Fixtures - November 11, 2018
Alaves
2:1
Huesca
Barcelona
3:4
Betis
Rayo Vallecano
2:2
Villarreal
Sevilla
2:1
Espanyol
Celta Vigo
2:4
Real Madrid
Atalanta
4:1
Inter
AC Chievo Verona
2:2
Bologna
Empoli
2:1
Udinese
Roma
4:1
Sampdoria
Sassuolo
1:1
Lazio
Milan
0:2
Juventus
Shrewsbury Town
1:1
Salford City
Weston Super Mare FC
0:2
Wrexham
Hitchin Town
0:2
Solihull Moors FC
Mansfield Town
1:1
Charlton Athletic
Guiseley FC
4:3
Cambridge Utd.
Alfreton Town FC
1:4
Fleetwood Town
Chorley FC
2:2
Doncaster Rovers
Barnet FC
1:1
Bristol Rovers
Port Vale
1:2
Sunderland
FC Kalush
2:0
Bukovina Chernovtsy
Cherkashchyna
3:1
FC Podillya Khmelnytskyi
MFC Metalurh Zaporizhya
1:0
Tavriya Simferopol
Bursaspor
1:2
Kasımpaşa
Fenerbahce
2:0
Alanyaspor
Antalyaspor
1:2
Akhisar Belediyespor
Besiktas JK
1:2
Sivasspor
Atletico Paranaense
2:0
Cruzeiro MG
Botafogo RJ
2:1
Flamengo
Atletico Mineiro MG
1:1
Palmeiras
Vitoria BA
2:2
EC Bahia BA
Ceara CE
1:1
Internacional RS
Gremio FB Porto Alegrense
2:1
Vasco Da Gama RJ
Fluminense RJ
0:0
Sport Recife PE
Cruz Azul
2:1
Lobos BUAP
León
0:1
Guadalajara
Tigres UANL
6:1
Puebla FC
Necaxa
1:1
Monterrey
Xolos de Tijuana
2:3
Morelia
Toluca
0:1
Pumas UNAM
SFC Opava
2:1
FC Banik Ostrava
FK Jablonec
3:1
Bohemians Prague 1905
Viktoria Plzeň
1:1
1 FK Pribram
FK Teplice
0:0
SK Sigma Olomouc
Slavia Praha
3:1
Zlín
Hobro IK
1:0
Vendsyssel FF
Randers FC
1:1
Nordsjælland
Aalborg BK
1:1
FC Copenhagen
Midtjylland
5:0
Vejle BK
Odense Boldklub
2:1
Esbjerg FB
Ostersunds FK
3:3
Hammarby IF
IF Brommapojkarna
3:0
Trelleborg FF
GIF Sundsvall
0:1
Dalkurd FF
BK Hacken
0:1
IFK Norrkoping
Malmö FF
2:0
Elfsborg
Kalmar FF
0:1
AIK
Djurgardens IF
1:0
IK Sirius FK
Örebro
1:3
IFK Goteborg
Molde
2:0
Haugesund FK
Kristiansund BK
3:1
SK Brann
Bodo/Glimt
1:1
Valerenga IF
Ranheim IL
1:2
Tromsø
IK Start
0:1
Rosenborg
Stromsgodset IF
2:2
Lillestrom SK
Sarpsborg
1:1
Sandefjord Fotball
Odds BK
0:3
Stabaek Fotball
Colon
1:1
Estudiantes de La Plata
Independiente
2:1
Belgrano
Gimnasia y Esgrima
0:3
Racing Avellaneda
Banfield
0:0
Lanus
Guizhou Renhe
0:0
Guangzhou R&F FC
Nei Mongul Zhongyou F.C.
4:0
Henan Songshan Longmen
Guangzhou
5:1
Tianjin Jinmen Tiger
Dalian Pro
2:0
Changchun Yatai
Guizhou Zhicheng
1:0
Chongqing Lifan
Shanghai Shenhua
2:2
Shandong Taishan
Tianjin Tianhai
3:2
Shanghai Port
Shenzhen FC
2:1
Beijing Guoan
Granada
0:0
Numancia
CF Rayo Majadahonda
2:0
Almería
Mallorca
3:0
Córdoba
Sporting Gijón
2:2
Málaga
Tenerife
0:0
Albacete Balompie
Famalicao
2:1
SC Covilha
FC Porto B
2:1
CD Cova Piedade
Sporting Braga B
0:1
Academica Coimbra
Arouca
2:0
Leixões
Astana
4:0
FC Irtysh Pavlodar
FC Kairat Almaty
0:0
Shakhter Karagandy
Tobol Kostanay
3:0
Kyzyl-Zhar
FC Ordabasy
1:0
FK Atyrau
FC Aktobe
0:2
FC Kaisar Kyzylorda
FC Zhetysu
3:1
Akzhayik
FC Lori
0:1
Pyunik Yerevan FC
FC Noah
0:0
Alashkert
Shirak Gyumri FC
1:0
FC Ararat-Armenia
Gandzasar Kapan FC
3:0
Banants Yerevan FC
Ufa
2:0
Spartak Moscow
Krasnodar
3:0
FK Yenisey Krasnoyarsk
FC Rubin Kazan
0:0
Lokomotiv Moskva
CSKA Moskva
2:0
Zenit
Umraniyespor
0:0
Altinordu FK
Elazığspor
3:2
Eskişehirspor
Altay Izmir
3:0
Adana Demirspor
Osmanlıspor
1:0
İstanbulspor
Luxembourg-Porto
2:2
URB
Syra Mensdorf
0:2
CS Grevenmacher
Union 05 Kayl-Tetange
3:1
Bettembourg
Yellow Boys Weiler
1:2
Schifflange
FC Mondercange
11:0
Red Boys Aspelt
Berdenia Berbourg
1:0
Sporting Bertrange
Sanem
2:3
Red Black Egalité
Lorentzweiler
1:1
Jeunesse Useldange
Jeunesse Schieren
5:0
Marisca Mersch
Berdorf Consdorf
1:3
Alisontia Steinsel
Sporting Mertzig
0:4
Kehlen
Minerva Lintgen
2:2
Blô-Weiss Medernach
Vevey Sports
2:2
FC Echallens Region
Thun II
1:0
Lancy
FC Kosova Zurich
0:2
FC Thalwil
Lausanne Sport II
3:1
FC Naters
Nykoebing FC
3:1
Silkeborg
Thisted
