Fixtures - December 08, 2018
Bournemouth
0:4
Liverpool
Arsenal
1:0
Huddersfield Town
Burnley
1:0
Brighton
Cardiff City
1:0
Southampton
Man United
4:1
Fulham
West Ham
3:2
Crystal Palace
Chelsea
2:0
Man City
Leicester City
0:2
Tottenham
Bayern
3:0
Nürnberg
Schalke
1:2
Dortmund
Leverkusen
1:0
Augsburg
Freiburg
3:0
RB Leipzig
Wolfsburg
2:2
Hoffenheim
Hertha
1:0
Eintracht Frankfurt
FC Versailles 78
2:4
Lens
FC Cote Bleue
1:2
Lyon-Duchère
Aiglon Lament
3:2
Sainte Genevieve Sports
Beaucaire St
0:2
Gazélec Ajaccio
US Boulogne
2:2
Croix IC
Raon-l'Etape
2:2
Lusitanos Saint-Maur
FC Chamalieres
0:0
FC Villefranche-Beaujolais
AS Villers Houlgate
1:5
Le Havre
L'Entente SSG
1:0
Sedan
Saint Louis Neuweg
0:2
Nancy
SC Schiltigheim
2:1
Biesheim ASC
FA Illkirch Graffenstaden
0:1
Sochaux
Bobigny AC
0:2
Clermont
ES Viry-Chatillon
4:2
Angouleme Charente FC
USSA Vertou
1:3
Bergerac Perigord FC
Châteauroux
4:0
Pau
Le Poiré-sur-Vie
1:6
Les Herbiers
Canet Roussillon
4:2
Etoile Frejus Saint-Raphael
Hyères
1:1
Grenoble
Avion
0:1
Red Star
AS Vitre
2:0
US Montagnarde
Stade Pontivyen
1:0
Avranches
Grand-Quevilly FC
1:2
Pontivy GSI
FC Paray Le Monial
0:4
Orleans
St Pryve St Hilaire FC
3:2
Troyes
Besancon FC
1:2
Tours
Concarneau
2:0
US Saint-Malo
Olympique Alès
0:2
Marignane Gignac FC
Birmingham City
0:1
Bristol City
Brentford
2:3
Swansea City
Leeds United
2:1
Queens Park Rangers
Middlesbrough
1:1
Blackburn
Millwall
2:2
Hull City
Norwich City
3:2
Bolton Wanderers
Nottingham
0:1
Preston North End
Sheffield Wednesday
2:2
Rotherham United
Stoke City
2:0
Ipswich Town
Wigan Athletic
0:1
Derby County
Reading
0:2
Sheffield United
Aberdeen
0:2
St. Johnstone
Celtic
5:1
Kilmarnock
Hearts
1:0
Motherwell
Livingston
3:1
St. Mirren
Hamilton
0:1
Hibernian
Genk
1:1
Kortrijk
Royal Mouscron
0:0
Zulte-Waregem
KV Oostende
1:0
Sporting Lokeren
Sint-Truiden
1:1
Standard Liege
FC Banik Ostrava
2:0
Bohemians Prague 1905
SK Sigma Olomouc
1:0
1 FC Slovacko
MFK Karvina
2:1
FK Jablonec
Slavia Praha
3:2
FK Mlada Boleslav
San Martin Tucuman
0:3
Newell's Old Boys
San Lorenzo
1:1
Estudiantes de La Plata
Union Santa Fe
0:1
Banfield
Deportivo La Coruna
2:2
Numancia
Gimnàstic Tarragona
0:1
Granada
Albacete Balompie
2:2
Osasuna
Mallorca
1:2
Málaga
Real Oviedo
1:2
Almería
GD Estoril Praia
1:0
SC Covilha
Academico de Viseu
0:0
CD Cova Piedade
FC Porto B
3:0
Academica Coimbra
Famalicao
1:0
Leixões
AFC Wimbledon
1:1
Rochdale
Blackpool
2:1
Charlton Athletic
Bristol Rovers
0:4
Doncaster Rovers
Burton Albion
2:1
Shrewsbury Town
Luton Town
2:0
Fleetwood Town
Peterborough
2:2
Oxford United
Plymouth Argyle
3:3
Bradford City
Portsmouth
2:0
Southend United
Scunthorpe United
0:2
Gillingham
Walsall
2:1
Coventry City
Wycombe Wanderers
1:0
Barnsley
Mansfield Town
2:0
Notts County
Bury
2:0
Exeter City
Cheltenham Town
2:1
Grimsby Town
Colchester United
1:0
Macclesfield Town
Crawley Town
0:1
Northampton Town
Crewe Alexandra
0:2
Oldham Athletic
Milton Keynes Dons
2:0
Carlisle United
Morecambe FC
2:2
Port Vale
Stevenage
0:1
Lincoln City
Swindon Town
2:1
Newport County
Tranmere Rovers
1:0
Cambridge Utd.
