Fixtures - August 19, 2018
Karlsruher
0:6
Hannover 96
1. FC Lok Stendal
0:5
Arminia
TSV Steinbach
1:2
Augsburg
TUS Rot-Weiss Koblenz
0:5
Düsseldorf
Weiche Flensburg
1:0
Bochum
Chemie
2:1
Jahn Regensburg
BFC Dynamo
1:9
Köln
Jeddeloh
2:5
Heidenheim
Viktoria Koln
1:3
RB Leipzig
1860 Munich
1:3
Holstein
Carl Zeiss Jena
2:4
Union Berlin
BSC Hastedt
1:11
Mönchengladbach
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
1:3
Besiktas JK
Akhisar Belediyespor
1:1
Rizespor
Alanyaspor
0:2
MKE Ankaragucu
Galatasaray
1:0
Göztepe
Philadelphia Union
2:0
New York City
Vancouver Whitecaps
2:2
NY Red Bulls
Montreal Impact
2:1
Chicago Fire
Sporting Kansas City
3:0
Portland Timbers
Houston Dynamo
1:2
Real Salt Lake
San Jose Earthquakes
1:1
Toronto
FC Dallas
2:0
Minnesota United FC
Atlanta United
3:1
Columbus Crew
Corinthians
0:1
Grêmio
Atletico Paranaense
3:0
Flamengo
Internacional RS
1:0
Parana Clube PR
Cruzeiro MG
1:1
EC Bahia BA
Vitoria BA
0:3
Palmeiras
Botafogo RJ
0:3
Atletico Mineiro MG
Cruz Azul
3:0
León
Pachuca
3:0
Lobos BUAP
Necaxa
2:2
Puebla FC
Queretaro FC
1:1
América
Monterrey
1:0
Pumas UNAM
Toluca
3:0
Xolos de Tijuana
Nordsjælland
2:0
Vejle BK
Randers FC
3:0
Hobro IK
AGF Aarhus
1:1
FC Copenhagen
Brøndby
0:1
Esbjerg FB
Odense Boldklub
1:1
Midtjylland
Stabaek Fotball
3:1
Molde
Kristiansund BK
0:2
Rosenborg
SK Brann
2:0
Sarpsborg
Lillestrom SK
1:1
Haugesund FK
Stromsgodset IF
1:1
IK Start
Ranheim IL
1:1
Sandefjord Fotball
Valerenga IF
3:0
Tromsø
River Plate
0:0
Belgrano
San Martin San Juan
1:0
Patronato
Colon
2:2
Tigre
Aldosivi
2:1
Huracan
San Lorenzo
2:2
Lanus
Consadole Sapporo
3:2
Tokyo
Shimizu S-Pulse
3:3
Urawa Reds
Nagoya Grampus
3:0
Sagan Tosu
V-Varen Nagasaki
0:2
Cerezo Osaka
Kashima Antlers
1:0
Yokohama F. Marinos
Vegalta Sendai
2:1
Gamba Osaka
Shonan Bellmare
0:2
Vissel Kobe
Jubilo Iwata
2:0
Kashiwa Reysol
Sanfrecce Hiroshima
1:2
Kawasaki Frontale
Mallorca
1:0
Osasuna
Real Oviedo
1:1
UD Extremadura
Real Zaragoza
2:1
CF Rayo Majadahonda
Las Palmas
2:0
CF Reus Deportiu
Celta de Vigo B
4:2
Alondras CF
CD Marino
2:3
UD Las Palmas B
US Vibonese Calcio
0:0
Cosenza Calcio
Livorno
4:1
Virtus Verona
Xanthi
1:1
Iraklis Thessaloniki FC
Pafos
3:0
Enosis
US Cremonese
2:0
Pro Vercelli
Vicenza
4:3
ASD Arzignano Valchiampo
Trikala
2:1
Larissa
Virtus Entella
3:1
Albissola
Crotone
1:2
RENDE CALCIO 1968
Ararat Yerevan FC
0:0
Shirak Gyumri FC
Gandzasar Kapan FC
0:1
Alashkert
Pyunik Yerevan FC
3:1
FC Ararat-Armenia
Afjet Afyonspor
1:1
Altay Izmir
Adana Demirspor
