Fixtures - February 26, 2022
Leeds United
0:4
Tottenham
Brentford
0:2
Newcastle
Crystal Palace
1:1
Burnley
Man United
0:0
Watford
Brighton
0:2
Aston Villa
Everton
0:1
Man City
Leverkusen
3:0
Arminia
Union Berlin
3:1
Mainz
Mönchengladbach
2:2
Wolfsburg
Freiburg
3:0
Hertha
Greuther Furth
1:1
Köln
Eintracht Frankfurt
0:1
Bayern
Blackburn
1:0
Queens Park Rangers
Bournemouth
2:1
Stoke City
Barnsley
3:2
Middlesbrough
Birmingham City
0:2
Huddersfield Town
Blackpool
4:1
Reading
Cardiff City
0:1
Fulham
Coventry City
1:1
Preston North End
Luton Town
1:0
Derby County
Millwall
1:0
Sheffield United
Nottingham
2:0
Bristol City
Peterborough
0:3
Hull City
Union Saint-Gilloise
0:0
AS Eupen
Yellow-Red KV Mechelen
2:2
Cercle Brugge
KV Oostende
0:0
Sint-Truiden
Oud-Heverlee
0:0
Anderlecht
Slovan Liberec
1:1
FK Jablonec
1 FC Slovacko
2:1
FK Mlada Boleslav
Bohemians Prague 1905
0:2
FC Banik Ostrava
Viktoria Plzeň
4:0
Pardubice
Defensa y Justicia
3:2
Gimnasia y Esgrima
Platense
0:1
Banfield
Colon
2:1
Barracas Central
Rosario Central
1:2
Godoy Cruz
Jubilo Iwata
1:2
Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka
1:1
Kyoto Sanga
Consadole Sapporo
1:1
Sanfrecce Hiroshima
Kashima Antlers
0:2
Kawasaki Frontale
Urawa Reds
0:1
Gamba Osaka
Sagan Tosu
1:1
Shonan Bellmare
Vissel Kobe
0:0
Avispa Fukuoka
Como 1907
1:1
Brescia
Ternana Calcio
1:2
US Cremonese
Vicenza
1:0
Pordenone Calcio
Parma
4:0
Spal 2013
Cosenza Calcio
2:1
Alessandria
Perugia
0:1
Benevento
Paris
3:1
Sochaux
Ajaccio
2:1
Rodez Aveyron
Amiens SC
3:0
Nimes
Auxerre
1:0
US Quevillaise-Rouen Metropole
Caen
2:1
Bastia
Dunkerque
2:1
Dijon
Guingamp
1:0
Niort
Le Havre
1:0
Nancy
Valenciennes
1:0
Pau
AFC Wimbledon
2:2
Doncaster Rovers
Accrington Stanley
3:2
Wycombe Wanderers
Burton Albion
0:2
Shrewsbury Town
Cheltenham Town
1:2
Crewe Alexandra
Lincoln City
0:2
Gillingham
Milton Keynes Dons
2:0
Bolton Wanderers
Morecambe FC
1:1
Ipswich Town
Oxford United
4:2
Cambridge Utd.
Plymouth Argyle
0:1
Rotherham United
Portsmouth
3:3
Fleetwood Town
Sheffield Wednesday
2:0
Charlton Athletic
Wigan Athletic
0:3
Sunderland
Barrow AFC
0:0
Harrogate Town FC
Bradford City
0:2
Mansfield Town
Bristol Rovers
1:1
Exeter City
Colchester United
1:1
Oldham Athletic
Crawley Town
2:1
Forest Green Rovers
Leyton Orient
0:1
Carlisle United
Newport County
4:2
Tranmere Rovers
Port Vale
2:0
Stevenage
Rochdale
1:0
Northampton Town
Sutton United FC
4:1
Scunthorpe United
Swindon Town
1:2
Salford City
Walsall
3:1
Hartlepool United
Zbrojovka Brno
SFC Opava
FC Isloch
2:0
FC Osipovichi
Sparta Kazimierza Wielka
0:6
LKS Lubań Maniowy
Akron Tolyatti
0:2
FC Shinnik Yaroslavl
Korona Rzeszow
3:1
Stal Sanok
Vanløse
3:1
Tårnby FF
FC Vitebsk
3:0
FC Orsha
FC Dynamo Bryansk
3:0
Amkar
Torpedo Belaz Zhodino
2:0
Arsenal Dzerzhinsk
Mas Taborsko
2:0
SK Benesov
Frenstat Pod Radhostem
0:2
Tj Valasske Mezirici
Hradec Králové II
3:0
Cidlina Novy Bydzov
MFK Vitkovice
Baník Ostrava II
FK Fotbal Trinec
1:3
Baník Ostrava II
SK Hanacka Slavia Kromeriz
3:3
MFk Vyskov
1.SK Prostejov
0:0
Unex Unicov
FK Viktoria Zizkov
6:1
Jablonec II
Sparta Praha II
2:0
Sokol Hostoun
Kp Starogard Gdansk
2:0
Kowale
FC Belshina Bobruisk
3:0
Lokomotiv Gomel
Górnik Konin
1:5
Polonia Sroda Wielkopolska
Teplice II
6:1
Tj Jiskra Domazlice
NK Krka
2:0
Brinje Grosuplje
OSP Lechia Gdańsk II
2:3
Concordia Elbląg
1 SC Znojmo FK
0:0
SK Lisen
Energetik Bgu
2:2
FC Neman Grodno
1 FK Pribram
2:2
FC Pisek
Kolding IF
2:1
VSK Århus
Lech Rypin
0:2
Wikielec
SC Weiz
5:0
TUS Rein
Dalum IF
2:1
OKS
Powiśle Dzierzgoń
