Fixtures - September 25, 2021
Chelsea
0:1
Man City
Man United
0:1
Aston Villa
Everton
2:0
Norwich City
Leeds United
1:2
West Ham
Leicester City
2:2
Burnley
Watford
1:1
Newcastle
Brentford
3:3
Liverpool
RB Leipzig
6:0
Hertha
Eintracht Frankfurt
1:1
Köln
Leverkusen
1:0
Mainz
Union Berlin
1:0
Arminia
Hoffenheim
3:1
Wolfsburg
Mönchengladbach
1:0
Dortmund
Willem II Tilburg
2:1
PSV
Ajax
3:0
Groningen
Vitesse
1:1
Fortuna Sittard
Feyenoord Rotterdam
5:3
NEC Nijmegen
Utrecht
5:1
PEC Zwolle
Reading
1:0
Middlesbrough
Bournemouth
2:1
Luton Town
Birmingham City
0:0
Preston North End
Blackburn
5:1
Cardiff City
Blackpool
1:0
Barnsley
Bristol City
1:1
Fulham
Nottingham
1:1
Millwall
Sheffield United
1:0
Derby County
Stoke City
2:0
Hull City
Swansea City
1:0
Huddersfield Town
SK Dynamo Ceske Budejovice
3:1
MFK Karvina
Pardubice
0:1
Viktoria Plzeň
FC Banik Ostrava
4:1
Bohemians Prague 1905
Zlín
2:5
Sparta Prague
Bodo/Glimt
00:00
Sarpsborg
SK Brann
00:00
Viking FK
Haugesund FK
00:00
Mjondalen
Kristiansund BK
00:00
Odds BK
Lillestrom SK
00:00
Molde
Sandefjord Fotball
00:00
Tromsø
Stabaek Fotball
00:00
Valerenga IF
Stromsgodset IF
00:00
Rosenborg
Lillestrom SK
1:2
Tromsø
Stromsgodset IF
5:0
Sarpsborg
Sarmiento
0:1
Velez Sarsfield
Estudiantes de La Plata
1:1
Platense
Aldosivi
1:3
Gimnasia y Esgrima
Talleres
4:1
Rosario Central
Arsenal de Sarandi
1:0
Lanus
Banfield
2:0
Atletico Tucuman
Pohang Steelers
2:4
Jeju United
Ulsan Hyundai
1:0
Gwangju
Jeonbuk Hyundai Motors
2:0
Incheon United
Daegu
0:0
Suwon
Vegalta Sendai
0:1
Tokushima Vortis
Tokyo
1:2
Urawa Reds
Yokohama
2:2
Yokohama F. Marinos
Avispa Fukuoka
3:0
Sagan Tosu
Ascoli
2:3
Brescia
AS Cittadella
1:2
Lecce
Como 1907
1:1
Benevento
Monza
3:1
Pordenone Calcio
Urbs Sportiva Reggina 1914
0:0
Frosinone
Cosenza Calcio
1:0
Crotone
Burton Albion
1:2
Lincoln City
Cambridge Utd.
2:2
Fleetwood Town
Charlton Athletic
2:2
Portsmouth
Ipswich Town
1:1
Sheffield Wednesday
Milton Keynes Dons
1:0
Wycombe Wanderers
Morecambe FC
3:3
Accrington Stanley
Oxford United
1:1
Gillingham
Plymouth Argyle
2:1
Doncaster Rovers
Rotherham United
1:1
Crewe Alexandra
Shrewsbury Town
2:1
AFC Wimbledon
Sunderland
1:0
Bolton Wanderers
Wigan Athletic
2:0
Cheltenham Town
Crawley Town
2:1
Bradford City
Forest Green Rovers
0:0
Tranmere Rovers
Harrogate Town FC
0:0
Stevenage
Hartlepool United
1:1
Exeter City
Leyton Orient
0:0
Mansfield Town
Rochdale
0:1
Oldham Athletic
Salford City
2:2
Northampton Town
Scunthorpe United
0:1
Port Vale
Sutton United FC
4:0
Carlisle United
Swindon Town
0:0
Colchester United
Walsall
1:2
Bristol Rovers
Umraniyespor
1:0
Manisa Futbol Kulubu
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
3:1
Adanaspor
Gençlerbirliği
1:0
Boluspor
Lausanne Sport II
1:3
FC Echallens Region
FC Bulle
6:0
Martigny Sports
FC Schotz
1:1
Luzern II
Zug 94
1:2
SR Delemont
FC Solothurn
5:0
FC Munsingen
FC Koniz
4:3
FC Wohlen
FC Bassecourt
5:1
Grasshopper II
Balzers
0:1
FC Wettswil-Bonstetten
Usv Eschen-Mauren
1:3
FC Thalwil
Winterthur II
0:1
FC Freienbach
FC Tuggen
0:2
Baden
FC Meyrin
1:0
Vevey Sports
SC Buochs
1:4
FC Kosova Zurich
FC Uzwil
1:1
FC Paradiso
FC Linth 04
1:0
FC Gossau
CS Chenois
1:2
FC La Chaux De Fonds
FC Monthey
1:1
US Terre Sainte
FC Lugano II
0:1
St. Gallen II
Lancy
1:0
Thun II
Rēzekne / BJSS
0:0
FK Auda
Albatroz
1:1
SC Grobina
FK Smiltene
1:1
JDFS Alberts
FK Tukums 2000/TSS
0:0
Saldus SS / Leevon
Free State Stars FC
0:0
Cape Town Spurs
Jomo Cosmos FC
0:1
TTM
Platinum City Rovers FC
0:2
Pretoria Callies
Richards Bay
1:1
Venda
Igman Konjic
0:0
NK Zvijezda Gradacac
HNK Orasje
2:1
Rudar Kakanj
NK Jedinstvo Bihac
0:0
Vis Kosova
HNK Tomislav Tomislavgrad
0:1
FK Buducnost Banovici
Radnik Hadžići
0:0
Bratstvo Gračanica
OFK Gradina Srebrenik
4:3
NK Travnik
FK Modrica Maxima
0:1
Sloga Doboj
FK Krupa
2:0
Tekstilac Derventa
FK Kozara Gradiska
0:1
Sloboda Novi Grad
Budućnost Pilica
0:2
Omarska
Borac Kozarska Dubica
0:1
Sutjeska Foča
Podrinje Janja
1:2
FK Drina Zvornik
Alta IF
3:1
Senja FK
Baerum SK
4:1
Moss FK
Kongsvinger IL
6:0
Eidsvold
Arendal FK
2:2
Skeid Fotball
Hodd
1:1
Asker
BSC Old Boys
1:2
Courtételle
FC Dietikon
2:0
Lachen / Altendorf
FC Frauenfeld
2:1
FC Red Star Zh
Rorschach
1:1
SV Schaffhausen
Blue Stars Zürich
2:3
Wil II
Liestal
0:1
Ajoie-Monterri
SV Muttenz
7:3
FC Bubendorf
Lerchenfeld
0:2
SC Binningen
Tavannes / Tramelan
1:1
FC Konolfingen
Dornach
2:1
Concordia Basel
Düdingen
4:0
Stade Payerne
Calcio Kreuzlingen
0:3
FC Widnau
FC Amriswil
1:1
FC Kreuzlingen
FC Hergiswil
0:1
AC Taverne
Goldau
0:1
Mendrisio
Wangen
0:1
Adliswil
SC Zofingen
2:2
FC Mutschellen
Collex-Bossy
4:0
Olympique de Geneve FC
FC Ugs
2:0
FC Azzuri 90 LS
FC Signal
1:1
Concordia Lausanne
FC Coffrane
6:3
FC Sierre
CS Romontois
2:2
Fribourg
FC Spiez
5:2
FC Moutier
Kickers Luzern
2:1
FC Eschenbach
FC Veyrier Sports
1:0
FC Grand-Saconnex
FC Bazenheid
2:3
FC Seuzach
FC Schattdorf
0:2
FC Gambarogno-Contone
Schöftland
1:2
FC Sursee
Einsiedeln
0:2
FC Grenchen
FC Muri
7:0
FC Klingnau
FC Saviese
0:3
Portalban / Gletterens
Farvagny / Ogoz
1:2
Châtel-St-Denis
FC La Tour-Le Paquier
4:1
Neuchâtel Xamax II
Ascona
4:3
Emmenbrücke
Saint-Maurice
3:2
Prishtina Bern
Amical Saint-Prex
1:1
Yverdon Sport II
MSK Zilina B
1:1
Rohožník
FK Dubnica Nad Vahom
0:1
Dukla Banská Bystrica
KFC Komarno
1:1
FK Kosice
FK Puchov
2:1
FC STK 1914 Samorin
NK Rudar Velenje
3:1
NK Krsko
NK Fuzinar Ravne