Yeovil Town
1:2
Forest Green Rovers
FC Chikhura Sachkhere
2:1
Sioni Bolnisi
FC Samtredia
1:4
Saburtalo Tbilisi
FC Dinamo Tbilisi
1:2
FC Dila Gori
FC Lokomotivi Tbilisi
1:0
Rustavi
FC Torpedo 2008 Kutaisi
4:0
Kolkheti 1913 Poti
Krylya Sovetov
1:0
Rostov
CSKA Moskva
2:1
FK Yenisey Krasnoyarsk
Lokomotiv Moskva
2:1
FC Orenburg
FC Anzhi Makhachkala
0:3
Spartak Moscow
Royal AM
1:3
Mbombela United
Witbank Spurs
0:1
Ubuntu Cape Town
Royal Eagles
2:0
Jomo Cosmos FC
Maccabi
0:1
Richards Bay
TS Sporting
1:2
Marumo Gallants
Cape Umoya United
0:0
Uthongathi
Olympiada Lympion
0:3
Ethnikos Ashias FC
Kouris Erimi
2:2
Ahironas
Krasava
1:4
Omonia Psevda
Peyia
0:0
ENAD
Elpida Astromeritis
1:0
Ormideia
Halkanoras
3:1
Amathous
Ethnikos Latsion
0:1
Digenis Akritas
POX
4:1
APEA Akrotiríou
Eintracht Braunschweig
0:1
Hallescher
Uerdingen
2:1
Hansa
VfL Osnabrück
2:1
Wehen Wiesbaden
Kaiserslautern
0:0
Würzburger Kickers
Fortuna Köln
0:0
1860 Munich
Karlsruher
5:0
Preußen Münster
Chaco For Ever
3:0
Gimnasia y Tiro
Estudiantes San Luis
3:0
Huracan Las Heras
Deportivo Maipu
1:1
Juventud Unida Universitario
Juventud Antoniana
1:1
Sarmiento Resistencia
El Massira
1:1
Soualem
Wydad Fes
0:0
Wydad Temara
Racing de Casablanca
0:3
Raja Beni Mellal
Khenifra
1:0
Ben Guerir
Sale
2:1
Sidi Kacem
KAC Kenitra
2:2
IZK Itihad Z Khemisset
Renaissance Zemamra
0:0
Dcheira
Chabab Kasba Tadla
2:2
MAS
OFK Titograd
1:0
FK Rudar Pljevlja
FK Zeta Golubovci
0:0
OFK Petrovac
OFK Grbalj
3:2
FK Lovcen
FK Sutjeska
2:1
FK Mornar Bar
AC Libertas
2:2
SP Tre Fiori
SS Murata
0:9
SP La Fiorita
SS Pennarossa
3:1
SS Folgore Falciano Calcio
FC Fiorentino
2:0
FC Domagnano
Greenock Morton
1:1
Dundee United
Falkirk
2:2
Alloa Athletic
Partick Thistle
2:0
Dunfermline
Ross County
1:1
Queen of The South
ASV de Dijk
2:2
Quick Boys
VV Eemdijk
1:5
Dovo Veenendaal
FC Lisse
2:2
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
Odin 59
1:3
Ajax Amateurs
Hoek
4:4
Achilles '29
Dvs 33 Ermelo
1:0
Stedoco
ONS Sneek
1:2
VV Noordwijk
FC Groningen II
0:1
Harkemase Boys
SJC Noordwijk
2:1
Vvog
Volendam II
3:1
OJC Rosmalen
RC Saint Joseph
1:1
RC Lorrain
New Star
0:2
Golden Lion
Golden Star de Fort-De-France
0:1
Club Colonial
Rivière-Pilote
4:2
Essor-Préchotain
Assaut
0:1
Samaritaine
Stade Lamentinois
4:1
Siroco Les Abymes
La Gauloise
3:0
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
USBM
2:3
Etoile de Morne-à-l'Eau
VV Kloetinge
2:4
Poortugaal
PKC '83