0:1
BK Fremad Amager
Lyngby
1:3
FC Fredericia
Naestved BK
1:1
Hvidovre IF
FC Roskilde
4:1
HB Koege
FK Bregalnica Stip
2:2
Pehchevo
Plačkovica
0:1
FK Detonit Junior
FK Vardar Negotino
0:0
GFK Tikvesh 1930
FC Struga Trim Lum
1:0
FK Pelister Bitola
Goblen Junior Kumanovo
0:1
KF Gostivar
FK Teteks Tetovo
0:3
KF Vellazerimi 77
FK Skopje
2:1
Korab Debar
Gaziantepspor
1:1
Manisaspor
Sivas Belediye Spor
2:1
Tarsus Idman Yurdu
Sanliurfaspor
2:1
Konya Anadolu Selcukspor
Bayrampasa
0:2
AS Sariyer
Bodrumspor
2:1
Genclik Spor
Ankara Demirspor
0:0
Amed Sportif Faaliyetler
Inegolspor
0:1
Sakaryaspor
Eyupspor
1:2
Gumushanespor
Sancaktepe Belediye
3:1
Nigde Belediyespor
Samsunspor
1:2
Keciorengucu
Kastamonuspor
6:2
Hacettepe
Bandirmaspor
0:1
Karagümrük
Kirklarelispor
2:1
Fethiyespor
P. Bugsasspor
0:3
Tuzlaspor
Zonguldakspor
0:3
Kahramanmarasspor AS
Batman Petrolspor
2:1
Korfez SK
Yeni Orduspor Kulubu
1:1
Elaziz Belediyespor
Osmaniyespor
1:1
Kasimpasa Erokspor
Ofspor
2:0
Alibeykoy SK
Pazarspor
1:0
Kemerspor 2003
Diyarbekirspor
1:0
Corum Belediyespor
Erzincan Refahiyespor
0:0
Fatsa Belediyespor
Payasspor
0:0
1461 Trabzon
Ergene Velimese Spor
3:1
Bucaspor 1928
Erbaaspor
0:0
Kozan Belediyespor
Silivrispor
2:1
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
Gebzespor
0:1
Nevsehir Belediye Spor
Bergama
1:1
Karsiyaka
Kizilcabolukspor
2:1
Kirsehir Belediye Spor
Hacettepe 1945
2:0
Duzcespor
Adiyaman 1954 SK
1:2
Sultanbeyli Belediyespor
Catalcaspor
2:1
Akhisar Belediyespor
Serik Belediyespor
1:1
Adliyespor
Turgutluspor
2:0
Cizrespor
Videm
0:0
Zreče
NK Turnisce
1:1
NK Tromejnik Kuzma
NK Grad
3:3
NK Avto Rajh Ljutomer
NK Hotiza La Storia
2:3
Črenšovci
NK Arne Tabor 69
2:0
Sava Kranj
NK Ivancna Gorica
2:1
NK Komenda
FK Admira Prague
4:1
TJ Tatran Sedlcany
Sokol Hostoun
0:2
Meteor Prague
SK POLABAN NYMBURK
0:0
Banik Sous
Tj Dvur Kralove Nad Labem
2:0
SK Benatky Nad Jizerou
FC Kolin
0:0
FK Caslav
FK Apos Blansko
9:0
FC Spartak Velka Bites
FK Atlantas Klaipeda
1:5
Riteriai
FK Suduva Marijampole
1:2
VMFD Zalgiris
FK Zalgiris Kaunas
1:2
Stumbras Kaunas
KF Devolli
2:0
FK Skrapari
Këlcyra
3:2
Delvina
KS Naftetari
3:2
Shkumbini Peqin
Tepelena
4:3
KF Memaliaj
KS Butrinti Sarande
7:2
Term FC
Maliqi
4:0
KS Gramozi Erseke
KF Vllaznia Shkoder B
4:1
Spartaku Tiranë
Sopoti Librazhd
1:0
Internacional Tirana
KS Kukësi II
FC Kevitan
Terbuni Puke
1:0
Klosi
Tirana II
3:2
KS Ada
Partizani Tirana II
7:2
KF Gramshi
Juventud Unida Universitario
1:1
Huracan Las Heras
Ferro Carril Oeste GP
2:2
Cipolletti
Atletico Camioneros
2:0
Defensores Belgrano VR
San Jorge Tucumán
2:2
Chaco For Ever
Juventud Antoniana
1:1
Boca Unidos
Baadraan
2:1
Malavan
Aluminium Arak
2:1
Arvand Khorramshahr
Navad Urmia
2:1
Qashqai
Gol Reyhan
1:0
Rayka Babol
Fajr Sepasi
0:0
Shahrdari Tabriz FC
Mes Kerman
1:3
Sorkhpooshan Pakdasht
Shahrdari Mahshahr FC
1:0
Mes Rafsanjan
Chabab Rif Al Hoceima
2:1
Wydad Casablanca
Raja Casablanca
2:0
Kawkab
FAR
0:0
Ittihad Tanger
Khouribga
2:2
Berkane
Gd Peniche
0:0
Clube Desportivo de Alcains
AD Macao
0:3
Sportivo de Loures
Castelo Branco
2:2
Oliveira Hospital
AD Nogueirense
3:0
CF Santa Iria
Vilafranquense
3:0
Sertanense FC
Arc Oleiros
3:3
CD Fatima
FC Ferreiras
2:2
Redondense FC
CF Os Armacenenses
1:4
Casa Pia Atletico
Vasco da Gama
3:2
Moura
Gondomar SC
3:0
SC Coimbroes
Amarante FC
3:0
Penalva Do Castelo
Rd Agueda
3:3
Gd Gafanha
AD Sanjoanense
0:0
FC Cesarense
Lusit.vildemoinhos
0:0
Lusitania FC
SPG Meda
1:2
Leca FC
União Madeira
2:1
FC Pedras Rubras
FC Vizela
3:0
CDC Montalegre
Gil Vicente
4:1
Trofense
Vilaverdense FC
1:0
Gd Mirandes
AD Limianos
0:0
Ar Sao Martinho
Pedras Salgadas
2:2
SC Mirandela
Gd Chaves B
1:2
AD Fafe
Merelinense FC
1:2
Felgueiras 1932
AD Oliveirense