0:1
Denizlispor
Gazisehir Gaziantep FK
1:1
İstanbulspor
Eskişehirspor
2:2
Balıkesirspor
Hvidovre IF
2:1
Naestved BK
HB Koege
1:0
Nykoebing FC
FC Roskilde
0:1
Silkeborg
Viborg FF
2:0
BK Fremad Amager
FC Helsingoer
0:1
FC Fredericia
Thisted
4:0
Lyngby
Pretoria University
1:1
Mbombela United
Jomo Cosmos FC
1:2
Cape Town Spurs
TS Galaxy
1:1
Cape Umoya United
Richards Bay
1:0
Ubuntu Cape Town
CS Interstar
3:3
Dardania Lausanne
FC Widnau
1:2
Blue Stars Zürich
US Terre Sainte
5:2
FC Thierrens
FC Altdorf
1:0
FC Eschenbach
Aegeri
0:2
Pajde Mohlin
SV Muttenz
3:0
Subingen
Servette II
0:1
FC Conthey
Balzers
5:2
FC Bazenheid
Videm
3:2
Mons Claudius
Vipava
3:0
Adria
NK Polana
0:5
NK Avto Rajh Ljutomer
NK Tromejnik Kuzma
0:4
Odranci
NK Turnisce
2:1
Črenšovci
TJ Sokol Usti
0:2
FK Novy Jicin
MFK Havirov
4:2
Detmarovice
FC Tvd Slavicin
4:2
FK Bospor Bohumin
Pardubice II
1:0
Cesky Brod
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
2:2
FC Spartak Velka Bites
Sokol Tasovice
3:3
FC Strani
AFC Humpolec
0:2
Tj Sokol Lanzhot
Slavoj Polna
1:0
Zdar Nad Sazavou
FC Slovan Havlickuv Brod
1:2
Tj Slovan Bzenec
FC Slavoj Olympia Bruntal
4:2
SK Hranice
SK Rakovnik
4:2
MFK Dobris
TJ Tatran Sedlcany
4:1
Clu Beroun
FK Apos Blansko
4:0
FC Slovan Rosice
FK San Jv Sumperk
1:2
1 HFK Olomouc
FK Caslav
3:3
Spartak Slatiňany
Tj Dvur Kralove Nad Labem
1:0
FC Horky Nad Jizerou
FC Kolin
1:4
FK Jiskra Mseno
SK Benatky Nad Jizerou
5:1
Pencin Turnov
Pakistan U23
2:1
Nepal U23
Japan U23
0:1
Vietnam U23
Bangladesh U23
1:0
Qatar U23
Thailand U23
0:1
Uzbekistan U-23
Timor-Leste U23
2:5
Syria U23
UAE U23
1:2
China PR U23
Mes Rafsanjan
2:2
Arvand Khorramshahr
Sorkhpooshan Pakdasht
6:0
Navad Urmia
Baadraan
1:1
Shahin Bushehr FC
Malavan
1:1
Qashqai
Shahrdari Mahshahr FC
0:1
Gol Reyhan
FC Duffel
3:1
De Kempen
Sint-Eloois-Winkel
1:5
Entente Acren Lessines
Sporting West Harelbeke
2:1
FC Vigor Wuitens Hamme
Houtvenne
0:1
Olympic Charleroi
K Olsa Brakel
1:0
FC Gullegem
Genly-Quévy
2:1
Aubel
Royal Cappellen FC
3:3
KSV Temse
Wellen
0:1
KFC Mandel United
RRC Hamoir
1:2
Eendracht Aalst
KSC City Pirates
2:0
Zepperen-Brustem
US Givry
1:0
KFC Merelbeke
K Rupel Boom FC
0:2
Sportkring Sint-Niklaas
Nijlen
0:1
ASV Geel
Royal Knokke FC
3:2
Spouwen-Mopertingen
Vk Ieper
2:1
KSV Oudenaarde
KFC Dessel Sport
2:1
Solières Sport
Stade Brainois
1:0
KRC Gent
Aduana Stars
0:2
ASEC Mimosas
V.Club
2:0
Raja Casablanca
CARA Brazzaville
3:1
Williamsville
União Desportiva Do Songo
1:1
Al Masry
Gor Mahia
1:2
