Fixtures - October 18, 2020
Eibar
0:0
Osasuna
Athletic Bilbao
2:0
Levante
Villarreal
2:1
Valencia
Alaves
0:2
Elche
Huesca
2:2
Real Valladolid
Betis
0:3
Real Sociedad
Feyenoord Rotterdam
1:1
Sparta Rotterdam
Ajax
5:1
Heerenveen
ADO Den Haag
0:2
Vitesse
Groningen
0:0
Utrecht
PEC Zwolle
0:3
PSV
FC Emmen
2:2
Fortuna Sittard
Paços de Ferreira
2:1
CD Santa Clara
Belenenses
0:0
Moreirense
Sporting Farense
3:3
Famalicao
Rio Ave
0:3
Benfica
Karpaty
1:1
Chaika Petropavlovskaya Borshagovka
Peremoha
2:0
Real Pharma Odessa
FC Balkany Zorya
0:2
MFC Metalurh Zaporizhya
Fluminense RJ
2:2
Ceara CE
Coritiba PR
1:2
Santos
Atletico Goianiense
1:1
Atletico Paranaense
Sao Paulo SP
0:0
Grêmio
Corinthians
1:5
Flamengo
IK Sirius FK
2:3
Ostersunds FK
Hammarby IF
4:2
Mjallby AIF
Elfsborg
3:1
Kalmar FF
AIK
2:0
IFK Goteborg
Varbergs BoIS
1:3
IFK Norrkoping
Haugesund FK
2:0
Sarpsborg
Stabaek Fotball
4:0
Aalesunds FK
Stromsgodset IF
1:1
IK Start
Kristiansund BK
0:0
Rosenborg
Sandefjord Fotball
0:3
Valerenga IF
Busan IPark
0:0
Suwon Samsung Bluewings
Jeonbuk Hyundai Motors
4:1
Gwangju
Pohang Steelers
4:0
Ulsan Hyundai
Consadole Sapporo
1:0
Kashima Antlers
Yokohama
1:0
Tokyo
Shimizu S-Pulse
1:1
Sagan Tosu
Oita Trinita
0:1
Gamba Osaka
Shonan Bellmare
3:2
Kashiwa Reysol
Urawa Reds
6:0
Vegalta Sendai
Sanfrecce Hiroshima
2:1
Vissel Kobe
Kawasaki Frontale
3:0
Nagoya Grampus
Rayo Vallecano
1:0
Espanyol
CD Mirandes
0:0
Mallorca
Real Zaragoza
1:2
Málaga
Girona
1:0
Real Oviedo
Sporting Gijón
1:1
Tenerife
Düsseldorf
2:2
Jahn Regensburg
Paderborn
1:0
Hannover 96
Erzgebirge Aue
2:1
Heidenheim
Würzburger Kickers
0:2
Holstein
FC Smolevichi-Sti
1:4
Torpedo Belaz Zhodino
FC Isloch
2:2
BATE Borisov
FC Shakhter Soligorsk
0:1
Dinamo Minsk
FC Brest
5:2
FC Ruh Brest
Arsenal Tula
1:0
FC Ural Yekaterinburg
FK Rotor Volgograd
0:2
FC Tambov
CSKA Moskva
3:1
Dinamo Moskva
Rostov
3:0
Akhmat
FC Ugs
FC Conthey
FC Widnau
0:2
FC Kreuzlingen
Köniz II
1:1
Liestal
Thun II
2:0
Ajoie-Monterri
FC Muri
1:2
FC Freienbach
FC La Sarraz-Eclepens
2:0
Farvagny / Ogoz
FC Ruti
0:4
FC Uzwil
AC Taverne
2:1
AS Novazzano
FC Klingnau
3:2
Pajde Mohlin
Erbaaspor
2:0
Osmaniyespor
Yeni Orduspor Kulubu
5:0
Silivrispor
Adliyespor
1:0
Edirnespor
Artvin Hopaspor
2:2
Derince Belediyespor
Malatya Yesilyurt Belediyespor
3:2
Kemerspor 2003
Nevsehir Belediye Spor
0:1
Diyarbekirspor
Kizilcabolukspor
2:2
Ofspor
1877 Alemdag Spor
0:1
Arnavutköy Belediyespor
Isparta 32 Spor
4:0
Hacettepe 1945
Rotenberg
Dornbirner SV
FC Mauerwerk
0:4
Traiskirchen FCM
FC Wolfurt
Rot-Weiß Rankweil
FC Gleisdorf 09
1:0
WSC Hertha
Robin Hood
2:2
Southampton Rangers
St. George's Colts
0:1
Devonshire Cougars
North Village Rams
2:2
X-Roads Warriors
SBRC
1:3
Pembroke Hamilton Club
Treze PB
0:1
Santa Cruz PE
Jacuipense BA
3:1
Imperatriz MA
Brusque SC
1:0
EC Sao Bento
Boa Esporte Clube
2:0
Criciuma SC
Londrina PR
3:2
Ypiranga Futebol Clube RS
Paysandu PA
0:0
Vila Nova GO
Atletico Acreano AC
2:2
Fast Clube AM
Salgueiro PE
0:1
Floresta CE
Mirassol FC
8:0
Nacional PR
Caldense MG
2:0
Palmas TO
Alagoinhas AC BA
1:1
Tupynambas MG
Juventude MA
1:1
Bare RR
Guarany CE
2:0
Afogados Ingazeira PE
Central PE