1:3
SC Maria Fonte
Cc Taipas
1:1
Gdu Torcatense
Praiense
2:0
Amora FC
SC Angrense
0:1
Louletano
Sporting Clube Ideal
2:1
Olhanense
Maritimo Madeira B
1:0
CD Cinfaes
Togo-Port
2:0
Semassi
US Koroki
2:1
Foadan FC
Maranatha Fiokpo
3:0
OTR
Anges Notsè
1:0
Gbikinti
Dynamic Togolais
2:0
Gomido
Sara Sport
0:0
Kara
ASKO
0:0
Gbohloe-su
Credicoop San Cristóbal
3:0
Pirata FC
Alianza Universidad de Huanuco
2:1
Atlético Torino
Santos FC Ica
1:0
Social Venus
Las Palmas
3:2
UDA
Igalo
1:0
Arsenal Tivat
FK Bokelj Kotor
1:3
Otrant-Olympic
FK Mladost Ljeskopolje
1:0
FK Decic Tuzi
FK Berane
0:1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
FK Jezero Plav
2:1
FK Kom
CD Clan Juvenil
2:2
Gualaceo
CD Olmedo
2:1
L.D.U. Portoviejo
CD America de Quito
3:1
Cds Santa Rita
Orense
0:3
Fuerza Amarilla SC
Tartu FC Santos
0:0
Tallinna FC Flora
Nomme JK Kalju
1:3
JK Welco Elekter
FCI Levadia Tallinn
2:1
Rakvere JK Tarvas
Maardu Linnameeskond
6:1
FC Elva
Keila JK
2:0
JK Tallinna Kalev
FK Varnsdorf
0:1
SK Dynamo Ceske Budejovice
FC Sellier & Bellot Vlasim
2:1
FK Viktoria Zizkov
FC Hradec Kralove
4:1
Pardubice
Levanger
3:4
Sandnes Ulf
Nest-Sotra
1:0
Aasane Fotball
Strommen IF
0:1
Aalesunds FK
Floro
0:2
Mjondalen
Sogndal IL
0:1
Notodden FK
Ham-Kam
3:1
Ullensaker/Kisa
Jerv FK
0:1
Tromsdalen
Viking FK
3:1
Kongsvinger IL
MFK Zemplin Michalovce
1:0
FC Spartak Trnava
FC Nitra
1:2
Slovan Bratislava
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
0:1
Skf Sered
Apollon Larissa FC
1:0
Panachaiki 2005
Trikala
2:0
Aoc-Kissamikos
Iraklis Thessaloniki FC
1:1
Aiginiakos FC
Pao Aittitos Spata FC
0:0
Kerkyra
Platanias
0:0
Doxa Dramas
Irodotos
2:0
Karaiskakis
Ermionidas
2:0
AO Eikosimia
Thiella Kamariou
0:1
AO Chalkis
Diagoras FC
1:1
Thyella Rafinas Apo
FC Foivos Kremasti
1:0
Niki Tragano
PAO Vardas
1:0
Ialysos
Apollon Paralimniou FC
1:0
Panserraikos
AE Kalampakiou
0:0
AP Alexandros Kilkis
Nestos Chrisoupolis
2:0
Aris Avatou
Ethnikos Alexandroupoli FC
0:3
Aetos Orfanou
Orfeas Xanthis
0:0
Keravnos Pernis FC
Aspida Xanthi
2:0
Ethnikos Sidirokastrou
PAO Kosmio
0:3
Kavala
Paniliakos
1:1
Panamvrakakikos Amfilochia-Mpouka
Asteras Amaliadas / Panopoulou FC
0:2
Diagoras Vrachneikon
Palliniakos FC
2:1
AO Neos Acharnaikos
Makedonikos Foufas
1:0
Makedonikos Siatista
Nafpaktiakos
4:0
Grevena Aerata
Souli Paramythia
2:1
Acheron Kanalaki
Thriamvos Serviana
3:0
AO Floriada
M. Alexandros Kallithea
1:1
Thesprotos
Kronos Argyrades FC
0:2
Lefkimmi
Agioi Anargyroi FC
1:0
Charavgiakos
FC Korinthos
1:4
Agios Ierotheos
Apollon Eretria
0:2
Panthiraikos
Kallithea
0:0
Ilisiakos FC
Eolikos Mytilinis
0:1
AEK Athens
PAO Koufalion
5:1
Meliteas Melitis FC
Agrotikos Asteras FC
2:1
Olympiakos Kyminion
Edessaikos
0:1
Elpis Skoutari
Anagennisi Giannitsa FC
2:3
Aris Palaiochori
Niki Agkathia
1:1
Almopos
Makedonikos Efkarpia FC
1:0
Langadas FC
Ermis Amyntaio
0:2
Po Triglias
PAO Atromitos Piraeus
1:4
AO Paleochora FC
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
1:1
Episkopi FC
O F Ierapetras
1:1
Ionikos
Aeek Synka
1:0
Ethnikos Piraeus
Proodeftiki
1:0
AE Neapolis
Giouchtas
3:1
Ampelakiakos Salamis FAS
AO Selanon
1:1
Asteras Iteas
AS Meteora
0:0
Oikonomos Tsaritsanis
Ypatou
0:0
Amvrysseas
Panargiakos
2:0
Asteras Vlachioti
Enosi Panaspropyrgiakou Doxas
6:0
Pamisos Messini
Pierikos FC
0:1
Almyros
Pellana
1:1
Enosi Lerna
Anagennisi Karditsas 1904
1:6
Niki Volos
Kalamata FC
2:0
AO Mandraikos FC
Thiseas Agria
2:0
Achilleas Neokaisareias FC
FC Fokikos
0:2
AO Stylida
AO Katastari
3:1
Panarkadikos
Desportivo Huíla
2:1
Kabuscorp SCP
Cuando Cubango
0:2
Interclube
Sporting de Cabinda
1:1
Petro Luanda
Académica do Lobito
0:0
Sagrada Esperança
Santa Rita
1:2
Bravos Maquis
Sanarate
1:1
Cobán Imperial
