Fixtures - August 31, 2018
Arsenal Kyiv U19
3:0
Chornomorets U-19
Shakhtar U-19
0:0
Zorya Luhansk U19
Olimpik Donetsk U19
1:3
Metalurh Zaporizhya U19
Desna U19
0:2
Karpaty Lviv U19
Lviv U19
0:2
Volyn Lutsk U19
Oleksandria U19
0:2
Vorskla U19
Gazélec Ajaccio
2:1
Red Star
Auxerre
0:2
Brest
Châteauroux
1:0
Nancy
Le Havre
3:1
Orleans
Niort
2:0
Ajaccio
Paris
2:0
Troyes
Sochaux
1:0
Béziers
Valenciennes
0:4
Clermont
RKC Waalwijk
0:1
Sparta Rotterdam
MVV Maastricht
1:2
Go Ahead Eagles
Den Bosch
1:1
Ajax Amsterdam
NEC Nijmegen
1:0
Dordrecht
FC Oss
1:3
Cambuur
Twente
3:1
Roda JC Kerkrade
Volendam
1:1
AZ Alkmaar
SC Telstar
2:0
FC Utrecht
FC Eindhoven
0:2
Almere City FC
PSV II
1:1
Helmond Sport
Ried
3:0
Horn
Kapfenberger SV
2:2
WSG Tirol
Blau-Weiss Linz
5:1
FAC
SC Wiener Neustadt
1:0
FC Juniors OO
Lafnitz
0:0
FC Wacker Innsbruck II
SK Vorwarts Steyr
1:4
Amstetten
RC Relizane
1:0
USM EL Harrach
ASM Oran
0:0
MC Saida
RC Kouba
1:1
USM Blida
Amal Bou Saâda
0:0
ASO Chlef
MC El Eulma
1:2
ES Mostaganem
WA Tlemcen
2:0
JSM Skikda
USM Annaba
2:0
JSM Bejaia
US Biskra
3:1
MC Magra
SV Leobendorf
2:1
Admira Wacker II
SVG Reichenau
1:0
SV Seekirchen
SV Allerheiligen
1:1
Union Vocklamarkt
Deutschlandsberger SC
6:1
FC Lendorf
WSC Hertha
3:2
VST Voelkermarkt
Wac
1:2
SC Weiz
Sturm Graz II
3:2
SC Kalsdorf
Bischofshofen
2:1
SV Grodig
Rapid Vienna II
2:1
ASK Ebreichsdorf
Mattersburg II
1:3
Wiener
Bruck/Leitha
2:0
FC Mannsdorf
SC Neusiedl
4:4
SKN St. Polten II
SC Team Wiener Linien
2:1
SV Schwechat
Traiskirchen FCM
2:0
SC Parndorf
FC Mauerwerk
3:1
FC Stadlau
Chambly
2:1
Rodez Aveyron
Avranches
0:0
Tours
Le Mans
2:1
Pau
Marignane Gignac FC
1:2
US Quevillaise-Rouen Metropole
Lyon-Duchère
3:0
Jeanne d'Arc de Drancy
Dunkerque
1:1
FC Villefranche-Beaujolais
Cholet
0:0
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
L'Entente SSG
0:2
US Boulogne
Deportes Quindio
1:3
Junior
Atletico Bucaramanga
1:0
Jaguares d. Cordoba
Once Caldas
2:1
Independiente Medellin
Örebro Syrianska
5:0
FBK Karlstad
Hogaborgs BK
1:4
Hittarps IK
Vänersborgs FK
0:2
Vänersborgs IF
Hudiksvalls Forenade FF
2:0
Härnösands FF
Differdange FC 03
1:0
Racing FC Union Luxembourg
FC Rm Hamm Benfica
1:2
FC Progres Niederkorn
US Hostert
4:2
US Rumelange
US Mondorf-Les-Bains
2:2
FC Una Strassen
MKP Kotwica Kolobrzeg
4:0
Świt Skolwin
Broń Radom
2:3
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
5:0
MKS Kaczkan Huragan Morag
Drogheda United FC
0:3
University College Dublin
Shelbourne FC
2:2
Athlone Town AFC
Finn Harps FC
2:0
Galway United FC
Wexford
1:2
Cobh Ramblers
MS Bnei Jaffa Ortodoxim
4:1
Beitar Ramat Gan
Dimona
3:0
Bnei Eilat
Hapoel Kiryat Ono FC
2:3
Beitar Petah Tikva FC
Hapoel Kfar Bara
0:0
Hapoel Ihud Bnei Jatt
Maccabi Ironi Netivot
0:1
MS Hapoel Yeruham
MS Be'er Sheva
1:0
Maccabi Ironi Sderot FC
MS Shikun HaMizrah
2:1
Maccabi Kiryat Malachi
Shimshon Bnei Taibe
0:2
Hapoel Hod HaSharon FC
Hapoel Nahlat Yehuda FC
0:3
Ironi Or Yehuda
Maccabi Ashdod
