Fixtures - February 28, 2021
Crystal Palace
0:0
Fulham
Leicester City
1:3
Arsenal
Tottenham
4:0
Burnley
Chelsea
0:0
Man United
Sheffield United
0:2
Liverpool
Sampdoria
0:2
Atalanta
Crotone
0:2
Cagliari
Udinese
1:0
Fiorentina
Inter
3:0
Genoa
Napoli
2:0
Benevento
Roma
1:2
Milan
Monaco
2:0
Brest
Angers
2:2
Lens
Lorient
2:1
Saint-Etienne
Nimes
1:1
Nantes
Reims
0:0
Montpellier
LOSC
1:1
Strasbourg
Marseille
1:1
Lyon
Sparta Rotterdam
0:2
Willem II Tilburg
Groningen
1:0
Fortuna Sittard
PSV
1:1
Ajax
AZ Alkmaar
4:2
Feyenoord Rotterdam
Odense Boldklub
2:1
Randers FC
Nordsjælland
2:2
Aalborg BK
FC Copenhagen
3:3
AGF Aarhus
Midtjylland
1:0
Brøndby
GD Estoril Praia
3:2
Benfica Lisbon B
CD Mafra
1:0
Penafiel
Casa Pia Atletico
2:0
UD Oliveirense
Leixões
2:1
Academico de Viseu
Deportivo Lara
1:1
Academia Puerto Cabello
Sogndal IL
Brattvag
FK Suduva Marijampole
1:0
Kedainiai Nevezis
Slagelse B&I
0:2
Brønshøj
Kuban Kholding
2:2
Novosibirsk
FC Minsk
1:2
FC Gomel
Aasane Fotball
Oeygarden FK
Vasalunds IF
2:2
Haninge
FC Sellier & Bellot Vlasim
1:0
Afk Chrudim
Fredrikstad FK
Grorud IL
Deportivo Lara
2:2
Inter de Barinas
Portuguesa FC
1:0
UCV
Keciorengucu
1:1
Samsunspor
Eskişehirspor
0:3
İstanbulspor
Bursaspor
3:2
Akhisar Belediyespor
Giresunspor
1:2
Altay Izmir
Hosingen
Lorentzweiler
Alliance Aischdall
Feulen
Berdorf Consdorf
Norden
Young Boys
Erpeldange
Jeunesse Useldange
Boevange / Attert
Jeunesse Schieren
Bastendorf
Sporting Mertzig
Daring Echternach
Minerva Lintgen
Kehlen
Blo-Wäiss Izeg
Steinfort
URB
Avenir Beggen
Red Black Egalité
Sandweiler
Union 05 Kayl-Tetange
CeBra 01
Luna Obercorn
Obercorn
Sanem
Sporting Bertrange
Résidence Walferdange
Syra Mensdorf
Koeppchen
CS Grevenmacher
KS Naftetari
1:2
KS Butrinti Sarande
KF Devolli
1:0
Përmeti
FK Skrapari
0:3
Labëria
Maliqi
3:0
KF Memaliaj
Tepelena
1:0
Këlcyra
KS Gramozi Erseke
1:2
KS Albpetrol Patos
FK Shenkolli
Spartaku Tiranë
Dandy Town Hornets
Southampton Rangers
X-Roads Warriors
SBRC
North Village Rams
Robin Hood
Pembroke Hamilton Club
Devonshire Cougars
St. George's Colts
Devonshire Colts
Novo Hamburgo RS
1:1
EC Pelotas RS
Esportivo RS
1:0
Sao Jose RS
Brasil de Pelotas RS
0:1
Clube Esportivo Aimore RS
Caldense MG
1:1
Tombense MG
America Mineiro MG
1:0
Boa Esporte Clube
Pouso Alegre
0:0
Coimbra EC MG
CA Patrocinense MG
0:2
Athletic Club MG
Tuna Luso Brasileira
12:30
Carajas EC PA
Carajas EC PA
0:2
Bragantino Clube Para
Paysandu PA
1:1
Castanhal EC PA
Castanhal EC PA
19:00
Paragominas PA
Independente PA
19:00
Bragantino Clube Para
Remo PA
19:00
SC Itupiranga PA
Aguia de Maraba PA
19:00
Tapajos FC PA
Aguia de Maraba PA
3:2
Tuna Luso Brasileira
Independente PA
1:0
Tapajos FC PA
FK Rudar Pljevlja
2:0
OFK Petrovac
FK Jezero Plav
0:2
FK Sutjeska
FK Iskra Danilovgrad
1:0
FK Mladost Ljeskopolje
FK Zeta Golubovci
1:2
FK Decic Tuzi
FK Buducnost
1:0
OFK Titograd
Real Sporte
3:1
Praiense
Louletano
1:1
Amora FC
Clube Oriental de Lisboa
1:1
GD Fontinhas
Fabril Barreiro
0:2
Sporting Lisbon B
SG Sacavenense
4:0
Sintrense
Rabo de Peixe
0:1
Co Do Montijo
Moncarapachense
1:0
Olhanense
Esperanca de Lagos
1:1
Moura
Juventude Evora
1:0
CD Pinhalnovense
Mineiro Aljustrelense
CF Os Armacenenses
GD Braganca