3:5
MKS Kaczkan Huragan Morag
HIK Hellerup
0:1
Middelfart
Søgne Fotballklubb
IL Express
Toten
2:0
Skedsmo
HIFK
0:0
IF Gnistan
Kongsvinger IL
2:2
Ullensaker/Kisa
MKS Karkonosze Jelenia Góra
4:0
Łużyce Lubań
Jutrzenka Giebułtów
1:1
GKS Glinik Gorlice
Slovan Liberec II
3:0
FC Kolin
FC Isloch
2:0
FC Gomel
FA 2000
2:0
KFUM Roskilde
Zbrojovka Brno
3:1
SFC Opava
Motorlet
FK Dukla Prague
FK Varnsdorf
6:0
FC Chomutov
Grorud IL
1:2
Fredrikstad FK
FC Sellier & Bellot Vlasim
FK Prepere
Baerum SK
0:1
Kjelsaas
First Vienna
4:1
SKN St. Polten II
Brodd
0:2
Sandnes Ulf II
Traeff
1:1
Brattvag
Spelle-Venhaus
BSV Rehden
WSC Hertha
4:1
Austria Salzburg
Motorlet
3:1
FK Dukla Prague
1. FC Karlovy Vary
FK Varnsdorf
Halsen IF
2:4
Sprint-Jeløy
FC Paradiso
1:2
Ascona
Vasalunds IF
0:1
AFC Eskilstuna
Deutschlandsberger SC
0:1
Lebring
Sandvikens IF
Ostersunds FK
Sotra
6:1
Fana
Dalkurd FF
1:0
Vasteraas SK
Hannover 96 II
4:3
Altona
Schott Mainz
SV Sandhausen
Norrby IF
Skovde AIK
Haugesund FK
0:3
IK Start
Bischofshofen
2:1
SV Woergl
Pittsburgh Riverhounds
1:1
Louisville City
El Paso Locomotive
1:3
New Mexico United
FC Tulsa
1:0
San Antonio
Atlanta United 2
0:1
Tormenta
Memphis 901
0:1
Chattanooga Red Wolves
FC Nizhny Novgorod
1:0
FC Ural Yekaterinburg
Khimki
0:3
Dinamo Moskva
PFC Sochi
2:0
Arsenal Tula
Spartak Moscow
0:2
CSKA Moskva
Daring Echternach
2:2
Kehlen
Koeppchen
5:2
URB
Résidence Walferdange
0:0
CeBra 01
Blo-Wäiss Izeg
1:1
Steinfort
Sporting Bertrange
3:0
Obercorn
Luna Obercorn
1:2
Red Black Egalité
Syra Mensdorf
4:2
Sandweiler
Union 05 Kayl-Tetange
0:1
Avenir Beggen
Sanem
1:1
CS Grevenmacher
Jeunesse Useldange
3:3
Sporting Mertzig
Hosingen
1:3
Minerva Lintgen
Alliance Aischdall
4:0
Berdorf Consdorf
Erpeldange
2:4
Jeunesse Schieren
Norden
0:1
Young Boys
Feulen
1:1
Bastendorf
Lorentzweiler
4:1
Boevange / Attert
Cape Town All Stars
1:0
Cape Town Spurs
Free State Stars FC
2:2
Pretoria Callies
JDR Stars
1:2
Platinum City Rovers FC
Jomo Cosmos FC
0:0
Hungry Lions
Pretoria University
1:0
Black Leopards
Polokwane City
2:0
Uthongathi
Veleshta
2:0
Kadino
Voska Sport
1:0
FK Ohrid
Besa Dobërdoll
0:0
FK Sileks Kratovo
Vardar Skopje
2:0
FK Teteks Tetovo
Korab Debar
1:0
KF Gostivar
Kozuv Gevgelija
1:1
Sloga Vinica
Pehchevo
0:1
GFK Osogovo Kocani
Sasa
0:1
Bratstvo Zhitoshe
FK Belasica Strumica
6:0
Tim Lokomotiva
FK Detonit Junior
0:0
Pobeda
Ormideia
0:2
Peyia
Krasava
0:0
MEAP Nisou
Kouris Erimi
1:1
Apep Pitsilias
Ethnikos Ashias FC
1:0
EN Thoi Lakatamias FC
AEZ
3:0
Iraklis Yerolakkou
Elia Lythrodonta
3:0
Halkanoras
Meppen
0:1
VfL Osnabrück
Würzburger Kickers
2:4
Magdeburg
Eintracht Braunschweig
2:1
MSV Duisburg
Hallescher
1:2
Waldhof
FSV Zwickau
1:3
1860 Munich
Kaiserslautern
2:1
Verl
KS Veleciku Koplik
4:0
FK Shenkolli
KS Ada
3:0
Internacional Tirana
Bulqiza
2:0
Klosi
KF Oriku
6:0
KF Elbasani
KF Gramshi
3:1
Murlani
Luzi 2008
2:0
KF Iliria Fushe-Kruje
ASM Oran
2:2
WA Boufarik
SC Aïn Defla
0:1
USMM Hadjout
CRB Ain Ouessara
0:1
Ben Aknoun
Tiaret
1:2
Témouchent
MCB Oued Sly
0:1
SKAF Khémis Mélina
MC Saida
0:2
USM EL Harrach
RC Kouba
2:0
GC Mascara
El Bayadh
3:2
USM Bel Abbes
Teleghma
1:1
JS Bordj Ménaïel
MO Bejaia
0:1
US Chaouia
Khenchela
1:0
RB Ouargla
AS Ain Mlila
4:3
CA Bordj Bou Arreridj
MC El Eulma
1:0
JSM Bejaia
Lakhdaria
1:3
USM Annaba
Hamra Annaba
2:1
JSM Skikda
CA Batna
2:0
MO Constantine
Penarol
1:0
Amazonas
Nacional AM
1:2
Fast Clube AM
Atlético Clíper Clube
0:7
Princesa d. Solimoes
Manauara
2:1
Operário EC
SV Neuhofen/Ried II
2:2
SC Kalsdorf
FC Gleisdorf 09
