Fixtures - April 03, 2022
Strasbourg
1:0
Lens
Clermont
2:3
Nantes
Metz
1:2
Monaco
Montpellier
1:2
Brest
Saint-Etienne
2:4
Marseille
Troyes
1:0
Reims
Lyon
3:2
Angers
PSG
5:1
Lorient
PEC Zwolle
0:1
Go Ahead Eagles
Fortuna Sittard
0:2
Heracles
Sparta Rotterdam
1:1
Heerenveen
Cambuur
1:2
NEC Nijmegen
Kasımpaşa
2:1
Gazisehir Gaziantep FK
Atiker Konyaspor 1922
3:0
Göztepe
Alanyaspor
2:1
Rizespor
Trabzonspor
1:1
Besiktas JK
Standard Liege
1:3
Union Saint-Gilloise
Cercle Brugge
2:2
Gent
Anderlecht
4:0
Royal Charleroi SC
Genk
5:0
AS Eupen
Columbus Crew
0:1
Nashville
DC United
0:1
Atlanta United
New England Revolution
0:1
NY Red Bulls
Orlando City SC
2:4
LAFC
Philadelphia Union
2:0
Charlotte
San Jose Earthquakes
2:2
Austin United FC
Minnesota United FC
1:2
Seattle Sounders
Vancouver Whitecaps
1:0
Sporting Kansas City
Colorado Rapids
1:1
Real Salt Lake
Inter Miami
1:3
Houston Dynamo
Portland Timbers
1:3
LA Galaxy
Pardubice
1:1
FK Jablonec
FC Hradec Kralove
2:2
FK Mlada Boleslav
MFK Karvina
1:1
Bohemians Prague 1905
Viktoria Plzeň
1:1
Slavia Praha
IFK Goteborg
2:1
IFK Varnamo
IK Sirius FK
2:1
GIF Sundsvall
IFK Norrkoping
0:1
Varbergs BoIS
Kalmar FF
0:1
Malmö FF
Aalesunds FK
1:0
Kristiansund BK
Haugesund FK
1:3
Sandefjord Fotball
Jerv FK
1:0
Stromsgodset IF
Sarpsborg
0:1
Viking FK
Odds BK
2:0
Tromsø
Bodo/Glimt
2:2
Rosenborg
Cartagena
1:2
Real Oviedo
Burgos CF
0:0
Sporting Gijón
SD Ponferradina
1:2
Las Palmas
Eibar
1:1
CD Mirandes
Huesca
1:1
Almería
Academica Coimbra
0:2
Casa Pia Atletico
Chaves
2:0
Nacional
Sporting Farense
1:0
SC Covilha
Club Foot Estrela
0:1
Vilafranquense
FK Kaspiy Aktau
2:1
FC Ordabasy
FC Aktobe
1:1
Shakhter Karagandy
FC Taraz
0:1
FK Atyrau
Maktaaral
0:3
Astana
Kyzyl-Zhar
2:1
FK Aksu
FC Vitebsk
1:1
FC Minsk
Energetik Bgu
3:1
Torpedo Belaz Zhodino
FC Gomel
0:2
FC Slavia Mozyr
FC Shakhter Soligorsk
4:0
FC Dnepr Mogilev
Kocaelispor
1:5
Denizlispor
Balıkesirspor
1:5
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Altinordu FK
2:0
Adanaspor
MKE Ankaragucu
2:3
Eyupspor
URB
1:0
Sandweiler
Red Black Egalité
2:2
Avenir Beggen
CeBra 01
0:0
Union 05 Kayl-Tetange
Koeppchen
1:1
Syra Mensdorf
Résidence Walferdange
5:1
Luna Obercorn
Blo-Wäiss Izeg
0:1
Sporting Bertrange
Sporting Mertzig
1:1
Kehlen
Young Boys
3:1
Bastendorf
Jeunesse Schieren
3:0
Boevange / Attert
Berdorf Consdorf
1:5
Lorentzweiler
Jeunesse Useldange
5:0
Daring Echternach
Alliance Aischdall
1:0
Erpeldange
Steinfort
1:3
Sanem
Thun II
2:0
Lancy
FC Munsingen
0:1
FC Solothurn
FC Kosova Zurich
2:3
SC Buochs
Grasshopper II
5:2
FC Bassecourt
Konya Anadolu Selcukspor
2:2
Amed Sportif Faaliyetler
Inegolspor
1:1
Idare Genclik
Somaspor
1:3
Bodrumspor
Adiyaman 1954 SK
2:1
Kahramanmarasspor AS
Akhisar Belediyespor
1:2
Etimesgut Belediyespor
Düzyurtspor
2:3
AS Sariyer
Diyarbekirspor
1:0
Turgutluspor
Afjet Afyonspor
1:0
Serik Belediyespor
Osmanlıspor
1:2
Corum Belediyespor
Nigde Belediyespor
1:1
Sivas Belediye Spor
Ergene Velimese Spor
0:6
Sakaryaspor
Akhisar Belediyespor
0:6
Karacabey Birlik Spor A.s
Tarsus Idman Yurdu
2:1
Kirklarelispor
Isparta 32 Spor
0:1
Sanliurfaspor
Erzincan Refahiyespor
4:1
Pazarspor
Pendikspor
3:1
Eskişehirspor
Bucaspor 1928
Kastamonuspor
Kirsehir Belediye Spor
1:1
Nazilli Bld Spor
Genclik Spor
0:2
Ankara Demirspor
Darica Genclerbirligi
0:0
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Duzcespor
2:0
Bayrampasa