4:2
Zeerobben
Winsum
3:1
Broekster Boys
GRC 14
1:2
Sportlust '46
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
3:2
Gorkumse Jonge Spartanen FC
Montfoort
2:1
Almkerk
SVL
2:0
VVGZ
Heerjansdam
1:5
Oranje Wit
Nieuw Lekkerland
1:0
Sliedrecht
WNC
0:0
LRC
NSC
3:1
VV Enter Vooruit
Huizen
0:0
Zuidvogels
Breukelen
1:1
Roda '46
DHSC
5:0
FC Aalsmeer
BOL
1:3
Argon Mijdrecht
Zwaluwen '30
1:0
WV-HEDW
SV Alphense Racing Club
4:2
HC & FC Victoria 1893
Heinenoord
2:2
Honselersdijk
BVCB
4:3
Brielle
SHO
4:3
RKVV Westlandia (Zat)
VV de Meeuwen
3:1
Die Haghe
Rijsoord
2:1
RVVH
Nunspeet
0:2
DOS '37
Balk
2:0
VV Groningen
Hierden
3:0
De Merino's
SDV Barneveld
2:2
ASV Dronten
DTS Ede
3:2
Scherpenzeel
DZC '68
1:2
KHC
Bennekom
3:1
Go Ahead
CSV Be Quick Dokkum
0:0
Drachtster Boys
SV Bedum
0:3
Oranje Nassau
VV Gorecht
1:1
Olde Veste '54
HZVV
4:1
Noordscheschut
DSOV
4:4
Hoofddorp
SWZ Boso Sneek
0:1
VV Emmen
SVBO
8:0
Noordster
Boreham Wood FC
1:0
Leyton Orient
Barrow AFC
1:0
Maidstone United FC
Chesterfield
2:0
Salford City
Dag & Red
1:1
Halifax Town
Dover Athletic FC
2:1
AFC Fylde
Ebbsfleet United FC
1:0
Barnet FC
Gateshead FC
2:0
Bromley FC
Harrogate Town FC
4:1
Aldershot Town FC
Havant & Waterlooville FC
2:1
Braintree Town FC
Maidenhead United FC
0:1
Hartlepool United
Sutton United FC
2:2
Solihull Moors FC
Wrexham
2:0
Eastleigh FC
Alfreton Town FC
1:7
Spennymoor Town
Altrincham FC
3:1
AFC Telford United
Blyth Spartans AFC
2:0
Ashton United FC
Boston United FC
2:0
York City FC
Bradford Park Avenue AFC
2:2
Southport FC
Darlington 1883
1:2
Nuneaton Town FC
FC United of Manchester
2:0
Curzon Ashton FC
Kidderminster Harriers FC
2:0
Brackley Town FC
Leamington FC
1:1
Chorley FC
Stockport County
1:1
Chester FC
Bath City FC
1:1
Concord Rangers
Dartford FC
1:1
Slough Town FC
East Thurrock United
2:0
Chelmsford City
Eastbourne Borough
0:2
Billericay Town
Gloucester City
0:0
Hampton & Richmond
Hemel Hempstead
1:0
Dulwich Hamlet
Hungerford Town FC
2:1
Chippenham Town
Oxford City
4:0
Truro City FC
St Albans City
0:0
Wealdstone FC
Torquay United
3:1
Welling United
Weston Super Mare FC
2:4
Woking FC
Mossley AFC
2:0
Clitheroe
Prescot Cables
4:2
Droylsden FC
Radcliffe
2:1
Chasetown FC
Aveley FC
1:1
Coggeshall Town
Runcorn Linnets
2:2
Glossop North End FC
Barking
2:1
Grays Athletic
Basildon United
1:2
Maldon & Tiptree
Brentwood Town
1:1
Bury Town FC
Dereham Town FC
1:3
Bowers & Pitsea
Felixstowe & Walton Utd.