0:0
SV Spittal/Drau
USV Weindorf St. Anna am Aigen
1:3
Union Vocklamarkt
Mes Shahr-e Babak
0:0
Mes Kerman
Kheybar Khorramabad
1:2
Pars Jonoubi
Khooshe Talaee
0:1
Shahrdari Astara
Shams Azar
1:0
Esteghlal Khuzestan
Saipa
3:1
Qashqai
Malavan
1:0
Shahrdari Hamedan
Gostaresh Foulad FC
1:1
Rayka Babol
Shahin Bushehr FC
0:1
Arman Gohar
Esteghlal Mollasani
0:0
Vista Toorbin
Racing de Casablanca
0:2
UTS
El Massira
1:0
Renaissance Zemamra
Stade Marocain
0:0
Raja Beni Mellal
Sale
1:1
USM Oujda
Khenifra
3:1
IZK Itihad Z Khemisset
Kawkab
1:0
Wydad Fes
Morrinhos FC
0:0
Goianesia GO
Gremio Anapolis GO
0:0
AE Jataiense
Aparecidense GO
2:0
Goiatuba Esporte Clube
Vila Nova GO
1:1
Crac GO
Esperance
0:0
Etoile du Sahel
Sagrada Esperança
0:1
Petro Luanda
Jwaneng Galaxy
1:2
Belouizdad
Al Ahly
0:1
Mamelodi Sundowns
Wydad Casablanca
3:1
Zamalek
CD Pinhalnovense
União Montemor
Olhanense
2:0
FC Barreirense
FC Serpa
3:1
Esperanca de Lagos
Valadares Gaia FC
2:0
CF União de Coimbra
Santa Cruz de Alvarenga
1:1
Castro Daire
Santa Marta Penaguião
1:0
Macedo Cavaleiros
Clube Condeixa
3:1
Gd Peniche
SS Pennarossa
1:0
FC Domagnano
Tre Penne
1:1
SP Tre Fiori
SC Faetano
2:0
FC Fiorentino
SS Virtus
1:2
SS San Giovanni
Ayr United
0:1
Queen of The South
Dunfermline
0:0
Kilmarnock
Greenock Morton
0:0
Arbroath
Raith Rovers
0:0
Partick Thistle
Ajax Amateurs
3:1
Stedoco
Excelsior '31
0:0
Hoek
Harkemase Boys
1:1
Vvog
VV Goes
2:0
Dovo Veenendaal
ACV Assen
0:1
Odin 59
Sparta Nijkerk
2:1
FC Lisse
Ter Leede
3:1
Dvs 33 Ermelo
VV Sint Bavo
0:1
BVV Barendrecht
Club Colonial
4:4
Club Franciscain
RC Lorrain
2:4
Golden Lion
Monnerot
0:2
Assaut
Case-Pilote
2:1
Essor-Préchotain
RC Saint Joseph
4:0
Eclair
Stade Lamentinois
5:1
Sporting Baie-Mahault
ASG Juventus de Sainte-Anne
0:2
Arsenal Club Petit-Bourg
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
2:1
Amical Club
Club Amical Marquisat Capesterre
1:2
AS Le Gosier
Racing Club
0:2
CS Le Moule
Solidarité Scolaire
4:1
Siroco Les Abymes
Nivo Sparta
0:3
Huizen
Winsum
1:1
Blauw Wit '34
Argon Mijdrecht
2:2
BOL
Monnickendam
0:3
Die Haghe
Zwaluwen '30
1:3
Forum Sport
Valken '68
1:2
WV-HEDW
Honselersdijk
4:1
ZOB
Voorschoten '97
2:0
AFC II
VELO
3:1
Nootdorp
BVCB
3:0
Terneuzense Boys
Heerjansdam
1:1
VV Papendrecht
Nieuw Lekkerland
4:2
Oranje Wit
Brielle
3:1
RVVH
Zuidvogels
2:0
Montfoort
SVL
1:0
Breukelen
WNC
3:1
De Bilt
Leeuwarder Zwaluwen
2:2
Drachtster Boys
VV Groningen
1:6
Whc
Nunspeet
0:1
DOS '37
Balk
1:2
Broekster Boys
SHO
4:2
Neptunus-Schiebroek
SDV Barneveld
2:0
De Merino's
Hierden
1:5
SVZW
Apeldoorn CSV
1:1
KHC
Go Ahead
3:4
SVI
Roda '46
4:0
Woudenberg
LRC
3:0
GRC 14
Burgum
0:2
Olde Veste '54
Pelikaan-S
3:1
PKC '83
Assendelft
1:2
Fortuna Wormerveer
Bennekom
0:1
DTS Ede
Altrincham FC
3:0
Dag & Red
Boreham Wood FC
1:0
Eastleigh FC
Dover Athletic FC
1:3
Grimsby Town
Halifax Town
1:0
Barnet FC
Kings Lynn FC
1:4
Maidenhead United FC
Southend United
1:1
Solihull Moors FC
Stockport County
1:0
Weymouth FC
Woking FC
0:2
Notts County
Wrexham
4:1
Aldershot Town FC
Wealdstone FC
1:1
Torquay United
Chesterfield
1:0
Yeovil Town
AFC Telford United
1:1
Gateshead FC
Blyth Spartans AFC
0:2
AFC Fylde
Boston United FC
3:2
Kettering Town
Brackley Town FC
3:0
Bradford Park Avenue AFC
Darlington 1883
3:0
Chorley FC
Farsley Celtic
2:1
Kidderminster Harriers FC
Hereford FC
0:1
Southport FC
Leamington FC
3:0
Chester FC
Spennymoor Town
0:0
Gloucester City
York City FC
3:0
Guiseley FC
Chelmsford City
1:2
Oxford City
Chippenham Town
1:1
Hampton & Richmond