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
0:0
Kizilcabolukspor
Sile Yildizspor
1:1
Iğdır FK
Yomraspor
0:1
Yeni Orduspor Kulubu
Halide Edip Adivarspor
0:0
Kestelspor
Carsambaspor
1:0
Erzin Belediyespor
Malatya Yesilyurt Belediyespor
1:1
Elaziz Belediyespor
Yeni Aksarayspor
2:1
Hacettepe
Kardemir Karabukspor
0:5
Ofspor
Edirnespor
1:0
Agrispor
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
2:4
Derince Belediyespor
Modafen Spor
0:1
Karsiyaka
Batman Petrolspor
3:0
Nevsehir Belediye Spor
FC Tvd Slavicin
0:3
FK Nove Sady
Meteor Prague
2:0
SK Slany
MFK Havirov
0:2
Bílovec
Zbrojovka Brno II
1:0
FC Spartak Velka Bites
Velke Hamry
1:1
Letohrad
AFC Humpolec
3:1
Slavoj Polna
Tj Sokol Lanzhot
3:2
FC Slovan Havlickuv Brod
Zdar Nad Sazavou
2:2
Breclav
Sokol Tasovice
6:2
Bystřice nad Pernštejnem
FK Seko Louny
0:0
FC Chomutov
TJ Tatran Sedlcany
1:2
TJ Prestice
SK Poricany
2:0
FC Horky Nad Jizerou
Tj Dvur Kralove Nad Labem
1:4
FK Caslav
SK Benatky Nad Jizerou
1:1
Kosmonosy
Sansinena
1:2
Villa Mitre
Ferro Carril Oeste GP
0:0
Atletico Camioneros
Circulo Deportivo
2:2
Independiente Chivilcoy
Gimnasia y Tiro
0:1
Sarmiento Resistencia
Defensores de Pronunciamiento
1:1
Defensores Belgrano VR
Huracan Las Heras
0:0
Cipolletti
San Martin Formosa
0:0
Central Norte
Argentino Monte Maiz
0:0
Sol de Mayo
Juventud Antoniana
1:0
Juventud Unida Gualeguaychu
Juventud Unida Universitario
1:1
Estudiantes San Luis
Crucero del Norte
2:0
Gimnasia y Esgrima Concepcion
Union Sunchales
1:2
Douglas Haig
Sportivo Las Parejas
0:0
Racing Cordoba
Dornbirner SV
0:1
FC Wolfurt
Rot-Weiß Rankweil
2:4
VfB Hohenems
FC Mauerwerk
0:4
First Vienna
Sturm Graz II
0:1
Deutschlandsberger SC
Swadhinata Krira Sangha
1:3
Sheikh Jamal
Saif
3:0
Baridhara
Abahani Chittagong
2:1
Muktijoddha
Abahani Dhaka
2:2
Bashundhara Kings
Dinamo Minsk res.
2:0
Arsenal Res.
Belshina Res.
2:6
BATE Res.
Slutsk Res.
0:0
Neman Grodno Res.
Dinamo Brest Res.
1:5
Isloch res.
Somerset Trojans
6:1
Southampton Rangers
Somerset Eagles
2:3
St. George's Colts
North Village Rams
2:2
Pembroke Hamilton Club
Wydad Casablanca
5:1
Petro Luanda
Esperance
2:1
Belouizdad
Al Ahly
1:0
al-Hilal Khartum
Raja Casablanca
1:0
ES Sétif
TP Mazembe
2:0
Al Masry
Royal Leopards
0:2
JS Saoura
Orlando Pirates
0:0
Al-Ittihad
Berkane
1:0
ASEC Mimosas
Simba
4:0
USGN
Coton Sport
0:1
Otoho
Pyramids
1:0
Zanaco
Sfaxien
0:0
Al Ahli Tripoli
Leca FC
2:0
Maritimo Madeira B
CF Os Belenenses
2:0
GD Fontinhas
Santa Cruz de Alvarenga
0:1
Valadares Gaia FC
SC Salgueiros
0:0
Uniao SC Paredes
CA Pero Pinheiro
0:0
Olhanense
Moncarapachense
1:1
Sertanense FC
Forjães SC
1:1
AD Limianos
Merelinense FC
2:1
SC Vianense
Pedras Salgadas
0:0
SC Maria Fonte
SC Mirandela
1:1
Macedo Cavaleiros
SC Vila Real
0:6
Amarante FC
Berco SC
2:2
FC Tirsense
Csd Camara de Lobos
0:1
Santa Marta Penaguião
Gondomar SC
1:1
SC Espinho
Castro Daire
3:0
Ferreira de Aves
CD Gouveia
0:1
CF União de Coimbra
Castelo Branco
4:1
Clube Condeixa
Arc Oleiros
1:0
Clube Uniao Idanhense
Coruchense
0:1
AC Marinhense
Vitoria Sernache
1:0
Gd Peniche
Sportivo de Loures
1:0
O Elvas
Sintrense
2:0
SG Sacavenense
FC Serpa
1:0
União Montemor
Juventude Evora
2:1
FC Barreirense
Louletano
0:1
Imortal Albufeira
Praiense
2:1
Operario
Rabo de Peixe
6:0
Sporting Clube Ideal
Deportes Pereira
0:2
Deportes Tolima
Patriotas Boyacá
0:2
Atletico Nacional Medellin
Junior
3:1