0:4
Canvey Island
Great Wakering Rovers
1:1
Mildenhall Town FC
Heybridge Swifts
2:1
Tilbury FC
Soham Town Rangers
0:2
AFC Sudbury
Witham Town
2:0
Romford
Barton Rovers FC
1:1
Aylesbury FC
Bracknell Town
3:3
Marlow
Chalfont St Peter
0:1
Ware FC
Cheshunt FC
2:2
Bedfont Sports
Egham Town
1:3
Northwood FC
Hanwell Town
1:4
Westfield (Surrey)
Hayes & Yeading United F.C.
5:1
FC Romania
Hertford Town
5:2
Chipstead FC
South Park
2:5
Ashford Town Middlesex
Tooting & Mitcham United
4:2
Uxbridge FC
Waltham Abbey
3:0
Molesey
Ashford United
0:0
Whyteleafe FC
Cray Wanderers
1:1
Phoenix Sports
East Grinstead Town
1:3
Greenwich Borough
Faversham Town
3:1
Sittingbourne FC
Haywards Heath Town
2:1
Hastings United
Hythe Town
2:4
Horsham FC
Sevenoaks Town
Thamesmead Town
Three Bridges
3:1
Ramsgate
VCD Athletic FC
2:3
Guernsey
Whitstable Town
0:4
Herne Bay
Carlton Town
2:2
Marske United FC
Frickley Athletic
3:2
Loughborough Dynamo
Gresley FC
0:4
Pontefract Collieries
Lincoln Utd
0:2
Tadcaster Albion
Morpeth Town
2:4
Cleethorpes Town FC
Ossett United
3:0
Stocksbridge Park Steels
Sheffield FC
1:2
Brighouse Town
Spalding United
2:1
Belper Town
Stamford
2:0
AFC Mansfield
AFC Totton
2:1
Slimbridge
Bideford FC
0:1
Thatcham Town
Blackfield & Langley
1:0
Cinderford Town
Berkhamsted
1:2
Yaxley
Bromsgrove Sporting FC
4:3
Peterborough Sports FC
Cambridge City
3:4
Aylesbury Utd
Coleshill Town
2:1
Didcot Town
Corby Town
5:1
AFC Kempston Rovers
Dunstable Town FC
2:1
Thame Utd
Kidlington
0:0
AFC Dunstable
North Leigh FC
2:3
Bedford Town Football Club
Bristol Manor Farm
1:2
Mangotsfield Utd
Cirencester Town
3:5
Paulton Rovers
Fleet Town
1:4
Evesham United
Highworth Town
1:1
Moneyfields
Melksham Town
3:0
Barnstaple Town
Street
0:2
Winchester City FC
Yate Town
0:0
Larkhall Athletic
Kendal Town
1:5
Widnes
Kidsgrove Athletic FC
0:2
Ramsbottom United
Market Drayton Town
1:4
Trafford FC
Alvechurch
0:0
AFC Rushden & Diamonds
Coalville Town
3:3
Kings Lynn FC
Halesowen Town FC
0:1
Tamworth FC
Kettering Town
3:0
Lowestoft Town
Leiston FC
0:3
Stourbridge FC
Needham Market FC
3:3
Banbury United
Royston Town
4:6
Biggleswade Town
Rushall Olympic
1:2
Hitchin Town
St Ives Town
2:1
Bedworth United
St Neots Town
3:1
Redditch United
Stratford Town FC
2:1
Barwell
Buxton FC
5:0
Mickleover Sports
Farsley Celtic
2:0
Basford United
Grantham Town
1:1
Marine FC
Hednesford Town
1:2
Whitby Town
Lancaster City
0:1
Gainsborough Trinity
Matlock Town
2:1
Workington AFC
Nantwich Town
0:0
South Shields
Scarborough Athletic
0:2
Hyde United FC
Stalybridge Celtic
2:2
Stafford Rangers
Warrington Town
North Ferriby Utd
Witton Albion
2:2
Bamber Bridge
AFC Hornchurch
2:2
Kingstonian FC