Dorking Wanderers
1:0
Maidstone United FC
Dulwich Hamlet
1:0
Braintree Town FC
Ebbsfleet United FC
2:0
Eastbourne Borough
Hungerford Town FC
1:0
Concord Rangers
Slough Town FC
1:1
Havant & Waterlooville FC
St Albans City
3:2
Bath City FC
Tonbridge Angels
2:0
Billericay Town
Welling United
1:2
Hemel Hempstead
Thatcham Town
0:3
Guernsey
AFC Totton
2:0
Willand Rovers
Barnstaple Town
1:4
Frome Town
Bristol Manor Farm
4:0
Highworth Town
Cinderford Town
0:0
Cirencester Town
Evesham United
0:0
Bideford FC
Larkhall Athletic
0:1
Plymouth Parkway
Mangotsfield Utd
3:1
Lymington Town
Sholing FC
5:0
Melksham Town
Slimbridge
3:3
Paulton Rovers
Basingstoke Town
0:1
Bracknell Town
Binfield
1:1
Mole Valley SCR
Chalfont St Peter
1:2
Hanwell Town
Chipstead FC
1:1
Uxbridge FC
Marlow
0:3
Chertsey Town
Northwood FC
0:0
Bedfont Sports
South Park
0:0
Staines Town
Tooting & Mitcham United
0:1
Ashford Town Middlesex
Whyteleafe FC
Westfield (Surrey)
Brighouse Town
3:1
Hebburn Town
Frickley Athletic
1:2
Dunston Uts
Lincoln Utd
1:3
Tadcaster Albion
Liversedge
5:0
Cleethorpes Town FC
Stocksbridge Park Steels
1:0
Pontefract Collieries
Stockton Town
3:3
Sheffield FC
Worksop Town
3:5
Marske United FC
Yorkshire Amateur
2:0
Ossett United
Aylesbury Utd
1:1
AFC Dunstable
Barton Rovers FC
0:2
Bedford Town Football Club
Berkhamsted
2:0
Didcot Town
Biggleswade
1:2
North Leigh FC
Colney Heath
3:1
AFC Kempston Rovers
Harlow Town
7:0
Wantage Town
Kidlington
4:3
FC Romania
Thame Utd
2:2
Hertford Town
Waltham Abbey
1:3
St Neots Town
Ware FC
0:1
Welwyn Garden City
AFC Sudbury
0:0
Hashtag United
Aveley FC
2:1
Dereham Town FC
Barking
1:4
Coggeshall Town
Brentwood Town
0:1
Felixstowe & Walton Utd.
Bury Town FC
3:1
Great Wakering Rovers
Heybridge Swifts
5:1
Romford
Stowmarket Town
0:0
Basildon United
Tilbury FC
1:2
Maldon & Tiptree
Witham Town
0:1
Canvey Island
1874 Northwich FC
2:2
City Of Liverpool
Bootle
4:0
Market Drayton Town
Clitheroe
3:1
Kendal Town
Colne
0:1
Newcastle Town
Glossop North End FC
3:0
Ramsbottom United
Kidsgrove Athletic FC
0:0
Marine FC
Mossley AFC
0:2
Runcorn Linnets
Prescot Cables
0:1
Leek Town
Rylands
4:1
Trafford FC
Workington AFC
0:1
Widnes
Belper Town
1:2
Spalding United
Halesowen Town FC
4:1
Loughborough Dynamo
Histon FC
2:2
Shepshed Dynamo
Ilkeston Town
4:1
Carlton Town
Soham Town Rangers
1:2
Chasetown FC
Sporting Khalsa
3:3
Corby Town
Stamford
2:2
Cambridge City
Sutton Coldfield
1:0
Bedworth United
Wisbech Town
3:4
Daventry Town
Yaxley
0:5
Coleshill Town
Ashford United
3:1
Cray Valley Paper Mills
Burgess Hill Town
3:0
Hythe Town
Chichester City FC
0:2
Hastings United
Corinthian
1:1
Sevenoaks Town
East Grinstead Town
0:3
VCD Athletic FC
Faversham Town
1:0
Lancing FC
Herne Bay
2:1
Whitehawk
Phoenix Sports
1:3
Ramsgate
Sittingbourne FC
3:0
Haywards Heath Town
Three Bridges
3:1
Whitstable Town
Bowers & Pitsea
0:1
Potters Bar Town FC
Cheshunt FC
1:0
Kingstonian FC
Corinthian Casuals
0:0
Lewes FC
East Thurrock United
1:0
Carshalton Athletic
Folkestone Invicta
1:0
Bognor Regis Town
Haringey Borough
1:0
Merstham
Horsham FC
2:2
Cray Wanderers
Leatherhead FC
0:2
AFC Hornchurch
Margate FC
0:0
Bishop's Stortford
Wingate & Finchley
1:1
Brightlingsea Regent
Worthing FC
3:0
Enfield Town
Beaconsfield Town
7:1
Gosport Borough
Dorchester Town
2:1
Swindon Supermarine
Harrow Borough
3:2
Taunton Town
Hartley Wintney
0:1
Chesham Utd
Hendon FC
2:3
Salisbury
Kings Langley
4:0
Wimborne Town
Poole Town
1:0
Walton Casuals
Weston Super Mare FC
1:1
Hayes & Yeading United F.C.
