Fixtures - March 25, 2007
Estudiantes de La Plata
3:0
Rosario Central
Gimnasia y Esgrima
0:1
Banfield
Newell's Old Boys
2:2
Quilmes
Lanus
2:1
Argentinos Juniors
River Plate
0:1
Gimnasia Jujuy
San Lorenzo
4:3
Independiente
Málaga
1:0
Xerez
SD Ponferradina
2:1
Lorca Deportiva CF
Real Madrid Castilla
4:1
CP Ejido
Almería
3:0
Numancia
CD Castellon
2:0
Alaves
UD Vecindario
0:1
Ciudad de Murcia
Elche
0:1
Real Valladolid
Lecce
1:0
US Arezzo
Spezia Calcio
1:2
Bari 1908
Crotone
0:3
Genoa
Cesena
1:1
Mantova 1911
UC Albinoleffe
0:0
Rimini
Hellas Verona
2:1
Vicenza
Bologna
1:0
Frosinone
Hacettepe
0:0
Eskişehirspor
Kasımpaşa
0:1
Altay Izmir
Malatyaspor
4:1
Mardinspor
Diyarbakırspor
0:0
Orduspor
Samsunspor
1:2
Akçaabat Sebatspor
Elazığspor
1:1
Turk Telekomspor
Karsiyaka
3:1
Usakspor
FK Buducnost Banovici
1:1
NK Gosk Gabela
Igman Konjic
2:0
OFK Gradina Srebrenik
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
2:1
Radnički Lukavac
FK Krajina Cazin
2:0
NK Zvijezda Gradacac
NK Travnik
2:0
NK Troglav Livno
TOŠK Tešanj
3:2
NK Mramor
NK Kresevo Stanic
1:1
Rudar Kakanj
Brotnjo Citluk
2:0
NK Bosna Visoko
FK Famos Vojkovići
1:1
Mladost Gacko
Arsynspor
1:0
MKE Kirikkalespor
Kartalspor
1:0
Sanliurfaspor
Kucukkoyspor
0:1
Boluspor
Tarsus Idman Yurdu
2:0
AS Sariyer
Erzurumspor
1:0
Tokatspor
Giresunspor
4:0
Kırşehirspor
Pazarspor
3:0
Unyespor
Yozgatspor
0:1
Erzincanspor
Kahramanmarasspor AS
1:0
Cizre Spor Kulübü
Siirtspor
1:3
Iskenderun Demir Celikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
2:1
Adıyamanspor
Alanyaspor
1:1
Adana Demirspor
Alibeykoy SK
0:1
Beykozspor 1908
Bakırköyspor
1:2
Fenerspor
Bilecik Spor Kulübü
2:2
Anadolu Bagcilar Spor
Çorlu Spor Kulübü 1947
0:2
Küçükçekmece Spor Kulübü
Akhisar Belediyespor
1:1
Kütahyaspor
Aydınspor
0:0
Afyonkarahisarspor
Balıkesirspor
0:1
Side Spor Kulübü
Buyuk. Tepecikspor
1:0
Golcukspor
Isparta Spor Kulübü
0:0
Göztepe
Karacabey Birlik Spor A.s
1:1
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
Denizli Belediyespor
3:0
Side Spor Kulübü
Yeni Burdur Gençlik Spor Kulübü
0:0
Altinordu FK
72 Batman Spor
2:3
Şırnak Spor Kulübü
Adanaspor
5:0
Aksaray Belediye Spor
Karaman Spor Kulübü
0:5
Akhisar Belediyespor
Mezitli Spor Kulübü
2:1
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Nusaybin Demir Spor Kulübü
2:0
5 Temmuz İskenderun Spor Kulübü
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
3:1
Kilis Bld Spor
Yeni Ereğli Spor Kulübü
2:1
Ceyhanspor
1461 Trabzon
2:0
İlkadım Belediyesi Spor Kulübü
1926 Bulancak Spor Kulübü
1:0
Karsspor
Araklıspor
2:0
Artvin Hopaspor
P. Bugsasspor
4:0
Keçiören Belediyesi Bağlum Spor Kulübü