4:0
Coruripe AL
Caxias RS
0:1
Gremio Novorizontino
Real Noroeste ES
4:1
Goianesia GO
Altos PI
2:1
Sinop MT
Ji-Paraná
0:4
Galvez EC AC
Atlético Cajazeirense
1:2
América RN
ABC RN
1:0
Frei Paulistano SE
Itabaiana SE
4:1
Potiguar RN
Cascavel PR
2:0
Portuguesa RJ
CA Tubarao SC
0:0
EC Pelotas RS
Sao Raimundo RR
0:0
River PI
Sao Luiz RS
1:1
Marcilio Dias SC
Vilhenense ES RO
1:1
Independente PA
AD Sao Caetano
2:1
Joinville SC
Gondomar SC
3:0
Amarante FC
CD Pinhalnovense
1:1
Amora FC
Esperanca de Lagos
3:0
Mineiro Aljustrelense
Lusitano Evora
CF Os Armacenenses
Moncarapachense
0:1
Vitória Setúbal
Moura
2:2
Juventude Evora
Olhanense
2:1
Louletano
Cerveira
0:1
CDC Montalegre
Pedras Salgadas
1:2
GD Braganca
SC Mirandela
1:1
Aguia Vimioso
Sporting Braga B
5:1
SC Maria Fonte
Vidago
0:0
Vilaverdense FC
AC Marinhense
1:0
Castelo Branco
Clube Condeixa
2:2
Clube Desportivo de Alcains
Mortagua
1:1
Oliveira Hospital
Sertanense FC
2:0
GRAP
Vitoria Sernache
1:1
Carapinheirense
Clube Oriental de Lisboa
0:1
Rabo de Peixe
Oriental Dragon
0:0
Sporting Lisbon B
Co Do Montijo
1:0
Belenenses II
Caldas SC
1:3
SG Sacavenense
CA Pero Pinheiro
1:0
União Almeirim
Alverca Futebol
3:0
UD Santarem
Sportivo de Loures
CD Fatima
1 Dezembro
1:1
Lourinhanense
FC Pedras Rubras
2:1
Uniao SC Paredes
SC Coimbroes
0:0
SC Vila Real
União Madeira
Trofense
AD Fafe
2:1
Pevidem SC
Rio Ave II
AD Camacha
Vitoria Guimaraes B
CD das Aves
Castro Daire
1:0
Rd Agueda
Lusit.vildemoinhos
1:1
Anadia FC
Beira-Mar
2:0
AD Sanjoanense
SC Espinho
0:3
Cfc-Cf Canelas 2010
Sao Joao Ver
7:0
Vila Cortez
Praiense
0:0
Fabril Barreiro
GD Fontinhas
2:2
Sporting Clube Ideal
Csd Camara de Lobos
Leca FC
Artsul
0:0
Campos AA
Rio São Paulo
2:0
Olaria
CFRJ / Maricá
2:1
Audax Rio
Gonçalense
1:1
Serra Macaense
Serrano RJ
4:1
Nova Cidade
Boyaca Chico FC
1:1
Once Caldas
Cucuta Deportivo
1:0
Envigado
Millonarios
1:0
Patriotas Boyacá
La Equidad
2:1
Atletico Bucaramanga
Deportes Pereira
0:2
Junior
Jaguares d. Cordoba
1:1
Deportes Tolima
GVV Unitas
Groene Ster
Ado '20
Hoogland
USV Hercules
Quick
HVV Hollandia Hoorn
DEM
RKVV Westlandia
Blauw Geel 38
Dongen
Oss 20
OFC Oostzaan
HSC 21
VV Una
VV Gemert
EVV Echt
JOS Watergraafsmeer
IF Limhamn Bunkeflo
2:1
IS Halmia
Ullared
1:3
Västra Frölunda
Vinberg
2:3
KSF Prespa Birlik
Eslov
2:1
Angelholms FF
FC Rosengaard 1917
6:3
Onsala
BK Olympic
4:1
Assyriska BK
IFK Malmo
2:1
Varbergs GIF
Dalstorps
1:0
Räppe
Karlshamn
3:0
Husqvarna FF
Österlen
4:1
IFK Hässleholm
Almeboda Linneryd
2:5
Asarum
Hassleholms IF
3:2
Tord
Kristianstad FC
2:1
Ifo Bromolla IF
Syrianska FC
0:2
Nosaby
Hudiksvalls Forenade FF
3:1
Gamla Upsala SK
Skiljebo SK
2:0
IFK Österåker
Kvarnsvedens IK
2:0
Stockholm Internazionale
Enkoping SK
4:1
Fanna BK
Karlbergs BK
1:2
Lidingö
Enskede IK
1:3
IFK Stocksund
Fagersta Södra IK
0:6
Kungsängen
FK Berane
3:1
FK Jedinstvo Bijelo Polje
FK Bokelj Kotor
0:1
OFK Grbalj
FK Mornar Bar
1:2
FK Kom
Drezga
1:3
Arsenal Tivat
Ibar
1:2
Igalo
TVC '28
Heino
BVC '12
Columbia
ROHDA Raalte
Bemmel
Stevo
MASV
Winterswijk
FC Dalfsen
Voorwaarts T
Tubantia
Erp
HVCH
SC NEC
Alverna
SDZ
Kampong
Legmeervogels
AGB
DSOV
Uitgeest
Hoofddorp