4:2
NK Nafta Lendava
NK Brezice 1919
0:2
NK Roltek Dob
ND Gorica
1:1
ND Beltinci
Ethnikos Ashias FC
3:1
Ormideia
EN Thoi Lakatamias FC
1:2
Digenis Akritas
Iraklis Yerolakkou
1:1
Apep Pitsilias
Halkanoras
2:1
MEAP Nisou
Peyia
0:0
Krasava
Elia Lythrodonta
2:0
Kouris Erimi
AEZ
1:1
Omonia Psevda
Fatsa Belediyespor
0:2
Arnavutköy Belediyespor
P. Bugsasspor
0:2
Batman Petrolspor
Hacettepe 1945
2:0
Hacettepe
Malatya Yesilyurt Belediyespor
1:1
Halide Edip Adivarspor
Yeni Orduspor Kulubu
2:1
Kizilcabolukspor
Yomraspor
2:0
Yeni Aksarayspor
Elaziz Belediyespor
4:2
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Agrispor
3:0
Kardemir Karabukspor
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
3:1
Ceyhanspor
Artvin Hopaspor
3:1
Hendek Spor Sakarya
1954 Kelkit Belediyespor
2:0
Kahta 02 Spor
Carsambaspor
1:3
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Duzcespor
3:2
Darica Genclerbirligi
Erzin Belediyespor
3:3
Kestelspor
Turk Metal Kirikkale
0:2
Kasimpasa Erokspor
Adliyespor
0:0
Gumushanespor
Osmaniyespor
4:0
Elazığspor
Karaman Belediyespor
3:2
Nevsehir Belediye Spor
Bayrampasa
1:1
Iğdır FK
Buyuk. Tepecikspor
2:2
Edirnespor
Derince Belediyespor
1:1
Icel Idmanyurdu Spor
Modafen Spor
1:1
Orduspor 1967
Catalcaspor
5:1
Sancaktepe Belediye
Bursa Yildirim Spor
2:0
Erbaaspor
Karsiyaka
0:0
Ofspor
Fethiyespor
2:1
Mardin Buyuksehir Belediyespor
Würzburger Kickers
0:4
Wehen Wiesbaden
Kaiserslautern
2:0
VfL Osnabrück
Viktoria Koln
4:2
MSV Duisburg
Meppen
2:2
Saarbrucken
Verl
1:1
1860 Munich
Eintracht Braunschweig
0:0
Waldhof
Tolmin
3:0
Škofja Loka
ND Slovan Ljubljana
0:2
Brinje Grosuplje
Sava Kranj
1:2
Vipava
Izola
1:1
Adria
Svoboda
0:2
Šobec Lesce
Posavje Krško
2:2
NK Zavrc
Bistrica
3:1
Zreče
NK Sampion Celje
1:0
Šmartno
Šmarje pri Jelšah
0:1
NK Dravograd
Dobrovce
3:3
Podvinci
FK Novy Jicin
6:1
MFK Havirov
Meteor Prague
1:4
Brandys Nad Labem
SK Steti
2:1
FK Olympie Brezova
TJ Tatran Rakovnik
2:3
SK Kladno
Kutna Hora
3:3
FK Caslav
Tj Dvur Kralove Nad Labem
2:3
FC Kolin
SK Petrin Plzen
3:1
Slavoj Mýto
Clu Beroun
1:4
České Budějovice II
FK Horovicko
2:1
FC Viktoria Marianske Lazne
FC Vsetin
3:0
Skastice
MFK Vitkovice
1:2
FK Bospor Bohumin
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
1:1
Rymarov
Detmarovice
1:0
FC Slavoj Olympia Bruntal
FK Nove Sady
4:1
Kozlovice FC
1 HFK Olomouc
0:2
SK Hranice
SK Slany
0:1
N. Byskovice
Banik Sous
4:1
FC Chomutov
Cesky Brod
3:3
MFK Dobris
FK Ostrov
1:1
Ceska Lipa
FK Seko Louny
3:1
SK Aritma Prague
Tochovice
1:1
Letohrad
FC Horky Nad Jizerou
0:1
MFk Trutnov
Velke Hamry
2:2
SK Benatky Nad Jizerou
FK Nachod
2:3
TJ Sokol Libis
SK Poricany
3:1
FC Hlinsko
Vysoke Myto
0:3
Kosmonosy
SK Senco Doubravka
1:3
Otava Katovice
FK Spartak Sobeslav
3:4
TJ Prestice
FK Jindrichuv Hradec 1910
1:4
Sokol Lom
Start Brno
8:0
Zdar Nad Sazavou
Bystřice nad Pernštejnem
1:0
Breclav
FC Slovan Havlickuv Brod
2:3
FK Hodonin
FC Hvezda Cheb
3:1
SK Klatovy 1898
KF Memaliaj
0:3
Flamurtari Vlore
Përmeti
1:1
KF Devolli
KS Gramozi Erseke
0:2
KS Albpetrol Patos
Sopoti Librazhd
3:1
KS Naftetari
Ferro Carril Oeste GP
0:0
Ciudad de Bolivar
Gimnasia y Tiro
1:0
Boca Unidos
Sarmiento Resistencia
1:3
Sportivo Las Parejas
Defensores de Pronunciamiento
1:0
Gimnasia y Esgrima Concepcion
Crucero del Norte
0:0
Central Norte
Atletico Camioneros
0:3
Sportivo Penarol
Sportivo Belgrano
0:1
Douglas Haig
Defensores Belgrano VR
2:1
Racing Cordoba
Villa Mitre
2:0
Circulo Deportivo
Sansinena
1:1
Independiente Chivilcoy
Huracan Las Heras
2:0
Olimpo
Union Sunchales
0:0
Chaco For Ever
Juventud Unida Universitario
0:0
Estudiantes San Luis
Wac
1:1
TUS Bad Gleichenberg
FC Anif
3:1
Kuchl
SAK 1914 Salzburg
3:1
SV Grodig
SV Hall
1:4
Swarovski Tirol II
SC Schwaz
2:3
SV Woergl
Fügen
3:1
FC Wacker Innsbruck II
FC Mauerwerk
1:1
Bruck/Leitha
SV Seekirchen
3:2
Austria Salzburg
Bischofshofen
0:2
TSV St. Johann
Admira Dornbirn
0:1
Brauerei Egg
FC Kufstein
2:1
Imst
USV Weindorf St. Anna am Aigen
2:2
SK Treibach
Lida II
5:3
Svisloch
FC Osipovichi
4:0
Belshina-2
Mozyr NPZ
0:2
Leskhoz
Chayka
0:11
Astravets
Dnepr Mogilev II
3:0
Kostyukovichy
Smena Volkovysk
3:3
Tsementnik
FC Gorki
3:0
Krasnapolle
FK Montazhnik Mazyr
1:0
Vertikal Kalinkovichi
FC Zhlobin
1:4
Bumprom
FK Niva Dolbizno
2:0
Dyush-3 Stenles Pinsk
Svetlogorsk
0:6
BC Maxline
Stjarnan Gardabae
0:2
KR Reykjavik
Keflavik IF
2:3
IA Akranes
Fylkir Reykjavik
0:6
Valur Reykjavik
Breidablik Kopavogur
3:0
HK Kopavogs
Ka Akureyri
2:2
FH Hafnarfjordur
Vikingur Reykjavik
2:0
Leiknir Reykjavik
Goias GO
1:2
Vila Nova GO
Remo PA
1:0
Nautico PE
Brusque SC
0:1
Vasco Da Gama RJ
Londrina PR
1:0
Vitoria BA
Confianca SE
1:0
Operario PR
Parana Clube PR
4:0
Oeste SP
Paysandu PA
2:0
Manaus
Ferroviario CE
0:1
Floresta CE
Jacuipense BA
3:2
Altos PI
Santa Cruz PE
1:1
Botafogo PB
Volta Redonda RJ
2:1
Tombense MG
Mirassol FC
0:1
Gremio Novorizontino
Figueirense FC
2:1
Criciuma SC
Ituano FC SP
0:0
Botafogo SP
Sao Jose RS
1:1
Ypiranga Futebol Clube RS
Uniclinic CE
2:0
Paragominas PA
Campinense PB
2:1
Guarany CE
Caxias RS
2:0
Uniao Rondonopolis
Esportivo RS
1:2
Ferroviaria
Kunshan
4:0
Beijing Institute of Technology FC
Liaoning Shenyang Urban
2:4
Meizhou Hakka
Chengdu Rongcheng
2:1
Sichuan Jiuniu
Nantong Zhiyun
4:2
Zibo Cuju FC
AC Juvenes/Dogana
0:1
Tre Penne
SS Pennarossa
1:0
SS San Giovanni
FC Domagnano
3:0
SP Cailungo
FC Fiorentino
1:1
SS Folgore Falciano Calcio
