Fixtures - May 05, 2023
Patronato
4:1
FBC Melgar
Racing Avellaneda
1:1
Flamengo
Libertad
1:2
Atletico Paranaense
Deportes Pereira
2:1
Monagas SC
Gimnasia y Esgrima
0:2
Goias GO
Fortaleza CE
6:1
Estudiantes de Merida FC
Botafogo RJ
0:0
L.D.U. Quito
Defensa y Justicia
4:1
Peñarol
Audax Italiano
2:0
Blooming
Universitario de Deportes
2:0
Santa Fe
Henan Songshan Longmen
0:1
Beijing Guoan
Shanghai Shenhua
1:0
Dalian Pro
Shenzhen
0:1
Cangzhou Mighty Lions
Wuhan Three Towns
0:0
Zhejiang Greentown
Dordrecht
1:3
Heracles
De Graafschap
2:1
MVV Maastricht
Helmond Sport
1:1
VVV Venlo
Roda JC Kerkrade
1:2
FC Eindhoven
SC Telstar
0:0
Willem II Tilburg
Ljubić Prnjavor
1:0
FK Modrica Maxima
FK Famos Vojkovići
3:1
FK Kozara Gradiska
FK Radnik Bijeljina
5:0
Omarska
IA Akranes
0:2
UMF Grindavik
Throttur Reykjavik
1:3
Leiknir Reykjavik
Grotta
1:1
UMF Njardvik
Ægir
0:1
Fjolnir Reykjavik
UMF Selfoss
1:3
Afturelding
Young Violets FK Austria Wien
1:0
Lafnitz
Amstetten
0:4
First Vienna
Blau-Weiss Linz
1:1
FAC
Horn
3:0
Rapid Vienna II
Liefering
0:2
Grazer AK
FC Wolfurt
2:1
Admira Dornbirn
Austria Salzburg
2:1
TSV St. Johann
FC Anif
0:2
SAK 1914 Salzburg
SV Grodig
3:1
Golling
Bruck/Leitha
0:3
Donaufeld
Siegendorf
1:0
Traiskirchen FCM
SC Kalsdorf
2:0
Wac
SC Weiz
1:4
LASK Juniors
Deutschlandsberger SC
1:1
WSC Hertha
Union Vocklamarkt
2:2
FC Gleisdorf 09
SAK Celovec/Klagenfurt
0:1
Leoben
SV Neuhofen/Ried II
0:0
Union Gurten
Wiener
2:1
ASV Drassburg
TWL Elektra
0:0
SV Leobendorf
FC Mannsdorf
2:2
Scheiblingkirchen
SK Treibach
1:2
SV Allerheiligen
Krems
3:3
SC Wiener Neustadt
FC Mauerwerk
1:3
SC Neusiedl
SL16 FC (Royal Standard de Liège II)
1:1
Royal Excelsior Virton
RSCA Futures (RSC Anderlecht II)
0:2
Kfco Beerschot Wilrijk
Arbroath
0:0
Hamilton
Cove Rangers
1:2
Greenock Morton
Inverness CT
1:2
Ayr United
Queen's Park
3:5
Dundee
Raith Rovers
2:2
Partick Thistle
Herstedøster IC
3:0
B 1908
Næstved IF
2:2
Skjold
B 1913
1:2
Tarup-Paarup IF
Odder IGF
0:1
Holbæk B&I
Slagelse B&I
1:2
LSF
Nosaby
0:2
Vånga Mjönäs Arkelstorp IK
IFK Hässleholm
2:4
FC Rosengaard 1917
Lidköping
1:3
Grebbestads IF
FBK Karlstad
1:0
Säffle SK
Vänersborgs FK
2:3
IFK Skövde FK
IK Sleipner
2:1
Assyriska FF
Rågsved
1:1
Huddinge IF
Víkingur III
0:2
FC Suduroy
B36 Tórshavn III
3:5
NSÍ II
Royn
3:2
KÍ III
MB Midvágur