Yate Town
0:4
Metropolitan Police
AFC Rushden & Diamonds
1:0
Hednesford Town
Alvechurch
3:1
Rushall Olympic
Banbury United
0:0
Peterborough Sports FC
Bromsgrove Sporting FC
0:1
Nuneaton Town FC
Hitchin Town
1:0
Biggleswade Town
Needham Market FC
4:1
Stratford Town FC
Redditch United
4:2
Lowestoft Town
St Ives Town
2:3
Coalville Town
Stourbridge FC
2:0
Leiston FC
Tamworth FC
6:0
Barwell
Atherton Collieries
0:0
Buxton FC
FC United of Manchester
1:1
Matlock Town
Gainsborough Trinity
3:1
Lancaster City
Grantham Town
2:3
Witton Albion
Hyde United FC
0:1
Basford United
Mickleover Sports
1:2
Scarborough Athletic
Radcliffe
0:2
Ashton United FC
South Shields
4:2
Nantwich Town
Stafford Rangers
2:0
Stalybridge Celtic
Warrington Town
3:1
Morpeth Town
Whitby Town
2:0
Bamber Bridge
Undy Athletic
2:2
Pontypridd Town
Llantwit Major
2:1
Trefelin
Cwmbran Celtic
1:0
Ammanford
Prestatyn Town
0:3
Colwyn Bay
Holywell
5:0
Llanrhaeadr
Airbus UK Broughton
3:0
Llanidloes Town
Llandudno FC
4:0
Penrhyncoch
Conwy Borough
1:3
Guilsfield
Swansea University
0:1
Carmarthen Town AFC
Cambrian & Clydach
4:1
Goytre United
Skf Sered
2:1
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Slovan Bratislava
0:0
FC Spartak Trnava
MFK Ruzomberok
1:0
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
MFK Zemplin Michalovce
0:1
FK Senica
Dunajska Streda
3:1
MSK Zilina
AS Trencin
2:2
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
DHSC
0:3
Scherpenzeel
VV Smitshoek
3:1
Achilles '29
VV Eemdijk
2:3
Flevo Boys
VV Buitenpost
2:1
NSC
Noordscheschut
1:2
ASV de Dijk
Azsv
3:2
Rkav Volendam
VV Zwaluwen Vlaardingen
1:1
FC Rijnvogels
Jodan Boys
1:3
FC S-Gravenzande
Spijkenisse
3:3
Rijsoord
Berkum
1:0
SDC Putten
DETO Twenterand
1:0
Swift
Urk
3:1
Genemuiden
Sportclub Feyenoord
2:3
Poortugaal
Silvolde
2:0
RKZVC
Ballyclare Comrades FC
1:1
Queens University
Dergview FC
2:2
Ards FC
Harland and Wolff Welders FC
1:2
Loughgall
Institute
2:1
Ballinamallard United FC
Knockbreda FC
1:2
Dundela FC
Hutnik Kraków
00:00
Motor
Znicz
00:00
Rks Garbarnia Krakow
Sokol Ostroda
00:00
Wigry Suwalki
Pogon Siedlce
1:1
PKS Olimpia Elblag
Śląsk Wrocław II
GKS Belchatow
Pocheon
2:0
Daejeon Korail
Ulsan Citizen
0:0
Cheonan City
Busan Transportation
2:1
Yangju Citizen
Dangjin Citizen
1:1
Paju Citizen
Gangneung City
1:0
Siheung Citizen
Jeonju
3:1
Seoul Jungnang
Pyeongchang United
3:0
Chungju Citizen
Daegu II
5:2
Yeoju Citizen
Namdong
2:2
Jinju Citizen
Yangpyeong
1:0
Gangwon II
FK Tomori
5:2
Shkumbini Peqin
Turbina Cerrik
1:0
Korabi Peshkopi
Bylis Ballsh
1:0
KS Burreli
Beselidhja Lezhe
2:2
KS Lushnja
Nairobi City Stars
3:0
Mathare United
Kariobangi Sharks
0:1
Nzoia Sugar
Ulinzi Stars
1:0
KCB
Kenya Police
2:3
Wazito
Blooming
5:0
Universitario de Vinto
Real Santa Cruz
1:2
The Strongest
Atlético Palmaflor
2:1
Oriente Petrolero
Austria XIII
0:2
FC Stadlau
Union Mauer
2:1
SV Schwechat
SV Grieskirchen
2:4
Grün Weiß Micheldorf
Union Perg
3:0
Bad Schallerbach
St. Valentin
0:1
Mondsee
SV Wallern
1:1
Edelweiss Linz
Pregarten
0:3
St. Martin i.M.
Gloria Buzau
00:00
AFC Astra Giurgiu
Unirea Constanța
00:00
CSA Steaua
Poli Iasi
00:00
Brașov Steagul Renaște
Metaloglobus
00:00
Selimbar
Csikszereda
00:00
Unirea Dej
Viitorul Pandurii
00:00
Ripensia Timisoara
Acs Dacia Unirea Braila
00:00
Unirea Slobozia
Saint Andrews
3:2
Senglea Athletic
Zebbug Rangers
4:0
Luqa St. Andrew's
Naxxar Lions
0:2
Melita
Marsaxlokk
1:0
Saint Georges Cospicua
Deportivo Moron
1:1
Defensores de Belgrano
Estudiantes Rio Cuarto
1:1
Tristan Suarez
Deportivo Madryn
1:2
San Martin Tucuman
Gimnasia Jujuy
3:1
Guillermo Brown
All Boys
2:2
Chaco For Ever
Heartland
1:0
Enyimba
Remo Stars
2:0
Katsina United
Dakkada
2:1
Lobi Stars
Abia Warriors
