Fixtures - May 19, 2012
Dalian Pro
1:1
Nei Mongul Zhongyou F.C.
Shandong Taishan
2:2
Dalian Shide
Guizhou Renhe
3:0
Guangzhou R&F FC
Henan Songshan Longmen
1:0
Shanghai Shenhua
Incheon United
0:0
Busan IPark
Daegu
1:1
Daejeon Hana Citizen
Gwangju
1:2
Seoul
Jeonnam Dragons
1:0
Jeju United
Yokohama F. Marinos
0:0
Gamba Osaka
Sanfrecce Hiroshima
3:2
Vissel Kobe
Albirex Niigata
1:6
Jubilo Iwata
Urawa Reds
1:0
Shimizu S-Pulse
Omiya Ardija
0:2
Kawasaki Frontale
Kashima Antlers
7:0
Consadole Sapporo
Vegalta Sendai
4:0
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
1:2
Kashiwa Reysol
Girona
3:1
Córdoba
Celta Vigo
4:0
CD Alcoyano
Elche
2:3
CD Guadalajara
Almería
2:0
Alcorcon AD
Las Palmas
2:0
Hércules
Huesca
1:0
Cartagena
CF Villarreal B
2:0
Recreativo Huelva
Balzers
2:0
SC Cham
FC Rapperswil-Jona
2:0
Winterthur II
SV Hongg
0:3
FC Tuggen
Baden
3:0
Basel II
FC Schotz
2:2
Thun II
FC Breitenrain
5:0
FC Grenchen
BSC Old Boys
3:1
FC Munsingen
Juventus Zurich
5:1
Usv Eschen-Mauren
Fribourg
0:1
FC Meyrin
FC Grand-Lancy
4:1
Düdingen
FC Monthey
1:4
FC Echallens Region
FC Ugs
2:0
Martigny Sports
FC Baulmes
1:7
ES FC Malley
FC Le Mont Ls
1:3
Yverdon
FC Solothurn
0:3
SC Zofingen
Wangen
0:0
FC Zürich II
Schaffhausen
3:1
GC Biaschesi
Rigas Futbola Skola
1:2
Ilukstes NSS
BFC Daugavpils
3:0
FK Tukums 2000/TSS
FK Auda
2:3
Valmiera FK/BJSS
Jelgava II
6:6
Spartaks II
Metta II / Salaspils
0:1
FK 1625 Liepaja
NK Omladinac Mionica
0:3
NK Vitez
UNIS Vogošća
0:1
HNK Capljina
NK Iskra Bugojno
2:0
FK Buducnost Banovici
Rudar Kakanj
1:1
OFK Gradina Srebrenik
NK Jedinstvo Bihac
2:1
Krajišnik Velika Kladuša
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
3:0
HNK Orasje
Bratstvo Gračanica
4:1
Goražde
Sloga Doboj
4:2
FK Drina HE Višegrad
Sutjeska Foča
3:1
Proleter Teslić
Sloboda Mrkonjić Grad
0:0
FK Modrica Maxima
FK Crvena zemlja Nova Ves
0:2
Podrinje Janja
FK Laktasi
2:1
FK Drina Zvornik
Rudar Ugljevik
1:0
Sloboda Novi Grad
FK Radnik Bijeljina
2:1
Mladost Gacko
Throttur Reykjavik
1:3
Thor Akureyri
Hottur Egilsstadir
0:0
Haukar Hafnarfjordur
UMF Tindastoll
0:1
Vikingur Olafsvik
Vikingur Reykjavik
1:0
IR Reykjavik
Leiknir Reykjavik
1:3
Ka Akureyri
UMF Njardvik
0:2
Reynir Sandgerdi
Hamar
2:3
Volsungur
HK Kopavogs
1:0
Dalvik Reynir
KF Fjardabyggd
1:4
KV Vesturbaer
Grotta
3:1
KFR
KF Fjallabyggd
3:0
Afturelding
Aasane Fotball
1:1
Pors Grenland
Byaasen Toppfotball
1:0
Fana
Vidar FK
4:1
Jerv FK
Follo
2:2
Moss FK
Elverum
3:1
Valdres
Birkebeineren
3:1
Orn-Horten
Raufoss IL
1:0
Fram Larvik
Gjøvik FF
0:4
Nybergsund IL-Trysil
Grorud IL
2:0
Brumunddal Fotball
Levanger
5:2
Buvik IL
Kjelsaas
6:0
Nardo
Kristiansund BK
3:0
KFUM Oslo
Vindbjart
0:1
Egersund IK
Flekkeroy
5:0
Ålgård
Nest-Sotra
2:1
Randaberg
Nesodden
2:2
Mo IL
Subingen
2:1
Entfelden
FC Red Star Zh
2:2
Schöftland
Küsnacht
1:2
FC Wettswil-Bonstetten
Diepoldsau-Schmitter
0:1
FC Seuzach
FC Mels
1:1
FC Phönix Seen
FC Kreuzlingen
6:0
Chur 97
FC Frauenfeld
3:0
FC Bazenheid
Team Genève-Servette-Carouge
6:0
Collombey-Muraz
Dürrenast
2:1
Lausanne Sport II
FC Koniz
3:2
CS Romontois
Portalban / Gletterens
5:3
FC Bern
Neuchâtel Xamax II
2:0
FC Therwil
FC Laufen
2:0
FC Porrentruy
Emmenbrücke
1:2
FC Ruswil
FC Bavois
2:0
Collex-Bossy
Orbe
1:3