Alianza Petrolera
Rionegro Águilas
1:1
Jaguares d. Cordoba
San Luis de Quillota
0:0
Deportes Copiapo
Recoleta
1:2
Rangers de Talca
Santiago Wanderers
0:2
Deportes Magallanes
Deportes Iquique
2:2
CD Santa Cruz
Vita Club Mokanda
1:0
Patronage Sainte-Anne
Bana Nouvelle Generation
0:1
Etoile du Congo
Leopards
2:1
Nathaly's
Nico-Nicoyé
1:1
Cheminots
Kondzo
1:1
CARA Brazzaville
Hradec Králové II
2:0
Dukla Praha II
Pardubice II
1:3
SK Zapy
Bohemians 1905 II
5:1
FK Zbuzany 1953
Slovan Liberec II
2:1
Jablonec II
FK Chlumec Nc
2:1
SK Sokol Brozany
Slovácko II
0:1
FC Velke Mezirici
Baník Ostrava II
6:0
Unex Unicov
SK Sigma Olomouc B
0:0
FC Hlucin
1. FC Karlovy Vary
2:3
Povltava FA
Sokol Hostoun
3:1
FK Kraluv Dvur
Ado '20
1:1
Oss 20
HVV Hollandia Hoorn
0:2
DEM
JOS Watergraafsmeer
2:3
Groene Ster
VV Gemert
3:1
GVV Unitas
HSC 21
0:3
USV Hercules
EVV Echt
2:1
Hoogland
OFC Oostzaan
2:3
Blauw Geel 38
VV Una
6:0
RKVV Westlandia
Hittarps IK
6:0
Sävedalen
Sandvikens AIK
1:0
Kungsängen
Nosaby
1:3
Hassleholms IF
Ariana
0:1
Eslov
FC Rosengaard 1917
1:0
Räppe
Kumla
1:0
Stenungsunds IF
Grebbestads IF
2:1
IK Gauthiod
Hudiksvalls Forenade FF
4:0
Forsbacka
Arameiska-Syrianska
1:0
IK Sleipner
Ahlafors
1:3
Vänersborgs FK
Järfälla
2:2
IFK Uppsala
IFK Luleaa
3:0
Umeå FC Akademi
Assyriska FF
2:2
Nordic United
Enskede IK
5:1
Lidingö
IFK Eskilstuna
1:1
Huddinge IF
FC Rodange 91
1:0
FC Una Strassen
FC Rm Hamm Benfica
0:7
CS Fola Esch
FC Wiltz 71
1:1
FC Victoria Rosport
F91 Dudelange
1:0
Differdange FC 03
Jeunesse Esch
5:1
FC Etzella Ettelbruck
US Hostert
1:1
US Mondorf-Les-Bains
Phare du Canal
3:1
Amical Club
Jeunesse Evolution FC
1:0
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
USBM
1:1
CERFA
Vieux-Habitants
1:1
CS Le Moule
Mladost DG
1:1
FK Bokelj Kotor
Igalo
1:2
FK Jedinstvo Bijelo Polje
OFK Titograd
1:1
OFK Grbalj
Arsenal Tivat
3:1
Cetinje
FK Kom
3:0
FK Berane
SDZ
2:2
DSOV
Uitgeest
2:2
Legmeervogels
Assendelft
4:4
Hoofddorp
Fortuna Wormerveer
2:1
Kolping Boys
LSVV
0:1
Kampong
Leones
1:0
EFC
SC NEC
Erp
Hoogezand
4:0
GRC Groningen
VV Heerenveen
1:2
Jubbega
Roden
3:0
FVC
SVBO
5:1
WVV
GOMOS
1:0
CVV Germanicus
De Bataven
1:2
ROHDA Raalte
Heino
4:0
RKHVV
FC Dalfsen
0:3
Voorwaarts T
TVC '28
1:1
Tubantia
BVC '12
3:3
Winterswijk
Columbia
0:1
Stevo
Bemmel
4:4
MASV
Hillegersberg
2:1
Zwervers
Spartaan'20
1:2
Boshuizen
Den Hoorn
1:1
DHC Delft
FC Olympia
0:1
SV Dosko
ONA
Unitas 30
VUC
1:1
Rood-Wit Willebrord
AGB
5:4
AFC '34
Berghem Sport
1:3
Nemelaer
Best Vooruit
1:0
HVCH
Brabantia
0:2
Alverna
Eindhoven AV
2:3
Rhode
Woezik
1:2
TOP Oss Amateurs
Venray
3:0
Geldrop
Venlosche Boys
3:1
ZSV
Wittenhorst
2:1
De Ster
SSS '18
1:0
SV Deurne
Wilhelmina
0:2
BSV Limburgia
Heeze
3:3
Susteren
't Zand
1:1
Sarto
Jocoro
1:0
Santa Tecla FC
CD Aguila
1:0
Municipal Limeno
Once Deportivo
1:0
Atlético Marte
CD Luis Angel Firpo
1:2
Chalatenango
Manzini Sea Birds
5:1
Malanti Chiefs
Green Mamba FC
2:2
Tambuti
Mbabane Swallows
4:0
Rangers
Tambankulu Callies FC
1:0
Milling Hotspurs
Vovovo FC
0:1
Young Buffaloes
FK Shkupi
1:0
GFK Tikvesh 1930
FK Akademija Pandev
1:2
FK Skopje
Shkendija 79 Tetovo
0:0
FK Borec
Gjorce Petrov
2:0
FK Pelister Bitola
FK Bregalnica Stip
2:2
FK Renova
Aetos Makrychoriou
0:3
Atalanti
Acheron Kanalaki
3:0
Amvrakikos Loutrou
Thermaikos Thermis
1:0
Agrotikos Asteras FC
Orfeas Xanthis
0:0
Ethnikos Sochos
Anagennisi Plagia
0:3
Pandramaikos