Corumspor 1967
0:0
Ofspor
Demir Çelik Divriği Spor Kulübü
0:3
Sürmene Spor Kulübü
Gumushanespor
3:1
Ankara Demirspor
Madagascar
0:3
Ivory Coast
Egypt
3:0
Mauritania
Botswana
1:0
Burundi
Lesotho
3:1
Niger
Mauritius
1:2
Sudan
Equatorial Guinea
3:1
Rwanda
Kenya
2:0
Swaziland
Angola
6:1
Eritrea
Mali
1:1
Benin
Libya
2:1
Namibia
Congo
0:0
Zambia
Zimbabwe
1:1
Morocco
Guillermo Brown
1:1
Rivadavia Lincoln
Douglas Haig
1:3
Gimnasia y Esgrima Concepcion
Racing Cordoba
2:0
Alumni
Juventud Unida Universitario
1:0
Desamparados San Juan
Talleres de Perico
3:1
Juventud Antoniana
Union Sunchales
1:0
Social y Deportivo La Florida
Central Norte
0:0
Sportivo Patria
KAC Kenitra
1:0
Club Wafa Widad
Stade Marocain
0:1
FUS
US Témara
1:0
Hilal Association de Nador
Chabab Houara
0:0
Rachad Bernoussi
Racing de Casablanca
2:0
RSS Settat
Chabab Mohammedia
1:0
Sidi Kacem
Berkane
1:1
Union Mohammédia
Youssoufia
0:2
UTS
Vitoria Da Conquista BA
3:0
Camaçari
Juazeiro BA
1:4
Vitoria BA
Itabuna EC
2:3
Fluminense de Feira BA
EC Ipitanga da Bahia
1:2
EC Poções
Colo Colo BA
4:0
Catuense Futebol
EC Bahia BA
1:0
Alagoinhas AC BA
GE Juventus SC
2:4
Marcilio Dias SC
Figueirense FC
4:4
EC Guarani RS
CA Hermann Aichinger Ibirama
3:1
Joinville SC
Esporte Clube Próspera
0:0
Metropolitano SC
Brusque SC
0:1
Avai SC
Chapecoense SC
2:1
Criciuma SC
Guarany de Bagé
0:1
Internacional RS
Gremio Esportivo Gloria RS
1:2
Juventude RS
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
0:2
Novo Hamburgo RS
Veranopolis RS
3:1
FC Santa Cruz do Sul
Caxias RS
2:1
Esportivo RS
Crac GO
2:3
AE Canedense
Atletico Goianiense
2:0
Trindade GO
Goias GO
6:0
AA Rioverdense
Mineiros EC
1:2
Vila Nova GO
Itumbiara GO
3:1
Goiania GO
Anapolina GO
2:1
AE Jataiense
Parana Clube PR
4:0
ADAP Galo Maringa FC
Cascavel Cr PR
1:2
Coritiba PR
Atletico Paranaense
5:0
Rio Branco PR
AC Paranavaí
1:2
Cianorte PR
América FC (São Paulo)
2:4
Bragantino
Corinthians
0:0
Gremio Barueri SP
Paulista
2:1
EC Santo Andre
Rio Branco EC
2:2
Sertãozinho
Santos
2:1
Rio Claro FC
EC Sao Bento
1:6
Guaratingueta SP
AD Sao Caetano
1:0
Sao Paulo SP
Sport Recife PE
2:1
Serrano FC
AD Cabense
1:2
Central PE
Porto PE
4:1
Belo Jardim
Vera Cruz FC (Vitória de Santo Antão)
0:0
Ypiranga PE
Nautico PE
2:1
Santa Cruz PE
Alecrim RN
4:0
São Gonçalo FC
América RN
2:1
Guamaré EC
Potiguar RN
3:3
Macau EC
Baraunas RN
3:1
Potiguar Esporte Clube
Assu RN
1:0
AC Coríntians
Santa Cruz RN
1:2
ABC RN
Atletico Bucaramanga
2:0
Deportivo Cali
America de Cali
1:2
Cucuta Deportivo
Atletico Nacional Medellin
2:0
Once Caldas
Boyaca Chico FC
2:1
Independiente Medellin
Junior
3:2
