Fixtures - February 09, 2022
Midtjylland U19
3:2
Club Brugge U19
Genk U19
5:1
Chelsea U19
HNK Hajduk Split Under 19
0:0
Atletico Madrid U19
RC Deportivo de La Coruña U19
2:2
Dynamo Kyiv U19
Cardiff City
4:0
Peterborough
Bournemouth
3:1
Birmingham City
Blackburn
0:2
Nottingham
Bristol City
2:1
Reading
Preston North End
0:0
Huddersfield Town
Queens Park Rangers
2:2
Middlesbrough
Sheffield United
2:0
West Brom
Aberdeen
2:3
Celtic
Dundee United
2:0
Motherwell
Hearts
1:2
Dundee
Rangers
2:0
Hibernian
Ross County
1:1
Livingston
St. Mirren
2:1
St. Johnstone
Houston Dynamo
2:1
Phoenix Rising
Philadelphia Union
Montreal Impact
Oks Stomil Olsztyn
Lechia
FC Isloch
Astravets
SV Allerheiligen
FAC
FC Isloch
1:2
BATE Borisov
Krylya Sovetov
2:1
Astana
FC Fakel Voronezh
4:0
FC Samgurali Tskaltubo
Petrolul
3:3
MFk Vyskov
FC Zorya Lugansk
2:2
Metallurg Bekabad
FK Yenisey Krasnoyarsk
1:3
Forte
FC Metalist 1925
1:0
Resovia
1.SK Prostejov
3:2
SK Sigma Olomouc B
KS Polonia Bytom SA
2:1
GKS Jastrzebie Zdroj
CS Pandurii Targu Jiu
2:0
Gilortul
Resovia
Metal Kharkiv
Cherno More Varna
4:1
FC Dunav 2010
Brașov Steagul Renaște
7:1
CS Jiul Petrosani
Dukla Banská Bystrica
1:1
FK Fotbal Trinec
Rostov
2:1
Real Balompedica Linense
České Budějovice II
1:2
Mas Taborsko
FC Avangard Kursk
2:2
FC Volga Ulyanovsk
SK Lisen
4:1
Petržalka
Gorna Oryahovitsa
Spartak Pleven
SKS Baltyk Gdynia
1:1
Gedania Gdańsk
Wieczysta Kraków
1:1
Rks Garbarnia Krakow
Lyngby
2:3
CSKA Moskva
Chojnice
2:0
Zawisza Bydgoszcz
Chojnice
Kp Starogard Gdansk
LKS
1:0
FC Vorskla Poltava
Cherno More Varna
4:0
Sozopol
BATE Borisov
2:0
FC Dnepr Mogilev
Hebar Pazardzhik
0:1
Oborishte Panagyurishte
Loznica
0:1
Macva Sabac
FC Ural Yekaterinburg
1:2
FC Ararat-Armenia
Khimki
0:0
Hermannstadt
FC Metalist 1925
1:2
Zeleznicar Pancevo
Levadia Tallinn
0:2
FC Nizhny Novgorod
FK Yenisey Krasnoyarsk
4:1
FK Rudar Prijedor
FC Zorya Lugansk
2:1
Valmiera FK/BJSS
Chayka Peschanokopskoye
3:0
Shakhter Karagandy
Chrobry
6:0
Blekitni Stargard S.