0:0
Aguia Vimioso
SC Maria Fonte
1:0
Cerveira
SC Vianense
0:0
SC Mirandela
Sporting Braga B
1:1
Pedras Salgadas
Vidago
2:1
Merelinense FC
Vilaverdense FC
2:2
CDC Montalegre
Clube Desportivo de Alcains
0:2
Sertanense FC
Carapinheirense
GRAP
União de Leiria
1:0
Vitoria Sernache
Arc Oleiros
2:2
Mortagua
Club Foot Estrela
1:0
Belenenses II
1 Dezembro
2:1
Caldas SC
Lourinhanense
1:2
Sportivo de Loures
UD Santarem
0:2
SCU Torreense
União Almeirim
CD Fatima
Amarante FC
1:0
SC Vila Real
Trofense
1:0
SC Salgueiros
FC Pedras Rubras
1:3
Gondomar SC
Leca FC
2:0
SC Coimbroes
Uniao SC Paredes
0:3
Maritimo Madeira B
AD Fafe
3:1
Rio Ave II
Ar Sao Martinho
0:1
Brito
AD Camacha
CD das Aves
Berco SC
4:1
Mondinense FC
Castro Daire
0:3
Sao Joao Ver
AD Sanjoanense
3:0
Lusit.vildemoinhos
Beira-Mar
1:1
SC Espinho
Vila Cortez
0:4
Lusitania FC
Cfc-Cf Canelas 2010
1:2
Valadares Gaia FC
União Madeira
Csd Camara de Lobos
La Equidad
2:1
Boyaca Chico FC
Patriotas Boyacá
1:0
Junior
Envigado
1:1
Independiente Medellin
Deportes Tolima
1:0
Rionegro Águilas
JS Talangai
1:6
Diables Noirs
Nathaly's
2:1
Inter Club Brazzaville
Otoho
5:0
Leopards
Nico-Nicoyé
0:1
CARA Brazzaville
Etoile du Congo
2:1
Racing Club Brazzavile
Unex Unicov
FC Msa Dolni Benesov
Baník Ostrava II
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1 SC Znojmo FK
SK Sigma Olomouc B
Zlín II
FC Hlucin
Quick
VV Una
VV Gemert
USV Hercules
RKVV Westlandia
Ado '20
DEM
GVV Unitas
Dongen
Blauw Geel 38
JOS Watergraafsmeer
EVV Echt
OFC Oostzaan
Hoogland
Groene Ster
HSC 21
Oss 20
HVV Hollandia Hoorn
FC Wiltz 71
5:0
US Mondorf-Les-Bains
FC Victoria Rosport
0:3
FC Etzella Ettelbruck
CS Fola Esch
4:1
FC Rodange 91
FC Progres Niederkorn
1:1
Differdange FC 03
Union Titus Petange
1:2
Jeunesse Esch
FC Rm Hamm Benfica
0:1
Racing FC Union Luxembourg
F91 Dudelange
1:1
FC Una Strassen
USBM
5:1
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
Vieux-Habitants
1:1
Jeunesse Evolution FC
CERFA
6:1
Unité Sainte-Rosienne
Tubantia
TVC '28
Heino
BVC '12
Columbia
De Bataven
RKHVV
Stevo
Winterswijk
ROHDA Raalte
Voorwaarts T
FC Dalfsen
Hillegom
ROAC
DSOV
LSVV
Assendelft
Hoofddorp
Uitgeest
Fortuna Wormerveer
Kolping Boys
Legmeervogels
Hillegersberg
ONA
FC Olympia
Boshuizen
Rood-Wit Willebrord
Zwervers
DHC Delft
Sarto
Jubbega
Noordster
VV Heerenveen
GRC Groningen
SVBO
Hoogezand
WVV
SWZ Boso Sneek
GOMOS
Roden
MASV
Bemmel
Berghem Sport
SC NEC
Eindhoven AV
Brabantia
HVCH
Leones
EFC
Rhode
Woezik
Nemelaer
Alverna
Erp
ZSV
Wittenhorst
Venray
SV Deurne
Susteren
Geldrop
SSS '18
Heeze
Venlosche Boys
De Ster
Veritas
BSV Limburgia
Wilhelmina
Chevremont
Kampong
AFC '34
AGB
SDZ
Spartaan'20
Den Hoorn
SV Dosko
VUC
't Zand
Unitas 30
CVV Germanicus
FVC
Stadspark
VKW
TOP Oss Amateurs
Best Vooruit
Shkendija 79 Tetovo
2:1
Vardar Skopje
FK Pelister Bitola
3:1
FK Renova
FK Belasica Strumica
1:2
FC Struga Trim Lum
Gjorce Petrov
0:0
FK Borec
FK Shkupi
0:0
FK Akademija Pandev
Nafplio 2017
Atromitos Chiliomodi
Pao Rouf
Ermionidas
Panarkadikos
Agios Ierotheos
Pangytheatikos
Aris Skalas
Ermis Meligous
Molaikos
Koronida Koiladas
Foinikas N. Epidavrou
Atromitos Palamas
Ermis Amyntaio
Oikonomos Tsaritsanis
Makedonikos Foufas
AE Karitsas