Deportes Quindio
La Equidad
2:0
Real Cartagena
Deportes Pereira
1:1
Millonarios
Santa Fe
1:0
Atletico Huila
Union La Calera
3:0
Deportes Temuco
Fernández Vial
3:2
San Luis de Quillota
Provincial Osorno
3:2
Curico Unido
FK Varnsdorf
1:0
České Budějovice II
Slavia Praha II
0:1
Pribram II
Sparta Praha II
2:1
1. FC Karlovy Vary
SK Lipová
0:3
Fulnek
Slovácko II
0:1
1 SC Znojmo FK
Unex Unicov
0:2
Fotbal Frydek Mistek
Vysočina Jihlava II
5:0
FC Msa Dolni Benesov
Sable de Batié
2:0
Espérance de Guider
Coton Sport
1:0
Canon
Sahel FC de Maroua
2:1
Fovu Club
Fédéral Sporting FC du Noun
0:0
Lion Ngoma
Bamboutos
2:1
CPSA
Les Astres
1:1
AS Aigle Royal Menoua
Sportive de Douala
2:1
Mount Cameroon FC de Buéa
Foudre d'Akonolinga
4:1
As Cetef
Bystrc Kníničky
0:1
SFC Opava
FK Viktoria Zizkov
3:1
FC Hradec Kralove
FK Usti Nad Labem
1:1
FK Banik Sokolov
Grêmio Esportivo Sapucaiense
2:2
Porto Alegre FC
AE Garibaldi
1:1
Brasil Farroupilha
Clube Esportivo Aimore RS
1:1
Cruzeiro de Porto Alegre RS
Cachoeira do Sul FC
1:1
Sociedade Esportiva e Recreativa São Gabriel
Riograndense SM
1:1
Clube Esportivo Lajeadense RS
Avenida RS
2:2
Inter Santa Maria
SER Santo Ângelo
1:0
Ipiranga Sarandi
Ypiranga Futebol Clube RS
5:0
Três Passos AC
SER Panambi
1:1
SC Internacional B
SC Rio Grande
2:0
EC 14 de Julho
Grêmio Atlético Farroupilha
0:2
EC Pelotas RS
VV Sint Bavo
3:0
Excelsior '20 Schiedam
VUC
2:1
HVV Hollandia Hoorn
USV Elinkwijk
5:0
TONEGIDO
Amsterdamsche FC
3:0
DWV
Almere City II
3:1
Ado '20
FC Hilversum
0:0
Argon Mijdrecht
Türkiyemspor
3:4
Haaglandia
Groene Ster
1:1
VV Una
JVC Cuijk
1:1
EVV Echt
Schijndel
0:1
VV Papendrecht
VV Baronie Breda
1:1
SV Meerssen
OJC Rosmalen
1:1
Blauw Geel 38
SV Triborgh Tilburg
0:4
VV Gemert
Geldrop
1:0
UDI '19
FC Lienden
0:4
De Treffers
SC Enschede
0:2
WSV
Wke
4:0
Quick '20
SWZ Boso Sneek
1:0
Be Quick 1887
Babberich
2:1
MSC
Achilles '29
1:2
SC Joure
Calcio Lecco
2:1
AC Cuneo 1905
AS Biellese 1902
1:0
AC Lumezzane
Bassano Virtus
1:1
Montichiari
Valenzana
0:1
Olbia
AC Legnano 1913
0:0
US Pergocrema
Sef Torres Calcio
1:0
Pro Vercelli
Portogruaro Summaga
2:0
SSD Unione Sanremo
Carpenedolo
2:1
Varese
Viterbese Calcio
2:2
Boca San Lazzaro
Carrarese Calcio 1908
0:1
Atlético Roma
Rovigo
0:1
Foligno Calcio
US Castelnuovo Garfagnana
3:0
SSC Giugliano
Bellaria Igea
0:1
Poggibonsi
Prato
0:0
Reggina
Cuoiovaldarno Romaiano FC
2:1
FC Rieti
Paganese Calcio 1926
1:1
AC Sansovino
Gubbio
1:2
Spal 2013
Vigor Lamezia
2:2
Asd Cassino Calcio 1924
Progreditur Marcianise
1:1
Ssd Citta Di Gela
Benevento
1:0
SS Monopoli 1966
Andria BAT
1:0
Asd Nocerina 1910
Igea Virtus Barcellona
0:0
