Fixtures - April 23, 2022
Veres Rivne
Chernomorets
FC Metalist 1925
Mariupol
Rukh Vinnyky
FC Ingulets
SFC Desna Chernihiv
FC Minaj
FC Vorskla Poltava
Oleksandria
Kolos Kovalivka
Dnipro-1
FC Zorya Lugansk
Donetsk
Dynamo Kyiv
Lviv
Arsenal
3:1
Man United
Leicester City
0:0
Aston Villa
Man City
5:1
Watford
Norwich City
0:3
Newcastle
Brentford
0:0
Tottenham
RB Leipzig
1:2
Union Berlin
Eintracht Frankfurt
2:2
Hoffenheim
Freiburg
3:3
Mönchengladbach
Köln
3:1
Arminia
Greuther Furth
1:4
Leverkusen
Bayern
3:1
Dortmund
Kryvbas
Obolon-Brovar Kiev
Nyva Ternopil
Metal Kharkiv
Girnik-Sport
Prykarpattya
FC Kremin Kreminchuh
FC Uzhgorod
Agrobiznes Volochisk
Alliance Lypova Dolyna
FC Avangard Kramatorsk
VPK Agro Magdalinovka
Polissya Zhytomyr
Volyn Lutsk
Olimpik Donetsk
FC Podillya Khmelnytskyi
Portimonense
1:0
Moreirense
Benfica
0:0
Famalicao
CD Santa Clara
2:2
CS Maritimo Madeira
Gil Vicente
1:1
Paços de Ferreira
Livyi Bereh
Karpaty
Epitsentr Dunayivtsi
Dinaz Vyshgorod
Lyubomyr Stavyshche
AFSK Kyiv
Chaika Petropavlovskaya Borshagovka
Dnipro Cherkasy
Munkács
Rubikon
Karpaty Halych
Bukovina Chernovtsy
FC Nyva-V Vinnytsia
Chernihiv
Peremoha
Trostianets
SK Poltava
MFC Metalurh Zaporizhya
Yarud
FC Balkany Zorya
Krystal Kherson
FC Nikopol
Enerhiya Nova Kakhovka
FC Vovchyansk
Viktoriya Sumy
Tavriya Simferopol
FC Sumy
Real Pharma Odessa
Skoruk Tomakivka
FK Mykolaiv
Luton Town
1:1
Blackpool
Bournemouth
1:1
Fulham
Birmingham City
2:2
Millwall
Derby County
1:3
Bristol City
Hull City
3:0
Reading
Peterborough
0:1
Nottingham
Sheffield United
1:0
Cardiff City
Stoke City
1:0
Queens Park Rangers
Swansea City
1:1
Middlesbrough
West Brom
0:0
Coventry City
MFK Karvina
1:1
Zlín
FK Teplice
2:2
Bohemians Prague 1905
FK Jablonec
0:1
Pardubice
Sparta Prague
3:1
FC Banik Ostrava
Colon
2:2
Estudiantes de La Plata
Gimnasia y Esgrima
1:0
Union Santa Fe
San Lorenzo
1:2
Patronato
Rosario Central
3:0
Independiente
Schalke
1:4
Werder Bremen
Holstein Kiel
1:1
Heidenheim
Jahn Regensburg
2:4
Hamburger SV
St. Pauli
1:2
Darmstadt
Accrington Stanley
2:1
Lincoln City
Charlton Athletic
2:0
Shrewsbury Town
Cheltenham Town
1:2
Bolton Wanderers
Crewe Alexandra
1:1
Ipswich Town
Doncaster Rovers
2:0
Burton Albion
Fleetwood Town
1:1
AFC Wimbledon
Milton Keynes Dons
2:0
Morecambe FC
Portsmouth
3:1
Gillingham
Rotherham United
2:1
Oxford United
Sunderland
5:1
Cambridge Utd.
Wigan Athletic
1:1
Plymouth Argyle
Wycombe Wanderers
1:0
Sheffield Wednesday
Barrow AFC
1:0
Sutton United FC
Bradford City
2:1
Scunthorpe United
Bristol Rovers
0:0
Forest Green Rovers
Exeter City
2:0
Rochdale
Harrogate Town FC
3:0
Carlisle United
Hartlepool United
0:3
Swindon Town
Leyton Orient
2:4
Northampton Town
Mansfield Town
2:0
Crawley Town
Oldham Athletic
1:2
Salford City
Stevenage
2:0
Tranmere Rovers
Walsall
2:0
Port Vale
Shakhter Karagandy
0:1
Akzhayik
FC Aktobe
1:0
Maktaaral
FC Ordabasy
3:1
Kyzyl-Zhar
FC Kairat Almaty
0:1
Turan
FK Aksu
1:2
FC Taraz
FC Samgurali Tskaltubo
0:0
FC Dila Gori
FC Gagra
1:0
FC Dinamo Tbilisi
FC Lokomotivi Tbilisi
1:2
Sioni Bolnisi
FC Telavi
0:2
Saburtalo Tbilisi
FC Torpedo 2008 Kutaisi
0:3
FC Dinamo Batumi
Energetik Bgu
1:2
FC Isloch
FC Slavia Mozyr
2:2
Torpedo Belaz Zhodino
FC Minsk
2:0
FC Brest
FC Dnepr Mogilev
0:2
Dinamo Minsk
FC La Chaux De Fonds
0:0
Martigny Sports
SV Hongg
0:0
FC Bassecourt
Zug 94
3:1
FC Solothurn
Grasshopper II
1:1
FC Wohlen
FC Wettswil-Bonstetten
0:0
FC Linth 04
Baden
2:0
Usv Eschen-Mauren
FC Gossau
1:0
FC Thalwil
Winterthur II
1:1
FC Lugano II
FC Paradiso
2:2
FC Tuggen
Luzern II
3:0
SC Buochs
FC Echallens Region
1:0
FC La Sarraz-Eclepens
FC Monthey
1:1
FC Meyrin
US Terre Sainte
4:2
Thun II
Lancy
1:1
CS Chenois
FC Naters
1:0
FC Bulle
FC Freienbach
2:1
Balzers
Vevey Sports
4:2
Lausanne Sport II
FK Rīgas Futbola skola II
4:1
Saldus SS / Leevon
FK Smiltene
2:1
Salaspils BJSS
JDFS Alberts
1:1
Riga FC II
Skanste
2:1
Progress / AFA Olaine
Venda FC
0:2
TS Sporting
Free State Stars FC
0:1
Black Leopards FC
Pretoria Callies
1:2
Cape Town All Stars
Richards Bay
2:1
Hungry Lions
Polokwane City
0:0
Platinum City Rovers
FK Drina Zvornik
0:0
Željezničar Banja Luka
Podrinje Janja
2:1
Borac Kozarska Dubica
Ljubić Prnjavor
5:2
FK Modrica Maxima
Sloga Doboj
1:0
FK Slavija Sarajevo
Omarska
3:0
FK Kozara Gradiska
FK Zvijezda 09
2:3
FK Krupa
Sloboda Novi Grad
3:0
Tekstilac Derventa
