempo Overijse
Boussu Dour Borinage
4:0
Wolvertem
Lyra
0:2
Spouwen-Mopertingen
FC Duffel
3:0
KFC Sint Lenaarts
KVV Vosselaar
1:0
Bree
VC Herentals
0:4
K Esperanza Pelt
Bijelo Brdo
3:2
Belišće
Kamen Ivanbegovina
4:1
HNK Hajduk II
Neretvanac Opuzen
2:0
Junak
Croatia Zmijavci
3:1
GOŠK Dubrovnik
NK Primorac 1929
0:0
HNK Sibenik
Trnje
1:1
Dugo Selo
Gnk Dinamo Zagreb II
8:0
NK Vrapce
NK Novigrad
3:1
NK Stupnik
Zagorec Krapina
0:4
HNK Rijeka II
Partizan
0:3
Akademik Svishtov
FK Sitomir Nikopol
1:2
OFK Levski
Bdin
2:0
Kom Berkovitsa
Spartak Pleven
3:0
Yantra Gabrovo
FK Juventus Malchika
4:2
Botev Lukovit
Pavlikeni
0:2
Vidima-Rakovski Sevlievo
Benkovski Byala
2:1
Kubrat
Dorostol
0:3
FK Chernomorets 2003 Byala
FK Provadia
3:4
FK Ticha 1948 Dolni chiflik
FK Shumen 1929 Shumen
0:1
Septemvri Tervel
FK Dve Mogili
0:0
FK Suvorovo
FK Belitsa
0:0
Svetkavitsa Tg
Chernomorets Balchik
2:1
Botev Novi Pazar
FK Germaneya Sapareva banya
1:2
FK Chepinets Velingrad
Oborishte Panagyurishte
2:0
Belasitsa
FK Koneliano German
1:0
Mesta
FK Balkan Varvara
1:1
Strumska Slava
PFC Vihren Sandanski
1:3
Minyor Pernik
PFC Rilski Sportist Samokov
0:1
Velbazhd
Slivnishki geroy
4:0
PFK Sportist Svoge
FK Stara Zagora
FK Elhovo
Kaliakra Kavarna
2:2
FC Dunav 2010