Doxa Dramas
0:0
Apollon Paralimniou FC
Nestos Chrisoupolis
0:0
Aris Avatou
Antheias-Aristinou
2:1
M. Alexandros Orfaniou
Nea Artaki
2:1
Fikis
Ypatou
1:1
Iraklis Larissa
Ethnikos Neou Keramidiou
2:2
Elassona
Amvrysseas
2:1
Atromitos Palamas
Dimitra Efxeinoupolis
1:1
Thiseas Agria
Eolikos Mytilinis
1:1
Ethnikos Piraeus
APO Keratsini
1:1
Proodeftiki
Karavas
0:1
Pyliou
Panelefsiniakos Elefsinas
2:1
Aias Salamina
Pao Aittitos Spata FC
1:2
Thyella Rafinas Apo
AON Tilikratis Lefkadas 2014
4:1
Aias Gastounis
Panegialios FC
0:2
Panagriniakos
Diavolitsi
2:1
Diagoras Vrachneikon
Panachaiki 2005
4:1
Anagennisi Artas
PAO Vardas
1:1
Nafpaktiakos
Megas Alexandros Trikala
2:1
Lefkimmi
Edessaikos
1:2
Thyella Sarakinoi
Makedonikos FC
1:0
AEP Kozani
Kozani FC
4:0
Asteras Kalirachis
Poseidon Nea Michaniona
2:0
Anagennisi Giannitsa FC
Agios Matthaios
2:2
Iraklis Ampelokipon
Agios Nikolaos
0:2
Pao Rouf
Anagennisi Ierapetra
1:0
Almyros Gaziou
Panionios
2:1
Aris Soudas
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
2:0
Giouchtas
AE Neapolis
0:2
Poros
Eleven Wonders FC
2:0
Accra Lions
Legon Cities
2:0
Ashanti Gold FC
Bibiani Gold Stars
1:0
Dreams
King Faisal
0:1
Asante Kotoko
Sogakope Wafa
0:0
Aduana Stars
Karela
3:1
Elmina Sharks
Nueva Concepción
0:3
Antigua GFC
Malacateco
4:0
Iztapa
Xelajú
2:2
Cobán Imperial
Sololá
1:1
Achuapa
Guastatoya
2:0
Santa Lucía Cotzumalguapa
Orion
0:1
RKZVC
LONGA '30
0:3
RKSV Nuenen
AWC
4:0
Minor
VOC
5:1
SJC Noordwijk
Vpv Purmersteijn
2:2
HBS
TOGB
4:2
Be Quick 1887
Hoogeveen
7:1
TAC'90
WVV Alcides
1:2
VV de Zouaven
Alphense Boys
7:0
VV Emmen
Velsen
2:0
RKAVV
Halsteren
1:0
Silvolde
SV Meerssen
0:0
UDI '19
Moerse Boys
2:2
VV Baronie Breda
Blaublitz Akita
3:1
Grulla Morioka
Roasso Kumamoto
1:2
Albirex Niigata
Tochigi
0:2
Zweigen Kanazawa
ThespaKusatsu
2:1
Mito Hollyhock
Machida Zelvia
1:1
JEF United
Yokohama
3:1
FC Ryukyu
Ventforet Kofu
2:3
Vegalta Sendai
Renofa Yamaguchi
1:0
Omiya Ardija
Tokushima Vortis
0:0
V-Varen Nagasaki
Tokyo Verdy
1:0
Oita Trinita
Humble Lions
1:2
Mount Pleasant Academy
Molynes United
1:4
Harbour View FC
Montego Bay United FC
0:3
Waterhouse
Verspah Oita
2:3
Nara Club
Sony Sendai
0:2
Osaka
TIAMO Hirakata
1:1
Kochi United
Maruyasu Okazaki
1:0
Reinmeer Aomori
Tokyo Musashino City
0:1
Suzuka Point Getters
Honda Lock
5:1
Matsue City
Criacao Shinjuku
0:1
Biwako Shiga
Talanta
0:0
Sofapaka
Kariobangi Sharks
2:1
Bidco United
Nzoia Sugar
0:0
Vihiga Bullets
Posta Rangers
2:1
Mathare United
Kenya Police
0:3
Leopards
Union Mauer
00:00
Slovan HAC
SV Dinamo Helfort
00:00
SV Schwechat
Donaufeld
00:00
Young Style SC Wienerberg
Favoritner AC
3:3
SV Post Vienna
Admira Villach
1:6
Dellach im Gailtal
Klagenfurt
0:1
SAK Celovec/Klagenfurt
WAF Brigittenau
1:1
FC Stadlau
Innsbrucker AC
0:2
Natters
Kirchbichl
1:2
Union Innsbruck
Askoe Koettmannsdorf
1:0
ATUS Ferlach
SC Rheindorf Altach II
5:1
Lochau
Andelsbuch
3:0
Hörbranz
Kecskemet
3:2
Gyori ETO
Budaorsi SC
0:1
Haladas
Szentlorinc SE
1:2
Budafok
Aqvital
5:1
III Ker Tue Upe
Vasas
6:0
Bekescsaba 1912 Elore
Siofok
1:0
Nyiregyhaza Spartacus
Szolnoki MAV FC
1:1
Pecs
Soroksar
0:1
Tiszakecske
Ajka
3:0
Dorogi FC
Diosgyor
0:5
Szeged
Salgótarjáni BTC
00:00
Debrecen II
Győri ETO II
1:2
Veszprem FC
Gyirmót SE II
1:3
Puskás II
Diósgyőr II
0:1
Tiszafuredi VSE
SC Sopron
1:2
Érdi VSE
Balatonfüredi
1:3
BVSC-Zuglo
Andráshida
0:3
Kaposvari Rakoczi FC