Rayon Sports FC
Young Africans
2:1
Union Sportive Médina d'Alger
Djoliba
0:1
Enyimba
al-Hilal Khartum
0:2
Berkane
Dalian Transcendence FC
2:2
Guangdong Southern Tigers FC
Shenzhen
3:2
Wuhan Zall
Heilongjiang Ice City
1:2
Zhejiang Greentown
Harbin Yiteng
3:0
Cangzhou Mighty Lions
Shanghai Shenxin
1:1
Yanbian Fude
Xinjiang Tianshan
1:1
Beijing BSU
Asia Europe University
2:2
Electricite du Cambodge
Western Phnom Penh FC
1:3
Svay Rieng
National Defense
3:1
National Police
Maritimo Madeira B
3:2
Gd Gafanha
Sporting Clube Ideal
1:2
Praiense
CD Fatima
1:1
Sertanense FC
Oliveira Hospital
0:1
Anadia FC
Clube Desportivo de Alcains
2:2
Alverca Futebol
Sportivo de Loures
2:1
CF Santa Iria
Gd Peniche
0:1
Sintrense
Castelo Branco
4:1
Vilafranquense
AD Nogueirense
1:0
SCU Torreense
AD Macao
1:3
União de Leiria
Arc Oleiros
1:1
Caldas SC
Olhanense
1:1
Louletano
Redondense FC
0:2
Real Sporte
Leca FC
0:3
FC Cesarense
1 Dezembro
0:0
Amora FC
Penalva Do Castelo
3:1
FC Pedras Rubras
Casa Pia Atletico
0:1
Moura
Vasco da Gama
1:1
Clube Oriental de Lisboa
CD Cinfaes
1:1
Lusitania FC
CF Os Armacenenses
1:1
CD Pinhalnovense
Uniao SC Paredes
3:1
SC Coimbroes
FC Ferreiras
0:1
Co Do Montijo
Lusit.vildemoinhos
0:1
Rd Agueda
SG Sacavenense
2:0
SC Angrense
Amarante FC
0:0
União Madeira
SC Espinho
1:1
AD Sanjoanense
SC Maria Fonte
1:1
AD Fafe
Felgueiras 1932
1:2
Trofense
CDC Montalegre
1:1
Gd Mirandes
SC Mirandela
5:0
Gdu Torcatense
Merelinense FC
2:1
Gd Chaves B
AD Oliveirense
0:2
Gil Vicente
FC Vizela
6:0
Vilaverdense FC
Cc Taipas
1:2
AD Limianos
Pedras Salgadas
0:1
Ar Sao Martinho
London City
4:4
SC Scarborough
Vorkuta
6:2
CSC Mississauga
Brantford Galaxy
1:1
Waterloo
Ukraine United
8:1
Real Mississauga SC
America de Cali
0:2
Atletico Nacional Medellin
Boyaca Chico FC
2:1
Junior
Atletico Bucaramanga
0:2
Deportes Tolima
Independiente Medellin
1:0
Rionegro Águilas
Deportes Quindio
1:2
Real Cartagena
Llaneros FC
1:1
Bogota FC
Barranquilla FC
1:2
U. M. Santa Marta
Atletico FC
1:2
U. d. Popayan
Puerto Montt
3:0
San Marcos de Arica
Cobresal
4:0
Santiago Morning
Deportes Valdivia
3:0
Nublense
Melipilla
1:0
Deportes Copiapo
BK Olympic
2:5
Sävedalen
Örebro Syrianska
2:3
Torslanda
Eskilstuna City
2:1
Värmdö
Piteaa IF
7:1
IFK Umeå
IFK Mora FK
0:6
Skiljebo SK
IK Sleipner
1:4
IF Sylvia
US Mondorf-Les-Bains
0:2
Jeunesse Esch
FC Rm Hamm Benfica
2:2
Union Titus Petange
FC Etzella Ettelbruck
2:1
US Rumelange
Differdange FC 03
1:3
FC Una Strassen
FC Victoria Rosport
2:1
FC Progres Niederkorn