Goražde
2:1
NK Zvijezda Gradacac
FK Mladost Doboj Kakanj
1:2
NK Travnik
OFK Gradina Srebrenik
1:4
NK Gosk Gabela
Radnik Hadžići
1:1
FK Buducnost Banovici
HNK Tomislav Tomislavgrad
0:1
Vis Kosova
NK Jedinstvo Bihac
2:2
Rudar Kakanj
HNK Orasje
0:4
Igman Konjic
Brattvag
1:1
Levanger
Orn-Horten
1:1
Egersund IK
FK Gjovik-Lyn
4:2
Traeff
Oeygarden FK
Vard Haugesund
Baerum SK
0:2
Eidsvold
Kjelsaas
1:0
Frigg
Flekkeroy
2:1
Kvik Halden FK
Adliswil
4:2
Wangen
FC Echichens
3:1
FC Genolier-Begnins
FC Kreuzlingen
2:1
FC Amriswil
FC Red Star Zh
1:1
FC Frauenfeld
SC Binningen
4:2
Lerchenfeld
Mendrisio
1:1
Goldau
FC Sursee
2:2
Schöftland
AC Taverne
2:1
FC Hergiswil
FC Grenchen
1:0
Einsiedeln
Concordia Lausanne
4:2
FC Signal
FC Azzuri 90 LS
1:3
FC Ugs
Italien
2:4
Servette II
FC Seuzach
1:4
FC Bazenheid
Wil II
6:2
Blue Stars Zürich
FC Konolfingen
0:1
Tavannes / Tramelan
Courtételle
4:2
BSC Old Boys
FC Grand-Saconnex
5:1
FC Veyrier Sports
Fribourg
2:4
CS Romontois
Portalban / Gletterens
5:0
FC Saviese
Weesen
1:0
Chur 97
FC Bubendorf
2:2
SV Muttenz
FC Gambarogno-Contone
4:0
FC Schattdorf
FC Eschenbach
1:4
Kickers Luzern
Emmenbrücke
3:2
Ascona
FC Ibach
3:2
AS Novazzano
FC Brunnen
2:4
Perlen-Buchrain
Lachen / Altendorf
3:2
FC Dietikon
FC Rotkreuz
3:1
Unterstrass
Yverdon Sport II
1:2
Amical Saint-Prex
Neuchâtel Xamax II
1:0
FC La Tour-Le Paquier
Châtel-St-Denis
1:0
Farvagny / Ogoz
FC Sierre
1:2
Coffrane
SV Schaffhausen
0:1
Rorschach
FC Mutschellen
2:1
SC Zofingen
FC Prishtina Bern
8:3
Saint-Maurice
FK Belasica Strumica
3:0
Pehchevo
Sasa
1:2
Pobeda
GFK Osogovo Kocani
0:1
Sloga Vinica
Tim Lokomotiva
0:7
Kozuv Gevgelija
Bratstvo Zhitoshe
1:2
FK Detonit Junior
Vardar Skopje
1:0
Besa Dobërdoll
FK Teteks Tetovo
0:6
Voska Sport
KF Gostivar
0:2
FK Sileks Kratovo
Kadino
0:6
Korab Debar
Veleshta
2:3
FK Ohrid
Slovan Bratislava II
2:3
Humenné
FK Puchov
2:0
MSK Namestovo
KFC Komarno
0:2
FC STK 1914 Samorin
FK Dubnica Nad Vahom
3:1
MFK Skalica
FK Slavoj Trebisov
0:4
FK Zeleziarne Podbrezova
Partizan Bardejov
2:3
Rohožník
NK Krsko
0:4
NK Triglav Kranj
NK Rudar Velenje
0:1
NK Bilje
NŠ Drava
2:0
NK Fuzinar Ravne
NK Roltek Dob
0:2
NK Ilirija
Würzburger Kickers
3:0
Viktoria Berlin
VfL Osnabrück
1:2
Waldhof
TSV Havelse
1:0
SC Freiburg II
Borussia Dortmund II
0:0
Hallescher
Saarbrucken
1:2
Verl
Šobec Lesce
1:2
Škofja Loka
Svoboda
1:1
Adria
Izola
2:1
Vipava
Sava Kranj
4:3
Žiri
ND Slovan Ljubljana
2:0
Tolmin
NK Brda
0:4
Brinje Grosuplje
NK Sampion Celje
5:1
Zreče
Dobrovce
0:1
NK Dravograd
Bistrica
0:1
Posavje Krško
Šmartno
3:0
Šmarje pri Jelšah
Korotan Prevalje
1:1
NK Zavrc
MFK Dobris
1:4
Banik Sous
FK Olympie Brezova
1:1
FK Seko Louny
1.fc Viktorie Prerov
3:0
FC Vsetin
1 HFK Olomouc
3:0
Tj Slovan Bzenec
FC Strani
1:2
Kozlovice FC
FK Nove Sady
3:1
Tj Valasske Mezirici
MFK Vitkovice
0:3
MFK Havirov
Detmarovice
0:0
Opava II
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
4:1
FK Novy Jicin
Start Brno
2:1
AFC Humpolec
Slavoj Mýto
4:1
TJ Tatran Sedlcany
Otava Katovice
3:0
ZCE Plzen
SK Klatovy 1898
2:1
FK Horovicko
Letohrad
3:1
Vysoke Myto
MFk Trutnov
2:0
Kutna Hora
FC Horky Nad Jizerou
0:3
Tochovice
FK Panevezys
2:0
FK Banga Gargzdai
Dziugas
0:0
Futbolo Akademija Siauliai
FC Hegelmann Litauen Kaunas
2:2
VMFD Zalgiris
KF Elbasani
3:5
FK Shenkolli
Klosi
3:0
Internacional Tirana
Luzi 2008
4:1
KS Ada
Bulqiza
0:15
KS Veleciku Koplik
KF Oriku
8:0
KF Gramshi
Témouchent
1:0
WA Boufarik
Ben Aknoun
2:0
USMM Hadjout
CRB Ain Ouessara
1:0
ASM Oran
Tiaret
1:0
El Bayadh
MC Saida
5:0
SC Aïn Defla
MCB Oued Sly
3:1
RC Kouba
USM EL Harrach
1:0
GC Mascara
SKAF Khémis Mélina
1:0
USM Bel Abbes
CA Bordj Bou Arreridj
0:5
JS Bordj Ménaïel
RB Ouargla
2:0
US Chaouia
Khenchela
2:0
Teleghma
AS Ain Mlila
2:1
CA Batna
Lakhdaria
1:6
MO Bejaia
MC El Eulma
4:0
Hamra Annaba
USM Annaba
0:4
JSM Skikda
JSM Bejaia
0:0
MO Constantine
ATSV Stadl-Paura
0:3
SC Weiz
Union Gurten
0:0
USV Weindorf St. Anna am Aigen
Admira Dornbirn
1:0
Austria Salzburg
VfB Hohenems
1:2
SC Schwaz
FC Kufstein
1:0
FC Kitzbuhel
Bischofshofen
0:0
SV Seekirchen
FC Anif
2:0
SAK 1914 Salzburg
SV Leobendorf
2:1
FC Mauerwerk
FC Egg
2:2
Rot-Weiß Rankweil
Lauterach
2:3
Röthis
Imst
1:4
SV Woergl
Kuchl
2:1
FC Pinzgau Saalfelden
Fügen
2:1
SV Innsbruck
DYuSSh Stolin
1:5
Novaya Pripyat
Dyush-3 Stenles Pinsk
1:0
Luninets
Urozhaynaya
2:0
BSU
Malorita