Perly-Certoux
FC Signal
2:1
CS Chenois
FC Estavayer-le-Lac
2:1
FC Spiez
FC La Tour-Le Paquier
2:1
FC Thierrens
FC Ibach
0:1
Aegeri
FC Eschenbach
1:3
Goldau
Losone Sportiva
0:5
Zug 94
FC Baar
0:2
FC Sarnen
US Terre Sainte
6:0
Bex
Montreux Sports
0:7
FC Lutry
FC Sierre
1:0
Stade Lausanne Ouchy
FC Langnau
1:4
Bümpliz
Oberdorf
2:3
FC Alle
Lyss
3:2
FC Allschwil
Liestal
2:5
FC Black Stars
Vedeggio Calcio
0:5
SC Buochs
FK Belasica Strumica
1:2
Pobeda
FK Rufeja Miletino
6:1
GFK Tikvesh 1930
Korab Debar
5:2
GFK Osogovo Kocani
FK Drita Bogovinje
0:1
FK Skopje
KF Gostivar
1:0
FK Pelister Bitola
Miravci
6:0
KF Vellazerimi 77
FK Euromilk Gorno Lisice
3:1
Lokomotiva
FK Ohrid Lote
0:3
Gjorce Petrov
Dravinja
2:1
NK IB Ljubljana
NK Sampion Celje
2:1
NK Krsko
NK Bela Krajina
3:0
NK Radomlje
Šmartno
4:0
Šencur
NK Aluminij Kidricevo
2:1
NK Roltek Dob
Zreče
2:0
NK Verzej
NK Dravograd
1:1
NK Sladki Vrh
Bistrica
0:0
NK Kovinar Štore
NK Malečnik
1:2
SD Stojnci
NK Kranj
1:1
Svoboda
Tolmin
2:1
NK Krka
NK Ilirska Bistrica
3:0
Adria
Izola
3:2
Jadran Dekani
NK Kamnik
0:3
NK Zagorje
NK Ivancna Gorica
1:1
NK Brda
SK Strakonice
3:3
FK Tachov
Teplice II
1:1
Meteor Prague
Cesky Dub
1:1
N. Byskovice
FK Jiskra Mseno
7:0
MFk Trutnov
FK Chmel Blsany
1:8
SK Viktorie Jirny
Motorlet
2:0
Vysehrad
Slavia Orlová-Lutyně
2:0
Tj Valasske Mezirici
1.SK Prostejov
2:0
FC Tvd Slavicin
FC Msa Dolni Benesov
0:2
MFK Havirov
FK Mohelnice
2:1
Tj Lokomotiva Petrovice
1.fc Viktorie Prerov
2:1
FC Velke Mezirici
Tatran Brno Bohunice
7:0
FC Viktoria Otrokovice
Třebíč
5:0
SFK Vrchovina
Napajedla
2:0
FC Slovacka Sparta Spytihnev
FK Horovicko
1:0
Sokol Čížová
FC Predni Kopanina
0:1
SK Zapy
Vilémov
1:3
SK Sokol Brozany
FK Litol
3:3
Union Čelákovice
1 FK Nova Paka
3:3
Jablonec II
Polepy
3:3
Novy Bydzov
Central Cordoba
2:0
Racing Olavarría
Juventud Unida Universitario
4:1
Defensores Belgrano VR
Racing Cordoba
1:1
Union de Mar Del Plata
Simmeringer SC
3:0
Wiener SK
SW Bregenz
1:0
Union Innsbruck
Dornbirn
5:1
Neumarkt
Kapfenberger SV II
1:2
SAK Celovec/Klagenfurt
SV Allerheiligen
0:2
Grazer AK
Union St Florian
0:1
Austria Klagenfurt
Energetik Bgu
2:0
FC Osipovichi
FC Dinamo-Belkard Grodno
2:0
Dinamo Minsk II
Minsk II
1:2
FC Smolevichi-Sti
Klechesk Kletsk
Kommunalnik Slonim
FC Isloch
1:0
Vitebsk II
FC Beltransgaz Slonim
2:0
FC Zhlobin
FC Orsha
1:1
Miory
Dnepr Mogilev II
0:1
FC Molodechno Dussh4
Mosty
1:0
FC Baranovichi
Lokomotiv Gomel
0:2
FC Krutogorye
Ipatinga MG
1:1
ABC RN
Ceara CE
1:2
America Mineiro MG
CRB AL
0:2
Bragantino
Joinville SC
1:4
Atletico Paranaense
Criciuma SC
4:1
Guaratingueta SP
Gremio Barueri SP
0:1
Vitoria BA
Parana Clube PR
1:1
Guarani FC SP
América RN
5:2
Goias GO
Boa Esporte Clube
2:2
Avai SC
Taringa Rovers
1:2
Capalaba
Brisbane City
1:1
Peninsula Power
Redlands United
1:3
Olympic
Rochedale Rovers
2:0
North Star
Shenyang Zhongze FC
1:1
Beijing Institute of Technology FC
Yanbian Fude
2:3
Chengdu Tiancheng
Hunan Xiangtao FC
2:1
Harbin Yiteng
Beijing BSU
0:1
Wuhan Zall
Shenyang Dongjin FC
1:3
Shanghai Port
Tianjin Tianhai
1:0
Chongqing FC
Cangzhou Mighty Lions
2:3
Chongqing Lifan
Shenzhen
2:2
Guangdong
FK Rudar Pljevlja
1:2
FK Lovcen
FK Mogren Budva
1:3
FK Buducnost
FK Zeta Golubovci
3:0