Duque de Caxias RJ
2:2
São Gonçalo EC RJ
Carapebus EC
0:2
Academia de Futebol Pérolas Negras
Olaria
1:0
Serrano RJ
Goytacaz
1:1
Serra Macaense
Campo Grande AC
2:0
Nova Cidade
Deportivo Cali
2:1
Deportes Pereira
Once Caldas
1:1
Alianza Petrolera
Santa Fe
3:1
Envigado
Rionegro Águilas
1:2
Junior
Bohemians 1905 II
2:3
Dukla Praha II
Jablonec II
1:3
SK Sokol Brozany
Hradec Králové II
1:0
FK Zbuzany 1953
FK Chlumec Nc
2:3
FK Prepere
FC Velke Mezirici
1:0
Fotbal Frydek Mistek
SK Benesov
5:3
Tj Jiskra Domazlice
FK Banik Sokolov
0:3
Loko Vltavin
Motorlet
1:3
Slavia Praha II
Slovan Liberec II
0:0
Tj Sokol Zivanice
FK Kraluv Dvur
0:0
FC Pisek
Sokol Hostoun
2:0
SK Rakovnik
Povltava FA
3:3
Vysehrad
1. FC Karlovy Vary
0:0
FK Admira Prague
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
1:2
Pardubice II
Tj Slovan Velvary
1:1
SK Zapy
FK Apos Blansko
2:1
Uhersky Brod
FC Msa Dolni Benesov
2:2
1 SC Znojmo FK
SK Hanacka Slavia Kromeriz
3:0
FC Hlucin
FA 2000
1:1
Aarhus Fremad
Middelfart
1:3
Hillerød
Brabrand IF
0:1
HIK Hellerup
Kolding IF
1:2
Skive IK
Thisted
2:1
Naestved BK
KFUM
3:2
Holbæk B&I
ASA Aarhus
2:2
Kjellerup IF
Fuglebakken KFUM Århus
1:2
Holstebro
Aalborg BK II
2:1
VRI
Ringsted
0:1
LSF
Tarup-Paarup IF
0:0
Hedensted
FC Sydvest 05
3:3
Boldklubben 1909
B 1913
1:2
SfB-Oure
Ishøj
1:3
Greve
Herstedøster IC
1:4
Frederikssund
Odder IGF
3:0
Nørresundby
AB Tårnby
1:0
B 1908
Tårnby FF
3:0
Skovshoved
Køge Nord
1:1
GVI
Aarhus Fremad II
4:0
Marienlyst
Solrød
0:3
Avarta
Boldklubben 1903
3:2
Brønshøj
Varde IF Elite
0:1
OKS
Hoek
4:0
Vvog
Excelsior '31
4:1
Sportlust '46
ACV Assen
0:1
Harkemase Boys
Odin 59
4:1
Dovo Veenendaal
BVV Barendrecht
2:1
Ajax Amateurs
Dvs 33 Ermelo
1:2
FC Lisse
Stedoco
0:1
Sparta Nijkerk
Ter Leede
0:0
Staphorst
VV Sint Bavo
2:2
VV Goes
Skelleftea FF
4:0
Ytterhogdal
Angelholms FF
2:2
Assyriska BK
Balkan
2:2
FC Rosengaard 1917
Stenungsunds IF
1:0
Grebbestads IF
Ahlafors
4:3
Vänersborgs FK
Ullared
3:1
Vinberg
Sävedalen
4:1
Dalstorps
Kvarnsvedens IK
0:1
Karlbergs BK
Astrio
4:0
Varbergs GIF
Eskilsminne IF
4:1
Onsala
Skiljebo SK
0:1
Enskede IK
Kungsängen
2:1
Järfälla
Stockholm Internazionale
4:0
Lidingö
IFK Österåker
3:0
FC Arlanda
Eskilstuna City
0:3
Karlslunds IF
Rynninge IK
2:2
Arameiska-Syrianska
Huddinge IF
1:1
Nykoping BIS
Trosa-Vagnhärad SK
0:2
Smedby
Kristianstad FC
1:0
KSF Prespa Birlik
IK Oddevold
4:1
IFK Skövde FK
BK Forward
2:1
Lidköping
Bodens BK
1:1
Sandviks
Husqvarna FF
2:1
Höganäs BK
Enkoping SK
1:0
FC Gute
Mjölby
6:0
IFK Eskilstuna
Hassleholms IF
0:2
Berga
Räppe
0:2
IFK Hässleholm
Yxhult
2:5
IK Gauthiod
Stöde
2:2
Team TG FF
Frösö
1:0
Friska Viljor FC
Västra Frölunda
2:0
Tord
Värmbols
1:1
Nordic United
IFK Tidaholm
1:2
IF Karlstad II
Syrianska FC
3:1
Tyresö
AFC II
1:3
Valken '68
BOL
2:1
ZOB
Honselersdijk
1:3
Monnickendam
Zwaluwen '30
2:1
Argon Mijdrecht
Forum Sport
2:3
Nootdorp
VELO
3:1
Voorschoten '97
WV-HEDW
1:0
Die Haghe
BVCB
2:1
Heinenoord
Nieuwenhoorn
1:1
VV Papendrecht
RVVH
0:2
Nieuw Lekkerland
Heerjansdam
1:1
Brielle
KHC
0:0
Nunspeet
Huizen
6:0
Woudenberg
Montfoort
2:2
Nivo Sparta
Breukelen
2:2
De Bilt
SVL
1:3
Sliedrecht
WNC
4:0
Zuidvogels
Almkerk
1:2
GRC 14
Broekster Boys
2:0
Drachtster Boys
Leeuwarder Zwaluwen
2:2
Winsum
PKC '83
0:5
Zeerobben
Whc
5:0
Burgum
DOS '37
3:1
DTS Ede
Neptunus-Schiebroek
2:1
Terneuzense Boys
VV Kloetinge
2:0
SHO
Oranje Wit
1:4
FC Xerxes
SDV Barneveld
0:3
Apeldoorn CSV
Hierden
0:5
Bennekom
Go Ahead
4:0
DOS Kampen
SVI
0:1
De Merino's
DZC '68
1:0
SVZW
LRC
1:6
Roda '46
Oranje Nassau
1:1
VV Groningen
Olde Veste '54
3:0
Blauw Wit '34
Pelikaan-S
8:0
Balk
Chevremont
3:2
De Ster
FVC
0:4
SVBO
Aldershot Town FC
0:1
Halifax Town
Altrincham FC
1:0
Notts County
Barnet FC
3:1
Weymouth FC
Boreham Wood FC
2:1
Yeovil Town
Dag & Red
5:1
Solihull Moors FC
Dover Athletic FC
0:1
Bromley FC
Eastleigh FC
3:2
Woking FC
Kings Lynn FC
0:1
Wealdstone FC
Maidenhead United FC
1:1
Grimsby Town
Stockport County
2:1
Wrexham
Chesterfield
2:2
Torquay United
Bath City FC
0:3
Maidstone United FC
Billericay Town
2:3
Hemel Hempstead
Chelmsford City
0:2
Dulwich Hamlet
Concord Rangers
0:3
Chippenham Town
Eastbourne Borough
6:0
Braintree Town FC
Hungerford Town FC
1:1
Slough Town FC
Oxford City
1:1
Hampton & Richmond
St Albans City
1:0
Havant & Waterlooville FC
Tonbridge Angels
3:1
Dorking Wanderers
Welling United
0:6
Dartford FC
AFC Fylde
2:1
Kidderminster Harriers FC
AFC Telford United
0:2
Brackley Town FC
Boston United FC
2:1
Guiseley FC
Chester FC
5:1
Blyth Spartans AFC
Curzon Ashton FC
2:1
Bradford Park Avenue AFC
Darlington 1883
1:2
York City FC
Farsley Celtic
0:3
Alfreton Town FC
Gateshead FC
3:0
Gloucester City
Hereford FC
1:1
Leamington FC
Kettering Town
1:2
Spennymoor Town
Westfield (Surrey)
2:3
Ashford Town Middlesex
Bracknell Town
0:1
Marlow
Northwood FC
1:7
Uxbridge FC
Hanwell Town
6:5
Staines Town
Frickley Athletic
1:2
Pickering Town CFC
Hebburn Town
1:1
Liversedge
Ossett United
1:3
Cleethorpes Town FC
Shildon FC
5:1
Sheffield FC
Sittingbourne FC
2:1
Phoenix Sports
North Leigh FC
1:2
Barton Rovers FC
Whitehawk
1:2
Lancing FC
Heybridge Swifts
3:2
Maldon & Tiptree
Romford
0:2
AFC Sudbury
Bootle
5:0
Ramsbottom United
Colne
2:0
Glossop North End FC
Kidsgrove Athletic FC
1:2
Prescot Cables
Market Drayton Town
1:7
Mossley AFC
Rylands
1:4
Marine FC
Workington AFC
2:2
1874 Northwich FC
VCD Athletic FC
5:0
Sevenoaks Town
Clitheroe