FK Niva Dolbizno
Smena Volkovysk
2:2
Mosty
Nadezhda Baranovichi
4:1
FC Granit Mikashevichi
FSK Grodnenskiy
4:3
FSK Dyatlovo
Neman Belkard
1:2
Chayka
Euroexport
5:0
Atlant Kobrin
Svisloch
5:1
Fakel Novogrudok
Schuchin
0:0
Slonim City
Drogichin
3:2
Krechet
Serebryanka Volat
3:1
Sdushor-3 Pinsk
FC Krumkachi
2:0
Traktor Minsk
CSA AL
1:1
EC Bahia BA
Chapecoense SC
0:0
Vasco Da Gama RJ
Criciuma SC
1:1
Sport Recife PE
Ponte Preta SP
1:0
CRB AL
Pacajus
1:0
Castanhal EC PA
EC Santo Andre
0:1
Nova Iguacu RJ
Caxias RS
1:0
GE Juventus SC
Marcilio Dias SC
1:1
Cascavel PR
CS Esportiva AL
3:3
Jacuipense BA
Santa Cruz PE
1:2
ASA AL
Gremio Anapolis GO
0:0
Ceilândia
CEOV Operário
0:0
Anapolis GO
Urt MG
0:3
Nova Venécia
AA Internacional
3:0
Pouso Alegre
Sao Luiz RS
2:0
Azuriz
Porto Velho EC
3:2
Humaitá
Angkor Tiger
4:3
Nagaworld
Phnom Penh Crown
2:2
Boeung Ket
National Defense
5:1
Kirivong
Visakha
1:2
Svay Rieng
Belconnen United
0:3
Gungahlin United
Canberra Olympic
3:1
Woden Weston
Cooma Tigers
3:1
O'Connor Knights FC
Monaro Panthers
0:0
Canberra
Hamilton
0:2
Raith Rovers
Greenock Morton
0:1
Inverness CT
Partick Thistle
1:0
Dunfermline
Queen of The South
1:1
Ayr United
SFK Vrchovina
1:2
Baník Ostrava II
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0:2
Fotbal Frydek Mistek
Tj Sokol Zivanice
2:1
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Fuglebakken KFUM Århus
1:1
Nørresundby
Vejgaard BK
4:3
Kjellerup IF
Marienlyst
0:0
Hedensted
Ishøj
3:0
Herstedøster IC
Odder IGF
3:0
Aalborg BK II
Holbæk B&I
3:0
GVI
AB Tårnby
1:0
Tårnby FF
Køge Nord
12:00
Skovshoved
Tarup-Paarup IF
1:2
SfB-Oure
BK Union
2:4
Frederikssund
Solrød
12:00
Greve
Brønshøj
0:0
Allerød
Vvog
3:4
VV Goes
Hoek
2:3
Dovo Veenendaal
Excelsior '31
3:1
Dvs 33 Ermelo
Harkemase Boys
5:1
Ter Leede
ACV Assen
4:1
BVV Barendrecht
Odin 59
4:1
Staphorst
Stedoco
0:1
FC Lisse
Sparta Nijkerk
0:1
Sportlust '46
VV Sint Bavo
2:0
Ajax Amateurs
Groene Ster
3:2
EVV Echt
VV Una
0:1
Blauw Geel 38
Kiruna FF
2:1
IFK Östersund
Sund
1:0
Bergnäsets AIK
Vänersborgs FK
0:1
Stenungsunds IF
Ytterhogdal
0:2
IFK Luleaa
Nosaby
2:1
Balkan
Asarum
0:2
IFK Hässleholm
FC Rosengaard 1917
2:0
Högsby
Eslov
0:1
Berga
Eskilsminne IF
4:1
Hittarps IK
IK Gauthiod
2:1
Ahlafors
Nordvärmland
2:2
Lidköping
Hudiksvalls Forenade FF
5:1
Skiljebo SK
IFK Uppsala
1:1
Kvarnsvedens IK
Storfors
1:1
Friska Viljor FC
Skelleftea FF
4:0
IF Älgarna
Trosa-Vagnhärad SK
2:2
Enskede IK
IFK Eskilstuna
2:1
Arameiska-Syrianska
Sävedalen
0:2
Husqvarna FF
Yxhult
3:0
Angered BK
Herrestads AIF
0:1
Karlslunds IF
Forsbacka
0:4
Järfälla
Umeå FC Akademi
0:3
Bodens BK
Astrio
10:3
Ullared
IFK Stocksund
2:0
Sandvikens AIK
Smedby
1:2
Huddinge IF
Lidingö
2:0
Karlbergs BK
Sporting Baie-Mahault
2:1
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
Phare du Canal
1:0
Arsenal
Vieux-Habitants
0:1
Siroco Les Abymes
Stade Lamentinois
0:0
Jeunesse Evolution FC
Racing Club
0:5
Solidarité Scolaire
CS Le Moule
0:0
USBM
New Star
1:1
Aiglon Lament
Rivière-Pilote
0:2
US Robert
Club Colonial
2:1
Case-Pilote
Eclair
1:1
Trénelle
RC Lorrain
2:1
Olympique
Monnerot
0:3
Club Franciscain
Samaritaine
0:0
US Diamantinoise
Golden Star de Fort-De-France
2:1
US Riveraine
Mladost DG
2:1
OFK Titograd
Igalo
4:1
Arsenal Tivat
FK Bokelj Kotor
0:2
FK Kom
FK Jedinstvo Bijelo Polje
0:0
FK Berane
OFK Grbalj
1:1
Cetinje
AFC II
1:1
Argon Mijdrecht
De Bilt
2:2
Zuidvogels
ZOB
0:1
Monnickendam
Forum Sport
1:0
Zwaluwen '30
Valken '68
4:2
Die Haghe
VELO
1:1
Honselersdijk
WV-HEDW
3:1
BOL
Nieuwenhoorn
0:1
VV Kloetinge
RVVH
2:0
SHO
Nieuw Lekkerland
1:4
FC Xerxes
Heerjansdam
0:0
BVCB
Terneuzense Boys
1:1
Heinenoord
VV Papendrecht
0:1
Brielle
De Merino's
2:2
Apeldoorn CSV
Montfoort
2:4
Sliedrecht
Huizen
3:1
Almkerk
Breukelen
2:2
SVL
WNC
3:1
LRC
GRC 14
2:4
Roda '46
Drachtster Boys
1:0
Winsum
PKC '83
2:7
Pelikaan-S
Whc
2:2
Balk
SVZW
3:0
Bennekom
DOS '37
2:2
DZC '68
Nunspeet
3:1
DTS Ede
Nootdorp
3:3
Voorschoten '97
Oranje Wit
2:2
Neptunus-Schiebroek
SDV Barneveld
5:0
Hierden
SVI
1:2
Go Ahead
Nivo Sparta
4:0
Woudenberg
Burgum
2:3
Blauw Wit '34
Oranje Nassau
2:0
Leeuwarder Zwaluwen
Olde Veste '54
1:1
Broekster Boys
Zeerobben
1:4
VV Groningen
KHC
1:1
DOS Kampen
Venray
4:0
SSS '18
Panthère
0:0
Racing de Bafoussam
Renaissance FC de Ngoumou
0:0
OFTA
Colombe
3:0
Young Sport Academy
Fovu Club
1:0
Yafoot