Bishop's Stortford
1:2
Lewes FC
Bognor Regis Town
0:1
Dorking Wanderers
Burgess Hill Town
3:2
Carshalton Athletic
Corinthian Casuals
1:2
Potters Bar Town FC
Enfield Town
4:1
Harlow Town
Haringey Borough
1:0
Folkestone Invicta
Leatherhead FC
0:1
Brightlingsea Regent
Margate FC
2:2
Wingate & Finchley
Merstham
1:0
Whitehawk
Tonbridge Angels
1:2
Worthing FC
Basingstoke Town
2:1
Hendon FC
Beaconsfield Town
1:1
Poole Town
Chesham Utd
3:1
Swindon Supermarine
Farnborough
1:0
Walton Casuals
Gosport Borough
1:4
Dorchester Town
Merthyr Town
1:1
Kings Langley
Metropolitan Police
3:2
Tiverton Town
Salisbury
4:3
Wimborne Town
Taunton Town
7:0
Harrow Borough
Weymouth FC
4:0
Frome Town
Mbabane Citizens
2:2
Malanti Chiefs
Manzini Sea Birds
2:0
Mhlume Peacemakers
Mbabane Swallows
2:1
Tambuti
Highlanders
1:0
Manzini Wanderers
Cwmbran Celtic
0:3
The New Saints FC
Cwmamman United
3:4
Aberystwyth Town FC
Airbus UK Broughton
1:1
Porthmadog FC
Goytre United
0:3
Carmarthen Town AFC
Denbigh Town
1:2
Cambrian & Clydach
Guilsfield
2:4
Connahʼs Quay
Llangefni Town
1:0
Llanelli Town
Newtown AFC
1:2
Rhyl FC
Ton Pentre
1:4
Cardiff Metropolitan University FC
Haverfordwest County
3:0
Pontypridd Town
Ynysddu Welfare FC
1:3
Cefn Druids
Briton Ferry
2:3
Llandudno FC
Ararat II
0:2
Shirak II
FC Banants III
0:2
Alashkert II
FC Lokomotiv Yerevan
2:0
Ararat-Armenia II
Gandzasar FC II
8:0
Erebuni FC
Pyunik II
1:3
Urartu II
FC Yerevan
0:3
Sevan
Slovan Bratislava
5:2
MSK Zilina
Skf Sered
0:1
Dunajska Streda
FK Senica
1:1
MFK Ruzomberok
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
0:3
FC Nitra
FK Zeleziarne Podbrezova
0:1
MFK Zemplin Michalovce
FC Spartak Trnava
3:1
AS Trencin
Cherno More Varna
2:0
Lokomotiv Plovdiv
OFC Botev Vratsa
0:1
Beroe Stara Zagora
Levski Sofia
2:1
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Saurimo
0:1
Sporting de Cabinda
Recreativo do Libolo
1:1
Sagrada Esperança
Académica do Lobito
0:1
Primeiro de Agosto
Petro Luanda
2:0
Recreativo da Caála
Progresso
1:1
Bravos Maquis
ASA
0:1
Interclube
VV Buitenpost
1:3
Flevo Boys
VV Capelle
2:2
FC Rijnvogels
ACV Assen
2:1
SVZW
Azsv
3:0
Apeldoorn CSV
Excelsior '31
3:0
Sparta Nijkerk
SDC Putten
1:1
DUNO
Staphorst
3:2
Genemuiden
Achilles Veen
0:0
VV Zwaluwen Vlaardingen
DFS
0:1
VV Smitshoek
Jodan Boys
3:2
Spijkenisse
Den Bosch II
1:0
Swift
Nootdorp
0:2
Ter Leede
Sportclub Feyenoord
4:2
FC Xerxes
Rkav Volendam
4:0
FC S-Gravenzande
Urk
2:2
Whc
RKAVV
2:0
Alphense Boys
Achilles 1894 Assen
0:2
MSC
Ballyclare Comrades FC
2:2
Dergview FC
Ballinamallard United FC
1:2
Loughgall
Carrick Rangers
1:4
Harland and Wolff Welders FC
Larne
5:0
Dundela FC
Limavady United FC
3:4
Psni FC
Portadown
4:3