FK Jezero Plav
0:0
FK Mladost Ljeskopolje
FK Kom
1:0
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Arsenal Tivat
1:1
FK Decic Tuzi
Igalo
2:1
FK Bokelj Kotor
CD Luis Angel Firpo
3:4
AD Isidro Metapan
CD Aguila
1:2
Jocoro
Sonsonate FC
0:0
CD FAS
Chalatenango
1:0
Municipal Limeno
CD Pasaquina
0:1
Santa Tecla FC
Aatvidaberg FF
4:0
Tvaakers IF
Skelleftea FF
1:1
Carlstad United
FK Karlskrona
0:0
Angelholms FF
Arameiska-Syrianska
0:1
Umea FC
Assyriska FF
2:4
Karlslunds IF
IK Oddevold
1:4
Eskilsminne IF
Sogndal IL
2:3
Floro
Ullensaker/Kisa
3:2
Levanger
Tromsdalen
2:2
Aalesunds FK
Kongsvinger IL
2:0
Notodden FK
Nest-Sotra
1:0
Ham-Kam
Viking FK
2:0
Strommen IF
Jerv FK
1:1
Sandnes Ulf
Gjorce Petrov
0:0
Shkendija 79 Tetovo
FK Renova
0:1
Vardar Skopje
FK Belasica Strumica
0:2
FK Akademija Pandev
FK Shkupi
0:0
Pobeda
Ararat
0:0
Maardu United
FCI Tallinn
1:4
Alliance II
Maardu II
1:1
Volta
Tartu Welco II
0:2
Noorus-96
Raplamaa
1:3
Viimsi
Otepää
2:4
Läänemaa Haapsalu
Pelikan Łowicz
3:1
Legia Warszawa II
Broń Radom
5:2
Ursus Warszawa
Chełmianka Chełm
2:0
LKS Wiślanie Jaśkowice
Kp Starogard Gdansk
2:0
Lech Poznań II
Olimpia Zambrow
0:0
MLKS Victoria Sulejówek
Świt Skolwin
1:1
Jarota Jarocin
SKS Baltyk Gdynia
1:0
Pogoń Szczecin II
MKS Czarni Połaniec
2:1
Wisla Sandomierz
Hutnik Kraków
0:1
KS Wisla Pulawy
Sokół Sieniawa
3:1
Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik
5:0
Spartakus Daleszyce
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
0:1
Avia Świdnik
Stal Rzeszow
5:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Ruch Wysokie Mazowieckie
1:0
Unia Skierniewice
Polonia
3:0
Lechia T. Mazowiecki
MKP Kotwica Kolobrzeg
2:0
Górnik Konin
KaaPo Kaarina
5:0
Kiffen
JS Hercules
1:0
Pallo Kerho 37
KuFu-98
2:1
Narpes Kraft
VIFK
1:1
OLS Oulu
Grankulla IFK
1:1
SalPa
IF Gnistan
3:1
PEPO Lappeenranta
Kariobangi Sharks
0:2
SoNy Sugar
Posta Rangers
1:0
Ulinzi Stars
Tusker
1:0
Zoo Kericho
Vihiga United
1:1
Homeboyz
Lochau
2:4
Röthis
Dornbirner SV
0:1
Lauterach
Swarovski Tirol II
3:1
Volders
SW Bregenz
0:2
Alberschwende
Young Style SC Wienerberg
6:2
Union Mauer
Austria Lustenau II
4:2
Höchst
Andelsbuch
0:4
Rot-Weiß Rankweil
KAC
4:2
TSU Matrei
Nenzing
2:1
Blau-Weiß Feldkirch
SV Wimpassing
2:1
Kohfidisch
Imst
2:1
SV Hall
Edelweiss Linz
3:0
Union Perg
Arges
2:0
Metaloglobus
Universitatea Cluj
3:0
Viitorul Pandurii
Acs Asu Politehnica Timisoara
0:0
CS Luceafarul Oradea
Herediano
4:2
Grecia
Cartaginés
1:1
San Carlos
Carmelita
3:2
La U Universitarios