2:1
Shooting Stars
Enugu Rangers
0:0
Kano Pillars
Rivers United
2:1
Nasarawa United
Blau-Weiß 90 Berlin
6:1
Victoria Seelow
Dachau
0:1
Kottern
Ismaning
1:1
Schwaben Augsburg
Torgelower SV Greif
0:2
Greifswalder FC
VfB Hallbergmoos-Goldach
0:0
Gundelfingen
Deisenhofen
2:2
Kirchanschöring
MSV 1919 Neuruppin
0:0
RSV Eintracht
Vilzing
0:0
Ansbach
Brinkumer SV
5:0
Vatan Sport
SAV
3:2
BTS Neustadt
FSV Jaegersburg
1:1
Wormatia
Backnang
4:0
Oberachern
FV Ravensburg
1:2
FC Nottingen
Neckarsulm
2:2
Bruchsal
Pforzheim
5:1
Ilshofen
Freiberg
3:0
Astoria Walldorf II
Freiburger FC
0:1
SF Dorfmerkingen
SV Linx
1:2
Göppinger
Buchonia Flieden
4:5
KSV Baunatal
Karbach
1:2
Engers
TVD Velbert
2:0
SC Velbert
Donaustauf
1:2
Landsberg
Sportfreunde Siegen
1:1
Wattenscheid
SV Gonsenheim
3:0
Mülheim-Kärlich
TSG Pfeddersheim
2:0
Elversberg II
Mechtersheim
5:0
Rochling Volklingen
Diefflen
2:0
Hertha Wiesbach
FC 08 Villingen
7:1
Lörrach-Brombach
Oldenburger
0:2
SV Todesfelde
Eisbachtal
1:2
Emmelshausen
Sportfreunde Baumberg
4:2
Union Nettetal
Speyer
1:2
FV Eppelborn
Eintracht Bamberg
2:0
Abtswind
Borgfeld
0:3
Leher TS
Monte Azul
0:0
Portuguesa Santista
AD Sao Caetano
0:1
Gremio Osasco Audax SP
EC Lemense
0:0
Rio Claro FC
Velo Clube
0:1
Associacao Portuguesa de Desportos
Atletico Linense SP
1:1
Primavera SP
Xv de Piracicaba
3:0
Red Bull Brasil
Desportivo Brasil
0:0
Barretos
EC São Bernardo
1:1
Marilia SP
Nacional SP
0:0
Capivariano SP
União Suzano AC
2:1
CA Votuporanguense
Noroeste
0:1
SE Matonense
São José EC
0:0
Comercial
Bandeirante EC
3:0
Olímpia
Bangor FC
0:1
Dollingstown
Limavady United FC
1:1
Newington Youth
Lisburn Distillery FC
0:0
Tobermore United
Portstewart FC
0:1
Armagh City FC
Psni FC
1:3
Moyola Park FC
Ashdod
1:3
Maccabi Netanya
Hapoel Hadera
1:4
Maccabi Petah Tikva
Hapoel Tel Aviv
1:1
Hapoel Beʼer Sheva
Hapoel Haifa
0:1
Maccabi Haifa
Bala Town FC
2:2
Aberystwyth Town FC
Barry Town United FC
1:2
Caernarfon Town FC
Cardiff Metropolitan University FC
1:1
The New Saints FC
Cefn Druids
0:2
Haverfordwest County
Newtown AFC
0:2
Connahʼs Quay
Penybont
1:1
Flint Town United
Bulawayo Chiefs
0:0
Tenax
Kariba
1:1
FC Platinum
Harare City
3:1
Cranborne Bullets
Black Rhinos
1:2
Triangle United
Ngezi Platinum
1:1
Yadah
Cliftonville
3:1
Crusaders
Coleraine
1:1
Ballymena United
Dungannon Swifts
0:2
Larne
Glenavon
2:4
Glentoran
Portadown
1:0
Warrenpoint Town FC
Colegiales
2:3
Argentino Quilmes
Deportivo Merlo
1:0
Justo Jose de Urquiza
Defensores Unidos
2:1
Comunicaciones
Villa San Carlos
4:1
Los Andes
UAI Urquiza
0:1
Ituzaingo
Deportivo Armenio
1:1
San Miguel
Cienfuegos
0:0
Villa Clara
Pinar del Río
0:0
Matanzas
La Habana
5:1
Mayabeque
Artemisa
3:1
Isla Juventud
Granma
5:0
Sancti Spiritus
Camagüey
2:3
Santiago de Cuba
Las Tunas
3:1
Holguín
Guantánamo
1:1
Ciego de Ávila
Deportivo Binacional
3:2
Club Sportivo Cienciano
Atletico Grau
1:0
Academia Cantolao
Ayacucho FC
5:0
Universidad San Martin
Deportivo Amatitlán
1:2
Suchitepéquez
Siquinalá
17:00
Deportivo Coatepecano IB
Comunicaciones II
21:00
Agua Blanca
ASV Geel
2:1
Ranst
Sassport Boezinge
0:0
Roeselare Daisel
RC Lauwe
1:0
SC Zonnebeke
Meulebeke
1:3
K.Racing Waregem
Wezel
4:1
Antonia
Achel
6:0
Bregel Sport
Herkol
4:2
Groen Star Beek
Houtem-Oplinter
2:0
Aarschot
SK Berlare
2:0
Dendermonde
Latem
4:1
Drongen
K Kontich FC
4:0
Retie
Longlier
2:0
La Roche
Aubange
0:5
Ethe Belmont
Jeunesse Freylangeoise
3:0
Libramont
Alken
0:2
Zonhoven United
Linden
4:2
Tervuren-Duisburg
Huldenberg
1:2
Veltem
Gilly
4:3
Snef-Tyber
Ixelles
1:1
Union Lasne-Ohain
Radnički Sr. Mitrovica
00:00
FK Zarkovo
FK Indija
00:00
Macva Sabac
FK Rad
00:00
OFK Backa Palanka
Loznica
00:00
Zlatibor Čajetina
Kabel Novi Sad
00:00
Timok Zaječar