Knockbreda FC
Besa Kavaje
2:1
FK Tomori
KS Pogradeci
2:1
KF Oriku
KS Lushnja
2:1
Egnatia Rrogozhine
KF Elbasani
2:0
Turbina Cerrik
Bylis Ballsh
1:0
Apolonia Fier
KS Veleciku Koplik
0:1
Beselidhja Lezhe
KS Burreli
1:0
KF Erzeni
Korabi Peshkopi
1:0
FK Shenkolli
KF Iliria Fushe-Kruje
3:1
FK Vora
Ripensia Timisoara
2:0
CS Luceafarul Oradea
Acs Dacia Unirea Braila
2:0
ACS Poli Timisoara
Asc Daco-Getica Bucuresti
0:2
Acs FC Academica Clinceni
Mioveni
0:4
CS Sportul Snagov Sa
Aerostar Bacau
9:1
Metaloglobus
Farul
1:1
UTA Arad
Acs Asu Politehnica Timisoara
0:0
Viitorul Pandurii
Debrecen
2:0
Honved
Ferencvaros
3:2
Mezokovesdi
Puskas Akademia
1:1
Paksi
Diosgyor
1:1
Kisvarda
MTK
4:0
Haladas
Ujpest
2:0
Fehervar
Tigers SC
FC Civics Windhoek
Citizens FC
Orlando Pirates SC
Julinho Sporting FC
UNAM FC
HSF Blue Waters Sports Club
Mighty Gunners
Okahandja United
Young African FC
Tura Magic FC
Life Fighters FC
Temperley
2:0
Independiente Rivadavia
Defensores de Belgrano
2:0
Ferro Carril Oeste
Villa Dalmine
1:0
Olimpo
Platense
0:1
Los Andes
VfL Halle
0:2
Einheit Rudolstadt
Chemie
6:1
Blau-Weiß Zorbau
Union Sandersdorf
2:1
BSG Wismut Gera
Krieschow
0:0
Eilenburg
Askania Bernburg
1:2
Carl Zeiss Jena II
BSC Süd 05
0:4
Greifswalder FC
Torgelower SV Greif
2:2
Lichtenberg
Hansa Rostock II
3:1
Hertha Zehlendorf
Werder Bremen III
6:1
Vatan Sport
Luckenwalde
0:1
Ludwigsfelder
OSC Bremerhaven
0:2
Borgfeld
SAV
1:1
Habenhauser FV
BTS Neustadt
0:3
Brinkumer SV
FC Ederbergland
1:1
Lehnerz
Hünfelder SV
1:2
Viktoria Griesheim
Paderborn II
0:2
Westfalia Herne
Frechen
1:1
Deutz
National Bank of Pakistan
1:1
Pakistan Army
Sui Southern Gas Company FC
2:0
Muslim FC
Afghan FC Chaman
0:3
Pakistan Air Force FC
Karachi Port Trust
0:2
Water and Power Development Authority FC
Banbridge Town
2:1
Sport / Leisure
Lisburn Distillery FC
3:1
Lurgan Celtic
Portstewart FC
2:1
Armagh City FC
Moyola Park FC
2:0
Dollingstown
Maccabi Haifa
2:2
Ironi Kiryat Shmona
Ashdod
1:1
Maccabi Petah Tikva
Hapoel Beʼer Sheva
1:1
Bnei Sakhnin
Bnei Yehuda
1:3
Maccabi Tel Aviv
Saint Andrews
3:0
Floriana
Hamrun Spartans
3:2
Pieta Hotspurs
Sliema Wanderers
1:3
Balzan
Tarxien Rainbows
0:7
Valletta
Cliftonville
4:2
Glenavon
Coleraine
1:0
Ards FC
Dungannon Swifts
1:1
Newry City
Institute
3:3
Glentoran
Linfield
4:1
Crusaders
Warrenpoint Town FC
2:4
Ballymena United
HO Kalken
2:2
Lochristi
Meulebeke
1:0
Excelsior Zedelgem
Jodoigne
5:0
Sporting Bruxelles
Berlaar-Heikant
1:2
Oppuurs
Ninove
2:4
Eendracht Aalter
KFC Park Houthalen
3:2
Eendracht Maasmechelen
Groen Star Beek
2:4
Vlijtingen
Melsbroek
3:1
Borght-Humbeek
Diest
2:1
Tervuren-Duisburg
KFC Lille
2:0
KVV Duffel
K Kontich FC
2:3
Schriek
Beringen