AS Meteora
AO Selanon
Aetos Makrychoriou
Iraklis Larissa
Kozani FC
Ethnikos Neou Keramidiou
Anagennisi Karditsas 1904
Fikis
Dias Diou
Thyella Katsikas
Acheron Kanalaki
Missolonghi
Preveza
Amvrakikos Loutrou
Asteras Kalirachis
Lefkimmi
Agios Matthaios
Thyella Monastirakiou
Panagriniakos
AON Tilikratis Lefkadas 2014
Anagennisi Artas
Panegialios FC
Pallixouriakos
Ethnikos Skoulikadou
Aias Gastounis
Pamisos Messini
Thyella Patras
Tsilivi
APS Zakynthos
Achaiki
Nafpaktiakos
PAO Vardas
Diavolitsi
Panionios
Ethnikos Piraeus
GS Ilioupoli
Marko
Moschato
Pao Aittitos Spata FC
Fostiras FC
Charavgiakos
Ano Meras
Proodeftiki
Giouchtas
Damastas
Rethymniakos
Poros
Irodotos
AE Neapolis
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
Aeek Synka
Aris Rethymnou
Almyros Gaziou
Anagennisi Ierapetra
Agios Nikolaos
Aris Soudas
AO Paleochora FC
Apollon Paralimniou FC
Iraklis Ampelokipon
Orfeas Xanthis
Ampelokipon Drama
Ethnikos Sochos
Anagennisi Thalassias
Elpida Sapes
Aetos Orfanou
Evosmou
Nestos Chrisoupolis
M. Alexandros Orfaniou
Doxa N. Sidirochoriou
Didymoteicho
Antheias-Aristinou
Pandramaikos
Aris Avatou
Platanias
Asteras Rethymnou
PAO Koufalion
Megas Alexandros Trikala
Ethnikos Giannitsa
Makedonikos FC
Thyella Sarakinoi
Agrotikos Asteras FC
Aetos Varvaras
Anagennisi Plagia
Poseidon Nea Michaniona
Niki Agkathia
Nea Kallikrateia
Edessaikos
Thermaikos Thermis
PAOK Alexandreia
Aias Salamina
Pythagoras Karlovasi
Asteras Varis
Thyella Rafinas Apo
Karavas
Aetos Loutron
APO Keratsini
Panelefsiniakos Elefsinas
Eolikos Mytilinis
Pyliou
Mikrasiatiki
Akratitos
M. Alexandros Kastorias
Kerkyra
FC Fokikos
Almyros
Amvrysseas
Thiseas Agria
Opountios
Iraklis Psachnon FC
Diagoras Stefanovikeiou
Ypatou
Nea Artaki
Atalanti
Desportivo Huíla
0:1
Progresso
Ferroviário do Huambo
0:3
Académica do Lobito
Bravos Maquis
2:1
Wiliete
Cuando Cubango
0:2
Petro Luanda
Sagrada Esperança
1:1
Recreativo da Caála
Orion
TOGB
IFC
VOC
OJC Rosmalen
AWC
VV Baronie Breda
Leonidas
Be Quick 1887
WVV Alcides
Silvolde
LONGA '30
Hoogeveen
Vpv Purmersteijn
RKAVV
RKZVC
TAC'90
HBS
Alphense Boys
VV Emmen
SJC Noordwijk
VV de Zouaven
SDO
Velsen
Halsteren
EHC
Moerse Boys
Juliana '31
SV Meerssen
UDI '19
Minor
RKSV Nuenen
Naft
0:0
Al Zawra'a
Al Qasim
0:0
Al Karkh
Al Diwaniya
1:1
Naft Maysan
Al Talaba
1:2
Alsinaat Al Kahrabaiya
Naft Al Wasat
0:1
Al Najaf
SC Sagamihara
0:2
Kyoto Sanga
Mito Hollyhock
1:2
Omiya Ardija
Tochigi
0:2
Fagiano Okayama
ThespaKusatsu
2:1
Blaublitz Akita
JEF United
1:1
Ventforet Kofu
Machida Zelvia
1:1
Montedio Yamagata
Tokyo Verdy
3:0
Ehime FC
FC Ryukyu
1:0
Jubilo Iwata
Renofa Yamaguchi
0:0
Matsumoto Yamaga FC
Homeboyz
1:2
Leopards
KCB
0:3
Kariobangi Sharks
Ulinzi Stars
0:2
Bandari
Sofapaka
12:00
Posta Rangers
1:2
Sofapaka
Bidco United
12:00
Nairobi City Stars
Mathare United
12:00
Leopards
Homeboyz
12:00
Zoo Kericho
Persikabo
Persela
Borneo
Persik
Persib
Persipura
Persija
PSIS Semarang
Arema
PSM
Barito Putera
Persiraja
Bali United
PSS
Madura United
Persita
Persebaya
Bhayangkara
Grecia
1:2
Cartaginés
Jicaral
3:2
Guadalupe
Santos de Guápiles
1:1
Deportivo Saprissa
Herediano
1:1
Pérez Zeledón
Municipal Liberia
2:1
Santa Rosa
Uruguay
1:2
Barrio México
Marineros de Puntarenas