Avion Academy
2:0
UMS de Loum
Dragon de Yaoundé
0:2
Bamboutos
Sportive de Douala
0:0
Les Astres
Coton Sport
0:0
PWD
Altrincham FC
4:2
Wealdstone FC
Boreham Wood FC
2:0
Bromley FC
Chesterfield
3:2
Dover Athletic FC
Dag & Red
1:1
Kings Lynn FC
Eastleigh FC
2:3
Barnet FC
Grimsby Town
2:1
Torquay United
Notts County
3:1
Weymouth FC
Solihull Moors FC
2:1
Aldershot Town FC
Southend United
1:0
Halifax Town
Yeovil Town
2:1
Stockport County
Woking FC
2:1
Wrexham
Blyth Spartans AFC
1:1
Kidderminster Harriers FC
Boston United FC
1:3
AFC Fylde
Chester FC
1:0
Farsley Celtic
Chorley FC
1:0
AFC Telford United
Darlington 1883
0:2
Brackley Town FC
Guiseley FC
2:2
Curzon Ashton FC
Hereford FC
3:2
Bradford Park Avenue AFC
Kettering Town
1:1
Gateshead FC
Leamington FC
1:2
Alfreton Town FC
Southport FC
1:1
Spennymoor Town
York City FC
1:1
Gloucester City
Billericay Town
1:2
Bath City FC
Chelmsford City
1:1
Slough Town FC
Chippenham Town
2:0
Dulwich Hamlet
Dartford FC
3:1
St Albans City
Dorking Wanderers
7:2
Concord Rangers
Hampton & Richmond
2:0
Hungerford Town FC
Hemel Hempstead
0:4
Maidstone United FC
Oxford City
1:1
Braintree Town FC
Tonbridge Angels
0:1
Ebbsfleet United FC
Welling United
2:2
Havant & Waterlooville FC
Bideford FC
4:0
Mangotsfield Utd
Bristol Manor Farm
2:2
Winchester City FC
Evesham United
2:0
Larkhall Athletic
Highworth Town
3:3
Willand Rovers
Lymington Town
0:5
Frome Town
Paulton Rovers
1:2
Cirencester Town
Plymouth Parkway
3:0
Cinderford Town
Sholing FC
1:0
Barnstaple Town
Slimbridge
1:3
AFC Totton
Bedfont Sports
1:1
Bracknell Town
Binfield
1:2
Chipstead FC
Chalfont St Peter
0:2
Basingstoke Town
Hanwell Town
4:1
Guernsey
South Park
4:2
Uxbridge FC
Staines Town
1:8
Northwood FC
Mole Valley SCR
1:0
Ashford Town Middlesex
Thatcham Town
0:5
Chertsey Town
Westfield (Surrey)
3:1
Marlow
Whyteleafe FC
Tooting & Mitcham United
Bridlington Town
3:2
Dunston Uts
Brighouse Town
1:3
Stockton Town
Hebburn Town
0:4
Cleethorpes Town FC
Lincoln Utd
3:1
Pickering Town CFC
Marske United FC
1:1
Ossett United
Pontefract Collieries
1:2
Sheffield FC
Shildon FC
2:2
Frickley Athletic
Tadcaster Albion
0:3
Yorkshire Amateur
Worksop Town
0:2
Liversedge
Barton Rovers FC
0:1
Biggleswade
Bedford Town Football Club
2:1
Aylesbury Utd
Berkhamsted
0:1
St Neots Town
Colney Heath
3:2
North Leigh FC
Didcot Town
3:1
Ware FC
FC Romania
3:2
Wantage Town
Hertford Town
0:2
AFC Dunstable
AFC Kempston Rovers
1:2
Waltham Abbey
Kidlington
1:7
Welwyn Garden City
Thame Utd
3:1
Harlow Town
AFC Sudbury
2:0
Basildon United
Felixstowe & Walton Utd.
3:0
Coggeshall Town
Grays Athletic
3:2
Maldon & Tiptree
Great Wakering Rovers
3:1
Dereham Town FC
Hashtag United
1:2
Canvey Island
Heybridge Swifts
5:2
Bury Town FC
Hullbridge Sports
0:0
Aveley FC
Romford
2:3
Witham Town
Stowmarket Town
0:1
Brentwood Town
Tilbury FC
0:1
Barking
City Of Liverpool
1:0
Prescot Cables
Clitheroe
3:2
Ramsbottom United
Kendal Town
0:0
Widnes
Kidsgrove Athletic FC
3:0
Glossop North End FC
Marine FC
1:3
Leek Town
Market Drayton Town
1:1
Workington AFC
Mossley AFC
1:0
1874 Northwich FC
Runcorn Linnets
0:0
Colne
Trafford FC
1:1
Newcastle Town
Rylands
2:2
Bootle
Bedworth United
2:2
Soham Town Rangers
Belper Town
2:0
Corby Town
Cambridge City
3:1
Loughborough Dynamo
Daventry Town
1:6
Halesowen Town FC
Shepshed Dynamo
1:0
Coleshill Town
Spalding United
1:0
Chasetown FC
Sporting Khalsa
3:1
Histon FC
Stamford
3:0
Carlton Town
Sutton Coldfield
3:0
Yaxley
Wisbech Town
1:2
Ilkeston Town
Ashford United
1:2
Whitehawk
Chichester City FC
0:2
Ramsgate
Cray Valley Paper Mills
0:1
Faversham Town
Hastings United
1:2
Sevenoaks Town
Haywards Heath Town
1:2
VCD Athletic FC
Hythe Town
1:1
East Grinstead Town
Phoenix Sports
0:3
Herne Bay
Sittingbourne FC
0:2
Corinthian
Three Bridges
1:2
Burgess Hill Town
Whitstable Town
0:1
Lancing FC
Bishop's Stortford
3:1
Cray Wanderers
Corinthian Casuals
1:1
Cheshunt FC
East Thurrock United
2:3
Horsham FC
Enfield Town
1:0
Bognor Regis Town
Haringey Borough
4:4
Folkestone Invicta
AFC Hornchurch
1:2
Wingate & Finchley
Leatherhead FC
2:0
Potters Bar Town FC
Lewes FC
2:2
Bowers & Pitsea
Margate FC
2:1
Kingstonian FC
Merstham
1:2
Carshalton Athletic
Worthing FC
1:0
Brightlingsea Regent
Beaconsfield Town
1:2
Truro City FC
Chesham Utd
5:0
Wimborne Town
Hartley Wintney
2:2
Hayes & Yeading United F.C.