0:2
Leek Town
Bedworth United
2:1
Loughborough Dynamo
Coleshill Town
1:4
Chasetown FC
Histon FC
2:4
Soham Town Rangers
Spalding United
1:2
Cambridge City
Sutton Coldfield
1:2
Ilkeston Town
Wisbech Town
0:3
Carlton Town
Yaxley
0:3
Corby Town
Barnstaple Town
1:5
Paulton Rovers
Highworth Town
2:0
Mangotsfield Utd
Larkhall Athletic
3:3
Cinderford Town
Sholing FC
2:1
Slimbridge
Frome Town
2:0
Lymington Town
Bishop's Stortford
7:0
Leatherhead FC
Bognor Regis Town
2:2
Wingate & Finchley
Bowers & Pitsea
1:0
Horsham FC
Cheshunt FC
1:3
Carshalton Athletic
Cray Wanderers
14:00
Brightlingsea Regent
Folkestone Invicta
3:3
Potters Bar Town FC
Haringey Borough
5:1
East Thurrock United
Kingstonian FC
4:1
Merstham
Lewes FC
1:3
AFC Hornchurch
Margate FC
2:1
Enfield Town
Worthing FC
1:0
Corinthian Casuals
Gosport Borough
3:2
Tiverton Town
Harrow Borough
2:0
Dorchester Town
Hendon FC
3:1
Wimborne Town
Kings Langley
3:0
Poole Town
Merthyr Town
2:3
Farnborough
Metropolitan Police
1:1
Hayes & Yeading United F.C.
Salisbury
4:2
Swindon Supermarine
Taunton Town
3:0
Walton Casuals
Truro City FC
4:1
Chesham Utd
Weston Super Mare FC
1:3
Hartley Wintney
Yate Town
4:0
Beaconsfield Town
AFC Rushden & Diamonds
2:1
Hitchin Town
Alvechurch
1:0
Biggleswade Town
Banbury United
5:1
St Ives Town
Bromsgrove Sporting FC
1:2
Royston Town
Leiston FC
2:1
Hednesford Town
Lowestoft Town
2:0
Stratford Town FC
Nuneaton Town FC
2:3
Coalville Town
Redditch United
0:1
Peterborough Sports FC
Stourbridge FC
1:1
Needham Market FC
Rushall Olympic
2:0
Barwell
Bamber Bridge
2:4
Matlock Town
Buxton FC
2:2
Morpeth Town
Gainsborough Trinity
1:1
Radcliffe
Grantham Town
1:2
Scarborough Athletic
Lancaster City
3:2
Ashton United FC
Nantwich Town
0:1
Basford United
South Shields
3:2
Warrington Town
Stafford Rangers
1:1
Atherton Collieries
Stalybridge Celtic
5:2
FC United of Manchester
Whitby Town
1:0
Hyde United FC
Witton Albion
1:0
Mickleover Sports
Tallinna FC Flora
5:1
JK Welco Elekter
FC Elva
10:00
FCI Levadia Tallinn
Paide Linnameeskond II
10:00
JK Tallinna Kalev
Tammeka II
10:00
Parnu Jalgpalliklubi
Utsiktens BK
1:0
Lindome GIF
Gefle IF
1:2
Örebro Syrianska
Hudiksvalls Forenade FF
0:0
IF Karlstad
Torns IF
1:1
Vänersborgs IF
FC Linkoping City
0:1
Qviding FIF
Aatvidaberg FF
2:1
Lunds BK
Österlen
4:1
Oskarshamns AIK
Skovde AIK
1:1
Tvaakers IF
IFK Malmo
0:1
FC Trollhattan
Piteaa IF
1:2
Sandvikens IF
Pontefract Collieries
1:1
Yorkshire Amateur
Widnes
2:0
Brighouse Town
City Of Liverpool
0:0
Stockton Town
Dunston Uts
3:2
Worksop Town
Sporting Khalsa
6:5
Dereham Town FC
Stamford
0:1
Daventry Town
Bedford Town Football Club
1:0
St Neots Town
AFC Kempston Rovers
2:2
Newcastle Town
Hastings United
3:0
AFC Dunstable
Welwyn Garden City
3:3
Hythe Town
Ramsgate
5:0
Mole Valley SCR
Stowmarket Town
1:1
Great Wakering Rovers
Corinthian
1:1
Grays Athletic
Canvey Island
4:1
Coggeshall Town
Ashford United
1:1
Chalfont St Peter
Chichester City FC
4:0
Whitstable Town
Wantage Town
1:2
Willand Rovers
Thame Utd
3:2
Winchester City FC
Trefelin
0:4
Connahʼs Quay
Aberystwyth Town FC
4:1
Cefn Druids
Buckley Town
2:0
Monmouth Town
Cardiff Metropolitan University FC
3:0
Barry Town United FC
Saltney Town FC
1:1
Penrhyncoch
Swansea University
1:0
Bangor City
Penrhiwceiber Rangers FC
1:3
Flint Town United
Airbus UK Broughton
1:2
Haverfordwest County
Bala Town FC
5:0
Pontypridd Town
Newtown AFC
1:1
Carmarthen Town AFC
Dinas Powys FC
2:4
Guilsfield
Aalesunds FK
3:2
Strommen IF
KFUM Oslo
2:0
Grorud IL
Ranheim IL
2:2
Aasane Fotball
Sandnes Ulf
2:1
Stjordals/Blink
Sogndal IL
0:0
Bryne FK
Ullensaker/Kisa
0:2
Raufoss IL
MSK Zilina
0:2
MFK Ruzomberok
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
2:2
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
FK Senica
0:3
Slovan Bratislava
Skf Sered
0:1
MFK Zemplin Michalovce
FK Ventspils
Valmiera FK/BJSS
Riga FC
0:1
FK Liepaja
Spartaks Jurmala
13:00
Riga FC
FK Liepaja
13:00
Rigas Futbola Skola
Rigas Futbola Skola
15:00
FK Ventspils
Ballinamallard United FC
0:0
Loughgall
Knockbreda FC
3:2
Dergview FC
Newry City
1:1
Dundela FC
Queens University
0:1
Institute
Annagh United FC
0:1
Harland and Wolff Welders FC
Hiiumaa
2:0
Piraaja
JK Sillamae Kalev
1:1
Tartu Kalev
Lasnamae FC Ajax
3:1
Helios
Raplamaa
1:0
Saue
Kose
0:4
Viljandi JK Tulevik II
AS Shebekino
Mayskiy
Yelets
Atom Novovoronezh
Levyy bereg
FK Orel
Lokomotiv Liski
Metallurg-Oskol
Akademiya Tambov
Dinamo Bryansk II
Almaz-Antey
Yadro St. Petersburg
Elektron VN
SSh Leningradets Gatchina
Khimik Koryazhma
Avtomobilist
Prialit
SSH Saturn
Metallist Korolev
Olimp-SKOPA
Vityaz Noginsk
Kosmos 2
Legion Ivanteyevka
Peresvet
Kobart Lobnya
Lyubertsy
Zvyagino Pushkino
Sergiyev Posad
Balashikha
Znamya Noginsk II
Saturn Ramenskoye II
FC Zorkij Krasnogorsk
Spartak Tuymazy II
OAF Irtysh-M Oms
Torpedo Miass II
Ilpar
Shakhtyor Korkino
Umka Magnitogorsk
Tyumen II
Tobol Kurgan
FK Amkar-SDYuShOR
Metallurg-M
Zvezda Perm II
Chelyabinsk II
Metallurg Asha
Tobol Tobolsk
Uralets NT
Prikamye Perm
Khimik-Avgust
Dorozhnik
FC Volga Ulyanovsk II
Akademia Engels
Spartak Cheboksary
Mordovia Saransk II
Zenit Izhevsk II
Akron II
Miedź Legnica II
00:00
Zaglebie II Lubin
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
00:00
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Kutno
00:00
Jagiellonia II
Legia Warszawa II
00:00
Unia Skierniewice
Blekitni Stargard S.