Guadalupe
2:1
Santos de Guápiles
Jarabacoa
1:0
Atlético Pantoja
Atlántico
1:0
Atlético de San Francisco
Delfines Del Este
0:4
Cibao
Vega Real
2:0
Club Barcelona Atletico
San Cristóbal
0:2
Moca
Rosario AD
0:1
Turrialba
Uruguay
2:2
Puma Generaleña
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
0:0
Jicaral
Puntarenas
1:2
Santa Ana
Guanacasteca
1:1
Municipal Liberia
Cariari Pococí
0:2
Sporting San José
Desportivo Nacala
2:2
Ferroviário Nampula
UP de Manica
1:1
LD Maputo
Costa do Sol
1:1
Chibuto
1° de Maio de Quelimane
0:1
ENH Vilankulo
Maxaquene
2:1
Ferroviário Beira
Sporting Nampula
2:0
Textáfrica
Incomáti
1:0
Ferroviário Nacala
BSS Monor
2:3
Gyori ETO
Cegledi VSE
0:0
Nyiregyhaza Spartacus
Budaorsi SC
2:3
Kaposvari Rakoczi FC
MTE
0:0
Tiszakecske
Kazincbarcika
0:0
Balmazujvarosi FC
Soroksar
1:3
Dorogi FC
Zalaegerszeg
3:1
Bekescsaba 1912 Elore
Siofok
0:0
Budafok
Vasas
3:3
Aqvital
Gyirmot
3:0
Vac FC
Ajka
0:0
Puskás II
Dunaharaszti MTK
1:1
Pápai Perutz
BKV Elore
3:3
Fehérvár II
Szeol SC
4:1
Makó
Kecskemet
1:0
Paksi SE II
Szentlorinc SE
2:1
Honvéd II
Esmtk Budapest
1:1
Salgótarjáni BTC
Diósgyőr II
0:1
Putnok VSE
Katsina United
Lobi Stars
Nasarawa United
Akwa United
Rivers United
Wikki Tourist
Abia Warriors
Ifeanyi Uba
El Kanemi Warriors FC
Kwara United
Plateau United
Niger Tornadoes
Kano Pillars
Yobe Desert Stars FC
Sunshine Stars
Go Round FC
Enyimba
Enugu Rangers
Heartland
MFM FC
SV Todesfelde
1:1
SV Eichede
Oberachern
3:1
Stuttgarter Kickers
Eintracht Braunschweig II
1:1
Uphusen
Eltersdorf
3:2
SpVgg Jahn Forchheim
VfL Pinneberg
0:2
Niendorfer
Buchholz
1:4
Sasel
Arminia Hannover
0:3
Hagen / Uthlede
Heeslinger SC
1:1
Bersenbrück
ASV Vach
1:3
Ansbach
DJK Bamberg
1:2
SV Seligenporten
FSC Lohfelden 1924
4:0
Waldgirmes
FC Ederbergland
1:4
SpVgg Neu-Isenburg
Ginsheim
0:1
Bad Vilbel
Sprockhövel
6:0
Gütersloh
Brünninghausen
2:3
Rot Weiss Ahlen
Ennepetal
1:3
ASC Dortmund
TUS Haltern
2:1
Westfalia Herne
Paderborn II
3:0
Gievenbeck
Schermbeck
0:1
Sportfreunde Siegen
Ratingen SV Germania 04/19
2:3
Union Nettetal
Jahn Hiesfeld
2:2
Sportfreunde Baumberg
Kleve
0:2
Bocholt
Meerbusch
4:1
Hilden
Velbert
4:0
Turu Dusseldorf
SW Essen
0:1
VfB Homberg
SC Velbert
2:1
SC Duesseldorf West
Dillingen
3:4
Arminia Ludwigshafen
Emmelshausen
0:6
Kaiserslautern II
Borgfeld
0:2
Bremer SV
TuS Schwachhausen
4:2
SAV
Blumenthaler SV
3:2
BTS Neustadt
Leher TS
2:1
OSC Bremerhaven
Eddersheim
4:0
Buchonia Flieden
1.FC Monheim
1:3
SpVg Schonnebeck 1910
FSV Duisburg
0:2
VfB Speldorf