FK Bokelj Kotor
OFK Petrovac
1:1
FK Sutjeska
OFK Titograd
4:1
FK Berane
OFK Grbalj
2:1
FK Decic Tuzi
Mississauga Eagles
1:4
SC Toronto
London City
1:3
Toronto Croatia
Serbian White Eagles
2:0
North York Astros
Imperial FC
2:1
Mesquita FC
Carapebus EC
0:3
São Cristóvão FR
Juventus FC
1:2
Angra dos Reis
Audax Rio
2:0
CE Rio Branco
Tigres Do Brasil RJ
1:0
Céres FC
Goytacaz
2:0
Serra Macaense
Artsul
2:2
Portuguesa RJ
Fortaleza FC
2:1
Sucre
Bogota FC
1:1
Uniautonoma
Barranquilla FC
2:1
Academia
Alianza Petrolera
0:2
Club Cortulua
Valledupar FC
2:2
Atletico FC
FC Biel-Bienne
4:1
SC Kriens
SR Delemont
1:3
Bellinzona
Etoile Carouge FC
0:2
SC Bruhl St Gallen
FC Locarno
2:1
FC Wil
Lugano
1:2
Winterthur
Stade Nyonnais
0:0
FC Chiasso
St. Gallen
1:2
Aarau
FC Wohlen
2:1
Vaduz
Deportes Magallanes
0:2
San Luis de Quillota
Deportes Naval
3:1
Lota Schwager
Unión Temuco
0:0
Coquimbo Unido
Everton de Vina Del Mar
2:3
Deportes Concepcion
Ajax de Ouénzé
0:0
Saint Michel de Loukoléla
Nico-Nicoyé
0:1
Cheminots
Saint-Michel de Ouenzé
2:2
Tongo
Olympic de Nkayi
0:0
Munisport de Pointe-Noire
Afk Chrudim
1:5
Tj Jiskra Domazlice
SK Kladno
1:0
FC Chomutov
Fotbal Frydek Mistek
2:1
SK Sulko Zabreh
SK Lisen
1:3
FC Slovan Rosice
1 HFK Olomouc
4:0
SK Sigma Olomouc B
Breclav
1:2
Unex Unicov
Letohrad
2:1
Loko Vltavin
SK Hlavice
0:5
Pardubice
Stella Club d'Adjamé
1:1
Ecole de Football Yéo Martial
ES Bingerville
1:2
AFAD
So de Larmee
2:4
Jeunesse Club d'Abidjan Treichville
Viby
0:2
Otterup
BK Glostrup Albertslund
0:1
HIK Hellerup
Brabrand IF
1:2
Aarup BK
Naesby BK
4:1
Skovbakken IK
Varde IF
2:2
FC Svendborg
B 93
1:2
FC Helsingoer
Skjold Birkerød
1:1
SC Egedal
Lindholm IF
0:1
Marienlyst
Herlufsholm GF
1:5
Kolding IF
GVI
1:2
Boldklubben 1903
FC Sønderborg
3:2
Haderslev FK
Odder IGF
1:2
Aarhus Fremad II
OKS
2:2
Middelfart
Døllefjelde-Musse IF
2:2
Næstved IF
Tjørring
0:4
Skanderborg
Djursland
2:0
Løgstør IF
Holstebro
3:2
Esbjerg fB II
Frederikssund
3:2
FC Øresund
Skovshoved
1:0
Boldklubben 1973 Herlev
Allerød
4:3
Greve
FC Sydvest 05
11:0
Korup IF
Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
1:1
BSF
Avedøre
1:1
Nexø Boldklub Bornholm
Brabrand IF II
1:3
Aalborg BK II
Frederiksberg Boldklub
0:2
BK Frem
Hobro IK II
4:3
Randers SK Freja
Enskede IK
2:1
Värmdö
Västerås IK
4:0
Nacka FF
Karlbergs BK
3:1
Spårvägens FF
Skiljebo SK
3:0
Gamla Upsala SK
Eskilsminne IF
0:0
Akademi Helsingborgs IF
Jonsereds IF
2:1
Uddevalla
Gunnilse IS
3:3
Götene IF
Eskilstuna Södra FF
1:1
KB Karlskoga FF
Rynninge IK
1:0
Värmbols
Härnösands FF
10:2
Umedalens IF
Anundsjö IF
2:0
Assi IF
IS Halmia
6:1
Kvarnby IK
FC Rosengaard 1917
5:0
IFK Klagshamn
Hudiksvalls Forenade FF
1:3
Valsta Syrianska
Selånger FK
5:3
Skelleftea FF
Nike
2:1
Torns IF
Sölvesborgs GoIF
1:0
Tvaakers IF
IF Haga
1:1
Oskarshamns AIK
Myresjö / Vetlanda FK
2:3
Assyriska IF
Torslanda
1:0
Lindome GIF
AJSS Saintes de Terre-de-Haut
1:1
ASG Juventus de Sainte-Anne
Phare du Canal
3:1
CS Le Moule
Etoile de Morne-à-l'Eau
4:0
Racing Club
Stade Lamentinois
3:1
Siroco Les Abymes
Amical Club
1:1
Unité Sainte-Rosienne
Etoile du Carmel
1:1
Evolucas Lamentin
AS Le Gosier
0:0
Vieux-Habitants
Imbabura Sporting Club
2:2
Grecia
Rocafuerte
2:0
UT Cotopaxi
Ferroviarios
3:1
CD Espoli