2:2
Alken
Libramont
4:1
Rossignol
Saint-Hubert
3:2
Marloie Sport
Jeunesse Freylangeoise
2:1
Chaumont
Huldenberg
1:0
Herent
Stade Bierbeek
3:1
Liedekerke
Damme
1:3
Blankenberge
Lupo-Martini
0:3
Lubeck
Weiche Flensburg
4:0
Germania Egestorf/Langreder
Halberstadt
2:0
BFC Dynamo
Chemnitzer FC
2:0
SV Babelsberg
Optik Rathenow
2:3
Meuselwitz
Altglienicke
1:1
Hertha BSC II
SV 19 Straelen
2:0
Fortuna Düsseldorf II
Alemannia Aachen
2:2
RW Oberhausen
Borussia Dortmund II
3:1
Wattenscheid
TV Herkenrath
1:2
Köln II
RWE
1:0
Kaan-Marienborn
Werder Bremen II
4:1
Luneburger SK Hansa
Saarbrucken
3:1
VfB Stuttgart II
Mainz II
1:3
Offenbach
Ulm
2:1
Pirmasens
Hoffenheim II
3:0
Balingen
Hessen Dreieich
0:3
Waldhof
FSV Frankfurt
1:4
TSV Steinbach
SC Freiburg II
3:2
Eintracht Stadtallendorf
FC-Astoria Walldorf
3:2
Wormatia
Jeddeloh
2:1
St. Pauli II
Zenit St. Petersburg U21
0:1
Rubin Kazan U21
Dinamo Moskva U21
3:1
Ural Sverdlovskaya Oblast U21
Krasnodar U21
2:2
Ufa U21
Dumbarton
1:1
Airdrieonians
Forfar Athletic
2:3
Arbroath
East Fife
3:3
Stranraer
Brechin City FC
1:2
Stenhousemuir
Montrose
3:2
Raith Rovers
Cowdenbeath FC
1:1
Clyde
Berwick Rangers
0:5
Peterhead
Queen's Park
1:1
Stirling Albion
Elgin City
4:2
Albion Rovers FC
Annan Athletic
1:2
Edinburgh City
KFC Turnhout
2:1
FC Duffel
KSC City Pirates
2:1
FC Vigor Wuitens Hamme
Heur Tongeren
0:4
Berchem Sport
SK Kermt-Hasselt
1:1
Patro Maasmechelen
Hoogstraten VV
1:2
Spouwen-Mopertingen
Union Royale La Louviere Centre
3:0
RRC Hamoir
Olympic Charleroi
0:2
RES Durbuy
RUW Ciney
1:4
Couvin-Mariembourg
KRC Gent
2:1
SK Ronse
ASIL
2:1
Digenis Oroklinis
Olympiakos Nicosia
2:1
Othellos
Karmiotissa
1:1
Aris Limassol
EN Thoi Lakatamias FC
0:0
Anagennisi Derynia FC
Onisilos Sotira FC
1:0
MEAP Nisou
Chernomorets Balchik
0:0
CSKA 1948
FK Lokomotiv Sofia 1929
0:1
PFC Montana 1921
PFC Nesebar
3:1
PFC Dobrudzha Dobrich
Strumska Slava
1:3
FK Arda Kurdzhali
Litex Lovech
3:0
Pomorie
El Nacional
0:0
Barcelona SC
L.D.U. Quito
0:0
Delfin
Independiente
0:1
CSD Macara
Guayaquil City
2:1
Universidad Catolica
Tecnico Universitario
1:2
Emelec
Deportivo Cuenca
0:1
Aucas
FC Rieti
4:1
Paganese Calcio 1926
Trapani Calcio
1:2
Juve Stabia
Vicenza
1:1
Teramo
Pordenone Calcio
2:1
Ravenna FC 1913
AC Renate
0:1
Fano
Rimini
3:2
UC Albinoleffe
Triestina Calcio
2:2
Gubbio
Vis Pesaro
1:0
AC Feralpi Salo
Imolese Calcio
3:1
Virtus Verona
Monza
3:0
AS Giana Erminio
Ternana Calcio
2:0
Fermana FC
Pol. Ciliverghe Mazzano
0:0
ASD OltrepoVoghera
USD Classe
1:1
Lentigione
Crema
1:2
USD Vigor Carpaneto 1922
Asd Fanfulla
1:1
Mezzolara
US Fiorenzuola 1922
1:2
Pergolettese
FC Pavia 1911
0:0
San Marino Calcio
ASD Sasso Marconi
2:2
Modena