SFL Bremerhaven
0:1
Oberneuland
Jahn Regensburg II
1:1
Kirchanschöring
Türkgücü München
3:2
TuS Holzkirchen
TSV Schwabmunchen
0:3
Rain/Lech
Guaireña
0:0
Sportivo Trinidense
Resistencia
1:0
Fulgencio Yegros
Deportivo Liberacion
2:1
Deportivo Caaguazu
HB Torshavn
4:0
TB / FCS / Royn
KI Klaksvik
3:0
Eb/Streymur
AB Argir
1:1
B36 Torshavn
NSI Runavik
2:0
Skala IF
Vikingur Gota
1:4
07 Vestur Sorvagur
Mutare City Rovers FC
2:1
Shabanie Mine FC
Dynamos
1:0
Kariba
Triangle United
2:1
Yadah
Bulawayo Chiefs
1:0
Harare City
El Porvenir
0:2
General Lamadrid
Leandro Nicéforo Alem
1:0
Ferrocarril Midland
Excursionistas
1:2
San Martín Burzaco
Berazategui
0:0
Deportivo Armenio
Sport Huancayo
1:1
Alianza Lima
Universidad San Martin
2:0
Comerciantes Unidos
Academia Cantolao
1:1
FBC Melgar
Universitario de Deportes
0:1
Cusco
Deportivo Anzoategui
3:1
Trujillanos FC
Dep. La Guaira
1:1
Deportivo Lara
Metropolitanos FC
1:0
Portuguesa FC
Zulia FC
2:1
Carabobo FC
Mineros de Guayana
2:1
Estudiantes de Merida FC
Deportivo Tachira
0:1
Monagas SC
Marquense
1:0
Rosario FC
Universidad San Carlos
0:1
Carchá
Coatepecano IB /DR
1:0
San Pedro
Suchitepéquez
3:1
Nueva Concepción
Santa Lucía Cotzumalguapa
1:0
Chimaltenango
Achuapa
1:1
Comunicaciones II
Sansare FC
3:2
Sacachispas
Everton de Vina Del Mar
0:0
Huachipato
Deportes Iquique
2:1
Colo Colo
Univ. Concepción
0:0
Deportes Temuco
Universidad Católica
2:1
Curico Unido
Peñarol
El Tanque Sisley
Boston River
2:3
Cerro
Torque
3:0
River
Rampla Juniors
2:0
Racing
Fénix
1:2
Defensor Sporting
Nacional
1:0
CA Progreso
FC Mamer 32
2:3
Sandweiler
Koeppchen
1:2
Blue Boys Muhlenbach
US Esch
0:0
FC Jeunesse Canach
Swift Hesperange
2:0
Union Mertert
FC Wiltz 71
1:0
FC Rodange 91
Un Kaerjeng 97
3:0
Erpeldange
Saint-Louis-Saint-Léger
0:4
Marloie Sport
Gouvy
1:1
Chaumont
Ligny
1:2
Beauraing
ES de la Molignée
1:1
Nismes
Loyers
2:1
Grand-Leez
Pesche
1:1
Flavion Sport
RSC Beaufays
2:1
JS Fizoise
Ster-Francorchamps
0:2
Stade Disonais
KFC Grün-Weiss Amel
3:0
Weywertz
Rechain
1:3
Raeren
UCE Liège
2:0
Trooz
Braives
0:1
Wanze / Bas-Oha
Sprimont II
0:1
R Ougrée FC
Arquet
3:2
Profondeville
CS Wépionnais
1:0
Royal Stade Gedinnois
Rhisnes
1:4
Rochefort
Js Saint-Pierroise
4:0
OC Saint-Andre Les Leopards
AS Saint Louisienne
1:0
Petite-Île
AS Sainte-Suzanne
2:0
La Tamponnaise
Saint-Pauloise
1:0
Saint-Louis
AS Les Marsouins
1:1
US Sainte Marienne
Saint-Denis
2:0
SS Jeanne D Arc
Berliner AK
1:1
Bischofswerdaer
Mönchengladbach II
1:3
Fortuna Düsseldorf II
RWE