Deportivo Azogues
3:0
Mushuc Runa
Brøndby Women
2:1
Ballerup-Skovlunde Fodbold Women
Team Viborg Fodbold Women
3:0
Sønderjysk Elitesport Fodbold Women
Vejle BK Women
2:1
Taastrup FC Women
IFK Luleaa
1:3
Ostersunds FK
AFC Eskilstuna
2:1
BK Forward
Sandvikens IF
1:4
Dalkurd FF
Enkoping SK
1:0
Akropolis IF
Norrby IF
2:3
Lunds BK
Skovde AIK
2:1
Qviding FIF
FK Banik Sokolov
3:0
Bohemians Prague
Baník Most
3:0
Mas Taborsko
MFK Karvina
0:1
Zbrojovka Brno
SFC Opava
4:0
FK Caslav
FC Vysocina Jihlava
3:0
FK Fotbal Trinec
Zlín
2:2
FK Usti Nad Labem
FK Varnsdorf
1:1
1 SC Znojmo FK
Sparta Praha II
1:1
FC Sellier & Bellot Vlasim
Beroe Stara Zagora
1:2
OFC Botev Vratsa
Svetkavitsa 1922 Targoviste
1:3
Cherno More Varna
Vidima-Rakovski Sevlievo
1:6
Levski Sofia
PFC Slavia Sofia
1:1
PFC Montana 1921
Lokomotiv Plovdiv
1:1
PFC Minyor Pernik
Kaliakra Kavarna
0:4
Ludogorets
CSKA Sofia
4:1
Litex Lovech
PFC Chernomorets Burgas
1:1
Lokomotive Sofia
Sagrada Esperança
1:0
Progresso
Santos
3:2
Clube Nacional de Benguela
Sporting de Cabinda
0:2
Recreativo do Libolo
ASA
0:0
Recreativo da Caála
Académica Petróleo Kwanda Soyo
1:1
Kabuscorp SCP
Atlético Petróleos do Namibe
1:1
Interclube
Oks Stomil Olsztyn
0:1
Stal Rzeszow
Wigry Suwalki
0:1
Rks Garbarnia Krakow
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
0:3
Pogon Siedlce
Pelikan Łowicz
1:1
Znicz
Puszcza
3:2
ZKS Stal Stalowa Wola
Resovia
5:1
KS Jeziorak Iława
SKS Baltyk Gdynia
4:0
MKS Czarni Żagań
Nielba Wągrowiec
2:3
MKS Kluczbork
Zaglebie Sosnowiec
3:1
Tur Turek
Chojnice
1:1
HKS Ruch Zdzieszowice
Jarota Jarocin
1:1
Elana Torun
Miedz
4:0
KS Row 1964 Rybnik
Bytovia Bytow
1:6
KP Calisia Kalisz
Górnik Wałbrzych
0:0
Chrobry
Tychy
0:1
Rakow
Vandra JK Vaprus
3:0
Tallinna FC Flora III
Pärnu Linnameeskond II
0:3
Paide Kumake
Kohtla-Järve JK Alko
3:7
Tallinna Dünamo
Tartu SK 10 II
2:3
Hiiumaa ÜJK Emmaste
Tulevik
5:2
Keila JK
Águia CD
3:1
Micaelense
SC Guadalupe
3:1
Boavista São Mateus
Fayal
2:3
Sporting Clube Ideal
GD Braganca
3:0
SC Vianense
Vilaverdense FC
2:0
SC Maria Fonte
Gd Joane
1:1
Santa Maria FC
Amares
1:3
AD Esposende
Fão
0:1
Cerveira
Melgacense
1:0
Marinhas
SC Vila Real
0:1
UD Sousense
Rebordosa
0:1
FC Cesarense
Grijó
1:1
Infesta
Vila Meã
3:2
Alpendorada
Serzedelo
4:0
Sporting Clube de Lamego
SPG Meda
0:0
Leca FC
Academico de Viseu
1:0
Alba
AD Nogueirense
2:1
Sampedrense
Avanca
0:1
Bustelo
Oliveira Hospital
2:3
Valecambrense
GD de Oliveira de Frades
5:1
Canas de Senhorim
Penalva Do Castelo
2:0
AD Sanjoanense
FC Pampilhosa
2:1
Pombal
AC Marinhense
0:3
Castelo Branco
Tocha
2:1
Sourense
Riachense
4:5
Alcobaca
Bombarralense
0:4
Beneditense
Quarteirense
1:1
Sporting Farense
Sesimbra
0:2
Esperanca de Lagos
Mineiro Aljustrelense
2:2
Messinense
Fabril Barreiro
2:0
Pescadores Costa Caparica
União Montemor
6:0
Despertar SC
Redondense FC
1:1
GD Lagoa
Casa Pia Atletico
1:0
Real Sporte
CF Benfica
2:1
Sintrense
CA Pero Pinheiro
1:1
AD Oeiras
SG Sacavenense
4:2
Co Do Montijo
Alcochetense
6:1
O Elvas
Electrico FC
2:2
Cartaxo
BKS Chemik Bydgoszcz
0:3
Piast Kobylin
BKS Hutnik Warszawa
0:3
KS Warta Sieradz
BKS Stal Bielsko-Biała
2:2
Pawłowice Śląskie
KS Polonia 1912 Leszno
2:1
Lech Rypin
GKS Koral Dębnica
2:0
Blekitni Stargard S.