Hendon FC
6:0
Merthyr Town
Poole Town
5:2
Metropolitan Police
Salisbury
0:2
Kings Langley
Swindon Supermarine
2:0
Tiverton Town
Taunton Town
2:1
Farnborough
Walton Casuals
1:1
Dorchester Town
Weston Super Mare FC
2:1
Harrow Borough
Yate Town
1:2
Gosport Borough
AFC Rushden & Diamonds
0:1
Nuneaton Town FC
Alvechurch
3:1
Royston Town
Barwell
3:4
Hednesford Town
Biggleswade Town
0:0
Redditch United
Hitchin Town
1:0
Bromsgrove Sporting FC
Leiston FC
0:0
Peterborough Sports FC
Needham Market FC
1:4
Banbury United
Rushall Olympic
3:1
Lowestoft Town
Stourbridge FC
4:3
Coalville Town
Tamworth FC
1:1
St Ives Town
Matlock Town
2:0
Warrington Town
Atherton Collieries
1:1
Morpeth Town
Bamber Bridge
1:1
Nantwich Town
FC United of Manchester
0:2
Hyde United FC
Grantham Town
1:0
South Shields
Mickleover Sports
3:1
Lancaster City
Scarborough Athletic
5:2
Radcliffe
Stafford Rangers
5:0
Ashton United FC
Stalybridge Celtic
1:0
Buxton FC
Whitby Town
1:2
Gainsborough Trinity
Witton Albion
4:0
Basford United
Vovovo FC
1:2
Mbabane Swallows
Denver
1:1
Milling Hotspurs
Moneni Pirates
0:5
Young Buffaloes
Green Mamba FC
0:1
Tinyosi
Tambankulu Callies FC
3:0
Manzini Sea Birds
Tambuti
0:5
Manzini Wanderers
Rangers
1:3
Highlanders
Malanti Chiefs
0:3
Royal Leopards
Umea FC
0:1
Gefle IF
Örebro Syrianska
0:0
Hammarby Talang
Lindome GIF
2:4
IK Oddevold
Sandvikens IF
1:1
Vasalunds IF
Taby FK
3:1
BK Forward
Lunds BK
0:0
FC Trollhattan
Qviding FIF
2:0
Oskarshamns AIK
Vänersborgs IF
1:0
Torns IF
Llandudno FC
6:1
Llangefni Town
Conwy Borough
1:3
Ruthin Town
Guilsfield
0:0
Airbus UK Broughton
Penrhyncoch
1:3
Holywell
Holyhead Hotspur
4:0
Prestatyn Town
Llanidloes Town
3:1
Gresford Athletic
Llanrhaeadr
0:3
Buckley Town
Colwyn Bay
Bangor City
Afk Chrudim
0:0
FK Viktoria Zizkov
FK Dukla Prague
0:1
FK Varnsdorf
FK Fotbal Trinec
2:2
Sparta Praha II
MFk Vyskov
0:2
Zbrojovka Brno
FC Vysocina Jihlava
1:0
1.SK Prostejov
SFC Opava
1:1
1 FK Pribram
FC Sellier & Bellot Vlasim
3:0
FK Usti Nad Labem
SK Lisen
1:1
Mas Taborsko
Skála II
2:0
Hoyvík
FC Suduroy
1:1
EB / Streymur II
ÍF Fuglafjørdur
0:11
B68 II
KÍ III
1:1
AB II
NSÍ III
3:0
07 Vestur III
GFK Tikvesh 1930
5:0
FK Borec
FC Struga Trim Lum
4:0
FK Pelister Bitola
FK Shkupi
2:0
FK Renova
Shkendija 79 Tetovo
3:1
Gjorce Petrov
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
0:2
AS Trencin
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
1:0
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
MFK Zemplin Michalovce
1:0
FK Senica
MSK Zilina
1:1
Skf Sered
Sagrada Esperança
1:2
Interclube
Recreativo do Libolo
1:1
Sporting de Benguela
Progresso
0:1
Recreativo da Caála
ONS Sneek
4:1
Berkum
ASV de Dijk
2:1
Genemuiden
Flevo Boys
3:1
HZVV
Sportclub Feyenoord
3:2
VV Zwaluwen Vlaardingen
Alphense Boys
1:3
TOGB
WVV Alcides
0:3
Be Quick 1887
Ballinamallard United FC
1:0
Newry City
Harland and Wolff Welders FC
1:2
Annagh United FC
Loughgall
0:1
Dergview FC
Dundela FC
4:1
Institute
Knockbreda FC
2:1
Ards FC
Queens University
2:2
Ballyclare Comrades FC
Lech Poznań II
00:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
GKS Belchatow
Chojnice
Hutnik Kraków
2:0
Sokol Ostroda
Motor
1:0
KKS 1925 Kalisz
Pogon Siedlce
3:2
Wigry Suwalki
Ruch Chorzow
0:1
Radunia Stezyca
Phoenix
2:4
Noorus-96
Viimsi II
1:1
Helios
K-Järve JK Järve II
5:1
JK Sillamae Kalev
FC Tallinn II
3:1
FC Elva II
Zaglebie II Lubin
00:00
KS Polonia Bytom SA
Górnik Zabrze II
00:00
Warta Gorzów
MKP Kotwica Kolobrzeg
00:00
Unia Janikowo
Zawisza Bydgoszcz
Elana Torun
SKS Baltyk Gdynia
00:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kluczevia Stargard
00:00
Bałtyk Koszalin
ZKS Unia Tarnów
00:00
Sokół Sieniawa
Jagiellonia II
2:0
Ursus Warszawa
Carina Gubin
2:1
Goczałkowice Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry
0:1
MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała
3:1
Gać Oława
Stal Brzeg
2:0
Odra Wodzisław Śląski
Błonianka Błonie
2:0
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
Polonia
5:0
Kutno
Unia Skierniewice
3:2
Lechia T. Mazowiecki
Sokół Kleczew
2:3
Pogoń Szczecin II
Świt Skolwin
2:0
Polonia Sroda Wielkopolska
Stolem Gniewino
1:0
Kp Starogard Gdansk
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
2:1
MKS Czarni Połaniec
Lechia Zielona Góra
1:1
Ślęza Wrocław
MKS Karkonosze Jelenia Góra
3:3
Miedź Legnica II
MLKS Wissa Szczuczyn
2:4
Mlks Znicz Biala Piska
KS Legionovia Legionowo
2:0
Legia Warszawa II
Olimpia Grudziadz
3:2
Przodkowo
Jarota Jarocin
2:0
Blekitni Stargard S.
Podhale Nowy Targ
5:0
Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Chełmianka Chełm
Avia Świdnik
6:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Korona Rzeszow
0:3
Siarka Tarnobrzeg
Throttur Reykjavik
0:3
HK Kopavogs
Sindri
2:0
KFA
KV Vesturbaer
2:3
UMF Grindavik
KÁ Ásvellir
0:5
Haukar Hafnarfjordur
Volsungur
2:5
Dalvik Reynir
Hamar
0:2
UMF Selfoss
IF Vestri
2:0
Vídir
Kári
2:1
Vikingur Olafsvik
Consadole Sapporo
1:2
Kashiwa Reysol
Shimizu S-Pulse
0:1
Nagoya Grampus
Sanfrecce Hiroshima
4:0
Tokushima Vortis
Avispa Fukuoka
2:1
Shonan Bellmare
Cerezo Osaka
0:0
Gamba Osaka
Jubilo Iwata
2:1
Tokyo
Sagan Tosu
3:0
Kyoto Sanga
Kashima Antlers
3:0
Oita Trinita
Vegalta Sendai
2:0
FC Ryukyu
Montedio Yamagata
2:0
Omiya Ardija
Tokyo Verdy
1:1
JEF United
Ventforet Kofu
1:0
Machida Zelvia
Albirex Niigata
2:1
V-Varen Nagasaki
Mito Hollyhock
3:2
Renofa Yamaguchi
Tochigi
0:0
Yokohama
Busan Transportation
2:1
Siheung Citizen
Pocheon
1:1
Hwaseong
Paju Citizen
0:1
Yangju Citizen
Gangneung City
0:0
Cheongju
Changwon City
0:0
Daejeon Korail
Gimhae City
3:1
Dangjin Citizen
Ulsan Citizen
1:2
Gyeongju HNP
Seoul Jungnang
Goyang Citizen
Chungju Citizen
0:3
Daegu II
Geoje Citizen
0:0
Pyeongchang United
Chuncheon
1:1
Jinju Citizen
Namdong
0:1
Yangpyeong
EPS
1:0
Vantaan Jalkapalloseura
KuPS Akatemia
1:1
Kiffen
FC Jazz
3:1
Tampere United
SalPa
4:2
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
KF Erzeni
4:1
Besa Kavaje
KS Butrinti Sarande
3:2
Beselidhja Lezhe
FK Tomori
0:1
Bylis Ballsh
Terbuni Puke
1:0
Turbina Cerrik
Maliqi
2:3
KS Pogradeci
Shkumbini Peqin
0:2
Korabi Peshkopi
Apolonia Fier
4:0
KS Burreli
FK Vora
3:3
KS Lushnja
KCB
0:1
Gor Mahia
Mathare United
0:2
Bandari
Kariobangi Sharks
3:2
Posta Rangers
Nairobi City Stars
0:2
Sofapaka
St. Johann in Tirol
00:00
Kirchbichl
Horitschon
2:3
Oberwart / Rotenturm
ASV 13
2:3
SV Schwechat
SC Rheindorf Altach II
0:1
Bezau
Golling
4:2
Thalgau
ATUS Ferlach
0:1
FC Lendorf
Wildon
1:2
Ilz
Frauental
1:3
Hitthaller St. Michael
FC Lustenau
2:1
Göfis
SC Münster
1:1
Völs
Pregarten
1:1
Union Weißkirchen
Spratzern
2:3
Scheiblingkirchen
Eugendorf
2:2
Bürmoos
Altenmarkt
2:3
Siezenheim
Union Perg
0:2
SV Wallern
St. Martin i.M.