FK Buducnost Dobanovci
00:00
Mladost Novi Sad
Sesvete
0:0
Dubrava Zagreb
NK Osijek II
2:0
NK Dugopolje
Jarun
3:0
Orijent 1919
VSNK Varazdin
0:1
NK Inter Zapresic
Opatija
2:1
Kustosija
Solin
2:1
Gnk Dinamo Zagreb II
Meuselwitz
1:0
Auerbach
Energie Cottbus
1:0
Berliner AK
Eilenburg
3:2
FSV Union Furstenwalde
FSV Frankfurt
2:2
Schott Mainz
FC Homburg
3:2
Mainz II
Elversberg
0:0
FC-Astoria Walldorf
Ulm
1:1
Hoffenheim II
FC Gießen
1:1
VfR Aalen
TSV Steinbach
5:0
Balingen
SG Sonnenhof Grossaspach
1:0
Bahlinger SC
VfB Stuttgart II
2:1
Pirmasens
Rodinghausen
0:1
RW Oberhausen
SVL
2:0
Rot Weiss Ahlen
Uerdingen
2:0
Wegberg-Beeck
Wiedenbruck
1:1
Sportfreunde Lotte
Alemannia Aachen
0:0
Bonner SC
VfB Homberg
0:2
Wuppertaler SV
Preußen Münster
4:0
SV 19 Straelen
Schalke II
1:2
RWE
Greuther Fürth II
0:2
FV Illertissen
Bayreuth
3:0
Heimstetten
Schweinfurt
6:0
Augsburg II
Rain/Lech
1:0
Aubstadt
TSV 1860 Rosenheim
3:4
Eltersdorf
Lubeck
2:2
SV Drochtersen/Assel
Al-Thuqbah
2:3
Al Taraji
Afief
2:2
Ansar Medina
Al Qaisoma
2:1
Al Taqdom
Al Zulfi
3:0
Hottain
Al-Rayyan
1:2
Al Najma
Al Jandal
1:2
Al Nairyah FC
Airdrieonians
1:1
Clyde
Alloa Athletic
2:2
Cove Rangers
Falkirk
3:1
East Fife
Peterhead
4:3
Dumbarton
Queen's Park
0:1
Montrose
Elgin City
3:1
Stirling Albion
Kelty Hearts
3:1
Annan Athletic
Stenhousemuir
2:0
Forfar Athletic
Stranraer
0:0
Albion Rovers FC
Spouwen-Mopertingen
1:1
Eendracht Aalst
KSV Oudenaarde
0:0
Vk Ieper
K Bocholter VV
0:0
Hoogstraten VV
Sporting West Harelbeke
1:2
Lokeren-Temse
KSC Dikkelvenne
4:0
Toekomst Menen
Ninove
5:1
FC Gullegem
SK Ronse
0:3
K Olsa Brakel
RES Durbuy
0:2
R CS Verlaine
Heur Tongeren
0:1
KSC City Pirates
Berchem Sport
1:1
K Londerzeel SK
Omonia Aradippou
3:0
Anagennisi Derynia FC
Alki Oroklini
0:0
Omonia 29M
Ayia Napa FC
0:2
Nea Salamina
Olympiada Lympion
2:3
ASIL
Karmiotissa
1:1
Ermis
Othellos
3:2
Onisilos Sotira FC
Akritas
0:0
Ahironas
Yantra 2019
00:00
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Septemvri Simitli
00:00
Sozopol
Levski Lom
00:00
PFC Montana 1921
PFC Dobrudzha Dobrich
Neftochimik 1962 Bourgas
Litex Lovech
00:00
Strumska Slava
Itabaiana SE
2:1
Falcon
América FC (Sergipe)
0:4
Confianca SE
Sergipe SE
2:1
Lagarto SE
Atlético Gloriense
1:0
CS Maruinense
Juve Stabia
0:1
SS Monopoli 1966
Monterosi FC
1:1
AZ Picerno
US Vibonese Calcio
1:3
Messina
US Catanzaro 1929
3:1
Latina
Virtus Francavilla
2:1
Palermo
Ssd Fidelis Andria 2018
3:0
SS Taranto 1927
Foggia Calcio
2:2
Bari 1908
Cascina
1:0
Asd Sangiovannese 1927
Montespaccato
0:1
Tiferno Lerchi
Atletico Uri
3:1
FC Aprilia
Real Monterotondo Scalo
0:0
Sef Torres Calcio
Correggese
3:0
Aglianese
SS Tritium
0:3
Lentigione
US Levico Terme
2:0
Mestre
Foligno Calcio
0:4
US Arezzo
Sammaurese
0:1
Seravezza
Virtus Casarano
1:1
Lavello
Beluša
4:3
Imeľ
AFC Nove Mesto Nad Vahom
12:30
Veľké Ludince
MSK Tesla Stropkov
12:30
Spisska Nova Ves
Spartak Myjava
3:1
FK TEMPO Partizánske
Celta de Vigo B
3:1
Unionistas CF
CE Sabadell
3:0
UE Llagostera
FC Andorra
2:0
Sevilla Atletico
Racing de Ferrol
UD Extremadura
CD Alcoyano
2:3
Barcelona B
Albacete Balompie
1:0
CF Villarreal B
Cultural Leonesa
3:1
CD Tudelano
UD Logrones
0:1
CF Rayo Majadahonda
CD Badajoz
0:0
Zamora CF
Itä-Hakkilan Kilpa
2:5
HyPS Hyvinkää
TuRaKe
0:1
Turun Pallokerho
Liedon Pallo
0:3
ÅCF
Kajo
1:1
Aanekosken Huima
FC Kangasala
2:2
Nekalan Pallo
Loviisa
0:4
HaPK
SCJ
2:6
Tervarit Juniorit Ry JuPa
Kilo IF
5:3
Ruila
Tarzan
0:7
Pallo Kerho 37
Jäppärä
1:10
Kumu JT
PEP
1:2
Savannan Pallo
Käpylä Maanantai
0:3
Pallokerho-35 Vantaa II
KaPa Kajaani
3:0
KJK
IK Ilmajoki
0:6
FC Kiisto
FK Napredak Krusevac
2:2
FK Tsc Backa Topola
FK Vojvodina
0:1
FK Radnik Surdulica
FK Kolubara Lazarevac
0:1