00:00
Olimpia Grudziadz
Pogoń Nowe Skalmierzyce
00:00
Jarota Jarocin
Cracovia Kraków II
00:00
Podlasie Biała Podlaska
MKS Czarni Połaniec
00:00
ZKS Unia Tarnów
Bałtyk Koszalin
2:2
Zawisza Bydgoszcz
Goczałkowice Zdrój
2:0
MKS Karkonosze Jelenia Góra
Elana Torun
2:4
Sokół Kleczew
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Korona Rzeszow
Piast Żmigród
4:2
MKS Kluczbork
Gać Oława
0:0
Gwarek Tarnowskie Góry
KS Polonia Bytom SA
1:0
Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów
1:2
Stal Brzeg
Carina Gubin
5:2
Górnik Zabrze II
Lechia T. Mazowiecki
4:0
Błonianka Błonie
Mlks Znicz Biala Piska
1:3
Polonia
MKS Pilica Białobrzegi
2:1
MLKS Wissa Szczuczyn
Mamry Giżycko
0:1
KS Legionovia Legionowo
Unia Janikowo
2:1
Przodkowo
Polonia Sroda Wielkopolska
3:2
SKS Baltyk Gdynia
Kp Starogard Gdansk
1:0
Kluczevia Stargard
Wisłoka Dębica
0:2
Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg
1:0
ZKS Stal Stalowa Wola
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
1:3
Wólczanka W. Pełkińska
Odra Wodzisław Śląski
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Broń Radom
3:2
Wikielec
Stolem Gniewino
3:2
Świt Skolwin
Samaraa SC
0:2
Al Quwa Al Jawiya
Zakho
0:0
Al Karkh
Newroz
0:0
Naft
Al Qasim
0:0
Al Sinaah FC
Naft Maysan
0:2
Naft Al Wasat
ThespaKusatsu
0:1
JEF United
Omiya Ardija
1:0
SC Sagamihara
Albirex Niigata
1:0
Ventforet Kofu
Kyoto Sanga
2:0
Tochigi
Jubilo Iwata
2:0
FC Ryukyu
Renofa Yamaguchi
1:3
V-Varen Nagasaki
Ehime FC
0:4
Montedio Yamagata
Gimpo
3:1
Paju Citizen
Cheongju
2:0
Yangju Citizen
Cheonan City
3:0
Hwaseong
Gangneung City
1:0
Pyeongtaek Citizen
Changwon City
1:3
Mokpo City
Seoul Jungnang
2:2
Seoul United
Gangwon II
0:1
Jinju Citizen
Yeoju Citizen
0:1
Geoje Citizen
Yangpyeong
2:4
Jeonju
Pocheon
5:1
Dangjin Citizen
FC Vaajakoski
2:2
SJK Akatemia
EPS
1:1
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Honka Akatemia
1:1
HJS Akatemia
Ilves 2
3:2
FC Jazz
Vantaan Jalkapalloseura
1:1
KaaPo Kaarina
Grankulla IFK
3:4
SalPa
PeKa
1:0
Lahden Reipas
Kiffen
3:1
Mipk Mikkeli
Atlantis FC
6:0
MyPa Myllykoski
RoPS Farmi
0:2
JJK Jyvaskyla
JS Hercules
5:0
Kemi City
KuFu-98
5:0
Pkku
Shkumbini Peqin
3:2
KF Erzeni
Maliqi
1:1
Apolonia Fier
Terbuni Puke
1:0
FK Vora
FK Tomori
2:0
KS Lushnja
KS Butrinti Sarande
1:0
KS Burreli
Besa Kavaje
1:1
Korabi Peshkopi
Beselidhja Lezhe
2:2
KS Pogradeci
Bylis Ballsh
4:0
Turbina Cerrik
Gor Mahia
2:1
KCB
Talanta
1:1
Wazito
Vihiga Bullets
0:0
Bidco United
Bandari
3:0
Mathare United
Posta Rangers
0:1
Kariobangi Sharks
Union Mauer
2:0
Austria XIII
Bürmoos
3:2
Adnet
ÖTSU Hallein
0:1
Eugendorf
Oedt
2:1
Bad Schallerbach
Golling
3:1
Bramberg
ASV 13
13:00
SC Ostbahn XI
Donaufeld
13:00
FC Stadlau
Blau-Weiß Feldkirch
0:4
Andelsbuch
Kirchbichl
3:0
SPG Prutz / Serfaus
ATUS Ferlach
1:1
St. Michael Bleiburg
KAC
2:1
Feldkirchen
Bleiburg
6:0
Klagenfurt
SV Dinamo Helfort
0:0
Young Style SC Wienerberg
SC Retz
4:1
Langenrohr
Wildon
6:2
Hitthaller St. Michael
Rottenmann
1:1
Leoben
Fussach
0:0
Nenzing
FC Hard
1:2
FC Lustenau
Friedburg / Pöndorf
1:5
Pöttinger Grieskirchen
Zebau Bad Ischl
2:3
Grün Weiß Micheldorf
Volders
0:2
Zirl
St. Johann in Tirol
1:1
Ebbs
Völs
1:2
Kematen
SC Ritzing
2:4
Klingenbach
Thalgau
2:2
Neumarkt
Hallwang
2:6
Altenmarkt
Bezau
2:3
Bizau
Lochau
2:1
Göfis
Schruns
1:2
Ludesch
Natters
1:4
SC Münster
Innsbrucker AC
1:1
Silz / Mötz
SC Pinkafeld
0:3
Oberwart / Rotenturm
SV Wallern
2:2
Union Perg
Kraig
0:5
Dellach im Gailtal
Siegendorf
7:0
Oberpetersdorf
SC Zwettl
1:1
Ortmann
Metaloglobus
00:00
Unirea Constanța
Csikszereda
00:00
Gloria Buzau
Acs Dacia Unirea Braila
00:00
Universitatea Cluj
Unirea Dej
00:00
Petrolul
Selimbar
00:00
AFC Astra Giurgiu
Municipal Braşov
1:0
Kids Tâmpa Braşov
CS Armata Aurul Brad
1:3
Gilortul
Viitorul Şimian
3:3
Voinţa Lupac
CS Jiul Petrosani
0:2
Progresul Ezeriș
Rapid II
2:0
Academica Clinceni II
Resita
3:0
Viitorul Târgu Jiu II
Someşul Dej
7:0
CSM Satu Mare
CS Luceafarul Oradea
0:2
FC CFR 1907 Cluj II
Progresul Şomcuţa Mare
1:3
1910 Oradea
SCM Zalău
0:3
Sânmartin
Sportul Şimleu
1:1
Minaur Baia Mare
Popești-Leordeni
1:0
Înainte Modelu
Agricola Borcea
4:1
Voluntari II
CS Afumati
3:1
Recolta Gheorghe Doja
Olteniţa
1:2
Gloria Albeşti
Metalurgistul Cugir
1:0
Avântul Reghin
Hunedoara
4:1
ACS Gloria Bistriţa
Târgu Secuiesc
0:4
Blejoi
Plopeni
1:1
Olimpic Cetate
CS U Craiova II
0:1
Viitorul Dăești
Flacăra Horezu
0:0
Petrolul Potcoava
Minerul Costeşti
3:1
Alexandria
Şomuz Fălticeni
2:0
Ceahlaul
AS Stiinta Miroslava
0:0
Bucovina Rădăuţi
Acs Foresta Suceava
3:2
Paşcani
Hușana Huși
2:1
SJ Vaslui
Dante Botoşani
2:1
CSM Bacău
Sporting Lieşti
2:1
Dinamo Bacău
Sportul Chiscani
1:5
Râmnicu Sărat
Viitorul Ianca
3:1
Făurei
Focşani
3:1
Otelul
Pobeda Stár Bišnov
0:1
Crişul Chişineu Criş
CS Frontiera 2004 Curtici
2:2
Șoimii Lipova
Progresul Pecica
ACS Poli Timisoara
Aserrí
1:1
Consultants Moravia
Marineros de Puntarenas
2:1
Escorpiones Belén
Puerto Golfito
1:0
Santa Ana
Turrialba
1:0
Barrio México
Naxxar Lions
2:0
Lija Athletic