SSCD Granata 1924
0:2
SS Taranto 1927
Belluno
2:2
Campodarsego
Cartigliano
0:2
Tamai
Chions
1:2
Usd Adriese 1906
Cjarlins Muzane
3:1
ASC St. Georgen
Delta Porto Tolle
3:3
Union Clodiense
Este
1:1
US Levico Terme
Sandonà
0:1
Union Feltre
Trento
1:1
Montebelluna
AS Virtus Don Bosco
0:3
ASD Arzignano Valchiampo
Arconatese
1:1
Bustese Milano City FC SSD
Bra
0:1
Stresa Sportiva
Calcio Lecco
2:0
SSD Unione Sanremo
Casale
2:1
Chieri
Montevarchi Calcio Aquila 1902
1:1
Pianese
Cannara
1:0
Asd Sangiovannese 1927
Gavorrano
2:3
San Donato Tavarnelle
Ghivizzano Borgo Mozzano
0:0
Scandicci
FC Ponsacco 1920
3:1
Prato
Sangimignanosport
1:4
Sporting Trestina
Seravezza
4:1
AC Bastia Calcio 1924
Sinalunghese
1:1
Aglianese
Tuttocuoio
2:2
Real Forte Querceta
Ssd Viareggio 2014
2:2
US Massese
Asd Cassino Calcio 1924
3:0
US Ladispoli
Socio Culturale Castiadas
0:0
Monterosi FC
Lupa Roma FC
0:3
Citta Di Anagni
Asd Trastevere 1909
4:0
Atletico Terme Fiuggi
Caronnese
2:1
Villa Valle
Rezzato
2:1
US Ciserano
ASD Villafranca
1:0
Legnago Salus
Avezzano Calcio A.S.D
2:1
ASD Savignanese
ASD Francavilla Calcio
0:0
Santarcangelo
SS Matelica Calcio Asd
2:3
Recanatese
Giulianova Calcio
0:4
Pineto
San Nicolò
1:1
Montegiorgio
AC Sangiustese
1:1
Forlì
AC Nardo
0:0
Audace Cerignola
Folgore Caratese
0:2
Savona FBC
Lavagnese
1:1
US Fezzanese Calcio
Sef Torres Calcio
5:1
ASD Anzio Calcio 1924
Seregno
1:3
Ssd Pro Sesto
Cesena
4:1
Vastese Calcio 1902
Atletico Levante UD
1:0
Ontinyent CF
Arenas Club de Getxo
0:3
Real Oviedo B
Unionistas CF
0:0
RC Deportivo Fabril
CD Calahorra
1:1
Real Union de Irun
Scd Durango
0:2
SD Amorebieta
Real Madrid Castilla
3:2
San Sebastian Reyes
Central
1:0
Police
Morvant Caledonia United
3:0
Club Sando
W Connection
4:0
Athletic Club
San Juan Jabloteh
5:0
La Horquetta Rangers
Buzanada
1:1
Las Zocas
Club Portugalete
0:0
JD Somorrostro
Basconia
0:0
Real Sociedad III
Leganés II
2:0
Trival Valderas A.
Unión Viera
2:1
Güímar
UD Tamaraceite
1:3
La Cuadra
Barreda
3:1
Sámano
Ribamontán al Mar
2:0
Torina
Ardoi
2:0
CD Alesves
Laracha CF
1:1
Arosa SC
Caudal Deportivo
4:0
Colunga
Jerez
1:3
Moralo
Ordizia KE
0:4
CD Lagun Onak
Bezana
2:0
Velarde CF
Acero
3:1
Jove Español
Voorwaarts Zwevezele
5:0
KV Woluwe-Zaventem
Racing Jet Wavre
1:1
RFC Tournai
KFC Sint Lenaarts
0:2
Houtvenne
K Esperanza Pelt
1:1
KFC Zwarte Leeuw
Bilzerse Waltwilder
2:2
KSV Bornem
Ternesse
1:1
Leopoldsburg
Wetteren-Kwatrecht
5:3
Wolvertem Merchtem
Aische
3:3
Ostiches
Betekom
1:5
KVK Tienen
Lyra
1:2
Wellen
Longlier
2:4
Stockay-Warfusée
Sprimont-Comblain
1:1
CS Onhaye
Svelta Melsele
0:0
K Eendracht Wervik
FC Lebbeke
1:1
Sporting Kampenhout
RFC Union La Calamine
0:1
FC Richelle United