0:0
Guanacasteca
Ramonense PO
3:2
Cariari Pococí
Turrialba
0:3
Consultants Moravia
Marsa
1:1
Pembroke Athleta FC
Fgura United
1:2
Qrendi
Marsaxlokk
Saint Georges Cospicua
Pieta Hotspurs
0:1
Zebbug Rangers
Mqabba FC
0:0
Vittoriosa Stars
Uniao Rondonopolis
0:0
Luverdense MT
Grêmio Sorriso
3:0
Sinop MT
Cuiaba Esporte Clube MT
6:1
Poconé
Nova Mutum Esporte Clube
1:0
Sociedade Ação Futebol
Aqvital
3:0
Soroksar
Szentlorinc SE
0:0
Pecs
Budaorsi SC
2:7
Ajka
Siofok
2:3
Szeged
Szolnoki MAV FC
1:2
Gyirmot
Kazincbarcika
0:2
Nyiregyhaza Spartacus
Bekescsaba 1912 Elore
1:1
Dorogi FC
Gyori ETO
1:0
DEAC
Haladas
4:0
Kaposvari Rakoczi FC
Debrecen
1:2
Vasas
Újpest II
3:3
Ferencváros II
Honvéd II
2:1
Vac FC
Paksi SE II
0:0
Kecskemet
Gárdony
2:1
Komárom
Fehérvár II
1:4
Balatonfüredi
Szabadkikötő
0:4
III Ker Tue Upe
Mezőkövesd II
2:2
Senyo Carnifex FC
Putnok VSE
2:3
Salgótarjáni BTC
Tállya
2:4
Tiszafuredi VSE
FC Hatvan
0:1
BSE
Füzesgyarmati
1:0
Tiszakecske
Gyöngyös
1:1
Cegledi VSE
Jászberényi
2:2
Kisvárda II
Diósgyőr II
5:2
Sajóbábony Vegyész
Debrecen II
2:1
Tiszaujvaros
BVSC-Zuglo
2:1
Egri FC
Majosi
0:4
Kozarmisleny
BSS Monor
5:2
Taksony SE
Dabas
3:2
Körösladány
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
0:2
Dabas-Gyón
Szegedi VSE
0:6
Esmtk Budapest
Rákosmenti KSK
1:0
Szekszardi UFC
Ivancsa KSE
1:1
Hódmezővásárhely
MTE
1:1
BKV Elore
Nagykanizsa
1:2
Puskás II
Bicskei
0:1
Veszprem FC
Whb Menfoecsanak Esk
1:2
Nagyatádi
Pápai Perutz
1:0
FC Tatabanya
Lipót Pékség
1:1
SC Sopron
Gorilla
Gasogi United
Bugesera
AS Kigali
Etincelles
Marines
Muhanga
Apr FC
Musanze
Mukura
Rayon Sports FC
Sunrise
Police
Kiyovu Sports
Dakkada
3:2
Kano Pillars
Akwa United
3:0
Rivers United
Jigawa Golden Stars
0:0
Enyimba
Ifeanyi Uba
0:0
Plateau United
Lobi Stars
2:1
Katsina United
Sunshine Stars
0:0
Adamawa United
Enugu Rangers
2:0
Heartland
Kwara United
2:0
Warri Wolves
Union Sandersdorf
1. FC Merseburg
An der Fahner Höhe
Krieschow
VFC Plauen
Carl Zeiss Jena II
FC Oberlausitz Neugersdorf
FSV Wacker 90 Nordhausen
VfL Halle
Ludwigsfelder
Einheit Rudolstadt
Martinroda
Blau-Weiß Zorbau
Grimma
FC International Leipzig
Rot-Weiss Erfurt
Eckernforder SV
SV Frisia 03
Lübeck II
Union Neumünster
SV Todesfelde
SV Eutin 08
SV Eichede
Preußen 09 Reinfeld
Greifswalder FC
Stern
Tasmania Berlin
Blau-Weiß 90 Berlin
TSG Neustrelitz
BSC Süd 05
RSV Eintracht
Staaken
Torgelower SV Greif
Hansa Rostock II
Strausberg
1. FC Lok Stendal
Hertha Zehlendorf
Pampow
Rostocker FC
Victoria Seelow
Alfter
BCV Glesch / Paffendorf
Eddersheim
Rot-Weiß Hadamar
Ginsheim
RW Walldorf
Hanau
Neuhof
Buchonia Flieden
Lehnerz
Mülheim-Kärlich
Eintracht Trier
Hennef 05
Düren
Hürth
Fortuna Köln II
Viktoria Arnoldsweiler
Siegburger SV
Borussia Freialdenhoven
SV Breinig
Diefflen
FSV Jaegersburg
FV Eppelborn
Speyer
Arminia Ludwigshafen
Mechtersheim
TSG Pfeddersheim
Rochling Volklingen
Hertha Wiesbach
Elversberg II
Lörrach-Brombach
FV Ravensburg
SSV Reutlingen
FC 08 Villingen
Hassia Bingen
Eisbachtal
Karbach
Emmelshausen
TuS Koblenz
Kaiserslautern II
FSV Salmrohr 1921
Engers
Alemannia Waldalgesheim
SV Gonsenheim
Victoria Clarholz
Westfalia Herne
Preußen Münster II
Kaan-Marienborn
Wattenscheid