0:2
Mondsee
Grün Weiß Micheldorf
4:0
Bad Ischl
Markt Allhau
0:1
SV Gussing
St. Margarethen / Bur
1:2
Kohfidisch
Ludesch
1:2
FC Hard
Schruns
1:2
Blau-Weiß Feldkirch
Bizau
0:0
Lochau
SK CHT Austria Meiningen
5:1
Fussach
Union Innsbruck
1:1
Mils
Volders
3:1
Natters
SC Pinkafeld
4:1
Oberpetersdorf
Pakruojis
2:5
FK Tauras
FK Silute
2:4
Saned Joniškis
Sveikata
0:3
BFA
Minija Kretinga
0:2
Dfk Dainava Alytus
Trivartis Vilnius
0:4
Venta
TransINVEST Vilnius
6:0
Radviliškis
Kazlų Rūda Kaunas
1:7
Babrungas
FK Sendvaris Klaipėda
1:2
Šturmas
Cahul
0:3
Sucleia
Iskra
3:1
Ungheni
Sporting Trestieni
0:4
Victoria Chisinau
Dacia Buiucani
6:1
Speranța Drochia
Angouleme Charente FC
Canet Roussillon
Béziers
Andrezieux Boutheon
Le Puy
Les Herbiers
Trelissac FC
Nantes II
Angers SCO II
Bergerac Perigord FC
Yzeure
Colomiers
Bourges Foot 18
Montpellier II
Stade Montois FC
FC Chamalieres
AS Saint Priest
Sporting de Toulon
Martigues
GOAL FC
Rumilly-Vallières
Etoile Frejus Saint-Raphael
Hyères
Olympique Marseille II
Louhans-Cuiseaux
Marignane Gignac FC
RC Grasse
Olympique Lyonnais II
Monaco II
Aubagne FC
Lyon-Duchère
Jura Sud-Lavans
L'Entente SSG
Belfort
FC Fleury 91
FCSR Haguenau
Saint-Quentin
Bobigny AC
Épinal
Beauvais
SC Schiltigheim
Sainte Genevieve Sports
Lusitanos Saint-Maur
Auxerre II
Metz II
Reims II
Lens II
Paris 13 Atletico
Chartres FC
AS Poissy
Chateaubriant
Guingamp II
Rouen
Plabennec
US Granville
Blois Foot
Romorantin
St Pryve St Hilaire FC
FC Versailles 78
Caen II
Vannes
Lorient II
AS Vitre
US Saint-Malo
San Martin Tucuman
0:4
Mitre
Brown de Adrogue
1:1
Independiente Rivadavia
San Telmo
3:1
Temperley
Atlanta
0:0
Estudiantes Rio Cuarto
Chacarita Juniors
2:2
Quilmes
San Martin San Juan
3:2
Deportivo Madryn
Budissa Bautzen
5:2
Martinroda
Ludwigsfelder
0:3
Hertha Zehlendorf
Blau-Weiß 90 Berlin
0:0
TSG Neustrelitz
Werder Bremen III
7:1
Habenhauser FV
BTS Neustadt
0:3
Geestemünde
SV Pullach
3:0
Landsberg
VFC Plauen
1:1
FSV Wacker 90 Nordhausen
Grimma
1:1
Bischofswerdaer
Union Sandersdorf
3:1
Blau-Weiß Zorbau
FC International Leipzig
1:2
FC Oberlausitz Neugersdorf
RSV Eintracht
1:1
Staaken
Torgelower SV Greif
2:0
Victoria Seelow
Neumarkt
3:0
Karlburg
Eintracht Bamberg
0:1
Vilzing
SAV
1:3
Hemelingen
Dachau
2:1
Schwaben Augsburg
Kottern
3:0
Kirchanschöring
Backnang
2:1
1. FC Rielasingen-Arlen
FV Ravensburg
1:1
SV Linx
SF Dorfmerkingen
0:1
FC 08 Villingen
Stuttgarter Kickers
4:1
Ilshofen
Freiberg
1:1
Pforzheim
Wurzburger FV
1:3
Feucht
Bayern Hof
0:4
Erlangen
Fernwald
2:1
Rot-Weiß Hadamar
SV Curslack-Neuengamme 1919
1:4
Niendorfer
Kickers Emden
1:0
Germania Egestorf/Langreder
Donaustauf
2:1
TSV Schwabmunchen
Türkspor Augsburg
1:1
Deisenhofen
Gundelfingen
4:0
Garching
Buchonia Flieden
2:1
Bad Vilbel
Hanau
3:1
Viktoria Griesheim
Bayern Alzenau
2:0
SV Zeilsheim
Dudenhofen
0:0
Engers
SSV Reutlingen
0:2
Neckarsulm
Oberachern
5:0
Bruchsal
Astoria Walldorf II
0:4
Freiburger FC
FSV Salmrohr 1921
2:1
FSV Jaegersburg
Hertha Wiesbach
2:5
Eintracht Trier
Mechtersheim
1:0
Karbach
TB Uphusen
2:1
BW Schwalbe Tündern
Abtswind
0:0
Cham
Sand
0:3
Ammerthal
Dietkirchen
0:2
Erlensee
Hankofen-Hailing
2:1
Jahn Regensburg II
Eisbachtal
6:0
FV Eppelborn
TSV Grossbardorf
0:3
Ansbach
Emmelshausen
1:1
TSG Pfeddersheim
Pampow
1:1
Greifswalder FC
Veraguas FC
2:2
Azuero FC
Alianza
0:1
Tauro
Plaza Amador
1:1
Sporting San Miguelito
Árabe Unido
2:1
Costa del Este
Independiente FBC
5:2
Martin Ledesma
Sportivo Iteno
1:1
Atyra FC
Club Guarani de Trinidad
0:1
Sp. San Lorenzo
São José EC
0:1
CA Votuporanguense
Comercial
1:0
União Suzano AC
Marilia SP
1:0
EC São Bernardo
Noroeste
2:0
Capivariano SP
Golden Arrows
0:0
Sekhukhune United
TS Galaxy
1:1
Maritzburg United
Stellenbosch
1:0
Kaizer Chiefs
Marumo Gallants
0:0
Supersport United
Armagh City FC
0:2
Dollingstown
Bangor FC
0:5
Newington Youth
Limavady United FC
1:2
Banbridge Town
Lisburn Distillery FC
2:1
Moyola Park FC
Tobermore United
1:5
Psni FC
NK Siroki Brijeg
1:3
FK Rudar Prijedor
FK Sloboda Tuzla
1:0
FK Leotar Trebinje
FK Sarajevo
0:1
FK Tuzla City
FK Borac Banja Luka
1:0
FK Radnik Bijeljina
Maccabi Netanya
3:0
Maccabi Haifa
Maccabi Petah Tikva
0:4
Hapoel Nof HaGalil
Ironi Kiryat Shmona
4:0
Hapoel Haifa
Hapoel Katamon
0:1
Beitar Jerusalem
Bala Town FC
11:0
Penybont
Flint Town United
1:1
Newtown AFC
The New Saints FC
3:1
Caernarfon Town FC