0:7
Skála II
07 Vestur II
1:0
FC Hoyvík II
AB II
0:0
ÍF Fuglafjørdur
Newroz
0:1
Karbala FC
Naft Al Wasat
2:2
Al Zawra'a
Zakho
2:0
Al Kahraba
Al Najaf
0:0
Al Qasim
Al Shorta
0:0
Al Quwa Al Jawiya
Cobh Ramblers
4:1
Finn Harps FC
Galway United FC
2:1
Waterford United FC
Kerry FC
2:3
Longford Town FC
Treaty United
2:1
Athlone Town AFC
Wexford
1:1
Bray Wanderers AFC
Gmünd
0:1
VST Voelkermarkt
Gerasdorf Stammersdorf
1:2
Slovan HAC
Mannswörth
1:7
Union Mauer
Thalgau
2:3
Neumarkt
SV Schwechat
0:3
FC Stadlau
St. Jakob Rosental
1:4
KAC
Grün Weiß Micheldorf
0:1
Mondsee
FC Wels
1:4
Wohnbau Dietach
Union Perg
3:1
Bad Ischl
Kraig
3:3
Wolfsberg
Feldkirchen
1:0
ATUS Ferlach
Liezen
1:2
Union Gamlitz
Fehring 1947
4:0
SC Furstenfeld
ASK Köflach
2:2
Bruck an der Mur
Mettersdorf
2:3
Ilz
Frauental
2:3
Gnas
TuS Heiligenkreuz
3:0
Wildon
Lebring
1:1
ASK Voitsberg
Langenrohr
0:1
ASK Kottingbrunn
SC Zwettl
2:2
SV Haitzendorf
USC Rohrbach
2:1
Ortmann
Straßwalchen
1:0
Altenmarkt
Hallwang
0:1
Adnet
Bramberg
3:1
Bergheim
St. Johann in Tirol
2:1
Innsbrucker AC
Leithaprodersdorf
2:0
SC Parndorf
Markt Allhau
1:0
St. Margarethen / Bur
Bad Sauerbrunn
2:4
Usvs Rudersdorf
Blejoi
2:1
Olimpic Cetate
CS U Craiova II
1:4
Minerul Costeşti
Sepsi II
2:2
Olimpic Zărneşti
CSM Deva
4:2
Viitorul Şimian
Filiaşi
1:2
Gilortul
ACS Târgu Mureș 1898
3:2
Avântul Reghin
Dinamo Bacău
9:2
Acs Dacia Unirea Braila
FCSB II
0:1
ACS Muscelul Câmpulung Elite
Alexandria
2:3
Viitorul Dăești
Râmnicu Sărat
0:2
Aerostar Bacau
Pobeda Stár Bišnov
1:4
Progresul Pecica
Avântul Periam
3:1
Gloria Lunca Teuz Cermei
CS Phoenix Buziaș
5:2
Ineu
Maccabi Petah Tikva
3:1
Maccabi Kabilio
Hapoel Rishon LeZion
4:1
Hapoel Ironi Nir
Maccabi Achi Nazareth FC
3:0
Agudat Sport Ashdod
Hapoel Afula
0:2
Kafr Qasim
Hapoel Ramat Gan
2:0
Hapoel Nof HaGalil
Gareji
2:0
Sioni Bolnisi
FC Lokomotivi Tbilisi
0:2
Dinamo Tbilisi II
FC Wit Georgia Tbilisi
5:1
FC Norchi Dinamo Tbilisi
Spaeri
1:0
FC Merani Martvili
Kolkheti 1913 Poti
3:2
Kolkheti Khobi
Offenburger FV
1:3
FC Nottingen
Einheit Rudolstadt
2:0
FSV Wacker 90 Nordhausen
Feucht
0:2
Ammerthal
Erlangen
0:3
Eltersdorf
Ingolstadt II
0:2
Memmingen
OSC Bremerhaven
0:1
Komet Arsten
Neckarsulm
2:2
Bissingen
Mutschelbach
1:2
Pforzheim
TuS Osdorf
4:2
TuRa Harksheide
Hamm United
1:3
HEBC
Hamburger SV III