4:1
Bnei Yeechalal Rehovot FC
Ironi Beit Dagan
6:1
Roei Heshbon Tel Aviv FC
Beitar Ironi Kiryat Gat
1:0
Ironi Kuseife
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva Eli
0:1
Shimshon Tel Aviv
Hapoel Bnei Fureidis
1:3
Maccabi Bnei Raina
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
4:0
Tzeirey Taibe
Hitthaller St. Michael
0:5
TuS Heiligenkreuz
Bleiburg
1:3
St. Michael Bleiburg
Thalgau
1:2
Kuchl
Admira Dornbirn
1:3
Rot-Weiß Rankweil
Mannswörth
3:0
Donaufeld
Donau
2:1
Union Mauer
SV Innsbruck
2:4
SV Hall
SC Marchtrenk
1:2
ASKO Donau Linz
SC Furstenfeld
4:1
Pöllau
Liezen
1:3
Gnas
ASK Voitsberg
2:2
Mettersdorf
Bruck an der Mur
2:4
Lafnitz II
Edelweiss Linz
2:3
Pregarten
SV Wallern
4:0
Grün Weiß Micheldorf
Wolfsberg
1:4
SK Treibach
Union St Florian
1:2
Union Weißkirchen
SCU Ardagger
0:0
Rohrendorf/Gedersdorf
Krems
4:0
Kilb
USC Rohrbach
1:4
Langenrohr
SC Zwettl
1:4
Scheiblingkirchen
Ortmann
1:3
SV Gaflenz
Stripfing
1:0
SC Retz
SV Oberwart
1:1
Leithaprodersdorf
SV Eltendorf
5:0
Kohfidisch
SV Stegersbach
0:4
Markt Allhau
SC Holz Pfeifer Kundl
2:0
St. Johann in Tirol
SC Ritzing
0:0
Siegendorf
Csikszereda
3:1
Odorheiu Secuiesc
FC CFR 1907 Cluj II
1:1
Minaur Baia Mare
Gaz Metan Mediaş II
2:4
MSE Târgu Mureş
Râmnicu Sărat
1:1
Focşani
Roman
AFC Botoşani II
CSM Deva
0:1
CS Millenium Giarmata
FC Unirea Alba Iulia
2:0
Hunedoara
Metalurgistul Cugir
3:0
CSM Lugoj
Ghiroda şi Giarmata Vii
2:0
Industria Galda de Jos
National Sebis
1:1
Dumbravita
FC Delta Dobrogea Tulcea
0:3
Agricola Borcea
FCSB II
2:3
CS Afumati
CS U Craiova II
1:1
Unirea Bascov
Hermannstadt II
1:1
Flacăra Horezu
Flacăra Moreni
1:1
Turris-Oltul T. Măgurele
Atletic Bradu
1:2
Voluntari II
Velbert
2:0
VfB Speldorf
FC International Leipzig
1:1
Eilenburg
FC Nottingen
5:2
SV Linx
TSG Neustrelitz
1:0
Malchower SV 90
WTSV Concordia
2:1
Niendorfer
Brinkumer SV
0:8
Bremer SV
Vatan Sport
1:5
Leher TS
Werder Bremen III
3:0
BSC Hastedt
Lübeck II
4:0
SV Todesfelde
Bad Vilbel
1:2
Viktoria Griesheim
Barmbek-Uhlenhorst
1:3
HEBC
TuS Osdorf
1:0
Victoria Hamburg
Tennis Borussia
1:3
Greifswalder FC
Süderelbe
4:3
Dassendorf
SC Condor Hamburg 1956
1:2
Sasel
Bray Wanderers AFC
0:3
Shamrock Rovers
Cork City
1:2
Sligo Rovers FC
Derry City FC
0:2
Bohemians Dublin FC
Saint Patrick's Athletic FC
3:0
Waterford United FC
Limerick FC
0:1
Dundalk
Petrojet FC
0:0
Haras El Hodood
Nogoom El Mostakbal
1:1
Ismaily
El Gouna
3:2
El Dakhleya
El Geish
3:1
Al Mokawloon
Villa San Carlos
1:1
Luján
Sportivo Barracas Bolivar
2:1
General Lamadrid
Ituzaingo
0:2
Deportivo Armenio
Victoriano Arenas
3:1
Ferrocarril Midland
Pipinsried
2:2
Bayreuth
VfB Eichstatt
3:2
Augsburg II
Schweinfurt
5:1
Memmingen
Verl
1:1
Köln II
Wormatia
1:0
Hessen Dreieich
SV Babelsberg
1:0
Optik Rathenow
Viktoria Berlin
2:0
FC Oberlausitz Neugersdorf
RWE
1:0
Bonner SC
Krylya Sovetov U21
2:1
Anzhi Makhachkala U21
CSKA U21
2:0
Ural Sverdlovskaya Oblast U21
Krasnodar U21
2:1
Lokomotiv Moskva U21