SV Westfalia Rhynern
Eintracht Rheine
Vreden
ASC Dortmund
Ennepetal
Paderborn II
Sprockhövel
Schermbeck
Holzwickeder SC
Hammer SpVg
Meinerzhagen
Sportfreunde Siegen
TuS Erndtebruck 1895
Finnentrop / Bamenohl
Gütersloh
FC Kray
Kleve
SW Essen
SC Velbert
1. FC M'gladbach
FSV Duisburg
Velbert
SF Niederwenigern
1.FC Monheim
Union Nettetal
Jahn Hiesfeld
Cronenberger SC
Meerbusch
Teutonia St.Tönis
TVD Velbert
Hilden
SpVgg Sterkrade-Nord
SpVg Schonnebeck 1910
Deutz
Eilendorf
Pesch
Wesseling-Urfeld
Frechen
Blau-Weiß Friesdorf
Bocholt
Sportfreunde Baumberg
Turu Dusseldorf
Ratingen SV Germania 04/19
UE Engordany
5:0
Penya Encarnada
Inter Club de Escaldes
2:0
CE Carroi
Atletic Club Escaldes
1:1
Sant Julia
FC Santa Coloma
1:0
UE Santa Coloma
Quiché
2:1
Plataneros
Mictlán
2:0
Carchá
Puerto San José
1:1
Nueva Concepción
Suchitepéquez
2:0
Coatepecano IB /DR
Sayaxché
0:1
Mixco
Marquense
3:2
Xinabajul
Marisca Mersch
Blô-Weiss Medernach
FC Mondercange
Alisontia Steinsel
Union Mertert
FC Mamer 32
FC Jeunesse Canach
Bettembourg
US Rumelange
Schifflange
Yellow Boys Weiler
Atert Bissen
US Esch
Berdenia Berbourg
Jeunesse Junglinster
Un Kaerjeng 97
SK Denderhoutem
14:00
St-Joris Sleidinge
Jong Zulte
14:00
Grembergen
Dendermonde
14:00
Munkzwalm
Excelsior Mariakerke
14:00
HO Kalken
Drongen
14:00
Eendracht Zele
Andennais
Nismes
Chevetogne
Fernelmont-Hemptinne
ES de la Molignée
Grand-Leez
US Dinantaise
Flavion-Morialmé
Beauraing
Malonne
Loyers
Spy
Meux II
Condruzien
RUW Ciney
Biesme
Kalmthout
Bevel
Antonia
Rapid Leest
Ranst
K Kontich FC
Berg en Dal
Retie
Ternesse
Eendracht Zoersel
Hornu
Péruwelz
Antoing
Ransart
Belœil
Molenbaix
Snef-Tyber
Houdeng
Morlanwelz
Gilly
Le Roeulx
Excelsior Biévène
Montignies
Solre-sur-Sambre
Soignies Sports
RAS Monceau
Vaux-Noville
Florenville
Ethe Belmont
RAC Saint-Mard
KSC Wielsbeke
Sassport Boezinge
Lauwe
K.Racing Waregem
Blankenberge
Oostduinkerke
Oostnieuwkerke
14:00
Oostduinkerke
KSC Wielsbeke
14:00
Dadizele
Blankenberge
14:00
K.Racing Waregem
Sassport Boezinge
14:00
Excelsior Zedelgem
Lauwe
14:00
RC Lauwe
Hoegaarden-Outgaarden
Tervuren-Duisburg
Wambeek
KSC Grimbergen
Sporting Kampenhout
Melsbroek
Borght-Humbeek
Huldenberg
Linden
Houtem-Oplinter
Bertem-Leefdaal
Stade Bierbeek
Veltem
Bodegem Kapelle United
Liedekerke
Aarschot
Bertem-Leefdaal
14:00
Houtem-Oplinter
Wambeek
14:00
Huldenberg
Liedekerke
14:00
Tervuren-Duisburg
Melsbroek
14:00
Stade Bierbeek
Linden
14:00
KSC Grimbergen
Veltem
14:00
Aarschot
Borght-Humbeek
14:00
Bodegem Kapelle United
Sporting Kampenhout
14:00
Hoegaarden-Outgaarden
Nivellois
Genappe
Etterbeek
Ixelles
Saint-Josse
BX Brussels
Stade Everois
Renaissance Schaerbeek
R Leopold Uccle FC
Kosova Schaerbeek
Union Lasne-Ohain
NSeth Berchem
Sporting Bruxelles
Grez-Doiceau
Sportive Brainoise
Royal Wallonia Walhain CG
Herderen-Millen
Schoonbeek-Beverst
Torpedo Hasselt
Herk
Eendracht Maasmechelen
Groen Star Beek
Bilzerse Waltwilder
Zepperen-Brustem
Dendermonde
Ardennen
Elene-Grotenberge
Eendracht Zele
Jong Zulte
St-Joris Sleidinge
Excelsior Mariakerke
Lokeren Doorslaar
Drongen
Munkzwalm
Meix-Devant-Virton
La Roche
FK Zemun
0:1
FK Buducnost Dobanovci
FK Borac Cacak
0:0
FK Jagodina
Kabel Novi Sad
2:0