Zejtun Corinthians
0:0
San Gwann FC
Zebbug Rangers
2:2
Tarxien Rainbows
Senglea Athletic
0:1
Swieqi United
Andrezieux Boutheon
Canet Roussillon
Bergerac Perigord FC
Bourges Foot 18
Le Puy
Stade Montois FC
Colomiers
Nantes II
Les Herbiers
Yzeure
Angers SCO II
Béziers
Montpellier II
Trelissac FC
AS Saint Priest
Lyon-Duchère
Aubagne FC
RC Grasse
Etoile Frejus Saint-Raphael
Hyères
Rumilly-Vallières
Monaco II
GOAL FC
Louhans-Cuiseaux
Sporting de Toulon
Martigues
Olympique Marseille II
Marignane Gignac FC
Beauvais
SC Schiltigheim
Belfort
FC Fleury 91
L'Entente SSG
Metz II
FCSR Haguenau
Paris 13 Atletico
Épinal
Lusitanos Saint-Maur
Sainte Genevieve Sports
Lens II
Auxerre II
Bobigny AC
Reims II
Saint-Quentin
Blois Foot
AS Poissy
St Pryve St Hilaire FC
Chartres FC
US Saint-Malo
Vannes
FC Versailles 78
US Granville
Caen II
Rouen
Plabennec
Chateaubriant
AS Vitre
Romorantin
Lorient II
Guingamp II
FC Chamalieres
Angouleme Charente FC
Jura Sud-Lavans
Olympique Lyonnais II
Estudiantes Rio Cuarto
1:1
Nueva Chicago
Temperley
0:0
Chacarita Juniors
Deportivo Riestra
0:0
San Martin Tucuman
Quilmes
2:1
Estudiantes BA
Santamarina
0:2
San Telmo
Guemes
1:0
San Martin San Juan
Tristan Suarez
1:2
Atletico de Rafaela
Almagro
1:2
Villa Dalmine
Ferro Carril Oeste
0:0
Guillermo Brown
Agropecuario
1:0
Mitre
Blumenthaler SV
5:2
Hemelingen
Bremer SV
4:1
TuS Schwachhausen
BTS Neustadt
2:3
SAV
Weiche Flensburg II
3:1
Kronshagen
Flensburg
0:2
Eckernforder SV
VfL Halle
1:1
Rot-Weiss Erfurt
Einheit Rudolstadt
1:0
Union Sandersdorf
Bischofswerdaer
2:1
Martinroda
Blau-Weiß Zorbau
2:3
Budissa Bautzen
Arnstadt
1:1
Einheit Wernigerode
FC Oberlausitz Neugersdorf
0:3
Carl Zeiss Jena II
An der Fahner Höhe
2:3
Krieschow
BSC Süd 05
0:2
Eintracht Mahlsdorf
Mecklenburg Schwerin
0:2
Ludwigsfelder
Rostocker FC
3:1
Blau-Weiß 90 Berlin
SV Eutin 08
1:0
Union Neumünster
Ammerthal
4:0
Sand
Ansbach
1:0
TSV Grossbardorf
Eintracht Stadtallendorf
1:1
Bayern Alzenau
Eintracht Trier
2:0
Alemannia Waldalgesheim
Landsberg
5:1
SV Pullach
Neckarsulm
1:3
Astoria Walldorf II
FV Ravensburg
4:2
SF Dorfmerkingen
Ilshofen
0:6
FC Nottingen
Pforzheim
1:0
Stuttgarter Kickers
Meiendorfer SV
1:5
Dassendorf
Lohbrügge
0:1
SV Curslack-Neuengamme 1919
KSV Baunatal
1:3
Buchonia Flieden
Freiburger FC
2:1
Oberachern
Dornbreite Lübeck
3:3
Oldenburger
Vilzing
0:0
Eintracht Bamberg
Vatan Spor
1:2
DJK Bamberg
OSC Bremerhaven
3:0
Geestemünde
Waldgirmes
0:3
Ginsheim
Fernwald
2:2
Hanau
Deisenhofen
4:0
Türkspor Augsburg
Schwaben Augsburg
2:1
Dachau
Kirchanschöring
3:1
Kottern
Karbach
2:2
TuS Koblenz
Hassia Bingen
2:0
Emmelshausen
Dudenhofen
0:2
Wormatia
FSV Jaegersburg
2:2
Hertha Wiesbach
Mechtersheim
3:2
Elversberg II
FC 08 Villingen
2:0
Backnang
Bissingen
1:1
Göppinger
Bruchsal
2:1
Lörrach-Brombach
TB Uphusen
2:1
Hagen / Uthlede
Cham
1:2
Abtswind
Karlburg
0:0
Neumarkt
Dietkirchen
1:3
Viktoria Griesheim
Eisbachtal
1:1
Mülheim-Kärlich
FV Eppelborn
4:1
Rochling Volklingen
Jahn Regensburg II
2:1
Hankofen-Hailing
Ramlingen-Ehlershausen
6:1
Gifhorn
FT Braunschweig
0:2
Wolfenbüttel
Neuhof
1:2
Lehnerz
Ingolstadt II
2:2
1880 Wasserburg
Deutz
0:4
Düren
CA 3 de Febrero
1:1
Club Guarani de Trinidad
Sportivo Ameliano
3:0
Sp. San Lorenzo
Atyra FC
2:1
Independiente FBC
Araucária
3:1
Nacional PR
CE Uniao PR
2:1
Andraus Brasil
AA Iguaçu
2:0
Independiente FSJ
PSTC Procopense
2:0
Prudentopolis PR
Verê
1:2
Apucarana
CF União de Coimbra
2:1
Graciosa
SC Vianense
0:2
Vitória Setúbal
Sao Joao Ver
1:3
Leixões
Estrela Vendas Novas
0:2
Uniao SC Paredes
Sportivo de Loures
2:2
Oriental Dragon
Olhanense
1:0
Santa Cruz de Alvarenga
AD Camacha
6:1
GD Ribeirao
União Montemor
0:2
Vilaverdense FC
Sintrense
1:1
Macedo Cavaleiros
Aguias Moradal
2:1
Damaiense
Comércio Indústria
1:1
União de Leiria
FC Serpa
4:0
CD Olivais e Moscavide
Oliveira Hospital
5:0
União Madeira
GD Fontinhas
0:1
SCU Torreense
Caldas SC
1:0
Amora FC
Moitense
2:1
Anca FC
Rebordelo
1:2
CD Cinfaes
Pombal
0:4
Leca FC
UD Oliveirense
3:0
Arronches e Benfica
Ar Sao Martinho
0:1
Castelo Branco
SG Sacavenense
0:4
AD Fafe
AD Limianos
0:1
Berco SC
Ferreira de Aves
0:1
Academico de Viseu
Cfc-Cf Canelas 2010
2:4
Casa Pia Atletico
Vila Meã
1:5
Feirense
FC Vinhais
0:3
Nacional
Clube Uniao Idanhense
0:2
SC Covilha
Sertanense FC
0:1
CD Mafra
Imortal Albufeira
0:2
Vilafranquense
Alpendorada
1:2
Academica Coimbra
Pevidem SC
1:3
Trofense
SC Espinho
1:0
Merelinense FC
Clube Condeixa
4:3
Esperanca de Lagos
CF Os Belenenses
5:3
CA Pero Pinheiro
Anadia FC
3:1
Coruchense
São Roque (Açores)
0:3
Sporting Farense
Louletano
3:1
SC Salgueiros
Rabo de Peixe
2:3
Castro Daire
FC Ferreiras
0:3
Club Foot Estrela
Felgueiras 1932
2:0
Chaves
AmaZulu
1:0
Baroka
Orlando Pirates
0:2
Mamelodi Sundowns
Sekhukhune United
1:1
Golden Arrows
Supersport United
2:1
Maritzburg United
Stellenbosch
2:1
Chippa United
FK Rudar Prijedor
2:0
FK Radnik Bijeljina
FK Tuzla City
2:1
FK Velez Mostar
FK Borac Banja Luka
1:0
FK Sarajevo
Hapoel Katamon
0:0
Bnei Sakhnin
Ironi Kiryat Shmona
1:0