Aberystwyth Town FC
1:1
Connahʼs Quay
Cefn Druids
1:0
Barry Town United FC
Haverfordwest County
1:2
Cardiff Metropolitan University FC
Tenax
1:3
Yadah
Harare City
0:0
Black Rhinos
FC Platinum
3:0
Highlanders
Chicken Inn
1:0
Bulawayo City FC
Kariba
0:1
Ngezi Platinum
Ballymena United
3:0
Carrick Rangers
Glenavon
1:0
Portadown
Dungannon Swifts
2:0
Warrenpoint Town FC
Coleraine
3:2
Glentoran
Crusaders
3:3
Cliftonville
Linfield
0:0
Larne
Tallinna JK Legion
3:0
Parnu JK Vaprus
FC Kuressaare
2:1
Paide Linnameeskond
Nomme Kalju FC
3:0
Narva JK Trans
Colegiales
2:2
Deportivo Armenio
Canuelas
1:0
Los Andes
Argentino Quilmes
2:2
Fenix
Deportivo Merlo
1:1
Dock Sud
Talleres Remedios
3:1
UAI Urquiza
Defensores Unidos
1:1
Villa San Carlos
La Habana
2:1
Villa Clara
Pinar del Río
Isla Juventud
Mayabeque
1:4
Cienfuegos
Artemisa
6:1
Matanzas
Camagüey
5:0
Sancti Spiritus
Granma
2:3
Santiago de Cuba
Las Tunas
1:0
Ciego de Ávila
Holguín
0:3
Guantánamo
Bijelo Brdo
1:0
Dubrava Zagreb
Opatija
3:1
NK Rudes
Solin
4:0
Sesvete
Kustosija
2:1
Orijent 1919
VSNK Varazdin
4:1
NK Osijek II
Optik Rathenow
4:2
Auerbach
SV Babelsberg
0:2
Energie Cottbus
Lichtenberg
3:0
Lok Leipzig
Luckenwalde
1:2
FSV Union Furstenwalde
Werder Bremen II
3:0
Teutonia 05
Schott Mainz
0:0
Mainz II
Pirmasens
1:2
FC-Astoria Walldorf
Bahlinger SC
2:3
Hessen Kassel
Balingen
0:0
Hoffenheim II
FC Gießen
0:2
Ulm
TSV Steinbach
3:0
Offenbach
Heider
1:2
Luneburger SK Hansa
Wegberg-Beeck
0:1
Rot Weiss Ahlen
Bonner SC
0:1
Rodinghausen
SVL
0:1
Schalke II
Uerdingen
0:4
VfB Homberg
Wiedenbruck
3:1
Fortuna Düsseldorf II
Köln II
2:2
Fortuna Köln
Mönchengladbach II
2:1
SV 19 Straelen
Viktoria Aschaffenburg
4:0
Schalding-Heining
Augsburg II
4:0
FV Illertissen
Bayreuth
0:4
TSV 1860 Rosenheim
Schweinfurt
0:2
Unterhaching
Rain/Lech
2:4
Bayern II
Greuther Fürth II
0:1
Memmingen
Aubstadt
4:0
VfB Eichstatt
SV Wacker
3:0
Eltersdorf
Nürnberg II
0:0
Heimstetten
Altona
1:1
HSC Hannover
Atlas Delmenhorst
1:1
Lubeck
Buchbach
0:2
Pipinsried
Saturn Ramenskoye
00:00
Fakel II
Znamya Noginsk
00:00
FK Kaluga
Kvant
00:00
Sakhalin Sakhalinsk
Volna Kovernino
00:00
FC Tver
FC Anzhi Makhachkala
00:00
Chayka Peschanokopskoye
Druzhba Maikop
00:00
Spartak Nalchik
Forte
00:00
Biolog Novokubansk
Kuban Kholding
00:00
Legion-Dynamo
FC Chita
Olimp-Dolgoprudny II
FC Murom
1:0
Zvezda St. Petersburg
FC Shinnik Yaroslavl
3:2
Krasava Odintsovo
FK Alaniya Vladikavkaz II
1:1
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
FC Luki-Energiya Velikiye Luki
2:0
Znamya Truda
FC Dynamo Bryansk
1:1
Khimki II
FK Ryazan
0:1
FC Strogino Moscow
Makhachkala
5:0
Essentuki
Rotor Volgograd II
0:5
FC Chernomorets Novorossiysk
Salyut Belgorod
0:1
Rodina Moskva
Dinamo Moskva II
4:1
Dinamo St. Petersburg
Tom Tomsk
1:0
FC Tekstilshchik Ivanovo
Neftek. Nizhnekamsk
0:3
Urozhay Krasnodar
Akron Tolyatti
0:1
FC Spartak-2 Moscow
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
0:0
Torpedo Moskva
FC Metallurg Lipetsk
1:0
FC Volgar Astrakhan
FC Fakel Voronezh
1:0
FK Dolgoprudny
FC Baltika Kaliningrad
2:0
SKA Khabarovsk
FC Krasnodar-2
0:0
Veles
Clyde
0:5
Airdrieonians
Cove Rangers
1:0
Dumbarton
Falkirk
1:2
Alloa Athletic
Montrose
2:1
Queen's Park
Peterhead
1:0
East Fife
Albion Rovers FC
1:1
Stirling Albion
Elgin City
1:4
Cowdenbeath FC
Kelty Hearts
1:1
Forfar Athletic
Stenhousemuir
1:3
Stranraer
Nueva Esparta
3:1
Libertador
Yaracuyanos FC
4:1
Academia Anzoátegui
Deportivo Petare
3:0
Dinamo Puerto La Cruz
Trujillanos FC
2:2
Rayo Zuliano
Urena SC
0:0
Titanes
Angostura
0:0
Fundación AIFI
Vis Pesaro
0:4
Ancona 1905
Siena
0:0
Cesena
Virtus Entella
2:1
Fermana FC
Olbia
3:1
US Grosseto
Montevarchi Calcio
2:1
Gubbio
Pescara
2:2
Imolese Calcio
Modena
4:0
Pontedera
Teramo
0:2
Reggina
Carrarese Calcio 1908
1:3
Viterbo Calcio
AS Lucchese Libertas 1905
3:2
AC Pistoiese
Ambrosiana
1:1
Mestre
Fossano
1:2
Chieri
PDHAE
2:2
AC Asti
SSD Unione Sanremo
1:1
Bra
Cascina
2:0
Pro Livorno
Gavorrano
1:0
Lornano Badesse
FC Rieti
2:1
Sporting Trestina
San Donato Tavarnelle
0:2
Pianese
Tiferno Lerchi
1:4
Poggibonsi
Correggese
1:0
Bagnolese
Mezzolara
0:0
Prato
Progresso
0:0
Sammaurese
Breno
1:2
Real Calepina
Sangiuliano City
1:0
Vis Nova Giussano
Usd Adriese 1906
1:0
Caldiero Terme
Campodarsego
1:0
Luparense
Cartigliano
1:3
Cjarlins Muzane
Este
3:2
Marignanese
San Martino Speme
3:3
ASD Arzignano Valchiampo