Sloga Kraljevo
Radnicki Pirot
1:0
Radnički Sr. Mitrovica
FK Kolubara Lazarevac
1:0
FK Dinamo Vranje
Chemnitzer FC
Lok Leipzig
Optik Rathenow
FSV Union Furstenwalde
Energie Cottbus
SV Babelsberg
Altglienicke
Halberstadt
Tennis Borussia
Auerbach
Lichtenberg
Viktoria Berlin
Chemie
Meuselwitz
Carl Zeiss Jena
Berliner AK
Luckenwalde
Hertha BSC II
Bischofswerdaer
BFC Dynamo
VfB Stuttgart II
2:1
TUS Rot-Weiss Koblenz
SC Freiburg II
3:1
Mainz II
Village Superstars
3:1
Dieppe Bay Eagles
Newtown United
1:1
Saddlers United
Conaree United
0:0
C.C.C. Bath United
Olympia SC Wijgmaal
Heur Tongeren
Spouwen-Mopertingen
KSC City Pirates
Royal Cappellen FC
Koninklijk Diegem-Sport
Berchem Sport
Hoogstraten VV
Olympia SC Wijgmaal
14:00
Hades
Spouwen-Mopertingen
14:00
Berchem Sport
Royal Cappellen FC
14:00
Hoogstraten VV
Wetteren-Kwatrecht
Vk Ieper
Voorwaarts Zwevezele
Lokeren-Temse
Toekomst Menen
KFC Merelbeke
FC Gullegem
K Olsa Brakel
Toekomst Menen
14:00
KVV Zelzate
FC Gullegem
14:00
KFC Merelbeke
Voorwaarts Zwevezele
14:00
K Olsa Brakel
Vk Ieper
14:00
Lokeren-Temse
Couvin-Mariembourg
Ganshoren
Entente Acren Lessines
Royal Excelsior Virton
Waremme
RRC Hamoir
Solières Sport
RFC Meux
R CS Verlaine
RUS Rebecquoise
US Avellino 1912
Trapani Calcio
Carpi FC
0:0
Fermana FC
Calcio Lecco
4:0
Juventus II
US Vibonese Calcio
1:1
Catania
Triestina Calcio
2:2
US Arezzo
Fano
1:1
Ravenna FC 1913
Pergolettese
1:0
Livorno
AC Renate
1:1
Piacenza
Teramo
2:0
Paganese Calcio 1926
Padova
0:0
Cesena
US Grosseto
3:1
Pontedera
Castelnuovo Vomano
3:2
FC Aprilia
Campobasso
1:0
Castelfidardo Calcio
CynthiAlbalonga
2:1
Porto Sant'Elpidio
Matese
2:1
Montegiorgio
Recanatese
3:2
Giulianova Calcio
San Nicolò
2:0
Olympia Agnonese
Tolentino
1:0
FC Rieti
Vastese Calcio 1902
2:2
Atletico Terme Fiuggi
Aglianese
0:1
Seravezza
Correggese
1:2
Pro Livorno
Corticella
1:3
Forlì
Progresso
0:2
Prato
Real Forte Querceta
1:0
Sasso Marconi Zola
Sammaurese
2:0
Bagnolese
US Citta Di Fasano
2:2
Virtus Casarano
Ssd Fidelis Andria 2018
2:0
Sorrento Calcio
FC Francavilla 1931
2:3
Audace Cerignola
Molfetta Calcio
3:3
Bitonto
AC Nardo
4:0
Brindisi
Portici
0:1
Lavello
SS Taranto 1927
1:0
Puteolana
Scandicci
0:0
San Donato Tavarnelle
Flaminia
1:2
Ostia Mare
Cannara
1:0
Foligno Calcio
Gavorrano
1:0
Sporting Trestina
Grassina
1:2
Pianese
Montespaccato
1:2
Asd Trastevere 1909
Asd Sangiovannese 1927
2:0
Sinalunghese
Tiferno Lerchi
2:3
Siena
Arconatese
1:3
Chieri
Caronnese
1:1
Città di Varese
Casale
1:2
Castellanzese
Folgore Caratese
1:4
Bra
Fossano
0:3
Borgosesia
AC Legnano 1913
3:1
Lavagnese
SSD Unione Sanremo
2:2
AC Gozzano
Sestri Levante
2:3
PDHAE
Vado
0:0
Saluzzo
Città Di Sant’Agata
3:1
Ssd Acireale Calcio 1946
Dattilo
3:1
Paterno
Licata
0:1
Biancavilla
Marina di Ragusa
0:0
Cittanovese
Messina
3:0
Rotonda
Santa Maria Cilento
1:1
US Castrovillari Calcio
RENDE CALCIO 1968
1:2
Gelbison Vallo D L
San Luca
1:0
Asd Roccella
Asd Troina Calcio
2:2
FC Messina
Casatese
0:0
Franciacorta
Asd Fanfulla
1:1
Villa Valle
Nibionnoggiono
3:1
SS Tritium
AC Ponte San Pietro-Isola
0:1
Real Calepina
Scanzorosciate
0:3
Desenzano Calvina
Sona
0:2
Seregno
Nola 1925
1:0
Arzachena Costa Smeralda Calcio
SSC Giugliano
0:3