MTE
7:0
Zalaegerszegi TE II
Kelen SC
1:1
Bicskei
Gárdony
0:2
Komárom
Egri FC
0:2
DEAC
Debrecen II
1:0
Salgótarjáni BTC
Törökszentmiklós FC
1:1
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
Hidasnémeti VSC
0:4
Kazincbarcika
Putnok VSE
1:1
Hajdúszoboszlói SE
Jászberényi
1:1
Tiszaujvaros
BKV Elore
0:4
Kisvárda II
Senyo Carnifex FC
1:1
Újpest II
Tállya
1:1
Füzesgyarmati
Mohácsi TE
3:1
Gerjeni
Cegledi VSE
0:2
Esmtk Budapest
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
0:1
Ferencváros II
Dabas
1:2
Honvéd II
MTK Hungária FC II
2:2
Dabas-Gyón
Rákosmenti KSK
1:2
Paksi SE II
Szekszardi UFC
1:2
Vac FC
Ivancsa KSE
1:1
BSS Monor
Pápai Perutz
2:0
Fehérvár II
Kozarmisleny
2:1
BSE
Nueva Chicago
0:0
Brown de Adrogue
Ferro Carril Oeste
2:2
Agropecuario
Alvarado
1:0
Guillermo Brown
Deportivo Moron
0:1
Estudiantes BA
Deportivo Maipu
3:1
Defensores de Belgrano
Deportivo Madryn
1:1
Santamarina
Almirante Brown
1:1
San Telmo
MFM FC
1:0
Heartland
Kwara United
2:1
Remo Stars
Niger Tornadoes
1:0
Dakkada
Sunshine Stars
1:0
Plateau United
Enyimba
2:0
Wikki Tourist
Lobi Stars
2:0
Enugu Rangers
Gombe United
1:0
Kano Pillars
Nasarawa United
2:0
Shooting Stars
TuS Schwachhausen
6:2
Borgfeld
Arnstadt
1. FC Merseburg
Staaken
3:0
MSV 1919 Neuruppin
Hertha 06
3:2
Blau-Weiß 90 Berlin
TSG Neustrelitz
1:0
Rostocker FC
Victoria Seelow
1:6
Eintracht Mahlsdorf
Niendorfer
0:3
Sasel
1860 Munich II
2:2
Kottern
Astoria Walldorf II
3:5
SV Linx
SV Eichede
2:2
Bordesholm
Elversberg II
3:1
Emmelshausen
Union Tornesch
1:4
Bramfelder SV
Union Bremen
1:1
Brinkumer SV
Heeslinger SC
1:1
Arminia Hannover
Spelle-Venhaus
3:1
Lupo-Martini
VfL Oldenburg
1:2
Germania Egestorf/Langreder
Garching
1:2
Dachau
Eintracht Rheine
2:0
TuS Erndtebruck 1895
Wattenscheid
2:0
Preußen Münster II
Victoria Clarholz
2:0
Westfalia Herne
Lörrach-Brombach
2:0
Freiburger FC
BCV Glesch / Paffendorf
0:4
Hennef 05
Alfter
2:3
Düren
Eilendorf
2:2
Bergisch Gladbach
Viktoria Arnoldsweiler
3:2
Blau-Weiß Friesdorf
Wesseling-Urfeld
1:3
Frechen
SW Essen
0:4
Sportfreunde Baumberg
SpVg Schonnebeck 1910
0:0
1.FC Monheim
TVD Velbert
0:0
Velbert
Rotenburger SV
2:0
SVG Göttingen
Bersenbrück
2:0
Wolfenbüttel
Teutonia St.Tönis
3:0
FC Kray
FSV Duisburg
1:3
Cronenberger SC
Union Nettetal
4:0
SC Velbert
Pesch
4:1
Fortuna Köln II
Bocholt
1:1
Hilden
Kaiserslautern II
1:1
TSG Pfeddersheim
TB Uphusen
2:1
Eintracht Northeim
Leher TS
2:2
Vatan Sport
Jahn Hiesfeld
2:2
SC Duesseldorf West
Speyer
1:7
Eisbachtal
Triangle United
0:0
Highlanders
Tenax
2:1
CAPS United
Bulawayo Chiefs
1:1
Ngezi Platinum
Dynamos
2:1
Black Rhinos
Liniers
3:1
Victoriano Arenas
Leandro Nicéforo Alem
0:1
Berazategui
El Porvenir
0:2
General Lamadrid
San Martín Burzaco
0:1
Real Pilar
Sant Julia
0:0
Inter Club de Escaldes
FC Santa Coloma
1:1
Atletic Club Escaldes
CE Carroi
1:3
UE Santa Coloma
UE Engordany
0:0
FC Ordino
Quiché
0:0
Siquinalá
Zacapa Tellioz
1:0
Sacachispas
Puerto San José
0:1
Xinabajul
Suchitepéquez
0:1
San Pedro
Chimaltenango
1:0
Juventud Pinulteca
Agua Blanca
1:0
Mixco
Berdenia Berbourg
1:1
Alisontia Steinsel
Schifflange
3:0
US Rumelange
Marisca Mersch
2:0
Bettembourg
US Esch
2:2
Jeunesse Junglinster
FC Mamer 32
3:0
Atert Bissen
Blô-Weiss Medernach
0:2
FC Mondercange
Yellow Boys Weiler
4:0
Union Mertert
Tervuren-Duisburg
0:3
Wambeek
Herk
2:2
Eendracht Maasmechelen
Veltem
0:0
Stade Bierbeek
Stade Everois