Comunicaciones
1:0
Guastatoya
Xelajú
3:0
Siquinalá
Malacateco
5:4
Municipal
Deportivo Chiantla
1:2
Antigua GFC
Happy Valley
4:1
Shatin
Citizen AA
3:4
Double Flower
Mutual FC
0:2
Eastern District
Central & Western
1:2
Resources Capital
Hong Kong Rangers
0:0
Wong Tai Sin
Dreams Metro Gallery
2:2
South China FC
Pelikan Łowicz
0:1
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Lech Poznań II
1:1
MKP Kotwica Kolobrzeg
KS Mieszko Gniezno
3:2
Jarota Jarocin
Wisla Sandomierz
0:1
Podlasie Biała Podlaska
Kp Starogard Gdansk
5:0
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
0:2
Świt Skolwin
Tokyo Verdy
1:0
Kamatamare Sanuki
Renofa Yamaguchi
0:1
Ventforet Kofu
Avispa Fukuoka
1:0
Roasso Kumamoto
Mito Hollyhock
1:1
FC Gifu
Tochigi
0:1
Matsumoto Yamaga FC
Tokushima Vortis
0:0
Albirex Niigata
Ehime FC
0:2
Machida Zelvia
Nara Club
1:2
Reinmeer Aomori
Honda Lock
1:3
Osaka
Veertien Mie
1:3
Vanraure Hachinohe
Biwako Shiga
2:1
Imabari
Cobaltore Onagawa FC
2:2
Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki
Tegevajaro Miyazaki
0:2
Sony Sendai
Gwangju
4:0
Ansan Greeners
Seongnam
1:0
Busan IPark
Daejeon Hana Citizen
2:2
Anyang
Seoul E-Land
1:0
Suwon
Bucheon
0:1
Chungnam Asan
Luftetari Gjirokaster
2:1
KF Tirana
KS Kastrioti Kruje
3:0
Dajti Kamza
Partizani Tirana
1:0
KF Laci
Skënderbeu Korçë
1:0
Flamurtari Vlore
Slovan HAC
1:1
Young Style SC Wienerberg
Donaufeld
2:0
Favoritner AC
Dornbirner SV
0:3
Admira Dornbirn
Puch
1:5
Austria Salzburg
Telfs
3:2
Imst
Austria Lustenau II
0:2
Fussach
Nenzing
2:3
Höchst
SV Spittal/Drau
5:0
St. Michael Bleiburg
Honduras Progreso
2:3
Marathón
Motagua
6:1
Real de Minas
Platense
0:0
Juticalpa
Real España
1:2
UPNFM
Vida
2:0
Olimpia
Guadalupe
0:2
Alajuelense
Herediano
6:2
Limón
Pérez Zeledón
1:1
Cartaginés
Deportivo Saprissa
3:0
Carmelita
La U Universitarios
1:2
San Carlos
Zacatepec
1:1
Tampico Madero
Cafetaleros
2:3
Juárez
Dorados de Sinaloa
1:1
San Luis
Universidad Guadalajara
4:1
Celaya
Vac FC
0:0
Kaposvari Rakoczi FC
Cegledi VSE
1:0
BSS Monor
Budaorsi SC
2:0
Vasas
MTE
1:3
Siofok
Kazincbarcika
2:3
Aqvital
Soroksar
2:2
Bekescsaba 1912 Elore
Dorogi FC
1:1
Nyiregyhaza Spartacus
Budafok
2:3
Zalaegerszeg
Balmazujvarosi FC
1:2
Tiszakecske
Gyirmot
2:1
Gyori ETO
Fehérvár II
0:4
Komárom
III Ker Tue Upe
0:2
Ajka
Csepel
1:0
Nagykanizsa
Érdi VSE
1:1
Sarvar
Dunaharaszti MTK
0:4
Szabadkikötő
Andráshida
0:1
Puskás II
BKV Elore
2:6
Pápai Perutz
Ivancsa KSE
0:3
Szentlorinc SE
Szeged
1:2
Szeol SC
Kozarmisleny
0:0
Makó
Hódmezővásárhely
1:2
Pecs
Kecskemet
1:1
Szekszardi UFC
Paksi SE II
2:3
Rákosmenti KSK
Dabas
1:0
Taksony SE
Szolnoki MAV FC
3:1
Tállya
DEAC
5:1
Sajóbábony Vegyész
Egri FC
1:1
Salgótarjáni BTC
Füzesgyarmati
3:0
Putnok VSE
Gyöngyös
3:1
Tiszaujvaros
Esmtk Budapest
3:1
Jászberényi
Diósgyőr II
0:0
Cigand SE
Senyo Carnifex FC
1:1
Nyirbator FC
Whb Menfoecsanak Esk
3:5
Penzugyor SE
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
0:0
Honvéd II
FC Gagra
0:0
FC Wit Georgia Tbilisi
FC Telavi
3:3
FC Shuqura
FC Tskhinvali
0:2
FC Norchi Dinamo Tbilisi
FC Merani Martvili
1:1
Shevardeni 1906
FC Dinamo Batumi
4:1
FC Samgurali Tskaltubo
Hawkes Bay United
0:2
Hamilton Wanderers AFC
Team Wellington
3:1
Southern United
Waitakere United
3:0
Tasman United
Wellington Phoenix Academy
2:3
Canterbury United
Eastern Suburbs AFC
0:1
Auckland City FC
Wedeler TSV
0:1
Barmbek-Uhlenhorst
SC Condor Hamburg 1956
2:2
Süderelbe
VFC Plauen
1:3
BSG Wismut Gera
Carl Zeiss Jena II
2:2
Einheit Rudolstadt
Greifswalder FC
2:2
Blau-Weiß 90 Berlin
Hertha 06
0:2
Hertha Zehlendorf
Strausberg
3:1
SV Altlüdersdorf
1. FC Lok Stendal
2:0
Anker Wismar
SV Eichede
3:1
SV Todesfelde
SV Frisia 03
1:1
TSV Kropp 1946
VfR Neumunster
0:1
NTSV Strand 08
BSC Hastedt