Mjallby AIF
1:1
Kristiansund BK
Wikielec
2:2
Sokol Ostroda
Rostov
0:2
Haugesund FK
New York City
2:1
Inter Playa del Carmen
Hammarby IF
5:0
Velez CF
Silkeborg KFUM
1:2
Hobro IK
Wisłoka Dębica
2:2
ZKS Unia Tarnów
GAIS
IFK Varnamo
Resovia
0:1
Mladost Novi Sad
Orn-Horten
2:1
Eik Tønsberg
Ceska Lipa
0:4
Slovan Liberec II
Traiskirchen FCM
1:1
Favoritner AC
FC Metalist 1925
AC Horsens
KS Cuiavia Inowrocław
3:3
Sokół Kleczew
Helsingborg
4:0
Angelholms FF
IFK Varnamo
0:0
Skovde AIK
Slovan Duslo Šaľa
1:7
Rohožník
IK Brage
2:4
Korsnäs IF FK
St. Polten
2:0
Wiener
Toronto
2:1
Austin United FC
Wacker Innsbruck
4:0
SVG Reichenau
Bjarg
2:1
Varegg
Bienwald Kandel
4:2
Mutschelbach
Buchonia Flieden
SG Schlüchtern
Alemannia Waldalgesheim
Schott Mainz
Sporting Kansas City
El Paso Locomotive
Jonkopings Sodra
3:0
Husqvarna FF
Eller
1:7
TVD Velbert
Hürth
Union Nettetal
SV Gussing
1:2
UFC Jennersdorf
VfB Hallbergmoos-Goldach
3:2
Pipinsried
Vancouver Whitecaps
0:0
New Mexico United
Penarol
0:3
Manauara
Amazonas
1:1
Fast Clube AM
Princesa d. Solimoes
2:1
São Raimundo AM
Atlético Clíper Clube
1:2
Operário EC
Luziania DF
0:4
Capital Brasilia
Brasilia DF
1:0
Paranoá
Taguatinga
0:0
Ceilândia
Unaí Itapuã
3:2
Brasiliense DF
Tuna Luso Brasileira
2:1
Paragominas PA
Bragantino Clube Para
1:0
Amazônia PA
Castanhal EC PA
1:2
SC Itupiranga PA
Achuapa
2:1
Malacateco
Santa Lucía Cotzumalguapa
1:4
Comunicaciones
Municipal
2:2
Xelajú
Iztapa
2:1
Nueva Concepción
Nagykanizsa
2:3
Gyori ETO
Aqvital
0:2
Paksi
Bekescsaba 1912 Elore
3:1
Gyirmot
Kecskemet
1:2
Honved
Vasas
0:2
Ferencvaros
Marsaskala
0:5
Valletta
Floriana
1:0
Ghajnsielem
Balzan
5:1
Pieta Hotspurs
Marsa
0:2
Tarxien Rainbows
Gudja United
4:0
Swieqi United
Monte Azul
0:0
Xv de Piracicaba
Juventus
0:1
Atletico Linense SP
Primavera SP
1:1
Velo Clube
Rio Claro FC
0:0
EC Sao Bento
Vis Artena
3:1
Carbonia
Castelnuovo Vomano
1:2
Vastogirardi
San Martino Speme
0:1
Este
SCD Ligorna 1922
0:1
Caronnese
Imperia
2:0
Casale
Madrid 2021 FP
2:0
Atletico Madrid B
Atlético Paso
1:2
La Cuadra
CD Murense
1:1
San Rafael
Inter Ibiza CD
1:0
CD Binisalem
Elche B
1:1
Orihuela CF
CD Llosetense
1:2
Portmany
UD Almeria B
0:0
Marbella FC
Real Avila CF
0:0
CD Guijuelo
Tomares
2:0
Cabecense
CD Gares
1:1
Murchante
Granollers
2:1
Grama
CD Avance Ezcabarte
1:0
Beti Onak
El Palo
2:1
Huétor Tájar
Torre del Mar
2:1
Motril
Los Barrios
0:1
Xerez
CA Antoniano
3:1
Cordoba CF B
Moratalaz
1:0
Complutense
Ursaria
2:0
Carabanchel
Tres Cantos CF
1:4
AD Alcorcon B
Ciudad de Torredonjimeno
2:1
Alhaurín
Villaverde-Boetticher
1:0
Alcobendas Sport
Trival Valderas A.
3:1
Rayo Vallecano B
Sofán
2:0
Silva SD
Calamonte
1:0
Extremadura UD II
Miajadas
2:5
AD Llerenense
Aceuchal
2:1
Moralo
Arzúa
1:0
Juvenil Ponteareas