5:3
Saint-Josse
Renaissance Schaerbeek
1:4
Genappe
NSeth Berchem
3:3
Kosova Schaerbeek
Etterbeek
10:0
Nivellois
Sporting Bruxelles
0:1
Grez-Doiceau
Union Lasne-Ohain
4:1
Tubize II
BX Brussels
1:4
R Leopold Uccle FC
Ixelles
2:1
Sportive Brainoise
Flavion-Morialmé
0:1
Condruzien
Beauraing
1:1
Spy
Fernelmont-Hemptinne
0:1
Meux II
Chevetogne
1:2
Grand-Leez
ES de la Molignée
0:1
Biesme
Loyers
4:2
Andennais
Ethe Belmont
0:0
La Roche
Bregel Sport
1:1
Herkol
Torpedo Hasselt
4:2
Zonhoven United
Schoonbeek-Beverst
4:1
FC Helson Helchteren
RFC Union La Calamine
3:1
UCE Liège
Mélen-Micheroux
4:1
Jehaytois
Weywertz
1:2
ET.Elsautoise
Etoile de Faimes
3:4
Rechain
Aubel
1:0
RSC Beaufays
Ster-Francorchamps
0:1
Sprimont II
Pontisse Cité
2:3
JS Fizoise
Melsbroek
2:0
Liedekerke
Aarschot
4:1
KSC Grimbergen
Bodegem Kapelle United
3:1
Bertem-Leefdaal
Dendermonde
0:4
Eendracht Zele
Houdeng
0:2
Gilly
Soignies Sports
2:0
Excelsior Biévène
Belœil
1:0
Le Roeulx
Morlanwelz
0:3
Hornu
Molenbaix
5:0
Péruwelz
Ransart
2:1
Solre-sur-Sambre
Montignies
4:2
Antoing
RAS Monceau
2:0
Snef-Tyber
Ranst
1:1
K Kontich FC
Chemie
3:2
Carl Zeiss Jena
Eilenburg
1:1
Energie Cottbus
Phönix Lübeck
3:2
HSC Hannover
VfV Hildesheim
0:4
Weiche Flensburg
Luneburger SK Hansa
0:0
Eintracht Norderstedt
Halberstadt
2:3
Lok Leipzig
Novosibirsk
4:0
Amkar
FC Tyumen
1:1
FC Nosta Novotroitsk
Biolog Novokubansk
0:0
Druzhba Maikop
Zenit Penza
3:1
Saturn Ramenskoye
Arsenal Tula II
0:2
Znamya Noginsk
Znamya Truda
3:1
FC Chita
Zvezda Perm
1:2
Orenburg 2
FC Anzhi Makhachkala
2:0
Legion-Dynamo
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
0:0
Chayka Peschanokopskoye
Khimik Dzerzhinsk
1:2
FK Baltika BFU imeni Immanuila Kanta
SKA Rostov
0:1
Makhachkala
Dinamo Stavropol
1:1
Forte
FK Kaluga
0:1
Kvant
FC Chernomorets Novorossiysk
3:1
Kuban Kholding
Olimp-Dolgoprudny II
0:1
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
FC Volga Ulyanovsk
1:0
FC Chelyabinsk
RES Durbuy
0:6
Solières Sport
R CS Verlaine
0:2
RFC Meux
Jette
1:3
Warnant
Stockay-Warfusée
1:1
Couvin-Mariembourg
Pepingen-Halle
1:2
Lyra-Lierse Berlaar
Olympia SC Wijgmaal
0:4
Eendracht Aalst
Angostura
2:0
Academia Anzoátegui
Bolívar
0:2
Libertador
ULA
0:0
Fundación Lara Deportiva
Deportivo Petare
1:0
Fundación AIFI
Atlético El Vigía
0:1
Héroes de Falcón
Atlético La Cruz
3:0
Dinamo Puerto La Cruz
Uruguay Montevideo
1:3
Racing
Central Espanol FC
0:1
Miramar Misiones
La Luz
1:0
Juventud
Rampla Juniors
1:0
Sud America
US Catanzaro 1929
1:2
Monterosi FC
Palermo
4:0
AZ Picerno
Vis Pesaro
2:0
Montevarchi Calcio Aquila 1902
Teramo
2:1
Carrarese Calcio 1908
Imolese Calcio
1:1
Fermana FC
Ancona 1905
0:2
Gubbio
AS Lucchese Libertas 1905
2:1
Pescara
Viterbo Calcio
2:2
Reggina
US Grosseto
0:0
Siena
Cesena
1:0
Virtus Entella
AC Pistoiese
1:0
Modena
Ssd Fidelis Andria 2018
0:0
Messina
Latina
0:1
Bari 1908
Virtus Francavilla
4:4
Campobasso
Potenza Calcio
Catania
US Vibonese Calcio
1:1
Foggia Calcio
SS Taranto 1927
0:0
Juve Stabia
Pontedera
1:1
Olbia
Afragolese
1:1
Asd Lanusei Calcio
Atletico Uri
1:2
Real Monterotondo Scalo
AC Asti
1:1
RG Ticino
Borgosesia
0:2
SSD Unione Sanremo
Chieri
1:1
Vado
Città di Varese
1:1
Bra
Fossano
2:1
Saluzzo
AC Gozzano
0:1
Casale
Imperia
1:3
Sestri Levante
Lavagnese
1:3
PDHAE
Novara Calcio
3:0
Caronnese
Cannara
2:2
Sporting Trestina
Lornano Badesse
0:0
Cascina
Pianese
3:0
Montespaccato