0:4
Eimsbutteler TV
Altona
6:0
SV Curslack-Neuengamme 1919
Paloma
5:1
Victoria Hamburg
FC Türkiye
1:2
Süderelbe
Niendorfer
4:1
WTSV Concordia
Sasel
3:0
Rugenbergen
Union Tornesch
1:3
Dassendorf
Dynamo Schwerin
0:0
Hansa Rostock II
Erlbach
0:1
Kottern
TSG Pfeddersheim
3:4
Arminia Ludwigshafen
Bövinghausen
1:2
SV Westfalia Rhynern
Oberneuland
3:3
Hemelingen
Türk Gücü Friedberg
5:1
Rot-Weiß Hadamar
Mülheim-Kärlich
0:6
SV Morlautern
Naft MIS
0:2
Sepahan
Zob Ahan
2:0
Foolad
Malavan
0:4
Mes Rafsanjan
Mes Kerman
1:3
Tractor
Esteghlal
1:1
Sanat Naft
Cork City
2:3
Saint Patrick's Athletic FC
Drogheda United FC
0:1
Derry City FC
Shelbourne FC
1:0
University College Dublin
Shamrock Rovers
2:0
Bohemians Dublin FC
Eb/Streymur
0:3
HB Torshavn
07 Vestur Sorvagur
1:2
Vikingur Gota
Tofta Itrottarfelag B68
1:0
AB Argir
TB
0:4
B36 Torshavn
Werder Bremen II
1:3
Hannover 96 II
Pipinsried
0:4
Augsburg II
Würzburger Kickers
2:2
Bayern II
Hankofen-Hailing
0:1
SV Wacker
Atlas Delmenhorst
1:1
Hamburger SV II
SV Babelsberg
2:0
Rot-Weiss Erfurt
Lok Leipzig
1:0
Berliner AK
Hertha BSC II
3:0
Meuselwitz
Wuppertaler SV
4:3
Preußen Münster
FC Homburg
2:2
Bahlinger SC
SV Drochtersen/Assel
0:1
Lubeck
BW Lohne
1:0
Kickers Emden
Wiedenbruck
5:1
RW Oberhausen
Alemannia Aachen
0:1
Schalke II
BSV Rehden
1:1
Jeddeloh
FK SKA-Khabarovsk II
0:1
Sakhalin Sakhalinsk
Khimki II
4:2
FK Peresvet Podolsk
Balashikha
0:3
FC Strogino Moscow
FC Chertanovo Moscow
1:0
Zvezda St. Petersburg
FC Sokol Saratov
1:2
Sakhalinets
FK Kosmos Dolgoprudny
1:2
FC Metallurg Lipetsk
Zenit Penza
1:1
Kvant
FK Kaluga
0:2
FC Dynamo Bryansk
Salyut Belgorod
4:1
FC Avangard Kursk
Znamya Noginsk
4:1
Akademiya Tambov
FK Kolomna
2:5
Arsenal Tula II
FC Tekstilshchik Ivanovo
1:1
FK Baltika BFU imeni Immanuila Kanta
FC Murom
3:1
FK Yenisey Krasnoyarsk II
FC Torpedo Vladimir
2:1
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
Spartak Kostroma
0:2
Leningradets
Saturn Ramenskoye
0:1
Rodina Moskva II
Ural U19
2:2
Chertanovo U19
Spartak Moskva U19
1:2
Rostov U19
Krylya Sovetov U19
0:3
Akhmat Grozny U19
CSKA Moskva U19
2:3
Krasnodar U19
Nizhny Novgorod U19
0:0
Khimki U19
Torpedo Moskva U19
5:1
Sochi U19
Strogino U19
1:1
Lokomotiv Moskva U19
Orenburg U19
1:5
Kuban U19
Fakel U19
4:0
Master Saturn U19
Zenit U-19
3:1
Dinamo Moscow