6:3
SAV
FC Germania Friedrichstal
2:0
Backnang
TSV Schwabmunchen
1:4
Vilzing
Bersenbrück
5:2
Cloppenburg
Eintracht Northeim
2:0
Eintracht Braunschweig II
Hagen / Uthlede
2:3
Heeslinger SC
VfV Hildesheim
1:3
Spelle-Venhaus
Wolfenbüttel
0:2
Arminia Hannover
DJK Bamberg
2:0
FC Würzburger Kickers II
ASV Vach
1:2
Abtswind
Rugenbergen
3:1
VfL Pinneberg
Buchholz
3:2
TuS Osdorf
TUS Rot-Weiss Koblenz
1:1
Mechtersheim
SV Breinig
1:4
Frechen
SpVgg Neu-Isenburg
0:1
Türk Gücü Friedberg
Ginsheim
1:1
Bayern Alzenau
Teutonia 05
0:2
Altona
TuS Erndtebruck 1895
2:3
Brünninghausen
Sprockhövel
4:1
Gievenbeck
ASC Dortmund
2:0
Westfalia Herne
SV Westfalia Rhynern
4:2
Eintracht Rheine
Gütersloh
0:3
Schalke II
Holzwickeder SC
0:2
TUS Haltern
Schermbeck
0:1
Hammer SpVg
Meerbusch
0:2
Kleve
SpVg Schonnebeck 1910
1:1
SC Duesseldorf West
Blau-Weiß Friesdorf
4:2
Vichttal
Inter Turkspor Kiel
3:6
Weiche Flensburg II
Borgfeld
2:2
SFL Bremerhaven
TuS Schwachhausen
3:1
Brinkumer SV
Alfter
Euskirchen
Sasel
4:1
WTSV Concordia
Bocholt
2:2
Sportfreunde Baumberg
Hilden
3:2
Ratingen SV Germania 04/19
Turu Dusseldorf
1:0
SW Essen
Jahn Regensburg II
3:0
Dachau
Türkgücü München
1:0
Ismaning
Inter Club de Escaldes
2:1
FC Ordino
Sant Julia
1:1
UE Engordany
Lusitanos FC
1:4
FC Santa Coloma
UE Santa Coloma
5:0
Encamp FC
Cusco
0:1
Universitario de Deportes
Sport Boys
3:1
Sport Rosario
CC Deportivo Municipal
2:2
Ayacucho FC
Alianza Lima
2:1
Sport Huancayo
Marquense
2:1
Suchitepéquez
Universidad San Carlos
2:3
Achuapa
Comunicaciones II
1:2
Aurora
Sololá
0:2
Chimaltenango
Quiché
1:0
Coatepecano IB /DR
Nueva Concepción
2:0
Santa Lucía Cotzumalguapa
Sansare FC
3:0
Deportivo Jocotán
Carchá
1:2
Mixco
Koeppchen
0:0
Un Kaerjeng 97
US Esch
2:0
Jeunesse Junglinster
Swift Hesperange
3:1
Erpeldange
FC Wiltz 71
5:1
Sandweiler
FC Rodange 91
1:2
Blue Boys Muhlenbach
Genappe
3:0
Sporting Bruxelles
Neufvilles
1:2
Athlétic Club Estaimbourg
Belœil
2:1
RAS Monceau
Anderlues
1:2
Péruwelz
Montignies
3:1
SG-Tertre-Hautrage
Soignies Sports
2:2
Le Roeulx
Paturages
2:3
Gosselies Sports
PAC Buzet
2:2
Houdeng
Jong Zulte
3:1
Drongen
Eendracht Zoersel
3:1
Witgoor Sport
Schriek
1:3
Oppuurs
HO Kalken
3:1
Elene-Grotenberge
Rochus Deurne
1:6
Sint-Job
Excelsior Mariakerke
1:2
Lochristi
KVV Duffel
2:2
Wuustwezel
Ardennen
4:2
Dendermonde
Mariekerke
1:1
Berg en Dal
Herkol
3:3
Zonhoven
Herk
1:3
Huvo Jeuk
Weerstand Koersel
1:3
K. Hand in Hand Hoepertingen
Melo Zonhoven
1:1
Eendracht Maasmechelen
Champlon
0:4
Saint-Hubert
Marloie Sport
1:1
La Roche
KSC Grimbergen
1:2
Tervuren-Duisburg
Linden
1:2
Bertem-Leefdaal
Beauraing
0:1
Spy
Flavion Sport
1:3
Loyers
Royal Stade Gedinnois
0:4
ES de la Molignée
Rochefort
4:2
Ligny
Rhisnes
2:1
Pesche
Arquet
0:2
CS Wépionnais
KVC Deerlijk Sport
1:2
Excelsior Zedelgem
KSC Wielsbeke
3:1
Oostnieuwkerke
Lauwe
3:3
K.Racing Waregem
KSK Vlamertinge
1:3
Oostduinkerke
Sassport Boezinge
2:1
KFC Poperinge
R Ougrée FC
0:0
Raeren
Weywertz
2:1
UCE Liège
Wanze / Bas-Oha
1:1
Sprimont II
Ster-Francorchamps
8:0
Braives
Stade Disonais
3:2
RSC Beaufays
Trooz
4:1
Aubel
JS Fizoise
1:3
Rechain
Stade Everois
2:7
Saint-Josse
Saint-Michel
0:2
Villers-La-Ville
Etterbeek
1:3
RRC Boitsfort
Kosova Schaerbeek
0:0
R Racing Club de Waterloo
Union Lasne-Ohain
0:5
Crossing Schaerbeek
Adegem
4:0
Appelterre-Eichem
Rossignol
0:4
Saint-Louis-Saint-Léger
Ethe Belmont
1:0
Habay-la-Neuve
Sterrebeek
1:2
Borght-Humbeek
Hoeilaart
6:2
Herent
Veltem
2:3
Liedekerke
Grand-Leez
3:1
Biesme
Kortemark
0:0
Blankenberge
BX Brussels
1:2
Renaissance Sportive Forestoise
FK Sloboda Uzice
2:0
Radnicki Kragujevac
FK Zarkovo
2:2
Zlatibor Čajetina
FK Metalac GM
4:1
FK Javor Ivanjica
Saint-Louis
1:0
OC Saint-Andre Les Leopards
Saint-Pauloise
