Fixtures - September 17, 2010
CS Gaz Metan Medias
3:1
FC Universitatea Cluj
Victoria Brăneşti
2:0
CS Pandurii Targu Jiu
FC Universitatea Craiova
1:1
Rapid Bucharest
Ajaccio
3:0
Vannes
US Boulogne
0:0
Stade Lavallois Mayenne FC
Châteauroux
1:0
Metz
Clermont
2:0
Nimes
Dijon
5:1
Evian TG
Grenoble
0:2
Troyes
Sedan
2:1
Le Mans
Tours
0:0
Le Havre
RKC Waalwijk
1:1
Sparta Rotterdam
Cambuur
0:1
SC Veendam
Volendam
5:2
AGOVV Apeldoorn
MVV Maastricht
2:1
Fortuna Sittard
FC Emmen
1:3
Helmond Sport
RBC
1:0
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
2:0
Almere City FC
PEC Zwolle
3:0
SC Telstar
FC Kairat Almaty
0:1
FC Zhetysu
FC Irtysh Pavlodar
1:2
FK Atyrau
FC Ordabasy
4:1
FC Okzhetpes
FC Taraz
2:0
Akzhayik
Shakhter Karagandy
0:1
Astana
FC Aktobe
2:0
Tobol Kostanay
Inegolspor
1:1
Kırşehirspor
Karacabey Birlik Spor A.s
1:0
Hatayspor
Buyuk. Tepecikspor
3:0
Belediye Bingölspor
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
1:1
Arsynspor
Luleburgazspor
1:1
Ankara Demirspor
72 Batman Spor
1:1
Unyespor
İstanbulspor
2:0
Kemerspor 2003
Malatyaspor
2:3
Bayrampasa
Nazilli Bld Spor
1:0
Menemen Belediyespor
SC Neusiedl
3:2
SC Ritzing
Union Vocklamarkt
3:0
Grazer AK
FC Juniors OO
0:2
Union St Florian
Sturm Graz II
3:1
SC Weiz
SV Schwechat
0:3
Mattersburg II
Rapid Vienna II
1:0
SC Ostbahn XI
Vaprus II
0:0
FC Nomme United
FC MC Tallinn
6:2
Tallinna Dünamo
Nomme JK Kalju
2:1
FC Puuma
JK Tammeka Tartu II
0:0
Viljandi JK Tulevik II
Ararat
1:1
JK Kaitseliit Kalev
JK Tallinna Kalev
1:1
Tabasalu JK
Limerick FC
1:3
Cork City
Mervue United FC
1:6
Waterford United FC
Shelbourne FC
3:1
Finn Harps FC
Longford Town FC
1:1
Derry City FC
Wexford
2:1
SD Galway FC
Mokpo City
1:3
Ulsan Dolphins
Gimhae City
4:2
Daejeon Korail
Kookmin Bank
2:0
Busan Transportation
Changwon City
0:0
Yongin City
Goyang Hi FC
1:2
Cheonan City
SK Treibach
2:1
FC Welzenegg
SAK 1914 Salzburg
0:3
SV Wals-Grunau
Puch
1:0
Hallwang
Liezen
1:0
Frohnleiten
SC Kalsdorf
4:3
Pöllau
ATV Irdning
2:0
SC Furstenfeld
SV ADA Anger
7:0
SVL Flavia Solva
SVA Kindberg
4:3
FC Gleisdorf 09
ASK Köflach
0:3
SV Pachern
SV Grieskirchen
0:1
UFC Eferding
Union Weißkirchen
0:1
SV Traun
SCU Ardagger
1:2
ASK Kottingbrunn
SV Stockerau
5:1
ASV Vösendorf
Asc Sapient Gotzendorf
5:2
Schwadorf
SC Zwettl
1:1
Bad Voslau
Mistelbach
2:2
SV Wurmla
SV Schattendorf
1:1
SV Gussing
ASK Marz
3:2
Stinatz
SC Oberpullendorf
1:4
SV Stegersbach
SV Innsbruck
2:3
SV Matrei und Umgebung
Kirchbichl
0:1
SC Schwaz
CS Minerul Motru
4:3
CS Triumf Bârca
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
CS Ralbex Turcineşti
CS Prometeu Craiova
1:0
Caracal
Minerul Jilţ Mătăsari
2:1
FC Piatra-Olt
CS Progresul Corabia
FC Drobeta-Turnu Severin
CS Municipal Slatina
0:2
Jiul Rovinari
Ghecon Lăpuşata
0:1
Vişina Nouă
Oltchim Râmnicu Vâlcea
1:0
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
Acs Foresta Suceava