Chemik Police
0:0
Gwardia Koszalin
TS 1998 Dopiewo
0:1
MKS Lubuszanin Trzcianka
LKS Łysica Bodzentyn
0:0
MKS Wierna Małogoszcz
LKS Mazur Karczew
1:1
Kutno
MKS Dąb Dębno
1:0
OSP Lechia Gdańsk II
LKS Omega Kleszczów
2:2
Ursus Warszawa
Poprad Muszyna
1:0
Granat
MKS Ilanka Rzepin
3:1
KS Orzeł Ząbkowice Śląskie
KS Motor Lubawa
2:1
MKS Kaczkan Huragan Morag
Olimpia Zambrow
2:1
KS Start Działdowo
Olimpia 2004 Elbląg
1:0
MKS Zatoka Braniewo
Łomża
0:1
MKS Mrągowia Mrągowo
MKP Kotwica Kolobrzeg
2:1
MKS Pogoń Barlinek
ZKS Włókniarz Zelów
1:3
KS Legionovia Legionowo
LKS Orzeł Wierzbica
1:0
KS Piaseczno
Podlasie Biała Podlaska
0:3
MKS Polonia Przemyśl
MKS Narew Ostrołęka
0:1
GLKS Zawisza Rzgów
LKS Victoria Chróścice
1:0
LZS Piotrówka
Unia Janikowo
1:0
BKS Sparta Brodnica
KS Wda Świecie
2:0
Sokół Kleczew
Górnik Konin
1:3
Unia Swarzędz
KS Cuiavia Inowrocław
4:1
Polonia Sroda Wielkopolska
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:1
MKS Orzeł Międzyrzecz
TSSR Polonia Trzebnica
1:2
MKS Oława
Lechia Dzierzoniow
5:1
MKP Arka Nowa Sól
Zielona Góra
2:1
KP Polonia Sparta Świdnica
GKS Prochowiczanka Prochowice
2:3
KS Promień Żary
KP Bielawianka Bielawa
3:0
KKP Celuloza Kostrzyn nad Odrą
MKS Korsze
6:0
KS Pogoń Łapy
KS Kaszubia Kościerzyna
1:2
MKS Orkan Rumia
SP Gryf 2009 Tczew
0:5
Gryf Wejherowo
MKS Drawa Drawsko Pomorskie
0:1
Cartusia Kartuzy
Bałtyk Koszalin
2:2
SKP Gryf 95 Słupsk
Start Otwock
1:2
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
Broń Radom
0:1
Radomiak
ZKS Unia Tarnów
4:0
LKS Lubań Maniowy
KS Przebój Wolbrom
2:2
MKS Limanovia Limanowa
KKS Juventa Starachowice
5:1
AKS Beskid Andrychów
KS Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:1
KS Górnik Wieliczka
SKF TOR Dobrzeń Wielki
0:1
NKS Start Namysłów
LZS Leśnica
3:0
KS Polonia Łaziska Górne
KS Przyszłość Rogów
2:2
Rozwoj Katowice
KS Victoria Częstochowa
0:1
LKS Start Bogdanowice
ZKS Izolator Boguchwała
0:2
KS Zaczernie
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno
2:3
Avia Świdnik
Seoul Jungnang
0:7
Yangju Citizen
Pocheon
4:2
Paju Citizen
Icheon Citizen
4:1
Goyang Citizen
Chuncheon
3:4
Yesan United FC
Jeonju EM FC
0:0
Cheongju City
Gwangju Gwangsan
2:3
Bucheon
Chunnam Youngkwang
0:1
Gyeongju Citizen
Seoul FC Martyrs
3:4
Seoul United
Namyangju United FC
0:2
Cheongju
Axams / Götzens
0:3
SC Holz Pfeifer Kundl
Young Style SC Wienerberg
3:3
Austria XIII
SV Rapid Lienz
0:0
Bleiburg
Nußdorfer AC
1:4
SC Ostbahn XI
Bizau
4:1
SK CHT Austria Meiningen
Drautal
1:1
WAC / Sankt Andrä II
SV ADA Anger
2:3
ASK Voitsberg
SV Gussing
1:2
ASV Drassburg
Horitschon
2:1
Klingenbach
SC St Margarethen
2:2
FC Winden
SV Scholz Grodig 1B
3:4
Altenmarkt
SV Anthering
3:5
FC Zell am See
Blau-Weiß Feldkirch
3:1
FC Mäder
Bad Voslau
2:1
Mistelbach
SKN St. Polten II
4:2
SCU Ardagger
SK Treibach
1:1
SV Spittal/Drau
VST Voelkermarkt
1:2
FC Lendorf
ATSV Sattledt
1:1
SV Sierning
Grün Weiß Micheldorf
5:0
Union Weißkirchen
SV Neuhofen/Ried II
1:2
SV Gmunden
SC Furstenfeld
2:3
FC Großklein
SV Absam
3:2
SV Innsbruck
SV Matrei und Umgebung
4:1
Reutte
SC Team Wiener Linien
0:0
Gersthofer SV
USC Wallern
1:2
SC Oberpullendorf
Parndorf II
2:1
Stinatz
Eberndorfer AC
1:2
St. Veit / Glan
Feldkirchen
0:0
Maria Saal
FC Gleisdorf 09
0:1
SC Kalsdorf
Lafnitz
2:2
SVA Kindberg
Wolfsberg
1:2
SV Raiba Ruden
FC Delta Tulcea
2:1
Acs Dacia Unirea Braila
FC Gloria Buzau
2:1
Dinamo Bucureşti II
FC Snagov
0:3
FC Farul Constanta
Poli Iasi
2:0
AFC Sageata Navodari
FC Municipal Bacau
3:0
Victoria Brăneşti
CS Otopeni
3:1
AFC Astra Giurgiu II
Olt Slatina
2:0
CSM Râmnicu Vâlcea
FC Olt
3:0
Arieşul Turda
Politehnica Timișoara
4:0
Asc Daco-Getica Bucuresti
FC Unirea Alba Iulia
4:0
FC Arges Pitesti
FC Maramureş Universitar Baia Mare
2:1