FK Metalac GM
IFK Varnamo
1:0
GAIS
Norrby IF
1:1
IFK Goteborg
Mjallby AIF
1:1
Landskrona BoIS
BK Hacken
5:0
Falkenbergs FF
Angelholms FF
1:5
Malmö FF
Ytterhogdal
1:6
Hammarby IF
CE Mercadal
3:3
Inter Ibiza CD
Biescas
0:2
Robres CD
Trujillo
0:1
Moralo
San Rafael
3:0
CD Serverense
PE Sant Jordi
1:1
RCD Mallorca B
CD Castellón II
0:1
Atletico Saguntino
Tolosa CF
0:3
SD Leioa
Arzúa
1:1
CF Noia
River Ebro
1:2
CD Varea
Ciudad Rodrigo CF
1:3
Numancia II
Txantrea
2:0
CD Azkoyen
Beti Kozkor
1:0
CD Avance Ezcabarte
Huarte
6:2
Murchante
Hércules II
1:0
Villarreal C
AD Alcorcon B
2:1
Complutense
CD Manacor
1:0
CE Campos
Juvenil Ponteareas
0:2
Ourense CF
Agoncillo
0:1
Alfaro CD
Cordoba CF B
5:3
Salerm Puente Genil FC
Cortes
1:2
Valle de Egues
CA Cirbonero
6:0
CD Gares
Cantolagua
1:3
Beti Onak
Sóller
1:0
CD Llosetense
UD Poblense
6:0
CD Binisalem
Épila
3:0
Santa Anastasia
Pasaia KE
0:2
Scd Durango
UM Escobedo
5:0
CD Colindres
Torina
4:0
SD Noja
Navarro
4:2
Gijón Industrial
UD Somozas
1:2
Viveiro
Casalarreina
2:2
Arnedo
Yagüe
1:3
CF Rapid de Murillo
Real Jaen
1:0
Intergym
Torre del Mar
2:1
CD Alhaurino
Atletico Astorga FC
2:1
UD SANTA MARTA
FC Vilafranca
0:0
Pobla de Mafumet CF
Almansa
1:1
Huracán Balazote
Hogar Alcarreño
1:2
Albacete II
Ceuta II
1:1
Xerez
Platges de Calvia
0:3
Collerense
UD Rotlet Molinar
0:4
CD Santanyi
CD Olimpic de Xativa
0:1
Roda
Valencia CF Mestalla
6:0
Villajoyosa CF
Benigànim
1:1
Atzeneta
Utebo
3:1
Illueca CF
Amurrio
0:1
Basconia
Deusto
0:0
Aurrerá Ondarroa
CD Lagun Onak
1:1
Club Portugalete
Atlético Albericia
2:2
Textil Escudo
Castro
0:0
Cultural Guarnizo
Atlético Arnoia
1:1
Racing Club Villalbes
Alondras CF
1:2
Polvorín
L'Entregu
0:1
CD Lealtad
Villarrubia CF
1:3
Quintanar del Rey
Burladés
1:0
Pamplona
Uritarra
2:1
Anaitasuna
CD BARCO
2:0
Choco
Vilassar Mar
3:0
FC Asco
Las Palmas III
2:1
CD Marino
AD Cartaya
0:0
CD Pozoblanco
Tomares
0:1
Gerena
Silva SD
0:1
Rapido de Bouzas
Acero
2:0
Torrent
Barakaldo CF
1:3
Beasain
Villacañas
2:0
CD Miguelturreño
Rayong
1:0
Raj Pracha Thailand FC
Ayutthaya United
1:1
Lampang
Khonkaen FC
2:2
Muangkan United FC
Sukhothai
0:3
Phrae United
Anzegem
2:2
Rhodienne-De Hoek
Sportkring Sint-Niklaas
1:6
Svelta Melsele
KFC Zwarte Leeuw
1:1
De Kempen
KFC Sint Lenaarts
2:1
Berlaar-Heikant
Weerstand Koersel
1:5
Witgoor Sport
Diest
0:0
Eendracht Termien
Rochefort
0:1
Raeren
CS Onhaye
3:3
Oppagne-Wéris
PAC Buzet
0:2
RJ Entente Binchoise
Genly-Quévy
2:2
Aische
FC Lebbeke
1:1
Avanti
Tempo Overijse
1:0
Wolvertem Merchtem
KRC Mechelen
2:1
K Esperanza Pelt
Betekom
1:0
Beringen
KFC Lille
2:2
KFC Turnhout
Wellen
2:2
Nijlen
Slavonac Bukovlje
0:3
Čepin
Đakovo-Croatia
2:2
Kutjevo
Slavonija Požega
3:2
Bedem Ivankovo
Belišće
3:0
NAŠK Našice
Darda
0:1
Zrinski Jurjevac
NK Vukovar 91
3:0
Sloga Nova Gradiška
Oriolik Oriovac
1:1
Marsonia Brod
Uskok Klis
2:2
Zmaj Makarska
Jadran LP
1:0
RNK Split
Otok
1:2
Hrvatski vitez
Primorac Biograd
4:2
Sloga Mravince
GOŠK Dubrovnik
1:1
Vodice
Zagora
1:0
Hrvace
NK Vrbovec
0:2
Karlovac 1919
Trešnjevka
1:4
Segesta Sisak
Tekstilac Ravnice
2:0
Dugo Selo
Ponikve
0:0
NK Vrapce
Maksimir Zagreb
3:2
Bistra
Mladost Petrinja
1:3
Trnje
NK Lucko
1:1
HAŠK
NK Lukavec
1:3
Zagorec Krapina
NK Novigrad
1:5
Jadran Poreč
Radnik Križevci
1:2
Mladost Ždralovi
Bjelovar
3:1
NK Medimurje Cakovec
Rudar Mursko Središće
1:3
Polet
Koprivnica
1:1
Varteks Varaždin
Virovitica
3:1
Podravina Ludbreg
Podravac Virje
0:1
Papuk
Sfax Railways
1:0
CS Tabarka
Stade Gabesien
0:0
Korba
Gafsa
4:0
Sporting Ben Arous
AS Mohamdia
1:0
EO Sidi Bouzid
Oued Ellil
1:1
EM Mahdia
M'saken
1:1
Gabès
Dibba Al Fujairah
3:0
Fujairah
Al Rams
2:1
Masafi
Al Arabi UAE
2:1
Dubai City
Hatta
2:1
Al Jazira Al Hamra
Al Bataeh
4:2
Gulf