Potenza
Melfi
1:2
Cosenza Calcio
Vastese Calcio 1902
0:2
Sorrento Calcio
US Catanzaro 1929
0:0
SSD Atessa Val di Sangro
Celano
3:1
US Vibonese Calcio
Gamba Osaka
2:2
Vissel Kobe
JEF United
2:1
Sanfrecce Hiroshima
Omiya Ardija
2:1
Kashiwa Reysol
Shimizu S-Pulse
2:2
Yokohama F. Marinos
Tokyo
0:2
Oita Trinita
Yokohama
2:0
Jubilo Iwata
Kashima Antlers
2:1
Albirex Niigata
Nagoya Grampus
0:1
Ventforet Kofu
Vegalta Sendai
1:1
ThespaKusatsu
Montedio Yamagata
0:1
Consadole Sapporo
Sagan Tosu
1:0
Tokushima Vortis
Mito Hollyhock
1:4
Avispa Fukuoka
Shonan Bellmare
0:0
Ehime FC
Cerezo Osaka
3:2
Kyoto Sanga
Alos Hokuriku
0:0
Gainare Tottori
YKK AP
4:1
Sagawa Printing Kyoto SC
Honda
2:0
Mizushima
Sagawa Shiga
4:0
Ryutsu Keizai University
Roasso Kumamoto
6:0
FC Ryukyu
Tochigi
1:1
JEF United Ichihara Chiba II
Sony Sendai
2:0
Arte Takasaki
FC Gifu
1:0
Blaublitz Akita
Aurora
2:0
Blooming
Oriente Petrolero
2:2
Universitario
Bolívar
1:1
The Strongest
Real Potosí
0:0
Destroyers
Real Mamoré
1:1
La Paz
Persiraja
1:0
PSIS Semarang
PSDS
1:0
Persela
Persibom Bolaang Mongondow
2:1
Bontang FC
Persma Manado
1:0
Persiba
Deltras
0:0
Arek Malang
PSIM
1:0
Persekabpas Pasuruan
CD Bluefields
1:3
Diablos Rojos del América
Masatepe
2:2
FC San Marcos
Diriangén
3:0
Scorpion
Real Madriz
2:3
Deportivo Jalapa
Real Estelí
7:0
Walter Ferretti
Comerciário FC
3:2
Moto Clube MA
Imperatriz MA
3:1
Santa Quitéria FC
Chapadinha FC
1:1
Sampaio Correa MA
Bacabal EC
3:1
SE Nacional
Correcaminos UAT
1:2
Club Tigres de la UANL Premier
CF Rayados de Monterrey Premier
1:3
Club Santos Laguna Premier
Club Monarcas Morelia Premier
1:2
Lobos BUAP
Puebla FC
7:1
Académicos Guadalajara
Reboceros La Piedad
2:1
Albinegros de Orizaba
Jászapáti Városi SE
3:1
Budafok
Szolnoki MAV FC
2:0
Kazincbarcika
Makó
1:3
Ferencvaros
Vecses FC
1:0
Bekescsaba 1912 Elore
Orosháza FC
1:0
Jászberényi
Tuzsér SE
0:4
Nyiregyhaza Spartacus
Kecskemet
0:1
Karcag SE
Baktalórántháza
1:2
Bőcs
Lombard Papa TFC
3:0
Gyirmot
Kaposvölgye
1:0
Siofok
FC Felcsút
0:0
Soroksar
Dunaújváros
2:0
Hévíz FC
Integral DAC Gyor SE
0:1
Budaorsi SC
MTE
5:0
Balatonlelle SE
Celldomolki VSE
1:1
Barcsi SC
FC Meshakre Agara
1:0
FC Gagra
FC Guria Lanchkhuti
1:2
FC Tbilisi
WIT Georgia II
1:1
Meshakhte
FC Samtredia
2:0
Mglebi
Spartaki Tbilisi
0:1
Magharoeli Chiatura
FC Chikhura Sachkhere II
2:1
Dinamo Tbilisi II
FC Ameri Tbilisi II
1:0
Mertskhali
Prime FC
1:0
Enugu Rangers
Wikki Tourist
1:0
Kwara United
Adamawa United
0:0
Kaduna United FC
Kano Pillars
3:1
Niger Tornadoes
Ocean Boys FC Brass
1:2
Heartland
Bendel Insurance
2:0
Nasarawa United
El Kanemi Warriors FC
2:1
Gombe United