AFC '34
Assendelft
LSVV
Fortuna Wormerveer
Hillegom
ROAC
Kolping Boys
Zwervers
Spartaan'20
Den Hoorn
't Zand
Sarto
ONA
DHC Delft
VUC
Hoogezand
GOMOS
GRC Groningen
SVBO
Roden
Jubbega
SWZ Boso Sneek
Noordster
VKW
VV Heerenveen
WVV
FVC
Rhode
Leones
Brabantia
Berghem Sport
Nemelaer
Eindhoven AV
EFC
Best Vooruit
Heeze
Venlosche Boys
Geldrop
De Ster
BSV Limburgia
Venray
SV Deurne
SSS '18
Wittenhorst
Veritas
Wilhelmina
ZSV
Susteren
Chevremont
SV Dosko
Rood-Wit Willebrord
Unitas 30
FC Olympia
Boshuizen
Hillegersberg
CVV Germanicus
Stadspark
TOP Oss Amateurs
Woezik
CD FAS
0:2
Sonsonate FC
CD Aguila
2:0
Jocoro
Chalatenango
0:3
Alianza FC (Slv)
AD Isidro Metapan
6:0
Once Deportivo
Atlético Marte
1:1
Santa Tecla FC
Nykoping BIS
0:4
Team TG FF
IF Karlstad
0:1
Sandvikens IF
Gefle IF
1:1
IFK Luleaa
FC Trollhattan
3:2
FC Linkoping City
FK Renova
0:0
FK Pelister Bitola
FC Struga Trim Lum
3:0
FK Belasica Strumica
FK Borec
2:1
Gjorce Petrov
FK Akademija Pandev
0:1
FK Shkupi
FK Sileks Kratovo
4:3
FK Rabotnicki Skopje
Panionios
4:1
Pannaxiakos
Charavgiakos
2:1
Ano Meras
Tsilivi
0:1
Pamisos Messini
Diavolitsi
0:2
APS Zakynthos
Panagriniakos
5:1
Kerkyra
Pyliou
1:2
Aias Salamina
Eolikos Mytilinis
2:2
Thyella Rafinas Apo
Molaikos
1:1
Nafplio 2017
Foinikas N. Epidavrou
0:1
Aris Skalas
AE Kifisias
2:0
Ermionidas
Koronida Koiladas
1:1
Atromitos Chiliomodi
Ermis Meligous
2:1
Pao Rouf
Pangytheatikos
1:0
Panarkadikos
Dias Diou
0:1
Atromitos Palamas
Elassona
2:2
Anagennisi Karditsas 1904
Fikis
1:3
Aetos Makrychoriou
Ethnikos Neou Keramidiou
1:0
AS Meteora
AO Selanon
3:0
Ermis Amyntaio
AE Karitsas
3:0
Oikonomos Tsaritsanis
Thyella Katsikas
1:2
Anagennisi Artas
Agios Matthaios
4:1
M. Alexandros Kastorias
Asteras Kalirachis
0:2
AON Tilikratis Lefkadas 2014
Preveza
2:1
Thyella Monastirakiou
Acheron Kanalaki
2:1
Lefkimmi
Missolonghi
0:1
Amvrakikos Loutrou
Nafpaktiakos
1:1
Panegialios FC
Achaiki
1:0
Ethnikos Skoulikadou
Giouchtas
0:1
Asteras Rethymnou
Agios Nikolaos
2:1
Aris Soudas
Almyros Gaziou
1:6
Anagennisi Ierapetra
Aeek Synka
3:0
Aris Rethymnou
AE Neapolis
0:2
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
Poros
0:1
Irodotos
Rethymniakos
2:0
Damastas
Pao Aittitos Spata FC
1:0
Fostiras FC
Marko
0:0
Moschato
Ethnikos Piraeus
0:1
GS Ilioupoli
Antheias-Aristinou
2:0
Apollon Paralimniou FC
Aris Avatou
2:1
Doxa N. Sidirochoriou
Pandramaikos
2:1
Nestos Chrisoupolis
Didymoteicho
0:1
Aetos Orfanou
M. Alexandros Orfaniou
2:0
Anagennisi Thalassias
Evosmou
2:0
Ampelokipon Drama
Elpida Sapes
0:3
Iraklis Ampelokipon
Ethnikos Sochos
2:2
Orfeas Xanthis
PAOK Alexandreia
0:3
PAO Koufalion
Anagennisi Giannitsa FC
3:0
Edessaikos
Thermaikos Thermis
4:1
Anagennisi Plagia
Poseidon Nea Michaniona
2:1
Makedonikos FC
Aetos Varvaras
1:2
Megas Alexandros Trikala
Thyella Sarakinoi
3:1
Ethnikos Giannitsa
Akratitos
0:5
Panelefsiniakos Elefsinas
Mikrasiatiki
1:2
Aetos Loutron
Asteras Varis
3:0
Karavas
AO Paleochora FC
2:0
Platanias
Atalanti
0:1
FC Fokikos
Dimitra Efxeinoupolis
0:0
Ypatou
Nea Artaki
1:1
Thiseas Agria
Diagoras Stefanovikeiou
2:0
Almyros
Amvrysseas
1:0
Opountios
PAO Vardas
1:0
Pallixouriakos
Leonidas
OJC Rosmalen