CS Luceafarul Oradea
Bihor Oradea
2:0
Gloria Bistrita
CS Turnu Severin
2:0
Mureşul Deva
AFC Uta Arad
3:0
Chindia
CS Voinţa Livezile
0:0
CFM Universitatea Cluj II
Olimpia Satu Mare
5:2
CS Sanatate Cluj
Ozana Târgu Neamţ
3:0
Politehnica Galaţi
CS Sportul Snagov Sa
1:1
Vişina Nouă
ACS Poli Timisoara
3:0
CS Millenium Giarmata
Hunedoara
6:1
Caransebeş
CS Vladimirescu 2003
2:0
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CS Constantine
3:3
NA Hussein Dey
MC Saida
1:2
JSM Bejaia
JS Kabylie
3:2
ASO Chlef
MC El Eulma
2:2
MC Alger
MC Oran
1:5
CA Batna
WA Tlemcen
2:1
USM EL Harrach
Belouizdad
4:1
AS Khroub
Union Sportive Médina d'Alger
2:0
ES Sétif
FC Tatabanya
3:2
Bajai
Ajka
3:2
Budaorsi SC
MTK
7:1
Ferencváros II
Paksi SE II
0:1
Soproni VSE
Gyirmot
2:2
Fehérvár II
Kozarmisleny
3:0
Győri ETO II
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
0:2
Szigetszentmiklósi TK
Debrecen II
0:0
Vecses FC
Orosháza FC
1:1
Honvéd II
Nyiregyhaza Spartacus
2:3
Újpest II
Egri FC
2:1
Szeged
Gázművek Munkás Testedző Egyesület
0:4
Soroksar
Sárisáp-Tatabányai Alapítvány SK
0:0
Dorogi FC
DEAC
0:2
Kisvarda
FC Hatvan
1:0
Ózdi FC
Salgótarjáni BTC
0:1
Rákosmenti KSK
BSS Monor
2:3
Szeol SC
Pilisi LK-Legea
0:3
Csepel
Szarvasi
1:2
Tököl Városi SK
Jánoshidai SE
1:6
Kecskeméti TE II
Gyulai Termál
2:0
Hódmezővásárhely
Cigand SE
1:0
Hajdúszoboszlói SE
Létavértes SC '97
2:1
Ibrány Városi SE
Tiszalöki Városi SE
1:2
Tiszakanyár SE
Nyirbator FC
5:0
Kótaj SE
Sárospataki TC
0:2
Kemecse SE
Tuzsér SE
4:4
Baktalórántháza
Nagyatádi
2:1
Bátaszék SE
Balatonlelle SE
1:1
Szekszardi UFC
Bonyhád Völgység
4:2
Bölcskei SE
BFC Siófok II
2:0
Mohácsi TE
Penzugyor SE
0:0
Újbuda TC
Érdi VSE
5:1
III Ker Tue Upe
Rákosszentmihályi Atlétikai FC
2:1
Lindab-Törökbálinti TC
Diósdi TC-SELECT
0:3
Esmtk Budapest
Csornai SE
3:0
Badacsonytomaji SE
Körmendi FC-Boldizsár Trans
1:1
Nagykanizsai TE
Répcelaki SE
2:0
Hévíz FC
Felsotarkany SC
0:2
Dunakeszi Vasutas SE
Putnok VSE
3:0
Gyöngyös
Maglódi TC
2:0
Tiszaujvaros
MTE
2:2
Balatonfüredi
Atlanta
1:2
Independiente Rivadavia
Defensa y Justicia
1:2
Deportivo Merlo
Rosario Central
2:0
Atletico Tucuman
Kolkheti Khobi
4:2
Magharoeli Chiatura
FC Samgurali Tskaltubo
3:1
Skuri
FC Samtredia
1:0
FC Aeti Sokhumi
Meskheti
1:1
FC Zooveti Tbilisi
Blacktown Spartans FC
2:1
Manly United
Parramatta Melita Eagles FC
2:1
Sutherland Sharks
Sydney Olympic
1:2
Wollongong Wolves
Marconi Stallions
0:4
Bonnyrigg White Eagles
Eltersdorf
2:2
TSV 1860 Rosenheim
Dynamo Dresden II
2:1
Carl Zeiss Jena II
VfB Fortuna Chemnitz
0:2
Lok Leipzig
Auerbach
2:0
VfL Halle
Chemnitzer FC II
3:0
Luckenwalde
Budissa Bautzen
2:2
FSV Wacker 03 Gotha
Rot-Weiß Erfurt II
0:4
FC Erzgebirge Aue II
1 FC Gera 03
FC Grün-Weiß Piesteritz
Meiendorfer SV
2:2
SC Vorwärts-Wacker 1904
FSV Erlangen-Bruck
4:3
Bayern Hof
FT Eider Büdelsdorf
2:1
SV Henstedt-Ulzburg
Heider
1:2
SV Schackendorf
Woltmershausen
3:5
TuS Schwachhausen
Werder Bremen III
3:1
Habenhauser FV
FC Bremerhaven
0:2
Oberneuland
VfL 07 Bremen
0:5
SAV
Bremer SV
5:0
TSV Wulsdorf
Blumenthaler SV
1:3
Union Bremen
OSC Bremerhaven
5:2
SV Türkspor Bremen
Goslarer SC 08
2:2
TSV Ottersberg
SV Wehen Wiesbaden II
2:2
Rot-Weiß Hadamar
Buchonia Flieden
1:2
FSC Lohfelden 1924
Viktoria Aschaffenburg
0:0
1. FCA 04 Darmstadt
Waldgirmes
3:0
SG Rot-Weiss Frankfurt
Eintracht Stadtallendorf
1:1
TGM SV Jügesheim
KSV Baunatal
4:2
Offenbacher FC Kickers 1901 II
FC Viktoria 09 Urberach
4:1
OSC Vellmar
Eschborn
2:1
SG Eintracht 05 Wetzlar
SKV Rot-Weiss Darmstadt
0:4
Fernwald
DSC Arminia Bielefeld II
2:4
Velbert
Alemannia Aachen II
2:2
TuS Erndtebruck 1895
SV Curslack-Neuengamme 1919
1:1
Niendorfer
Ismaning
3:1
Wurzburger FV
TSV Gersthofen
1:3
TSV Grossbardorf
Buchbach
1:2
Schweinfurt
Preetzer TSV