Lobi Stars
1:0
Bayelsa United
Zamfara United FC
1:0
Rivers United FC
VfB Homberg
1:1
Bocholt
Velbert
2:1
Köln II
RW Oberhausen
0:0
VfB Speldorf
Turu Dusseldorf
1:0
Wuppertaler SV II
SW Essen
3:0
Bonner SC
1. FC Union Solingen
0:4
GFC Düren
Bergisch Gladbach
1:0
Uerdingen
Alemannia Aachen II
1:1
SV 19 Straelen
Oberneuland
1:2
Hannover 96 II
VSK Osterholz-Scharmbeck
1:1
Eintracht Nordhorn
SV Henstedt-Ulzburg
1:2
Holstein Kiel II
Ramlingen-Ehlershausen
2:1
VfL 93 Hamburg
St. Pauli II
0:1
VfR Neumunster
Wolfsburg II
4:0
VfL Osnabrück II
DSC Arminia Bielefeld II
0:1
Gütersloh
SpVg Emsdetten 05
0:3
Wattenscheid
Bochum II
0:3
Schalke II
Verl
1:1
Eintracht Rheine
Erkenschwick
0:1
SVL
Rot Weiss Ahlen II
1:2
VfB Hüls
Iserlohn
0:2
Hammer SpVg
SV Bonlanden
1:0
FC Nottingen
Hoffenheim II
1:2
Freiberg
SV Sandhausen
1:1
Heidenheim
Hansa Rostock II
3:1
SV Yesilyurt
TSG Neustrelitz
1:1
FC Schonberg 95
Rot-Weiß Erfurt II
0:0
FC Energie Cottbus II
Meuselwitz
3:0
Eilenburg
Chemnitzer FC
0:0
Hallescher
Budissa Bautzen
0:1
FSV Zwickau
Halberstadt
3:1
VfB Pößneck
AA Internacional
1:1
SE Palmeiras II
Bandeirante EC
4:1
Portuguesa Santista
Comercial
1:1
CA Taquaritinga
EC XV de Novembro (Jaú)
3:0
Oeste SP
Mirassol FC
2:0
Botafogo SP
Osvaldo Cruz FC
2:1
Taubaté
São José EC
1:1
Guarani FC SP
Lusitanos FC
0:7
FC Rangers
FC Santa Coloma
1:4
Sant Julia
Encamp FC
0:1
Atletic Club Escaldes
Club Esportiu Principat
3:1
Inter Club de Escaldes
UA Maracaibo
2:1
Aragua FC
Monagas SC
1:3
Deportivo Tachira
Carabobo FC
2:0
Zamora FC
Portuguesa FC
1:0
Mineros de Guayana
CS Fola Esch
3:2
Avenir Beggen
FC Jeunesse Canach
2:1
CeBra 01
US Rumelange
2:3
US Hostert
Union Mertert
4:1
Steinfort
Jeunesse Schieren
0:1
Obercorn
Erpeldange
0:3
Koeppchen
FC Rm Hamm Benfica
1:1
Sporting Mertzig
FK Dinamo Vranje
1:1
Spartak Subotica
Macva Sabac
0:1
Čelarevo
FK Indija
2:2
BSK Borca
Vlasina
2:1
BASK
FK Sloboda Uzice
2:2
FK Mladost Lucani
FK Novi Pazar
2:0
FK Napredak Krusevac
FK Rad
2:0
FK Javor Ivanjica
Radnicki Pirot
0:1
FK Cukaricki
FK Obilić Beograd
0:2
Srem Sremska Mitrovica
FK Radnicki Nis
1:1
Mladenovac
Čakovec
1:3
NK Moslavina
NK Hrvatski Dragovoljac
1:0
NK Zadar
NK Mosor Zrnovnica
3:3
Pomorac
NK Vukovar 91
1:1
Belišće
NK Imotski
1:0
NK Naftas HAŠK Zagreb
Koprivnica
1:1
Marsonia Brod
Visé
1:0
La Louvière
RFC Union La Calamine
0:0
Boussu Dour Borinage
K Bocholter VV
0:0
RSC Vervietois
FC Liege
1:1
Royal Wallonia Walhain CG
Sportkring Sint-Niklaas
1:1
Royal Cappellen FC
Sporting West Harelbeke
2:0
KRC Mechelen
ASV Geel
1:4
Maldegem
Royal Mouscron
2:1
Koninklijk Diegem-Sport
Estudiantes de Merida FC