Poggibonsi
2:1
Gavorrano
Pro Livorno
2:1
Foligno Calcio
San Donato Tavarnelle
4:2
US Arezzo
Scandicci
2:2
FC Rieti
Tiferno Lerchi
0:0
Asd Sangiovannese 1927
FC Aprilia
3:1
SSC Giugliano
Carbonia
0:2
Ostia Mare
Muravera
1:4
Sef Torres Calcio
Latte Dolce
3:1
Insieme Formia
Team Nuova Florida
2:3
Arzachena Costa Smeralda Calcio
ASD Alcione
3:1
Aglianese
AC Carpi
0:0
Correggese
Bagnolese
1:1
Sammaurese
Forlì
2:0
Ravenna FC 1913
Ghivizzano Borgo Mozzano
3:3
Mezzolara
Lentigione
3:1
Borgo San Donnino
Prato
3:0
SS Tritium
Rimini
2:1
Asd Fanfulla
Seravezza
1:0
Real Forte Querceta
Fano
3:2
Aurora Alto Casertano
Castelfidardo Calcio
1:0
Montegiorgio
Castelnuovo Vomano
2:2
San Nicolò
Matese
0:1
Tolentino
Nereto
0:1
Atletico Terme Fiuggi
Porto D' Ascoli
0:3
Asd Trastevere 1909
Vastese Calcio 1902
2:0
Pineto
Bitonto
0:2
Casertana FC
Brindisi
1:0
Gravina
San Giorgio
1:2
Team Altamura
FC Francavilla 1931
3:2
AC Nardo
Molfetta Calcio
0:3
Nola 1925
Asd Nocerina 1910
0:2
US Citta Di Fasano
Rotonda
2:0
Bisceglie
Sorrento Calcio
3:0
Virtus Casarano
Mariglianese
0:3
Audace Cerignola
Virtus Matino
1:2
Lavello
Arconatese
0:1
Vis Nova Giussano
Breno
2:0
Sangiuliano City
Olginatese
1:2
AC Ponte San Pietro-Isola
Caravaggio
1:1
Sona
Casatese
1:1
Desenzano Calvina
Crema
1:1
Castellanzese
AC Legnano 1913
2:1
Brusaporto
Real Calepina
1:2
Virtus Ciserano Bergamo
Franciacorta
3:2
Folgore Caratese
Villa Valle
5:0
Leon
Cavese 1919
0:0
Gelbison Vallo D L
Città Di Sant’Agata
2:2
San Luca
Cittanova Interpiana Calcio
3:1
Biancavilla
Trapani 1905
2:2
US Castrovillari Calcio
Paterno
1:1
Portici
RENDE CALCIO 1968
0:0
Giarre
FC Messina
Paterno
Caldiero Terme
1:1
Campodarsego
Cartigliano
2:2
Ambrosiana
Cjarlins Muzane
3:3
Este
Delta Porto Tolle
0:1
Union Clodiense
Dolomiti Bellunesi
1:3
Montebelluna
Spinea
0:2
ASD Arzignano Valchiampo
US Levico Terme
1:1
Usd Adriese 1906
Luparense
3:0
Marignanese
Mestre
2:1
San Martino Speme
Chieti
1:1
Sambenedettese
Jednota Bánová
2:0
Liptovská Štiavnica
FK Poprad
2:0
Spišské Podhradie
Rača
4:2
Dunajská Lužná
Fiľakovo
0:0
Novohrad Lučenec
Baník Kalinovo
1:2
Žarnovica
Podkonice
1:2
Čadca
Beluša
2:2
Galanta
Marcelová
3:0
Zl. Moravce-Vrablé II
FC Nitra
1:2
Imeľ
Snina
4:0
Rudňany
MSK Tesla Stropkov
5:1
Sobrance Sobranecko
Mladosť Kalša
1:2
Pokrok Krompachy
Oravské Veselé
0:1
Fomat Martin
Rovinka
1:1
FC Malacky
Tomasov
1:1
Pezinok
Lokomotíva DNV
2:1
Rusovce
Kalinkovo
0:2
Slovan Ivanka
Real Balompedica Linense
1:2
Barcelona B
CD Atletico Baleares
0:0
UD Cornella
UCAM Murcia
1:0
Real Betis B. B
CD Calahorra
1:1
Racing de Ferrol
SD Logrones
1:1
CD Badajoz
UD Extremadura
Athletic Bilbao B
CE Sabadell
1:0
Albacete Balompie
Atletico Sanluqueno
1:0
CD San Fernando
Real Union de Irun
1:1
Cultural Leonesa
Sadcf Internacional de Madrid Dsl
1:1
Celta de Vigo B
Radnički Svilajnac
09:00
FK Jagodina
FK Hajduk Veljko Negotin
3:0
Rembas
Vlasina
5:0
Brzi Brod
Borac Šajkaš
1:5
Hajduk 1912 Kula
Zvezdara
0:0
BASK
EsPa
4:1
Savannan Pallo Helsinki
PPS / Old Stars
2:6
Helsingin Palloseura
TP 49
2:3
Eurajoki
KyPS
2:2
Inter Turku O35
Fish United FC
0:7
FC Haka Juniorit
NiemU
1:0
AFC Keltik
KäPa / NoLe
0:11
FC Espoo
Quintanar del Rey
3:0
La Roda CF
Extremadura UD II
0:2
Arroyo Cp
Madrid 2021 FP
2:2
Pozuelo Alarcón
Agoncillo
0:1
River Ebro
Berceo
1:2
SD Oyonesa
Villaverde-Boetticher
1:3
AD Villaviciosa de Odón
Trival Valderas A.