0:3
AS Sainte-Suzanne
Capricorne
0:3
Js Saint-Pierroise
La Tamponnaise
1:2
SS Jeanne D Arc
US Sainte Marienne
5:2
Petite-Île
AS Les Marsouins
2:0
AS Saint Louisienne
Excelsior
2:1
Saint-Denis
Hamburger SV II
1:2
Germania Egestorf/Langreder
Lok Leipzig
4:1
Hertha BSC II
Budissa Bautzen
1:1
FC Oberlausitz Neugersdorf
Berliner AK
3:1
Meuselwitz
Halberstadt
1:1
Bischofswerdaer
Nürnberg II
0:0
Bayern II
Oldenburg
5:1
Lubeck
Eintracht Norderstedt
5:1
BSV Rehden
TSV Havelse
1:1
Hannover 96 II
Luneburger SK Hansa
3:0
St. Pauli II
Holstein Kiel II
4:2
VfL Oldenburg
Hoffenheim II
4:0
Eintracht Stadtallendorf
SV Drochtersen/Assel
2:2
Lupo-Martini
Rotor Volgograd II
5:2
Khimik Novomoskovsk
SKA Rostov
0:1
Druzhba Maikop
Biolog Novokubansk
2:1
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
Spartak Nalchik
0:1
Football Academy Of Ponedelnik
FC Kazanka Moscow
1:0
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
FC Chernomorets Novorossiysk
0:1
Legion-Dynamo
Chayka Peschanokopskoye
1:0
Dinamo Stavropol
Garden Hotspurs
1:0
St. Peters
Conaree United
1:0
St. Pauls United
Saddlers United
4:2
Old Road Jets United
Village Superstars
5:0
Mantab
KVV Vosselaar
1:2
K Bocholter VV
FC Duffel
1:2
Patro Maasmechelen
Solières Sport
0:2
Boussu Dour Borinage
RRC Hamoir
2:0
St Gilles
Royal Wallonia Walhain CG
2:1
RUW Ciney
FC Vigor Wuitens Hamme
4:2
Spouwen-Mopertingen
Waremme
1:2
Visé
Entente Acren Lessines
0:2
Union Royale La Louviere Centre
Koninklijk Diegem-Sport
0:4
Sint-Eloois-Winkel
K Olsa Brakel
3:0
Tempo Overijse
Sporting West Harelbeke
0:3
K Londerzeel SK
Toekomst Menen
4:0
KFC Eppegem
FC Gullegem
2:2
SK Ronse
Vk Ieper
1:2
KFC Mandel United
Atletic Club Escaldes
5:1
CE Carroi
FS La Massana
8:2
UE Santa Coloma II
FC Encamp II
2:1
FC Rangers
Penya Encarnada
12:0
SC Escaldes
AC Cuneo 1905
0:0
AC Pistoiese
Olbia
1:4
AC Gozzano
Pro Patria
1:0
Arzachena Costa Smeralda Calcio
Catania
0:2
US Catanzaro 1929
Fano
1:1
Ravenna FC 1913
Vicenza
1:0
Sambenedettese
AC Renate
1:0
Imolese Calcio
Rimini
2:0
Fermana FC
Teramo
2:2
UC Albinoleffe
Albissola
1:0
Juventus II
Alessandria
2:3
Carrarese Calcio 1908
AS Lucchese Libertas 1905
0:1
Pisa
Novara Calcio
2:2
US Arezzo
Siena
0:2
Pro Vercelli
AC Feralpi Salo
1:1
Virtus Verona
AS Giana Erminio
0:0
Sudtirol
Ternana Calcio
3:0
Gubbio
Vis Pesaro
1:1
Monza
Piacenza
Pro Piacenza
Franciacorta
4:0
USD Classe
AC Calvina sport
0:1
Reggina
Mezzolara
0:0
ASD OltrepoVoghera
Pergolettese
6:2
Asd Fanfulla
San Marino Calcio
1:1
Crema
ASD Sasso Marconi
1:0
FC Pavia 1911
USD Vigor Carpaneto 1922
1:0
SSD Axys Zola
Asd Roccella
1:2
Asd Nocerina 1910
Audace Cerignola
1:1
Ssd Fidelis Andria 2018
Bitonto
2:1
Team Altamura
ASD Città di Gragnano
3:1
US Citta Di Fasano
FC Francavilla 1931
0:0
Asd Polisportiva Sarnese
Sorrento Calcio
4:3
Gelbison Vallo D L
SS Taranto 1927
3:0
Gravina
AC Savoia 1908
2:0
Nola 1925
Rotonda
1:1
Portici
Asd Troina Calcio
1:1
Igea Virtus Barcellona
Asd Turris Calcio
3:1
Ssd Acireale Calcio 1946
ASC St. Georgen
1:1
Tamai
Folgore Caratese
3:1
SCD Ligorna 1922
Lavagnese
1:1
Casale
ACD Pro Dronero 1913
0:1
Calcio Lecco
Prato
0:2
Ghivizzano Borgo Mozzano
Real Forte Querceta
0:1
Scandicci
Sangimignanosport
0:1
Montevarchi Calcio Aquila 1902
Asd Sangiovannese 1927
0:2
Gavorrano
ASD Anzio Calcio 1924
4:2
Vis Artena
Citta Di Anagni
0:0
FC Aprilia
US Ladispoli
0:1
Asd Trastevere 1909
Ambrosiana
0:1
Seregno
Como 1907
4:1
AC Ponte San Pietro-Isola
Scanzorosciate
0:1
Caravaggio
Virtus Bergamo Alzano Seriate 1909
0:0
US Darfo Boario
Campobasso
1:1
Montegiorgio
Forlì
0:1
Sammaurese
Messina
3:0
Ssd Citta Di Gela
Bari 1908
1:0
FC Messina
Cittanovese
1:3
US Castrovillari Calcio
SC Marsala 1912
1:0
Locri 1909
AZ Picerno