2:2
Deportivo Petare
Atlético El Vigía
1:1
Union Lara FC
Llaneros FC
2:1
Deportivo Anzoategui
Deportivo Lara
2:1
Caracas II
Olímpico Pirambú FC
1:1
América FC (Sergipe)
São Cristóvão FC
0:1
Sergipe SE
Confianca SE
2:1
AA Guarany
Olimpico EC SE
1:0
Amadense SE
Itabaiana SE
3:0
AC Lagartense
Gallipoli Calcio
0:2
Ancona
Salernitana
1:1
US Avellino 1912
San Marino Calcio
2:0
Cavese 1919
Manfredonia Calcio
1:1
Foggia Calcio
Perugia
0:0
Juve Stabia
Martina Franca
0:0
Virtus Lanciano
Giulianova Calcio
0:2
SS Taranto 1927
Sambenedettese
2:0
Teramo
Pro Patria
2:1
US Massese
AC Pistoiese
0:0
Monza
AS Lucchese Libertas 1905
0:1
Calcio Padova
US Cremonese
1:1
FC Pavia 1911
AS Cittadella
0:1
Pisa
Asd Sangiovannese 1927
3:0
Pergolettese
Novara Calcio
1:1
Venezia
RC Portuense
3:0
CF Extremadura
CD Alcala
2:1
AD Ceuta
Aguilas CF
2:1
AD Cerro Reyes Badajoz
Sevilla Atletico
1:0
Atletico Malagueno
Córdoba
2:1
Ecija Balompie
Melilla UD
2:1
CD Villanueva
Marbella FC
0:2
Real Jaen
CF Villanovense
0:3
Cartagena
Mérida UD
0:3
Baza
Racing Santander B
2:1
Lanzarote
Pontevedra CF
0:0
Universidad de Las Palmas
Atletico Madrid B
0:1
UD Puertollano
Leganés
2:0
RS Gimnastica de Torrelavega
Fuenlabrada
0:0
Alcorcon AD
Talavera CF
1:1
San Sebastian Reyes
CD Lugo
1:1
Rayo Vallecano
Orientación Marítima
2:2
Playas Jandia
Real Oviedo
2:2
CD Logroñés
Amurrio
0:1
Real Valladolid B
Sestao River Club
2:0
CF Palencia
Athletic Bilbao B
3:3
Real Sociedad B
Zamora CF
0:3
Real Union de Irun
CD Guijuelo
3:0
Alfaro CD
Logroñés CF
1:3
Burgos CF
Cultural Leonesa
1:0
Marino Luanco
CF Badalona
3:0
CE Lhospitalet
CD Alcoyano
0:1
UE Sant Andreu
Orihuela CF
2:0
Barbastro
Benidorm CD
2:0
Alicante CF
Huesca
1:0
Atletico Levante UD
Terrassa FC
0:1
Villajoyosa CF
UDA Gramenet
3:1
Club Deportivo Eldense
Espanyol Barcelona B
2:0
Barcelona B
FK Sloboda Čačak
1:2
FK Čačak
Jadar
0:1
FK Metalac Kraljevo
Bane Raška
0:1
Radnicki Kragujevac
Sloga Kraljevo
3:0
FK Požarevac
FK Spartak Subotica
0:1
FK Proleter Novi Sad
FK Becej 1918
1:3
FK Tekstilac Odžaci
Dubočica
4:0
FK Kopaonik Brus
FK Železničar Niš
1:0
Morava Vladičin Han
FK PKB Padinska Skela
1:0
FK Buducnost Dobanovci
FK Palilulac Beograd
0:0
Hajduk Beograd
FK Sindelic Beograd
2:1
BPI Pekar Beograd
FK Teleoptik
0:2
Radnički Obrenovac
FK Beograd
0:0
Posavac
FK Železničar Beograd
1:2
Radnicki Beograd
FK Sopot Beograd
3:2
FK Kolubara Lazarevac
Coxim AC
3:1
União Marambaia e Juventude Esporte Clube
Chapadão
1:2
Cene MS
Operario FC MS
3:0
Sete de Setembro Dourados MS
Rio Verde
CA Mundo Novo
Corumbaense Futebol Clube MS
5:2
CA Paranaibense
Costa Rica
1:2
Aguia Negra MS