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Tel Aviv
0:2
Hapoel Haifa
Hapoel Beʼer Sheva
2:0
Maccabi Tel Aviv
Cliftonville
1:0
Warrenpoint Town FC
Coleraine
3:0
Ballymena United
Glenavon
0:0
Linfield
Glentoran
0:3
Crusaders
Portadown
1:4
Dungannon Swifts
Larne
0:0
Carrick Rangers
Colegiales
0:0
Talleres Remedios
Sacachispas
1:0
Canuelas
Los Andes
0:0
San Miguel
Fenix
1:1
UAI Urquiza
Defensores Unidos
0:0
Comunicaciones
Villa San Carlos
0:0
Deportivo Armenio
Huachipato
1:1
Palestino
Union La Calera
2:0
O`Higgins
Cobresal
2:0
Antofagasta
Unión Española
2:1
Deportes La Serena
Melipilla
1:1
Audax Italiano
KSC Grimbergen
1:3
Bertem-Leefdaal
Ardennen
1:2
Munkzwalm
Rumbeke
3:0
Sassport Boezinge
Sparta Heestert
1:1
K Eendracht Wervik
RFC Union La Calamine
2:1
RSC Beaufays
Diksmuide
5:1
RC Lauwe
SK Denderhoutem
1:2
Excelsior Mariakerke
Vorselaar
2:2
ASV Geel
K Kontich FC
4:0
Eendracht Zoersel
Oppuurs
1:3
Wezel
Antonia
4:1
Ternesse
Chevetogne
3:0
Beauraing
Biesme
4:0
Malonne
Condruzien
2:4
RUW Ciney
Sartoise
1:2
Libramont
Jeunesse Freylangeoise
4:2
Bastogne
Aubange
1:0
RAC Saint-Mard
Juve Hasselt
1:2
Bregel Sport
Alken
5:1
Eendracht Maasmechelen
Etoile de Faimes
2:3
FC Du Geer
Stade Bierbeek
5:3
Huldenberg
Veltem
0:1
Linden
Kustosija
1:2
Sesvete
HNK Cibalia-Vinkovci
2:0
Dubrava Zagreb
NK Inter Zapresic
1:4
NK Dugopolje
Gnk Dinamo Zagreb II
0:0
NK Rudes
Peninsula Power
2:1
Brisbane Roar II
SC Wanderers
1:0
Gold Coast Knights
Olympic
1:1
Redlands United
Eastern Suburbs
1:1
Capalaba
Lions
2:0
Brisbane Strikers
Gold Coast United
3:0
Magpies Crusaders
Moreton Bay United
3:4
Logan Lightning FC
Phönix Lübeck
1:7
Weiche Flensburg
Optik Rathenow
0:1
Luckenwalde
Energie Cottbus
9:0
Eilenburg
Tennis Borussia
3:2
Lichtenberg
Schott Mainz
3:3
Elversberg
Mainz II
2:0
Offenbach
Hessen Kassel
2:0
TUS Rot-Weiss Koblenz
FC Gießen
1:3
TSV Steinbach
VfR Aalen
2:1
SG Sonnenhof Grossaspach
Bahlinger SC
1:0
FSV Frankfurt
Werder Bremen II
8:1
VfV Hildesheim
Heider
0:2
Lubeck
Bonner SC
0:3
Fortuna Düsseldorf II
SVL
1:2
RWE
Schalke II
1:1
SV 19 Straelen
VfB Homberg
0:0
Fortuna Köln
Köln II
4:0
Sportfreunde Lotte
Wiedenbruck
1:1
Wegberg-Beeck
Uerdingen
1:2
Rodinghausen
RW Oberhausen
4:0
Rot Weiss Ahlen
Bayern II
3:1
Rain/Lech
Heimstetten
0:0
Nürnberg II
Schalding-Heining
2:0
Viktoria Aschaffenburg
Pipinsried
0:5
Buchbach
VfB Eichstatt
2:1
Aubstadt
Carl Zeiss Jena
3:2
Chemie
Oberneuland
1:0
Hannover 96 II
Jeddeloh
1:1
HSC Hannover
Alemannia Aachen
0:1
Mönchengladbach II
SKA Khabarovsk
2:0
Veles
Tom Tomsk
2:1
Urozhay Krasnodar
FC Volgar Astrakhan
0:1
FK Dolgoprudny
FC Orenburg
2:0
FK Yenisey Krasnoyarsk
FK Rotor Volgograd
1:0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
FC Metallurg Lipetsk
0:0
FC Tekstilshchik Ivanovo
Akron Tolyatti
1:0
Torpedo Moskva
FC Fakel Voronezh
3:0
Spartak-2 Moscow
Neftek. Nizhnekamsk
4:1
FC Krasnodar-2
FC Baltika Kaliningrad
1:1
Alania-D
Zvezda-2005 Women
4:0
FK Rubin Kazan Women
FK VDV Ryazan Women
0:0
Yenisey
Krasnodar Women
2:0
Chertanovo Moscow Women
Zenit Women
0:0
CSKA Women
Bo'ness United
Wick Academy FC
Buckie Thistle FC
4:1
Cumbernauld Colts FC
Cumnock Juniors
1:5
Formartine United
Dalbeattie Star
3:2
Newtongrange Star FC
Edinburgh University
0:3
Lothian Thistle
Haddington Athletic FC
1:1
Deveronvale FC
Cove Rangers
1:0
Airdrieonians
Dumbarton
1:1
Alloa Athletic
East Fife
0:2
Clyde
Montrose
2:2
Falkirk
Queen's Park
3:2
Peterhead
Annan Athletic
1:3
Edinburgh City
Forfar Athletic
3:1
Albion Rovers FC
Kelty Hearts
1:0
Stranraer
Stenhousemuir
1:2
Elgin City
Stirling Albion
4:0
Cowdenbeath FC
Sparta Petegem
1:1
Ninove
RES Durbuy
0:3
Ganshoren
K Londerzeel SK
4:0
K Bocholter VV
Olympia SC Wijgmaal
2:1
Pepingen-Halle
KSV Oudenaarde
3:1
SK Ronse
Lokeren-Temse
3:0
KFC Merelbeke
KRC Gent
1:1
KSC Dikkelvenne
RUS Rebecquoise
5:2
Jette
US Givry
2:3
Stockay-Warfusée
RAAL La Louvière
1:0
Solières Sport
FC Tubize
2:2
RFC Meux
KSC City Pirates
1:1
Koninklijk Diegem-Sport
Heur Tongeren
0:1
Spouwen-Mopertingen
SK Kermt-Hasselt
1:1
Berchem Sport
Houtvenne
1:3
Lyra-Lierse Berlaar
Royal Cappellen FC
1:4
Hoogstraten VV
Ancona 1905
3:1
AS Lucchese Libertas 1905
Carrarese Calcio 1908
1:0
Fermana FC
Olbia
0:1
Cesena
US Grosseto
1:1
Gubbio
Modena
1:2
Virtus Entella
Pescara
1:1
Viterbo Calcio
Pontedera
3:0
Montevarchi Calcio Aquila 1902
Siena
0:2
Reggina
Teramo
0:1
Imolese Calcio
Vis Pesaro
0:2
AC Pistoiese
Dolný Kubín
2:1
Podkonice
Liptovský Hrádok
1:1
Fomat Martin
Novohrad Lučenec
2:0
Čadca
Kalná nad Hronom
2:1
Spartak Myjava
Nové Zámky
1:0
Marcelová
SK Odeva Lipany
1:1
FK Poprad
1. FC Tatran Presov
1:3
Spisska Nova Ves
Vranov nad Topľou
4:0
Mladosť Kalša
Rudňany
3:2
Sobrance Sobranecko
FK Inter Bratislava
5:0
Dunajská Lužná
Bernolákovo
2:2
Pezinok
UD Cornella
1:1
CD Castellon
CF Algeciras
0:0
CE Sabadell
Cultural Leonesa
4:2
Real Valladolid B
CD Calahorra
1:0
Celta de Vigo B
UCAM Murcia
1:1
FC Andorra
Real Union de Irun
1:2
CD Badajoz
Takovo
1:0
FK Sloga Bajina Bašta
Budućnost Arilje
1:2