1:3
Moratalaz
AD Parla
2:0
RSD Alcala
CF Getafe B
1:1
Alcobendas Sport
Callosa Deportiva
1:0
Villajoyosa CF
Grama
0:1
Girona II
Praviano
1:2
CD Tuilla
Sporting Gijon B
3:0
Gijón Industrial
Siete Villas
1:1
UM Escobedo
Estrella Grana El Palmar CF
1:2
La Unión Atlético
Real Murcia B
2:0
Los Garres
CD Varea
2:0
Club Haro Deportivo
CD Huetor Vega
1:1
Real Jaen
UD Almeria B
3:0
Motril
Alhaurín
0:0
Juventud Torremolinos
Marbella FC
3:2
CD Alhaurino
San Cristóbal
1:1
Pobla de Mafumet CF
Granollers
1:1
FC Vilafranca
L'Entregu
1:0
Mosconia
Covadonga
3:3
Navarro
Lenense
0:1
Real Oviedo B
Albacete II
2:1
Manchego
CD AZUQUECA
5:1
CD Miguelturreño
AD San Clemente
1:2
CD Guadalajara
Polvorín
3:0
Estradense
RC Deportivo Fabril
2:0
Arzúa
Cabecense
4:3
Cordoba CF B
Sevilla III
0:1
Rota
Inter Ibiza CD
1:1
Portmany
CE Mercadal
0:1
RCD Mallorca B
Platges de Calvia
0:3
UD Poblense
San Rafael
2:0
Sóller
Miajadas
1:3
Aceuchal
Olivenza
1:2
Plasencia
Diocesano
3:1
Trujillo
Calamocha
3:0
Biescas
Ursaria
3:0
Complutense
Las Rozas
1:2
Atletico Madrid B
Torrent
4:1
CD Olimpic de Xativa
Villarreal C
1:0
Jove Español
Silla CF
2:1
Elche B
Guineueta
3:1
Figueres
CE Lhospitalet
1:1
Olot
Atlético Paso
2:1
CD Marino
CD Tenerife B
1:0
Santa Úrsula
Herbania
1:1
UD Gran Tarajal
Las Zocas
0:0
Lanzarote
Vera
0:1
Tenisca
Conil
0:1
Xerez
Vianés
1:4
Anguiano
Cartagena FC
0:2
Racing Murcia
Beti Onak
0:1
Murchante
Tres Cantos CF
0:0
Rayo Vallecano B
Deportiva Minera
1:1
Lorca Deportiva
Mazarrón FC
3:1
CD Bala Azul
CD Manacor
2:1
CD Santanyi
CD Galapagar
2:0
Carabanchel
Beti Gazte
1:2
Deportivo Alaves B
Ucam Murcia II
1:1
Yeclano Deportivo
UD Caravaca
1:0
Ciudad de Murcia
Alfaro CD
2:1
La Calzada
Arnedo
5:0
CF Rapid de Murillo
Casalarreina
2:0
Yagüe
CD Cenicero
0:3
Calahorra II
El Palo
0:1
Atletico Malagueno
UD SANTA MARTA
1:0
Ribert
Atletico Tordesillas
1:0
Almazán
CF Peralada
0:0
Castelldefels
Langreo II
0:4
CD Lealtad
CF Noia
0:3
Racing Club Villalbes
Torrijos
0:1
Almansa
Choco
1:0
Silva SD
Ourense CF
2:0
Atlético Arnoia
AD Cartaya
0:2
Tomares
Los Barrios
0:1
Ceuta II
Salerm Puente Genil FC
2:1
Lucena CF
CD Corellano
0:2
CD Azkoyen
CD Murense
1:2
CD Binisalem
Badajoz II
1:2
Jerez
Santa Anastasia
0:0
Robres CD
Barbastro
2:0
Épila
Cariñena
4:2
CD Giner Torrero
CA Monzon
2:0
Borja
Urduliz
1:0
CD Lagun Onak
Castro
1:1
Atlético Albericia
CD Colindres
0:3
Sámano
Archena Sport
2:1
Cartagena II
Ciudad Rodrigo CF
1:2
CD Guijuelo
Juvenil Ponteareas
0:2
Alondras CF
SP Villafranca
1:5
CD Azuaga
Textil Escudo
1:0
SD Noja
Huércal Overa
0:1
Bullense
Torreperogil
2:0
Torre del Mar
Caudal Deportivo
2:0
Luarca CF
Llanes
1:1
Real Titánico
Huracán Balazote
2:2
Villarrubia CF
CD Pozoblanco
3:1
CD Utrera
Moralo
2:0
Don Álvaro
AD Llerenense
1:0
Calamonte
Belchite 97
0:3
Binéfar
Ciudad de Torredonjimeno
2:0
Atletico Porcuna CF
Colunga
1:0
Urraca CF
Gerena
3:1
CA Antoniano
UE Sant Andreu
1:0
Vilassar Mar
Raj Pracha Thailand FC
0:1
Sukhothai
Nakhon Pathom United
4:4
Muangkan United FC
Chiangmai
0:1
Trat
Ayutthaya United
1:1
Kasetsart
Jodoigne
1:2
Rochefort
Royal Aywaille FC
0:1
Mormont
Raeren
3:1
CS Onhaye
Gouvy
0:4
Herstal
Wanze / Bas-Oha
0:5
Stade Disonais
Avanti
2:0
Rhodienne-De Hoek
KFC Eppegem
1:2
Tempo Overijse
Jong Lede
2:0
FC Vigor Wuitens Hamme
Jeunesse Tamines
0:2
Union Namur
Stockel
0:1
PAC Buzet
RCS Brainois
1:1
Rapid Symphorinois
Voorde Appelterre
1:2
Oostkamp