3:3
SV Eichede
NTSV Strand 08
4:1
TSV Kropp 1946
Alemannia Waldalgesheim
0:1
FC Homburg
Mechtersheim
1:0
Elversberg II
SC Hauenstein
1:1
Rochling Volklingen
SpVgg EGC Wirges
0:1
FSV Salmrohr 1921
SV Rossbach
0:5
Pirmasens
Sportfreunde Köllerbach
1:1
Borussia Neunkirchen
SV Eintracht Trier II
4:1
SV Gonsenheim
1. FC Saarbrücken II
3:1
Arminia Ludwigshafen
SG 06 Betzdorf
0:1
Zweibrücken
CA 3 de Febrero
1:2
29 de Setiembre FBC
Resistencia
2:2
Paranaense FC
Club River Plate Asuncion
1:1
CA Colegiales (Paraguay)
Cascavel Cr PR
3:0
FOZ DO IGUACU PR
Junior Team Futebol
0:1
Cincão EC
Grêmio Recreativo Esportivo Campo Largo
1:2
Grêmio de Esportes Maringá
FC Bereza
3:0
FC Lida
FC Rechitsa-2014
1:1
FC Volna Pinsk
FC Dnepr Mogilev
3:1
Slutsksakhar Slutsk
FC Polotsk
0:1
FK Rudensk
FC Smorgon
2:0
DSK Gomel
FC Khimik Svetlogorsk
0:0
FC Gorodeya
FC Skvich Minsk
1:0
FC Vitebsk
Black Leopards
3:1
Cape Town Spurs
Bloemfontein Celtic FC
1:2
Supersport United
Golden Arrows
2:4
Orlando Pirates
Kaizer Chiefs
0:0
AmaZulu
Mamelodi Sundowns
1:0
Free State Stars FC
Maritzburg United
0:1
Moroka Swallows
Platinum Stars FC
0:2
Bidvest Wits FC
Santos FC
1:0
Jomo Cosmos FC
Black Mambas FC
0:1
Shabanie Mine FC
Monomotapa FC
1:0
Quelaton FC
FC Platinum
2:1
Gunners FC
Highlanders
1:0
Hwange
WorldWide Scholarships Rangers FC
0:1
CAPS United
Jalgpallikool Tammeka
0:0
FC Kuressaare
Levadia Tallinn
2:0
Viljandi JK Tulevik
JK Sillamae Kalev
1:1
Paide Linnameeskond
Narva JK Trans
1:2
Nomme Kalju FC
FC Flora Tallinn
5:0
JK Tallinna Kalev
Deportivo Armenio
0:0
San Telmo
Deportivo Moron
2:3
Nueva Chicago
General Lamadrid
0:3
Sportivo Italiano
Barracas Central
1:3
Flandria
Villa San Carlos
1:2
Comunicaciones
Estudiantes BA
0:2
Los Andes
Sarmiento
3:0
Colegiales
Deportivo Muñiz
1:1
Lugano
Deportivo Riestra
5:2
Central Ballester
Canuelas
0:1
Deportivo Paraguayo
Argentino Quilmes
2:1
Sportivo Barracas Bolivar
Fenix
3:2
Victoriano Arenas
Yupanqui
0:1
Centro Español
Union La Calera
2:1
Santiago Wanderers
CD Cobreloa Calama
1:2
Unión Española
Palestino
1:0
Deportes La Serena
Deportes Iquique
4:1
Union San Felipe
CS Cerrito
1:2
Wanderers
Cerro
1:2
Danubio
Liverpool M.
5:4
Fénix
CA Rentistas
0:3
Rampla Juniors
River
4:0
El Tanque Sisley
Srem Sremska Mitrovica
3:2
Sinđelić Niš
FK Kolubara Lazarevac
1:1
FK Teleoptik
FK Bezanija
1:1
FK Mladost Lucani
Radnički Sombor
0:1
FC Donji Srem Pecinci
FK Cukaricki
3:0
Novi Sad
FK Proleter Novi Sad
2:1
Sloga Kraljevo
FK Indija
2:1
Mladenovac
FK Mladi Radnik
2:0
FK Banat Zrenjanin
North Queensland Razorbacks FC
1:1
Cairns FC
Brisbane Strikers
7:0
Gold Coast Stars FC
Bundaberg Spirit FC
3:2
Capricorn Cougars FC
Stuttgarter Kickers
2:0
Bayern II
Halberstadt
1:4
Berliner AK
Wolfsburg II
4:1
Holstein
Hallescher
0:0
RB Leipzig
Meppen
1:1
Meuselwitz
SV Wilhelmshaven
4:2
FC Energie Cottbus II
TSV Havelse
2:1
VFC Plauen
Lubeck
1:0
Hertha BSC II
Hannover 96 II
1:1
Magdeburg
Sportfreunde Lotte
2:1
Wiedenbruck
TuS Koblenz
2:1
Elversberg
Köln II
1:1
Verl
Mönchengladbach II
3:0
Mainz II
RWE
1:1
Fortuna Köln
Bochum II
2:1
Fortuna Düsseldorf II
Wuppertaler SV
3:5
Borussia Dortmund II
Kaiserslautern II
0:0
Schalke II
Bayer Leverkusen II
0:2
Idar Oberstein
Amur 2010
3:2
Yakutiya Yakutsk
FC Radian Baikal Irkutsk
1:2
FC Irtysh Omsk
FC Chita
0:0
FC Dynamo Barnaul
FC Beslan Fayur
1:4
FK Angusht Nazran
Kuzbass
1:1
Mostovik-Primorye
FC Novokuznetsk
4:1
Sakhalin Sakhalinsk
Dagdizel Kaspiysk
2:0
Druzhba Maikop
Gazprom Transgaz
3:0
Dinamo Stavropol
Slavyanskiy
3:0
SKA Rostov
FK Astrakhan
3:0
Alania-D
Mitos Novocherkassk
0:1
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
Torpedo Armavir
4:0
Energiya Volzhskiy
Taganrog
3:0
Olimpia Gelendzhik
FK Rotor Volgograd
3:0
Biolog Novokubansk