FK Borac Cacak
Jedinstvo Ub
1:1
Real Podunavci
Mačva 1929
1:0
Smederevo 1924
FK Zemun
1:0
FK Teleoptik
BSK Borca
2:1
FK Prva Iskra
OFK Belgrade
0:1
BASK
Radnički Obrenovac
2:1
Jedinstvo Surčin
Dubočica
0:2
Meševo
FK Dinamo Vranje
2:1
Budućnost Popovac
FK Jagodina
1:1
Pčinja Trgovište
Jedinstvo Paraćin
0:0
FK Hajduk Veljko Negotin
FK Kikinda
0:4
FK Becej 1918
Hajduk 1912 Kula
0:7
Borac Sakule
Omladinac NB
7:0
Jedinstvo Stara Pazova
1. Maj Ruma
1:0
Borac Šajkaš
Radnički Sombor
0:2
Stari Grad
FK Tekstilac Odžaci
2:1
FK Dinamo 1945 Pancevo
Feniks
2:2
Tisa Adorjan
OFK Vršac
3:2
Radnički Zrenjanin
GAIS
0:0
Falkenbergs FF
Vasteraas SK
1:2
GIF Sundsvall
Landskrona BoIS
1:0
Norrby IF
Vasalunds IF
0:1
Akropolis IF
Jonkopings Sodra
0:0
IK Brage
Trasandino
1:2
Real San Joaquín
Municipal Santiago
0:0
Rancagua Sur
Municipal Salamanca
3:5
Municipal Mejillones
Provincial Ovalle
3:2
Deportes Vallenar
Linares Unido
2:0
Provincial Ranco
Deportes Rengo
2:1
Lota Schwager
Intergym
1:4
Torreperogil
CD Vitoria
0:1
Santutxu
River Ebro
4:0
CF Rapid de Murillo
Colegios Diocesanos
0:0
Ciudad Rodrigo CF
Cortes
0:1
Cantolagua
Salamanca II
1:2
Atletico Astorga FC
Beti Onak
2:1
CD Gares
Huarte
1:2
Subiza
Felanitx
0:0
San Rafael
Pasaia KE
2:2
Deportivo Alaves B
Cartes
1:1
Vimenor
Atletico Bembibre
0:1
Mirandés II
CD Virgen Del Camino
4:1
UD SANTA MARTA
FC Asco
0:5
CF Peralada
Hogar Alcarreño
1:3
CD AZUQUECA
CD Constancia
2:1
Sóller
CD Santanyi
2:1
RCD Mallorca B
CD Lagun Onak
1:0
Deusto
Atlético Albericia
2:1
Torina
Villarreal C
1:2
Atletico Saguntino
Jove Español
0:0
Valencia CF Mestalla
Cartagena II
4:0
Los Garres
Agoncillo
1:1
Berceo
Albacete II
1:1
AD San Clemente
Tarancón
2:3
Quintanar del Rey
Collerense
0:1
CD Binisalem
Uritarra
1:3
Aurrerá Ondarroa
Naval
0:0
Selaya
Casalarreina
1:0
Club Haro Deportivo
Ceuta II
2:0
Tomares
Valle de Egues
1:2
Txantrea
CD Manacor
0:2
Platges de Calvia
Alcobendas Sport
1:2
RSD Alcala
SD Leioa
1:2
Basconia
UM Escobedo
2:2
RS Gimnastica de Torrelavega
Yagüe
2:1
CD Cenicero
UD Villa Santa Brigida
1:2
Lanzarote
CD Unión Sur Yaiza
3:1
Arucas
Urduliz
0:3
Scd Durango
Castro
0:0
SD Noja
Acero
2:0
Roda
Torre del Mar
3:1
Real Jaen
Inter Ibiza CD
4:1
PE Sant Jordi
Ourense CF
0:0
Polvorín
Gerena
1:0
Los Barrios
Grand Andaman Ranong United FC
3:2
Lamphun Warrior
Phrae United
2:1
Khonkaen FC
Navy Football Club
1:1
Raj Pracha Thailand FC
Chainat Hornbill
2:2
Sukhothai
Avanti
5:0
Jong Lede
Anzegem
0:3
Tempo Overijse
Svelta Melsele
0:3
Erpe-Mere United
Torhout 1992 Km
2:3
Sportkring Sint-Niklaas
Oostkamp
1:0
FC Lebbeke
De Kempen
0:0
Weerstand Koersel
KFC Zwarte Leeuw
0:1
Diest
KFC Turnhout
2:0
KRC Mechelen
Witgoor Sport
3:1
KFC Lille
RFC Huy
0:1
Wanze / Bas-Oha
Marloie Sport
1:2
Stade Disonais
Sprimont-Comblain
2:0
Habay-la-Neuve
K Esperanza Pelt
0:3
KFC Sint Lenaarts
Beringen
3:1
Berlaar-Heikant
Nijlen
1:3
Betekom
RFC Tournai
2:1
Ostiches
Genly-Quévy
6:1
RCS Brainois
Jeunesse Tamines
1:0
Stockel
Aische
0:0
Crossing Schaerbeek
Union Namur
3:2
Gosselies Sports
Oppagne-Wéris
0:2
FC Richelle United
Varteks Varaždin
0:0
Bjelovar
Mladost Ždralovi
1:1
Papuk
NK Medimurje Cakovec
1:1
Radnik Križevci
Polet
3:0
Podravac Virje
Podravina Ludbreg
2:2
Rudar Mursko Središće
Virovitica
1:3
Koprivnica
Neretva Metković
1:2
Neretvanac Opuzen
Zmaj Makarska
2:0
Urania Baška Voda
RNK Split
1:0
Junak
Hrvatski vitez
3:0
Kamen Ivanbegovina
Vodice
3:1
Uskok Klis
Hrvace
2:0
Jadran LP
Zagora
5:0
Otok
GOŠK Dubrovnik
3:2
Primorac Biograd
Nehaj
4:1
Cres
Slavonac Bukovlje
3:0
NK Omladinac Gornja Vrba
Belišće
3:0
Darda
Đakovo-Croatia
2:0
Oriolik Oriovac
Slavija Pleternica
2:3
Marsonia Brod
Čepin
3:0
Sloga Nova Gradiška
Vuteks-Sloga
1:2
Zrinski Jurjevac
Crikvenica
2:0
Pomorac
NK Novigrad
4:1
Uljanik
Naprijed Hreljin
1:4
Grobničan Čavle
Krk
0:1
Pazinka
Rudar Labin
1:0
Buje
Jadran Poreč
3:0
Vinodol
Tekstilac Ravnice
0:1
Gaj
NK Vrapce
3:1
Segesta Sisak
HAŠK
1:1
NK Vrbovec
Zagorec Krapina
3:1
Trešnjevka
NK Lukavec
0:1
Dugo Selo
Ponikve
0:1
NK Lucko
Mladost Petrinja
0:1
Maksimir Zagreb
Yambol
0:0
PFC Nesebar
Karnobat
0:0
PFC Rodopa Smolyan
Chernomorets Burgas
0:0
Sayana Haskovo
Rozova Dolina
0:2
Gigant Saedinenie
Levski Karlovo
3:3
Borislav 2009
Sokol Markovo
1:1
Beroe II
Dimitrovgrad
2:1
Zagorets
FK Lokomotiv Ruse
1:2
Riltsi
Chernomorets Balchik
6:1
Spartak Varna II
Sportist G.Toshevo
0:2
Ludogorets III
Dorostol
0:1
Chernolomets 1919
Svetkavitsa Tg
1:0
FC Volov Shumen
Bdin
3:1
Lokomotiv Mezdra
OFK Levski
0:1
Yantra Polski Trambesh
Etar VT II
1:0
Akademik Svishtov
FK Juventus Malchika
1:5
Pavlikeni
Lokomotiv Dryanovo
0:1
Partizan
Sevlievo
5:0
Drenovets
Granit Vladaya
2:1
Pirin Blagoevgrad II
Belasitsa
2:1
Chavdar Etropole
Balkan Botevgrad
1:0
Hebar 1918 II
FC Vitosha Bistrica
5:0
Levski Chepintsi
Pirin Razlog
0:1
Oborishte Panagyurishte
Septemvri Sofia II
1:2
Slivnishki geroy
PFC Pirin Gotse Delchev
1:1
OFK Kostinbrod
PFC Vihren Sandanski
1:1
Nadezhda Dobroslavtsi
Kyustendil
1:0
Bansko
Botev Ihtiman
0:1
PFC Rilski Sportist Samokov