Latina
Gladiator
2:4
Carbonia
Asd Lanusei Calcio
1:0
Insieme Formia
Latte Dolce
2:3
Monterosi FC
Sef Torres Calcio
1:2
Asd Nocerina 1910
AC Savoia 1908
0:0
Vis Artena
Ambrosiana
1:2
Union S. Giorgio-Sedico
ASD Arzignano Valchiampo
0:1
Trento
Belluno
2:1
Union Feltre
Campodarsego
1:4
Manzanese
Cartigliano
0:0
Caldiero Terme
Chions
1:1
Luparense
Cjarlins Muzane
1:3
Montebelluna
Delta Porto Tolle
0:1
Mestre
Este
0:3
Union Clodiense
Virtus Bolzano
5:0
Usd Adriese 1906
Imperia
2:0
Derthona
UD Las Palmas B
0:0
Cadiz B
CF Rayo Majadahonda
0:0
Las Rozas
San Sebastian Reyes
1:1
CD Atletico Baleares
Recreativo Huelva
3:1
CD San Fernando
SD Leioa
2:2
Deportivo Alaves B
Real Sociedad B
3:0
Arenas Club de Getxo
CD Laredo
0:1
Club Portugalete
Lleida Esportiu
0:1
Barcelona B
Dourados Atlético
1:0
Aquidauanense MS
Comercial MS
1:1
Clube de Esportes União/ABC
Costa Rica
3:0
Três Lagoas
Aguia Negra MS
1:1
Novo
Sandvikens IF
1:4
IFK Norrkoping
IFK Goteborg
1:1
GIF Sundsvall
Lödde
0:7
Örebro
IK Sirius FK
1:1
Trelleborg FF
Falkenbergs FF
1:3
Degerfors IF
Kalmar FF
1:0
IK Brage
Oskarshamns AIK
0:3
Hammarby IF
Utsiktens BK
1:4
Elfsborg
Djurgardens IF
7:0
Umea FC
AS Pueu
6:1
Arue
Central
2:3
AS Jeunes Tahitiens
AS Mataiea
Tiare Tahiti
AS Mataiea
1:2
Manu Ura
Arue
AS Dragon
Excelsior
3:1
Olympic Mahina
Cariñena
3:0
San Juan Mozarrifar
Santutxu
3:0
Urgatzi
Ciudad de Murcia
1:0
Lorca CF
Huércal Overa
0:3
Mar Menor Club de Futbol
RC Catarroja
0:3
Villarreal C
Real Jaen
1:0
CD Loja
Illescas
2:1
CD Pedroneras
CD Llosetense
1:1
Santa Catalina Atlético
Real Aranjuez
0:2
Villaverde-Boetticher
Atlético Pinto
1:0
Móstoles CF
AD Parla
0:1
AD Alcorcon B
Trival Valderas A.
1:0
El Alamo
SFC Minerva
0:2
CDA Aguilas FC
Real Zaragoza Deportivo Aragon
0:1
Belchite 97
Grama
1:0
CF Peralada
Vianés
1:3
Anguiano
CD Varea
1:1
Arnedo
San Martín
2:2
Llanes
Deportiva Minera
0:0
Muleno CF
Racing Santander B
5:0
Rinconeda Polanco
Fuente Cantos
1:2
Arroyo Cp
CP Cacereno
3:0
CD Azuaga
Polideportivo Almería
3:2
CD Huetor Vega
Tedeón
3:1
Calasancio
San Cristóbal
1:0
Igualada
Europa
2:2
Terrassa FC
Pobla de Mafumet CF
1:1
Manresa
CD Guadalajara
1:0
Ub Conquense
Coria CF
2:2
La Palma
Rapido de Bouzas
2:0
CD Pontellas
Ariznabarra
0:3
Urduliz
Lenense
1:3
Real Aviles
Vallobín
1:3
Ceares
Llanera
3:3
Avilés Stadium
Gijón Industrial
3:0
Navarro
Épila
0:0
Brea
Girona II
2:1
UE Sant Andreu
Granollers
0:0
Banyoles
Figueres
1:2
Sants
CD Mostoles
0:1
Leganés II
RC Deportivo Fabril
1:2
Bergantinos CF
UD Somozas
0:0
Silva SD
Ibiza Islas Pitiusas
2:0
Génova
Estrella Grana El Palmar CF
0:2
Ucam Murcia II
Real Murcia B
0:0
Los Garres
Santa Ana
0:2
Complutense
RSD Alcala
2:0
Pozuelo Alarcón
Valdefierro
0:1
CD Teruel
Plasencia
2:0
AD Lobon
Montijo
5:1
Aceuchal
Melilla CD
1:0
El Palo
Villanueva Pardillo
0:1
Alcobendas Sport
Sámano
3:0
Ribamontán al Mar
Diocesano
5:2
Trujillo
Atl Mancha Real
2:2
UD Almeria B
Platges de Calvia
1:1
CD Binisalem
La Cuadra
1:1
Arucas
UD Gran Tarajal
2:0
Guía
Alcúdia
3:0
SD Formentera
Vera
1:1
Santa Úrsula
Atlético Victoria
1:1
Tenisca
Atlético Tacoronte
1:1
Atlético Paso
Buzanada
0:1
CD Mensajero
AD Union Adarve
5:0
San Fernando Henares
Cartagena FC
0:2