3:0
Focşani
Aerostar Bacau
3:1
Panciu
Paşcani
1:0
Luceafărul M. Eminescu
FC Municipal Bacau
0:0
SC Bacău
Roman
FC Cetatea Suceava
Oţelul II
2:1
Politehnica Galaţi
FC Ceahlăul Piatra Neamţ II
2:0
FCM Oneşti
CS Willy Bacău
Ozana Târgu Neamţ
Acs FC Academica Clinceni
0:0
CS Eforie
CS Partizanul Merei
3:2
Phoenix Ulmu
Callatis Mangalia
2:1
Rapid II
AFC Dunarea 2005 Calarasi
5:0
Râmnicu Sărat
Medgidia
Voluntari
Tunari
2:2
AFC Comprest GIM
CS Spicul MOPAN Bucureşti
10:0
AS Stoicescu Buzău
Unirea Slobozia
3:1
Berceni
Chindia
2:0
CS Balotesti
Albota
1:2
CS Conpet Ploieşti
CS Petrolul Videle
1:1
Argeşul Mihăileşti
CS Viitorul Domneşti
2:1
Victoria Chirnogi
CS Chimia Brazi
3:0
Plopeni
AFC Filipeştii de Pădure
4:0
Atletic Bradu
Alexandria
2:1
CS Urban Titu
CF Bihorul Beiuş
2:1
CS Luceafarul Oradea
CS Unirea Sânnicolau Mare
FC CFR Timişoara
CS Millenium Giarmata
ACS Fortuna Covaci
Politehnica Timisoara II
1:1
Hunedoara
National Sebis
1:3
CS Termo Drobeta-Turnu-Severin
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
1:2
CS CFR Simeria
CS Gloria CTP Arad
0:1
Caransebeş
CS Zlatna
1:1
Avântul Reghin
Unirea Tărlungeni
1:0
FC Maramureş Universitar Baia Mare
Unirea Ungheni
4:0
Unirea Dej
CS Sanatate Cluj
1:1
Municipal Turda
Odorheiu Secuiesc
1:1
CS FC Zalău
CF Gloria Progresul Bistriţa
1:4
Cisnădie
Gaz Metan Mediaş II
1:0
Corona 2010 Brasov
AFC Arieşul 1907 Turda
SCU Voinţa Sibiu II
Negeri Sembilan
1:1
PLUS FC
PKNS
0:1
Kelantan
Sabah
2:2
Terengganu
Kedah
2:0
Perak
ATM
1:1
JDT
PBD KT
4:0
Perlis
Felda United
1:4
Selangor
FC Chkherimela Kharagauli
1:1
FC Samgurali Tskaltubo
FC Norchi Dinamo Tbilisi
1:3
FC Guria Lanchkhuti
FC Chikhura Sachkhere
0:3
FC Merani Martvili
Skuri
4:0
Meshakhte
FC Dila Gori
1:2
FC Gagra
Mertskhali
2:2
Kolkheti Khobi
Dornbirn
1:2
SV Mattersburg
Waidhofen/Ybbs
0:4
Ried
FC Kufstein
0:3
SV Grodig
SV Seekirchen
2:6
Hartberg
SK Vorwarts Steyr
3:2
WAC St. Andra
Kapfenberger SV
3:1
FC Gratkorn
Sollenau
2:4
LASK
St. Pauli II
5:0
Wedeler TSV
Ismaning
1:0
Heimstetten
FC Nottingen
0:2
Waldhof
TuS Germania Schnelsen
6:0
Bergedorf 85
Oststeinbeker SV
3:2
Rugenbergen
Eintracht Nordhorn
1:0
TuS Heeslingen
National Bank of Pakistan
1:0
Sui Southern Gas Company FC
Habib Bank Ltd
0:0
Pakistan International Airlines
Naft Tehran FC
0:0
Sepahan
Malavan
3:2
Shahin Bushehr FC
Pas Hamedan
1:0
Saba Battery
Mes Kerman
1:1
Tractor
Foolad
6:0
Paykan
Esteghlal
3:2
Saipa
Airbus UK Broughton
2:2
The New Saints FC
Bala Town FC
2:1
Prestatyn Town
Carmarthen Town AFC
2:2
Haverfordwest County
Union San Felipe
1:0
CD Cobreloa Calama
Palestino
0:1
Santiago Wanderers
Cobresal
2:1
Huachipato
Unión Española
2:2
Santiago Morning
SC Pfullendorf
0:1
SC Freiburg II
Memmingen
4:2
Hessen Kassel
Stuttgarter Kickers
1:3
1860 Munich II
Türkiyemspor Berlin
0:1
Meuselwitz
SV Wilhelmshaven
1:5
Oberneuland
Darmstadt
4:1
SV Wehen Wiesbaden II