UDI '19
VV Baronie Breda
TOGB
Moerse Boys
VOC
IFC
AWC
SV Meerssen
VV de Zouaven
TAC'90
Velsen
VV Emmen
Vpv Purmersteijn
Be Quick 1887
RKZVC
SJC Noordwijk
HBS
RKAVV
SDO
Hoogeveen
RKSV Nuenen
Juliana '31
EHC
Orion
Minor
Halsteren
Viljandi JK Tulevik II
0:2
Paide III
Kose
2:3
Poseidon
FC Tallinn
2:0
Helios
JK Sillamae Kalev
1:2
Alliance II
Tartu Welco II
1:3
Noorus-96
FCI Tallinn
4:0
Maardu II
Harju Jalgpallikool
6:1
Põhja-Sakala
Start-Altair
1:2
Tyumen II
Khimik-Avgust
4:3
Nizhny Novgorod II
Fakel Kirov
1:2
SSHOR Volga
Cherepovets
7:0
SSHOR
Rostov Velikiy
1:2
Tekstilshchik II
Agat
3:0
Spartak Kostroma
Lechia T. Mazowiecki
1:2
Polonia
Wólczanka W. Pełkińska
2:1
Wisłoka Dębica
Pelikan Łowicz
2:0
Radomsko
Ślęza Wrocław
1:1
Lechia Zielona Góra
Radunia Stezyca
4:0
Unia Janikowo
Sokół Sieniawa
2:1
Podhale Nowy Targ
Świt Skolwin
2:0
MKS Flota Swinoujscie
Montedio Yamagata
4:1
Ehime FC
Mito Hollyhock
1:3
Albirex Niigata
ThespaKusatsu
0:1
Avispa Fukuoka
Zweigen Kanazawa
0:1
Jubilo Iwata
Kyoto Sanga
0:1
Renofa Yamaguchi
Fagiano Okayama
3:2
Omiya Ardija
Kochi United
0:1
Verspah Oita
Tegevajaro Miyazaki
1:1
Honda
Biwako Shiga
1:1
Honda Lock
Veertien Mie
3:0
Tokyo Musashino City
Reinmeer Aomori
5:2
Nara Club
Iwaki
1:2
Sony Sendai
Ekibastuz
SDYuShOR 8
Akzhayik
Akademia Ontustyk
FK Bulat-Amt Temirtau
Maktaaral
Kyran Shymkent
Kairat-Zhastar
FC Aktobe
FK Atyrau
FC Altay
Zhetysu B
Slovan HAC
1:4
Donaufeld
Blau-Weiß Feldkirch
2:1
Bezau
SKN St. Polten II
7:1
SC Zwettl
Askoe Koettmannsdorf
6:0
VST Voelkermarkt
Siegendorf
Markt Allhau
Dellach im Gailtal
2:4
Wolfsberg
Ebbs
6:0
Zams
Andelsbuch
2:3
Schruns
Persib
Persik
Persiraja
Persipura
Bhayangkara
PSS
PSIS Semarang
Bhayangkara
Borneo
Persebaya
Persebaya
Persita
Persiraja
Persita
Persib
Bali United
Municipal Liberia
1:0
Puma Generaleña
Ramonense PO
0:0
Cofutpa
Turrialba
0:2
Barrio México
Carmelita
0:1
Cariari Pococí
Marineros de Puntarenas
3:2
Santa Rosa
Capoise
1:0
Racing des Gônaïves
Cavaly
2:0
Cosmopolites
Mirebalais
0:1
Racing Club Haitien
Violette AC
1:1
FICA
Ouanaminthe
2:1
Triomphe Liancourt
Daring Echternach
1:3
Union Mertert
Green Boys
0:8
FC Wiltz 71
Obercorn
1:1
US Esch
Wincrange
0:2
FC Rodange 91
Norden
1:2
FC Rm Hamm Benfica
Avenir Beggen
3:2
FC Mondercange
Kischpelt Wilwerwiltz
0:10
US Rumelange
Sporting Mertzig
0:5
F91 Dudelange
Schengen
1:5
Differdange FC 03
Jeunesse Esch
6:0
Noertzange
Jeunesse Schieren
1:2
Union Titus Petange
Union 05 Kayl-Tetange
3:4
Yellow Boys Weiler
Munsbach
2:4
Alisontia Steinsel
Lorentzweiler
2:0
Marisca Mersch
Racing Troisvierges
0:11
Racing FC Union Luxembourg
Kehlen
0:2
FC Progres Niederkorn
Luxembourg-Porto
2:5
FC Victoria Rosport
Steinfort
1:3
Jeunesse Junglinster
Erpeldange
1:3
Schifflange
Rupensia Lusitanos
0:4
FC Jeunesse Canach
CS Grevenmacher
2:3
Un Kaerjeng 97
Syra Mensdorf
1:0
FC Mamer 32
Sanem
2:0
Bettembourg
Zebbug Rangers
0:2
Qrendi
San Gwann FC
3:0
Saint Georges Cospicua
Swieqi United
5:4
Pieta Hotspurs
Saint Andrews
2:0
Vittoriosa Stars
Siofok
2:3
Soroksar
Budaorsi SC
3:2
Nyiregyhaza Spartacus
Szentlorinc SE
0:1
Kazincbarcika
Vasas
4:1
DEAC
Szeged
2:1
Ajka
Gyirmot
0:0