2:0
Köln II
Luneburger SK Hansa
0:1
Werder Bremen II
Hannover 96 II
0:0
Oldenburg
VfL Oldenburg
1:0
TSV Havelse
Krylya Sovetov U21
2:0
Lokomotiv Moskva U21
Zenit St. Petersburg U21
3:1
Ural Sverdlovskaya Oblast U21
Dinamo Moskva U21
4:0
Ufa U21
Rostov U21
3:0
Yenisey Krasnoyarsk U21
Los Caimanes
0:1
Deportivo Hualgayoc
Atletico Grau
1:0
Universidad Cesar Vallejo
Carlos Mannucci
2:1
Alianza Atletico
Los Chankas
2:1
Juan Aurich de Chiclayo
Willy Serrato
1:4
CD Sport Loreto
ŽP Šport Podbrezová II
1:2
Fiľakovo
Slovan Bratislava II
5:1
Rača
Poltár
2:0
Čadca
Liptovská Štiavnica
1:2
Baník Kalinovo
Snina
0:2
Vranov nad Topľou
Pokrok Krompachy
2:0
Spisska Nova Ves
Svidník
0:1
Humenné
Šarišské Michaľany
1:0
Slovan Giraltovce
Družstevník Plavnica
1:2
Veľké Revištia
AFC Nove Mesto Nad Vahom
0:0
Slovan Duslo Šaľa
FC Spartak Trnava II
0:0
Beluša
Galanta
1:1
Považská Bystrica
Veľké Ludince
1:0
OFK Malzenice
TJ OFC Gabčíkovo
Slovan Trenčianske T.
Zl. Moravce-Vrablé II
1:2
Nitra II
Lozorno
0:0
Slovan Most
Bernolákovo
0:1
Pezinok
Rohožník
3:1
Slovan Ivanka
Rovinka
3:2
Dunajská Lužná
FC Malacky
1:1
Báhoň
Vajnory
1:4
Tomasov
Rusovce
1:2
Lokomotíva DNV
Grafičar
1:0
FK Prva Iskra
Brodarac
3:0
Crvena Zvezda MML
Kabel Novi Sad
2:1
Borac Sakule
Jedinstvo Surčin
3:1
BASK
FK Kolubara Lazarevac
5:2
Zvezdara
FK Temnić 1924 Varvarin
2:0
SFS Borac
Radnicki Pirot
0:0
Trstenik PPT
Budućnost Popovac
3:2
Sinđelić Niš
FK Pukovac
1:3
FK Jedinstvo Bošnjace
FK Zaplanjac
2:1
Car Konstantin
Zeleznicar Pancevo
1:0
Dunav Stari Banovci
SC Buochs
0:2
Grasshopper
FC Freienbach
0:5
Schaffhausen
FC Gland
1:9
Luzern
FC Dietikon
0:4
Lugano
Ueberstorf I
0:6
St. Gallen
FC Fleurier
3:1
Nidau
FC Klingnau
7:0
Bramois
Yverdon
0:1
Neuchâtel Xamax
Rancagua Sur
4:1
Escuela de Fútbol de Macul
Real San Joaquín
0:2
Provincial Ovalle
Deportes Rengo
1:0
Municipal Santiago
CE Mercadal
0:0
SD Formentera
Pd Santa Eulalia
3:0
CD Son Cladera
Alcúdia
1:0
San Rafael
Cerdanyola del Vallès
1:1
San Cristóbal
Santfeliuenc FC
1:1
CF Reus Deportiu II
Pobla de Mafumet CF
1:1
UE Llagostera
Castelldefels
1:1
Grama
Ferriolense
1:0
Esporles
Europa
1:1
Martinenc
UE Sant Andreu
0:0
AE Prat
Parva atomna
4:1
Pavlikeni
Sevlievo
1:1
Botev Lukovit
OFK Levski
2:0
Partizan
Tryavna
3:2
Lokomotiv Dryanovo
Akademik Svishtov
0:1
Spartak Pleven
Yantra Gabrovo
3:1
Yantra Polski Trambesh
Lokomotiv Mezdra
3:1
Kom Berkovitsa
Bdin
4:1
Vihar Slavyanovo
FK Lokomotiv Ruse
1:0
Ustrem Donchevo
Kubrat
2:3
FK Suvorovo
Benkovski Byala
1:0
Topoli