Union Clodiense
0:0
US Levico Terme
Desenzano Calvina
5:3
Leon
AC Legnano 1913
2:1
Arconatese
Fomat Martin
1:1
Jednota Bánová
MSK Rimavska Sobota
1:3
Dolný Kubín
Čadca
2:2
Baník Kalinovo
Rakytovce
0:0
Podkonice
AFC Nove Mesto Nad Vahom
1:0
Častkovce
Slovan Giraltovce
0:0
Spišské Podhradie
Rudňany
0:5
Slávia TU Košice
1. FC Tatran Presov
1:0
Vranov nad Topľou
SK Odeva Lipany
3:0
Mladosť Kalša
Pokrok Krompachy
1:1
FK Poprad
Pezinok
1:1
FC Malacky
Bernolákovo
1:0
Nová Dedinka
Cumberland United
1:3
Sturt Lions
Adelaide City
1:1
West Torrens Birkalla SC
Adelaide Comets
2:1
White City Woodville FC
Campbelltown City
3:0
Adelaide Olympic
Adelaide United II
2:3
MetroStars
UD Cornella
0:0
CF Villarreal B
UE Llagostera
0:3
CD Alcoyano
Celta de Vigo B
2:2
CD Calahorra
UD Logrones
1:2
Racing de Ferrol
CD Linares
3:0
CD Castellon
Zamora CF
0:0
CD Tudelano
CF Rayo Majadahonda
2:4
Racing Santander
Barcelona B
5:0
Atletico Sanluqueno
Sloga Požega
3:1
Takovo
Sušica
0:1
FK Sloboda Uzice
FK Sloga Bajina Bašta
3:1
Budućnost Arilje
Trepča
1:1
Radjevac Krupanj
FK Borac Cacak
1:0
Jedinstvo Ub
FK Mladi Radnik
1:0
FK RSK Rabrovo
Real Podunavci
0:1
Mačva 1929
Sloga Kraljevo
1:1
Smederevo 1924
Meševo
FK Dinamo Vranje
Dubočica
2:1
FK Jagodina
Pčinja Trgovište
3:0
Timočanin
FK Trajal Krusevac
1:0
Jedinstvo Paraćin
Radnički Svilajnac
7:0
Brzi Brod
Budućnost Popovac
1:1
Rembas
FK Hajduk Veljko Negotin
3:0
Vlasina
Radnicki Pirot
8:1
Sloga Leskovac
FK Becej 1918
2:4
Hajduk 1912 Kula
FK Kikinda
1:0
Omladinac NB
Jedinstvo Stara Pazova
1:0
Radnički Sombor
Stari Grad
0:2
Feniks
FK Dinamo 1945 Pancevo
3:2
OFK Vršac
Radnički Obrenovac
0:3
Radnički Novi Beograd
AS Lossi
1:4
AS Qanono
AS Mont-Dore
0:1
A S Magenta
Hienghene Sport
2:0
Kunié
Dumbéa
0:2
Tiga Sport
Ne Drehu
3:2
Wetr
Baco
1:2
Horizon Patho
AD San Clemente
0:2
CD AZUQUECA
Beti Onak
5:3
CD Corellano
Bullense
0:1
Deportiva Minera
Jupiter Leones
1:1
Mirandés II
CE Mercadal
5:1
Sóller
FC Vilafranca
1:0
UE Sant Andreu
Salamanca II
0:2
Atletico Tordesillas
Hogar Alcarreño
2:2
Villacañas
Tarancón
0:3
CD Guadalajara
CE Campos
0:1
CD Llosetense
Felanitx
1:0
CD Binisalem
CD Manacor
0:3
UD Poblense
Castro
0:8
RS Gimnastica de Torrelavega
Cultural Guarnizo
4:1
Selaya
Cartes
3:2
SD Noja
Atlético Palencia
2:1
UD SANTA MARTA
Santa Úrsula
2:1
Unión Viera
Son Veri
1:3
PE Sant Jordi
Deusto
3:1
Tolosa CF
Barreda
2:1
Sámano
CD Guijuelo
4:0
Real Avila CF
Las Palmas III
4:0
Vera
CD Murense
0:0
UD Rotlet Molinar
Deportivo Alaves B
4:1
Anaitasuna
Amurrio
1:2
Pasaia KE
Aurrerá Ondarroa
0:0
Scd Durango
Beasain
4:1
Urduliz
Beti Gazte
0:1
Barakaldo CF
CD Vitoria
1:0
Uritarra
CD Lagun Onak
2:1
San Ignacio
Club Portugalete
0:0
Basconia
Santutxu
1:3
SD Leioa
UM Escobedo
2:3
Vimenor
CP Villarrobledo
3:0
Villarrubia CF
Torre del Mar
2:1
El Palo
CD Roces
2:2
Mosconia
Phrae United
1:1
Nakhon Pathom United
Chiangmai
1:1
Udon Thani FC
Trat
4:2
Lampang
Muangkan United FC
3:2
Navy Football Club
Khonkaen FC
0:0
Kasetsart
Rudar Labin
0:2
Cres
Buje
1:0
Pomorac
Vinodol
1:1
Pazinka
Jadran Poreč
6:0
Naprijed Hreljin
Krk
2:1
Uljanik
Grobničan Čavle
3:3
Crikvenica
Nehaj
3:1
NK Novigrad
Ponikve
1:2
Gaj
Maksimir Zagreb
0:0
Dugo Selo
Mladost Petrinja
4:1
Trešnjevka
NK Lucko
4:0
NK Vrbovec
NK Lukavec
0:0
NK Udarnik Kurilovec
Zagorec Krapina
1:1
Karlovac 1919
HAŠK
3:0
Segesta Sisak
Bistra
1:1
NK Vrapce
Hrvatski vitez
3:3
Neretva Metković
RNK Split
3:0
Sloga Mravince
Zmaj Makarska
1:0
Vodice
Kamen Ivanbegovina
2:2
Primorac Biograd
Zadar
7:0
Otok
Uskok Klis
1:0
Jadran LP
Polet
3:1
Radnik Križevci
Mladost Ždralovi
3:1
NK Medimurje Cakovec
Bjelovar
4:2
Podravina Ludbreg
Slavonac Bukovlje
1:1
Graničar Županja
NAŠK Našice
0:1
Zrinski Jurjevac
Kutjevo
0:4
Marsonia Brod
Vuteks-Sloga
2:3
Oriolik Oriovac
Čepin
0:2
NK Vukovar 91
Slavija Pleternica
3:0
Darda
Đakovo-Croatia
2:0
NK Omladinac Gornja Vrba
Papuk
1:1
Virovitica
Varteks Varaždin
2:3
Podravac Virje
Koprivnica
4:2
Rudar Mursko Središće
Eldenia Women
11:00
DTS Ede Women
Ter Leede Women
12:00
SSS Women
DSS Women
12:30
Woezik Women
RVVH Women
12:30
Rijnvogels Women
Eindhoven Women
1:2
Wartburgia Women
Be Quick '28 Women
0:3
Saestum Women
Fujairah
1:2
Dibba Al Hisn
Al Thaid
0:1
Dubai City
Al Hamriyah
4:4
Hatta
Dibba Al Fujairah
2:1
Al Arabi UAE
Masfut
3:2
Al Jazira Al Hamra
Masafi
2:0
Gulf
Al Taawon UAE
0:1
Al Bataeh