Kaposvari Rakoczi FC
Szolnoki MAV FC
0:1
Pecs
Aqvital
3:5
Bekescsaba 1912 Elore
Debrecen
3:0
Dorogi FC
Honvéd II
6:0
Majosi
Puskás II
2:2
Gárdony
Tiszakecske
2:1
Tiszafuredi VSE
Cegledi VSE
3:0
Salgótarjáni BTC
Kisvárda II
3:2
Mezőkövesd II
Sajóbábony Vegyész
2:4
BVSC-Zuglo
Tiszaujvaros
2:3
Senyo Carnifex FC
Debrecen II
0:1
Putnok VSE
Diósgyőr II
2:1
Tállya
Jászberényi
3:2
FC Hatvan
Gyöngyös
1:3
Füzesgyarmati
Körösladány
0:3
Kecskemet
Dabas-Gyón
0:0
Taksony SE
Esmtk Budapest
3:1
Kozarmisleny
Szekszardi UFC
1:4
Ferencváros II
Hódmezővásárhely
0:1
Paksi SE II
Vac FC
2:2
Újpest II
Ivancsa KSE
1:1
BSS Monor
Rákosmenti KSK
0:0
Dabas
Szegedi VSE
0:4
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Veszprem FC
2:2
Balatonfüredi
Nagyatádi
1:2
BKV Elore
III Ker Tue Upe
3:1
Komárom
Lipót Pékség
0:6
MTE
Szabadkikötő
1:1
Fehérvár II
Whb Menfoecsanak Esk
0:3
Bicskei
SC Sopron
2:1
Zalaegerszegi TE II
Pápai Perutz
1:2
Nagykanizsa
Ghaxaq
0:2
Marsaskala
Msida Saint Joseph
4:1
Mdina Knights
Ta' Xbiex
1:6
Mgarr United
Kirkop United
2:2
Dingli Swallows
Paloma
3:1
SV Curslack-Neuengamme 1919
TSV Schwabmunchen
2:4
Deisenhofen
FSV Wacker 90 Nordhausen
0:3
Ludwigsfelder
Hertha 06
2:1
Strausberg
Hemelingen
1:4
SFL Bremerhaven
Hennef 05
1:1
Borussia Freialdenhoven
Alfter
5:0
Viktoria Arnoldsweiler
Hürth
1:0
Frechen
Borgfeld
0:7
Brinkumer SV
BSC Hastedt
3:4
Werder Bremen III
Inter Turkspor Kiel
0:1
Bordesholm
Ginsheim
0:3
Hessen Dreieich
Türk Gücü Friedberg
2:3
Fernwald
Neuhof
2:0
Viktoria Griesheim
Oldenburger
3:3
Dornbreite Lübeck
Sasel
4:2
Rugenbergen
Uphusen
1:4
Heeslinger SC
VfL Oldenburg
4:1
Eintracht Celle
1. FC Rielasingen-Arlen
4:1
Astoria Walldorf II
Lörrach-Brombach
1:3
SSV Reutlingen
Kaan-Marienborn
5:0
TUS Haltern
SV Westfalia Rhynern
Victoria Clarholz
Ennepetal
TuS Erndtebruck 1895
Sprockhövel
2:3
Meinerzhagen
Eintracht Rheine
0:3
ASC Dortmund
Wattenscheid
0:1
Paderborn II
Preußen Münster II
5:1
Schermbeck
Gütersloh
1:1
Sportfreunde Siegen
1. FC M'gladbach
2:11
Ratingen SV Germania 04/19
SW Essen
2:3
Turu Dusseldorf
SpVg Schonnebeck 1910
2:1
Hilden
Cronenberger SC
0:0
Union Nettetal
TVD Velbert
4:1
Sportfreunde Baumberg
Lupo-Martini
3:1
Wolfenbüttel
Göttingen
3:4
BW Schwalbe Tündern
Germania Egestorf/Langreder
3:0
Gifhorn
DJK Bamberg
0:0
Vilzing
Westfalia Herne
Holzwickeder SC
SpVgg Sterkrade-Nord
3:3
SC Velbert
Deutz
0:1
Pesch
Leher TS
2:0
SAV
Habenhauser FV
5:2
BTS Neustadt
Bocholt
2:1
Meerbusch
SC Duesseldorf West
SF Niederwenigern
Jahn Regensburg II
1:3
Nördlingen
Carabobo FC
2:2
Mineros de Guayana
Caracas FC
Gran Valencia Maracay FC
Lala FC
Atletico Venezuela
Trujillanos FC
1:1
Estudiantes de Merida FC
Academia Puerto Cabello
Trujillanos FC
Aragua FC
Zulia FC
Deportivo Tachira
Dep. La Guaira
Zamora FC
Estudiantes de Merida FC
Deportivo Lara
Monagas SC
Portuguesa FC
Yaracuyanos FC
Metropolitanos FC
Carabobo FC
Yaracuyanos FC
0:0
Academia Puerto Cabello
Chimaltenango
0:0
Siquinalá
Coatepecano IB /DR
0:1
Sololá
Carchá
1:2
Mixco
Plataneros
0:0
San Pedro
Marquense
0:0
Quiché
Peñarol
1:2
River
Boston River
5:1
Deportivo Maldonado
Torque
1:2
CA Progreso
CA Rentistas
1:2
Liverpool M.