Csc de Cayenne
1:1
Le Geldar
Agouado
3:0
Remire
Oyapock
1:2
Olympique Cayenne
Macouria
2:0
ASC Black Stars
EF Iracoubo
2:0
AJ St G Cayenne
Matoury
1:1
AO Javouhey de Mana
PFC Nesebar
1:2
Botev Plovdiv
OFC Sliven 2000
0:3
Ljubimec 2007
PFC Chernomorets Pomorie
0:0
PFC Dobrudzha Dobrich
Neftochimik 1962 Bourgas
3:0
Dorostol
PFC Spartak Varna
1:1
Etar 1924
Septemvri Simitli
1:1
Bdin
PFK Sportist Svoge
0:1
Slivnishki geroy
Malesh
0:3
Bansko
PFC Academik Sofia
0:1
PFC Pirin Gotse Delchev
Chavdar Byala Slatina
0:3
Chavdar Etropole
Miramar Misiones
5:0
CA Progreso
Rocha FC
1:2
Juventud
Huracan Del Paso
1:1
Boston River
Villa Teresa
0:1
CA Atenas de San Carlos
Plaza Colonia
2:4
Central Espanol FC
Sud America
3:2
Deportivo Maldonado
Skf Sered
FK Puchov
1. FC Tatran Prešov II
2:0
Lokomotiva Zvolen
Vranov nad Topľou
0:2
Lok. Kosice
FK Poprad
0:1
VSS Košice II
Spisska Nova Ves
4:1
FK Slavoj Trebisov
MSK Namestovo
2:1
FK Dukla Banská Bystrica II
SK Odeva Lipany
1:1
FK Baník Ružiná
MFK Goral Stará Ľubovňa
1:3
Sokol Dolná Ždaňa
Nitra II
0:1
Spartak Vráble
Nové Zámky
1:0
Slovan Bratislava II
Vrbové
1:0
Pezinok
OTJ Moravany nad Váhom
2:2
AFC Nove Mesto Nad Vahom
FC STK 1914 Samorin
3:0
FC Spartak Trnava II
FK Slavija Beograd
0:3
FK Vozdovac
Sloga Petrovac
2:0
Šumadija Aranđelovac
Sloga Požega
0:5
FK Partizan Bumbarevo Brdo
FK Pobeda Beloševac
1:0
FK Sloga Bajina Bašta
Jedinstvo Ub
2:0
FK Sloboda Čačak
FK Kikinda
0:1
FK Tsc Backa Topola
FK Mladost Bački Jarak
1:1
Cement Beočin
Čelarevo
0:1
FK Sloga Temerin
FK Vršac
2:1
Dunav Stari Banovci
FK Radnički Šid
5:0
FK Palić
Vlasina
3:2
Radnički Svilajnac
FK Sloga Despotovac
1:1
FK Hajduk Veljko Negotin
FK Tabane Trgovački
2:1
FK Svrljig
FK Balkanski Dimitrovgrad
3:0
FK Žitorađa
Trstenik PPT
3:2
Car Konstantin
OFK Balkan Mirijevo
0:0
FK Zarkovo
FK Zemun
1:0
FK Beograd
University of Tasmania SC
0:9
South Hobart
Somerset FC
1:4
Ulverstone FC
Launceston City
4:3
Burnie United FC
Prospect Knights FC
4:2
Devonport City
Riverside
0:8
Northern Rangers
Clarence United
3:3
Kingborough Lions
CD Laudio
1:3
CD Ourense
Coria CF
0:0
Real Aviles
Pobla de Mafumet CF
2:1
CD Laredo
Cayón
1:0
Alondras CF
Union Mutilvera
1:1
CD San Fernando
Utebo
3:2
CD Izarra
Puerta Bonita
1:1
Muro
Chanthaburi
0:0
Phattalung FC
Raj Pracha Thailand FC
0:0
Nakhon Ratchasima
Songkhla FC
2:1
Khonkaen FC
Phuket
3:3
Air Force United FC
PTT Rayong FC
1:1
Suphanburi
Oriolik Oriovac
1:1
Bijelo Brdo
NK Otok
9:0
NK Slobodnica
NK Olimpija Osijek
5:0
NK Mladost Antin
Slavija Pleternica
1:0
NK Mladost Cernik
NK Croatia Dakovo
3:0
NK Lipik
Belišće
0:0
NAŠK Našice
Primorac Biograd
2:3
HNK Velebit Benkovac
NK Raštane
2:1
Zmaj Blato
Uskok Klis
2:2
Jadran LP
Neretvanac Opuzen
2:1
NK Jadran Kaštel Sućurac
Zmaj Makarska
4:0
GOŠK Dubrovnik
HNK Val Kaštel Stari
4:4
Zagora
Neretva Metković
3:0
HNK Dinara Knin
Hrvace
1:2
Omiš
NK Primorac 1929
2:4
NK Konavljanin Čilipi
Krk
2:1
NK Orijent Rijeka
Opatija
3:1
NK Iskra Zelina
NK Stupnik
2:5
Buje
Vinodol
1:1
Crikvenica
Segesta Sisak
3:0
NK Vrbovec
Grobničan Čavle
1:3
Dugo Selo
Dubrava Zagreb
2:0
Rovinj
Nehaj
1:1
NK Novalja
NK Polet Pribislavec
1:2
NK Graničar Kotoriba
Croatia Grabrovnica
3:2
Koprivnica
FK Mladost Prelog
1:2
Podravina Ludbreg
Mladost Ždralovi
3:0
Podravac Virje
Radnik Križevci
1:3
Bjelovar
NK Nedeljanec
0:2
Nedelišće
Papuk
0:0
NK Slatina
Čakovec
2:4
Ivančica
Bermuda Hogges
1:1
New Jersey LUSO Parma FC
VSI Tampa Flames (PDL)
2:1
Mississippi Brilla
FC JAX Destroyers
3:4
Ocala Stampede
Western Mass Pioneers
1:0
Boston Victory SC
Saint Louis FC II
0:1
Real Colorado Foxes
Laredo Heat
2:1
El Paso Patriots
Ventura County Fusion
2:0
Ogden Outlaws
Fresno FC II
1:3
Orange County Blue Star
Saint Louis FC II
2:1
Real Colorado Foxes