La Unión Atlético
Mirandés II
3:0
Cultural Cebrereña
Borja
0:0
Utebo
Barbastro
1:0
AD Sabinanigo
Alfaro CD
2:0
Berceo
CD Pena Azagresa
1:0
Ardoi
Murchante
1:0
Fontellas
Pradejón
2:1
Yagüe
Racing Rioja
5:0
River Ebro
Torrijos
1:0
CD AZUQUECA
CD Arenteiro
1:0
UD Ourense
AD Almudevar
0:0
Calamocha
Villanueva CF
0:0
Robres CD
Sarinena
1:1
Cuarte
Fisterra
0:1
Racing Club Villalbes
Manzanares
0:0
Albacete II
La Solana
2:0
Almagro
UD Fraga
1:0
CA Monzon
CDJ Tamarite
0:0
Binéfar
Illueca CF
0:2
Huesca II
Alberite
0:1
Casalarreina
Viveiro
0:3
Arzúa
CD Corellano
1:1
Valle de Egues
River Ega
3:3
Subiza
La Calzada
2:0
SD Oyonesa
Mazarrón FC
1:0
Racing Murcia
CD Becerril
0:0
Peñaranda
La Baneza CF
0:0
Atletico Astorga FC
CD Barquereno
4:0
Bezana
Pena Sport FC
2:0
Bidezarra
UD Alzira
0:2
Roda
AD Llerenense
1:0
Olivenza
RCP Valverdeño
0:2
Jerez
Atletico Porcuna CF
2:1
Ciudad de Torredonjimeno
Naxara CD
2:3
UD Logroñés II
Marchamalo
2:1
Tarancón
Almazán
2:0
Arandina CF
Real Avila CF
2:0
Colegios Diocesanos
Gimnastica Segoviana
4:1
Numancia II
Ribadumia
1:0
CD BARCO
Choco
1:2
Estradense
Atios
0:0
Arosa SC
Sodupe
0:1
Santurtzi
RS Gimnastica de Torrelavega
1:1
Tropezon
Vimenor
2:0
Castro
Agrupación Estudiantil
5:1
As Pontes
Benigànim
1:0
Hércules II
Paiosaco
0:1
Polvorín
Cardassar
1:3
Collerense
Calvo Sotelo
3:1
Quintanar del Rey
Manchego
0:0
Almansa
Olímpico Totana
1:0
EDMF Churra
Flat Earth
1:1
Rayo Vallecano B
Moralo
2:0
Campanario
Valdivia
1:0
Chinato
CD Coria
4:1
Calamonte
Vilamarxant
1:1
Atletico Saguntino
Caudal Deportivo
4:0
Mosconia
Atlético Pulpileño
2:0
Plus Ultra
Atletico Bembibre
0:1
CD Virgen Del Camino
Torrent
0:2
Acero
Club Deportivo Eldense
2:0
Novelda
Huracán Balazote
0:0
Atlético Ibañés
Real Sociedad III
1:1
Balmaseda
Uthai Thani
0:0
Nongbua Pitchaya
Udon Thani FC
0:2
Chiangmai United
Phrae United
1:1
Grand Andaman Ranong United FC
Lampang
1:1
Chainat Hornbill
Kasetsart
0:1
Nakhon Pathom United
Entité Manageoise
Stade Brainois
Crossing Schaerbeek
Ostiches
SG-Tertre-Hautrage
PAC Buzet
Stockel
RCS Brainois
Gosselies Sports
Genly-Quévy
Wolvertem Merchtem
Torhout 1992 Km
Avanti
Svelta Melsele
Jong Lede
Anzegem
Rhodienne-De Hoek
Oostkamp
Lochristi
Bambrugge RC
Voorde Appelterre
Tempo Overijse
FC Vigor Wuitens Hamme
KFC Eppegem
Wolvertem Merchtem
14:00
Svelta Melsele
Voorde Appelterre
14:00
Torhout 1992 Km
Lochristi
14:00
Tempo Overijse
FC Vigor Wuitens Hamme
14:00
Oostkamp
Jong Lede
14:00
KFC Eppegem
Avanti
14:00
Anzegem
Stade Disonais
FC Richelle United
Gouvy
Habay-la-Neuve
Wanze / Bas-Oha
RFC Huy
Raeren
Oppagne-Wéris
Mormont
Royal Aywaille FC
Jodoigne
Sprimont-Comblain
Berlaar-Heikant
KFC Sint Lenaarts
Berlaar-Heikant
14:00
KFC Turnhout
Nijlen
14:00
Wellen
Topoli
3:0
Kubrat
Chernolomets 1919
0:5
Chernomorets Balchik
PFC Spartak Varna
4:0
Shumen 2007
Drenovets
1:1
Partizan
Peshtera Galata
0:0
Pavlikeni
Lokomotiv Mezdra
0:2
Levski Lom
Yantra Polski Trambesh
5:2
Akademik Svishtov
Vihar Slavyanovo
3:1
Parva atomna
Lokomotiv Dryanovo
0:0
OFK Levski
Etar VT II
8:1
Tryavna
Sevlievo
1:0
Spartak Pleven
Gimnasia y Tiro
2:0
Fontana
Ciudad de Bolivar
3:0
Independiente Neuquén
Independiente Chivilcoy
2:0
FADEP
Racing Cordoba
2:1
Ben Hur