Danubio
0:0
Defensor Sporting
Nacional
1:0
Fénix
Grez-Doiceau
Sporting Bruxelles
Solre-sur-Sambre
Hornu
Gilly
Excelsior Biévène
Péruwelz
Le Roeulx
Soignies Sports
Belœil
Ransart
Morlanwelz
RAS Monceau
Snef-Tyber
Houdeng
Montignies
Aubange
Saint-Hubert
FC Jeun Lorr Arlonaise
Vaux-Noville
BX Brussels
Saint-Josse
NSeth Berchem
Union Lasne-Ohain
Renaissance Schaerbeek
Stade Everois
Royal Wallonia Walhain CG
Sportive Brainoise
Kosova Schaerbeek
R Leopold Uccle FC
Genappe
Nivellois
Spy
ES de la Molignée
Fernelmont-Hemptinne
Beauraing
Flavion-Morialmé
Loyers
Malonne
Meux II
Condruzien
Grand-Leez
Nismes
RUW Ciney
Andennais
Chevetogne
Meix-Devant-Virton
Jeunesse Freylangeoise
FK Trajal Krusevac
4:1
Grafičar
FK Buducnost Dobanovci
1:1
Radnički Sr. Mitrovica
FK Jagodina
2:0
Sloga Kraljevo
Zeleznicar Pancevo
0:0
Dubočica
FSV Union Furstenwalde
2:0
Lichtenberg
Halberstadt
1:2
Viktoria Berlin
Carl Zeiss Jena
2:1
Chemnitzer FC
Hertha BSC II
0:0
Energie Cottbus
Teutonia 05
1:2
Eintracht Norderstedt
Holstein Kiel II
3:1
SV Drochtersen/Assel
Köln II
4:0
RW Oberhausen
SC Freiburg II
1:2
Balingen
VfV Hildesheim
2:4
HSC Hannover
Luneburger SK Hansa
1:2
Weiche Flensburg
Alemannia Aachen
0:0
Schalke II
Sakhalin Sakhalinsk
0:2
FC Metallurg Lipetsk
Delin-Zenit Izhevsk
1:1
Ural-D Yekaterinburg
FC Chelyabinsk
0:3
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
FC Zenit-2 St Petersburg
1:0
Znamya Truda
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
1:3
Leningradets
Orenburg 2
0:3
Krylya Sovetov II
FK Kaluga
4:1
Fakel II
Khimik Novomoskovsk
0:3
Saturn Ramenskoye
FC Tver
1:2
FC Torpedo Vladimir
Legion-Dynamo
4:0
Druzhba Maikop
FK Dolgoprudny
2:1
Rodina Moskva
Zvezda St. Petersburg
2:3
FK Kolomna
Dinamo Moskva II
4:1
Smolensk
Kvant
2:3
FK Ryazan
Kuban Kholding
1:0
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
Volna Kovernino
1:2
Zvezda Perm
FC Volga Ulyanovsk
0:1
FC Tyumen
FC Chernomorets Novorossiysk
1:2
Urozhay Krasnodar
Spartak Nalchik
3:2
Makhachkala
FC Avangard Kursk
1:1
Znamya Noginsk
Couvin-Mariembourg
US Givry
Stockay-Warfusée
Warnant
Waremme
Royal Excelsior Virton
Entente Acren Lessines
RFC Meux
Solières Sport
Ganshoren
Independiente
3:2
L.D.U. Quito
Barcelona SC
1:0
Delfin
El Nacional
2:1
Mushuc Runa
Orense
1:1
Universidad Catolica
Bari 1908
Trapani Calcio
Cavese 1919
0:2
Viterbo Calcio
Bisceglie
2:1
Palermo
Fano
1:2
Imolese Calcio
Carpi FC
4:1
US Arezzo
Gubbio
1:2
Cesena
Perugia
2:0
Fermana FC
Novara Calcio
1:2
Pontedera
Olbia
1:1
Livorno
AC Pistoiese
2:1
Piacenza
Asd Turris Calcio
1:1
SS Monopoli 1966
Padova
1:1
Legnago Salus
US Catanzaro 1929
2:1
Foggia Calcio
Pergolettese
1:0
Ssd Pro Sesto
AC Renate
1:0
Pro Patria
Sambenedettese
2:0
Mantova 1911
Teramo
2:0
Casertana FC
Virtus Francavilla
0:1
Catania
AS Giana Erminio
1:1
Alessandria
Aglianese
3:0
Forlì
Corticella
1:1
Marignanese
US Fiorenzuola 1922
1:0
Bagnolese
Ghivizzano Borgo Mozzano
0:2
Sasso Marconi Zola
Progresso
1:2
Pro Livorno
Rimini
1:1
Seravezza
Sammaurese
0:3
Prato
US Citta Di Fasano
2:0
Brindisi
Ssd Fidelis Andria 2018
1:2
AZ Picerno
FC Francavilla 1931
2:2
Lavello
Gravina
1:3
Virtus Casarano
Molfetta Calcio
2:1
Audace Cerignola
AC Nardo
1:0
Puteolana
Portici
3:2
AS Aversa Normanna
SS Taranto 1927
1:2
Sorrento Calcio
Team Altamura
2:3
Bitonto
Cannara
0:1
Asd Trastevere 1909
Gavorrano
0:1
San Donato Tavarnelle
Grassina
0:2
Foligno Calcio
Lornano Badesse
0:0
Sporting Trestina
Montespaccato
2:1
Montevarchi Calcio Aquila 1902
Tiferno Lerchi
1:1
Sinalunghese
Arconatese
5:1
Castellanzese
Casale
0:2
Bra