2:0
SSCD Granata 1924
ASD Sancataldese
0:1
US Palmese 1912
Rača
2:0
Pezinok
MSK Tesla Stropkov
5:0
AŠK Gelnica-Mária Huta
SP MFK Roznava
Družstevník Plavnica
Svidník
1. FC Tatran Prešov II
Pokrok Krompachy
5:2
Milénium
Snina
2:2
Slovan Giraltovce
AFC Nove Mesto Nad Vahom
3:1
Považská Bystrica
Beluša
0:2
Veľké Ludince
Lozorno
1:2
Slovan Ivanka
Bernolákovo
2:3
Dunajská Lužná
Vajnory
2:1
Rusovce
Granada CF B
0:3
UD Ibiza Eivissa
UD Almeria B
1:5
Sevilla Atletico
Real Valladolid B
2:1
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
CD Ebro
1:3
CD Atletico Baleares
Valencia CF Mestalla
1:1
CE Sabadell
Real Balompedica Linense
3:0
CD El Ejido 2012
CD Don Benito
0:0
Real Murcia
UCAM Murcia
2:1
CF Villanovense
Atletico Malagueno
0:1
Melilla UD
Atletico Madrid B
2:1
Salamanca CF Uds
Unionistas CF
1:0
SD Ponferradina
UD Las Palmas B
3:1
CD Guijuelo
Real Oviedo B
0:0
CD Vitoria
Marbella FC
1:0
Recreativo Huelva
Rapido de Bouzas
1:1
San Sebastian Reyes
CD Artistico Navalcarnero
3:1
Celta de Vigo B
FC Coruxo
2:1
AD Union Adarve
CD Teruel
1:0
Barcelona B
CF Badalona
0:0
SD Ejea
Lleida Esportiu
2:0
CD Alcoyano
UD Logrones
2:0
SD Gernika Club
Racing Santander
3:1
Athletic Bilbao B
Barakaldo CF
1:2
CD Calahorra
CF Talavera de La Reina
0:0
CD San Fernando
Pontevedra CF
2:2
RC Deportivo Fabril
Cultural Leonesa
1:1
Fuenlabrada
CD Mirandes
2:0
SD Amorebieta
UD Cornella
2:1
Ub Conquense
Hércules
1:1
CD Castellon
Cartagena
1:0
CD Badajoz
Car Konstantin
5:1
Jedinstvo Paraćin
FK Polet Ljubić
0:0
Šumadija Aranđelovac
FK Prva Iskra
0:1
OFK Belgrade
FK Proleter Mihajlovac
0:2
Jedinstvo Ub
FK Drina
1:0
Sloga Petrovac
FK Kolubara Lazarevac
2:0
Radnički Novi Beograd
Brodarac
8:0
BSK Borca
Crvena Zvezda MML
1:1
Radnički Obrenovac
Zvezdara
1:0
Grafičar
Stepojevac Vaga
3:1
BASK
FK Zaplanjac
1:1
FK Pukovac
Radan
0:3
Moravac Mrštane
Deportes Rengo
0:1
Colina
Municipal Santiago
Lota Schwager
Linares Unido
1:0
Rancagua Sur
Lautaro de Buin
6:1
Escuela de Fútbol de Macul
Provincial Osorno
2:0
Real San Joaquín
Rayo Vallecano B
2:1
Club Deportivo Vicálvaro
Santutxu
0:3
Real Sociedad III
Elche B
0:0
Paterna
Tarancón
2:0
CD Guadalajara
San Fernando Henares
2:1
San Agustín
Trival Valderas A.
2:0
CF Getafe B
Carabanchel
0:0
RSD Alcala
Atlético Pinto
1:1
Tres Cantos CF
Cordoba CF B
1:1
Lucena CF
Club Portugalete
1:0
Deportivo Alaves B
Basconia
2:0
Sodupe
Siete Villas
0:0
Ribamontán al Mar
Club Deportivo Eldense
3:0
Roda
Paiporta CF
1:0
Atletico Saguntino
Burladés
0:2
Pamplona
FC Santboia
2:1
Granollers
San Cristóbal
1:1
Grama
AE Prat
1:0
FC Asco
Martinenc
1:2
Sants
Europa
3:0
CE Lhospitalet
UE Sant Andreu
1:2
FC Vilafranca
Castelldefels
0:0
Cerdanyola del Vallès
UD Ourense
1:0
Bergantinos CF
UD Socuellamos CF
3:0
Calvo Sotelo
Albacete II
0:0
La Roda CF
Atarfe Industrial
0:1
Velez CF
Atl Mancha Real
1:1
Guadix CF
Polideportivo Almería
2:1
CD Linares
Alhaurín
3:1
UD San Pedro
Las Rozas
1:0
Alcobendas Sport
Pozuelo Alarcón
2:1
Santa Ana
CD Mostoles
1:1
AD Alcorcon B
CD Canillas
0:1
Villaverde-Boetticher
San Rafael
1:0
Platges de Calvia
Ibiza Islas Pitiusas
1:1
UD Poblense
Sevilla III
0:2
Ecija Balompie
CD Utrera
3:0
Los Barrios
Arcos CF
0:1
Xerez
Cabecense
1:1
Atlético Espeleño
CD Guadalcacín
1:2
Salerm Puente Genil FC
Lorca Deportiva
2:0
CD Cieza
Colunga
3:4
CD Tuilla
Mosconia
3:0
Real Aviles
San Martín
0:1
La Madalena de Morcín CF
Siero
3:4
Universidad Oviedo
CD Valdelacalzada
0:0
Arroyo Cp
Extremadura UD II
1:2
Moralo
Calamonte
2:2
Valdivia
CA Pueblonuevo
1:0
Plasencia
RCP Valverdeño
1:0
CD Azuaga
Olivenza
1:1
CD Coria
Rinconeda Polanco
1:2
Velarde CF
Cartagena II
0:2
La Unión Atlético
SD Formentera
3:1
CD Son Cladera
Ferriolense
2:3
Pd Santa Eulalia
Covadonga
2:1