Folgore Caratese
1:1
PDHAE
Imperia
2:0
Sestri Levante
Lavagnese
3:2
AC Gozzano
AC Legnano 1913
2:2
Saluzzo
SSD Unione Sanremo
2:0
Borgosesia
Città Di Sant’Agata
1:2
Cittanovese
Dattilo
2:0
Asd Roccella
Marina di Ragusa
0:1
Biancavilla
Messina
2:1
Ssd Acireale Calcio 1946
Santa Maria Cilento
0:0
FC Messina
RENDE CALCIO 1968
1:1
Rotonda
Asd Troina Calcio
1:0
Gelbison Vallo D L
Casatese
5:0
Brusaporto
Asd Fanfulla
2:0
Seregno
Nibionnoggiono
1:1
Franciacorta
AC Ponte San Pietro-Isola
1:1
Breno
Scanzorosciate
2:4
Villa Valle
Sona
1:2
Real Calepina
Virtus Ciserano Bergamo
0:1
Desenzano Calvina
Asd Cassino Calcio 1924
2:1
Latina
Nola 1925
0:3
Muravera
SSC Giugliano
1:0
Vis Artena
Asd Lanusei Calcio
0:0
Asd Nocerina 1910
Team Nuova Florida
1:1
Carbonia
Sef Torres Calcio
0:1
Monterosi FC
AC Savoia 1908
2:0
Afragolese
Ambrosiana
3:1
Union Clodiense
ASD Arzignano Valchiampo
1:1
Usd Adriese 1906
Belluno
1:1
Trento
Campodarsego
0:2
Luparense
Cartigliano
2:2
Manzanese
Cjarlins Muzane
1:5
Mestre
Delta Porto Tolle
2:0
Union S. Giorgio-Sedico
Este
2:2
Union Feltre
Virtus Bolzano
3:0
Caldiero Terme
Castelnuovo Vomano
2:1
Olympia Agnonese
Campobasso
2:0
Montegiorgio
CynthiAlbalonga
1:0
Castelfidardo Calcio
Recanatese
3:0
Porto Sant'Elpidio
San Nicolò
3:1
Atletico Terme Fiuggi
Tolentino
1:1
Giulianova Calcio
Vastese Calcio 1902
1:0
Pineto
Vastogirardi
1:0
FC Rieti
Sevilla Atletico
0:1
UCAM Murcia
Cadiz B
2:0
UD Las Palmas B
Real Valladolid B
1:0
Burgos CF
CF Getafe B
1:2
CF Rayo Majadahonda
Real Oviedo B
0:1
UP Langreo
CD Lealtad
1:0
Covadonga
Numancia
3:1
Marino Luanco
Las Rozas
1:2
Real Madrid Castilla
San Sebastian Reyes
0:1
CD Artistico Navalcarnero
Atletico Madrid B
1:0
UD Poblense
CD Atletico Baleares
4:0
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
Espanyol Barcelona B
2:1
AE Prat
Atletico Levante UD
0:1
UD Ibiza Eivissa
Pd Santa Eulalia
1:0
CF Villarreal B
UD Socuellamos CF
1:1
CD Badajoz
Melilla UD
3:0
CP Villarrobledo
CD Tudelano
2:0
SD Ejea
UD Tamaraceite
0:0
CD San Fernando
CD Marino
0:1
Real Balompedica Linense
Unionistas CF
2:0
SD Compostela
CD Linares
0:0
Yeclano Deportivo
Racing de Ferrol
2:3
Pontevedra CF
FC Coruxo
0:1
Zamora CF
UE Llagostera
0:0
FC Andorra
Real Sociedad B
1:0
SD Leioa
Club Haro Deportivo
0:1
CD Calahorra
Atletico Sanluqueno
1:1
Recreativo Huelva
CF Algeciras
0:0
Marbella FC
CD El Ejido 2012
3:0
Real Betis B. B
Córdoba
1:0
Lorca Deportiva
Barcelona B
1:0
Gimnàstic Tarragona
CF Badalona
1:0
CE Lhospitalet
CF La Nucia
0:0
Orihuela CF
Racing Santander
1:1
Club Portugalete
Arenas Club de Getxo
1:1
Athletic Bilbao B
Merida UD
0:1
CF Talavera de La Reina
Deportivo La Coruna
2:1
Salamanca CF Uds
Radnički Svilajnac
0:1
Vlasina
Zvezdara
1:3
Stepojevac Vaga
Bane Raška
0:3
Mačva 1929
Železničar Lajkovac
1:1
Šumadija Aranđelovac
Kablovi Zaječar
5:2
Moravac Mrštane
Mladost Medoševac
2:1
Rembas
Timočanin
0:0
Radan
Borac Sakule
2:1
1. Maj Ruma
Tisa Adorjan
1:2
Sloga Čonoplja
Jedinstvo Stara Pazova
1:1
Omladinac NB
Alamal Atbara
0:1
Al Ahly Shendi
Hilal Obayed
2:1
Hay Al Wadi
Al Hilal Kadougli
2:1
Al-Ahly Merowe
Al Merrikh
1:0
Merreikh El-Fasher
Hilal El-Fasher
0:0
al-Hilal Khartum
Al Shorta
0:0
Al Khartoum
Al Rabta Kosti
1:2
Al Ahli Khartoum
Extremadura UD II
0:1
CD Coria
Cartagena II
2:0
Racing Murcia
Plus Ultra
1:3
CDA Aguilas FC
Rayo Vallecano B
3:2
Moratalaz
Santurtzi
1:2
Urduliz
La Unión Atlético
3:2
Muleno CF
Calahorra II
1:1
Calasancio
CD Llosetense
2:0
Alcúdia
El Alamo
2:4
AD Alcorcon B
Carabanchel
2:0
Villaverde-Boetticher
Trival Valderas A.