L'Entregu
UD Villa Santa Brigida
1:0
CD Mensajero
Lanzarote
4:0
Unión Viera
La Cuadra
4:0
CD Unión Sur Yaiza
CD Tenerife B
2:1
CD Marino
Tenisca
3:1
CD El Cotillo
Robres CD
2:0
Casetas
UD San Lorenzo de Flumen
0:4
Real Zaragoza Deportivo Aragon
CD Corellano
0:1
Cortes
Praviano
0:2
Llanes
UD San Claudio
1:0
Llanera
San Ignacio
2:0
SD San Pedro
Villarreal C
1:2
Crevillente Deportivo
Brea
0:1
Sarinena
CA Monzon
0:1
Sociedad Deportivo Tarazona
Borja
1:0
Calamocha
AD Almudevar
3:1
CD La Almunia
Villanueva CF
2:2
CDJ Tamarite
Sporting Club Uxama
0:3
Jupiter Leones
Cultural Cebrereña
3:2
Real Avila CF
Alberite
1:1
CD Autol
Alfaro CD
1:0
Vianés
Leganés II
1:1
AD Parla
Deportiva Minera
1:2
Nueva Vanguardia Estudiantes de Murcia CF
Racing Club Villalbes
2:0
Céltiga FC
Bupolsa
1:1
Burgos Promesas
La Baneza CF
4:1
La Granja
Xerez Deportivo FC
0:0
Real Betis B. B
Pena Sport FC
3:0
Txantrea
Figueres
1:1
Pobla de Mafumet CF
CD Boiro
1:1
SD Compostela
Mora
0:0
Manchego
Almagro
0:2
Villarrubia CF
CD Atletico Tomelloso
0:0
Madridejos
Marchamalo
1:0
Villacañas
La Solana
0:0
CD AZUQUECA
Huétor Tájar
2:2
CD Alhaurino
Binéfar
1:0
Belchite 97
Utebo
2:1
Illueca CF
AD Sabinanigo
0:0
San Juan Mozarrifar
Atletico Bembibre
0:0
UD SANTA MARTA
Atletico Tordesillas
1:0
Numancia II
Arnedo
3:2
CF Rapid de Murillo
Calasancio
1:1
La Calzada
Huércal Overa
2:3
EDMF Churra
Real Murcia B
1:1
Ucam Murcia II
Muleno CF
1:0
SFC Minerva
CD Algar
1:1
Ciudad de Murcia
Marino Luanco
1:1
CD Lealtad
AD Llerenense
0:1
Jerez
Diocesano
4:0
CD Castuera
Amurrio
2:0
Bermeo Futbol Taldea
Tropezon
1:0
Torina
Silla CF
2:0
Jove Español
Orihuela CF
2:1
Acero
CF La Nucia
1:1
Novelda
CD Olimpic de Xativa
4:0
UD Alzira
CF Reus Deportiu II
0:0
UE Llagostera
Porriño Industrial FC
0:3
Racing de Ferrol
Choco
3:2
Paiosaco
CD Arenteiro
0:3
Silva SD
Laracha CF
0:1
Alondras CF
Ribadumia
2:5
Polvorín
UD Somozas
0:2
Ourense CF
CD Toledo Sad
1:2
Atlético Ibañés
Martos CD
3:4
CD Huetor Vega
CD Cristo Atletico
2:1
Almazán
Gimnastica Segoviana
1:1
Zamora CF
Club Haro Deportivo
1:2
Berceo
Naxara CD
5:2
Anguiano
SD Oyonesa
0:1
SD Logrones
UB Lebrijana
1:1
Conil
Olímpico Totana
0:1
Yeclano Deportivo
CF Algeciras
0:4
Coria CF
Mazarrón FC
2:0
Los Garres
Caudal Deportivo
2:0
Condal Club
Merida UD
3:1
Montijo
Vimenor
3:1
Revilla
CD BARCO
3:2
Arosa SC
Sestao River Club
1:1
Beasain
CP Villarrobledo
6:0
Quintanar del Rey
El Palo
2:0
CD Loja
Alcúdia
2:1
CD Manacor
CDA Aguilas FC
0:0
Lorca CF
JD Somorrostro
1:0
CD Lagun Onak
Ciudad de Torredonjimeno
0:0
Rincón
Motril
2:2
Real Jaen
Atlético Pulpileño
1:1
Mar Menor Club de Futbol
Aceuchal
0:0
CP Cacereno
Horta
0:0
Santfeliuenc FC
RCS Brainois
5:1
Jette
Entité Manageoise
1:0
R Leopold Uccle FC
KVK Tienen
1:0
Houtvenne
RFC Huy
2:3
Stockay-Warfusée
Condruzien
2:2
Oppagne-Wéris
Mormont
4:2
Herstal
KVV Zelzate
4:2
Voorwaarts Zwevezele
Wolvertem Merchtem
0:1
Wingene
Pepingen-Halle
0:1
KFC Merelbeke
Avanti
1:3
KV Woluwe-Zaventem
Ganshoren
1:2
RJ Entente Binchoise
Genly-Quévy
2:0
RFC Tournai
Jeunesse Tamines
3:2
Racing Jet Wavre
Stockel
0:2
Ostiches
Wellen
2:0
KSV Bornem
FC Richelle United
2:1
Warnant
R CS Verlaine
1:1
Meix-Devant-Virton
CS Onhaye
1:1
Royal Aywaille FC
Trnje
1:0
Jadran Poreč
Vinogradar
3:1
Orijent 1919
Croatia Zmijavci
1:0
Zmaj Blato
Neretvanac Opuzen
1:1
Zagora
Koprivnica
2:2
Čepin
Bedem Ivankovo
2:0
Slavija Pleternica
FC Volov Shumen
0:5
PFC Spartak Varna
FK Lokomotiv Ruse
1:1
FK Suvorovo
Kubrat
0:2
FK Hitrino
Botev Lukovit
2:1
Parva atomna
Pavlikeni
2:2
Partizan
Sevlievo
3:0
Lokomotiv Dryanovo
OFK Levski
0:2
Spartak Pleven
Tryavna
4:3
Yantra Polski Trambesh
Akademik Svishtov
4:1
Kom Berkovitsa
Yantra Gabrovo
1:1
Vihar Slavyanovo
Lokomotiv Mezdra
2:1
Bdin