1:1
Atlético Pinto
CF Intercity
0:0
Hércules II
Felanitx
1:2
CD Constancia
Flat Earth
1:0
Villanueva Pardillo
San Fernando Henares
3:1
Santa Ana
Illescas
3:3
Torrijos
Condal Club
1:1
Real Titánico
Villegas
2:2
Agoncillo
CD Varea
1:2
Vianés
Llanes
0:2
Siero
Valdesoto
1:2
Urraca CF
Paterna
0:0
Torrent
CP Cacereno
2:3
Diocesano
CD Azuaga
0:1
Miajadas
Trujillo
1:1
Olivenza
CD Loja
2:1
Real Jaen
UD Almeria B
0:0
Atl Mancha Real
Polideportivo Almería
0:0
Maracena
UD Logroñés II
4:1
Casalarreina
Manresa
0:1
Castelldefels
Montañesa
0:2
Igualada
Conil
1:1
Ceuta
Cabecense
0:2
Xerez
La Palma
0:0
Coria CF
Gerena
0:0
Cordoba CF B
Cultural Guarnizo
1:1
Tropezon
Cuarte
2:1
Borja
Horta
1:0
Banyoles
CD Mostoles
0:0
Real Aranjuez
Silva SD
0:0
As Pontes
Montijo
3:0
Valdivia
Calamonte
3:1
AD Lobon
Ibiza Islas Pitiusas
1:2
Portmany
Almagro
3:1
Atlético Ibañés
EDMF Churra
1:0
Los Garres
Velez CF
2:0
Alhaurín
Atletico Malagueno
1:0
Juventud Torremolinos
Estepona
1:5
Antequera CF
Pozuelo Alarcón
2:0
Complutense
AD Union Adarve
1:1
Alcobendas Sport
Valdefierro
3:1
CDJ Tamarite
Sants
0:1
CF Peralada
Guía
2:1
Lanzarote
Esporles
3:6
SD Formentera
UD Gran Tarajal
0:0
La Cuadra
Vera
0:3
Atlético Tacoronte
CD Tenerife B
2:1
Güímar
CD Mensajero
2:1
Tenisca
Benicarló
1:1
RC Catarroja
Villanueva CF
5:1
AD Almudevar
Calamocha
0:1
Utebo
RSD Alcala
1:1
Torrejón
Murchante
0:2
Pena Sport FC
River Ebro
2:0
Yagüe
Valls
0:3
Terrassa FC
Épila
2:2
AD Sabinanigo
Figueres
0:3
Girona II
La Solana
3:0
Manzanares
Belchite 97
0:1
Cariñena
River Ega
2:5
Pamplona
Mosconia
3:0
Lenense
Avilés Stadium
1:1
Real Aviles
Arnedo
1:4
Berceo
SD Oyonesa
1:0
Anguiano
La Calzada
2:1
Comillas CF
CD Tuilla
0:1
San Martín
Huércal Overa
1:1
Deportiva Minera
Mar Menor Club de Futbol
3:2
Lorca CF
Cayón
2:0
Siete Villas
CD Barquereno
2:3
Ribamontán al Mar
Revilla
0:1
Sámano
CA Cirbonero
1:0
Bidezarra
Naxara CD
2:1
Tedeón
Cultural Cebrereña
0:1
Gimnastica Segoviana
Alondras CF
1:0
UD Ourense
Estradense
0:1
CD BARCO
Atios
2:0
CD Pontellas
Choco
2:1
Rapido de Bouzas
Ourense CF
1:2
Ribadumia
Real Avila CF
1:0
Bupolsa
Vimenor
1:2
Torina
Leganés II
2:1
Móstoles CF
Arzúa
0:0
Racing Club Villalbes
Paiosaco
1:1
Bergantinos CF
Viveiro
2:0
Agrupación Estudiantil
Moralo
1:1
Chinato
Cardassar
0:0
CD Manacor
La Roda CF
1:0
Quintanar del Rey
SD Gernika Club
2:1
Real Sociedad III
Illueca CF
1:1
Real Zaragoza Deportivo Aragon
CD Teruel
3:0
San Juan Mozarrifar
Binéfar
1:1
CA Monzon
Madridejos
2:4
Tarancón
CD Pedroneras
0:3
Ub Conquense
CD Toledo Sad
1:0
CD AZUQUECA
RCP Valverdeño
1:2
Fuente Cantos
Salerm Puente Genil FC
3:1
CD San Roque
Caudal Deportivo
3:0
Vallobín
UD Somozas
0:0
RC Deportivo Fabril
Atlético Pulpileño
1:1
Estrella Grana El Palmar CF
Huétor Tájar
1:0
CD Huetor Vega
Los Barrios
2:0
UB Lebrijana
CA Antoniano
0:0
Arcos CF
Lucena CF
1:0
Sevilla III
Vilassar Mar
0:1
UE Sant Andreu
Crevillente Deportivo
2:2
CD Olimpic de Xativa
Aceuchal
2:2
Plasencia
Sestao River Club
0:0
Tolosa CF
Motril
3:2
El Palo
Subiza
3:1
Valle de Egues
Arosa SC
0:1
CD Arenteiro
Xerez Deportivo FC
1:0
Rota
Club Deportivo Eldense
3:2
Elche B
Vilamarxant
0:3
UD Alzira
Ayutthaya United
2:2
Customs United
Navy Football Club
2:0
Grand Andaman Ranong United FC
Chiangmai
0:5
Nongbua Pitchaya
Uthai Thani
0:1
Khonkaen FC
Aische
Stade Brainois
RCS Brainois
Gosselies Sports
SG-Tertre-Hautrage
RFC Tournai
RJ Entente Binchoise
Crossing Schaerbeek
Ostiches
Rapid Symphorinois
Royal Aywaille FC
CS Onhaye
Habay-la-Neuve
Jodoigne
Mormont
RFC Huy
Herstal
Raeren
Marloie Sport
Stade Disonais
Gouvy
FC Richelle United
Wanze / Bas-Oha
Oppagne-Wéris
Sloga Mravince
1:0
Primorac Biograd
Urania Baška Voda
1:1
Kamen Ivanbegovina
Neretvanac Opuzen
1:1
RNK Split
Bistra
1:1
Ponikve
Čepin
1:2
Valpovka
Bedem Ivankovo
1:0
Sloga Nova Gradiška
Graničar Županja
3:2
Vuteks-Sloga
FC Dunav 2010
0:3
Chernolomets 1919
Topoli
1:6
Svetkavitsa Tg
Ludogorets III
1:0
Septemvri Tervel
Botev Novi Pazar
0:0
PFC Spartak Varna
Benkovski Byala
Sportist G.Toshevo
Kubrat
2:0
Inter Dobrich
Yantra Polski Trambesh
7:2
Bdin
Lokomotiv Mezdra
3:1
Vihar Slavyanovo
Peshtera Galata
4:1
Lokomotiv Dryanovo
Drenovets
3:0
Etar VT II
Partizan
0:1
Spartak Pleven
Pavlikeni
3:1
Tryavna
Levski Lom
2:0
OFK Levski
Akademik Svishtov
0:2
Parva atomna